میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین مارک ژل زیر چشم
بهترین مارک ژل زیر چشم

لیست موضوعات

بهترین مارک ژل زیر چشم

در این مقاله با بهترین مارک ژل زیر چشم و فواید و معایب آن آشنا خواهیم شد.

جهت دریافت مشاوره اولیه با ما تماس بگیرید.

02122930161

ژل زیر چشم مانند ژل های بقیه صورت و بدن نیز به شکل تزریقی انجام می شود. این ژل ها از اسیدی به نام هیالورونیک طبیعی ساخته شده اند.

ساختمان اسید هیالورونیک از مولکول های طبیعی که در پوست وجود دارند تهیه شده است. ژل های تزریقی برای پر کردن و شکل دادن به قسمت های مختلف صورت و چشم قابل استفاده می باشند و باعث جذابیت بیشتر در چهره افراد می شوند.

بهترین مارک ژل زیر چشم
بهترین مارک ژل زیر چشم

دسته ی زیادی از ژل های زیر چشم از اسید هیالورونیک تهیه می شوند، به همین دلیل تفاوتی با ترکیبات شیمیایی بدن ندارند و همچنین عوارضی نیز برای بدن نخواهند داشت.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

  1. ماندگاری ژل های زیر چشم تا چه زمانی می باشد؟
  2. فایده های تزریق ژل زیر چشم را توضیح دهید؟
  3. بهترین مارک ژل زیر چشم چیست؟

بهترین مارک ژل زیر چشم
بهترین مارک ژل زیر چشم

ماندگاری ژل های زیر چشم تا چه زمانی می باشد؟

ماندگاری ژل های زیر چشم بستگی به قسمتی دارد که تزریق صورت گرفته است تا چین و چروک ها را از بین ببرد. ماندگاری ژل ها در جایی که کمترین فراز و نشیب را داشته باشد بهتر جواب می دهند.

به عنوان مثال ناحیه زیر چشم، بخاطر گود بودن ماندگاری بالایی دارد و نتیجه بهتری را نیز می دهد، ماندگاری ژل ها برای ناحیه های دیگر پوست مثل خط خنده یا خط اخم بین 7تا 19 ماه می باشد. همچنین کمترین ماندگاری در این ژل ها مربوط به لب است. زیرا لب حرکت بیشتری روی صورت دارد و انعطاف پذیر تر می باشد.

 

فایده های تزریق ژل زیر چشم را توضیح دهید؟

برای تزریق ژل، پزشک متخصص گودی زیر چشم را با بی حسی کاملا سر می کند و با لوله های نازکی به اسم کانولا که هیچ آسیبی به اعصاب ناحیه زیر چشم نمی زند، اندازه ی لازم از ژل را به ناحیه مورد نظر تزریق می کند و آن را به آرامی ماساژ می دهد تا کاملا در تمام سطح زیر چشم پخش شود.

تاثیر ژل بر زیر چشم همان لحظه قابل مشاهده می باشد ولی معمولا بعد از مدت 7 روز نتیجه نهایی مشخص می شود. این ژل ها نه تنها باعث پر شدن گودی زیر چشم می شوند بلکه کمک به رفع شدن تیرگی زیر چشم ها نیز می کنند. بهترین مارک ژل زیر چشم دوام بالایی دارد و حدود 3سال ماندگاری دارند.

برای از بین بردن چروک یا گودی زیر چشم با استفاده از ژل، باید به مراکز درمانی معتبر مراجعه شود و همچنین در انتخاب پزشک دقت لازم را باید داشت که پزشک مربوطه تمامی عمل های تزریق ژل را با موفقیت انجام داده باشد.

فایده های تزریق ژل زیر چشم را توضیح دهید؟
فایده های تزریق ژل زیر چشم را توضیح دهید؟

تزریق ژل زیر چشم برای افرادی که در زیر چشم هایشان چین و چروک های زیادی دیده می شود، مناسب است. افرادی که قصد تزریق ژل را دارند نباید باردار یا مادر شیرده باشند، حتی نباید هیچ نوع بیماری داشته باشند، مخصوصا بیماری که به سیستم ایمنی مربوط باشد.

عفونت یا تبخال

کسانی که در بدنشان عفونت یا تبخال وجود دارد تزریق ژل توصیه نمی شود و حتی کسانی که بیماری دیابت دارند و انسولین استفاده می کنند نباید ژل تزریق کنند.

ژل های تزریقی برای زیر چشم دو مدل می باشند، ژل های تزریقی نیمه موقتی و موقتی که هر دو برای از بین بردن چین و چروک و گودی زیر چشم قابل استفاده هستند. نوع نیمه موقت ژل ها، دارای مقدار کمی میکرواسفرهای کوچکی می باشند ولی ماندگاری کمتری نسبت به ژل های تزریقی موقت دارند.

این ژل ها در مقایسه با ژل های موقت از ایمنی کمتری برخوردار هستند و ممکن است باعث حساسیت و عوارض خطرناک در بیمار شوند، زیرا ژل های تزریقی موقت از اسیدی تهیه می شود که در بدن انسان وجود دارد.

عفونت یا تبخال
عفونت یا تبخال

بهترین مارک ژل زیر چشم چیست؟

مارک های مختلفی در بازار برای ژل زیر چشم وجود دارد. البته ویژگی های مهمی در این میان تاثیر گذار است تا یک مارک به عنوان بهترین مارک شناسایی شود. به عنوان نمونه اینکه پایه ی ژل تولید شده حیوانی باشد یا گیاهی ویا شیمیایی و اینکه تا چه میزان ژل با بدن سازگاری دارد و از همه مهم تر اینکه ژل تا چه مدت زمان بعد از تزریق ماندگاری دارد.

امروزه بازار های جهانی پر است از فیلرها و پروتز های متنوع . برای نمونه می توان ، فیلرهای ژوویدرم، استایلج و تئوسیال،  رستیلن وبلتر که مارک های بسیار برند و مهم هستند را نام برد.

این مارک ها قدرت این را دارند تا به شما امکان دهند تا قابلیت منعطف بودن پوست خود را پس از تزریق از دست ندهید و در عین حال بتوانید پوستی شاداب وجوان داشته باشید به طوری که این جوانی  و حالت چهره شما بسیار طبیعی وبشاش باشد و در عین حال کمتر کسی متوجه شود که شما تزریقی انجام داده اید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال 87 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94 :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید