میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

خرید اینترنتی ژل پرفکتا
خرید اینترنتی ژل پرفکتا

لیست موضوعات

خرید اینترنتی ژل پرفکتا

در این مقاله به بررسی خرید اینترنتی ژل پرفکتا می پردازیم.

لازم به ذکر است در این مقاله مراکز خرید معرفی می شوند و لطفا از تماس با کلینیک دکتر زرگنج جهت خرید ژل خودداری کنید و صرفا با مراکز معرفی شده تماس بگیرید.

خوب است بدانید تمامی ژل های مورد استفاده در کلینیک دکتر زرگنج از مراکز مجاز خریداری شده و مورد تایید وزارت بهداشت هستند

کلینیک دکتر زرگنج فرد بخش فروش این ژل را ندارد و تنها کلینیک تخصصی پزشکی و زیبایی می باشد و در صورت لزوم این ژل را برای شما تزریق می کند، به همین جهت برای خرید این ژل با کلینیک تماس نگیرید. در عین حال د ر صورت هر گونه نیاز به مشاوره تزریق ژل می توانید با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید

همان طور که می دانید استفاده از ژل های امروزه از پر طرف دار ترین های عمل زیبایی هستند.

در این مقاله به سوال های زیر پاسخ خواهیم داد:

ژل چیست؟

کاربرد های ژل ها چیست؟

انواع ژل ها چیست؟

آیا ژل ها عوارضی دارند؟

ژل پرفکتا چیست؟

چگونگی خرید اینترنتی ژل ها به چه صورت است؟

قیمت ژل ها به چه چیزی بستگی دارد؟

خرید اینترنتی ژل پرفکتا
خرید اینترنتی ژل پرفکتا

ژل چیست؟

زمانی که سن از 30 سالگی می گذرد کم کم چین چروک هایی روی صورت پدیدار شده و صافی و یک دست بودن پوست ازبین خواهد رفت, خیلی از افراد برای همین موضوع اعتماد به نفس ندارند که در جمع های دوستانه حضور یابند و در کل از قیافه ی خود ناراضی هستند.

علاوه بر این ممکن است به دلایل ژنتیکی صورت ما اشکالاتی مانند نا متقارن بودن اعضای صورت داشته باشد, یا حتی برای حجم دادن به لب و گونه های کوچک, و از این قبیل کار ها به سراغ ژل ها می رویم و تمام نیاز خود را چه برای صورت و چه برای بدن, رفع خواهیم کرد.

ماهیت اصلی ژل ها اسید هیالورونیک بوده و هر یک از مدل های ژل ها برای کار خاصی مناسب هستند. مثلا ژل های الانسه برای پیشانی و بینی بسیار خوب بوده اما برای لب و زیر چشم اصلا توصیه نمی شوند.

ژل چیست؟
ژل چیست؟

کاربرد های ژل ها چیست؟

در سطر بالا به طور مختصر درباره کاربرد های ژل توضیح دادیم اما در این جا به طور مفصل به آن می پردازیم.

ژل ها برای حجم دهی به لب ها و گونه ها, برای زیر چشم, پیشانی, بینی, فک, خط اخم, خط خنده, ابرو  و شقیقه ها مورد استفاده قرار گرفته می شوند. البته لازم به ذکر است برای بدن هم کاربرد داشته و می توانند جای زخم های عمیق و حتی جای جوش ها را چه در بدن و چه در صورت از بین ببرند.

 

انواع ژل ها؟

ژل ها در حالت کلی به دو گروه ژل های دائم و ژل های موقت تقسیم می شوند, این تقسیم بندی براساس مدت زمان ماندگار آن ها بوده و به این صورت است که ژل های موقت به مدت 6 الی 12 ماه روی صورت ماندگاری داشته و بعد از تمام شدن مدت مشخص خود به جذب پوست درآمده و از بین می رود.

اگر مثلا ژل موقتی, دارای 6 ماه ماندگاری است از ماه 4 ام کم کم شروع به از بین رفتن می کند.

اما گروه دوم یعنی ژل های دائم به ژل هایی گفته می شود که بین 1 سال تا 3 سال ماندگاری داشته و مدت های طولانی روی پوست باقی خواهد ماند, اما این ژل ها اگر زمان ماندگاری آن ها تمام شود جذب پوست نشده, و باید توسط دکتر متخصص از زیر پوست خارج شود.

آیا ژل ها عوارضی دارند؟

پاسخ به این سوال راحت نبوده به این شکل که باید اول بدانیم از ژل های دائم استفاده می کنید یا از ژل های موقت. ژل های موقت همان طور که گفته شد بعد از تمام شدن مدت و زمان ماندگاری جذب پوست شده و از بین می رود, به همین دلیل این ژل های موقت اگر توسط دکتر های متخصص تزریق شود و در جای مناسب خود باشند اصلا عوارضی نداشته و حتی بدون هیچ نوع حساسیتی هم می باشند.

اما ژل های دائم به دلیل این که جذب پوست نخواهند شد باید از زیر پوست خارج شوند, اما باید بدانید که این ژل ها خیلی عوارض دارند چون حتی اگر توسط دکتر متخصص در جای مناسب خودت تزریق شوند هم باز در زمان اتمام ماندگاری زیر پوست گلوله گلوله شده و باعث عدم تقارن در بین اعضای صورت می شود.

حتی در صورت خارج شدن توسط دکتر هم باز مقداری از آن ها زیر پوست مانده و به طور کامل خارج نمی شود. تا بحال کسی نبوده است که از ژل های دائم استفاده کند و عوارضش آن را اذیت نکرده باشد.

آیا ژل ها عوارضی دارند؟
آیا ژل ها عوارضی دارند؟

ژل پرفکتا؟

این ژل یکی از بهترین ژل های موجود بوده که ساخت کشور فرانسه و با پوست کاملا سازگار است. این ژل برای زیر چشم بیش تر از جای های دیگر کاربرد داشته و در صورت استفاده برای زیر چشم بهترین تاثیرات آن را خواهید دید.

این ژل یا همان فیلر ها و پرکنند ها با داشتن تاثیرات سریع و بدون درد, به یکی از پر طرف دار ترین ژل ها تبدیل شده است.

ژل پرفکتا؟
ژل پرفکتا؟

چگونگی خرید اینترنتی ژل ها؟

همان طور که همگی می دانیم برای خرید های اینترنتی به سایت خاص آن محصولات و یا فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرده و با داشتن کارتی که رمز دوم فعالی دارد اقدام به خرید و پرداخت اینترنتی می کنیم.

به معتبر بودن سایت بسیار دقت کنید و در صورت استفاده از ژل ها و تایید کیفیت آن ها سفارش دهید. پیشنهاد ما این است که به کلینیک تخصصی مراجعه کنید تا خودشان ژل های استانداردی را به شما معرفی کنند

قیمت ژل ها به چه چیزی بستگی دارد؟

باید بدانیم در مرحله ی اول چه ژلی را انتخاب کرده اید. معمولا دکترهای متخصص با آشنایی که نسبت به انواع ژل ها دارند به شما پیشنهاد می کنند که از فلان نوع ژل استفاده کنید برای شما بهتر است. در این صورت است که خواهید دانست قیمت هر ژلی متفاوت است و مقدار ثابتی ندارد. اما باید بگویم که قیمت ژل ها بسته به مقدار لازم بودن برای تزریق هم ربط داشته و هر چه مقدار لازم بیش تر باشد, قیمت بیش تری هم خواهد داشت.

قیمت ژل ها به چه چیزی بستگی دارد؟
قیمت ژل ها به چه چیزی بستگی دارد؟

همچنین قیمت ژل ها به محل تزریق هم بستگی داشته و در همه جا به یک قیمت نخواهد بود. مثلا اگر شما از یک نوع ژل و به یک میزان ثابت برای لب استفاده کنید و باز هم همان نوع ژل و همان میزان قبلی را بخواهید برای گونه استفاده کنید, قیمت این دو متفاوت است چون نوع تزریق ها باهم فرق دارد.

در نهایت تمامی مطالب بالا را می توان به این شکل بیان کرد که هر کسی که از صورت خود ناراضی است می تواند با انجام تزریق ژل صورت خود را تغییر دهد. ژل ها در نوع موقت هیچ گونه خطرتی نداشته و بدون عوارض هستند.

برای خرید اینترنتی هم می تواند با مراجعه به سایت محصول مورد نظر و یا فروشگاه های اینترنتی محصول خود را سفارش دهید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

09127379893

اینستاگرام:dr_zarganj

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

امیدواریم از مطالعه خرید اینترنتی ژل پرفکتا استفاده کافی برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید