لوگو دکتر زرگنج

میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

161 930 22 021

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

از تخفیف های روزانه ما باخبرشو! کافیه نام و شماره تماستو تو فرم زیر وارد کنی و دکمه ارسال را بزنی!

  بوتاکس پيشاني شرق تهران

  می دونی جراحی زیبایی واژن چیه؟

  بوتاکس پيشاني شرق تهران

  در اين مقاله قصد داريم به بررسي بوتاکس پيشاني شرق تهران بپردازيم.

  اگربخواهيم بوتاکس را به زبان ساده تعريف کنيم، بوتاکس يک نوع سم است که از باکتري مولد آن يعني کلستريديم بوتولينم به دست مي آيد. اين سم در مقياس بالا باعث پديده بوتوليسم که نوعي مسموميت غذايي است، مي شود. اما دانشمندان دريافتند، در صورت رقيق و ضعيف کردن آن مي توان بوتوليسم را به عنوان ماده اي مفيد و هماهنگ با سیستم بدن نيز به کار برد.

  بوتاکس پيشاني شرق تهران
  بوتاکس پيشاني شرق تهران

  هفت نوع از اين سم وجود دارد که تنها پنج نوع آن با بدن انسان سازگار بوده و در محلي که عضله به عصب متصل شده و پیام های عصبی توسط ناقل شیمیایی استیل کولین جا به جا می شود، تاثيرگذار است. اگر مایل به تزریق بوتاکس پیشانی در شرق تهران هستید، پیشنهاد ما کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد.

  در ادامه بيشتر درباره بوتاکس صحبت مي کنيم و به سوالات شما در اين باره پاسخ مي دهيم.

  • بوتاکس چه کاربرد هاي دارد؟
  • چه افرادي نبايد از بوتاکس استفاده کنند؟
  • معايب تزريق بوتاکس چیست؟
  • مراقبت هاي بعد از بوتاکس پیشانی چیست؟
  • مزاياي بوتاکس پيشاني چیست؟
  • نکات مهمي که بايد قبل از انجام بوتاکس بدانيم چیست؟

   

   

  بوتاکس چه کاربرد هایی دارد؟

  وقتي سم بوتولينم به محلي از بدن تزريق مي شود، برمحل اتصال عصب و عضله تاثير گذاشته و با مسدود کردن انتهاي عصب مانع از رسيدن پيام هاي عصبي به عضله شده، در نتيجه ارتباط آن دو با هم قطع شده و عضله دچار فلج مي شود.

  اين فلج عضله در نهايت مانع از ايجاد چروک روي پوست مي شود. هرچند بوتاکس بر روي کاهش ميزان چين و چروک هايي که با حرکت عضله روي پوست بدن ظاهر مي شوند تاثير گذاراست، اما تزريق آن باعث کشيدگي و ليفت پوست نمي گردد.

  تزريق بوتاکس براي از بين بردن چروک هاي افقی درپيشاني، چروک هاي اطراف چشم، خط اخم، چروک هاي عمودي و افقي در ناحيه گردن، چروک هاي گوشه لب وبالا رفتن اندک گوشه ابروها تاثیر گذار است.

  بوتاکس چه کاربرد هایی دارد؟
  بوتاکس چه کاربرد هایی دارد؟

  چه افرادي نبايد از بوتاکس استفاده کنند؟

  سوال رايجي که براي اکثر افراد پيش مي آيد اين است که بوتاکس براي چه کساني مفيد نيست و چه افرادي نبايد بوتاکس تزریق کنند؟

  اگر به بيماري هاي خوني خاص مبتلا هستيد، مشکل انعقاد خون داريد و داروهاي ضد انعقاد خون مصرف مي کنيد، تزريق بوتاکس براي شما مناسب نيست.

  اگر باردارهستيد، بهتر است از انجام اين کار خودداري کنيد. مي توانيد تزريق بوتاکس را تا بعد از زمان بارداري و شير دهي به تعويق بياندازيد. تزريق بوتاکس براي بيماران قلبي و عروقي و کساني که به بيماري هاي عفوني دچارهستنند ممنوع است. اگر سن شما از هجده سال کمترو يا از هفتاد و پنج سال بيشتر است و يا در دو هفته قبل واکسيناسيون انجام داده ايد، از تزريق بوتاکس خود داري کنيد.

  اگر جز افرادي هستيد که در بالا به آن ها اشاره کرديم، از انجام تزريق بوتاکس بپرهيزيد، زيرا عوارض انجام آن براي شما خطر ناک است.

  چه افرادي نبايد از بوتاکس استفاده کنند؟
  چه افرادي نبايد از بوتاکس استفاده کنند؟

  معايب تزريق بوتاکس چیست؟

  هر عملي معايب و عوارض جانبي دارد که البته تزريق بوتاکس از آن ها مستثني نيست. از رايج ترين عوارض تزريق بوتاکس، ورم نواحي مختلف صورت که تزريق درآن ها انجام شده و همچنين بروز عفونت هستند.

  مشکل ديگري که در اکثر افرادي که تزريق بواکس انجام داده اند ديده شده، ايجاد واکنش هاي آلرژيک نسبت به اين ماده است. البته عاملي که باعث ايجاد بروز حساسيت در اين افراد مي شود، دوز مصرفي است که براي آن ها استفاده شده و تزريق بوتاکس به تنهايي عوارض چنداني ندارد.

  از عوارض موقتي و زود گذرپس از تزريق بوتاکس مي توان به تهوع، سردرد، خارش پوست، التهاب و قرمزي پوست اشاره کرد که طبيعي هستند و بعد از گذشت چند روز از بين مي روند.

  براي جلوگيري بيشتر ازعوارض جانبي تزريق بوتاکس، به نکات مهم در اين باره دقت کرده و براي انجام اين کار به يک مرکز معتبر مراجعه کنيد.

  مراقبت هاي بعد از بوتاکس پیشانی چیست؟

  به منظور موفقيت هرچه بهتر و بيشتر درنتيجه تزريق بوتاکس، به اين نکات دقت کرده و به خوبي عمل کنيد. مهم ترين مراقبت بعد از تزريق بوتاکس خود داري از لمس محلي است که تزريق در آنجا انجام شده است. بنابراين از لمس و ماساژ اين محل اجتناب کنيد چرا که باعث مي شود بوتاکس به نواحي مجاورآن هم منتقل شود.

  بعد از تزريق، ازانجام لايه برداري هايي که به وسيله مواد شيميايي امکان پذيراست، مثل ميکرودرم اجتناب کنيد.

  تا چند روزبعد از تزريق بوتاکس، از ورزش و فعاليت هاي فیزیکی سنگين پرهيز کنيد. اگر در محل تزريق کبودي ظاهر شد، براي از بين بردن آن از ويتامين کا يا آرنيکا استفاده کنيد.

  بعد از تزريق بوتاکس از مصرف نوشيدني هاي حاوي الکل بپرهيزيد.

  خوشبختانه اگر بعد از تزريق بوتاکس از نتيجه آن رضايت نداشته باشيد مي توانيد آن را ترميم کنيد. تزريق بوتاکس عوارض جانبی خاصي ندارد اما در صورت بروز مشکلات خاص و شديد مثل نامنظمي ضربان قلب و احساس درد در قفسه سينه، عفونت چشم، زخمي شدن پوست، مشکل در بلعيدن غذا يا صحبت کردن، مشکل در تنفس، ورم زبان، لب ها ، کهيرو… حتما به پزشک مراجعه کنيد.

   

  مزاياي بوتاکس پيشاني چیست؟

  تحقيقات نشان داده تزريق بوتاکس علاوه بر اين که با فلج عضله از بروز چين و چروک جلوگيري مي کند، با قطع پل ارتباطي بين عصب و عضله، مانع از تاثيرات مکانيکي بر آن شده و سبب مي شود پوست جوان و شاداب بماند. بنابراين اگر قصد داريد شادابي و جواني پوست خود را حفظ و دوچندان کنيد، پيشنهاد مي کنيم از تزريق بوتاکس در ناحيه پيشاني استفاده کنید.

  از مزيت هاي ديگر تزريق بوتاکس تاثير مستقيم بر غدد مولد عرق است. اگر شما هم جز افرادي هستيد که در ناحيه پيشاني زياد دچار تعريق مي شويد، بوتاکس پيشاني براي شما مناسب و سودمند است.

  قطع ارتباط عصب و عضله به وسيله بوتاکس مانع از احساس درد هم مي شود. از اين رو تزريق بوتاکس پيشاني براي کساني که از سردردهاي مضمن و ميگرني رنج مي برند، درماني مناسب محسوب مي شود.

   

  نکات مهمي که بايد قبل از انجام بوتاکس بدانيم چیست؟

  فقط يک بار تزريق بوتاکس تاثيري ندارد و براي گرفتن نتيجه اي مطلوب از بوتاکس بايد حداقل هر چند ماه آن را با تزريق مجدد شارژ کرد تا از بروز چين و چروک جديد جلوگيري شود. براي انجام يک تزريق موفق و جلوگيري از عوارض جانبي و ناخواسته بهتر است به يک مرکز معتبر مراجعه کنيد.

  مراکزي که در آن افرادي بدون داشتن تخصص و کارآزمودگي تزريق بوتاکس انجام مي دهند، فاقد اعتبارند و قابل اعتماد نيستند. تزريق بوتاکس بايد توسط پزشک پوست که داراي بورد تخصصي است، انجام شود. تزريق ناموفق بوتاکس سبب بروز مشکلاتي مثل عدم تقارن اجزاء صورت، ايجاد حساسيت، مشکلات تنفسي و… خواهد شد

  توجه داشته باشيد که در صورت تزريق نادرست، نمي توان بوتاکس را از زير پوست خارج کرد و بايد چندين ماه صبر کنيد تا اثرات ناشي از آن از بين برود.

  آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

  ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

  دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

  12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

  تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

  سابقه موفق از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

   

  سابقه درخشان در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

  لابیاپلاستی

  برطرف نمودن خشکی واژن

  رفع تیرگی واژن

  روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

  آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

  شماره تماس : 161 930 22 021

  09127379893

  اینستاگرام: dr_zarganj

  ایمیل :[email protected]

  هر چیزی که می خوای در مورد زیبایی بدونی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  زیبایی اتفاقی نیست ! حاصل یک انتخاب درست است.

  جهت دریافت نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

  تیم طراحی و سئو : تیم هشت

  آدرس روی گوگل مپ

  آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

  زیبایی اتفاقی نیست ! حاصل یک انتخاب درست است.

  جهت دریافت نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

  شماره تماس 161 930 22 021

  تیم طراحی و سئو : تیم هشت

  Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید