برند و نوع بوتاکس

لیست موضوعات

آیا برند و نوع بوتاکس مهم است؟

برند و نوع بوتاکس :همانطور که قبلا اشاره شد بوتاکس در واقع سم بوتولونیوم است. استفاده از این سم سودمند یکی از رایج ترین روش های مورد استفاده در جوانسازی، پیشگیری از پیری و چین و چروک، میگرن، تعریق بیش از حد، درمان اسپاسم و غیر قرینگی صورت، اسپاسم اندام ها، واژینیسموس و همورویید بوده و چنانچه توسط پزشک ماهر انجام شود می تواند نجاتگر و امیدبخش باشد.

مجددا تاکید میکنیم که بوتاکس در واقع یک سم است بنابراین امکان تعیین دوز آن به صورت دقیق و تزریق در محل درست مهم بوده و در غیر اینصورت می تواند عوارض فراوانی برای فرد به دنبال داشته باشد. کشورهای محدودی از تکنولوژی تعیین دوز دقیق این  برخوردار می باشند از اینرو وزارت بهداشت و درمان کشورمان با بررسی های تخصصی تنها چهار نوع بوتاکس موجود در بازار را تایید کرده است.

برند و نوع بوتاکس

انواع برند های موجود در بازار

  • دیسپورت
  • مصپورت
  • زئومین
  • نورونوکس

هزینه بوتاکس صورت

بوتاکس در امریکا 450-800 دلار هزینه دارد. اگر چه این سم به عنوان دارو با سوبسید خارجی (شرکت تولید کننده خارجی) و داخلی وارد کشور شده و توزیع می شود ولی با یک حساب سرانگشتی نیز مشخص می شود که مبالغ بسیار پایین اخذ شده در برخی مراکز عاقلانه نبوده و مشکوک است.

از سوی دیگر برخی افراد سودجو بدون در نظر گرفتن عوارض احتمالی تزریق (همچون شوک حین تزریق) و بدون آگاهی از آناتومی صورت در آرایشگاه ها اقدام به تزریق بوتاکس می کنند. از آنجا که سلامتی نعمتی بزرگ و تکرار نشدنی است .هر یک از ما وظیفه داریم با بررسی و مطالعه دقیق بهترین روش و بهترین فرد را انتخاب کرده و با دریافت خدمات از افراد و مراکز معتبر به خود و سلامتی خویش احترام بگذاریم.

بوتاکس برای چه استفاده می شود؟

توکسین بوتولینوم برای :

  1. بوتاکس صورت (کاهش خطوط و چین و چروک های صورت)
  2. میگرن
  3. اختلالات مثانه و روده
  4. درمان عرق کردن
  5. بوتاکس لب

حال که تصمیم به انجام تزریق بروتاکس گرفتید بهتر است بدانید چه مارک یا برندی برای انجام بوتاکس شما وجود دارد که شما می توانید از آن استفاده کنید.

شرکت های مختلفی در زمینه تولید ماده بوتاکس فعالیت می کنند ما در ادامه به بعضی از این برندها اشاره می کنیم

برند های معروف در زمینه تولید ماده بوتاکس در ایران:

1-نرونکس

2-دیسپورت

3-زئومین

برند بوتاکس دیسپورت

این برند انگلیسی می باشد .کاربرد این برند از بوتاکس برای چین و چروکهای ظریف و از ماده ای به نام نوتروکسین می باشد.قبلا گفته بودیم بوتاکس  از ماده ای به نام بوتلونیم تشکیل شده است.حال اگر بخواهیم دیسپورت را با بوتاکس مقایسه کنیم تفاوت های زیر برای این دو نوع می باشد:

1-تفاوت در ملکول های غیر سمی

دیسپورت ملکول های غیر سمی کمتری دارد به خاطر همین اثر آن بعد از تزریق زودتر مشاهده خواهد شد

2-میزان عمق تزریق

دیسپورت عمقی تر از بوتاکس تزریق می شود و بیشتر زیر پوست تزریق می شود.قدرت پخش آن دو سانتیمتر بیشتر از بوتاکس است که همین علت پوشش دهی آن را نسبت به بوتاکس بیشتر می کند.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید