میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کربوکسی تراپی برای جای اسکار
کربوکسی تراپی برای جای اسکار

لیست موضوعات

کربوکسی تراپی برای جای اسکار

امروز با موضوع کربوکسی تراپی برای جای اسکار در خدمت شما هستیم.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد کربوکسی تراپی برای جای اسکار می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای همین پست درج شده است تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار
کربوکسی تراپی برای جای اسکار

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک درمان دارویی زیبایی است که شامل تزریق دی اکسید کربن در زیر درم برای درمان مشکلات مربوط به پوست در عین بهبود رنگ تیرگی زیر چشم، کشیدگی های سفید، زخم یا شل شدن اخیر پوست در گردن و قفسه سینه است. اصل این روش پخش دی اکسید کربن در درم به منظور امکان اکسیژن رسانی سلول ها و درمان مشکلات پوستی است.

کربوکسی تراپی خاصیت ارتجاعی پوست را دارد و در عین حال یکنواخت تر می کند. باید بدانید که سلول های بدن ما CO2 تولید می کنند که به طور طبیعی در خون وجود دارد و حمل می شود. لازم به ذکر است که استفاده از تزریق CO2 به طور مداوم، تنش پوست را بهبود می بخشد.

در این مقاله، سعی داریم تا به سوالات و مفاهیم زیر پاسخ دهیم:

کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

تاریخچه کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

مکانیسم عملکرد کربوکسی تراپی برای جای اسکار

کاربرد کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار به چه منظور انجام می شود؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار مناسب چه کسانی است؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار و زخم

کربوکسی تراپی برای جای اسکار چگونه انجام می شود؟

روند کربوکسی تراپی برای جای اسکار چگونه است؟

در طول درمان با کربوکسی تراپی برای جای اسکار چه اتفاقی می افتد؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار از چه مراحلی تشکیل شده است؟

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار دردناک است؟

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار، جای جوش را از بین می برد؟

نقش کربوکسی تراپی برای جای اسکار در دنیای زیبایی چیست؟

چه نتیجه ای می توان از کربوکسی تراپی برای جای اسکار انتظار داشت؟

نتایج کربوکسی تراپی برای جای اسکار چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟

مراقبت های بعد از درمان کربوکسی تراپی برای جای اسکار

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار عوارض دارد؟

مزایای کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

ده نکته ای که باید در مورد کربوکسی تراپی برای جای اسکار بدانید

 

کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک روش درمانی غیر جراحی است که برای درمان و بهبود ظاهر سلولیت، علائم کشش و تیرگی های زیر چشم استفاده می شود. این روش درمانی نسبت به سایر روش های درمانی که برای کاهش سلولیت استفاده می شود، کمتر تهاجمی است.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار، از تزریق دی اکسید کربن که به زیر پوست تزریق می شود، استفاده می کند. گفته می شود کربوکسی تراپی برای زخم باعث بهبود کشش پوست و گردش خون و کاهش خطوط و چین و چروک می شود.

این نکته، به تجویز زیر جلدی و زیر جلدی CO برای اهداف درمانی اشاره دارد. این روش درمانی، اولین بار در سالن درمانی اسپای سلطنتی فرانسه و در سال 1932 با معالجه بیماران مبتلا به نابودی تصلب شرایین آغاز شد.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟
کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار از تزریق گاز دی اکسید کربن زیر پوست از طریق سوزن به داخل بافت زیر جلدی استفاده می کند. این ماده می تواند سلول های چربی را از بین ببرد، جریان خون را تحریک می کند، خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد و ظاهر سلولیت را کاهش می دهد. این دارو همچنین به درمانی محبوب برای علائم کشش تبدیل شده است.

درمان دی اکسید کربن برای درمان مشکلات کشش، سلولیت

در بسیاری از نقاط جهان، از درمان دی اکسید کربن برای درمان مشکلات کشش، سلولیت و زخم هایپرتروفیک استفاده می شود که نتایج خوبی هم به همراه داشته است. در واقع طبق تجربیات و تحقیقات انجام شده، انجام مراحل  کربوکسی تراپی برای بهبود زخم و پوست با تسهیل روند گردش خون، ترمیم کلاژن و خواصی که خطوط  و چین و چروک ها را ازبین می برد؛ استفاده می شود.

درمان دی اکسید کربن برای درمان مشکلات کشش، سلولیت
درمان دی اکسید کربن برای درمان مشکلات کشش، سلولیت

مطالعات اخیر، اثر CO2 زیر جلدی را برای بهبود پارامترهای محلی گردش خون و کاهش چربی های موضعی نشان داده است. با استفاده از این نتایج، عدم وجود مسمومیت و عوارض جانبی مربوط به این درمان در نظر گرفته شده است. واحد جراحی پلاستیک Siena متعهد به تحقیق در مورد نقشی است که درمان CO2 می تواند در درمان بی نظمی پوست و به عنوان یک مکمل اجرا کند.

کربوکسی تراپی همه کارها را هنگام اصلاح بی نظمی های پوستی و درمان برخی شرایط پزشکی انجام می دهد

کربوکسی تراپی همه کارها را هنگام اصلاح بی نظمی های پوستی، کاهش رسوبات چربی و درمان برخی شرایط پزشکی انجام می دهد. بهترین قسمت این است که برای گرفتن نتایج خوب، مجبور به انجام جراحی های پیچیده نیستید.

CDT خاصیت ارتجاعی پوست، گردش خون و ایجاد خطوط ظریف و چین و چروک را بهبود می بخشد، به ترمیم کلاژن کمک می کند و رسوبات چربی موضعی را از بین می برد. در کربوکسی تراپی برای جای اسکار، دی اکسید کربن به پوست وارد می شود. دی اکسید کربن بیش از حد در بافت تزریق شده، با افزایش جریان خون مویرگی، محرک اکسیژن رسانی بیشتری را فراهم می کند که غلظت بالاتر دی اکسید کربن منجر به میل اتصال کمتر اکسیژن و هموگلوبین می شود.

نتیجه؛ آزاد سازی بیشتر فاکتورهای رشد در ناحیه تزریق شده است. فاکتورهای محلی رشد رگ زایی، که باعث گردش خون می شوند، لیپولیز را تشویق می کنند و بازسازی پوست را تشویق می کنند.

تأثیر الیاف کلاژن پس از تزریق دی اکسید کربن

تحقیقات نشان داده است که تأثیر الیاف کلاژن پس از تزریق دی اکسید کربن و به ویژه هنگامی که این عمل داخل پوست اتفاق می افتد، سبب بهبود ظاهر پوست و همچنین گردش شدید کلاژن در اثر CDT بر روی پوست آسیب دیده یا پیری منجر به ظاهر ضخیم تر و نرمتر درم می شود.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای افزایش گردش خون و تحریک تولید کلاژن جدید، گاز دی اکسید کربن را در زیر پوست تزریق می کند. این روش را می توان در هر نقطه از بدن، از جمله صورت، گردن، بازوها، معده، باسن و پاها انجام داد. گاز دی اکسید کربن حتی می تواند به مناطق ظریف یا پوست نازک، مانند اطراف چشم نیز تزریق شود.

تأثیر الیاف کلاژن پس از تزریق دی اکسید کربن
تأثیر الیاف کلاژن پس از تزریق دی اکسید کربن

این روش درمانی معمولاً به منظور کاهش رسوبات چربی و همچنین ایجاد سلولیت، علائم کشیدگی، جوش های آکنه، خطوط ریز و چین و چروک و حتی تیرگی زیر چشم قابل استفاده است. اعتقاد بر این است که در جوان سازی پوست مفید است، زیرا افزایش تولید کلاژن باعث بهبود قابلیت ارتجاعی و استحکام پوست می شود. همچنین برای درمان آلوپسی (ریزش مو) استفاده می شود.

این روش در فرانسه در سال 1932 آغاز شد

این روش در فرانسه در سال 1932 آغاز شد و از محبوبیت بین المللی برخوردار است، اما درمان با دی اکسید کربن هنوز نسبتاً جدید است و مطالعات بالینی در آمریکا هنوز محدود است.

این روش هنوز مورد تأیید FDA نیست. کربوکسی تراپی برای جای اسکار یا دی اکسید کربن درمانی، درمانی غیر جراحی برای از بین بردن چربی و انواع نگرانی های پوستی و شرایط پزشکی است. در طول درمان، گاز دی اکسید کربن (CO2) یا به پوست تزریق می شود یا به صورت موضعی با ماسک صورت اکسیژن و CO2LIFT اعمال می شود.

تاریخچه کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

درمان با اسید کربوکسیلیک می تواند به عنوان درمان فرانسوی در نظر گرفته شود. زیرا کاربوکسیل تراپی برای اولین بار در سال 1932 انجام شد که حدود هشتاد سال پیش بود. در این هشتاد و یک سال، هر بار تغییر کرده و بهتر می شود. در فرانسه از کاربوکسیل تراپی برای درمان بیماری های عروقی استفاده می شود. این روش مورد تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) نیز بوده است.

تاریخچه کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟
تاریخچه کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یا همان دی اکسید کربن درمانی نیز بیش از 80 سال پیش در Royal Spa فرانسه آغاز شد. بیمارانی که به طور مرتب در آب گرم و غنی از دی اکسید کربن استحمام می کنند، سریعتر بهبود می یابند. سپس مشخص شد که این تماس دی اکسید کربن با پوست باعث بهبود گردش خون و بافت و همچنین کشش پوست می شود.

امروزه، کربوکسی تراپی برای جای اسکار در حال تبدیل شدن به یک درمان فزاینده مهم در پزشکی و زیبایی است. این روش درمانی در ایالات متحده و اروپا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و هم اکنون در آفریقای جنوبی نیز در دسترس است. کربوکسی تراپی برای جای اسکار در کاهش کم پشتی مو و تحریک رشد مو و همچنین در درمان علائم کشیدگی، سلولیت، زخم، چین و چروک و آلوپسی بسیار موثر است.

به خاطر خواص درمانی آب های معدنی به Truskavets می روند

بدون شک، اول از همه مردم به خاطر خواص درمانی آب های معدنی به Truskavets می روند. اما این استراحتگاه جدا از دریافت آب معدنی و انجام اقدامات بر اساس آن ها، خدمات گسترده ای را به شما ارائه می دهد که به بهبود سلامت شما کمک می کند. این یک روش اثبات شده قدیمی است و روش های ابتکاری شناخته شده در پزشکی قدمت چندانی ندارند.

در سال های اخیر، روشی که تحت عنوان کربوکسی تراپی برای جای اسکار شناخته می شود، بسیار محبوب است. جالب است بدانید که روش کار چندان جدید نیست. حدود 70 سال است که در پزشکی استفاده می شود. اما، وقتی شروع به استفاده در صنعت زیبایی کرد، محبوبیت خاصی پیدا کرد. فرانسه زادگاه Carboxytherapy در نظر گرفته شده است.

روش کربوکسی تراپی برای جای اسکار تهاجمی است، دی اکسید کربن در زیر پوست تزریق می شود. بنابراین، اغلب از آن به عنوان ” تزریق گاز” یاد می شود. با این حال، در زیبایی شناسی، در برخی موارد، از فناوری غیرتهاجمی، یعنی بدون تداخل داخلی استفاده می شود. روشی نیز به صورت پذیرش حمام های کربنیک خشک انجام می شود.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار

کربوکسی تراپی برای جای اسکار؛ از سال 1932 به لطف متخصصان بالن درمانی از اسپانیا Royat Spa از تزریق دی اکسیدکربن استفاده می شود. از آن زمان، هر سال به تعداد نشریات مربوط به کربوکسی تراپی افزوده شده است که از تأثیرات عالی این روش درمانی حمایت می کنند.

در بالن تراپی، “تزریق گاز” گفته شده عمدتا برای درمان مشکلات مفصلی و اختلال در گردش خون در اندام تحتانی (بیماری ایسکمیک) و در پوست بیماران دیابتی به کار می رود، اما همچنین در برخی از بیماران مبتلا به بیماری های عروقی سیستمیک و بیماری های قلب اعمال می شود.

(برادی کاردی، فشار خون پایین). در دو سال گذشته، این روش درمانی به عنوان یک روش منحصر به فرد قابل استفاده در پوست، پوست و زیبایی و داروهای ضد پیری، در مرکز توجه قرار گرفته است.

کنگره های جهانی مربوط به پیری

این روش به طور گسترده در کنگره های جهانی مربوط به پیری و همچنین در بسیاری از کلینیک های مشهور متخصص در جوان سازی پوست به عنوان روشی ترویج می شود که به وضوح حداقل تهاجمی است که توسط بیماران قابل تحمل است و حداکثر اثرات را بدون خطر عوارض جانبی به همراه می آورد.

در اروپا، این روش مورد تحقیق دانشگاه Siena ایتالیا و مرکز میکروآنژیولوژی و میکروسیرکولاسیون دانشگاه میلان و پاویا در ایتالیا و کلینیک های اتریش و مجارستان، جمهوری چک و اسلواکی قرار گرفت است. این روش در بسیاری از کشورهای جهان (استرالیا، کره، سنگاپور و آمریکای جنوبی) ترویج و مورد استفاده قرار می گیرد.

کنگره های جهانی مربوط به پیری
کنگره های جهانی مربوط به پیری

کربوکسی تراپی مخفف کاربرد کنترل شده دی اکسید کربن تصفیه شده در قسمت های مختلف بدن انسان با هدف بهبود گردش خون در بافت ها، بهبود قابلیت ارتجاعی پوست، کاهش رسوبات چربی موضعی یا حتی بهبود اثر زیبایی پس از لیپوساکشن است.

در شهر Siena ایتالیا یک جامعه بین المللی تاسیس شد که با کربوکسی تراپی به روشی پیچیده سرو کار دارد (G.I.S.C – International Scientific Carbondioxide Therapy Group).

مناطق تحقیقاتی GISC به بخش های زیر تقسیم می شوند:

تعریف بدون ابهام مکانیسم عمل

بهینه سازی روش

تعریف زمینه های ممکن استفاده

جمع آوری اطلاعات به منظور تدوین دستورالعمل های دقیق برنامه

مطالعه پتانسیل کربوکسی تراپی برای جای اسکار که در ترکیب با سایر تکنیک ها استفاده می شود (مانند روش های جراحی و پوستی)

مکانیسم عملکرد کربوکسی تراپی برای جای اسکار

در بافت پوست، دی اکسید کربن با مولکول های آب واکنش نشان می دهد و اسید کربنیک مولکولی تشکیل می شود. این اسید باعث کاهش PH بافت می شود. در اینجا، اثر بور ظاهر می شود – هر چه PH پایین تر باشد، پیوند بین هموگلوبین و اکسیژن ضعیف تر می شود.

در حالی که از کربوکسی تراپی برای جای اسکار استفاده می شود، ترشح اکسیژن از هموگلوبین افزایش می یابد. علاوه بر این، در سطح pH 6.8 و کمتر نفوذپذیری دیواره های مویرگی افزایش می یابد. در pH 6، 5 و کمتر انعطاف پذیری الیاف کلاژن افزایش می یابد، در حالی که استحکام آن ها کاهش می یابد.

سایر واکنش های شیمیایی شامل کاهش یون های کلسیم دو ظرفیتی و تقسیم اسید کربنیک به H + a HCO3- و در نتیجه تشکیل کربنات هیدروژن کلسیم – Ca (HCO3) 2، کربنات هیدروژن سدیم و کربنات هیدروژن پتاسیم (NaHCO3 و KHCO3) است.

مکانیسم عملکرد کربوکسی تراپی برای جای اسکار
مکانیسم عملکرد کربوکسی تراپی برای جای اسکار

به عنوان یک واکنش، pH قلیایی می شود

به عنوان یک واکنش، pH قلیایی می شود که در نهایت منجر به اثر ضد درد و اسپاسمولیتیک می شود. تن عروق و مویرگ ها کاهش یافته و درجه حرارت پوست 1 درجه سانتیگراد افزایش می یابد.

این اثر همراه با تغییر فعالیت انتهای عصب، باعث تغییر در تمام نقاط درمان شده، می شود. در همان زمان، اکسیداسیون چربی ها از سلول های چربی فعال می شود که به موجب آن برخی از نویسندگان اظهار می کنند که اثر لیپولیتیک مستقیم بر سلول های چربی وجود دارد. CO2 باقیمانده توسط ریه ها بازدم می شود.

سایر اثرات کربوکسی تراپی برای جای اسکار، اثرات کلی نیز شرح داده شده است که منجر به اتساع عروق کرونر، برادی کاردی و کاهش فشار خون می شود.

کاربرد کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

از اسید کربوکسیلیک برای درمان سلولیت، سیاهی تیرگی زیر چشم و علائم کشش استفاده می شود. افرادی که موارد زیر را انجام می دهند، در شرایط زیر بهبود می یابند:

خاصیت ارتجاعی پوست

خطوط و چین و چروک

همچنین به ترمیم کلاژن و تجزیه رسوبات چربی کمک می کند.

علاوه بر این، با افزایش جریان خون در پلک ها، می تواند به کاهش حلقه زیر چشم کمک کند. بعضی از پزشکان از آن برای درمان ریزش مو ناشی از اختلال نعوظ، آرتروز حاد، سندرم رینود و گردش خون ضعیف نیز استفاده می کنند.

جزئیات و روند این روش در بخش هایی از بدن تحت درمان متفاوت است

جزئیات و روند این روش در بخش هایی از بدن تحت درمان متفاوت است. با این حال، مکانیسم و روند درمان هریک تقریبا در یک راستا قرار دارد. در طول درمان، مخزن دی اکسید کربن با یک لوله پلاستیکی به تنظیم کننده جریان متصل می شود. در واقع پزشک، مخزن را با رعایت ایمنی تنظیم کرده و  این گاز از طریق دستگاه جریان به یک لوله استریل با یک فیلتر در بخش پایانی منتهی می شود.

این روش عملا بدون درد است. برخی از پزشکان قبل از قرار دادن سوزن، یک کرم بی حس کننده را به محل تزریق می مالند. اگرچه درد کمتر می شود، اما بعضی از افراد احساس می کنند که خیلی زود احساس عجیبی می کنند.

به همین علت است که این روزها از روش کربوکسی تراپی برای جای اسکار، در درمان های زیبایی نیز استفاده می شود و طرفداران خود را دارد. از این روش درمانی می توان برای درمان پیری پوست صورت و دکلته، حلقه های تیره زیر چشم، علائم کشش، سلولیت و پدهای موضعی چربی استفاده کرد.

جزئیات و روند این روش در بخش هایی از بدن تحت درمان متفاوت است
جزئیات و روند این روش در بخش هایی از بدن تحت درمان متفاوت است

مانند هر درمان پزشکی، موارد منع مصرف نیز باید در نظر گرفته شود:

بیماری های قلبی عروقی حاد، درمان نشده، فشار خون کنترل نشده و اپیزودهای وازوواگال

مشکلات حاد تنفسی

سندرم خونریزی، حادثه عروقی مغزی (سکته)، ترومبوز حاد یا آمبولی ریوی اخیر

بیماری بافت همبند

عفونت پوست

دیابت کنترل نشده

بارداری و شیردهی

با این وجود، توجه به این نکته مهم است که با کربوکسی تراپی برای جای اسکار، مسمومیت و سایر عوارض جانبی مرتبط وجود ندارد و این یک روش ایمن، ساده و مقرون به صرفه با حداقل زمان خرابی و دوره نقاهت است.

بسته به نقطه شروع بیماری و اهداف پوستی، درمان ها به مدت یک ماه تا 6 هفته به صورت هفتگی یا دوبار در هر هفته انجام می شوند و سپس هر چند ماه یک بار نگهداری می شوند.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار به چه منظور انجام می شود؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک درمان آرایشی است و برای کاهش سلولیت، علائم کشش، تیرگی چشم، چین و چروک و حتی جای زخم استفاده می شود. اثربخشی کربوکسی تراپی برای جای اسکار براساس توانایی آن در تحریک گردش خون و تولید کلاژن می باشد.

همچنین این درمان می تواند برای عارضه هایی از جمله گوشت اضافی، جوش های بیرون زده اغلب رنگی، جای زخم: ضایعات صاف که رنگ پریده و پررنگ به نظر می رسند، اسکارهای عمیق: زخم های بسیار عمیق که در اثر از بین رفتن بافت زیرپوستی ایجاد می شوند و اسکار کلوئیدی: قرمز بنفش که به اندازه بیماری اولیه پوست نیست و یک پاپول است؛ به کار می رود.

لازم به ذکر است که نام علمی اسکار ایرانی بافت اسکار است که بافتی است که در محل ترمیم زخم تشکیل شده است. این بخشی از مکانیسم طبیعی بدن در ترمیم زخم است. رشد بافت تا رسیدن به قدرت مورد نیاز ادامه می یابد که ممکن است بیش از یک سال طول بکشد. در این مرحله، این اصطلاح به معنای رسیدن یا بالغ شدن اسکار است.

کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً بی خطر است

کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً بی خطر است و تقریباً هیچ عارضه ای ندارد. بیماران ممکن است در محل تزریق به خصوص در بازوها و پاها دچار کبودی شوند. این کبودی ها بعد از یک هفته از بین می روند.

از درمان اسید کربوکسیلیک همچنین برای ایجاد اسکار استفاده می شود تا بافت اسکار از طریق رسوب کلاژن و سازماندهی مناسب بهبود یابد، در نتیجه کیفیت پوست و رنگ آن بهبود می یابد.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار از تزریق برای وارد کردن دی اکسیدکربن پزشکی زیر پوست از طریق سوزن به بافت زیر جلدی استفاده می کند. سلول های چربی را از بین می برد، جریان خون را تحریک می کند، قابلیت ارتجاعی پوست را کاهش داده و چربی را نیز کاهش می دهد.

کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً بی خطر است
کربوکسی تراپی یک روش نسبتاً بی خطر است

علائم عمومی:

چربی موضعی

سلولیت

جای جوش

اسکارهای جراحی

علائم کشش

چین و چروک چشم

جوان سازی دست، دکلته، گردن

پسوریازیس

چین های بینی و چین و چروک های اطراف دهان

جوان سازی پوست

سفید کردن پوست

پدیده رینود

اندام تحتانی بیماری شریانی و ایسکمی

اختلال نعوظ با اختلالات میکرو واسکولاریزاسیون

ریزش مو

موارد منع مصرف عمومی:

فوبیای سوزنی

استرس، با سابقه واقعه بیهوشی واگ

نارسایی شدید قلب، بیماری احتقانی قلب

حملات قلبی اخیر و آنژین سینه ای ناپایدار

بیماری ریوی محدود کننده، بیماری انسدادی مزمن ریه

آپنه خواب

نارسایی کلیه، دیالیز

حادثه عروق مغزی اخیر

فشار خون کنترل نشده

سرکوب سیستم ایمنی یا کمبود آن

بیمارانی که اختلال در بهبودی دارند.

اختلالات یا بیماری های بافت همبند

بیماری خونریزی:

اختلال ویلبراند، هموفیلی

عفونت باکتریایی:

درماتیت، سلولیت

جسم خارجی در منطقه تحت درمان (جواهرات یا کاشت)

هرپس سیمپلکس در فاز حاد و سایر عفونت های ویروسی حاد پوستی

بیماری پوستی همراه با افزایش غیر طبیعی گردش موضعی

بارداری

شیردهی

ضد انعقاد، مصرف آسپرین یا داروهای ضدالتهاب اخیر

سایر روش های زیبایی یا آسیب های پوستی کمتر از 15 روز قبل از درمان

کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای چه کسانی مناسب است؟

این روند، برای زنان و مردان به منظور درمان های مختلف مناسب است. برای درمان سیاهی حلقه ها، تزریق CO2 به منظور روشن کردن رنگ آبی یا بنفش و ایجاد گردش خون بهتر در لنفاوی طراحی شده است. برای درمان پوست، این اثر بر روی خاصیت ارتجاعی پوست با اکسیژن رسانی پوست قابل مشاهده خواهد بود تا با اثر جوان سازی، آب آن بیشتر شود. این روش برای علائم کشش و اسکارهای اخیر نیز موثر است.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار و زخم

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک روش حمایتی در درمان مزمن زخم است که با تزریق جلدی و زیر جلدی دی اکسید کربن پزشکی (CO2) انجام می شود.

اثر اولیه CO2 تزریق شده، اصلاح هیپوکسی بافت به دلیل اثر Bohr است. با تأثیرات خود بر فاکتورهای رشد اندوتلیال، باعث تحریک نئوآنژیوژنز و سنتز کلاژن فیبروبلاست و در نتیجه منجر به ترمیم بهتر زخم می شود.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار در بسیاری از مناطق از درمان مزمن زخم، بیماری های وریدی و شریانی محیطی، بیماری های پوستی گرفته تا داروهای آرایشی استفاده می شود.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار و زخم
کربوکسی تراپی برای جای اسکار و زخم

این روش کم تهاجمی است، بیماران آن را به خوبی مصرف می کنند، از نظر اقتصادی قابل قبول است و می تواند در شرایط سرپایی نیز توسط پزشکان آموزش دیده انجام شود.

استفاده از نوآوری های جدید فن آوری در فرآیندهای بهبودی، آموزش و کار گروهی همراه با رویکرد فردی جامع توسعه یافته، همکاری خوب و ارتباط متقابل پزشک و بیمار را تضمین می کند، مراقبت از بیمار را افزایش می دهد و همچنین، کیفیت زندگی آن ها را بهبود می بخشد.

از کربوکسی تراپی برای جوان سازی پوست استفاده می شود

از کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای درمان علائم کشش و اسکار و به طور کلی جوان سازی پوست استفاده می شود. کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک روش منحصر به فرد است که در کلینیک لیزر ارائه می شود که تزریق گاز C02 در زیر پوست با استفاده از سوزن مزوتراپی 30.5 گیج است.

درمان، تقریباً بدون درد و سریع است. با این روش، زخم و عوارض وجود ندارد. کربوکسی تراپی برای جای اسکار به این شرح عمل می کند: با مجبور کردن سلول های قرمز خون برای آزاد کردن اکسیژن و جذب C02 توسط بدن، گردش خون را در محل تزریق ضعیف می کند.

این فرآیند اکسیژن رسانی در ناحیه مورد نظر باعث بهبود با تغذیه پوست و ساخت کلاژن و الاستین در ناحیه می شود. این یک پاسخ طبیعی از بدن است. روند ساخت کلاژن و الاستین پوست را محکم تر و روشن تر کرده و علائم کشش و زخم را صاف می کند.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار از فرانسه آغاز شده و بیش از 70 سال است که بدون عوارض جانبی عمده مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد زیبایی آن اکنون در اروپا امری عادی است و اکنون در آمریکای شمالی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. کلینیک های لیزر زیادی در کل دنیا، ارائه دهنده پیشرو در کربوکسی تراپی هستند.

درمان های لیزر Fraxel و درمان PRP Plasma Rich Platelet

کربوکسی تراپی برای جای اسکار غالباً با درمان های لیزر Fraxel و درمان PRP Plasma Rich Platelet برای درمان نهایی ترمیم اسکار همراه است. برای بهترین نتیجه، جلسات درمان های متعدد لازم است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان های رفع زخم، از مشاوران ما برای ویزیت رایگان استفاده کنید.

بدن، وجود CO2 را رد می کند و آن را به عنوان کمبود اکسیژن تفسیر می کند. خون برای رسیدن به اکسیژن تقویت شده و بهبود و بازسازی بافت برای مقابله با کمبود درک شده به منطقه می فرستد.

این فرآیند گردش خون بهتر، تشکیل رگ های خونی جدید و سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد. در حالی که تولید عوامل رشد کلاژن و الاستین را برای جوان سازی کامل پوست تحریک می کند.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار چگونه انجام می شود؟

کربوکسی تراپی در سه مرحله مختلف عمل می کند. ابتدا، هنگامی که به داخل چربی زیر جلدی CO2 تزریق می شود، چربی تجزیه می شود (لیز). سپس، این یک اثر متسع عروقی قوی ایجاد می کند و باعث افزایش جریان خون در منطقه می شود که متابولیسم چربی و بازسازی بافت اسکار را تحریک می کند.

سرانجام، بهبود گردش خون به معنای اکسیژن و مواد مغذی بیشتر است که به پوست تحریک می شود و تولید کلاژن را تحریک می کند که باعث احیای بافت و استحکام پوست می شود و در نتیجه ظاهر پوست بهبود می یابد.

یکی از دلایل سلولیت، گردش خون پایین و ضعیف در بدن می باشد. سلول های بدن، دی اکسید کربن را  نیز به عنوان ماده زائد آزاد می کنند.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار چگونه انجام می شود؟
کربوکسی تراپی برای جای اسکار چگونه انجام می شود؟

پزشک درمانگ،ر ممکن است دی اکسید کربن را تزریق کند تا جریان خون در یک منطقه خاص افزایش یابد و سلول های قرمز خون در آن منطقه جریان یابد. وقتی سلول های خونی به جای خود می رسند، گردش خون را افزایش می دهند. این منظور برای اصلاح قابلیت ارتجاعی پوست و تغییر رنگدانه ها به درخشش سالم هنگام زنگ زدن در زیر چشم است.

علائم کششی:

شما ممکن است برخی  کشیدگی پوست را روی نقاط مختلف بدن خود ببینید که آن ها، تجزیه کلاژن پوست هستند. کربوکسی تراپی، کلاژن جدیدی برای جای زخم تولید می کند که باعث ضخیم شدن پوست و بهبود ظاهر آن می شود که همین نکته باعث درمان آن خواهد شد.

حلقوی زیر چشم:

تیرگی زیر چشم معمولاً به دلیل گردش خون ضعیف و باریک شدن رگ های خونی است. با تزریق گاز در زیر پلک، آسیب را کاهش می دهد و جای رژگونه را می گیرد.

آلوپسی:

آلوپسی در بسیاری از مقادیر به دلیل کم خونی است که با روش کربوکسی تراپی قابل درمان است.

آلوپسی:
آلوپسی:

روند کربوکسی تراپی برای جای اسکار چگونه است؟

گاز دی اکسیدکربن تزریق شده به بافت های زیرپوستی، رگ های خونی را منبسط کرده و گردش خون و جریان اکسیژن به بافت ها را افزایش می دهد. اعتقاد بر این است که این روش درمانی، سلول های چربی را کوچک می کند، اما آن ها را از بین نمی برد. بنابراین با گذشت زمان می توانند دوباره گسترش یابند.

این روش درمانی بعضاً به عنوان یک گزینه غیر جراحی برای لیپوساکشن برای کاهش چربی توصیه می شود، اما اولین آزمایش بالینی تصادفی در سال 2018 نشان داد که نتایج موقتی است.

یک مطالعه آزمایشی کوچک که شامل هشت جلسه هفتگی کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای کاهش سلولیت بود، آن را مفید دانست. با این حال، دکتر مارک یوسف، پزشکی در سانتا مونیکا کالیفرنیا، در یک پرسش و پاسخ RealSelf می گوید که “بسیاری از بیماران به بیش از هشت درمان نیاز دارند، به خصوص برای سلولیت لجباز”، همراه با درمان های پیگیری منظم برای حفظ نتایج.

یکی از مهم ترین کارهایی که برای آن کربوکسی تراپی انجام می شود، رفع تیرگی زیر چشم است. گفته می شود که عدم  اکسیژن رسانی مناسب به پوست پلک پایین، باعث می شود که بازیگران تمایل دارند تا رنگ آبی از طریق پوست نازک نمایان شوند”.

تزریق مقادیر کمی دی اکسید کربن به مناطق آسیب دیده

تزریق مقادیر کمی دی اکسید کربن به مناطق آسیب دیده، باعث افزایش جریان خون و بهبود شبکه مویرگی می شود، تا سود بیشتری در گردش خون داشته باشد.” با این حال، اگر تیرگی شما به دلیل از دست دادن چربی است که باعث ایجاد گودی می شود، درمان با دی اکسید کربن ممکن است به اندازه پرکننده های پوستی یا انتقال چربی موثر نباشد.

برای اسکارها و علائم کشش، کربوکسی درمانی می تواند باعث بهبودی شود. دکتر Jamé Heskett، پزشک شهر نیویورک در پرسش و پاسخ RealSelf گفت: “این فرآیند روند بهبودی را بازیابی می کند و موجب گردش خون در بافت آسیب دیده می شود، به طوری که بیشترین شانس بهبود را دارد.

برخی از پزشکان گفته اند که ترکیب کربوکسیل تراپی با پلاکت -rich ترکیبی از تزریق PRP و میکرونیدلینگ می تواند اثر درمانی را بیشتر بهبود بخشد.

در طول درمان با کربوکسی تراپی برای جای اسکار چه اتفاقی می افتد؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار شامل تزریق CO2 در زیر پوست است. اول، سلول های بافت چربی را به دلیل ضربه فشار ضعیف می کند. دوم، گاز CO2، ناحیه ای را که تزریق می شود، گشاد می کند. واکنش تزریق دی اکسید کربن می تواند اکسیژن رسانی بهتری در لایه پوست ایجاد کند و در نتیجه لیپولیز را افزایش دهد.

کربوکسی تراپی برای جای زخم نسبتاً سریع است و معمولاً 15-30 دقیقه طول می کشد. منبع شما مخزن دی اکسید کربن خواهد داشت که می تواند از طریق یک لوله استریل گاز را به یک سوزن کوچک برساند.

اگر برای استفاده از سوزن اضطراب دارید و یا به درد حساس هستید، ارائه دهنده خدمات درمانی شما می تواند کرم بی حسی را به پوست شما بمالد تا به این ترتیب تزریق را احساس نکنید.

آن ها سپس سوزن را در زیر پوست، داخل بافت زیرپوستی قرار داده و مقدار کمی گاز دی اکسید کربن تزریق می کنند. با گسترش یافتن گاز در زیر پوست، ممکن است کمی درد داشته باشید.

بعد از درمان، فقط می توانید عوارض جانبی جزئی داشته باشید: برخی از کبودی ها، تورم و ناراحتی در محل های تزریق  از یک تا پنج روز طول می کشد. اما زمان نقاهت وجود ندارد و شما باید بلافاصله به فعالیت های خود برگردید.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار مشابه مزوتراپی است

کربوکسی تراپی برای جای اسکار مشابه مزوتراپی است. در این متد، تزریق با گازی انجام می شود که در بدن وجود دارد و همین نکته باعث انطباق پذیری بهتر شده و نتیجه ی مثبت تری به همراه خواهد داشت. همچنین سوزن های به کار رفته در این درمان بسیار ریز هستند و همین درد و عوارض را به حداقل می رساند.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار مشابه مزوتراپی است
کربوکسی تراپی برای جای اسکار مشابه مزوتراپی است

ابتدا قبل از شروع جلسه کربوکسی تراپی برای جای اسکار، مناطقی که باید درمان شوند، علامت گذاری و ضد عفونی می شوند. سپس با استفاده از یک سوزن نازک مرتبط با دستگاه کربوکسی تراپی برای جای اسکار، کربن سبک به مقدار کم در زیر پوست تزریق می شود. پس از چند ثانیه، گاز در خون پخش می شود.

جریان افزایش می یابد و با افزایش بافت و ضخامت پوست و از بین بردن رسوبات چربی موجود، امکان اکسیژن رسانی بهتر سلول ها را فراهم می کند. گاز به سرعت فروکش می کند و در عرض چند دقیقه از بدن دفع می شود.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک درمان ایمن و بدون درد و بدون خطر آلرژی است. اما در حین و بلافاصله پس از درمان، احساس گزگز، گرما و تورم جزئی احساس می شود. پس از چند دقیقه که گاز از بدن خارج می شود، این ناراحتی ها از بین می روند. بلافاصله پس از جلسه درمان، بیمار ممکن است به فعالیت طبیعی خود برگردد.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای تازه سازی پوست در چند جلسه در ماه انجام می شود و باعث می شود تا پوست؛ جوان، محکم و مقوی و البته با درخشش باشد. برای نتایج پایدار، جلسات 3 تا 4 بار در سال لازم است.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار از چه مراحلی تشکیل شده است؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک روش درمانی زیبایی بدون جراحی است. کربوکسی تراپی برای جای اسکار از تزریق یا استفاده از ترانس درمال برای تزریق دی اکسید کربن گازی در زیر پوست از طریق سوزن به داخل بافت زیر جلدی استفاده می کند. این روش درمانی به تخریب سلول های چربی، تحریک جریان خون، بهبود قابلیت ارتجاعی پوست، کاهش ظاهر سلولیت و ایجاد علائم کششی کمک می کند.

کربوکسی تراپی برای جای اسکار شامل تزریق دی اکسید کربن در زیر سطح پوست با یک سوزن ظریف است. ایده این است که ورود دی اکسید کربن بدن شما را وادار می کند که در آن ناحیه کمبود اکسیژن وجود دارد و با افزایش جریان خون در آن قسمت از بدن و همچنین باز شدن رگ های خونی، پاسخ می دهد.

این منجر به افزایش اکسیژن می شود که به بازیابی سلول ها کمک می کند که باعث بهبود ظاهر پوست می شود. این روش بدون درد است، اما ممکن است کرم بی حس کننده موضعی روی محل تزریق قرار گیرد.

هر بار این درمان بین 15 تا 30 دقیقه بیشتر زمان نمی برد، اما برای بهبودی و گرفتن بهترین نتیجه، افراد بسته به نوع درمان و شدت مشکلی که دارند، چندین جلسه مراجعه می کنند تا زمانی که به نتیجه ی دلخواه و البته مورد نظر درمانگر برسند.

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار دردناک است؟

خیر؛ غالباً ناراحت کننده توصیف می شود، با این وجود 95٪ از بیماران برای انجام 10 جلسه مورد نیاز به اندازه کافی تحمل می کنند. در نتیجه افزایش گردش خون، ناحیه تحت درمان قرمز شده و تا 20 دقیقه بعد از درمان، از بین می رود.

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار جای جوش را از بین می برد؟

جای زخم یکی از مهمترین چالش های زیبایی پوست است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که به دنبال درمان باشید و با یک جست و جوی ساده، خواهید دید که روش های درمانی بی شماری پیش روی شما قرار دارند که هرکدام معایب و مزایای خاص خود را دارند. حتماً کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای آکنه را در اولویت خود قرار دهید.

بسیاری از تزریقات کوچک با سوزن های ظریف، سوزن متصل به لوله، مقدار بسیار کمی دی اکسیدکربن پزشکی از طریق جریان کنترل شده از طریق این لوله وارد پوست می شود.

نقش کربوکسی تراپی برای جای اسکار در دنیای زیبایی چیست؟

مفهوم کربوکسی تراپی برای جای اسکار به احتمال زیاد توسط نیمه زیبای نوع بشر شناخته می شود. از این گذشته، برای افزایش زیبایی و خاصیت ارتجاعی پوست، سال به سال متخصصان زیبایی از سراسر دنیا همه فناوری های نویدبخش را ارائه می دهند.

به راحتی می توان گفت که روش کربوکسی تراپی برای جای اسکار دستیابی به موفقیت در دنیای پزشکی زیبایی است. با یک روش ساده، جوان تر و جذاب تر به نظر می رسید. نتایج اصلی عبارتند از:

صورت بیضی شکل گرفته

صاف کردن چین و چروک ها

تقویت و روشن سازی پوست اطراف چشم

از بین بردن علائم کشش

دی اکسید کربن درمانی (کربوکسی تراپی) در پزشکی زیبایی ایجاد شد تا بی نظمی پوست را به دلیل رسوبات چربی باقیمانده پس از لیپوساکشن به حداقل برساند. گاز CO2 تزریق شده در ذخایر چربی باقیمانده ممکن است باعث کاهش یا از بین بردن رسوبات باقیمانده چربی پس از لیپوساکشن و بهبود نظم پوست شود. دی اکسید کربن ممکن است باعث گشاد شدن رگ های خونی و افزایش جریان خون و اکسیژن شود.

نقش کربوکسی تراپی برای جای اسکار در دنیای زیبایی چیست؟
نقش کربوکسی تراپی برای جای اسکار در دنیای زیبایی چیست؟

وقتی به ماسک CO2LIFT و سایر محصولات نگاه می کنید، شرایط مختلفی را درمان می کند. آن ها شامل موارد زیر هستند:

  1. سلولیت
  2. رسوبات چربی موضعی
  3. علائم کشش
  4. کیسه های زیر چشم
  5. بافت بی صدا
  6. چین و چروک کوچک صورت
  7. جوان سازی واژن

چه نتیجه ای می توان از کربوکسی تراپی برای جای اسکار انتظار داشت؟

هنگامی که برای درمان اسکار از این شیوه ی درمانی استفاده می شود، کربوکسی درمانی نسبتاً بدون درد است. این به این دلیل است که بافت اسکار دارای اعصابی نیست که درد را منتقل می کنند. شما ممکن است احساس خارش داشته باشید زیرا در این روش علائم کششی باز می شود. خارش باید در عرض پنج دقیقه برطرف شود.

افرادی که از کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای درمان سلولیت و رسوبات چربی استفاده می کنند، ممکن است در حین تزریق فشار داشته باشند، شبیه احساسی که هنگام آزمایش فشار خون احساس می شود.

این امر در اثر انبساط گاز ایجاد می شود. نواحی تحت درمان پس از درمان تا 24 ساعت احساس گرما و ملالت می کنند، زیرا گاز دی اکسید کربن می تواند نقش داشته و گردش خون را بهبود بخشد. با این حال، پس از اتمام مراحل، باید بتوانید برنامه عادی خود را اجرا کنید.

دی اکسید کربن به طور طبیعی در بدن وجود دارد

دی اکسید کربن به طور طبیعی در بدن وجود دارد و کربوکسی تراپی برای جای اسکار برای افزایش اکسیژن در مناطق تحت درمان، به گردش خون خود بدن شما متکی است. این روش درمانی سریع و کم تهاجمی است و شامل هیچگونه خرابی نیست. کربوکسی تراپی نگرانی های سرسختانه تیرگی زیر چشم، علائم کشیدگی، سلولیت را که دوره های درمانی موثر دیگری دارند، هدف قرار می دهد.

چنان چه این درمان برای زخم ها و علائم کششی پوست مورد استفاده قرار بگیرد، بسیار موفقیت آمیز خواهد بود و افراد زیادی برای از بین بردن جای زخم از طریق کربوکسی تراپی برای جای اسکار استفاده می کنند. این به این دلیل است که بافت اسکار اعصاب ندارد. ممکن است احساس خارش داشته باشید زیرا باعث طولانی شدن علائم کشیدگی می شود. خارش باید ظرف پنج دقیقه از بین برود.

استرس در طی فرآیند تزریق

افرادی که از کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و رسوبات چربی استفاده می کنند، ممکن است دچار استرس در طی فرآیند تزریق شوند، همان چیزی که در هنگام آزمایش فشار خون احساس می کنند.

این امر در اثر انبساط گاز ایجاد می شود. تا 24 ساعت پس از درمان، منطقه تحت درمان احساس گرما و آرامش می کند، زیرا گاز دی اکسید کربن نقش دارد و گردش خون بهبود می یابد. با این حال، پس از اتمام مراحل، باید بتوانید به روال عادی زندگی خود برگردید.

در نتیجه کربوکسی تراپی برای جای اسکار، تعداد سلول های چربی کمتر و پوست کشیده می شود. گاز CO2 جریان خون را تحریک می کند:

خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.

سلولیت و چربی موضعی را کاهش می دهد.

تولید کلاژن را بهبود می بخشد.

درمان های کربوکسی تراپی

گزینه خوبی برای افرادی که تمایلی به انجام بیهوشی و جراحی ندارند

کربوکسی تراپی برای جای اسکار گزینه خوبی برای لیپوساکشن برای افرادی است که تمایلی به انجام بیهوشی و جراحی ندارند. این دارو همچنین برای سایر درمان ها برای درمان های ضد پیری، درمان های ضد سلولیت و کاهش چین و چروک و علائم کشش نشان داده شده است. به دلیل خاصیت گشاد کنندگی عروق CO2، از این روش برای درمان بیماری های عروقی ایسکمیک نیز استفاده می شود.

نتایج کربوکسی تراپی برای جای اسکار چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟

تمام نتایج کربوکسی تراپی برای جای اسکار موقتی است. توصیه می شود هر چند ماه یک بار درمان هفتگی داشته باشید و به دنبال آن، درمان را پیگیری کنید. دکتر وندل مایلز از Chevy Chase، مریلند، جراح پلاستیک به RealSelf گفت: “ما معمولاً توصیه می کنیم که بیماران برای اطمینان از نتایج قابل توجه، 10 برنامه درمانی را ثبت نام کنند.

“با این حال، برای برخی از بیماران، ممکن است بیش از 10 دوره درمان طول بکشد تا اثر مطلوب حاصل شود. پس از آن، ما برای حفظ اثر درمان، هر شش ماه درمان را توصیه می کنیم.

نتایج کربوکسی تراپی برای جای اسکار باید رسوبات کمتری از چربی و پوست جوانتر باشد. نتایج باید حتی پس از یک دوره درمان قابل مشاهده باشد، اما برای نتایج بهتر، حداکثر شش جلسه توصیه می شود.

نتایج کربوکسی تراپی برای جای اسکار چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟
نتایج کربوکسی تراپی برای جای اسکار چه مدت می تواند دوام داشته باشد؟

از مصرف الکل و یا هر ماده ای که حاوی الکل است دوری کنید

خوب است بدانید که بهتر است از 24 ساعت قبل از جراحی، از مصرف الکل و یا هر ماده ای که حاوی الکل است دوری کنید.  (الکل می تواند خون را رقیق کرده و خطر کبودی را افزایش دهد). اگر می توانید، از داروهای ضد التهاب یا رقیق کننده خون، 2 هفته قبل از درمان خودداری کنید. به این ترتیب می توانید برای کربوکسی تراپی برای جای اسکار آماده شوید.

داروها و مکمل هایی مانند آسپیرین، ویتامین E، جینکو بیلوبا، جینسینگ، خار جان، مکمل های روغن امگا 3 / روغن ماهی، ایبوپروفن، موترین، آدویل، آلو و سایر ماده های دارای اثر رقیق سازی خون هستند و می توانند خطر کبودی و تورم پس از تزریق را بیشتر کنند. نتایج حاصل از تزریق Dermal Filler و بوتاکس تقریبا 4 تا 7 روز طول خواهد کشید.

همچنین کبودی و تورم ممکن است در آن دوره زمانی مشخص باشد. Sculptra دیدن نتایج بیشتر طول می کشد، بنابراین با ارائه دهنده خود برنامه ریزی کنید.

Retin-A را 2 روز قبل و 2 روز بعد از درمان قطع کنید. در صورت بروز بثورات، تبخال یا لکه در ناحیه، حداقل 24 ساعت قبل وقت ملاقات خود را تنظیم کنید. اگر سابقه تبخال دارید، لطفاً به ارائه دهنده خود اطلاع دهید، ممکن است قبل از درمان، داروی ضد ویروسی را برای شما قرار دهد.

قبل از عمل، حتما صبحانه خوبی از جمله غذا و نوشیدنی کامل میل کنید. این باعث کاهش احتمال سبکی سر در طول درمان می شود. اگر باردار یا شیرده هستید، نمی توانید این کار را انجام دهید.

مراقبت های بعد از درمان کربوکسی تراپی برای جای اسکار

از حرکت یا ماساژ قابل توجه ناحیه تحت درمان خودداری کنید. مگر این که توسط ارائه دهنده دستور داده شود. به مدت 24 ساعت از ورزش شدید خودداری کنید. طی 72 ساعت بعد از درمان، از تابش زیاد نور خورشید یا گرمازدگی دوری کنید. برای بهبود سریع تر و عدم تورم زیاد، مصرف نمک را به حداقل میزان ممکن برسانید.

اگر تورم دارید، باید به مدت 15 ساعت در هر ساعت، از کمپرس خنک استفاده کنید. برای ناراحتی از تایلنول استفاده کنید. سعی کنید در صورت تورم رو به بالا دراز کشیده و کمی زیر سرتان بلند باشد. برخی داروها را با تجویز و مشورت دکتر، برای کمک به کبودی و تورم مصرف کنید، حداقل 2 روز قبل از تزریق شروع کنید.

این کار تا حد زیادی و در اکثر موارد بدون درد انجام می شود و این به خاطر اعصاب نداشتن بافت است. شما ممکن است احساس خارش داشته باشید زیرا در این روش علائم کششی انجام می شود. خارش باید در عرض پنج دقیقه برطرف شود.

چنان چه این درمان را انجام می دهید و این کار را برای بهبود رسوبات چربی انجام می دهید، امکان این که احساس فشار بالا داشتن کنید، زیاد است. این امر در اثر انبساط گاز ایجاد می شود.

نواحی تحت درمان پس از درمان تا 24 ساعت احساس گرما و دل کندگی می کنند، گاز دی اکسید کربن این نقش را بازی می کند و گردش خون را بهبود می بخشد. با این وجود، پس از اتمام مراحل، می توانید برنامه منظم خود را اجرا کنید.

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار عوارض دارد؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار یک روش نسبتاً ایمن است و تقریباً هیچ عارضه ای ندارد. افراد ممکن است که در ناحیه تزریق، به خصوص در ناحیه دست و پا، دچار کبودی شوند. این کبودی باید ظرف یک هفته از بین برود. افرادی که از دست دادن چربی یا درمان سلولیت را دریافت می کنند، نباید 24 ساعت در آب خیس شوند، از جمله شنا یا استحمام.

آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار عوارض دارد؟
آیا کربوکسی تراپی برای جای اسکار عوارض دارد؟

مزایای کربوکسی تراپی برای جای اسکار چیست؟

کربوکسی تراپی برای جای اسکار درمانی است که زنان و مردان بیشتری در جهان دریافت می کنند. دی اکسید کربن درمانی، چند وظیفه ای است. تقریباً تمام قسمت های بدن با کربوکسی تراپی قابل درمان هستند: مو، ناحیه چشم (برای کاهش تیرگی)، مناطق تحت تأثیر سلولیت، برای کاهش جای زخم، علائم کشش و بافت چربی. به همین ترتیب، کربوکسی تراپی برای جای اسکار چین و چروک صورت را به حداقل می رساند.

درمان، شامل تزریق دی اکسید کربن زیر پوست با یک سوزن کوچک است. در نتیجه، مویرگ های جدید به وجود می آیند و اکسیژن رسانی در قسمت های تزریق شده بدن فعال می شود. کربوکسی تراپی برای جای اسکار میکرو گردش خون و تجدید سلول را افزایش می دهد. به همان روش تولید واکنش کلاژن.

سلولیت و بافت چربی را کاهش می دهد. افزایش حجم مو؛ اولین چین و چروک ها را به حداقل می رساند. سیاهی زیر چشم را کاهش می دهد. اسکارها و علائم کشش را کاهش می دهد. با پسوریازیس مبارزه می کند.

جنبه های قابل توجه در مورد درمان کربوکسی تراپی:

در بعضی موارد بیهوشی موضعی ضروری است.

مدت زمان جلسه:

بسته به منطقه از 5 تا 45 دقیقه.

تعداد جلسات:

آن ها بین 3-4 جلسه برای درمان علائم کشش نوسان می کنند. 4 جلسه برای سیاهی حلقه و 6 تا 10 جلسه برای سلولیت بسته به منطقه.

بهبودی:

ادغام فوری در زندگی عادی. در 12-24 ساعت بعد ورزش نکنید.

همان طور که می بینید، کربوکسی تراپی برای جای اسکار کاربردهای زیادی دارد و یک روش ساده و بدون درد است. CO2 قادر است از سر تا پا ظاهر ما را “بهبود بخشد

بعد از درمان، شما نباید کرم ها و سایر محصولات را بدون درخواست پزشک درمانگر خود استفاده کنید. تعداد جلسات و تعداد دفعات استفاده از آن ها بسته به آسیب شناسی مورد معالجه و خصوصیات هر بیمار متغیر است، بنابراین نمی توان از قبل تعیین کرد.

ده نکته ای که باید در مورد کربوکسی تراپی برای جای اسکار بدانید

هر لحظه از زندگی، بدن شما در حال استنشاق اکسیژن و بازدم دی اکسید کربن است. بسیاری از مردم فکر می کنند که دی اکسید کربن به عنوان یک ماده زائد بدون درک مزایای عمیق درمانی به عنوان یک درمان است.

اگر شما در زمینه مزایای شگفت انگیز درمانی کربوکسی تراپی برای جای اسکار آشنایی دارید، چیزهای زیادی باید بدانید که در مورد چه چیزی است و چه کاری می تواند انجام دهد. در زیر؛ ده نکته برتر که باید در مورد درمان دی اکسید کربن بدانید را بررسی می کنیم.

تقریباً یک قرن است که بیماران را با موفقیت درمان کرده است

این درمان سابقه طولانی در کمک به بیماران دارد. این اولین بار در Royal Spas فرانسه در دهه 1930 برای معالجه بیماران مبتلا به بیماری انسداد شریانی محیطی با موفقیت زیادی مورد استفاده قرار گرفت. از سال 1932، متخصصان روش های جدیدی برای استفاده از این روش درمانی برای بهبود ظاهر پوست، از بین بردن چربی و تسکین علائم برخی از شرایط پزشکی کشف کرده اند.

تقریباً یک قرن است که بیماران را با موفقیت درمان کرده است
تقریباً یک قرن است که بیماران را با موفقیت درمان کرده است

انواع شرایط پوستی را بهبود می بخشد

وقتی به دنبال یک درمان مراقبت از پوست با چند وظیفه هستید، چیزی مانند CO2 برای ارائه نتایج مورد نظر وجود ندارد. با استفاده از این روش درمانی می توانید از سلولیت و از بین بردن چین و چروک تا جوان سازی واژن بهره ببرید. درمان دی اکسید کربن سبب موارد زیر می شود:

تسریع در بهبودی پس از لایه برداری شیمیایی و لیزر درمانی

رنگ پوست را روشن می کند و درخشش جوانی ایجاد می کند.

پف دور چشم را از بین می برد.

سلولیت را از بین می برد.

علائم کشیدگی را کاهش می دهد.

خطوط و چروک های ظریف را محو می کند.

جای زخم ها را قطع می کند.

حلقه های تیره زیر چشم را کاهش می دهد.

واژن را جوان می کند.

بافت پوست را صاف می کند.

منافذ را کوچک می کند.

پوست را سفت می کند.

یک آبرسان عالی است

این روش، به طور معجزه آسایی، آبرسانی قدرتمندی به پوست شما دارد. مطالعه انجام شده توسط Biometrix نشان داد که آبرسانی پوست در برخی از مشتریان پس از فقط یک درمان 117٪ بهبود می یابد.

این نتایج خارق العاده به طور متوسط ​​به مدت سه هفته باقی مانده است. برای حداکثر مزایای تجمع پوست و رطوبت رسانی، هر دو تا سه هفته یک بار به دنبال درمان آن باشید.

می تواند چربی را در بیشتر مناطق بدن از بین ببرد

این روش درمانی می تواند کاری را انجام دهد که رژیم و ورزش نتواند انجام دهد. چربی سرسخت یا چربی زیر جلدی روی عضلات و زیر پوست قرار دارد. بیشتر اوقات، به زندگی سالم پاسخ نمی دهد.

هیچ چیز ناامیدکننده تر از گذراندن ساعت های بی پایان در باشگاه نیست که فقط با همان هیکل روز به روز به خانه می آید. هنگامی که همه موارد دیگر را امتحان کردید، کربوکسی تراپی برای جای اسکار قول می دهد که چربی بدون استفاده را در هر یک از مناطق زیر از بین ببرد:

بازوها

باسن

پلک ها

صورت

پاها

ناحیه لگن

معده

می تواند شرایط پزشکی را درمان کند

این درمان به حوزه زیبایی کمک می کند، اما از نظر بالینی برای درمان چندین بیماری پزشکی برای زن و مرد نیز نشان داده شده است. برخی از شرایط پزشکی که به شما کمک می کند شامل موارد زیر است:

آلوپسی (ریزش مو ناشی از گردش خون ضعیف)

آرتروز

اختلال در نعوظ

سندرم رینود

ایمن، موثر و بدون درد است

ایمنی برای موفقیت در هر روش درمانی از اهمیت بالاتری برخوردار است و این روش امروزه در بین روش های امن بازار است. به سختی می توانید یک روش درمانی کم خطر دیگر پیدا کنید که با استفاده بدون درد، همان نتایج قدرتمند را ارائه دهد.

زمان درمان سریع است و هیچ توقفی وجود ندارد

برای بهره مندی از مزایای درمان، فقط باید بین پانزده تا سی دقیقه در هر جلسه وقت بگذارید. حتی هیچ خرابی و عوارضی همراه با درمان وجود ندارد. می توانید بلافاصله پس از درمان به فعالیت های منظم خود برگردید.

زمان درمان سریع است و هیچ توقفی وجود ندارد
زمان درمان سریع است و هیچ توقفی وجود ندارد

به صورت تزریقی و موضعی موجود است

ما برای درد سوزن، محصولات نوآورانه دی اکسیدکربن موضعی ارائه می دهیم که هنگام استفاده هیچ گونه ناراحتی ایجاد نمی کنند. به طور سنتی، این درمان CO2 از طریق تزریق وارد بدن می شود. با این حال، ما با طراحی ماسک صورت اکسیژن و CO2LIFT برای همان نتایج زیبا و بدون ایجاد فشار، انقلابی در صنعت ایجاد کرده ایم.

ارزان تر از جراحی و بدون خطرات است

حتی با چندین جلسه، درمان با دی اکسید کربن نسبت به روش های جراحی بسیار ارزان تر است. از نظر مالی، انتخاب یک روش درمانی غیرتهاجمی، تمام خطرات مرتبط با یک عمل را از بین می برد. به نظر بسیاری از مشتریان، مزایای آن بسیار زیاد است، بدون برش، خطرات بیهوشی یا هزینه های بالای جراحی.

نتایج بلافاصله قابل مشاهده هستند

لازم نیست منتظر بمانید تا بسیاری از نتایج خیره کننده ارائه شده توسط تزریق گاز دی اکسید کربن را مشاهده کنید. آن ها فقط با گذشت زمان بهبود می یابند. ماسک های ژل CO2LIFT خاصیت ضد التهابی موضعی فوری برای تسکین پوست صورت و بدن برای تحولی فوری و بدون درد ارائه می دهند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید