میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم
قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم

لیست موضوعات

قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم

در این مقاله می خواهیم به بررسی موضوع قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم به پردازیم.

امروز تزریق ژل یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی است.

قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم
قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم

در این مقاله به سوال های زیر پاسخ خواهیم داد:

ژل چیست؟

قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم؟

ژل چه کاربرد هایی دارد؟

انواع ژل؟

عوارض تزریق ژل چیست؟

تاثیرات دکتر متخصص در تزریق ژل؟

 

ژل چیست؟

ژل یا همان فیلر تشکیل شده از ماده ای به نام اسید هیالورونیک می باشد، که به دلیل وجود همین ماده ترکیبی شبیه به ترکیبات بدن انسان داشته و سبب از بین رفتن حساسیت می شود.

ژل چیست؟
ژل چیست؟

قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم؟

ژل ژوویدرم نوعی ژل موقت بوده با داشتن ماندگاری بیش تر از 12 ماه، این ژل برای حجم دهی به لب ها و گونه ها بسیار خوب و عالی عمل می کند. ویژگی معروف این ژل این است که برجستگی سه بعدی دارد و برای شما حجمی بسیار زیبا به وجود می آورید.

قیمت هر سی سی بستگی به نوع کاربرد شما داشته و همچنین بستگی به این دارد که شما کدام نوع از ژل های ژوویدرم را انتخاب کرده باشید. لازم است بگویم مقدار ژل مورد نیاز را دکتر باید تشخیص دهد و انتخاب چند سی سی تزریق ژل توسط خود فرد نخواهد بود.

قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم؟
قیمت هر سی سی ژل ژوویدرم؟

ژل چه کاربرد هایی دارد؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با گذشت سن از 30 سالگی کم کم شاهده چین و چروک هایی روی پوست خواهیم بود. به همین علت هم اعتماد به نفس برای حضور در مهمانی ها را نداریم اما تزریق ژل به از بین رفتن چین و چروک ها کمک کرده و این ناراحتی را از بین می برد.

اما کاربرد ژل به همین جا ختم نمی شود، بعضی افراد به دلیل ژنتیکی دارای اشکلاتی در صورت خود هستند، این موارد هم با تزریق ژل بر طرف خواهد شد. کاربرد های دیگر ژل مانند: حجم دهی به لب ها، حجم دهی به گونه ها، اصلاح بینی، اصلاح تقارن صورت، حجم دهی به سینه ها، از بین بردن خط اخم، از بین بردن خط خنده، زاویه دار کردن فک، شقیقه ها و….

در حالت کلی ژل برای صورت و بدن بسیار پر کاربرد است.

ژل چه کاربرد هایی دارد؟
ژل چه کاربرد هایی دارد؟

انواع ژل؟

ژل ها بسته به نوع مارک و کاربرد آن ها تقسیم بندی می شوند. مثلا یک مارک ژل برای حجم دهی به لب مناسب نبوده و بهتر است استفاده نشود اما همان مارک برای اصلاح بینی و پیشانی بسیار خوب بوده و بهترین عملکرد را خواهد داشت.

اما در حالت کلی ژل ها از نظر مدت ماندگاری، به دو دسته تقسیم می شوند. گروه اول ژل هایی هستند که مدت ماندگاری بین 6 ماه تا 12 ماه داشته و به ژل های موقت معروف اند.

ویژگی این ژل ها این است که بعد از اتمام مدت ماندگاری خود جذب پوست فرد شده و تاثیرات آن به طور کامل از بین خواهد رفت. این نوع ژل ها هیچگونه عوارضی نداشته و خطرناک نیستند.گروه دوم ژل ها مدت ماندگاری 1 سال تا 3 سال داشته وبه ژل های دائم معروف هستند. این نوع ژل ها بعد از اتمام مدت ماندگاری خود جذب پوست نشده و مانند ژل های موقت نیستند.

لازم است که بدانید ژل های دائم بعد از اتمام مدت ماندگاری زیر پوست جابه جا شده و نیاز به تخلیه شدن دارند. اما حتی با خارج کردن این ژل ها از زیر پوست هم تمامی آن خارج نشده و مقداری از آن در زیر پوست باقی خواهد ماند.

عوارض تزریق ژل چیست؟

هر علمی عوارض خاص خود را دارد اما عمل تزریق ژل اگر توسط دکتر با تخصص و مهارت کافی انجام شود عوارض بسیار کم خواهد شد. اما در چند روز اول که تزریق ژل را انجام دادید علائمی مانند، خونریزی، کبودی و تورم را خواهید داشت و عادی است.

اما اگر این علائم تا بیش از دو هفته ادامه دار بود حتما به پزشک خود مراجعه کرده و علائم خود را برایش کامل باز گو کنید.

همان طور که در سطر بالا توضیح دادیم ژل ها به دو دسته ی موقت و دائم تقسیم می شوند.

ژل های موقت هیچگونه عوارضی ندارند اما ژل های دائم همیشه عوارض خطرناک و جبران ناپذیری داشته اند و تا به حال هر کسی که از این ژل ها استفاده کرده است پشیمان شده.

بعد از مدت ماندگاری ژل های دائم در زیر پوست به شکل گلوله گلوله در آمده و بسیار ظاهری بد خواهند داشت.

پس توصیه می کنیم از استفاده ژل های دائم اکیدا پرهیز کنید.

تاثیرات دکتر متخصص در تزریق ژل؟

برای عمل زیبایی مانند تزریق ژل حتما به دکتر متخصص با مهارت بالا نیاز است به دلیل این که دکتر متخصص باید بداند برای هر فردی، با توجه به نتیجه ای که مد نظر است، چه مقدار ژل لازم است و همچنین دکتر متخصص باید تجربه و مهارت کافی را داشته باشد و بداند، برای تزریق ژل باید به کجای عضو مورد نظر ژل را تزریق کند.

مثلا در تزریق ژل لب، دکتر باید بداند با توجه به خواست مریض چند سی سی ژل لازم است و همچنین باید بداند این ژل را در کجای لب و به چه شکلی تزریق کند تا نتیجه ی دلخواه و بدون هیچ عوارضی، حاصل شود.

تاثیرات دکتر فقط همین نبوده بلکه در گفتن مراقبت های قبل و بعد از عمل به مریض هم نقش دارند و بسیار موثر هستند.

در نهایت تمامی مطالب بالا را به این شکل می توان بیان کرد که تزریق ژل یکی از پر طرفدار ترین عمل های زیبایی بوده و هر روز به طرفداران آن افزوده می شود.

ژل ها دو نوع دائم و موقت دارند که نوع موقت آن ها هیچگونه عوارضی نداشته و خوب است. اما ژل هایی از نوع دائم بسیار پر خطر بوده و عوارض جبران نا پذیری دارند.

از تاثیرات تخصص دکتر نباید غافل شد به شکلی که اگر دکتر تخصص کافی را نداشته باشد و ژل را به مقدار اشتباهی و در جای اشتباهی تزریق کند، عوارض جبران نا پذیری خواهد داشت و بسیار بسیار خطر ناک است.

ممنون که مطلب بالا را مطالعه کردید و امیدوارم برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید