میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

لیزر موهای زائد زیر بغل شرق تهران
لیزر موهای زائد زیر بغل شرق تهران

لیست موضوعات

لیزر موهای زائد زیر بغل شرق تهران

در این مقاله با شما هستیم با بررسی بهترین دستگاه برای لیزر موهای زائد زیر بغل شرق تهران تا پایان با ما باشید.اگر ساکن شرق تهران هستید یا در این منطقه به دنبال مرکز تخصصی بری لیزرموهای زیر بغل خود هستید، پیشنهاد ما به شما، کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد.

الکساندر کندلا یکی از بهترین، موثرترین دستگاه‌ها برای لیزر موهای زائد می‌باشد که در بهترین مرکز لیزر شرق تهران با عملکردی عالی و سیستم خنک کننده و بدون درد قابل استفاده می‌باشد.

در ادامه قصد داریم تا به این سؤالات پاسخ دهیم:

دستگاه الکساندرکندلا چه فرقی با دستگاه‌های دیگر برای رفع موهای زائد دارد؟

دستگاه لیزر دایود برای از بین بردن موهای زائد چه مزیت‌هایی دارد؟

دستگاه لیزر دایود چه معایبی برای از بین بردن موهای زائد دارد؟

مقایسهٔ دو دستگاه الکساندرایت کندلا و دستگاه لیزر دایود

آیا واقعاً دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا بدون درد واقعی می‌باشد؟

اگر در استفاده از دستگاه الکساندرایت پوست دچار سوختگی شود چه راه حلی وجود دارد؟

لیزر موهای زائد زیر بغل شرق تهران
لیزر موهای زائد زیر بغل شرق تهران

دستگاه الکساندرکندلا چه فرقی با دستگاه‌های دیگر برای رفع موهای زاید دارد؟

از آنجاییکه موهای زائد از آن دسته مشکلاتی است که همیشه خانم‌ها و آقایان با آن مشکل دارند همیشه به دنبال روشی بوده‌اند که کاری انجام دهند که یک بار برای همیشه این موها را ریشه کن کنند. در این مقاله تصمیم بر این است تمامی سؤالات و ابهامات شما را بر طرف کنیم که چه روشی مناسب‌تر و تاثیرگذارتر و مهمتر از همه دائمی‌ترین روش برای از بین بردن موهای زائد می‌باشد.

برای از بین بردن موهای زائد و خلاص شدن از شر آن قبلاً از روش‌های موقتی مثل وکس، استفاده از تیغ، اپیلاسیون و … استفاده می‌شد که همیشه بعد از یک هفته و یا اگر بخواهیم خیلی در خوشبینانه ترین حالت بگوییم دو هفته بعد موها دوباره بر می‌گشتند.

اما امروزه برای از بین بردن دائمی این موهای زائد به سراغ دستگاه‌های لیزر می‌رویم. دستگاه‌های لیزر متفاوتی در بازار وجود دارد اما پر کاربردترین و پر استفاده ترین این دستگاه لیزر الکس کندلا و لیزر اکس دیود می‌باشد.

دستگاه الکساندرکندلا چه فرقی با دستگاه‌های دیگر برای رفع موهای زاید دارد؟
دستگاه الکساندرکندلا چه فرقی با دستگاه‌های دیگر برای رفع موهای زاید دارد؟

دستگاه لیزر دایود برای از بین بردن موهای زائد چه مزیت‌هایی دارد؟

با این دستگاه اندازه طول موج اشعه بیشتر از بقیه دستگاه‌ها می‌باشد که این خود باعث می‌شود این اشعه به میزان بیشتری در پوست نفوذ می‌کند و برای پوست امن‌تر می‌باشد.

در هر بار انجام لیزر می‌تواند ناحیهٔ بیشتری را برای این کار پوشش دهد.

انجام ریکاوری با استفاده از این دستگاه بعد از زوددن موهای زائد خیلی بیشتر است.

طول موج این دستگاه ثابت نیست و می‌توان با توجه به نیاز بیمار آن را تغییر داد.

می‌توان از این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد در اشخاصی که رنگ پوست آنها تیره است استفاده کرد.

این دستگاه آسیب کمتری به لایهٔ اپیدرمیس وارد می‌کند.

دستگاه لیزر دایود چه معایبی برای از بین بردن موهای زائد دارد؟

از عوارض شدید این دستگاه تغییر رنگ پوست و همچنین سوختگی بعد از لیزر می‌باشد.

بعضی از افرادی که از این دستگاه استفاده کرده‌اند از کهیرهای پوستی که دچار شده‌اند گله کمد هستند.

در مورد نتیجهٔ بلند مدت دستگاه دیود هیچ تحقیقی انجام نشده است.

مقایسهٔ دو دستگاه الکساندرایت کندلا و دستگاه لیزر دایود:

درواقع می‌توان گفت دستگاه الکساندرایت یکی از شاهکارهای صنعت تولید دستگاه لیزر برای از بین بردن موهای زائد در دنیا می‌باشد که از زمان آغاز به کار دستگاه‌های لیزر این دستگاه به خوبی درخشیده است.

دستگاه لیزر الکساندرایت از یک سنگ جواهری به نام الکسا برای تولید اشعه استفاده می‌کند که طول موج ایجاد شده توسط این دستگاه 755 نانومتر است. این دستگاه بعد از تحریک شدن به وسیلهٔ منبع انرژی قوی از خودش اشعهٔ لیزر سبز رنگی با طول موج 755 نانومتر تولید می‌کند.

این اندازه طول موج ایجاد شده توسط این دستگاه بهترین و و تأثیر گذار ترین طول موج برای از بین بردن موهای زائد است اما هر دستگاهی نمی‌تواند این طول موج را ایجاد کند.

در نتیجه هرچقدر جواهر بیشتری در این دستگاه استفاده شود طول موجی که ایجاد می‌شود دقیق‌تر و میزان اثر گذاری دستگاه بیشتر می‌شود و به تناسب قیمت دستگاه بالاتر می‌رود که این خود از دلایل اصلی تفاوت بین انواع دستگاه‌های لیزر الکساندرایت است که دردنیا وجود دارد.

کارخانه کندلا در آمریکا می‌باشد و تنها شرکتی است که از مرغوبترین و بهترین نوع جواهر الکسا استفاده می‌کند. با توجه به آزمایشهای انجام شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا صورت گرفته است کیفیت بالای آن تضمین شده و مورد تأیید می‌باشد. به همین دلیل است که این دستگاه جزء بهترین و قوی‌ترین دستگاه‌های لیزر رفع موهای زاید در دنیا می‌باشد.

آیا واقعاً دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا بدون درد واقعی می‌باشد؟

وقتی که شات انرژی ایجاد شده به وسیلهٔ دستگاه کندلا به سمت پوست تابیده می‌شود توسط پوست و مو جذب می‌شود. چون اندازهٔ تراکم رنگدانه های تیره در مو چندین برابر بیشتر از رنگ دانه‌های موجود در پوست می‌باشد همین باعث گرم شدن فولیکول و ریشه مو می‌شود و دراین لحظه است که شاهد از بین رفتن موها می‌شویم.

همین گرم شدن پوست به علت انرژی جذب شده توسط رنگدانه هایی است که در لایه‌های پوست می‌باشد و هر اندازه پوست تیره‌تر باشد انرژی بیشتری جذب و گرم‌تر می‌شود. چون در لایه‌های پوست رشته‌های عصبی وجود دارد این خود باعث درد می‌شود و هرچه بیشتر گرم شود میزان درد هم بیشتر می‌شود.

اگر در استفاده از دستگاه الکساندرایت پوست دچار سوختگی شود چه راه حلی وجود دارد؟

ازسیستم خنک کنده یا COOLING برای خنک کردن پوست استفاده می‌شود. که سه مدل سیستم خنک کننده دارد.

مدل اول: مدل تماسی می‌باشد همانند دستگاه‌هایی که پیش از انجام لیزر اول روی بدن ژل می‌مالند و نوک دستگاه خنک می‌باشد که با کشیدن روی پوست باعث می‌شود پوست سرد شود.

مدل دوم: سیستم آن همانند سیستم خنک کننده کولرگازی قوی می‌باشد که با تولید جریان هوای سرد توسط یک لوله پوست را خنک می‌کند.

مدل سوم: از یک سیستم فوق پیشرفته DCD استفاده می‌کند و فقط به دستگاه الکساندرا کندلا اختصاص دارد. عملکرد آن اینگونه است که با پاشیدن گاز سرد قبل از تابیدن نور لیزر به پوست آن هم به صورت لحظه‌ای یک شوک خیلی قوی سردی به پوست وارد می‌کند و باعث بی حسی در آن نقطه می‌شود اما کوتاه و لحظه‌ای می‌باشد.

یعنی چند میلی ثانیه قبل از شات زدن نور لیزر با یک اسپری خنک کننده باعث می‌شود کلاً بی حس شود اما موقتی می‌باشد و وقتی که نور به پوست می‌خورد چون دیگر پوست سرد است کسی احساس درد نمی‌کند.

این نوع سیستم خنک کننده انحصاراً مخصوص لیزر الکساندرایت کندلا می‌باشد که باعث شده است رتبهٔ اول را در بین انواع دستگاه‌های لیزرشده است و در منطقهٔ شرق تهران از این دستگاه جهت لیزر درمانی استفاده می‌شود.

لیزر الکساندرایت کندلا در شرق تهران

انجام لیزر با استفاده از لیزر الکساندرایت کندلا که در تهران پارس در شرق تهران وجود دارد این اطمینان را به شما می‌دهد که دیگر در زیر بغل شما هیچ مویی رشد نکند. استفاده از این دستگاه باعث می‌شود که شما دیگر هزینه‌ای زیاد برای انجام لیزر متحمل نشوید.

لیزر الکساندرایت کندلا در شرق تهران
لیزر الکساندرایت کندلا در شرق تهران

لازم است که بدانید دستگاه الکساندرایت کندلا از بهترین قوی‌ترین دستگاه‌های انجام لیزر در بازار می‌باشد که بیشترین تأثیر را در از بین بردن مو دارد که می‌تواند بصورت قطعی و برای همیشه موها را از بین ببرد. این دستگاه خنک کننده قوی دارد که انجام لیزر موها بدون هیچ دردی صورت می‌گیرد که می‌توان با خیال راحت به آن چیزی که از انجام لیزر می‌خواستید برسید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

 

مشاوره در زمینه مراقبت بعد از تزریق ژل لب

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

اینستاگرام:dr_zarganj

09127379893

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید