میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت مزونیدلینگ
قیمت مزونیدلینگ

لیست موضوعات

قیمت مزونیدلینگ

اگر شما قصد انجام مزونیدلینگ دارید ولی از قیمت مزونیدلینگ و شیوه‌های انجام آن اطلاعی ندارید، در این مطلب با ما همراه باشید تا کلیات انجام مزونیدلینگ، روش‌های انجام آن، قیمت و هزینه آن، مزایا و… را به شما بگوییم.

جهت دریافت مشاوره و دریافت قیمت دقیق با ما تماس بگیرید.

02122930161

قیمت مزونیدلینگ
قیمت مزونیدلینگ

امروزه روش‌های مختلفی برای جوانسازی پوست در جامعه استفاده میشود. بعضی از این روش‌ها آسان‌تر و بعضی دیگر سخت تر و طولانی‌تر. اهمیت به زیبایی، خصوصا در بانوانِ، یک فاکتور اساسی برای آن‌ها محسوب میشود. بگونه ای که امروزه شاهد آمار بالای انجام فرایند هایی هستیم که به زیبایی و یا جوانسازی منجر شود.

پیشنهادات مختلف برای زیبا سازی پوست

در واقع امروزه اگر شما به قصد زیبا سازی پوست خود بخواهید از متخصصان این حوزه مشاوره بگیرید، شاهد تعداد بالای پیشنهاداتی که به شما ارائه میکنند خواهید بود و از این مسئله البته نباید شگفت زده شوید.

هرکدام از شیوه‌های مختلفی که برای انجام عمل‌های زیبایی و جوانسازی پوست به افراد پیشنهاد میشود، مزایا و معایب خود را دارد. ولی حتما شما میخواهید بهترین نوع انجام این فرایند را انتخاب کنید.

پیشنهادات مختلف برای زیبا سازی پوست
پیشنهادات مختلف برای زیبا سازی پوست

عمل مزونیدلینگ هم یکی از عمل‌هایی است که معمولاً توسط پزشکان به شما توصیه میشود. این عمل درواقع نوعی عمل به وسیله سوزن‌های بسیار کم عمق میباشد که در جهت جوانسازی و زیبایی و ترمیم پوست در نواحی مختلفی از صورت و بدن انجام میشود. برای آگاهی بیشتر از این عمل، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. ما به شما میگوییم که :

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

اهمیت توجه به سلامت و زیبایی پوست

مزونیدلینگ چیست

تفاوت های مزونیدلینگ و دیگر روش‌های مشابه

باید ها و نباید های انجام مزونیدلینگ

عوامل مؤثر بر هزینه‌های انجام مزونیدلینگ

 

 

اهمیت توجه به سلامت و زیبایی پوست

پوست شما، به عنوان یک عضو بسیار مهم از بدن شما،‌ نقش بسیاری در سلامت و زیبایی بدن شما دارد. درواقع این لایه بیرونی، به عنوان یک محافظ اولیه در برابر بسیاری از مشکلات مختلف اعم از اشعه های مختلف فرابنفش و یا حتی بیماری‌های مختلف است و از بدن شما محافظت می کند.

پوست سالم یک منبع مناسب برای تولید ویتامین D میباشد که درمقابل نور آفتاب آن را دریافت میکنیم. پوست همچنین، نقش بسیار موثری در تنظیم دمای بدن دارد.

اهمیت توجه به سلامت و زیبایی پوست
اهمیت توجه به سلامت و زیبایی پوست

همانطور که گفته شد، این عضو مهم نقش بسیاری در زیبایی افراد دارد و همین امر منجر شده است که امروزه بسیاری از افراد به عمل‌های مختلف زیبایی و جوانسازی پوست روی بیاورند.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

اعتماد بنفس بیشتر

درحقیقت شما با داشتن یک پوست زیبا و البته سالم، از اعتماد بنفس بیشتری برخوردار خواهید بود و این از کمترین نتایج توجه به سلامت بدن و پوست می باشد.

معمولاً افرادی که توجه بیشتری به سلامت پوست و زیبایی خود میکنند، بیشتر به عنوان یک فرد منظم دیده می‌شوند. شاید برای شما این مسأله کمی عجیب باشد، ولی در حقیقت افرادی که به سلامتی و زیبایی ظاهر خود رسیدگی میکنند در چشم دیگران به عنوان فردی آراسته تر شناخته میشوند.

این موضوع تنها به توجه و نگهداری از پوست خلاصه نمی شود. در واقع برای مشکلات پوستی راهکار های درمانی مختلفی هم وجود دارد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی به این راهکار ها افزوده می شود.

برخی با عمل‌های لیزرینگ و برخی با تزریق و یا حتی، عمل‌های دارای بیهوشی و این قبیل موارد مختلف، مشکلات پوستی و جوانسازی پوست خود را برطرف می کنند.

مزونیدلینگ چیست

مزونیدلینگ یک روش بسیار پیشرفته برای جوانسازی و ترمیم پوست میباشد. این روش در حقیقت فواید چندین روش درمانی را در یک روش دارد. درواقع شما با انجام این شیوه پیشرفته، از مزایای چندین روش مکمل دیگر همزمان برخوردار می باشد.

مزونیدلینگ چیست
مزونیدلینگ چیست

تزریق کلاژن در این روش موجب تولید کلاژن های بیشتر، تازه تر و درنهایت منجر به درخشان تر شدن پوست می شود.

این روش درمانی در حقیقت، نوعی درمان دوگانه میباشد که در آن از سوزن‌ های خفیف و کم عمق و ریز،  برای ایجاد زخم های کوچکتر بر روی سطح پوست استفاده می شود که منجر به نوعی درمان طبیعی در بدن می‌شود که با قعال شدن تولید کلاژن و الاستین در بدن انجام می شود.

همچنین بطور همزمان، کوکتل های مزوتراپی مکانیزه شده در عمقی که مورد نظر پزشک باشد در پوست فرستاده می شوند که این کار در نهایت منجر به مواردی چون از بین رفتن لکه ها، پر شدن، سفت شدن و جوان تر شدن پوست می شود.

این درمان شباهت‌ها و تفاوت‌هایی با روش‌های مشابه خود دارد. برای مثال تفاوت آن با روش میکرولیدینگ، آن است که عمق سوزن‌ های آن بسیار کم عمق تر و ناچیز تر می باشد.

در واقع در این روش، هدف ما نفوذ کردن سرم های فعال به داخل پوست میباشد که بطور مستقیم با پوست و سلول‌های بافت پوست در عمق های پایین‌تر درگیر شود. در حقیقت این روش بسیار مؤثر تر از روش‌هایی مانند ماساژ دادن پوست با دست می باشد.

درواقع در این روش، با ایجاد کردن کلون های مختلف میکرومتر، جذب دارو از طریق این منافذ بسیار آسان‌ تر و چند برابر تر می باشد.

همچنین، با تخریب مستقیم سلول‌های پیر و آسیب دیده، سلول‌های جوان تر و تازه تر جایگزین میشود. البته این روش تنها به صورت و پوست خلاصه نمیشود بلکه در موارد دیگری مانند ریزش مو و رشد مجدد مو نیز از این روش استفاده میکنند. درواقع در این روش با تقویت کردن فولیکول های مو، موها تقویت شده و از ریزش آن‌ها جلوگیری میشود، همچنین رشد موهای تازه تر هم با این روش ممکن است.

از مزونیدلینگ در موارد مختلفی استفاده می‌شود. اگر شما درگیر مشکل پیری پوست هستید و نیاز به عملی برای جوان سازی پوست دارید، این عمل همانطور که گفته شد یک عمل مؤثر برای شما می باشد. همچنین مواردی مانند خشکی و زبر شدن پوست هم می‌شود با این روش برطرف کرد.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

ناهمواری بر اثر جوش ها و زخم ها

معمولاً در مواردی، پوست به دلایل مختلفی مانند از بین رفتن جوش ها و زخم ها و مواردی از این دست، دچار ناهمواری می شود. شما میتوانید ناهمواری پوستی خود را با روش مزونیدلینگ برطرف کنید. این روش در از بین بردن ناهمواری های پوستی یکی از مؤثر ترین روش‌ها می باشد.

ناهمواری بر اثر جوش ها و زخم ها
ناهمواری بر اثر جوش ها و زخم ها

ممکن است در فصل تابستان با افزایش شدت تابش آفتاب و گرما در طول روز با معضلاتی مانند آفتاب سوختگی در پوست خود مواجه شویم. مشکلاتی مانند آفتاب سوختی و از این دست هم به راحتی میتواند با روش‌ مزونیدلینگ برطرف شود.

لک و پیس های پوستی که به دلایل مختلفی، بخصوص بخاطر پیری بوجود می‌آید را میتوانید با این روش درمانی مؤثر برطرف کنید.

آکنه های پوستی، اسکار آکنه و غیره هم از موارد درمانی با استفاده از این روش می باشد .

اگر پوست شما به دلایلی مانند کاهش وزن ناگهانی، زایمان و یا رشد و بلوغ سریع و یا رشد ماهیچه ای و عضلانی به دلیل انجام ورزش های سخت دچار ترک های متعددی شده است که شمارا آزار می دهد، بهتر است نگران نباشید و درمان آن را به این روش درمانی پیشرفته بسپارید.

در واقع در این روش درمانی، پزشکان با تکنیک هایی که گفته شده است میتوانند به راحتی کلیه مشکلات ناشی از ترک های پوستی شما را برطرف کنند.

همانطور که گفته شد، روش  مزونیدلینگ تنها به صورت و پوست صورت خلاصه نمیشود. بلکه به سلامت پوست در نواحی مختلف مانند زیرچشم ها، نواحی گردن، دکلته و دست‌ها انجام می شود.

تا اینجا مطالب خلاصه‌ای از آنچه میزوندلینگ چیست و چه کاربردی دارد گفته شده است. حال میخواهیم به روش‌های مشابه مزونیدلینگ و روش کار آن‌ها بپردازیم، درواقع میزونیدلینگ، یک سری درمان های تلفیقی و ترکیبی از دو روش بسیار مؤثر مزوتراپی و میکرونیدلینگ می باشد.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

تفاوت های مزونیدلینگ و دیگر روش‌های مشابه

پیش از آنکه از تفاوت‌های این روش‌ها بگوییم، کمی در رابطه با روش‌های مزوتراپی و میکرونیدلینگ توضیح میدهیم.

در حقیقت روش مزوتراپی، یک نوعی از درمان غیرجراحی در زمینه زیباسازی و جوانسازی پوست میباشد که با دوز های پایین دارو و با تزریق بصورت مداوم در نواحی مختلف استفاده می شود. داروهای مورد استفاده در مزوتراپی شامل داروهای هومیوپاتی، عصاره های گیاهی، ویتامین ها، مواد معدنی و آمینو اسیدها می باشد.

تفاوت های مزونیدلینگ و دیگر روش‌های مشابه
تفاوت های مزونیدلینگ و دیگر روش‌های مشابه

درواقع در این روش، مقادیر اندک دارویی به وسیله تزریق های مکرر به نواحی میانی پوست شما تزریق می شود. این مقادیر اندک دارویی بصورت مکرر بکار می‌رود و در نهایت منجر به از بین بردن سلول‌های مرده پوست می شود.

این روش اندکی فراتر از جوانسازی و زیبایی پوست عمل میکند و برای موارد مختلفی بکار می رود.

از جمله این موارد میتوان به کاهش سایز موضعی و کاهش وزن های فوری اشاره کرد. همچنین، در درمان ریزش مو، درمان های پوستی و حتی مواردی از بیماری‌های عفونی از این روش استفاده میکنند که خود گویای پر کاربرد بودن این روش درمانی است.

میکرونیدلینگ، یک روش جوانسازی پوست از طریق تزریق و کلاژن سازی است. درواقع در این روش،‌ تحریک مکانیکی جهت ترمیم آسیب های ساختاری پوست انجام می‌شود که درنهایت به بازسازی بافت های آسیب دیده فرسوده و ناسالم پوست کمک میکند و برای این هدف استفاده می‌شود. نتیجه ی استفاده از این روش، بهبود ظاهر و همچنین، بهبود عمل‌کرد پوست و سلامت و زیبایی پوست می باشد.

در این روش، به وسیله سوزن‌های بسیار ریز وکم عمق، با نفوذ به اپیدرم و درم، کانال‌های بسیار ریزی که به آن‌ها میکروکانال هم گفته می‌شود ایجاد می کنند. هرچند که این روش باعث ایجاد زخم هایی به عمق تقریباً ۲ تا ۳ میلیمتر در پوست می‌شود

و زخم های بسیار ریزی ایجاد میکند، ولی از طریق تحریک بدن به ساخت کلاژن و فیبر های دیگر می کند. درواقع در این روش، در پاسخ به محرک‌های تزریق شده، سطح پوست شما برجسته‌تر می‌شود و این برجستگی، جدای از پوشاندن زخم های سطح پوست، چین و چروک های پوست شما را نیز کمتر می کند.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

ترمیم آسیب دیدگی

البته این روش بیشتر در زمینه جوانسازی پوست بکار می‌رود ولی کاربردهایی در زمینه ترمیم آسیب دیدگی و سلامت و نگهداری از پوست نیز دارد.

ترمیم آسیب دیدگی
ترمیم آسیب دیدگی

شما با این روش میتوانید انواع مشکلات ناشی از اسکار های جوش و یا افتادگی و شل شدگی پوست و حتی، چین و چروک های صورت را نیز درمان کنید. همچنین، این روش برای از بین بردن ترک های ناشی از عواملی مانند بارداری یا کاهش وزن و همچنین، اسکار های ناشی از زخم ها و سوختگی های مختلف و آسیب دیدگی های پوستی را نیز درمان کند.

این عمل را در تمامی نقاط بدن که نیاز به سفت شدن دارد می‌شود انجام داد مانند صورت، پاها، سینه، باسن و شکم.

با توضیحات موارد فوق، میتوانیم به تفاوت بین این روش‌ها و روش مزونیدلینگ برسیم. درواقع شما در روش مزونیدلینگ، با تلفیقی از روش مزوتراپی و میکرونیدلینگ رو به رو هستید.

در این روش با استفاده از سوزن‌های بسیار ریز مانند دو روش گفته شده در قبل،‌ به پوست شما بصورت مداوم دارو هایی با دوز کم تزریق می شود. ولی تفاوت آن در نوع داروی و محرکی است که استفاده می شود.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

داروهای محرک کلاژن و الاستین

در واقع شما در روش میکرونیدلینگ از داروهای محرک کلاژن و الاستین استفاده می کنید. ولی در روش مزونیدلینگ قضیه متفاوت است، شما اینجا از داروهایی به نام کوکتل های مزوتراپی استفاده میکنید که منجر به چند برابر شدن تأثیر دارو و سلامت بافت پوستی شما می شود.

همه این موارد، برتری مزونیدلینگ را به نسبت روش‌های مشابه دیگر بیان میکند. درحقیقت شما همانطور که گفته شد، با انجام عمل مزونیدلینگ، چند عمل را همزمان انجام می دهید و تأثیر چند روش را تنها با یک روش مشاهده می کنید.

 

باید ها و نباید های انجام مزونیدلینگ

اگر شما قصد انجام عمل مزونیدلینگ را برای سلامت پوست خود دارید، لازم است که در اینجا حتماً به نکاتی توجه کنید. ما به شما در این قسمت از مطلب تمامی باید ها و نباید های لازم برای انجام مزونیدلینگ را می گوییم.

با رعایت این موارد شما میتوانید یک عمل خوب و بی خطر و بدون هیچگونه عوارض خاصی را پشت سر بگذارید و به نتیجه دلخواه خود برسید. تنها کافیست، این مطلب را با دقت و با توجه بسیار برای درک نکات گفته شده دنبال کنید.

باید ها و نباید های انجام مزونیدلینگ
باید ها و نباید های انجام مزونیدلینگ

در این مطلب، ما به نکاتی درباره پیش از انجام مزونیدلینگ، مواردی در طول انجام عمل و همچنین، مواردی پس از انجام و در دوره بهبودی و نقاهت به شما می گوییم.

در ابتدا، شما پیش از انجام عمل مزونیدلینگ، لازم است که به مصرف داروهای خود توجه داشته باشید. استفاده از داروهایی که منجر به غلیظ ترشدن خون می‌شود معمولاً در این دوره منع شده است.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

مشورت با پزشک

البته در این زمینه بهتر است با پزشک خود مشورت داشته باشید، اما به طور کلی  مواردی مانند آسپرین و نروفن و… را تا سه روز پیش از انجام مزونیدلینگ مصرف نکنید.

ممکن است که شما برای جوانسازی و یا بهبود پوست خود داروهایی مانند رتینول را مصرف کنید، اما بهتر است بدانید پزشکان توصیه میکنند که پیش از انجام مزونیدلینگُ‌، تا چند روز از مصرف رتینول خودداری کنید. البته بازه زمانی منع مصرف رتینول بهتر است که به وسیله پزشک به شما گفته شود.

مشورت با پزشک
مشورت با پزشک

حتماً در رابطه با موارد مختلف پوستی و مشکلاتی که داشته‌اید با پزشک خود، پیش از انجام عمل مشورت کنید. مواردی مانند تبخال و یا تاول های مختلف، بخصوص تاول های تبخالی از این مورد میباشند. پس حتماً سابقه وجود این موارد را به پزشک خود گزارش دهید.

هرچند که این عمل، خود نوعی فرایند برای زیبایی پوست محسوب میشود. ولی بهتر است که حداقل از دو الی سه هفته قبل از انجام عمل، کلیه تزریق های زیبایی خود را متوقف کنید.

این توصیه پزشکان است که قبل از انجام این عمل تزریق زیبایی در بدن شما انجام نشده باشد.

اگر از شیوه‌های مختلف برای برونزه کردن پوست خود استفاده میکنید،‌ بهتر است بدانید پزشکان از برونزه کردن محلی که قرار است عمل مزونیدلینگ در آن انجام شود منع کرده اند.

در حین عمل مزوندلینگ، از بی حسی های موضعی و یا کرم‌ها و پماد های بی حسی استفاده میشود. اگر فکر میکنید که تزریقات پی در پی به پوست شما ممکن است باعث درد پوست شما شود، بهتر است بدانید که با توجه به بی حسی هایی که استفاده می‌شود شما عملاً هیچگونه درد و یا سوزشی را در محل احساس نمی کنید.

همچنین، به علت استفاده از سوزن‌های بسیار ریز و زخم های خیلی کم عمق، معمولاً خونریزی چندانی در این عمل اتفاق نمی افتد و این خود باعث می‌شود که شما هرگونه نگرانی از بابت وجود درد و خونریزی در این عمل را به طور کل برطرف شده بدانید چرا که این عمل، یک عمل کم عارضه، کم خطر و با ریسک بسیار پایین می باشد.

اما با همه موارد گفته شده، لازم است که برای تأثیر گذاری بیشتر و گرفتن جواب مناسب، حتماً مواردی را پس از انجام عمل رعایت کنید.

این موارد شامل مواردی در دوران بهبودی پس از عمل،‌ و مواردی برای حفظ تاثیراتی است که عمل بر پوست شما داشته است.

در واقع باید دقت داشته باشید که در تمامی عمل‌های مختلف، بخصوص عمل‌های زیبایی، شما لازم است که سبک زندگی خود و عادات و الگو های مختلف رفتاری خود را اصلاح کنید.

در دوران بهبودی پس از عمل رعایت نکاتی ضروری میباشد، معمولاً در دوران پس از عمل، پوست صورت شما به مدت سه الی پنج روز ممکن است حساس باشد اما بهبودی پس از این دوره حاصل می‌شود و شما میتوانید روال عادی کار و زندگی خود را از سر بگیرید.

معمولاً پس دردوران بهبودی و پس از آن، اگر قصد استفاده از محصولات آرایشی دارید، بهتر است با پزشک خود مشورت کنید.البته مشورت کردن با پزشک در موارد استفاده از محصولات مراقبت از پوست هم ضروری می باشد.

این عمل، ممکن است در چهار الی شش جلسه با فواصل چهار هفته‌ای انجام شود. درنظر داشته باشید که این کار، درنهایت باعث می‌شود که نتیجه بهتری از عمل شما حاصل شود و شما به بهبودی مورد نظر خود برسید.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

البته توصیه پزشکان به استفاده از این روش‌های درمانی در ماه های سرد سال و مقاطعی که هوا کمی به برودت می‌رود مناسبت تر است.

پزشکان دلایل مختلفی را برای این موضوع ذکر کرده‌اند از جمله آنکه، در این ماه ها، به تناسب ماه های گرمتر سال میزان تابش آفتاب و گرما و آفتاب سوختگی پوست کمتر است.

این موضوع با توجه به حساس بودن پوست در زمان عمل‌های زیبایی و تزریقات و همچنین، لایه برداری شدن از سطح پوست بسیار حائز اهمیت است. چرا که معمولاً پوست به عنوان یک لایه حفاظتی در مقابل اشعه های آفتاب عمل میکند و حساسیت پوست در این مواقع از کارایی آن می کاهد.

معمولاً در فصل زمستان، به دلیل نوع پوششی که برای این فصل مناسب‌تر است، راحت‌تر میتوانید محل هایی را که تخت درمان قرار گرفته است بپوشانید.

فراموش نکنید که التهاب و قرمزی و مواردی که معمولاً در دوران بهبودی این عمل‌ها ظاهر میشود، در فصل زمستان زودتر از فصل های دیگر و ماه های گرم سال بهبود پیدا میکند، بهبودی سریعتر پوست شما، باعث می‌شود تا شما زودتر نتیجه دلخواهتان برای انجام این عمل را ببینید.

موارد گفته شده در زمان بهبودی پس از آنجام زوندلینگ ضروری بوده است. مواردی هستند که شامل مراقبت های پس از انجام مزوندلینگ می باشند که این مراقبت ها معمولاً دائمی و طولانی مدت بوده و با سبک زندگی و عادات رفتاری آن‌ها ارتباط مستقیمی دارد.

نکته

توجه بسیار به این موارد چه در دوران پیش از انجام مزوندلینگ و یا بطور کلی برای حفاظت از سلامت و جوانسازی پوست شما توصیه می شود.

این مراقبت ها شامل پرهیز از آرایش کردن تا مدتی پس از درمان میباشد. درواقع مواد آرایشی به علت ترکیبات مختلف دارویی که دارد و اینکه ممکن است در هنگام کلاژن سازی پوست شما و دوران بهبودی شما اختلالی در این روند ایجاد کند. معمولاً تا مدتی پس از عمل استفاده از آن‌ها منع می شود.

نکته
نکته

سعی کنید فعالیت‌های زیاد و بخصوص ورزش کردن را تا مدت حدوداً یک روز پس از انجام عمل کنار بگذارید. این موارد منجر به تعریق و بازشدن منافذ پوستی شما و بخصوص، در محل های تحت درمان می‌شود که ممکن است در فرایند عمل شما اختلال ایجاد کند.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

عدم استفاده از سسشوار

همانطور که گفته شد، مزونیدلینگ، عملی برای درمان ریزش مو و رشد مو نیز می باشد. از مراقبت های پس از درمان این عمل، میتوان به عدم استفاده از سسشوار پس از استفاده از مزونیدلینگ برای ریزش مو اشاره کرد.

همانطور که گفته شد،‌ سعی کنید تا پیش از انجام این عمل از برونزه کردن پوست خود جلوگیری کنید. ولی این موضوع تنها به پیش از عمل خلاصه نشده و معمولاً تا مدتی پس از انجام مزونیدلینگ از برونزه کردن پرهیز کنید. این موضوع را میتوانید با مشورت با پزشک، بیشتر پیگیری کنید.

سعی کنید در آب‌هایی که در آن‌ها از مقادیر زیادی از کلر استفاده می‌شود وارد نشوید. آب کلردار میتواند شامل آب‌هایی که در استخر ها بکار می‌رود باشد. همچنین آب لوله کشی برخی مناطق هم قابل شرب نبوده و معمولاً حاوی مقداری کلر می باشد.

از رفتن به سونا، دوش های آب گرم و سولاریوم اجتناب کنید. پوست شما به علت حساسیت بالایی که در این مواقع دارد ممکن است در هنگام استفاده از سونا و… آسیب ببیند.

محل درمان را تحریک نکنید

از مالش و یا هر عملی که منجر به تحریک شدن محل درمان می‌شود خود داری کنید.

همانطور که گفته شد، استفاده از محصولات آرایشی شیمیایی در این زمان منع شده است. درصورت لزوم بهتر است با مشورت پزشک، از مواد آرایشی طبیعی و اصطلاحاً مینرال استفاده کنید.

محل درمان را تحریک نکنید
محل درمان را تحریک نکنید

ممکن است مواردی مانند قرمزی و یا تورم پوستی و حتی سیاهی و پوسته پوسته شدن را پس از انجام عمل احساس کنید. این موارد به سرعت برطرف می‌شود و پس از یک هفته آثار آن به کلی از بین میرود.

همچنین، مصرف رتینول که پیش از انجام مزوندلینگ منع شده بود،‌ تا چند روز پس از انجام عمل هم معمولاً توسط پزشک منع می شود.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

عوامل مؤثر بر هزینه‌های انجام مزونیدلینگ

از کلیه موارد گفته شده که بگذریم، ممکن است که بخواهید از قیمت مزونیدلینگ و هزینه‌ها و عوامل مؤثر بر آن بیشتر بدانید.

بهتر است بدانید قیمت اینگونه عمل‌ها به فاکتور های بسیاری مرتبط میباشد. درواقع شما در این دست از عمل ها، ابتدا لازم است که بدانید چه ناحیه ای را قرار است که برای عمل انتخاب کنید. گستردگی ناحیه تحت درمان و همچنین، نوع درمان در برآورد هزینه و قیمت مزوندلینگ تأثیر گذار است.

 

ممکن است که نوع موادی که در عمل استفاده می‌شود هم بر قیمت آن اثر گذار باشد.

مواردی مانند میزان تبحر پزشک و نوع دستگاهی که از آن استفاده میکند، مقدار دارو و نوع نتیجه‌ای که میخواهید از عمل حاصل شود هم بر قیمت ارائه شده توسط کلینیک به شما تأثیر گذار باشد.

جلسات انجام مزونیدلینگ

معمولاً جلسات انجام مزونیدلینگ متغیر می باشد و معمولاً چند جلسه برای انجام این درمان زمان لازم است. تعداد و زمانی که برای انجام مزوندلینگ صرف می‌شود هم عاملی اثرگذار بر هزینه و قیمت اجام مزوندلینگ می باشد.

با توجه به موارد گفته شده، دریافته اید که این عمل با توجه به پیچیدگی ها و زمان و عواملی از این دست قیمت گذاری می‌شود و یک قیمت پایه برای آن معمولاً درنظر گرفته نمی شود.

ممکن است بخواهید برای  جوانسازی پوست خود اقدام به انجام مزوندلینگ کنید، این مورد با توجه به تعداد جلسات لازم قیمتی متفاوت از زمانی دارد که بخواهید برای بهبود زخم ها و آثار ناشی از سوختگی به مزوندلینگ روی بیارید.

همچنین، ممکن است انجام مزوندلینگ جهت جلوگیری از ریزش مو و رویش مجدد مو، هزینه ای متفاوت از مزوندلینگ برای استفاده بر سطوح پوستی صورت و بدن داشته باشد.

نوع مشاوره پزشک و موادی مانند نوع بی‌حسی موضعی و میزان آن هم در تعیین قیمت گاهی اوقات تأثیر گذار خواهد بود.

امکانات و دستگاه‌های کلینیک مورد نظر هم از مواردی است که در تعرفه انجام مزوندلینگ تأثیر می گذارد.

شما در حال مطالعه مقاله قیمت مزونیدلینگ هستید

نتیجه‌ گیری

ما به این نتیجه کلی رسیدیم که انجام مزوندلینگ به چند دلیل دارای مزایای بسیاری می باشد. مزایا استفاده از این عمل میتواند شامل :

نتیجه‌ گیری
نتیجه‌ گیری

از بین بردن نا همواری های پوستی شما

برطرف کردن جای جوش های قدیمی و آثار زخم و حتی سوختگی بر پوست

جوانسازی و بهبود کارایی پوست شما و تأثیر بسیار در سلامت پوست

تولید فیبرهای مختلف بخصوص، کلاژن ها که برای پوست بسیار مفید می باشد.

برطرف کننده کلیه ترک های دوران بارداری و لاغری و مواردی از این قبیل

افزایش الاستیسیته پوست که از شل شدگی و افتادگی و چروک پوست شما جلوگیری می کند

انعطاف پذیری و نرم شدن بیشتر سطح پوست

افزایش نفوذ کرم‌های مختلف و حتی، ویتامین های جذب شونده از سطح پوست تا بالای نود درصد!

کم‌رنگ شدن و حتی از بین رفتن لک و پیس ها سطح پوست

بیشتر شدن میزان خون رسانی به سطح پوست

نفوذ دارو به لایه‌های زیرین و بافت های عمیق‌تر پوست

و همچنین، از بین بردن ریزش مو حتی رویش مجدد موی سر

با وجود مزایای بسیاری که در بالا به آن اشاره شد، استفاده از این روش، کاملاً بی خطر بوده است و معمولاً با زخم های بسیار سطحی و کوچک، فاقد هرگونه خونریزی می باشد.

همچنین، درد های ناشی از سوزن‌ها به دلیل ریز و کم عمق بودن سوزن‌ها بسیار کم بوده و با استفاده از انواع بی‌حسی های موضعی میتوان درد آن را کاملاً برطرف نمود.

این عمل معمولاً با داروهایی بادوز پایین انجام می‌شود و هدف آن بیشتر تحریک بدن برای ساخت مواد لازم برای ترمیم پوست می باشد. این مسأله بیانگر طبیعی بودن عمل شماست که خود از عارضه‌های آن کاسته است و این عمل، معمولاً فاقد عوارض می باشد.

لازم به ذکر است که این عمل با کلیه مزایایی که دارد، به برخی افراد توصیه می‌شود که از انجام آن پرهیز کند.

این افراد شامل آن دسته از افرادی می‌شود که سابقه کلوئید ناشی از آسیب دیدگی پوستی دارند، ممکن است به کوکتل های مزوتراپی در این عمل حساسیت داشته باشند. عفونت های فعال پوستی مانند تبخال داشته باشند و یا به هر دلیلی، ضعف سیستم ایمنی در بدن داشته باشند.

همچنین، شما اگر داروهای ضد انعقاد خون مانند انواع وارفارین ها را مصرف میکنید، لازم است که از انجام مزویدلینگ پرهیز کنید.

معمولاً این نوع داروها ممکن است باعث خونریزی شود و اگر معمولاً قطع مصرف آن هم، برای انجام این عمل توصیه نمی شود.

 

با توجه به بررسی های انجام شده نسبت به این عمل زیبایی که دارای حداکثر مزایا و حداقل معایب میباشد. بهتر است که برای انجام این عمل باز هم با پزشک خود مشورت کنید و با تصمیم پزشک و بررسی مشکلات پوستی شما، این عمل را انجام دهید.

همچنین، برای انجام عمل مزونیدلینگ نمیتوان یک قیمت واحد درنظر گرفت، چرا که معمولاً این عمل‌ها به فاکتور های بسیاری وابسته هستند که این موارد تعیین کننده قیمت عمل‌هایی نظیر مازونیدلینگ می باشد.

سعی کنید کلیه موارد مراقبتی که گفته شده است را رعایت کنید و از هرگونه سهل انگاری در موارد گفته شده جدا پرهیز کنید. در نظر داشته باشید که پوست شما پس از انجام درمان های پوستی، آسیب‌پذیری بالایی دارد پس حتماً لازم است که تا انتهای مراحل بهبودی از مواردی که ممکن است به پوست شما آسیب بزند اجتناب کنید.

با رعایت کلیه باید ها و نباید های گفته شده در این مطلب و توصیه شده توسط پزشک، این عمل یکی از بهترین عمل‌های زیبایی و جوانسازی پوست شما میباشد و میتواند شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید