میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت ژل ژوویدرم در داروخانه
قیمت ژل ژوویدرم در داروخانه

لیست موضوعات

قیمت ژل ژوویدرم در داروخانه

در این مقاله میخواهیم درباره قیمت ژل ژوویدرم در داروخانه توضیحاتی به شما ارائه بدهیم. ژل ژوویدرم اسم ژلی جدید است که از اسیدهالورونیک ساخته شده است این برند محصولات مختلفی دارد که برای کسانیکه میخواهند افزایش سن و علائم پیری را در چهره خود کمتر نشان دهند مناسب است.از این ژل برای برجسته کردن اجزای مختلفی چون صورت و رفع چین وچروک استفاده میکند.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

ژل ژوویدرم چیست؟

افراد مناسب این تزریق چه کسانی هستند؟

مزایای این ژل چه مواردی هستند؟

قیمت ژل ژوویدرم در داروخانه
قیمت ژل ژوویدرم در داروخانه

ژوویدرم

هر محصول ژوویدرم حاوی مقدار مشخصی از اسیدهیالورونیک است که وقتی به بیمار تزریق میشود مشکل خاصی از آن را دفع میکند.ژل ژوویدرم بیشتر بر روی صورت استفاده میشود بعنوان مثال برای گونه ها،لبها و اطراف دهان استفاده میشود.این ژل مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است.

برخی از داروخانه ها ممکن است این ژل را داشته باشند.تفاوت ژل ژوویدرم با ژل رستیلن در این است که ژل رستیلن قبل از ژل ژوویدرم ساخته شده است و ژل ژوویدرم نرمتر از قبلی میباشد.

و اینکه ژوویدرم در دو سرنگ 0.8میلی لیتری بسته بندی شده و لی رستیلن در سرنگهای یک میلی لیتری بسته بندی میشد در نتیجه به مقدار کمی فیلر نیاز دارند ژل ژوویدرم مناسبتر است.

روش تزریق ژل ژوویدرم

این ژل با داشتن اسیدهیالورونیک صورت را پرتر میکند.که در ابتدا نقاط لازم برای تزریق مشخص میشودسپس عمل تزریق انجام میشود و در حین این گار نقاط موردنظر را به آرامی ماساژ میدهیم تا ژل بطورکامل جدب بافتهای زیری صورت بشود و تورم کمتری ایجاد بشود. مدت زمان تزریق معمولا بین 15تا60 دقیقه زمان لازم دارد.

در حین تزریق میتوان از لیدوکایین استفاده کرد تا درد کمتری بیمار داشته باشد.این اسید بطور طبیعی در بدن ما وجود دارد که با همکاری با کلاژن پوست را هیدراته و جوان نگه میدارد.

با بالا رفتن سن این اسید کمتر شده و موجب ایجاد چین و چروک در صورت میشود.این اسید در بازه ای چندماهه داخل پوست تجزیه میشود بطوریکه اثری از آن بجا نخواهد ماندولی در برابر تجزیه حرارتی و متابولیسم بدن مقاومت دارد در نتیجه تا 12 ماه ماندگاری خواهد داشت.

انواع ژل ژوویدرم

ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم ولوور ایکس سی

ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم ولوور ایکس سی برای پوستهایی هست که دیگر جوان نیستند وخاصیت ارتجاعی ندارند.از این ژل میتوان برای خطوط خنده استفاده کرد

ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی

این ژل باعث افزایش حجم بافت های زیری پوست میشود وسایز وحجم گونه را بیشتر میکند. از این ژل بیشتر برای برجسته کردن ناحیه گونه استفاده میکنند

ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی

از این ژل بیشتر برای برجسته سازی لب ها استفاده میشود.

ژل اولترا ایکس 4 خود حاوی مقداری لیدوکایین است که بعنوان بی حسی موضعی استفاده میشود. و بیمار بعد از تزریق درد کمتری را حس خواهد کرد.این ژل به عمقی ترین لایه های پوست نفوذ کرده و خیلی عمقی چین و چروک ها را کاهش داده اما آن را نمیتوان به برآمدگی بین دو ابرو پیشانی و یا زیر چشم تزریق کرد.

ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی
ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی

موارد استفاده ژل ژوویدرم:

ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی مناسب گونه ها است

ژل ژوویدرم اولتراپلاس ایکس سی و ژل ژوویدرم ولورر ایکس سی برای خطوط خنده بسیار مناسب هستند

ژل ژوویدرم اولتراایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی مناسب برجسته سازی لبها است.

هزینه تزریق این ژل معمولا به تعداد سرنگهای استفاده شده برای بیمار بستگی دارد.

بیمار قبل از تزریق باید توقعاتی واقع بینانه داشته باشد.و از مصرف داروهایی آسپرین،ایبوپروفن،داروهای گیاهی خودداری بکندتا بعد از تزریق دچار کبودی کمتری بشود.و اگر آلرژی خاصی دارد به پزشک خود قبل از تزریق بگوید.

بعد از تزریق بیمار میتواند به فعالیتهای روزانه خود برسد اما بهتراست از فعالیت شدید پرهیز بکند و کمتر در معرض آفتاب قرار گرفته و آرایش و مصرف الکل بعد از 24 ساعت از تزریق نداشته باشد.پاسخدهی این ژل در نواحی غیر از صورت هنوز به اثبات نرسیده است

افرادی که میتوانند از این تزریق استفاده کنند:

چون این ژل از منابع حیوانی استفاده نمیکند آلرژی در آن نیز وجود ندارد در نتیجه برای همه افراد مناسب است. اما افرادی که سابقه بروز التهاب پس از درمان را دارند و یا اینکه دچار آسیب پوستی در نزدیکی محل تزریق میشوند و یا کسانیکه از داروی ضدفشار استفاده میکنند و یا از داروهایی استفاده میکنند که خونریزی را طولانی میکند همه این موارد قبل از تزریق باید به پزشک گفته شد. اگر باردار هستید یا شیرده حتما به پزشک خود این موارد را بگویید.

برخی از ژلها دارای محدودین سنی هستند برای مثال ژل ژوویدرم ولوماایکس سی برای تزریق در گونه های افراد بالای 21 سال می باشد.اگر مستعد کلویید هستید یا از درمانهای شیمیایی استفاده میکنید با پزشک خود مشورت کنید.

افراد ی که میتوانند از این تزریق استفاده کنند:
افراد ی که میتوانند از این تزریق استفاده کنند:

مزایای تزریق ژل ژوویدرم

این ژل لبها و گونه ها را برجسته خواهد کرد

دوره بهبودی بیمار بسیار کم است

این ژل تمام چین و چروکها وخطوط را صاف میکند

ماندگاری این ژل زیاد است و اکثر بیماران از آن راضی هستند

مدت زمان لازم برای تزریق بسیار کوتاه مدت است.

عوارض ژل ژوویدرم

بعد از تزریق احتمالا کمی کبودی و تورم خفیف روی پوست ایجاد میشود ولی قرمزی ،التهاب پوستی،ایجاد توده در پوست،خارش،کمی درد ممکن است بوجود بیاید.

این اثرات بعد از 2تا4 هفته برطرف میشوند اما اگر توسط متخصص اینکار صورت نگیرد عوارضی چون اسکارهای دائمی ،مشکلات بینایی و یا سکته بوجود بیاید.در زمان تزریق برای خط خنده در اطراف دهان و بینی احتمال ورود ژل به سرخرگ وجود دارد در نتیجه شناخت آناتومی صورت قبل از تزریق بسیار مهم است.و در هنگام ورود به عمق صورت تزریق انجام نشود.

این ژل بعد از مدت 9 ماه در آب حل شده و توسط بدن جذب میشود پس این ژل به طور دائم چین و چروکها را رفع نمیکند ولی با تزریق منظم میتوان ماندگاری آن را زیاد کرد.مدت ماندگار آن در افراد متفاوت مختلف است. ولی بین 6ماه تا 2 سال ماندگاری وجود دارد.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شده درباره ژل ژوویدرم و موارد استفاده آن و عوارض آن ،چگونگی تزریق و موارد منع استفاده آن به شما توضیحاتی بدهیم .اینکه این ژل حاوی اسید هیالورونیک است و از عوارض آن به قرمزی و کمی کبودی اشاره کرد. و هزینه آن بسته به تعداد سرنگهای مصرفی دارد.و معرفی دسته بندی محصولات ژوویدرم پرداختیم.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94 :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید