میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

عمل لابیاپلاستی در ایران
عمل لابیاپلاستی در ایران

لیست موضوعات

عمل لابیاپلاستی در ایران

در این مقاله به بررسی موضوع عمل لابیاپلاستی در ایران می پردازیم. در این باره لازم است بگوییم که عمل لابیاپلاستی زیر مجموعه ای از عمل های زیبایی است.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

آیا عمل لابیاپلاستی را می توان به دختران باکره پیشنهاد داد؟

عمل لابیاپلاستی در ایران چگونه است؟

اقدامات لازم بعد از عمل لابیاپلاستی چگونه است؟

عمل لابیاپلاستی در ایران
عمل لابیاپلاستی در ایران

 لابیاپلاستی چیست؟

در باره لابیاپلاستی باید بگوییم که در بعضی از افراد لبه های واژن بیش از اندازه ای که باید باشند بزرگ هستند این بزرگ بودن باعث می شود که فرد در فعالیت های روزانه خود با مشکل همراه باشد. علاوه بر این فرد با داشتن این مشکل ممکن است در رابطه ی جنسی خود اعتماد به نفس پایینی داشته باشد.

در گذشته و همچنان در زمان حال در بسیاری از جوامع از جمله کشور ایران صحبت کردن در خصوص مسائل جنسی و آلت تناسلی تابو به حساب می آمده بخصوص در مورد بدن زنان همین امر باعث شده است که زنانی که از مشکلات جنسی رنج می برند. همچنین توانایی صحبت در مورد آن و رفع آن را نداشته باشند.

اما با لابیاپلاستی می توان به شما این نوید را بدهیم که مشکلات لابیا خود را می توانید بر طرف کنید. لابیا به پوستی گفته می شود که اطراف فرج را می پوشاند.

عمل لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی یکی از شاخه های عمل های زیبایی به حساب می آید که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. در این عمل به زیبایی و جوان سازی واژن می پردازیم در بعضی از افراد ممکن است ظاهر واژن خود را تغییر دهند و به شکل ایده آل خود نزدیک کنند اما در عده ای دیگر ممکن است هدف فقط جوان سازی باشد.

برای آنکه با این عمل بیشتر آشنا شویم لازم است که با ظاهر و قسمت های مختلف واژن اشنایی داشته باشیم.

واژن از یک لب درونی که به آن لابیا مینور می گویند یک لب بیرونی که به آن لابیا ماژور می گویند و یک کلیتوروس تشکیل شده است.

عمل لابیاپلاستی خود به دو شاخه تقسیم می شود. ممکن است در عمل لابیا مینور تغییر کند که به آن لابیاپلاستی مینور می گویند اگر هدف تغییر لابیا ماژور باشد آن را لابیاپلاستی ماژور می نامند.

عمل لابیاپلاستی چیست؟
عمل لابیاپلاستی چیست؟

عمل لابیاپلاستی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

در همه ی زنان در قسمت واژن چین و چروک هایی مشاهده می شود که کاملا طبیعی است اما در عده ای این چین و چروک و افتادگی بیش از معمول است و به اصطلاح لابیا مینور و یا ماژور آن ها بزرگتر از معمول است. این امر می تواند اعتماد به نفس آن ها را کاهش دهد خصوصا در مقابل شریک جنسی خود با انجام عمل لابیاپلاستی می توانید زیبایی واژن خود را افزایش دهید و در روابط خود احساس آرامش بیشتری داشته باشید.

عمل لابیاپلاستی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟
عمل لابیاپلاستی به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

آیا عمل لابیاپلاستی را می توان به دختران باکره پیشنهاد داد؟

در جواب به این سوال باید این نکته را یادآور شویم که عمل لابیاپلاستی یک عمل زیبایی بر بروی لب های واژن است یعنی عمل بر بروی قسمت بیرونی واژن انجام میشود و هیچگونه آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند پس می توان با خیالی آسوده آن را به دختران باکره پیشهاد داد بدون اینکه نگران آسیبی به پرده بکارت باشیم.

در بعضی از دختران این عمل با هدف زیبایی انجام نمی شود درآن ها لب های واژن به حدی بزرگ است که فرد نمی تواند لباس های جذب و تنگ بپوشد در این افراد انجام عمل لابیاپلاستی بدون نگرانی درباره پرده بکارت بهترین گزینه درمان است.

عمل لابیاپلاستی در ایران چگونه است؟

در ایران افراد مختلفی اقدام به انجام عمل لابیا پلاستی می کنند.

عده ای ازآن ها زنان مسن هستند این خانم ها در اثر افزایش سن و یا زایمان های متعدد دچار افتادگی و بزرگی لب های واژن شده اند که با انجام عمل رفع می شود.

گروه دیگر را دختران جوانی تشکیل می دهند که از سن های ابتدایی زندگی و با شروع روند رشد متوجه بزرگ و غیر عادی بودن لب های واژن می شوند و اقدام به عمل جراحی می کنند.

البته در ایران گروه دیگری نیز وجود دارند که برای زیبایی بیشتر واژن و شادابی آن به عمل رو می آورند.لازم به ذکر است که هزینه این عمل در ایران پایین است همین هزینه اندک تمایل خانم ها به عمل لابیاپلاستی را افزایش داده است.

عمل لابیاپلاستی در ایران چگونه است؟
عمل لابیاپلاستی در ایران چگونه است؟

اقدامات لازم بعد از عمل لابیاپلاستی چگونه است؟

بعد از انجام عمل کمپرس سرد را تا 2 روز فراموش نکنید.

تا یک هفته بعد از عمل از آنتی بیوتیک های قوی استفاده کنید البته آنتی بیوتیک را با مشورت پزشک معالج خود مصرف کنید.

به مدت 3 تا 8 هفته از انجام ورزش به خصوص ورزش های کششی خودداری کنید.

بعد از انجام عمل لابیاپلاستی تا 6 هفته با شریک جنسی خود رابطه نداشته باشید زیرا ناحیه واژن ملتهب است و با برقراری رابطه التهاب آن بیشتر خواهد شد.

چند هفته بعد از انجام عمل ممکن است دچار سوزش و خارش در قسمت بخیه شوید که در این حال به هیچ عنوان ناحیه تحت عمل را با فشار لمس نکنید و فقط از پماد های کورتونی استفاده کنید البته در هنگام مالش این پماد توجه کنید که حتما دست شما تمیز باشد و قبل از پماد زدن حتما با آب و صابون بشویید.

انجام عمل لابیاپلاستی از آن دسته عمل هایی است که عوارض بسیار کم دارد و با رعایت این نکات می توانید عوارض آن را به صفر درصد برسانید.

اقدامات لازم بعد از عمل لابیاپلاستی چگونه است؟
اقدامات لازم بعد از عمل لابیاپلاستی چگونه است؟

نتیجه گیری:  

عمل لابیاپلاستی یا زیبایی واژن می تواند با رفع عیب های ظاهری واژن اعتماد به نفس خانم ها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و همینطور در بعضی از افراد نیز شاهد کاهش درد و اذیت هایی هستیم که لب های بزرگ برای فرد ایجاد کرده است.

از دیگر نکاتی که درباره این عمل لازم است بدانید این است که در انتخاب پزشک متخصص برای انجام این کار نهایت دقت خود را بکار بگیرید.

در نهایت امیدوارم که مطالب گفته شده برای شما مفید و موثر بوده باشند…با تشکر.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال ۱۳۶۱به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال۱۳۷۴ در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال۱۳۸۶

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با دسکگاه مونالیزاتاچ از سال۱۳۹۴

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

۰۹۱۲۷۳۷۹۸۹۳

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

 

تجربه عمل لابیاپلاستی و لابیاپلاستی در شیراز و هزینه عمل لابیاپلاستی در اهواز و عمل لابیاپلاستی در تهران و اطلاعات کامل روش ها و جراحی های زیبایی لابیاپلاستی و عمل لابیاپلاستی در اصفهان نکته هایی که در ابتدا گفته شد بسیار راهبردی می باشد پس حتما با مطالعه آنها دانسته های خود را در این زمینه بروز کنید و همچنین پیشنهاد می شود از کلینیک دکتر زرگنج فرد استفاده کنید

بررسی و دقت به نکات لابیاپلاستی بسیار مهم است از این رو به شما خواندن موضوعات هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر و عمل لابیاپلاستی در اهواز و عمل زیبایی واژن لابیاپلاستی و خطرات عمل لابیا و لابیاپلاستی و لابیاپلاستی با لیزر مونالیزا و علل سوزش بعد از عمل لابیاپلاستی پیشنهاد می کنیم و به شما توصیه می کنیم از کلینیک دکتر زرگنج فرد استفاده کنید

مقالاتی که در ادامه برای شما قرار داده شده اند با دقت انتخاب شده اند تا شما در این زمینه اطلاعاتتان را بروز کنید هزینه جراحی لابیاپلاستی و لابیاپلاستی در قیطریه و قیمت جراحی لابیاپلاستی و درد بعد از عمل لابیاپلاستی و لابیاپلاستی با لیزر و عمل لابیاپلاستی در رشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید