میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین متخصص پوست شمال تهران
بهترین متخصص پوست شمال تهران

لیست موضوعات

بهترین متخصص پوست شمال تهران

در این مقاله به طور کامل درباره بهترین متخصص پوست شمال تهران و موضوعاتی اطراف آن صحبت خواهیم کرد. تا پایان مقاله همراه ما باشید، چرا که مسائل پوستی جز مواردی هستند که هر انسانی حداقل یکبار در زندگی به آن برخواهد خورد.

با کمی دقت به بدن هر انسان متوجه خواهید شد پوست بزرگترین ارگان بدن می باشد، که تمامی سطح آن در دسترس و قابل دید می باشد، به همین خاطر بروز هرگونه مشکلی نگرانی هایی را به همراه دارد.

بهترین متخصص پوست شمال تهران
بهترین متخصص پوست شمال تهران

که گاهی با درمان های خانگی ساده قابل حل می باشد. اما در برخی موارد نیاز به یک متخصص پوست و مو خواهیم داشت. که توانایی و حاذق بودن این متخصص در روند حل مشکل و درمان بسیار حیاتی و مهم خواهد بود.

به طور کلی در مواجهه با مشکلات پوستی با سوالاتی از قبیل سوالات زیر رو به رو خواهیم شد.

  • متخصص زیبایی، پوست و مو کیست؟
  • چطور بهترین متخصص پوست را پیدا کنیم؟
  • بهترین متخصص پوست و مو و زیبایی باید چه ویژگی های داشته باشد؟
  • چه موقع باید سراغ متخصص پوست و مو برویم؟
  • شایع ترین بیماری های پوستی چیست؟
  • مشکلات پوستی به چند دسته تقسیم می شوند؟

 

متخصص زیبایی، پوست و مو کیست؟

رشته تخصصی پوست و مو یکی از زیرشاخه های پزشکی می باشد. کار اصلی این پزشک درمان تمامی بیماری های مربوط به مو، پوست، ناخن و همچنین داخل دهان، بینی و چشم می باشد.

البته کار پزشک پوست و مو به غیر از تشخیص و درمان بیش از 3000 نوع بیماری پوستی، بهبود و حفظ شادابی پوست، مو و ناخن افراد نیز می باشد. مانند تزریق چربی، تزریق ژل، تزریق بوتاکس و انواع جراحی های زیبایی.

متخصص زیبایی، پوست و مو کیست؟
متخصص زیبایی، پوست و مو کیست؟

این رشته دارای فلوشیپ های* متفاوتی در زمینه پزشکی می باشد که به طور کلی به 4 دسته زیر تقسیم بندی می شود.

*فلوشیپ در لغت به معنای کمک هزینه تحصیلی می باشد، اما در حوزه پزشکی به دوره های تکمیلی برای افزایش مهارت های تجربی و علمی گفته می شود ، که هر پزشکی پس از گذراندن دوره عمومی آن را می گذراند. فلوشیپ با فوق تخصص متفاوت می باشد.

 

  1. جراح زیبایی پوست: همانطور که گفته شد وظیفه متخصص پوست تنها تشخیص و درمان بیماری و مشکلات پوستی به وجود آمده نمی باشد. بخشی نیز مربوط به بهبود و حفظ زیبایی و شادابی می باشد. جراح زیبایی پوست نیز پزشکی است که بیشتر به ظاهر و زیبا شدن توجه می کند.
  2. جراح پوست: تمامی جراحی های مربوط به پوست، مو و … را این پزشک به عهده دارد.
  3. درماتوپاتولوژی: این پزشک با تحقیق و بررسی آزمایش و نمونه گیری های انجام شده به تشخیص بیماری های پوستی و راه های درمان آن می پردازد.
  4. دکترای پوست: پزشکی است که وظیفه ایشان کشف و تشخیص و سپس درمان یا ممانعت از ناراحتی های متنوع مربوط به پوست، مو و ناخن را دارد.

در انتها شما باید نسبت به نیاز پوستی و مشکلی که برایتان به وجود آمده، پیش متخصص پوست مربوطه بروید.

چطور بهترین متخصص پوست را پیدا کنیم؟

پیدا کردن متخصص هر کار ، انتخابی است که هر کس قبل از انجام کاری به دنبال آن می باشد. پیدا کردن فوق تخصص پوست و مو و زیبایی نیز جز این موارد می باشد

متخصص پوست و مو، پزشک متخصصی است که در معالجه بیماری های پوستی، مو، ناخن، مخاط و به تازگی ها عمل های زیبایی فعالیت می کند. این شاخه پزشکی که چندین سالی است بسیار کارآمد و محبوب  شده است، بسیار گسترش یافته است. بیشترین تعداد متخصصین پوست در آمریکا قرار دارند که 8.500 نفر می باشند.

در این تخصص نیز افرادی هستند که بسیار حرفه ای در حال فعالیت می باشد. که هر بیماری به دنبال بهترین آن ها می باشد. اولین راه برای تشخیص پزشک مناسب پوست و مو، از کارایی درمان های او و رضایت بیماران ایشان می باشد.

باید مطمئن باشید که به سراغ پزشک متخصص رفته اید و فردی با عنوان متخصص در مراکز زیبایی و استخر ها نمی باشد. متخصص پوست باید مدرک دانشگاهی و جواز داشته باشد.

چطور بهترین متخصص پوست را پیدا کنیم؟
چطور بهترین متخصص پوست را پیدا کنیم؟

برترین ویژگی یک متخصص پوست توانایی تشخیص و درمان به موقع و درست می باشد. تصور کنید برای درمان ریزش مو به سراغ پزشک پوست و مو می روید. شاید روش های مختلفی برای درمان ریزش مو باشد از قبیل کاشت مو،استفاده دارو و بسیاری از روش های دیگر وجود داشته باشد.

اینجاست که یک متخصص پوست و مو با تشخیص بهترین شیوه درمانی یک راه مناسب را برای فرد انتخاب می کند، تا شخص کم ترین هزینه و هم چنین کمترین عوارض را متحمل بشود.

پس همیشه این مورد را به یاد داشته باشید، که اولین الویت شما برای انتخاب یک متخصص پوست و مو باید انتخاب بهترین متخصص باشد، که برای شما بهترین نوع درمان را انتخاب کند و بهترین شیوه درمانی را برای شما تشخیص بدهد تا از طریق آن به خواسته های خود در زمینه رشد مجدد مو های خود و یا قطع ریزش مو دست یابید.

شما باید این مورد را در نظر داشته باشید، که متخصص پوستی را که انتخاب می کنید، علاوه بر با تجربه بودن در زمینه های مشخص باید به شیوه و روش های درمانی نوین و جدید نیز مسلط باشد.

برای مثال برای لیزر موهای زائد بدن شیوه و روش های مختلفی وجود دارد، که هر کدام از روش ها می تواند مزایا و یا معایب مختلفی را برای شما در پی داشته باشد و در عین حال هر ساله روش ها و تجهیزات جدیدی در این زمینه و برای لیزر موهای زائد بدن در جهات تولید می شود.

از این رو است که یک متخصص خوب باید بر تمامی این روش ها مسلط باشد و تمامی معایب و مزایای این موارد را بشناسد و برای شما بهترین  روش را پیشنهاد کند.

این یکی از ویژگی خوب متخصص پوست و مو است، که بتواند بر همه ی روش ها و تجهیزات جدید و یا قدیمی برای رفع مشکل های گوناگون افراد مسلط باشد ، تا بتواند بهترین راه را به افراد نشان دهد و در رسیدن به یک نتیجه ی مطلوب و دلخواه افراد را یاری کند.

یکی دیگر از بهترین نکته های خوب یک متخصص پوست و مو، می تواند این مورد باشد، که متخصص باید پی در پی از وضعیت بیمار پیگیری کند. پیگیری مداوم توسط پزشک متخصص از بیمار یکی از بهترین نکته های یک متخصص خوب است.

بیماری ها و عارضه های پوست و موی  افراد از جمله مواردی است، که باید به طور مداوم توسط پزشک پیگیری شود تا بتواند به شخص کمک کند.

از این رو یک متخصص حرفه ای، خوب و با تجربه متخصصی است که بتواند بیمار خود را از بین تمامی بیمار های خود به یاد داشته باشد و صورت پیوسته و مداوم پیگیر احوال فرد باشد و در هر بار که با شخص ارتباطی برقرار می کند، بتواند بهترین گزینه و روش را برای شخص پیشنهاد دهد تا بتواند وضعیتش را به بهترین نحو درمان کند.

در انتخاب یک کلینیک و یا یک پزشک پوست و مو خوب، باید به عنوان درج شده ی متخصص بر روی تابلو مطب توجه کنید. بسیاری از پزشکانی که در این زمینه فعالیت می کنند، پزشک عمومی با گرایش پوست مو هستند اما متخصص نیستند.

پزشکان عمومی می توانند بر روی تابلوی مطب خود عنوان پوست و مو را درج کنند، اما تنها پزشکانی می توانند عنوان متخصص را را بر روی تابلو مطب خود درج کنند که دارای مدرک تخصصی پوست و مو باشند.

برای انجام جراحی های زیبایی که زیر شاخه متخصص های پوست و مو هستند، هنگامی که تمایل دارید که یک پزشک خوب و یا یک کلینیک را انتخاب کنید

قبل از انجام هر گونه کاری بر روی بدن خود، چند جسله برای مشاوره در کلینیک های مختلف بروید.

هنگامی که به کلینیک های مختلف می روید با افراد حاضر در آن کلینیک گفت و گو کنید تا از شرایط آن جا، نوع برخورد پرسنل و هم چنین دیگر مواردی که برای انجام یک جراحی زیبایی مهم می باشد، اطلاع یابید و با توجه به این نکات بتوانید بهترین پزشک و مطب را برای انجام جراحی های مختلف برگزینید. بروشور کلینیک های پوست و مو را تهیه کنید و آن ها را بررسی کنید.

سعی کنید کلینیکی را انتخاب کنید که با تجهیزات کامل باشد و از جدید ترین دستگاه ها برای انجام فعالیت های مختلف استفاده کند.

برای آگاهی از نوع کیفیت تجهیزات و دستگاه های موجود در یک کلینیک و هم چنین دریافت اطلاعات بروشور های یک کلینیک می توانید به وب سایت های آن مجموعه مراجعه کنید، تا بتوانید اطلاعات کافی و مورد نیاز خودتان را نسبت به یک کلینیک و یا یک پزشک متخصص خوب بدست بیاورید و بهترین آن ها را انتخاب کنید، تا نتیجه ی مطلوبی را زمینه مشخصی که می خواهید بدست بیاورید.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

شایع ترین بیماری های پوستی چیست؟

بیماری های پوستی انواع بسیار گوناگونی دارند اما برخی از آن بسیار بیشتر از بقیه موارد دیده می شوند. در اینجا برخی از مشکلات پوستی رایج به ویژه در بین ایرانیان را معرفی خواهیم کرد.

از این عارضه های پوستی می توان به آکنه ( جوش های صورت و اندام های فوقانی )  و بیماری های رنگدانه ای همانند انواع لک ها و یا پیسی ها اشاره کرد. البته برخی از متخصصین پوست اگزمای پوستی ، پسوریازیس و بیماری های تاولی را نیز جز این بیماری های شایع پوستی می دانند.

در بیماری پسوریازیس این گونه است، که بر روی پوست، تعدادی لایه پوست مرده تجمع می کنند. چرا که سرعت تولید سلول های پوستی بسیار افزایش پیدا کرده است.

شایع ترین بیماری های پوستی چیست؟
شایع ترین بیماری های پوستی چیست؟

پیسی نیز عارضه ای پوستی است که در پی آن رنگدانه های پوست در برخی مناطق از بین می روند و باعث به وجود آمدن سفیدی هایی بر روی پوست می شوند.

اکنه شاید خیلی نیاز به معرفی نداشته باشد، اما خوب است بدانید که جوش ها یا آکنه ها دلایل بسیار زیادی دارند، که در صورت ماندگاری و مشاهده مکرر آن ها حتما باید به متخصص پوست مراجعه کرد.

سعی کنید در رفع آکنه های پوستی از درمان و توصیه هر فرد نباید کمک بگیرید . چرا که تنها متخصص پوست می تواند درمان مناسب را تشخیص بدهد و گاهی مشاهده می شود که درمان های خانگی باعث افزایش آکنه نیز می شود.

تا اینجا با بهترین متخصص پوست، بیماری های شایع و … آشنا شدیم. در اینجا می خواهیم درباره چند عارضه پوستی مهم که در صورت مشاهده باید سریع به پزشک مراجعه کنید، صحبت کنیم. توجه داشته باشید که خیلی از بیماری های مختلف به غیر از بیماری های پوستی هستند ف که بر روی پوست نمایان می شوند و فرد را آگاه می کنند.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

عارضه های پوستی

از این چند مورد مهم عارضه پوستی می توانیم به زگیل های پوستی، جوش یا آکنه، میخچه، انواع قارچ های پوستی، اگزما ، ریزش مو ( کچلی )، شوره سر، خال های زیاد و مشکوک و … اشاره کرد.

زگیل و میخچه شباهت بسیار زیادی دارند، اما زگیل در تمامی نقاط بدن قابل مشهده است در صورتی که میخچه تنها در مناطق تحت فشار دیده می شود.

تشخیص زگیل و میخچه کار اصلا راحتی نیست و در صورت مشاهده مورد مشکوک به زگیل تنها باید به متخصص پوست مراجعه کنید. زگیل بیماری ویروسی است و برای درمان آن به هیچ عنوان نباید خودسرانه عمل کرد. چرا که باعث تشدید و انتقال آن خواهید شد.

جوش یا آکنه عارضه ای است که هر کس در زندگی آن را تجربه کرده است و در حدود 90 درصد در صورت به وجود می آید، به ویژه در دوران بلوغ. اما با زیاد شدن این جوش ها، خارش های شدید، بر جای مانده جای جوش و دیگر موارد حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کرد. معمولا درمان های خانگی این بیماری را تشدید می کند.

میخچه نیز مشکلی است که معمولا بر روی پاها و به علت پوشیدن کفش های نامناسب و تنگ یا استفاده مکرر و بعد از وسایل کارگاهی همچون قیچی، کارد و … به وجود می آید. میخچه اگر به موقع تشخیص و درمان شود ، بسیار راحت تراز آن خواهد بود، که در صورت ایجاد درد شدید درمان شود.

قارچ ها در زیربغل و مناطق مرطوب تنها مشاهده می شود. و در این مورد رنگدانه های پوستی از بین می رود و گاهی به رنگ قهوه ای و گاهی سفید رنگ مشاهده می شود.

ریزش مو یا کچلی که بیشتر در آقایان مشاهده می شود، با درمان به موقع سریعا از بین می رود .در خانم ها نیز در کاهش وزن شدید وکمبود برخی ویتامین ها این بیماری مشاهده می شود.

البته روزانه هر فرد در بین 70 تا 100 تار مو را از دست می دهد و بیشتر شدن آن کچلی نامیده می شود. این بیماری علت های بسیار گوناگونی دارد.

شوره سر نیز بیماری شایعی است، که درمان بسیار ساده ای دارد، اما درمانی که یک متخصص پوست توصیه می کند، تنها روش حل این بیماری می باشد.

خال ها نیز مواردی هستند که خیلی از افراد دیده می شود و در پی تجمع رنگدانه های پوست ایجاد می شود .اما گاهی خال های مشکوک و بزرگی به وجود می آید، که حتما باید پزشک متخصص آن را مشاهده کند. چرا می تواند مشکلی دیگر به صورت خال مشاهده شود.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

برای خدمات پزشکی زیبایی باید به چه پزشک یا افرادی مراجعه کرد؟

گاهی با تبلیغات و پیشنهاد هایی در امور زیبایی مواجه می شویم، که به دلیل دروغ های اغراق آمیز بسیار جذاب به نظر می آیند. حتی گاهی باعث فریب بیمار و به وجود آمدن مشکلات بسیاری می شود.

در دنیای امروز که مسائل مربوط به زیبایی طرفداران بسیاری پیدا کرده است. افراد سودجو بسیاری که تخصص مربوطه را ندارند نیز در حال فعالیت می باشد.

بنابراین خوب است بدانید که براساس گفته های انجمن متخصصین پوست ایران در حوزه پزشکی تخصصی با عنوان متخصص زیبایی وجود ندارد و تنها متخصص پوست و مو و زیبایی، جراح فک وصورت، متخصص گوش و حلق و بینی، جراح سر و گردن، فوق تخصص جراحی ترمیم پلک، فوق تخصص جراحی پلاستیک مجازبه انجام امرو و جراحی های زیبایی می باشند.

برای خدمات پزشکی زیبایی باید به چه پزشک یا افرادی مراجعه کرد؟
برای خدمات پزشکی زیبایی باید به چه پزشک یا افرادی مراجعه کرد؟

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

مشکلات پوستی به چند دسته تقسیم می شوند؟

اگر بخواهیم مشکلات یا بیماری های پوستی را تقسیم بندی کنیم ، در نهایت به دو دسته بیماری های پوستی – سودایی و پوستی – کبدی تقسیم می شوند. البته این دو گروه بسیار کلی می باشند و دنیای پوست و موارد آن بسیار گسترده تر از آن است که بتوان در یک مقاله مختصر جا داد.

مشکلات پوستی به چند دسته تقسیم می شوند؟
مشکلات پوستی به چند دسته تقسیم می شوند؟

بیماری های پوستی – سودایی:

از این گروه گسترده می توان به لکه های سودایی، لکه های قهوه ای رنگی که بعد از مدتی سیاه رنگ می شوند، سیاهی اطراف به ویژه زیر چشم و انواع اگزما های پوستی اشاره کرد.

لکه های سودایی معمولا در افرادی که کبد خشک دارند مشاهده می شود. و به دلیل رسوب سودا در ناحیه ای از پوست دیده می شوند. و برای درمان این بیماری پوستی به غیر از کرم های مناسب باید رژیم خاصی نیز در نظر گرفته شود. در این رژیم برخی از خوراکی ها ممنوع و خوردن برخی بسیار ضروری می باشد.

سیاهی زیر چشم نیز به علت مسدود شدن گردش خون و رسوب سودا در رگ ها ایجاد می شود. در درمان این مورد از داروهای ضد سودایی استفاده می شود.

اگزمای پوستی نیز همچون دو مورد قبل نتیجه کبد خشک و رسوب سودا می باشد. اما این بار حرکت کرده و جای جدیدی از پوست نمایان می شود.

بیماری های پوستی – کبدی: این بیماری نیز در اثر مشکلات کبدی به وجود می آید. لک های پیری، لک های دوران بارداری، کک و مک های مادرزادی – عارض شده ، جوش هایی که سرشان سفید یا سیاه است ، از عارضه های پوستی – کبدی می باشد.

بیماری های پوستی – سودایی:
بیماری های پوستی – سودایی:

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

چه موقع باید سراغ متخصص پوست و مو برویم؟

در موارد مختلفی است که شما احتیاج پیدا می کنید که به متخصص پوست مراجعه کنید. در مواردی که پوست شما ممکن است دچار تغییراتی بشود و حتی این تغییرات باعث آزار شما شود باید به متخصص پوست مراجعه کنید. اما دراینجا کاملا توضیح خواهیم داد که در چه مواردی باید به متخصص های پوست مراجعه کنیم؟

چه موقع باید سراغ متخصص پوست و مو برویم؟
چه موقع باید سراغ متخصص پوست و مو برویم؟

این موارد مختلف را در متن زیر به طور کامل توضیح داده ایم.

1-اگر دچار آفتاب سوختگی شده اید:

اگر شما به دلیل قرار گرفتن در نور خورشید دچار سوختگی شده اید، باید هر چه زود تر به دکتر متخصص مراجعه کنید. مراجعه به متخصص پوست در زمینه ی سوختگی برای خیلی از افراد الزامی است، حتی افرادی که برای برنزه کردن به سالن های زیبایی مراجعه کرده اند نیز، باید به متخصص پوست مراجعه کنند. هیچ تفاوتی ندارد که این مسئله در چه زمانی رخ داده باشد.

حتی اگر سوختگی شما مربوط به سال های قبل بوده باشد، باز هم شما برای حفظ سلامتی خودتان باید به متخصص پوست مراجعه کنید. خیلی از افراد برای چک کردن خال های خود به متخصص پوست مراجعه می کنند ، اما افرادی که به قرار گرفتن در نور آفتاب علاقه دارند، باید حتما به طور کاملا خاص به متخصص پوست مراجعه کنند

زیرا ممکن است در اثر آفتاب سوختگی پوست شما دچار تغییرات غیر طبیعی شود و برای هر چه زودتر جلوگیری کردن از مشکلات و بیماری ها، باید به متخصص پوست مراجعه کنید. گاهی اوقات سوختگی به دلیل تابش نور آفتاب در یک نقطه از بدن سبب ایجاد نقاط سرطانی در بدن شده است.

2-اگر خارش مداوم دارید:

در مورد دوم اگر شما خارش مداوم دارید که قطع نمی شود، باید به متخصص پوست مراجعه کنید. اگر نقطه ای از بدن شما به مدت هفت روز و یا بیشتر از آن دچار خارش مداوم شود و قطع نشود، باید به یک متخصص مراجعه کنید.

خارش های غیر طبیعی و مداوم عموما در اثر آلرژی داشتن افراد نسبت به قرص و یا دارویی رخ می دهد، پس هنگامی که مصرف یک قرص جدید را شروع می کنید، حتما حواستان به این نکته باشد که اگر دچار خارش های مداوم شده اید ،ممکن است بر اثر آلرژی داشتن به آن دارو باشد؛ در نتیجه باید هر چه زودتر به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

3 جوش های شما به صورت دائمی روی بدن و صورت شما هستند:

جوش زدن حتی در سن بیست تا سی سالگی عموما مورد عجیبی نیست. خیلی از افراد در این رنج سنی ممکن است جوش و یا آکنه داشته باشند.

اما اگر شما برای بر طرف کردن این موارد، از محصولات مختلفی در بازه ی زمانی دو تا سه ماه استفاده می کنید و این موارد نتیجه ی مطلوبی نداشته اند و تاثیری بر روی پوست شما در جهت بر طرف کردن جوش و یا آکنه نداشته اند؛ در این مورد نیز شما باید به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

در این گونه از موارد ،متخصصین پوست مسئله را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهند ، تا مشخص شود که این جوش ها و آکنه های غیر طبیعی بر روی پوست شما به دلیل اختلالات هورمونی است و یا به دلیل دارو هایی است که مصرف می کنید.

شما برای بر طرف کردن این مورد باید به متخصص پوست مراجعه کنید تا یک مشاوره دقیق و جدی را داشته باشید، تا بتوانید علت را بیابید. یک مشاوره کامل و جدی با یک متخصص پوست باید مشخص کند، که چه عاملی از بیرون و یا درون بدن شما در جهت برطرف نشدن این موارد نقش دارد.

3 جوش های شما به صورت دائمی روی بدن و صورت شما هستند:
3 جوش های شما به صورت دائمی روی بدن و صورت شما هستند:

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

4 پوستتان دچار قرمزی شدیدی شده است:

در مواردی، تغییرات حساس و دشوار زندگی، نه تنها می تواند از لحاظ روحی برای شما آزار دهنده باشد، بلکه این تغییرات و موارد سخت از لحاظ جسمی نیز برای شما مشکلاتی ایجاد کنند.

در موارد سخت زندگی ممکن است افراد دچار بیماری پسوریازیس شوند که برای درمان این مورد نیز باید حتما به یک متخصص خوب و با تجربه در زمینه پوست مراجعه کنند.

این بیماری عموما در سن بیست سالگی در افراد رخ می دهد و نه تنها باعث قرمزی پوست می شود، بلکه در مواردی که بسیار پیشرفت کند می تواند برای مفاصل شما تاثیر بگذارد، در نتیجه ممکن است در موارد مخصوصی افراد دچار آرتروز شوند. که عموما آرتروز های ناشی از این موارد بسیار دردناک هستند.

5 اگر پوستتان نسبت به خورشید حساس شده است:

اگر مدتی است که پوست شما نسبت به خورشید حساس شده است و در زمان قرار گرفتن در نور خورشید دچار مشکلاتی می شود ، باید به متخصص پوست مراجعه کنید.

این حساسیت ها عموما با درد های عضلانی و هم چنین خستگی های مفرط همراه است. برای اینکه شما بتوانید این عوامل را تشخیص دهید و آن ها را درمان کنید، باید به یک متخصص پوست مراجعه کنید و آزمایش خون و بیوپسی در جهت درمان این موارد بدهید.

اگر فردی دچار این موارد شود، باید بداند که این موارد نشانه هایی از مبتلا شدن به یک بیماری پوستی  به نام lupus  است، که باعث ایجاد زخم های متعدد در نقاط مختلف بدن می شود.

و این بیماری نیاز به یک درمان کامل و دقیق دارد، تا از پیشرفت و وخیم تر شدن آن جلوگیری کند، زیرا هر چه زودتر به درمان بپردازید ، می توانید راحت تر و هم چنین سریع تر این مورد را درمان کنید.

5 اگر پوستتان نسبت به خورشید حساس شده است:
5 اگر پوستتان نسبت به خورشید حساس شده است:

شما در حال مطالعه مقاله بهترین متخصص پوست شمال تهران هستید

6 بر روی پوستتان لکه های قهوه ای ایجاد شده است:

عموما بیشتر تغییراتی که ممکن است برای یک پوست اتفاق بیفتد در نتیجه مستقیم قرار گرفتن در تابش خورشید می باشد. اگه بر روی پوست شما لکه های قهوه ای مختلفی ایجاد شده است، این مورد را ملاسما می نامند که در نتیجه واکنش هورمونی به نور آفتاب است.

این لکه ها که به رنگ  قهوه ای هستند ، عموما بر روی صورت و به طور معمول بر روی لب بالا و پیشانی ایجاد می شوند. این مورد یک مشکل آزار دهنده است که حتی در مواردی ممکن است، خانم های باردار و یا افرادی که از روش ها ضد بارداری هورمونی استفاده می کنند دچار آن شوند.

اگر بعد از گذشت دو هفته از استفاده های متعدد از دارو ها و روش های مختلف برای بر طرف کردن این مورد، نتیجه ی مطلوبی را نگرفته اید، باید به متخصص مراجعه کنید.

متخصصین پوست با بررسی عوامل ایجاد این لکه ها  و هم چنین با توجه به نوع پوست و بدن شما برای شما عوامل روشن کننده قوی، لایه بردار های شیمیایی، لیزر درمانی و یا حتی در مواردی ضد آفتاب هایی را تجویز می کنند.

که عموما با فراهم آوردن این موارد و یا انجام موردی که متخصص پیشنهاد می کند،  افراد نتیجه گرفته اند و توانسته اند لکه های نا مشخص و قهوه ای روی بدن خود را به طور کامل درمان کنند.

در کمتر مواردی دیده می شود که، افراد به متخصص پوست مراجعه کنند و بعد از بررسی های پی در پی توسط متخصص پوست و پیدا کردن گزینه ی مناسب برای درمان لکه های قهوه ای نتوانند تغییرات ایجاد شده بر روی پوست خودشان را را برطرف کنند و به نتایج قابل ملاحظه تری نرسند.

6 بر روی پوستتان لکه های قهوه ای ایجاد شده است:
6 بر روی پوستتان لکه های قهوه ای ایجاد شده است:

7 تشخیص های خودتان در اثر ایجاد تغییرات مختلف بر روی پوستتان اشتباه است:

یکی دیگر از موارد رایج که باعث می شود احتیاج پیدا کنید تا به یک متخصص پوست با تجربه مراجعه کنید، این است که افراد تغییرات ایجاد شده بر روی پوستشان را اشتباه تشخیص می دهند و با انجام کار های نادرست و یا استفاده از محصول های نامناسب نه تنها نمی توانند مشکل خود را حل کنند، بلکه آسیب بدتری به پوست خود می زنند.

اگر شما از بیماری های پوستی مختلفی همچون پف زیر چشم، قرمزی های شدید و یا لکه های تیره رنج می برید و محصولات موجود در بازار نمی توانند این مورد ها را بررای شما بر طرف کنند

7 تشخیص های خودتان در اثر ایجاد تغییرات مختلف بر روی پوستتان اشتباه است:
7 تشخیص های خودتان در اثر ایجاد تغییرات مختلف بر روی پوستتان اشتباه است:

باید به یک متخصص مناسب مراجعه کنید تا اینکه خودتان بخواهید مشکل خودتان را تشخیص دهید و راه های درمان آن را برای خود بیابید. برای حل مشکل های پوستی خود هر محصولی را از داروخانه در جهت بر طرف کردن این بیماری های پوستی تهیه نکنید.

حتی در مورد های درمانی درون مطب ها، مانند :

لیزر، لایه برداری، تزریق و موارد دیگر نیز ممکن است باعث شوند، تا افراد دچار بیماری های پوستی شوند و مجبور شوند تا به یک متخصص با تجربه پوست مراجعه کنند. برای بهره بردن از مواردی که در قسمت بالا ذکر شد ، حتما به دیدن یک متخصص پوست و یا یک جراح پلاستیک بروید.

البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که برای تزریق بوتاکس سراغ آرایشگر و یا داروخانه نروید، زیرا ممکن است این دو،  با تزریق ناقص و نادرست برای شما عواقب جبران ناپذیری را به وجود بیاورند؛ برای انجام این نوع از کار ها نیز حتما به یک فردی مراجعه کنید که در این زمینه تخصص و تجربه کافی و لازم را داشته باشد.

جهت ویزیت متخصص پوست و مو و مشاوره رایگان در مورد خدمات زیبایی،مزایا، معایب با کلینیک دکتر زرگنج فرد تماس بگیرید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید