میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بوتاکس نورونوکس
بوتاکس نورونوکس

لیست موضوعات

بوتاکس نورونوکس

با بررسی موضوع بوتاکس نورونوکس با شما همراهیم.

قیمت بوتاکس نورونوکس را عوامل مختلفی تعیین می کند و مواردی هستند که بر قیمت این نوع بوتاکس تأثیر بسزایی دارند،  در حال حاضر تزریق بوتاکس به عنوان یک فرآیند موثر زیبایی به حساب می آید و در نظر گرفتن هزینه لازم نیز سبب می شود که افراد بدانند باید چه هزینه ای را برای این عمل زیبایی در نظر بگیرند.

بوتاکس نورونوکس
بوتاکس نورونوکس

در ادامه مقاله به سوالاتی که شاید ذهن شما را نیز درگیر کند پاسخ می دهیم.

بوتاکس نورونوکس چیست؟

کاربردهای استفاده از بوتاکس نورونوکس چیست؟

تأثیراتی که بوتاکس نورونوکس بر پوست می گذارد کدامند؟

تمدید بوتاکس به چه فاصله ای انجام می شود؟

عوارضی که بوتاکس نورونوکس برجای می گذارد کدامند؟

قیمت بوتاکس نورونوکس چقدر است؟

 

بوتاکس نورونوکس چیست؟

بوتاکس نورونوکس را کشور کره جنوبی ساخته است و در واحدهای 50 و واحدهای 100 ویالی وجود دارد، این بوتاکس توانسته تأییدیه وزارت بهداشت را کسب کند و در موارد زیادی کاربرد استفاده داشته باشد، این بوتاکس ماندگاری مناسبی دارد و بوتاکس نورونوکس می تواند تا حدود 3 تا 4 ماه اثرات خود را داشته باشد.

برند بوتاکس نورونوکس از برندهای معتبر درباره بوتاکس است و مثل هر بوتاکس دیگری از راه تزریق به پوست کاربرد خود را نشان می دهد و می تواند سبب شود که فرمان هایی عصبی که در ناحیه ای که تزریق می شود برای مدت زیادی مسدود شود ، از راه کاهش دادن اندازه فعالیت هایی که عضله های آن ناحیه دارند می تواند اگر چین و چروکی در آن ناحیه وجود داشته باشد را از بین برده و به این طریق پوستی جوانتر و شاداب تر را برای فرد به ارمغان بیاورد.

بوتاکس نورونوکس چیست؟
بوتاکس نورونوکس چیست؟

کاربردهای استفاده از بوتاکس نورونوکس چیست؟

امروزه بوتاکس نورونوکس کاربردهای زیادی دارد و به جز جنبه زیبایی که بر روی پوست بدن وجود دارد در موارد مختلف دیگری نیز به کار می رود، از جمله کاربردهایی که بوتاکس نورونوکس دارد می توان به این موارد اشاره کرد:

در حال حاضر در کسانی که به بیماری میگرن مبتلا هستند تزریق بوتاکس می تواند سردرد میگرن آنها را بهبود بخشد.

افرادی که به اسپاسم هایی که مربوط به اندام فوقانی می باشد مبتلا هستند، با تزریق بوتاکس می توان برای این افراد درمان اسپاسم ها را انجام داد و همچنین مجددا عضلات آرنج و انگشت ها نیز بتوانند سفتی خود را بیابند.

کاربردهای استفاده از بوتاکس نورونوکس چیست؟
کاربردهای استفاده از بوتاکس نورونوکس چیست؟

در مبتلایان به کجی گردن و همچنین کسانی که دردهایی گردنی دارند تزریق بوتاکس کاربرد دارد.

در کسانی که از سن نوجوانی به بعد هستند و تقریبا حدود 12 سالگی را گذرانده اند می توان از بوتاکس برای درمان کردن اسپاسم های عضلات چشم آنها بهره برد.

کاربرد دیگر این بوتاکس این است که افرادی که به شدت عرق می کنند و این عرق زیاد آنها را اذیت می کند از بوتاکس استفاده می کنند.

تأثیراتی که بوتاکس نورونوکس بر پوست می گذارد کدامند؟

تأثیر تزریق بوتاکس نورونوکس معمولا بلافاصله انجام نمی شود و چند روزی طول می کشد تا این تزریق بتواند بر پوست بدن تأثیرات خود را نشان دهد، معمولا اثرگذاری بوتاکس نورونوکس بعد از سه روز تا حدود یک هفته می باشد و این ماده تأثیر خود را از حدود هفته دوم به بعد خیلی بیشتر نمایان می کند.

در خیلی موارد افرادی از اینکه ماده بوتاکس در پوست آنها جابه جا شود وحشت دارند ، در صورتی که اگر بوتاکس توسط پزشک متخصص و ماهر انجام شود و ایشان در این کار تبحر لازم را داشته باشند می تواند تأثیرات مفید بوتاکس نشان داده شود و به هیچ عنوان افتادگی هایی ایجاد نمی شود.

تأثیراتی که بوتاکس نورونوکس بر پوست می گذارد کدامند؟
تأثیراتی که بوتاکس نورونوکس بر پوست می گذارد کدامند؟

تمدید بوتاکس به چه فاصله ای انجام می شود؟

معمولا هر برندی از بوتاکس که استفاده شود تا مدت خاصی ماندگاری خود را دارد و درباره استفاده از بوتاکس مورد نظر نیز باید اضافه کرد که تزریق این بوتاکس به فاصله سه روز می تواند تأثیرات خود را نشان دهد و  حدود ماندگاری که این بوتاکس دارد در حدود شش ماه می باشد و فرد مجدد برای اینکه تأثیرات خاص بوتاکس را مشاهده کند مجددا از بوتاکس مورد نظر به کار می برد.

مدت تمدیدی که برای تزریق مجدد بوتاکس مورد نظر در نظر گرفته می شود با نوع پوستی که بیمار دارد نیز رابطه دارد و هرچه چین و چروک ها مدت کمتری بر پوست ماندگار شده باشند تزریق بوتاکس بیشتر موثر است و می توان به فاصله بیشتری دوباره بوتاکس را انجام داد و اگر توسط پزشک متخصص انجام شود عوارض آن به حداقل کاهش می یابد، پزشک می تواند بر اساس اندازه چین و چروک اندازه تزریق و همچنین اینکه چه ویالی به کار رود را تنظیم کند.

تمدید بوتاکس به چه فاصله ای انجام می شود؟
تمدید بوتاکس به چه فاصله ای انجام می شود؟

عوارضی که بوتاکس نورونوکس برجای می گذارد کدامند؟

مسلما هر تزریقی که انجام شود و  هر ماده ای که به بدن اضافه شود می تواند در کنار مزیت ها و کاربردهایی که داشته باشد عوارضی هرچند به صورت کوتاه مدت داشته باشد، در هنگام  تزریق بوتاکس نورونوکس و تا چند روز بعد از انجام این عمل نیز عوارضی مشاهده شده است، در محلی که بوتاکس تزریق می شود می تواند هم کبودی هایی هرچند به صورت جزئی ایجاد کند و همچنین می تواند ضعف را در عضله آن ناحیه به وجود آورد.

در بعضی از افراد نیز که این بوتاکس تزریق می شود نشانه هایی چون سردرد، سرماخوردگی نیز مشاهده می شود، در بعضی موارد نیز اگر بوتاکس به اطراف چشم تزریق شود افتادگی پلک مشاهده می شود که کاملا گذرا می باشد  و در فاصله چند روز از بین می رود، بعضی بیماران نیز حالت تهوع دارند.

قیمت بوتاکس نورونوکس چقدر است؟

هزینه ای که بوتاکس مورد نظر دارد بر اساس موارد خاصی مشخص می شود، خود مارک بوتاکس بر قیمت آن تأثیر می گذارد، اینکه چه کشوری و چه شرکتی سازنده این بوتاکس می باشد بر قیمت آن تأثیر می گذارد، چون کشور سازنده این بوتاکس کشور کره می باشد هزینه ای که این بوتاکس به نسبت برندهای دیگر بوتاکس که دارد تقریبا هزینه ای به صورت متوسط است، در خیلی موارد پزشک متخصص بر اساس مهارتی که در کار خود دارد هزینه بیشتری را برای تزریق این ماده در نظر می گیرد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید