میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت
تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

لیست موضوعات

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

همراه ما باشید تا بیشتر با تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت آشنا شوید.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای همین پست درج شذه است تماس بگیرید.

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت
تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

جلسات مزوتراپی لک صورت روشی برای آبرسانی و جوان سازی پوست می باشد که یک پزشک فرانسوی به نام میشل پیستور اولین بار در سال 1952 تکنیک مزوتراپی را توسعه داد.

این درمان برای کمک به بیماران مبتلا به تسکین درد طراحی شده بود. طی سال های گذشته، مزوتراپی در سایر نقاط جهان نیز محبوبیت یافته است. مزوتراپی به عنوان روشی شناخته شده تحت عنوان “جوانسازی ” به زیبایی پوست افراد کمک می کند.

از آنجا که این روش برای تقویت روشنایی، جوانی و استحکام پوست بدن شما را تقویت می کند. این راه حل، همچنین برای محو شدن چین و چروک و خطوط ریز کار می کند.

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت
تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

1- مزایای جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

2- جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه کار می کند؟

3- مزوتراپی لک صورت چگونه کار می کند؟

4- نکات قابل توجه در جلسات مزوتراپی لک صورت چیست؟

5- فواید تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

6- درمان تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

7- تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت با استفاده از سوزن به چه صورت می باشد؟

8- نکته حائز توجه در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چیست؟

9- تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت “بدون سوزن” چگونه است؟

10- موارد قابل استفاده در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چیست؟

11- تفاوت بین تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت و لیپوساکشن در چیست؟

12- درد در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت وجود دارد، یا خیر؟

13- جلسات درمان مزوتراپی لک صورت چگونه انجام می شود؟

14- تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت در پزشکی زیبایی چگونه است؟

15- کدام قسمت های بدن می توانند از جلسات مزوتراپی لک صورت بهره مند شوند؟

16- ویژگی رویکرد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

17- درمان های موثر برای بررسی تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

18- روش های موثر در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت به چه صورت است؟

19- روند درمانی در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه است؟

20- سه نوع تزریق پزشکی برای رفع لک صورت و زیبایی آن با مزوتراپی به چه صورت می باشد؟

21-تکنیک های تزریق بدون سوزن در جلسات مزوتراپی لک صورت به چه صورت انجام می گیرد؟

22- یک جلسه الکتروپوراسیون در جلسات مزوتراپی لک صورت چگونه انجام می گیرد؟

24- نتیجه گیری در مورد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت شامل چیست؟

 

مزایای جلسات مزوتراپی لک صورت

جلسات مزوتراپی لک صورت شامل موارد زیر می باشد:

– مبارزه با پیری

– محو شدن چین و چروک و خطوط

– احیای پوست

– بهبود ظاهر پوست

– کاهش آکنه: که بسیار پرکاربرد می باشد.

– درمان آلوپسی

– تعادل رنگ پوست

-روشن شدن رنگ پوست و چهره

-بهبود لک های ناشی از آفتاب سوختگی و موارد دیگر

-کمک به ایجاد پوستی شاداب و جوان

مزایای جلسات مزوتراپی لک صورت
مزایای جلسات مزوتراپی لک صورت

روش انجام جلسات مزوتراپی لک صورت

در روش مزوتراپی لک صورت از تزریق های متعدد استفاده می شود که نسبتاً بدون درد است، سوزن های بسیار ظریف حاوی ترکیبی خاص از ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها و عصاره های گیاهی برای احیا و جوان سازی پوست است.

نتایج عملاً فوری هستند. مزوتراپی برای جوان سازی و آبرسانی پوست یک روش درمانی بسیار موثر است. درخشش جدید، سالم و درخشان شما هفته ها پس از درمان ادامه خواهد داشت.

در طی تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت، پوست شما تمیز می شود و به دنبال آن لایه برداری از پوست با یک لایه برداری مناسب یا یک میکرودرم ابریژن خفیف انجام می شود.

هنگامی که پوست لایه برداری شد، تکنسین با استفاده از یک سوزن ظریف و کوتاه مخصوص، یک سرم روی پوست را با تزریق سطحی انجام می دهد. هنگام تزریق ممکن است، تکنسین شما خیلی سریع این کار را انجام دهد. هر تزریق فقط مقدار کمی از محلول را در پوست شما قرار می دهد.

عملکرد جلسات مزوتراپی لک صورت

از جلسات مزوتراپی لک صورت که در اروپا رایج است و کمتر در انگلیس شناخته شده است، می تواند برای رفع همه چیز از کمبود آب، خطوط ریز، سلولیت و ریزش مو استفاده شود. هر چیزی که شامل سوزن زدن به صورت / بدن / پوست سر / به نام شما باشد، نباید به راحتی مورد توجه قرار گیرد.

همانطور که اخبار اخیر مبنی بر راه اندازی بوتاکس و خدمات پرکننده پوست در Superdrug تأکید می کند. داروهای تزریقی به جای روش های درمانی ساده زیبایی، دارای اقدامات پزشکی هستند که ممکن است، عوارض جانبی کوتاه مدت، خطرات و محدودیت های طولانی مدت برای سلامتی داشته باشند و همین امر در مورد مزوتراپی نیز وجود دارد.

زوتراپی باید توسط پزشک زیبایی یا پرستار مجاز در یک کلینیک معتبر انجام شود

علی رغم اینکه تکنیک تزریق پوست در سالن های خیابان های بزرگ و سایر مناطق بالقوه مشکوک وجود دارد. مزوتراپی باید توسط پزشک زیبایی یا پرستار مجاز در یک کلینیک معتبر انجام شود، ( بررسی کنید و با شورای مشترک پزشکان زیبایی مشورت کنید، یا انجمن مزوتراپی).

اولین قسمت ایمنی، در اینجا آنچه که مزوتراپی می تواند برای پوست، مو و پوست سر انجام دهد و این که چرا بیشتر از یک درمان فوری تحول پذیر (بدون هیچ چیز ابدی)، یک مشعل کند کننده ظریف است. این یک روش است تا یک درمان “یک اندازه مناسب برای همه”

مزوتراپی در دهه پنجاه توسط دکتر فرانسوی میشل پیستور پیشگام شد و به همین دلیل به این اسم نامیده می شود، زیرا شامل یک سری تزریق های کوچک به “مزودرم” لایه میانی پوست است، (“meso” در یونانی به معنی میانه است).

زوتراپی باید توسط پزشک زیبایی یا پرستار مجاز در یک کلینیک معتبر انجام شود
زوتراپی باید توسط پزشک زیبایی یا پرستار مجاز در یک کلینیک معتبر انجام شود

نکات قابل توجه در جلسات مزوتراپی لک صورت

این دارو در ابتدا به عنوان ابزاری برای تزریق درد به صورت موضعی اختراع شده است، اما از آن زمان به بعد، به عنوان بنیانگذار دکتر وودفورد پزشکی، مروین پترسون، کاربردهای آن کاملاً تکامل یافته است.

محلول های مزوتراپی می توانند سلول فیبروبلاست موجود در پوست را تحریک کرده و کلاژن بیشتری برای مقابله با علائم پیری تولید کنند. از جمله لیست مواد سازنده پوست، فاکتورهای رشد، پپتیدها، آنتی اکسیدان ها و عناصر کمیاب هستند که محیط ایده آلی را برای پوست سالم فراهم می کنند که با روند پیری بهتر کنار می آید.

“این به تدریج با ترکیبی از درک بهتر از راه حل های صحیح تزریق، همراه با پیشرفت در روش تزریق و دستگاه هایی که باعث بهبود انتقال مواد به پوست می شوند، جنب و جوش می یابد. به زبان ساده، درمان با ورود به مولکول های پوستی است که سلول های پوست را به فعالیت در سطح مطلوب ترغیب می کند. ”

فرمول تزریق شده در پوست در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت تفاوت در نتایج شما را ایجاد می کند

فرمول تزریق شده در پوست در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت تفاوت در نتایج شما را ایجاد می کند، اما مقدار کمی اسید هیالورونیک و مرطوب کننده یک ماده رایج برای جایگزینی ذخایر طبیعی پوست است و ویتامین ها و آمینو اسیدهایی که آشنا خواهید بود برچسب های مراقبت از پوست شما نیز اغلب از طریق مزوتراپی تحویل داده می شوند.

یک ترکیب مزوتراپی معمولی ممکن است، حاوی 50 ماده برای تغذیه، ترمیم و جوان سازی پوست باشد که از طریق سوزن های کوچک یا یک اسلحه مزوتراپی تحویل داده می شود که وحشتناک به نظر می رسد، اما در حین درمان ظاهراً بدون درد است، اگرچه ممکن است، از کرم بی حسی برای کاهش درد و ناراحتی استفاده شود.

فرمول تزریق شده در پوست در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت تفاوت در نتایج شما را ایجاد می کند
فرمول تزریق شده در پوست در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت تفاوت در نتایج شما را ایجاد می کند

فواید تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

می تواند به رفع رنگدانه و زخم کمک کند

مخلوط های مزوتراپی در جلسات مزوتراپی لک صورت سفارشی می توانند به ویژه موارد پوستی را هدف قرار دهند. این امر خاطرنشان می کند که لکه های خورشید انگیزه دیگری برای مزوتراپی است:

“برخی از کوکتل های مزوتراپی با موادی ساخته شده اند که با کنترل میزان تولید رنگدانه توسط ملانوسیت در پوست به کاهش رنگدانه های ناخواسته کمک می کنند.

این می تواند یک درمان موثر برای اشکال خاصی از لکه های خورشید و ملاسما باشد. ” با استفاده از مزوتراپی می توان به مرور زمان علائم آکنه و زخم را از بین برد، خصوصاً اگر سطح پوست شما سوراخ باشد، زیرا اسید هیالورونیک با محلول به ایجاد حجم در پوست کمک می کند، در حالی که سایر آنتی اکسیدان ها و آمینو اسیدها دارای اثر ضد التهابی هستند.

این ماده برای تقویت رشد مو استفاده می شود

این یک ایده کاملاً بدیع است، اما در صورت ریزش مو می تواند به شما کمک کند مسئله:

“یک منطقه نسبتاً جدید از مزوتراپی، درمان ریزش مو است که در آن تزریق های کوچک به پوست سر، تولید مو از فولیکول را بهبود میبخشد. با تحریک جریان خون و تأمین مواد مغذی ضروری، فولیکول مو تشویق می شود که رشد موهای قوی تر و متراکم تری ایجاد کند. ”

برای رسیدن به مرحله رشد مو، جلسات متعدد مزوتراپی لک صورت لازم است و به طور معمول این یک درمان مداوم است، شما معمولاً به قرار ملاقات های بعدی برای انجام آن نیاز دارید، بنابراین به هیچ وجه رفع آسان نیست. گفته شد، این واقعیت که غیرتهاجمی است و به زمان کمتری نیاز ندارد، یک امتیاز مثبت است.

می تواند به کاهش سلولیت کمک کند

برخی مزوتراپی را به عنوان یک ذره ذوب چربی ارتقا می دهند و گرچه می تواند به کاهش چربی اضافی و سفت شدن پوست شل کمک کند، رسوبات چربی در سلولیت و مناطق موضعی مانند چانه و… توسط آنزیم هایی که سلول چربی را تجزیه می کنند، با موفقیت درمان می شوند. آنزیم های حل کننده چربی دیواره سلول چربی را مختل کرده، چربی را آزاد کرده و اجازه می دهد، دوباره توسط سیستم لنفاوی جذب شده و توسط بدن دفع شود.

می تواند به کاهش سلولیت کمک کند
می تواند به کاهش سلولیت کمک کند

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت، متوجه نتایج خواهید شد، اما این یک “درمان” نیست، SPF یک برنامه مراقبت از پوست غنی از ویتامین، یک رژیم غذایی متعادل، ورزش منظم و تکنیک های کاهش استرس هم چنان ستون فقرات برای حفظ سلامت پوست است، تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت می تواند یک تفاوت واقعی ایجاد کند، اما توصیه می شود که انتظارات شما را کنترل می کند:

“مزوتراپی قطعاً یک معجزه درمانی نیست و باید همیشه به عنوان دوره ای با نیازهای بعدی نگهداری در نظر گرفته شود. از اواسط دهه بیست به بعد سطح کلاژن پوست شروع به کاهش می کند و این روند با افزایش سن ادامه می یابد، بنابراین هرگونه درمان ضد پیری برای موثر بودن باید ادامه داشته باشد.

دوره های معمول تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت ابتدا به صورت هفتگی برای ماه اول، دو بار در هفته برای ماه دوم و سپس ماهانه است. پس از آن می توان درمان های نگهداری را هر سه ماه یک بار ادامه داد، یا بیشتر به پاسخ پوست بستگی دارد. ”

اگر ترس از ظاهر “صورت زخم شده” داشته باشید

اگر ترس از ظاهر “صورت زخم شده” داشته باشید، اثرات کم اهمیت بیشتری به نظر می رسد که می تواند بسیار جذاب تر باشد و یک دکتر متخصص پوست، دکتر Justin Hexal تأکید می کند که این یک جایگزین پایدارتر برای داشتن بوتاکس در سنین جوانی است:

” اغلب باید یادآوری شود که بعضی خطوط نشان دهنده آناتومی طبیعی است و برای تصحیح آنها فرد عجیب به نظر می رسد. به یاد داشته باشید که ما در دیدن تغییرات بسیار کوچک در چهره ها ماهر هستیم.

“اگر کسی بخواهد درمانی مانند مزوتراپی در بیست و اوایل سی سالگی داشته باشد، من این را راهی عالی برای حفظ سلامت پوست جوان و بسیار مناسب تر می دانم. استفاده از سرم محافظ با ویتامین C، E و سایر آنتی اکسیدان ها که از UV و آلودگی محافظت می کند، هرگز نمی توان خیلی زود شروع کرد، همین امر برای کرم های ضد آفتاب با طیف گسترده است. ”

“درخشش” مزوتراپی به خودی خود می تواند برای متقاعد کردن شما برای جستجوی گزینه های شدیدتر کافی باشد، هم چنین دیده شده است که پوست بیماران از ابتدا بهتر به نظر می رسد، به دلیل عنصر هیدراتاسیون که در درمان استفاده می شود.

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت با استفاده از سوزن

در برخی موارد نتایج تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت خیلی سریع مشهود است. حتی پس از یک بار درمان مزوتراپی در صورت، ممکن است، بهبود های قابل ملاحظه ای وجود داشته باشد. اگر محلول مزوتراپی حاوی اسید هیالورونیک باشد، این باعث جذب آب می شود و تقریباً اثر آبرسانی فوری دارد و باعث می شود، پوست به طور واضح صاف تر به نظر برسد.

ماهیت انعطاف پذیر درمان های مزوتراپی به این معناست که “افزودن آن به صورت” به طور فزاینده ای رایج است. امثال مزوتراپی مبتنی بر اسید هیالورونیک و مقدار کمی بوتاکس را برای یک اثر بلندتر برای از بین بردن خطوط و سفت کردن صورت ترکیب می کنند. درمان های دوگانه تنها اصلاحات مزوتراپی نیستند که در عرصه مراقبت از پوست آرایشی تکامل یافته اند.

تکنیک های مزوتراپی از دهه 50 شروع به کار کرده اند، اگر با یک علم علمی و تخیلی روبرو هستید، نگران نباشید. جزئیات برخی از ابزارهایی که ممکن است، با آنها روبرو شوید، را شرح داده است:

اگر سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد شود

“اگر سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد شود، نفوذ بهتر محلول های موضعی افزایش می یابد که می تواند با استفاده از غلتک های میکرونیدلینگ دستی و دستگاه های میکرونیدلینگ خودکار مانند PIN کلاژن انجام شود. دستگاه Derma Frac با ترکیب میکرونیدلینگ در خلا با تزریق همزمان مواد موضعی مراقبت از پوست که حتی نفوذ بیشتر مواد مفید را تشویق می کند، یک قدم جلوتر می رود.

“برخی از اپراتورها از روش آزاد استفاده می کنند که در آن سرنگ و سوزن به سرعت در منطقه تزریق می شود، اما این اشکالاتی نیز دارد، زیرا تنوع اجتناب ناپذیری در عمق و مقدار تزریق وجود دارد. Vital Injector آخرین دستگاه در جهان مزوتراپی است و به نظر می رسد مانند یک تفنگ علمی تخیلی است. هنگامی که بر روی پوست قرار می گیرد، پوست را بالا می کشد و همزمان سوزن ها را فرو می کند.

مکش یکی از مولفه های اصلی درمان است، زیرا پوست را محکم نگه می دارد تا از انتقال دقیق عمق محلول مراقبت از پوست اطمینان حاصل کند، اما در عین حال باعث منحرف شدن انتهای عصب می شود، به این معنی که نفوذ سوزن برای افراد بسیار راحت تر است. اپراتور، همچنین کنترل بسیار دقیقی بر روی مقدار محلول تزریق شده و عمق ورود آن به پوست دارد.

اگر سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد شود
اگر سوراخ های کوچکی در پوست ایجاد شود

نکات حائز توجه در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

در جلسات مزوتراپی لک صورت، درمان ها نسبتاً سریع است، اما مثل همیشه، مشاوره ها باید به صورت موردی انجام شود. پزشکان از طریق آنچه در یک جلسه مزوتراپی اتفاق می افتد، مناسب بودن و عوارض جانبی بالقوه ما را دنبال می کند:

جلسات درمانی بسته به اندازه ناحیه تزریق شده ممکن است، بین 20 تا 40 دقیقه طول بکشد. باید 30 دقیقه دیگر وقت بگذارید تا کرم بی حس کننده موضعی نیز کار کند. موارد منع مصرف بسیار کمی برای مزوتراپی وجود دارد و برای انواع پوست مناسب است. به طور معمول مشتریان از اواسط سی سالگی شروع به درمان می کنند و حد بالایی وجود ندارد.

مزوتراپی مجاز به استفاده برای کودکان نیست

“مزوتراپی مجاز به استفاده در کودکان نیست و مانند اکثر روشهای درمانی در بارداری و هنگام شیردهی مجاز نیست. پاسخ آلرژیک شناخته شده به یکی از مواد نیز شما را از انجام درمان منصرف می کند.

عوارض جانبی معمولاً بسیار محدود و در بیشتر موارد با ترکیبات معدنی قابل مشاهده است. نقاط ریز بنفش در برخی از نقاط تزریق ظاهر می شود، اما این موارد به سرعت از بین می روند. کبودی بزرگتر می تواند رخ دهد، اما غیر معمول است. تورم جزئی زیر چشم غیر معمول نیست، خصوصاً اگر در وهله اول بیمار مستعد تورم زیر چشم باشد.

“در اثر تزریق در نواحی زیر چانه، تورم کمی بیشتر است، بنابراین هنگام درمان این مناطق، توصیه می کنیم، روزهای جمعه را با بازگشت به کار روز دوشنبه بعدی برنامه ریزی کنید. درمان های پوست سر معمولاً به خوبی تحمل می شوند و روال عادی شما را تحت تأثیر قرار نمی دهند. ”

مزوتراپی مجاز به استفاده برای کودکان نیست
مزوتراپی مجاز به استفاده برای کودکان نیست

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت “بدون سوزن”

ممکن است، مزوتراپی غیر تزریقی از نظر استفاده متناقض به نظر برسد، اما افزایش دستگاه های الکتریکی با فرکانس پایین که نفوذ محصول را بهبود میبخشند، منجر به بازاریابی رمان های “بدون مزو سوزن” شده است.

جدیدا به پوست از یک عصای دستی “الکتروپوراسیون” استفاده می کند که یک میدان الکترونیکی را برای نفوذپذیری بیشتر دیواره سلول پوست ایجاد می کند و باعث تشویق مواد فعال برای نفوذ بیشتر به درم می شود.

همانند مزوتراپی سنتی و متناسب با هر نوع پوست صورت، می توان راه حل هایی متناسب با نوع پوست و نیازهای شما تهیه کرد، با استفاده از سرم ها و مواد فعال مختلف در مناطق مختلف صورت برای مقابله با احتقان، کمبود آب و سایر مشکلات پوستی می توان راهکارهایی ارائه کرد.

با توجه به اینکه هزینه یک درمان مزوتراپی به تنهایی می تواند متغیر باشد، این گزینه طبیعی “به نظر می رسد از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر باشد، اما بسیاری از پزشکان شک دارند که به اندازه کافی موثر باشد:

چندین روش مختلف در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت وجود دارد

“چندین روش مختلف در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت وجود دارد، از جمله دستگاه هایی که پوست را سوراخ نمی کنند، به اصطلاح مزو بدون سوزن می گویند”. این امر جذاب به نظر می رسد “بدون سوزن”، اما مشکل این است که نفوذ ماده فعال محدودتر خواهد شد. “با این حال، اگرچه تحقیقات فعلی روی پوست همچنان ادامه دارد.

اگر در خلاص شدن از شر چربی، چین و چروک ها و خطوط سرسخت دچار مشکل شده اید و از مداخله جراحی دلهره دارید، ممکن است، جلسات مزوتراپی لک صورت همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

چندین روش مختلف در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت وجود دارد
چندین روش مختلف در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت وجود دارد

موارد قابل استفاده در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت به تکنیک سفت شدن پوست و کاهش وزن گفته می شود که از تزریق آنزیم ها، هورمون ها و ویتامین ها استفاده می کنند. مزوتراپی در سال 1952 در فرانسه توسعه یافت و در درجه اول برای رفع هر یک از موارد زیر استفاده می شود:

چربی اضافی در معده، باسن، پاها، بازوها، صورت و باسن

سلولیت

چین و چروک و خطوط

پوست شل

نداشتن فرم و لحن در بدن

اما انتظاراتی که در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت می توان داشت، شامل: در طول جلسه مزوتراپی شما، پزشکان از سوزن های بسیار ظریف برای تزریق لایه میانی پوست در ناحیه درمان استفاده می کند. بسته به مسئله ای که می خواهید به آن بپردازید، پزشکان ممکن است،

یکی از موارد زیر را تزریق کنند:

ویتامین ها و مواد معدنی

عصاره های گیاهی

آنزیم ها

هورمون ها

قبل از تزریق محلول انتخاب شده، دکتر ممکن است، داروی بی حسی ملایمی را برای اطمینان از راحتی بیشتر به شما بدهد. در بعضی موارد، سوزن های مورد استفاده برای تزریق ممکن است، به یک تفنگ تزریق متصل شوند که به شما اجازه می دهد، چندین تزریق پشت سر هم انجام دهید. هر تزریق قطره کمی از محلول را در منطقه درمان وارد می کند. دکتر ممکن است، مناطقی از بدن شما را در اعماق مختلف هدف قرار دهد.

به طور کلی، دکتر چندین جلسه مزوتراپی لک صورت را برای دستیابی به نتایجی که در مشاوره اولیه خود در مورد آن صحبت کرده اید، توصیه می کند. وی توصیه می کند هر 7-10 روز تزریق انجام شود تا زمانی که نتایج نشان داده شود، در این مرحله شما باید هر دو هفته یا دو بار در ماه انجام دهید.

یکی از موارد زیر را تزریق کنند:
یکی از موارد زیر را تزریق کنند:

تفاوت بین تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت و لیپوساکشن

تفاوت اصلی بین تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت و لیپوساکشن این است که روش اول جایگزینی غیر جراحی برای مورد دوم است. لیپوساکشن از قرار دادن یک لوله پلاستیکی به روش جراحی استفاده می کند که چربی اضافی را در ناحیه مورد نظر برای همیشه ساکشن می کند. برای این کار، پزشک بی حس کننده به شما می دهد و برش های کوچکی روی پوست شما ایجاد می کند.

در حالی که لیپوساکشن نتایج قابل قبولی دارد، زمان بهبودی می تواند بسیار بیشتر از آنچه شما می خواهید باشد و می تواند عوارض جانبی و مشکلی ایجاد کند. تنها نقطه ضعف واقعی مزوتراپی این است که شما ممکن است، به 10 جلسه نیاز داشته باشید تا نتیجه مورد نظر خود را به دست آورید.

در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت نتایج فردی ممکن است، متفاوت باشد

در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت نتایج فردی ممکن است، متفاوت باشد: تزریق اسید هیالورونیک با مزوتراپی و سایر مواد مغذی طبیعی می تواند به درمان انواع بیماری های پوستی پزشکی از جمله هیپرپیگمانتاسیون، از بین رفتن قدرت و خاصیت ارتجاعی، اسکار آکنه، آکنه کیستیک و… کمک کند.

هم چنین تزریقات در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت بسته به نوع پوست هر فرد نسبت به فرد دیگر متفاوت است. در سال 1793، آنتوان فرانسوا، دانشمند فرانسوی، از فرانسه ابتدا با تزریق مواد طبیعی زیر جلدی اثرات درمانی مثبتی را مشاهده کرد. بعداً در سال 1952، میشل پیستور اصطلاح مزوتراپی را ابداع کرد و اندکی بعد انجمن مزوتراپی فرانسه ایجاد شد.

امروزه، مزوتراپی از حل شدن سلولهای چربی تا ترمیم بافتهای پیوندی در مفاصل استفاده های متفاوتی دارد. در کلینیک، از نوعی اسید هیالورونیک با وزن کم مولکولی طبیعی برای کمک به درمان انواع بیماری های پوستی از جمله خطوط ریز، چین و چروک، از بین رفتن قدرت و کلاژن استفاده می شود.

در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت نتایج فردی ممکن است، متفاوت باشد
در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت نتایج فردی ممکن است، متفاوت باشد

درد در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت یک درمان تزریق زیر جلدی (سطحی) برای پوست است. در طی یک دوره درمانی با مزوتراپی، از مواد طبیعی مانند ژل هیالورونیک اسید برای آبرسانی به پوست و القا تولید کلاژن استفاده می شود که در اصل از خطوط ریز، چین و چروک، خطوط چانه، خطوط لب، شیارها و چین های بینی استفاده می شود.

این تزریق ها به عنوان یک عارضه جانبی باعث ایجاد لکه های ریز سوراخ قرمز رنگ می شود. با این حال، این نقاط معمولاً پس از 24 ساعت فروکش می کنند.

محلول تزریقی نیش نمی زند و نمی سوزد. بیماران معمولاً سطح درد 1-3 از 10 را گزارش می کنند که 10 برای درد زیاد است. جلسات مزوتراپی جلسات 30 دقیقه ای است. در 10 تا 15 دقیقه اول با کمک یک کرم بیهوشی درجه دارویی منطقه را بی حس می کند تا به حداقل درد برسد. برای شروع یک سری 4 جلسه درمان مزوتراپی در فواصل هفتگی توصیه می کنیم.

شناسایی اسید هیالورونیک

این به بدن اجازه می دهد، اسید هیالورونیک را بشناسد و کلاژن خود را به عنوان پاسخی به اسید هیالورونیک اضافی تولید کند. سپس، ما درمان ها را هر 2 تا 3 هفته برای چند بار و در نهایت نگهداری ماهانه توصیه می کنیم. در طی روند بهبودی، فیبرین، الاستین و فاکتورهای رشد بیشتری تولید می شود و با ترمیم مجدد پوست، کلاژن بیشتری تولید می شود.

از آنجا که ما از یک ژل هیالورونیک اسید کاملاً طبیعی و 100٪ خالص استفاده می کنیم، احتمال واکنش بدن شما به آن بسیار کم است. همانطور که گفته شد، برخی از افراد هستند که به بسیاری از موارد بسیار حساس هستند و ممکن است، با واکنش بیش از حد حساس واکنش نشان دهند.

واکنش هایی مانند کهیر یا بی حسی و . . .

این واکنش ممکن است، شامل کهیر، بثورات پوستی یا بی حسی و سوزن سوزن شدن در ناحیه تحت درمان باشد. ما پیشنهاد می کنیم، برای درمان چنین واکنش هایی بنادریل را در دست داشته باشید.

در غیر این صورت، سایر عوارض جانبی جزئی ممکن است، شامل خونریزی نقطه ای، کبودی، خارش و درد جزئی باشد. بیشتر این عوارض طولانی مدت نیستند. بعد از یک شب استراحت خوب، پوست شما باید طبیعی و حتی جوانتر به نظر برسد.

شما باید یک ” بازدید اولیه از زیبایی شناسی طبیعی در صورت خود ” را با یکی از پزشکان در میان بگذارید. این مشاوره اولیه 15 دقیقه ای باعث می شود تا پزشک بتواند پوست شما را ارزیابی کند، ویتامین های شما را بگیرد، جزئیات درمان را با شما مرور کند و در صورت لزوم سایر روش های درمانی را به شما پیشنهاد دهد.

بلافاصله پس از ویزیت اولیه و در صورت ثابت بودن، صورت را آماده و بی حس کرده و تزریق مزوتراپی را در مناطق مورد نظر انجام می دهد. لطفا توجه داشته باشید که این ویزیت باید با پزشک انجام شود، زیرا متخصصان طب سوزنی تزریق مزوتراپی را خیلی همانند متخصصان پوست با مهارت کامل انجام نمی دهند.

واکنش هایی مانند کهیر یا بی حسی و . . .
واکنش هایی مانند کهیر یا بی حسی و . . .

جلسات درمان مزوتراپی لک صورت

مزولیفت یک درمان مزوتراپی است که با تأمین کلیه مواد مغذی مورد نیاز به صورت هدفمند، پوست صورت را احیا می کند. یک روش درمانی مزولیفت با بهبود بافت، تراکم، آبرسانی و روشنایی پوست باعث جوان سازی صورت می شود، اثرات پیری را کند و اصلاح می کند.

در میان انواع مختلف درمان با mésolift، Filorga NCTF را به عنوان یک راه حل ویژه موثر برای بازسازی شرایط ایده آل برای بازسازی پوست ثابت کرده است.

در روش هایی که ارائه می شود، دکتر به طور سیستماتیک یک بطری NCTF 135 را با بطری دیگری از اسید هیالورونیک خالص و بسیار غلیظ مخلوط می کند تا بتواند عمل آبرسانی و تجمع درم را تقویت کند.

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت یک روش پزشکی است که شامل تزریق مواد مغذی و اصول فعال به لایه های سطحی پوست (درم و اپیدرم) است. این اصول فعال بسته به هر اندیکاسیون تحت درمان متفاوت است: افتادگی پوست، درمان آکنه، ریزش مو، این مواد معمولاً اسید هیالورونیک، اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی هستند.

تزریق مزوتراپی دارای دو خاصیت است که تأثیر آنها را توضیح می دهد. از یک طرف، دوزهای کم مواد موثره دقیقاً در مناطق تحت درمان تزریق میشوند تا یک عمل خاص هدفمند به دست آورند. از طرف دیگر، این اصول فعال به صورت موضعی، به تدریج عمل می کنند و در بقیه نقاط بدن پخش نمی شوند.

جلسات درمان مزوتراپی لک صورت
جلسات درمان مزوتراپی لک صورت

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت و پزشکی زیبایی

مزوتراپی در دهه 1950 ابداع شد و برای اولین بار در روماتولوژی، ورزش یا داروهای عفونی مورد استفاده قرار گرفت، سپس تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت در زمینه داروهای زیبایی و ضد پیری اثبات شد.

اثرهایی از این تکنیک در زمینه افتادگی پوست، درمان برای درمان آکنه یا ریزش مو حتی ثابت شده است. مزولیفت نوعی روش درمانی مزوتراپی است که روی صورت ایجاد می شود، پوست را صاف، تونر و بلند می کند. مزولیفت باعث تقویت فوری صورت (از جلسه اول) می شود و با بهبود بافت تراکم، آبرسانی و روشنایی پوست، اثرات پیری را کند و اصلاح می کند.

برای کمک به تعیین اینکه آیا یک درمان مزولیفت نیازها و انتظارات شما را برآورده میکند، تیم پزشکی تشخیص چهره را ارائه می دهد. در طی این تشخیص رایگان، ارزیابی عمیق پوست صورت به شما امکان می دهد، یک پروتکل درمانی سفارشی تهیه کنید.

Mesolift NCTF 135HA

Mesolift NCTF 135HA توسط آزمایشگاه های پیشرفته، متخصصان برای مدت 35 سال درمان های ضد پیری و جوان سازی پوست ایجاد شده است، چه در زمینه پزشکی زیبایی (اسید هیالورونیک، لایه برداری) و چه لوازم آرایشی متوسط.

Mesolift NCTF 135HA سالیان سال این شیوه در زمینه مزوتراپی صورت راه حلی مرجع بوده است. این محلول پیچیده حدود پنجاه ماده فعال ترکیبی از اسید هیالورونیک غیر متصل به شبکه، آمینو اسیدها، ویتامین ها، مواد معدنی (کلسیم، پتاسیم، سدیم و منیزیم)، آنزیم های مشترک و یک آنتی اکسیدان (گلوتاتیون) را ترکیب می کند.

این مواد فعال قادر به بازسازی یک اکوسیستم ایده آل هستند که امکان بازسازی پوست را با آبرسانی، متراکم سازی و نرم سازی پوست فراهم می کند.

مزولیفت Filorga New Cellular Treatment Factor® (NCTF) خصوصاً برای بیمارانی که به دنبال موارد زیر هستند:

از دست دادن قابلیت ارتجاعی پوست که استفاده از مزوتراپی آن را درمان می کند.

منافذ پوست را جمع می کند.

برای کاهش خطوط ظریف و ایجاد چین و چروک استفاده می شود.

در حفظ رطوبت پوست موثر است.

به طور کلی، بازسازی عمیق مجاز توسط مزولیفت باعث بهبود روشنایی و بافت پوست صورت در هنگام آسیب دیدن یا نشان دادن علائم پیری می شود.

مزولیفت Filorga New Cellular Treatment Factor® (NCTF) خصوصاً برای بیمارانی که به دنبال موارد زیر هستند:
مزولیفت Filorga New Cellular Treatment Factor® (NCTF) خصوصاً برای بیمارانی که به دنبال موارد زیر هستند:

قسمت های مختلف بدن در استفاده از تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

این نوع مزولیفت به ویژه برای درمان پوست صورت، بلکه پوست گردن نیز موثر است. به طور خاص، برای تقویت عملکرد مرطوب کنندگی و چاق کنندگی و همچنین برای افزایش اثربخشی درمان، دکتر به طور سیستماتیک در تیمارهای مسئولیت یک بطری NCT F135 را با یک ویال دیگر اسید هیالورونیک خالص ترکیب می کند. بسیار متمرکز، بنابراین دو ویال به طور سیستماتیک در هر جلسه استفاده می شود.

جلسه تزریق مزوتراپی لک صورت

قبل از جلسه: قبل از عمل، در طی یک مشاوره تشخیص چهره، به لطف ابزارهایی مانند Visia Complexion Analysis و Skin Scope LED، معاینه کامل صورت شما انجام می شود، سپس یک پروتکل درمانی شخصی شامل مزولیفت NCTF تقویت شده با بطری اسید هیالورونیک غلیظ به عنوان بخشی از مدیریت جامع صورت به شما پیشنهاد می شود.

پس از تعیین پروتکل، به عنوان بخشی از رویکرد زیبایی و درمانی، پوست صورت با تجویز های آرایشی و بهداشتی سفارشی تهیه می شود. تزریقات مستقیماً در اتاق مشاوره انجام می شود.

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت با تمیز کردن و ضد عفونی پوست با تماس ضد عفونی کننده آغاز می شود، سپس یک سری تزریق میکرو در چندین صفحه با توجه به نشانه و منطقه تحت درمان انجام می شود:

جلسه تزریق مزوتراپی لک صورت
جلسه تزریق مزوتراپی لک صورت
 • تزریق در اپیدرم باعث افزایش درخشندگی و آبرسانی پوست می شود.
 • تزریق در محل اتصال اپیدرم و درم سطحی باعث کاهش چین و چروک می شود.
 • در درم سطحی، تزریق با تقویت تولید کلاژن توسط بدن بر خاصیت ارتجاعی و رنگ پوست تاثیر می گذارد.
 • جلسه مزولیفت معمولاً 20 دقیقه طول می کشد. یک درمان مزولیفت بعد از استفاده از کرم بی حس کننده برای کاهش حساسیت به گزش انجام می شود.

بعد از جلسه:

بعد از جلسات مزوتراپی لک صورت، تخلیه اجتماعی فقط چند ساعت طول می کشد، حداکثر در روز (زمانی که پاپول های ایجاد شده در درم توسط سوزن ها توسط پوست جذب می شوند). ممکن است، در نواحی تزریق کبودی خفیف ایجاد شود. در برخی موارد ایجاد قرمزی موضعی یا ورم خفیف امکان پذیر است.

پاپول های سفید که کمی قابل مشاهده هستند، به طور موقت ظاهر می شوند که نشان می دهد، تزریقات در درم (در جایی که بیشترین تاثیر را دارند) انجام شده است. این عوارض جانبی معمولاً پس از حداکثر 6 تا 36 ساعت از بین می روند و به راحتی با آرایش پنهان می شوند، (با این وجود ترجیح داده می شود، قبل از روز عمل و بعد از عمل آرایش نکنید).

ویژگی رویکرد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

برای تقویت نتیجه از نظر آبرسانی و ظاهر توده ای منطقه تحت درمان، به محلول تزریق 1 میلی لیتر اسید هیالورونیک بسیار غلیظ اضافه می کند. این عمل بازسازی آب درم را تقویت می کند و مدت زمان عمل را طولانی می کند. پس از آن یک جلسه مزولیفت نیاز به استفاده از دو ویال دارد، در حالی که اکثر پزشکان فقط از یک محصول استفاده می کنند.

روشهای مزوتراپی که در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت که پزشک ارائه می دهد، اغلب با یک لایه بردار احیا کننده صورت PRX T33 تکمیل می شود که ویژگی آن تحریک بازسازی پوست بدون ایجاد لایه برداری از درم است.

این لایه برداری می تواند نتیجه را تقویت کند (پوست توده و صاف می شود) در حالی که عوارض جانبی ذاتی استفاده از سوزن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

سرانجام، مزولیفت انجام شده توسط دکتر اغلب بخشی از یک رویکرد جامع و متناسب با پوست است که ترکیبی از روش های درمانی لیزر، لامپهای پالسی بهینه شده و یا تجویز ترکیبات آرایشی و یا لایه برداری است. مطب دکتر هرگز جلسات متعدد را از قبل شارژ نمی کند، بنابراین می توانید به تدریج از اثربخشی روش های درمانی استفاده کنید و در صورت لزوم می توانید آنها را با هر جلسه تطبیق دهید.

ویژگی رویکرد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت
ویژگی رویکرد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

مزوتراپی یک درمان پیش رونده و تجمعی است

مزوتراپی یک درمان پیش رونده و تجمعی است که تا سه ماه موثر است. مواد فعال موجود در مزولیفت به تدریج توسط بدن مصرف می شوند تا پوست را “ترمیم” کنند. نتیجه مزوتراپی در جلسات مزوتراپی لک صورت بعد از جلسه اول قابل مشاهده است: ضربه فوری به پوست وارد می شود.

اگرچه توصیه می شود، چندین تزریق انجام دهید تا نتیجه بهینه حاصل شود. یک پروتکل درمانی شخصی پس از مشاوره تشخیصی صورت به شما پیشنهاد می شود: این پروتکل می تواند شامل مراقبت ترکیبی (لایه برداری، لیزر) و / یا چندین جلسه مزوتراپی باشد.

در مورد یک پروتکل درمانی که فقط شامل جلسات مزولیفت است، توصیه می شود، 3 جلسه از هم جدا شده با 15-21 روز و 2 جلسه اضافی با فاصله 6-12 هفته ادامه دهید. این به شرایط پوستی بستگی دارد که اساساً معیارهای پیری آن ژنتیک، سن، قرار گرفتن در معرض آفتاب و سیگار کشیدن باشد.

بین هر جلسه مزوتراپی، می توانید با استفاده از کرم هایی که پس از مشاوره “تشخیص چهره” برای شما تجویز شده است، پوست خود را آماده کنید و در نتیجه نتایج به دست آمده را تقویت کنید.

مزوتراپی یک درمان پیش رونده و تجمعی است
مزوتراپی یک درمان پیش رونده و تجمعی است

از درمان های موثر برای بررسی تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

رنگدانه:

برای افزایش رنگدانه ها مانند ملاسما، لکه ها، کک و مک و رنگدانه سازی پس از التهاب، از این روش برای رساندن مواد روشن کننده، مانند گلوتاتیون و ویتامین C، به طور مستقیم به لایه های پوست استفاده می شود. بهبود چشمگیر را فقط در 4 جلسه مزوتراپی لک صورت می توان مشاهده کرد.

ریزش مو:

از مزوتراپی می توان برای کمک به ترمیم مو استفاده کرد. فرمولاسیون ویتامین ها، مسدود کننده های DHT و مواد معدنی، به پوست سر تزریق می شود و گردش خون را تحریک می کند، بنابراین ویتامین ها و مواد معدنی از دست رفته را جایگزین می کند و به جوانه زدن فولیکول های مو امکان می دهد.

جوان سازی پوست:

از مزوتراپی برای تزریق مواد روشن کننده و ضد پیری به طور مستقیم در لایه های پوست استفاده می شود و به اثربخشی بهتر محصول و نتایج سریعتر با کاهش زمان مصرف کمک می کند، همچنین می تواند به کاهش خطوط و چین و چروک پوست، بهبود پوست آسیب دیده از آفتاب کمک کند و به عنوان یک درمان براق ایده آل عمل می کند.

اسکار / زخم آکنه:

پر کردن جای زخم، به ویژه مواردی که در اثر آکنه ایجاد می شوند، می تواند با تجویز موادی مانند اسید هیالورونیک در مناطق آسیب دیده انجام شود. این روش هزینه کمتری نسبت به مواد پرکننده دارد و فقط در 4 جلسه می توان نتیجه را مشاهده کرد. در نهایت پوست با RF PIXEL می تواند دوباره ظاهر شود.

زمان صرف شده:

هر جلسه راحت و سریع است و تقریباً 20-30 دقیقه طول می کشد. تعداد درمان های مورد نیاز متفاوت است و به هر بیمار پس از مشاوره توصیه می شود، سپس تزریق های میکرو هر دو هفته انجام می شود تا زمانی که یک رژیم نگهداری ماهیانه برای تکمیل دوره شروع شود.

دستورالعمل های قبل از درمان

از مصرف ویتامین های خاص 3 روز قبل از درمان در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت خودداری کنید، (به ویژه ویتامین E و جینکو بیلوبا)

آسپرین، Ecosprin یا Disprin را 3 روز قبل از درمان قطع کنید.

طبق توصیه ممکن است، 2 ساعت قبل از درمان از ژل بیهوشی استفاده کنید تا ناراحتی را به حداقل برسانید.

دستورالعمل های پس از درمان

بعد از تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت هیچ دوره نقاهت لازم نیست، شما می توانید بلافاصله کار خود را از سر بگیرید.

در صورت احساس هرگونه ناراحتی، طبق توصیه ها می توان از داروهای ضد التهاب استفاده کرد.

بیماران ممکن است، به مدت 20 دقیقه پس از درمان احساس سوزش و / یا ناراحتی کنند.

ممکن است، در ناحیه تحت درمان کبودی وجود داشته باشد.

ممکن است، به مدت 48 ساعت در ناحیه تحت درمان کمی ورم داشته باشید.

مزوتراپی لک صورت طیف گسترده ای از شرایط را درمان می کند که شامل ریزش مو، رنگدانه سازی و جوان سازی پوست در پوست مسن، کسل کننده یا خسته است، همچنین در بین مشتریان جوان که از زخم آکنه رنج می برند و یا مایل به درخشش صورت هستند، محبوب است.

دستورالعمل های پس از درمان
دستورالعمل های پس از درمان

روش های موثر در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

تلاش برای پوست در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت با آن درخشش، پایان ناپذیر است. با وجود صنعت زیبایی که مملو از درمان های زیبایی است که نوید نتایج معجزه آسایی را می دهد، احساس راحتی در آن بسیار آسان است، اما چند روش وجود دارد که در واقع می تواند به شما کمک کند تا پوست مورد نظر خود را به دست آورید.

مزوتراپی یکی از این روش ها است که نوید می دهد، پوست شما را سفت و جوان می کند. هرگز از آن چیزی نشنیده اید؟ جای نگرانی نیست، به پایین بروید و همه چیز را در مورد این روش صورت پیدا کنید.

این روشی است که در آن پزشک با تزریق سوزن های بسیار ظریف آنزیم ها، هورمون ها و ویتامین ها را به پوست شما می رساند تا آن را سفت و جوان کند.

این روش برای اولین بار در فرانسه توسط دکتر میشل پیستور اختراع شد تا به تسکین درد ناشی از شرایط پزشکی کمک کند. با این حال، بعدا، آن را در پوست آرایشی برای حذف چربی (اغلب به عنوان جایگزینی برای لیپوساکشن) استفاده کردند.

اصطلاح ” meso ” به معنی وسط است. به این روش درمانی مزوتراپی لک صورت گفته می شود، زیرا از سوزن های ظریف برای تزریق به لایه میانی پوست استفاده می شود. ایده کامل این روش درمانی، درمان موارد اساسی مانند التهاب و گردش خون ضعیف بود که باعث آسیب به پوست می شود.

از مزوتراپی غالباً برای رفع طیف وسیعی از مسائل پوستی استفاده می شود:

رنگدانه

سفت شدن پوست

کاهش سلولیت خطوط و چین و چروک

برداشتن چربی از صورت، بازوها، ران ها، معده، باسن و پاها

آلوپسی

این روش مزایای متعددی دارد.

پوست شما دارای غلظت بالایی از ویتامین ها و سایر مواد تشکیل دهنده است

غلظت بالای سرم ها، ویتامین ها و سایر ترکیبات مغذی مواد قوی باعث احساس طراوت و جوان شدن پوست می شود. هنگامی که به درستی انجام شود، تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت اطمینان حاصل می کند که محصولات به درستی به پوست شما منتقل می شوند.

می تواند جایگزین جراحی های گران قیمت باشد

این می تواند بخشی از برنامه های پوستی ضد پیری شما باشد و نسبت به سایر روش ها و جراحی های پلاستیک کمتر تهاجمی است. برای بهتر دیده شدن نیازی به زیر چاقو رفتن ندارید. سرم های غلیظ با استفاده از سوزن به پوست شما منتقل می شوند و شما پوستی سالم و طبیعی دارید. همچنین، هیچ خرابی وجود ندارد.

این می تواند نیازهای پوستی متعدد را برطرف کند

چه به دنبال محلول ضد پیری باشید و چه بخواهید درخشندگی پوست خود را تقویت کنید، مواد سفارشی برای پوست خود دریافت خواهید کرد. پوست را تقویت انرژی می کند و شما می توانید نتایج قابل مشاهده را بلافاصله پس از جلسه اول مشاهده کنید.

باعث روشن شدن پوست شما می شود

بسته به مواد تشکیل دهنده، مزوتراپی می تواند به مشکلات پوستی از جمله لکه های پیری، رنگدانه ها و ملاسما بپردازد. این می تواند صورت شما را روشن کرده و رنگ پوست شما را یکدست کند.

پوست شما را مرطوب نگه می دارد

مزوتراپی، همچنین می تواند به افزایش رطوبت پوست کمک کند و پوست آن را چاق، سفت و سالم نشان دهد.

پوست شما را مرطوب نگه می دارد
پوست شما را مرطوب نگه می دارد

روند درمانی در تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت روند پیچیده ای نیست. با این حال، شما باید برای مشاوره اولیه با متخصص پوست خود صحبت کنید و در مورد نگرانی های خود صحبت کنید. او بهترین فرد برای درک نیازهای پوست شما و نوع مواد مورد نیاز آن است. بسته به شدت درمان و مواد تشکیل دهنده مورد استفاده، تعداد جلسات ممکن است، متفاوت باشد. درمان ها معمولاً به صورت سفارشی انجام می شوند.

شما باید یک هفته قبل از عمل صورت، از داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAID) و آسپرین (در صورت استفاده از هر یک از آنها) دست بکشید، زیرا ممکن است، خطر کبودی و خونریزی را افزایش دهد.

در طول درمان

پزشک ممکن است، از بی حسی موضعی در مناطقی که قرار است، درمان شود، استفاده کند، اما این به میزان تحمل درد شما بستگی دارد. پزشک از میکرو سوزن برای تزریق مواد تشکیل دهنده در ناحیه هدف استفاده می کند. شما یک سری تزریق خواهید کرد. این تزریق ها در عمق های مختلف حدود 1 تا 4 میلی متر به پوست شما منتقل می شوند.

این، دوباره، به مسئله پوستی شما بستگی دارد. بسته به مسئله پوست، شدت آن و اثرات آن، ممکن است، به چندین جلسه مزوتراپی نیاز داشته باشید. پزشک می تواند به شما بگوید دقیقاً چند جلسه در هفته برای رسیدن به نتایج دلخواه نیاز دارید.

هنوز مطالعات کافی در مورد مزوتراپی و اثرات آن انجام نشده است، اما هر درمان زیبایی همراه با سهم خود از تاثیرات نامطلوب همراه است. و مزوتراپی نیز از این قاعده مستثنی نیست.

برخی از عوارض جانبی شایع عبارتند از:

 • ادم (تورم ناشی از آسیب یا التهاب)
 • اریتم (قرمزی پوست)
 • خارش
 • درد خفیف (در ناحیه تحت درمان)
 • هیپرستزی پوست (افزایش حساسیت به پوست)
 • حالت تهوع
 • اسهال
 • استفراغ
 • گره های زیر پوستی حساس در ناحیه تحت درمان
 • واکنش های پوستی بیش از حد حساس (بثورات و غیره)

حتی ممکن است، به برخی داروها و موادی که در جلسات مزوتراپی لک صورت استفاده می شود، واکنش های آلرژیک ایجاد کنید. از این رو، بسیار مهم است که بفهمید به مواد تشکیل دهنده حساسیت دارید، یا خیر.

عوارض جانبی این روش نیز به دلیل موارد زیر گزارش شده است:

تکنیک های معیوب که باعث ایجاد زخم و عفونت می شوند.

یک روش ضد عفونی کننده ضعیف که ممکن است، باعث انتقال پوست و سایر عفونت ها شود.

این روش FDA تایید نشده است و حتی دستورالعمل های انجمن جراحان پلاستیک مزوتراپی را برای برداشتن چربی توصیه نمی کند. به گفته آنها، تحقیقات علمی محدودی در مورد استفاده از مزوتراپی برای حذف چربی وجود دارد.

عوارض جانبی این روش نیز به دلیل موارد زیر گزارش شده است:
عوارض جانبی این روش نیز به دلیل موارد زیر گزارش شده است:

سه نوع تزریق پزشکی برای رفع لک صورت و زیبایی آن با مزوتراپی

بوتاکس:

سم کوچکی که برای کاهش خطوط بیان، انقباضات عضلانی را فلج می کند. باید به عمق عضلات تزریق شود. اثرات آن تقریباً 6 ماه طول می کشد.

اسید هیالورونیک:

مولکول الاستیک محیطی، تزریق شده در مناطق افسردگی، عمدتا چین بینی و اطراف دهان. اثرات آن بین 6 تا 12 ماه طول می کشد.

مزوتراپی:

کوکتل هایی از ویتامین ها و مواد فعال که در مناطق بزرگتر تزریق می شوند تا یک تغییر پایدار ایجاد کنند. از تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت، همچنین می توان برای حل چربی ها، از طریق پدیده لیپولیز 7 استفاده کرد.

پارادایم جدید در جوان سازی پوست: روش های تزریق بدون سوزن.

تزریقات بسیار موثر است، اما همه این معایب مشترک را دارند: صدمه می بینند، باید تحت شرایط سخت پزشکی با محصولات خاص تزریقی انجام شوند که می تواند عوارض جانبی مانند التهاب و کبودی داشته باشد.

به همین دلیل است که طی چند سال گذشته، ظهور دسته جدیدی از دستگاه ها را مشاهده کرده ایم که همه هدف یکسانی دارند: تضعیف لحظه ای سد طبیعی پوست به منظور اجازه نفوذ عمیق و مقادیر بیشتر به مولکول های مورد نظر.

تکنیک های تزریق بدون سوزن در جلسات مزوتراپی لک صورت

iontophoresis:

جریان کم ولتاژ که مولکولهای قطب مخالف را مانند یک آهنربا از طریق پوست هل می دهد. یونتوفورز فقط تجویز ترکیبات کوچک یونی (مولکول های خاص با بار الکتریکی) را مجاز می داند.

Phonophoresi:

استفاده از سونوگرافی برای فشار دادن مولکولها به داخل پوست. این تکنیک قدرتمندتر از یونتوفورز محسوب می شود و به مولکول های قطبی یا کوکتل نیاز ندارد. سونوگرافی مانند نیرویی نامرئی است که مولکول ها را به داخل پوست هل می دهد.

الکتروپوراسیون (الکتروتراپی):

توسط بسیاری از متخصصان قدرتمندترین روش تجویز ترانس درمال در نظر گرفته می شود و به عنوان جلسات مزوتراپی لک صورت بدون سوزن شناخته می شود.

این ماده قادر به رشد “ماکرومولکول” های پوستی مانند پروتئین های کلاژن و هیالورونیک اسید است. این اجازه می دهد تا قسمت زیادی از مولکول های فعال به پوست تزریق شوند.

این تنها فناوری است که قادر به ارائه یک اثر پر کردن فوری، قابل مقایسه با تزریق با سوزن است. تعداد مسیرهای ترانس درمال موجود با الکتروپوراسیون 500 برابر بیشتر از یونتوفورز است.

الکتروپوراسیون (الکتروتراپی):
الکتروپوراسیون (الکتروتراپی):

به همین دلیل است که این روش به ویژه برای مولکول بزرگ بسیار کارآمدتر است

برای مولکول های کوچک مانند ویتامین ها، نفوذ بین دو روش مشابه است

برای مولکول های کوچک مانند ویتامین ها، نفوذ بین دو روش مشابه است و به درجه قطبش هر مولکول بستگی دارد،

الکتروپوراسیون با مواد فعال (که به آن جلسات مزوتراپی لک صورت بدون سوزن نیز گفته می شود)، الکتروپوراسیون، ناشی از زیست شناسی مولکولی، روشی برای ورود مواد به سلول است.

این شامل استفاده از تکانه های الکتریکی با شدت بالا با مدت زمان بسیار کوتاه (کمتر از یک میلی ثانیه) برای افزایش نفوذپذیری غشا با باز کردن میکرو کانال های فوری در پوست است.

این میزان نفوذ پوستی مواد فعال مانند مواد مغذی پوست، ویتامین ها و فاکتورهای رشد را به طرز چشمگیری افزایش می دهد و در نهایت نتیجه قابل مشاهده می دهد، به کاهش علائم پیری کمک می کند. این یک عمل مضاعف است:

هیالورونیک اسید یا نوروپپتیدهای شبه بوتاکس اثر فوری قابل مشاهده دارند.

مواد موثره تجویز شده در فیبروبلاست ها، در طی مدت زمان طولانی، باعث تغییرات مثبت و اصلاحی می شوند.

از آنجا که امروزه، بسیاری از ترکیبات فعال در دسترس است، دامنه درمان های اصلاحی بالقوه آن بسیار مهم است، زیرا می تواند مشکلات مختلفی مانند پیری، آکنه، رنگدانه ها، روزاسه، پوست روغنی، خشک، مات و حساس، افتادگی پوست، زخم ها را درمان کند. لکه ها و غیره… می تواند با این روش درمانی موثر به راحتی تمام درمان شوند.

در پیشرفته ترین مرکز درمانی اسپای ضد پیری، الکتروپراکسی به آخرین مرحله ضروری در سایر روش ها مانند لایه برداری، میکرودرم ابریژن، اسکراب و ماساژ صورت تبدیل شده است.

یک جلسه الکتروپوراسیون در جلسات مزوتراپی لک صورت

این متخصص ضد پیری مشتری را معاینه می کند تا مشکلات پوستی که می خواهد درمان کند را شناسایی کند و براساس نتایج تجزیه و تحلیل، یک پروتکل درمانی ایجاد می کند. جلسه با پاکسازی عمیق پوست برای از بین بردن آلودگی ها و آرایش آغاز می شود.

این مرحله بسیار مهم است، زیرا به دستیابی به نفوذ بهتر پس از آن کمک می کند. میکرودرم ابریژن متوسط برای مشکل ترین مناطق (اسکارهای آکنه، چروک های سیگاری اطراف دهان) یا برای مشتریانی که به دلیل آفتاب آسیب پوستی پیشرفته دارند، توصیه می شود.

انتخاب کوکتل های الکترود درمانی

پس از آماده شدن پوست، ما کوکتل های الکترود درمانی مخصوص طراحی شده را انتخاب می کنیم. آنها بعضی اوقات با هم مخلوط می شوند تا جلوه ای شخصی به دست آورند و سپس روی پوست قرار می گیرند.

دستگاه بررسی جلسات مزوتراپی لک صورت بدون سوزن تکانه های الکتریکی ملایمی ایجاد می کند که هر مشتری به راحتی احساس می کند و اغلب با احساس سوزن سوزن شدن دلپذیر همراه است.

بیشتر مشتریان در طی این روش که معمولاً 15 تا 30 دقیقه طول می کشد، بسیار آرام خواهند بود. مشتریان به سرعت مزایا را احساس کرده و متوجه می شوند که پوست آنها با کاهش چین و چروک و لکه درخشان و مرطوب به نظر می رسد.

با یک روش درمانی تحت عنوان مزوتراپی لک صورت، اکثر مشتری ها احساس می کنند، پوستشان تار و سفت است، هر6 جلسه را می توان هفته ای دو بار تکرار کرد. نتایج به دلیل تجمع جمعی پوست با تعداد جلسات بهبود می یابد و فرد به وضوح تغییر در چهره خود را احساس می کند.

انتخاب کوکتل های الکترود درمانی
انتخاب کوکتل های الکترود درمانی

مراحل قابل بررسی توسط پزشک برای شناسایی صورت

ü بازدید اولیه از زیبایی شناسی طبیعی چهره توسط پزشک که (اجباری برای کلیه بیماران مزوتراپی جدید که می خواهند صورتی شاداب و جوان داشته باشند)

پیگیری مزوتراپی

مزوتراپی به عنوان روش موثر درمانی جدید.

لطفا توجه داشته باشید که تزریق مزوتراپی لک صورت فقط توسط پزشکان متخصص درمانی پوست انجام می شود. بیماران باید ویزیت های مزوتراپی اولیه و پیگیری را با پزشکان خبره در این زمینه انجام دهند.

مراحل قابل بررسی توسط پزشک برای شناسایی صورت
مراحل قابل بررسی توسط پزشک برای شناسایی صورت

نتیجه گیری در مورد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

اگرچه تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت نتایج امیدوار کننده ای را در درمان تعدادی از مسائل پوستی نشان می دهد، اما برای تأیید اثر بخشی آن در کمک به حذف چربی، به تحقیقات عمیق نیاز دارد. ایمنی و عوارض جانبی این روش نیز تأیید نمی شود، زیرا مزوتراپی فقط به عنوان یک درمان کاهش درد مورد مطالعه قرار می گیرد و نه به عنوان یک روش زیبایی. همیشه بهتر است، قبل از انجام مزوتراپی یا هر روش زیبایی دیگر، با یک پزشک با تجربه مشورت کنید.

نتیجه گیری در مورد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت
نتیجه گیری در مورد تعداد جلسات مزوتراپی لک صورت

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

۴۳ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید