میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت ژل تزریقی هایومکس
قیمت ژل تزریقی هایومکس

لیست موضوعات

قیمت ژل تزریقی هایومکس 

هر آنچه که باید در رابطه با ژل هایومکس و قیمت ژل تزریقی هایومکس بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

ژل تزریقی هایومکس چیست؟

انواع ژل تزریقی هایومکس چیست؟

روش درمان با ژل تزریقی هایومکس به چه شکل است؟

عوارض جانبی ژل تزریقی هایومکس چیست؟

مطالعات انجام شده بر روی ژل تزریقی هایومکس چه چیزی را نشان می دهد؟

قیمت ژل تزریقی هایومکس چه مقدار است؟

قیمت ژل تزریقی هایومکس
قیمت ژل تزریقی هایومکس

ژل تزریقی هایومکس

پرکننده اسید هیالورونیک پیوند دهنده ژل تزریقی هایومکس یک فناوری ثبت شده توسط محققان و مهندسان چند ملیتی (آلمانی ، سوئیسی ، فرانسوی ، آمریکایی و کانادایی) و متخصص در بیوپلیمرها و محصولات فناوری پزشکی تزریقی با بیش از 15 سال تجربه توسعه یافته است که برای پر کردن خطوط چین و چروک مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل تزریقی هایومکس
ژل تزریقی هایومکس

انواع ژل تزریقی هایومکس Deep Line

برای خطوط سطحی و عمیق مانند خطوط ریز ، چین و چروک پیشانی و خطوط پیروربیتال استفاده می شود.

 HYAMAX HYAMAXIS

Hyamaxis یک اسید هیالورونیک متقاطع (HA) با مهره دکسترانومر است که توانایی تولید بافت جدید را دارد. یک بار مثبت از مهره ها به جذب کلاژن و الاستین بدن کمک می کند ، که به هم پیوند می خورند و یک حالت تقویت  طبیعی ایجاد می کنند – اثری که حتی پس از تجزیه HA ادامه می یابد.

HYAMAX Pure

Hyamax Pure یک ژل HA غیرقابل اتصال با هم است که برای مزوتراپی استفاده می شود. می توان آن را به سرعت توسط پوست جذب کرد تا HA طبیعی را در پوست پر کند و پوست را مرطوب کند.

HYAMAX ULTRA DEEP

Hyamax Ultra Deep دارای ویسکوزیته بالاتری است و ماندگاری بیشتری دارد. برای خطوط بسیار عمیق مانند چین های بینی و مجاری دهان و پل های بینی استفاده می شود.

KYS HYAMAX

Hyamax Kiss مخصوص برای تقلید از حساسیت و نرمی لب طبیعی ساخته شده است.

 HYAMAX HYAMAXIS ULTRA

Hyamaxis ® Ultra دارای ویسکوزیته بالایی برای تزریق عمیق تر به پوست (زیر جلدی) است و به منظور ایجاد و شکل دادن خطوط صورت طراحی شده است.

روش درمان با ژل تزریقی هایومکس

قبل از درمان با پرکننده ها ، پزشک متخصص همیشه با شما صحبت خواهد کرد که چگونه این روش درمانی انجام می شود و در مورد اینکه دقیقاً می خواهید به چه نتیجه ای برسید ، بحث خواهید کرد. سپس این عمل درمانی با تزریق پرکننده ها به مقدار کمی به پوست با سوزن بسیار ریز انجام می شود.

پرکننده رطوبت را افزایش می دهد و ساختار و حجم طبیعی را ایجاد می کند که خطوط قابل مشاهده را هموار می کند.ممکن است برخی از افراد درمان را کمی ناخوشایند بدانند به همین دلیل از کرم بی حسی اغلب استفاده می شود. شکل دیگری از بی حسی ، به اصطلاح بلاکچین دندان (شبیه به دندانپزشک)است ، که اغلب برای بیهوشی در درمان لب ها استفاده می شود.

روش درمان با ژل تزریقی هایومکس
روش درمان با ژل تزریقی هایومکس

عوارض جانبی ژل تزریقی هایومکس

تزریق ژل هایومکس یک روش درمانی ساده است و به طور معمول نیازی نیست که پس از آن در خانه بمانید. با این وجود می توانید بعد از درمان انتظار قرمزی ، تورم ، درد ، خارش و  یا کبودی را داشته باشید.

اینها همان واکنشی است که شما برای انواع تزریق انجام شده بر روی پوست خود می توانید انتظار داشته. ناراحتی موقتی است و معمولاً طی چند روز از بین می رود. در مورد بزرگ شدن لب ، ممکن است خوب باشد که درمان را کمی با دقت بیشتری برنامه ریزی کنیم زیرا لب ها متورم می شوند و برای چند روز کمی ناهموار به نظر می رسند.

 

درمان ایمن

پوست بیشتر افراد با پرکننده ها قابل درمان هستند. برخی از واکنشهای مرتبط با تزریق ممکن است بعد از تزریق پرکننده رخ دهد. آنها معمولاً طی یک یا دو روز پس از تزریق به خودی خود ناپدید می شوند. چنین واکنش هایی ممکن است شامل قرمزی ، تورم ، درد ، خارش ، کبودی یا حساسیت به محل تزریق باشد.

سایر واکنشهای پوستی به ندرت می توانند تا دو هفته ادامه داشته باشند. بعد از بزرگ شدن لب ، لبها می توانند چندین روز متورم شوند. همچنین باید درمورد بیماریهای گذشته خود در رابطه با مشاوره قبل از درمان با پزشک خود صحبت کنید.

 

مطالعات انجام شده بر روی ژل تزریقی هایومکس

پرکننده HA موجود در ژل هایومکس که در مطالعه ما آزمایش شده است (یک HA متقاطع با منشا مصنوعی) با توجه به بهبود نمره MLFS و همچنین مورد تایید توسط IGA در هفته های 2 ، 12 و 24 پس از درمان است ، که برای تقویت لب فوقانی موثر است.

در این مطالعه از روشهای ارزیابی چندگانه برای تأیید فواید تزریق محصول HA برای تقویت لب استفاده شده است. درجه بندی توسط محقق ، رضایت داوطلبان و بررسی مستقل از عکس های گرفته شده و در طول مطالعه اثربخشی این پرکننده بافت نرم HA را نشان داد.

MLFS در مقیاس 5 نقطه ای است که برای اندازه گیری پرکردگی لب تأیید شده است. علاوه بر این ، استفاده از MLFS در مطالعات ارزیابی تقویت لب بسیار متداول است.

ارزیابی نمرات MLFS ، 12 هفته پس از درمان در 70٪ از داوطلبان بهبودی نشان داد.

با توجه به داده های IGA ، اثربخشی و دوام محصول مورد آزمایش بین 3 تا 4 به دست آمد که نشان دهنده نمرات بهبود یافته و بسیار بهتر است. این نتایج تقریباً مطابق با ارزیابی جامع، که در آن 70-80 درصد از افراد در 2 ، 12 و 24 هفته بهبود یافته بودند ایجاد شده است.

ارزیابی ایمنی

درمان تقویت لب در این مطالعه تقریباً بی خطر بوده و دوام خوبی داشته است. ارزیابی ایمنی برای تقویت لب بر اساس مجموعه ای از نتایج ، از جمله بافت طبیعی لب ، استحکام و تقارن ، حفظ حرکات طبیعی ، عملکرد و احساس لب ها و همچنین تشکیل جرم در محل درمان تعریف شده است.

تقریباً تمام نتایج ذکر شده در این مطالعه بدست آمده و هیچ عوارض جانبی جدی یا عدم تقارن قابل توجهی در طول آزمایش مشاهده نشده است. بیشتر عوارض گزارش شده مانند درد و کبودی و شدت آن خفیف بوده و بطور کلی طی 5 روز برطرف می شود.

 

قیمت ژل تزریقی هایومکس

قیمت ژل تزریقی هایومکس بسته به نوع ، مقدار و محل تزریق و همچنین پزشک متخصص متغییر می باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید