لیزر موهای زائد قیطریه
لیزر موهای زائد قیطریه

لیست موضوعات

لیزر موهای زائد قیطریه

در این مقاله می خواهیم به معرفی کلینیک لیزر موهای زائد قیطریه بپردازیم.

در همه ی دوره های زندگی بشریت اینگونه بوده که نوع بشر به دنبال زیبایی و خودآرایی بوده است.تمامی افراد بخصوص خانوم ها به دنبال راهی برای هرچه زیبا تر کردن ظاهر خود هستند به ویژه چهره پس به این فکر افتادند تا از شر تمامی موهایی که از نظر خود زائد وبد می دانستند راحت شوند. البته این را بدانید که این امر برای اقایان نیز صدق میکند.

راه های زیادی را برای از بین بردن موهای زائد امتحان کردند اما هر کدام مشکلات خاص خود را در پی داشته است.در سال های اخیر دانشمندان حیطه زیبایی و سلامت دستگاهی را ساخته اند که به لیزر موهای زائد می پردازد که به نسبت دیگر کارها برای از بین بردن موهای زاید بی خطر تر و آسان تر است.

آخرین تکنولوژی روز لیزر

در کلینیک تخصصی لیزر موهای زاید دکتر زرگنج فرد برای از بین بردن موهای زائد بدن از اخرین تکنولوژی روز لیزر استفاده کرده و به مراجعین خود خدمات عالی ارایه می کند. این کلینیک تخصصی تمام تلاش خود را صرف این کرده است که به بهترین نحو ممکن برای کسانی که مراجعه می کنند خدمات عالی ارائه دهد و در همین راستا از بالاترین دستگاه های لیزر برای رفه موهای زائد استفاده می کند.

باید این را بدانید برای از بین بردن موهای زاید صبر وشکیبایی داشته باشید چرا که برای رفع آن ها باید جلساتی را به این مرکز بیاید و در پایان جلسات هر شش ماه یکبار باید دوباره مراجعه کنید که به رفع کامل ان کمک شایانی می کند.

در این مرکز تخصصی از دستگاه الکساندرکندلا امریکایی که جزو اخرین دستگاه های لیزر دنیا محسوب می شود استفاده می کنند.این دستگاه بسیار عالی جواب گرفته برای از بین بردن موهای زائد صورت وبدن این کلینیک تمام تلاش خود را می کند که جلب رضایت مشتری خود را داشته باشد پس اگر میخواهید برای ریشه کن کردن موهای زائد خود اقدام کنید حتما این کلینیک را انتخاب کنید.

در ادامه به سوالاتزیر پاسخ می دهیم

-چه افرادی برای لیزر مناسب هستند؟

– در لیزر رنگ پوست تاثیر دارد؟

-چه کسانی باید از لیزر دوری کنند؟

-چرا در برخی جا ها هزینه لیزر پایین تر است؟

– آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد را می دانید؟

-انواع دستگاه لیزر را توضیح دهید؟

 

درباره لیزر:

افرادی که به دنبال زیبا یی هستند برخی موهای موجود در بدن انسان را زائد می دانند وبرای رفع آن راههای زیادی را امتحان کردند بهترین راه لیزر مو ها می باشد البته باید یک نکته بسیار مهم را فراموش نکنید

درباره لیزر:
درباره لیزر:

که آیا این موهای زائد براثر بالا وپایین شدن هورمون های بدن است یا نه موهای زائد بدن هستند چرا که اگر موهای زائد بر اثر تغییر هورمونی باشد با لیزر کردن آنها به افزایش آنها می پردازیم و برا بدن بسیار مضر خواهد بود.کسی که اختلال هورمونی دارد اول باید هورمون های خود را به تعادل برساند بعد به لیزر موهای خود بپردازد.

رنگ پوست :

آگاه باشید که برا یک لیزر بی ضرر و عالی باید رنگ پوست روشن داشته باشد البته کسانی که رنگ پوست تیره ای دارند نیز می توانند از لیزر جواب بگیرند ولی کسانی که به تیره کردن پوست خود به کمک دستگاه های سولاریوم ویا گرفتن حمام افتاب کرده اند نمی توانند لیزر خوبی انجام بدهند

رنگ پوست :
رنگ پوست :

چرا که دستگاه لیزر باعث می شود پوست آنها بسوزد وبه لکه های همیشگی منجر شود پس این را بدانید اگر به برنزه کردن پوست خود پرداختید حداقل بعد از دوماه استفاده نکردن از دستگاه سولار ویا حمام آفتاب به لیزر موهای زائد خود را فراموش نکنید.

کسانی باید از لیزر دوری کنند:

یه گروه باید اکیدا از لیزر کردن موهای زائد خود دوری کنند این گروه بیماران مبتلا به لوپوس وپورفیری هستند چرا که با لیز این بیماری در آنها تشدید می شود.دسته ای از کسانی که نمی توانند لیزر کنند بیماران قلبی که باطری در قلب دارند که باید تحت نظر پزشک خود به این کار دست بزنند.

کسانی باید از لیزر دوری کنند:
کسانی باید از لیزر دوری کنند:

اشخاصی که بعضی از داروهای مثل داروهای دیابت یا ضدالتهاب کرتونی ویا داروهای ضد بارداری را نیز استفاده می کنند نباید لیزر کنند این نکته را بدانید قبل از لیزر حتما به کلینیک مراجعه کنید وشرایط خود را برای متخصص لیزر توضیح بدهید که به شما برا درمان کمک کند.

به زنان باردار و مادران شیرده توصیه اکید می شود که لیزر موهای خود را به زمان دیگر موکول کنند.

علت پایین بودن هزینه های لیزر در برخی مراکز:

خدمات لیزر بسیار کار آمد می باشد . لیکن در چند سال اخیر بعضی سود جو ها نیز برای کسب درآمد بالا به کار های زیادی پرداختند مثلان بعضی از آرایشگاه ها ویا باشگاه ها با خرید دستگاه لیزر به خدمات لیزر موهای زائد پرداختند و این کار بسیار خطر ناک بود چرا که هیچ تخصصی ندارند وممکن است مراجعه کننده را دچار مشکل کند

پس بهتر است که کسی که می خواهد موهای زائد خود را از بین ببرد کلنیک های تخصصی لیزر مراجعه  کند چرا که با دادن هزینه مناسب سلامتی خود را به خطر نمی اندازد این نکته را بدانید که با صرف هزینه کم در جای نامعتبر به سلامتی خود اسیب نرسانید.

علت پایین بودن هزینه های لیزر در برخی مراکز:
علت پایین بودن هزینه های لیزر در برخی مراکز:

آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد:

کارهایی که باید قبل از شروع جلسات لیزر انجام بدهیم را برای شما شرح می دهم:

*انجام ازمایش هورمونی برای دانستن این که موهای زائد براثر چه در بدن رشد کرده

*اگر از آن دسته افرادی هستید که به کمک مومک ویا اپلاسون موهای خود را ازبین می بردید باید یک ماه صبر کنید و این کار انجام ندهید که ریشه مو کنده نشود.

آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد:
آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد:

*اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به برنزه کردن پوست خود می پردازید حتما دو ماه از دستگاه سولار ویا حمام آفتاب دوری کنید که در هنگام لیزر به پوست خود آسیبی نرسانید.

این نکته را فراموش نکنید در هنگاهم لیزر صورت یا بدن هیچگونه کرم آرایشی و ضد آفتاب بر روی پوست نداشته باشید.

انواع دستگاه لیزر:

در ایران دستگاه های لیزر فراوانی وجود دارد ولی باکیفیت ترین دستگاهی که در ایران موجود است الکساندرایت کندلا می باشد.این دستگاه را در کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می توانید بیابید.الکساندرایت از نظر سرعت از بقیه دستگاه های دنیا بهتر می باشد لازم به ذکر است که این دستگاه بسیار تاثیر گذار تر از دستگاه های دیگر می باشد.

برای یک لیزر عالی می توانید لیزر موهای زائد  دکتر زرگنج فرد را امتحان کنید چرا که از همه لحاظ مورد اطمینان و بدون عوارض می باشد این کلنیک منتظر حضور شما می باشد که بهترین خدمات را به شما ارائه کند.

از اینکه تا انتهای مقاله لیزر موهای زائد قیطریه ما را همراهی کردید متشکریم و امیدواریم از مقاله لیزر موهای زائد قیطریه کمال استفاده را برده باشید

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

با یک کلیک تماس بگیرید