میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین فیلر لب
بهترین فیلر لب

لیست موضوعات

بهترین فیلر لب

امروز ما در این مقاله می خواهیم موضوع بهترین فیلر لبرا مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهیم. فیلر های لب از چندین ماده تشکیل شده اند که بطور مثال میتوانیم به کلاژن ها و همچنین هیالورنیک اسید ها اشاره کنیم. این مواد برای حجیم کردن و برجسته کردن لب ها استفاده میشود.

این عمل را اولین بار هنرپیشه های معروف خارجی استفاده کردند و به مرور در دنیا معروف شد و دکتر های متخصص اینکار را انجام میدهند.

بهترین فیلر لب
بهترین فیلر لب

در ادامه مقاله به سوالاتی که ممکن است برای شما بوجود بیاید پاسخ خواهیم داد.

برای افزایش لب چه مقدار فیلر باید استفاده کرد؟

آیا خطایی در این عمل وجود دارد؟

چه تفاوتی میان فیلر های پوستی و ژلی است؟

چند نوع فیلر وجود دارد؟

آیا تزریق فیلر در لب دردناک است؟

چه نکاتی باید قبل و بعد از عمل رعایت شود؟

ایمن ترین فیلر لب از نظر پزشکان به چه صورت است؟

مدت زمان تزریق فیلر به چه صورت است؟

 

 

برای افزایش لب چه مقدار فیلر باید استفاده کرد؟

بسیاری از افراد این اندیشه اشتباه را دارند که اگر لب ها کوچک و باریک باشند باید مقدار بیشتری از این ژل را استفاده کنند در صورتی که این تفکر کاملا اشتباه است و لب هر شخص یک میزان فیلر را دریافت میکند و بیشتر شدن آن باعث بروزی عوارض های بسیار زیادی در صورت شما میشود

و به همین دلیل شما باید از متخصص بودن دکتر خود در این کار اطمینان داشته باشید. باید به این نکته نیز دقت داشت که با یک جلسه تزریق فیلر لب شما برجسته نخواهد شد و این کار یاید طی چندین جلسه انجام شود.

ن شسیلاسی

آیا خطایی در تزریق فیلر وجود دارد؟

در بیشتر مواقع دیده شده که فردی که این مواد فیلر را به لب های خود تزریق کرده دچار تورم در لب ها و همچنین تغییر شکل آنها شده است.

در این تزریق ها معمولا عوارض زیادی وجود ندارد اما ممکن است در 3 درصد این عمل ها این خطا ها بوجود بیاید که آن ها به حساسیت فرد به کلاژن ها یا هیالورونیک ها باشد که با تشخیص پزشک معالج میتوان این مشکل را رفع کرد. اگر مشکلی در بیمار بوجود بیاید پزشکان میتوانند آن را به راحتی از صورت فرد خارج کنند.

آیا خطایی در تزریق فیلر وجود دارد؟
آیا خطایی در تزریق فیلر وجود دارد؟

 

چه تفاوتی میان فیلر های پوستی و ژلی است؟

اگر بخواهیم تفاوت میان ژل ها و فیلر ها را بگوییم به این صورت است که خود ژل از نوعی فیلر های پوستی درست شده است. ژل ها از دو مدل دائم و نیمه دائم درست شده اند.

نمونه ی نیمه دائم چون تا مدت محدودی بر روی لب های شخص است عوارض آنچنانی نمیتواند داشته باشد اما در ژل های دائم به دلیل اینکه ماندگاری بالا دارند ممکن است باعث مرگ فرد شوند پس باید در استفاده از این ژل ها بسیار احتیاط کرد. از ژل ها به عنوان از بین بردن چروک و همچنین خطوط در صورت استفاده می شود.

چه تفاوتی میان فیلر های پوستی و ژلی است؟
چه تفاوتی میان فیلر های پوستی و ژلی است؟

چند نوع فیلر وجود دارد؟

فیلرها انواع مختلفی دارند که بصورت زیر هستند.

هیالورونیک اسید: بدن انسان میتواند هیالورونیک ها در خود تولید کند و یکی از طبیعی ترین فیلر های موجود است که به شکل ژل هستند. این نوع ژل ها را در این نوع ژل ها را در از بین بردن چین و چروک و همچنین برجسته کردن لب ها استفاده کرد.

هیدروکسی آپاتاید: این مدل از فیلر ها به این صورت عمل میکنند که مواد آن از ترکیب کلسیم و موادی که بسیار ریز هستند به فیلر اضافه میشوند و آن را به لب تزریق میکنند.

پلی لاکتیک اسید: این فیلر برخلاف فیلر هایی که گفته شد یک تفاوت کوچک دارد آن هم به این صورت است که لب را پر نمیکند و با مکانیزمی که مواد در آن دارد باعث تغییر شکل در سلول ها میشود و بر خلاف بصورت کاملا دائمی نیست و بعد از مدتی تاثیر خود را از دست میدهد.

 

آیا تزریق فیلر در لب دردناک است؟

اینکه بگوییم دردناک است به نوع تزریق آن بستگی دارد. اگر دکتری که این فیلر را تزریق میکند در این کار معارت لازم را داشته باشد دردی وجود ندارد اما اگه برعکس باشد همراه با درد است. در این نوع تزریق خطراتی نیز وجود دارد. هرچند این فیلر ها مشهور و مطمئن باشند اما باز هم باید طبق یکسری دستورالعمل که پزشک به شما میدهد عمل شود در غیر این صورت عوارض بسیار خطرناکی در آن وجود دارد.

 

چه نکاتی باید قبل و بعد از عمل رعایت شود؟

بعد از اینکه این تزریق انجام شد برای اینکه شما بخواهید درد و یا اینکه سر بودن صورت خود را کاهش دهید میتوانید از قالب های یخ استفاده کنید که میتواند ورم های ناشی از عمل را کم کند.

قبل از عمل اگر شخصی که این فیلر ها را تزریق میکند دارای بیماری های خاصی باشد باید حتما با آن متخصص مورد نظر صحبت کند که بعد از تزریق مشکلی بوجود نیاید. اکثر دکتر هایی که این تزریق ها را انجام میدهند از دکتر های پوست هستند که به تمامی قسمت های پوست آگاه هستند. پس باید در انتخاب پزشک خود دقت فراوانی کنید.

چه نکاتی باید قبل و بعد از عمل رعایت شود؟
چه نکاتی باید قبل و بعد از عمل رعایت شود؟

ایمن ترین فیلر لب از نظر پزشکان به چه صورت است؟

در این میان پزشکان معالج نظرهای متعددی دارند که یکی از این نظرات به این صورت است که فیلر های ژوویدرم مانند فیلر های هیالورونیک عمل میکنند و در میان تمامی فیلر ها کمترین عوارض و همچنین درد را دارند.

در خیلی از این فیلر ها بعد از تزریق صورت با مشکلاتی مانند کبودی و ورم کردن مواجهه میشود ولی در این روش این مشکلات وجود ندارد و تا حدودا 1 یکسال نیز اثرات آن بر روی بیمار وجود دارد و بعد از این مدت بیمار میتواند برای تزریق دوباره مراجعه کند.

 

مدت زمان تزریق فیلر به چه صورت است؟

همانطور که گفته شد فیلر ها مختلف هستند اما معمولا در تمامی این فیلر ها اگر بصورت غیر دائم باشند میتوانند ماندگاری تا حدودا 6 ماه داشته باشند. همچنین مدت زمان این تزریق بسیار زیاد نیست و فقط چندین ساعت طول میکشد که در به صورت بیهوشی و همچنین گاهی بدون بیهوشی است.

از اینکه تا انتهای مقاله بهترین فیلر لب ما را همراهی کردید سپاس گزاریم

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید