میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

عمل لابیاپلاستی در تهران
عمل لابیاپلاستی در تهران

لیست موضوعات

عمل لابیاپلاستی در تهران

در این مقاله به بررسی عمل لابیاپلاستی در تهران می پردازیم.

این عمل از عمل های زیبایی است که در سراسر جهان و همینطور در تهران بسیاری از افراد مشتاق به انجام آن هستند.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

معنی لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی در تهران چگونه است؟

طریقه انجام عمل لابیاپلاستی در تهران به چه صورت میباشد؟

آیا دختران باکره می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران چگونه است؟

عمل لابیاپلاستی در تهران
عمل لابیاپلاستی در تهران

معنی لابیاپلاستی چیست؟

نام این عمل از لب های واژن برگرفته شده است. واژن از 3 بخش تشکیل شده است یک بخش آن کلیتوروس نام دارد.

بخش دیگر لب درونی است که به آن لابیا مینور می گویند و بخش دیگر آن لب بیرونی است که آن را لابیا ماژور می نامند.

در عمل لابیاپلاستی اگر لابیا مینور مورد عمل قرار گیرد عمل را لابیاپلاستی مینور گویند. در صورتی که محل مورد نیاز به عمل لابیا ماژور باشد عمل را لابیاپلاستی ماژور نام گذاری کرده اند.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی نوعی عمل زیبایی است. در بعضی از افراد لب های واژن حالت طبیعی ندارند و این غیر طبیعی بودن آن ها هم اعتماد به نفس آن ها را در رابطه جنسی به شدت کاهش می دهد و هم اینکه در فعالیت های روزانه خود دچار مشکل می شوند مثلا در هنگامی که لباس های تنگ می پوشند اذیت می شوند.

در این افراد با انجام عمل و اینکه قسمت های اضافی لب ها با بخیه دوخته می شوند شاهد این موضوع هستیم که شکل ظاهری واژن به حال طبیعی خود بر میگردد.

البته در گذشته صحبت در باره مشکلات واژن بسیار زشت تلقی میشده و خانم هایی که با این مشکل رو به رو بوده اند راهی جز تحمل نداشتند اما امروزه صحبت در باره مسائل جنسی و بدن خانم ها به اندازه قبل سخت به حساب نمی آید و بسیاری از خانم ها قادر به صحبت و رفع مشکل جنسی خود هستند.

عمل لابیاپلاستی چیست؟
عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی در تهران چگونه است؟

در تهران شاهد این هستیم که 3 دسته از افراد اقدام با عمل لابیاپلاستی می کنند. دسته اول را خانم های مسنی تشکیل می دهند که با افزایش سن و یا زایمان های متعدد دچار افتادگی لابیا شده اند. عده ای دیگر کسانی هستند که به طور ژنتیکی دارای لابیا بزرگ هستند این افراد وقتی شلوار می پوشند خصوصا اگر شلوار تنگ باشد درد زیادی را تحمل میکنند.

اما دسته آخر از افرادی که اقدام به عمل لابیاپلاستی می کنند افرادی هستند که برای زیبایی و شادابی واژن این کار را می کنند و در اصل واژن آن ها مشکلی ندارد. به دلیل آنکه هزینه این عمل در شهر تهران پایین است افراد دسته سوم بیش از دو دسته دیگر هستند.

طریقه انجام عمل لابیاپلاستی در تهران به چه صورت می باشد؟

در تهران عمل لابیاپلاستی در گذشته با استفاده از نخ بخیه و تیغ جراحی انجام میگرفت به این طریق که قسمت های اضافی لابیا با تیغ جراحی بریده می شد و با برگرداندن و بخیه لابیا عمل پایان می گرفت دوران نقاهت در این روش چیزی در حدود 2 تا 3 ماه بود که فرد در این مدت به هیچ عنوان نباید رابطه جنسی برقرار میکرد.

لازم به ذکر است که نخ های بخیه در این روش بعد از مدتی جذب پوست می شوند و اثری از آن باقی نمی ماند. اما با پیشرفت علم و از زمانی که لیزر وارد اتاق عمل شد عمل های لابیاپلاستی با استفاده از لیزر انجام می شد. لیزر این مزیت را داشت که دوران نقاهت را به 3 روز کاهش می دهد و از طرفی شکل ظاهری واژن بهتر می شود.

طریقه انجام عمل لابیاپلاستی در تهران به چه صورت می باشد؟
طریقه انجام عمل لابیاپلاستی در تهران به چه صورت می باشد؟

آیا دختران باکره می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

در پاسخ به این سوال باید به طور قاطع بگوییم که بله انجام این عمل هیچگونه منعی برای دختران باکره ندارد زیرا در انجام این عمل ما شاهد تغییر در قسمت بیرونی واژن یعنی لب ها هستیم و هیجگونه برخوردی یا احتمال برخوردی با بخش درونی واژن یا همان پرده بکارت وجود ندارد.

دختران باکره ای که بطور ژنتیک  لب های واژن آن ها بزرگتر از حالت عادی است با خیالی آسوده و به دور از هیچگونه نگرانی می توانند برای این عمل اقدام کنند و از درد ها و رنج هایی که از لابیا بزرگ و غیر عادی تحمل می کنند راحت شوند.

آیا دختران باکره می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟
آیا دختران باکره می توانند عمل لابیاپلاستی را انجام دهند؟

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران چگونه است؟

هزینه عمل در تهران به فاکتور های مهمی بستگی دارد.

در ابتدا باید این نکته را یادآور شویم که عمل لابیاپلاستی عملی زیبایی به حساب می آید پس همانند سایر عمل های زیبایی بیمه به آن تعلق نمی گیرد.

در این عمل به دلیل تفاوت هایی که هر فرد با دیگری دارد نمی توان مبلغی را به عنوان هزینه نهایی بیان کرد. اما فاکتور هایی که در هزینه این عمل مهم هستند را با هم بررسی می کنیم تا به طور تقریبی با هزینه ها آشنا شویم.

قبل از عمل جراحی آزمایش هایی لازم باید انجام شود که هزینه های مربوط به خود را در پی دارد.

متخصص جراح و متخصص بی هوشی دستمزد های جداگانه ای برای انجام عمل جراحی دریافت می کنند.

در انجام عمل لابیاپلاستی می توان از لیزر استفاده کرد و یا اینکه همانند دیگر عمل ها از تیغ جراحی و بخیه استفاده کرد انتخاب هر یک از آن ها هزینه متفاوتی دارد.

اینکه عمل شما در چه مکانی باشد، از دیگر عوامل موثر در هزینه این عمل جراحی است. اگر برای انجام عمل مطب پزشک را انتخاب کنید هزینه کمتری پرداخت می کنید تا اینکه بیمارستان یا کلینیک را انتخاب کنید البته محله ای که بیمارستان در آن واقع شده هم از دیگر عوامل افزایش قیمت است.

مبلغی که برای ویزیت دکتر معالج خود در 3 جلسه باید پرداخت کنید را محاسبه قیمت عمل فراموش نکنید.

در آخر به مهمترین عامل اشاره می کنیم و آن هم مقدار عدم تقارن لابیا و ضخامت آن است که مهمترین فاکتور در محاسبه هزینه عمل به حساب می آید.

هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران چگونه است؟
هزینه عمل لابیاپلاستی در تهران چگونه است؟

نتیجه گیری:

عمل لابیاپلاستی با از بین بردن عدم تقارن در قسمت لابیا می تواند به زیبایی واژن و افزایش اعتماد به نفس در خانم ها کمک بسزایی کند. این عمل در کلینیک دکتر زرگنج فرد با دستگاه لیزر مونالیزاتاچ بدون بخیه انجام می شود.

امیدوارم مطالب فوق برای شما مفید بوده باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال ۱۳۶۱به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال ۱۳۷۴ در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال۱۳۸۶

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با دستگاه مونالیزاتاچ از سال۱۳۹۴

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

 

مطالعه ی مطالبی مانند عمل لابیاپلاستی در اصفهان و لابیاپلاستی در شیراز و قیمت جراحی لابیاپلاستی و عمل زیبایی واژن لابیاپلاستی و هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز و تجربه عمل لابیاپلاستی و عمل لابیاپلاستی در اهواز را به شما پیشنهاد می کنیم

ما برای شما پیشنهاد بسیار خوبی داریم آن هم استفاده از کلینیک دکتر زرگنج فرد است و اگر اطلاعاتی در رابطه با لابیاپلاستی ندارید می توانید موضوعاتی مانند درد بعد از عمل لابیاپلاستی و عمل لابیاپلاستی در ایران و لابیاپلاستی با لیزر و لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا و لابیاپلاستی در قیطریه و اطلاعات کامل روش ها و جراحی های زیبایی لابیاپلاستی بخوانید

می توانید با خواندن دقیق موضوعاتی که ما برای شما قرار دادیم مثل علل سوزش بعد از عمل لابیاپلاستی و هزینه جراحی لابیاپلاستی و هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر و خطرات عمل لابیا و لابیاپلاستی و عمل لابیاپلاستی در رشت با خیال راحت در مورد لابیاپلاستی اطلاعات کسب کنید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید