میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

تزریق بوتاکس جنت آباد
تزریق بوتاکس جنت آباد

لیست موضوعات

تزریق بوتاکس جنت آباد

امروز با بررسی موضوع تزریق بوتاکس جنت آباد با شما همراهیم.

تزریق بوتاکس جنت آباد با تشکیل تیم تخصصی که از پزشکان آگاه در این زمینه ایجاد شده اند به افراد خدمت رسانی می کنند و در زمینه بوتاکس و انجام این عمل زیبایی به افراد کمک می کنند. اگر به دنبال کلینیک تخصصی تزریق بوتاکس هستید، پیشنهاد ما مرکز تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد.

در ادامه مقاله به سوالاتی که شاید برای شما نیز پیش بیاید پاسخ می دهیم.

بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس جنت آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

بعد از بوتاکس چه شرایطی را لازم است رعایت شود؟

دلایل استقبال ز تزریق بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس جنت آباد
تزریق بوتاکس جنت آباد

بوتاکس چیست؟

هر چه سن بیشتر می شود طبیعتا وجود چین هایی در پوست افراد به خصوص در پوست صورت آنها بیشتر شده و این چین و  چروکها باعث می شود که افراد حساسیت های خاصی را نسبت به این شرایط  داشته باشند در خیلی موارد این چین و چروک ها به دلایل خاصی ایجاد می شود که میتوان به شیوه ی سبک زندگی خود فرد و هم چنین ژنتیک خانوادگی مربوط می باشد

در خیلی موارد پوست به دلیل اینکه در برابر نور خورشید زیادی قرار گرفته مشکلات و چین هایی را به وجود می آورد، منظور از سبک زندگی استفاده از روش های غلط رعایت نکردن مانند استفاده از سیگار است. عوامل دیگری که باعث ایجاد  چروک می شود افزایش سن را نیز در بردارد،  در کل به وجود آمدن چین ها از حدود سی سالگی آغاز می شود و کم کم خود را نشان می دهد.

بوتاکس چیست؟
بوتاکس چیست؟

روش های جدید برای کاهش چین و چروک

امروزه روش های جدیدی ایجاد شده اند که توانسته اند از طریق روش های مختلف چین های افراد را کاهش داده و پوست را شاداب تر و حتی برای مدتی جوانتر کنند، یکی از این روش های جدید و کاربردی خاص در حال حاضر روش بوتاکس است.

بوتاکس از طریق تزریق انجام می شود و این تزریق می تواند برای مدتی پیام های عصبی خاصی که در بدن صورت می گیرد را مسدود کند و مانع انجام گرفتن این حرکات می شود، حرکاتی که ناشی از تکان خوردن زیاد عضلات است.

وقتی که این حرکات کم می شود و  کاهش می یابد پوستی که این حرکات در آن کمتر رخ می دهد به مرور زمان و به فاصله کوتاهی صاف شده و خط هایی که در اثر چین و چروک به وجود آمده اند در ابتدا از چین های کوتاه و متوسط شروع و سپس به سمت خط های شدید رفته و به مرور و با فاصله زمانی بیشتری آنها را نیز مسدود می کند.

در خیلی از موارد میتوان از بوتاکس بهره برد از جمله اینکه اگر چین هایی به صورت عمقی ایجاد شده، اگر چینی به خاطر اخم کردن در صورت فرد شکل گرفته را نیز میتوان با تزریق بوتاکس از بین برد.

روش های جدید برای کاهش چین و چروک
روش های جدید برای کاهش چین و چروک

تزریق بوتاکس جنت آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

امروزه در ارتباط با تزریق بوتاکس اقدامات مختلفی انجام می شود و خیلی از افراد ترجیح می دهند که بتوانند از این عمل استفاده کنند، کلینیک تخصصی تزریق بوتاکس دکتر زرگنج فرد در انجام این عمل به افراد راهنمایی های لازم را ارائه می دهد و هم چنین اگر فرد بخواهد می تواند با پزشک متخصصی که در این زمینه تبحر لازم را دارد صحبت کرده و سپس بتواند به اینکه آیا می تواند این تزریق را انجام دهد یا خیر فکر کند.

هم چنین کلینیک تخصصی تزریق بوتاکس دکتر زرگنج فرد خدمات ارائه شده در ارتباط با تمام نواحی استفاده شده از بوتاکس را زیر نظر پزشک انجام می دهد و خوشبختانه افراد زیادی هستند که می توانند از این روش استفاده کنند و  رضایت لازم را کسب کنند.

تزریق بوتاکس جنت آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟
تزریق بوتاکس جنت آباد چه خدماتی ارائه می دهد؟

بعد از بوتاکس چه شرایطی را لازم است رعایت شود؟

افرادی که از تزریق بوتاکس استفاده می کنند بهتر است برای اینکه نتیجه خاصی را از انجام این عمل دریافت کنند نکاتی را باید مد نظر داشته باشند و دقت کنند که هر چی این موارد را بیشتر رعایت کنند بهترین نتیجه ممکن را به دست می آورند، نکات رعایت شده شامل:

تا چند روز از اینکه صورت را روی بالشت گذاشته و به ناحیه ای که تزریق در آن انجام شده خودداری شود،  تا یک روز بعد از انجام این عمل از اینکه با آب گرم، دوش گرفته شود و  گرمای زیادی به صورت تزریق شود جلوگیری کنید. اگر ورمی روی صورت ایجاد شده است از کیسه یخ سرد به کار برده شود، از اینکه ناحیه ای که تزریق انجام شده را ماساژ دهد جلوگیری شود، فعالیت های سنگین و ورزش هایی که سر را به شدت خم می کند را انجام ندهید، قبل و بعد از تزریق بوتاکس از بعضی داروهایی مانند آسپرین استفاده نشود.

در مکان هایی که هوا به شدت گرم است و فرد در مقابل نور شدید آفتاب قرار دارد بهتر است قرار نگیرد.

بعد از بوتاکس چه شرایطی را لازم است رعایت شود؟
بعد از بوتاکس چه شرایطی را لازم است رعایت شود؟

دلایل استقبال از تزریق بوتاکس چیست؟

در اوایل خیلی افراد تصور می کردند که استفاده از بوتاکس تنها برای موارد مانند جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک ها در سنین جوانی و پیری می باشد، اما امروه ثابت شده است که بوتاکس علاوه بر این موارد می تواند در زمینه های پزشکی و درمانی نیز کاربردهای زیادی داشته باشد و برای موارد مختلفی از آن بهره می برند از جمله کاربردهایی که در پزشکی از بوتاکس به کار گرفته می شود میتوان به چپ چشمی و درمان این مشکل اشاره کرد

اگر اختلالات حرکتی وجود داشته باشد در خیلی موارد بوتاکس این اختلالات را برطرف می کند، کسی که مبتلا به میگرن باشد با تزریق بوتاکس میتوان از درمان آن نتیجه گرفت، در صورتی که فرد به شدت بزاق ترشح کند بوتاکس در کاهش دادن این مشکل نیز به او  کمک خواهد کرد.

فعال بودن مثانه

اگر مثانه بیش از حد فعال است و بی اختیاری ادرار به وجود می آید میتوان با درمان آن را مداوا کرد، در صورتی که اختلال کشیدگی بیش از حد عضلات وجود داشته باشد تزریق بوتاکس می تواند نتیجه لازم را دریافت کند.

امروزه استفاده از بوتاکس برای کاهش علائم افسردگی نیز در نظر گرفته شده است اما به طور صد درصد و قطعی کاربرد این روش تأیید نشده است

بعضی بیماری هایی نیز که به عنوان بیماری مزمن در نظر گرفته شده اند را بوتاکس می تواند کاهش داده و درمان کند، و تمام این موارد باعث شده که استفاده از بوتاکس در حال حاضر افزایش چشمگیری را در بین افراد داشته باشد و متقاضیان تزریق این ماده هم از لحاظ کاربرد زیبایی و هم از طریق کاربرد درمانی و پزشکی خاصی که بوتاکس دارد می توانند از این شرایط استفاده کنند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با دستگاه مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

 

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

09127379893

اینستاگرام:dr_zarganj

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید