با این شش راه بوتاکس صورت شما ماندگار تر خواهد شد!!

لیست موضوعات

ماندگاری بوتاکس با شش راه حل

ماندگاری بوتاکس :همانطور که تزریق بوتاکس در  دنیا محبوب تر شده است، بسیاری از مردم اکنون می دانند که نتایج به طور معمول تنها تا شش ماه  ماندگار است. خوشبختانه، چند راه برای افزایش عمر  بوتاکس وجود دارد و که در این مقاله برای شما آن را توضیح می دهیم.

این نکات مهم را در نظر بگیرید:

1-پیدا کردن یک پزشک با تجربه: موفقیت درمان بوتاکس نیاز به محل مناسب، دوز مناسب و یک برنامه درمان موثر دارد. اگر هر یک از این  عناصر نادیده گرفته شود نتیجه بوتاکس شما می تواند سریعتر از آنچه که  شما فکر میکنید محو شود.

عوارض بوتاکس

2- برنامه مدون: بخشی از برنامه درمان موثر به معنی راه اندازی یک برنامه دراز مدت برای تزریق است.تزریق در نقطه های نزدیک باعث می شود که بدن پاسخ درست ندهد و تزریق دور باعث می شود که چین و چروک های صورت شما به شکل کامل از بین نرود.دوز شما در مدت درمان ممکن است تغییر کند که مقدار آن را دکتر شما مشخص می کند.

ماندگاری بوتاکس

3-چهره خود را چروک نکنید: اگر شما عادت دارید که پیشانی خود را با اخم کردن یا حرکاتی از این قبیل چین بندازید بهتر است از امروز دیگر این کار را نکنید. برخی از این حرکات ممکن است ناخواسته باشند، اما شما می توانید خود را برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک های جدید آموزش دهید. صرف وقت بیش از حد در آینه،  و بررسی چهره  خود در واقع می تواند همه چیز را بدتر کند.

بوتاکس صورت

4-اجتناب از خورشید: خورشید یک علت اصلی پیری پوست است و پس از تزریق بوتاکس تغییری نخواهد کرد. اجتناب از ماندن بیش از حد طولانی و اطمینان از استفاده از کرم ضد آفتاب مناسب برای محافظت از پوست شما.

5- استفاده نکردن از لایه بردارها: بلافاصله پس از تزریق بوتاکس، پوست خود را به مدت طولانی برای بهبود و اثر گذاری بیشتر مراقبت کنید. اسکراب های سنگین یا ماسک هایی که می توانند از اثر گذاری بوتاکس جلوگیری کنند جلوگیری نکنند.

6- بیش از حد این  تزریق نکنید: تزریق بوتاکس به عنوان مواد شیمیایی روی عضلات شما جذب می شود تا  بتواند بدرستی کار کند. اگر نتایجی را که شما بلافاصله میخواهید مشاهده نکنید، حداقل شش هفته قبل از تلاش مجدد دوباره صبر کنید.

این تنها شش روش است که می توانید نتایج خود را با بوتاکس بهبود بخشید. امروز با ما تماس بگیرید تا یک مشاوره را برنامه ریزی کنید و در مورد گزینه های خود بیشتر بدانید.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید