میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت هرسی سی ژل الانسه
قیمت هرسی سی ژل الانسه

لیست موضوعات

قیمت هرسی سی ژل الانسه

در این مقاله می خواهیم به بررسی موضوع قیمت هرسی سی ژل الانسه بپردازیم.

ژل الانسه یکی از مدرن ترین ژل های تولیده شده است که 3 یا 4 سال است که به بازار آمده، ژل ها برای رفع چین و چروک صورت و بدن کاربرد داشته و بسیار پر طرف دار اند.

کلینیک دکتر زرگنج فرد بخش فروش این ژل را ندارد و تنها کلینیک تخصصی پزشکی و زیبایی می باشد و در صورت لزوم این ژل را برای شما تزریق می کند، به همین جهت برای خرید این ژل با کلینیک تماس نگیرید. در عین حال د ر صورت هر گونه نیاز به مشاوره تزریق ژل می توانید با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید

در این مقاله به سوال های زیر پاسخ خواهیم داد:

ژل  یا همان فیلرچیست؟

ویژگی های ژل الانسه؟

کاربرد ژل برای کجا ها است؟

عوارض و فواید تزریق ژل ها چیست؟

قیمت ژل ؟

قیمت هرسی سی ژل الانسه
قیمت هرسی سی ژل الانسه

 

ژل یا همان فیلر چیست؟

شاید شما هم از چین و چروک صورت خود رنج می برید، وقتی که سن طولانی شده باشد کم کم چین و چروک ها پدیدار شده و پوست صاف را از بین می برند اما باید بگویم که نوع زندگی افراد و انجام ورزش و فعالیت بدنی و همچنین نوع تغذیه که سالم است یا خیر در به وجود آمدن چین و چروک پوست بسیار تاثیر دارد. خیلی از ما ها به همین دلیل اعتماد به نفس خود را از دست داده از حضور در جمع های دوستانه پرهیز کرده و از نظر روحی اذیت می شویم.

امروزه ژل ها برای از بین بردن همین مشکل به وجود آمده اند وبا تزریق ژل در محل مناسب خود توسط دکترهای متخصص، چین و چروک های صورت ما و یا بدن ما کامل از بین رفته و صورتی صاف و یک دست خواهیم داشت. به همین علت است که تزریق ژل به یکی از پر طرف دار ترین عمل های زیبایی تبدیل شده.

ژل یا همان فیلر چیست؟
ژل یا همان فیلر چیست؟

ویژگی های ژل الانسه؟

این ژل که جدید ترین ژل در عصر حاضر است با داشتن قابلیت تحریک پوست به ساختن کلاژن طبیعی در پوست روند جوان سازی ایجاد می کند،  علاوه بر این ویژگی های خاصی از جمله نداشتن درد و عوارض هم دارد.

یعنی با تزریق این ژل نه تنها پوست خود را صاف و جوان کردیده اید بلکه به جوان سازی پوست هم کمک خواهید کرد،

کاربرد ژل برای کجا ها است؟

بعضی ژل  ها به علت داشتن سختی بالا برای بینی و چانه بسیار کاربردی است و همچنین به علت انعطاف پذیر بودن  بعضی ژل ها برای پیشانی هم بسیار مناسب است.

ژل را می توان به تمامی نواحی مانند: خط اخم، خط خنده، پیشانی، بینی، دور لب، گونه ها، چانه، شقیقه ها، خط فک، دست ها و انگشتان و…. تزریق کرد اما آن طور که از شواهد برداشت می شود که بعضی از ژل ها برای حجم دهندگی به لب مناسب نبوده و توصیه می شود برای افزایش حجم لب استفاده نکنید.

همچنین باید بگویم که برای نواحی زیر چشم هم اصلا توصیه نمی شود و بهتر از ژل های الانسه را برای زیر چشم استفاده نکنید.

کاربرد ژل برای کجا ها است؟
کاربرد ژل برای کجا ها است؟

لازم به ذکر است ژل ها انواعی داشته که برای بدن هم کاربردی هستند و می توان چین و چروک و یا جای جوش روی بدن هم مانند صورت برطرف کرده و پوسا خود را جوان و صاف و یک دست کنید.

عوارض و فواید تزریق ژل ها چیست؟

در حالت های کلی ژل ها به دو دسته ی ژل های دائم و موقت تقسیم بندی می شوند. ژل های موقت از چربی بدن خود فرد یا از ترکیبات مشابه چربی بدن استفاده می کنند و هیچ عوارض و حساسیتی نخواهد داشت، این ژل ها بعد از اتمام مدت ماندگاری خود جذب بدن شده و آثار آن از بین می رود. لازم به ذکر است ماندگاری این ژل ها بین 6 ماه تا 12 ماه است.

اما دسته بندی دیگر ژل ها متعلق به ژل های دائم است که با ماندگاری حدود 1تا 3 سال طرف داران خاص خود را دارند، اما تا بحال هرکسی از این ژل ها استفاده کرده  پشیمان شده و عوارض آن را لمس کرده است، به دلیل این که بعد از اتمام مدت ماندگاری این نوع ژل ها، جذب بدن نشده و در زیر پوست جابه جا شده و گلوله گلوله خواهند شد.

عوارض و فواید تزریق ژل ها چیست؟
عوارض و فواید تزریق ژل ها چیست؟

همان طور که مشخص است عوارض جدا خطرناکی دارند و توصیه می شود اصلا استفاده نکنید.

قیمت ژل ؟

همان طور که همه می دانیم ژل ها با توجه به مدل آن ها قیمت های متفاوتی دارند، همچنین مقدار ژل که چند سی سی باشد هم بسیار مهم بوده و مقدار آن در قیمت ژل تاثیر خیلی زیادی خواهد داشت.

همچنین لازم به ذکر است که محل تزریق هم در تعیین قیمت نقش مهمی داشته و با توجه به این که این ژل در کجا و به چه نحوه ی تزریق شود بسیار مهم است.

مثلا در محل چانه تزریق شود قیمت متفاوتی با تزریق همان ژل در گونه خواهد داشت.

در نهایت تمامی مطالب بالا را به این شکل می توان بیان کرد که ژل الانسه که جدید ترین ژل ساخته شده ی دنیا است علاوه بر این که قابلیت تمامی ژل ها را دارد، این قابلیت را هم دارد که با تحریک ساختن پوست به تولید کلاژن طبیعی پوست را جوان تر و صاف خواهد کرد. یعنی علاوه بر این که پوست شما پیر نخواهد شد جوان تر می شود.

عوارض

این ژل عوارضی که دیگر ژل های دائم دارند را نداشته و در واقع بدون عوارض است. دیگر ژل های دائم بعد از اتمام مدت ماندگاری به صورت گلوله گلوله شده و عوارضی جدا خطرناک دارند، اما ژل های الانسه با این که دائم اند ولی بعد از اتمام مدت ماندگاری خود، جذب پوست شده و عوارضی هم ندارند.

از دیگر ویژگی های این ژل این است که در هنگام تزریق درد زیادی نداشته و اذیت کننده نیست با این وجود سختی بالایی دارد و می توانید برای پیشانی و بینی از آن بهره ببرید.

اما توصیه های متخصصین در مورد این ژل این است که برای تمامی قسمت های بدن و صورت استفاده شود بجز لب و زیر چشم ها. چون در این محل ها نتیجه ی دلخواه را نداده و خوب عمل نخواهد کرد.

و در مورد موضوع قیمت هم باید بگویم که قیمت با توجه به محل تزریق و مقدار تزریق و نوع ژل مشخص شده و تمامی موارد در تعیین قیمت نقش دارند

از این که این مطلب را مطالعه کردید ممنون ام و امیدوارم برای شما مفید و کاربردی باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید