میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کربوکسی تراپی ارزان
کربوکسی تراپی ارزان

لیست موضوعات

در این مقاله علمی پزشکی به بررسی موضوع کربوکسی تراپی ارزان می پردازیم. تا انتهای این مقاله  همراه شما هستیم.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد کربوکسی تراپی می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای همین پست درج شذه است تماس بگیرید.

کربوکسی تراپی ارزان
کربوکسی تراپی ارزان

ممکن است سوال مهمی در ذهن شما شکل بگیرد که کربوکسی تراپی ارزان چه تفاوتی با کربوکسی تراپی های دیگر دارد. با توجه به این‌ که روش ‌های بسیار متنوعی برای احیای پوست و زیبایی صورت و بدن از طریق تحقیقات بسیار متخصصین شکل گرفته است، اثربخشی هر کدام از این روش ‌ها می تواند شرایط متفاوتی را بر روی پوست به وجود بیاورد.

به واسطه روش‌ های نوین و خلاقانه، امروزه می ‌توانید بهترین و مناسب ‌ترین روش را برای این که زیبایی پوست خود را بیشتر کنید و در جوانسازی آن مؤثر واقع شوید، انتخاب کنید.

سپس با توجه به انتخاب درست می ‌توانید به اهداف خود دست یابید. از مهم‌ ترین روش‌ هایی که امروزه در جوانسازی و زیبایی پوست صورت و بدن نقش بسیار عمده و اصلی دارد، کربوکسی تراپی می باشد که اغلب افراد ممکن است آن را با عنوان درمان با دی‌ اکسید کربن نیز بشناسند.

یک روش کم تهاجم و مطمئن

به‌ طور کلی اگر بخواهیم بیشتر در رابطه با کربوکسی تراپی اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم، اغلب پزشکان آن را با عنوان یک روش کم تهاجم و مطمئن شناخته اند. از نظر بالینی نیز، روش کربوکسی تراپی می‌ تواند در بازسازی مجدد پوست، ترمیم و جوانسازی آن نقش بسیار مهمی داشته باشد.

یک روش کم تهاجم و مطمئن
یک روش کم تهاجم و مطمئن

درمان پوست‌ های شل شده

همین ‌طور برای درمان پوست‌ های شل شده که با توجه به بارداری یا پیری اتفاق می‌افتد، کربوکسی تراپی روش مؤثر و کارآمدی می باشد. سلولیت که یکی از معضلات مهم در راستای چربی ‌های مقاوم با ورزش هستند نیز با استفاده از کربن تراپی می ‌تواند برطرف گردد.

حال تمامی تلاش ما در  ادامه این مطلب این است تا در رابطه با کربوکسی تراپی ارزان برای شما اطلاعاتی داشته باشیم و بگوییم که همیشه هزینه ‌های کم نمی‌ تواند سلامت شما را تضمین کند.

به دلیل این‌ که اگر کربوکسی تراپی در مرکزی بسیار ارزان برای شما در نظر گرفته شود و مواد استفاده شده برای بدن شما بی کیفیت باشد، به طور قطع می ‌تواند تأثیرات مخربی را در این راستا برای شما به دنبال داشته باشد.

حال تمامی تلاش زر کلینیک این است که با استفاده از مواد باکیفیت بالا و دستگاه‌های مورد تأیید متخصصین، شرایطی را برای بیماران خود فراهم کنند تا بتواند در بهترین حالت، خدمات کربوکسی تراپی را ارائه دهد.

اگر شما نیز قصد دارید تا بیشتر در رابطه با این موضوع اطلاعاتی کسب کنید، پیشنهاد ما این است که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا در رابطه با موضوع کربوکسی تراپی ارزان اطلاعات بیشتر و سودمندی را به شما ارائه دهیم.

در ادامه این مقاله با موضوع کربوکسی تراپی ارزان، به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

تاریخچه درمان با کربوکسی تراپی چیست؟

تحقیقات متعدد پزشکان

معرفی کربوکسی تراپی چیست؟

استقبال افراد از روش کربوکسی تراپی

نتیجه انجام کربوکسی تراپی

استفاده از دستگاه با کیفیت برای کربوکسی تراپی

عملکرد کربوکسی تراپی برای کدام یکی از بخش ‌های پوست مفید واقع می شود؟

افزایش گردش خون از طریق کربوکسی تراپی چگونه انجام می‌ گیرد؟

بازسازی پوست با استفاده از روش کربوکسی تراپی به چه صورت است؟

آمادگی قبل از انجام کربوکسی تراپی چیست؟

عملکرد روش کربوکسی تراپی برای درمان به چه صورت می باشد؟

شرایط کربوکسی تراپی شکمی

بعد از روش کربوکسی تراپی چه انتظاری باید داشت؟

مراقبت ‌های بعد از انجام کربوکسی تراپی چگونه می باشد؟

درمان با کربوکسی تراپی بر روی نواحی بدن به چه صورت می باشد؟

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان کبودی زیر چشم

نگرانی برای تزریق کربوکسی تراپی در زیر چشم

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان آلوپسی

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان چاقی و سلولیت

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان جای جوش و زخم

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان جوانسازی پوست

تعداد جلسات درمانی به واسطه کربوکسی تراپی چه میزان می باشد؟

ماندگاری نتیجه درمان با کربوکسی تراپی چه میزان می باشد؟

روش درمانی کربوکسی تراپی برای چه اشخاصی پیشنهاد نمی‌ شود؟

هزینه کربوکسی تراپی چگونه است؟

جلسات مد نظر کربوکسی تراپی

تخصص ‌های پزشک مد نظر

منطقه قرارگیری کلینیک

مواد و دستگاه ‌های لازم

 کلینیک مد نظر

کربوکسی تراپی ارزان در چه مواقعی صورت می ‌گیرد؟

سخن آخر

 

تاریخچه درمان با کربوکسی تراپی چیست؟

برای این‌ که بتوانیم بیشتر به موضوع کربوکسی تراپی ارزان بپردازیم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم، در ابتدا نیاز است که از تاریخچه این روش درمانی مؤثر که برای بازسازی پوست، زیبایی و ترمیم پوست کاربرد بسیاری دارد، اطلاعاتی را به شما بدهیم. در دهه ۱۸۳۰ در کشور فرانسه، راهکار درمانی با نام کربوکسی تراپی معرفی شد.

این راهکار بدین وسیله شهرت گرفت که می ‌تواند درمان مؤثری برای بسیاری از مشکلات پوستی باشد و کاربرد مؤثری در این راستا داشته باشند. با توجه به این موضوع، بیمارانی که از مشکلات پوستی در سال ۱۸۳۰ رنج می ‌برده‌اند، بسیار بودند.

این دسته از افراد عوارضی همانند گردش خون و دیگر موارد را درون خود داشتند. مشکلاتی که این دسته از اتفاقات برای آن‌ ها به دنبال داشت، پوستی مخرب را برای آن ‌ها به ارمغان آورده بود که نیاز به ترمیم داشت.

هنگامی ‌که در فرانسه راهکار کربوکسی تراپی ابداع و اختراع شد، این دسته از افراد که دچار مشکلات مختلف گردش خون ‌بوده‌اند، توانستند با استفاده از دی اکسید کربن غنی ‌شده استحمام کنند.

نکته مهم مؤثر و مفیدی که استحمام با استفاده از دی اکسید کربن غنی ‌شده

نکته مهم مؤثر و مفیدی که استحمام با استفاده از دی اکسید کربن غنی ‌شده برای این دسته از افراد داشت، این بود که سبب التیام بخشیدن زخم های آن‌ ها می ‌شد. با توجه به این موضوع، دریافتند که استفاده از دی‌ اکسید کربن غنی شده می ‌تواند در روند درمان مؤثر واقع شود و سرعت درمان افراد را بیشتر کند.

سپس از این طریق اشخاصی که دچار مشکلات پوستی و زخم ‌های متعدد بوده‌اند، از طریق استفاده با آب غنی‌ شده با دی‌ اکسید کربن می ‌توانستند در برطرف کردن این مشکلات اقدامات مؤثری را انجام دهند.

نکته مهم مؤثر و مفیدی که استحمام با استفاده از دی اکسید کربن غنی ‌شده
نکته مهم مؤثر و مفیدی که استحمام با استفاده از دی اکسید کربن غنی ‌شده

تحقیقات متعدد پزشکان

با توجه به این ایده، پزشکان و متخصصین دریافتند که استفاده از دی ‌اکسید کربن برای ترمیم پوست بسیار مؤثر واقع می ‌شود و توانستند روشی را با نام کربوکسی تراپی غیر تهاجمی اختراع کنند که می ‌تواند برای برطرف نمودن بیماری ‌های پوستی مؤثر باشد.

نکته مهمی که پزشکان در این راستا دریافتند، این بود که استفاده از دی‌ اکسید کربن در بدن می ‌تواند بسیار مؤثر باشد و اگر تزریق آن برای بدن بیمار صورت بگیرد، در بالا بردن گردش خون مؤثر واقع می شود.

با توجه به این موضوع، هنگامی که سن افراد به مرور زمان بالاتر می ‌رود، میزان گردش خون در بدن کاهش می‌ یابد و این کاهش گردش خون می ‌تواند با مشکلاتی در بدن و پوست افراد مواجه شود.

نکته مهمی که روش کربوکسی تراپی را حائز اهمیت می کند، این است که می تواند مشکلات به‌ وجود آمده بر اثر افزایش سن و گردش کمتر خون در بدن را از طریق تزریق دی ‌اکسید کربن برطرف کند و در راستای جوانسازی و مشکلات پوستی مؤثر واقع شود.

با توجه به این موضوع، روش کربوکسی تراپی یک راهکار ایمن و قابل قبول می ‌باشد و می ‌تواند انواع عارضه هایی همانند پیری پوست، سلولیت زخم و دیگر موارد مهم را برطرف کند.

استقبال از روش کربن تراپی

هنگامی که روش کربن تراپی ابداع شد، بسیاری از افراد از این روش استقبال کردند و افرادی در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا و دیگر کشورها ترجیح دادند که از این روش غیر تهاجمی برای برطرف نمودن مشکلات پوستی خود استفاده کنند.

با توجه به این ‌که این راهکار درمانی سبب افزایش گردش خون می‌ شود، می ‌تواند خطوط و چین ‌و چروک‌ ها و دیگر موارد بر روی پوست را نیز برطرف کند. همین طور به دلیل این ‌که این راهکار بر درمان گردش خون موثر می باشد، می تواند تولید کلاژن را نیز به دنبال داشته باشد.

همان ‌طور که می ‌دانید، کلاژن برای پوست بسیار مفید می باشد و برای از بین بردن چربی ‌های پوستی کاربرد مؤثری را خواهد داشت. به همین دلیل است که روش کربوکسی تراپی  یک راهکار بسیار ساده برای انواع عارضه های پوستی شناخته شده‌است و با استقبال بسیاری از مردم مواجه شده است.

نکته حائز اهمیت این است که زر کلینیک می تواند انجام روش کربوکسی تراپی را با استفاده از دستگاه‌ های با کیفیت برای شما در بر داشته باشد و مواد باکیفیتی که در این راستا استفاده می‌ کنند، می‌ توانند تضمین کنند که پوست شما بهترین عملکرد را در راستای استفاده از کرم کربوکسی تراپی به دنبال خواهد داشت. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که از خدمات زر کلینیک استفاده کنید.

استقبال از روش کربن تراپی
استقبال از روش کربن تراپی

معرفی کربوکسی تراپی چیست؟

با توجه به مطالب عنوان شده، در زمینه تاریخچه کربوکسی تراپی لازم است که در حیطه کربوکسی تراپی ارزان اطلاعاتی برای شما داشته باشیم. برای پرداختن به این موضوع، لازم است که ابتدا با کربوکسی تراپی و کارایی آن آشنایی مختصری داشته باشید تا بهتر متوجه شوید که این عملکرد چگونه انجام می شود.

در قسمت بالایی مطلب عنوان کردیم که از طریق گاز دی ‌اکسید کربن می ‌توان روش ‌های تهاجمی کربوکسی تراپی را انجام داد. این روش به گونه‌ای است که لازم است، گاز دی ‌اکسید کربن به واسطه سوزن به زیر پوست تزریق شود.

هنگامی‌ که این اتفاق در بدن می ‌افتد، می ‌تواند باعث افزایش گردش خون در بدن شود. در بسیاری از موارد دیده شده که ممکن است، بدن افراد با کمبود اکسیژن مواجه شده باشد.

تزریق دی ‌اکسید کربن زیر پوست

با استفاده از روش کربوکسی تراپی، هنگامی‌ که تزریق دی ‌اکسید کربن در مناطق مورد نظر از طریق سوزن به زیر پوست انجام می‌ گیرد، باعث گردش خون بیشتر می شود.

همین امر باعث می ‌شود که پوست، توانایی دریافت مواد مغذی بیشتری را داشته باشد. اما در گذشته‌ای دور برای بهبود یافتن بیماری ‌های عروقی در فرانسه، اغلب از روش دی ‌اکسید کربن استفاده می‌ کردند که کاربرد بسیاری برای برطرف نمودن بیماری ‌های عروقی داشته است.

با توجه به تحقیقات و تخصص ‌هایی که پزشکان در راستای انجام کربوکسی تراپی اجرا کرده اند، درمان از طریق کربن دی اکسید بسیار مثبت بوده و توانسته بهبود افراد را به دنبال داشته باشد.

استقبال افراد از روش کربوکسی تراپی

با توجه به همین موضوع، عنوان می ‌شود که از طریق مواد مغذی که به واسطه دی ‌اکسید کربن به بدن وارد می شوند، التیام زخم‌ ها اتفاق خواهد افتاد.

با توجه به عنوان کردن این موضوع، استفاده از روش کربوکسی تراپی توانسته به ‌عنوان یک راهکار مؤثر برای بهبود یافتن انواع زخم ‌ها صورت بگیرد و علم پزشکی تثبیت کرده است که انجام عمل کربوکسی تراپی می ‌تواند برای پوست مفید باشد.

به دلیل این ‌که از طریق تزریق دی ‌اکسید کربن، میزان کلاژن سازی در بدن افزایش می ‌یابد و به مرور زمان در راستای برطرف نمودن ذخیره ‌های چربی و زخم ‌ها و دیگر موارد، مؤثر واقع می ‌شود.

در بسیاری از موارد دیده شده که از روش کربوکسی تراپی برای از بین بردن چربی‌ های مناطق شکم استفاده شده است. از آنجا که استفاده از روش کربوکسی تراپی بسیار کم‌ هزینه و آسان می باشد، با استقبال بسیاری از پزشکان و بیماران رو به رو شده است و اغلب افراد در تلاشند تا از این روش درمانی استفاده کنند.

استقبال افراد از روش کربوکسی تراپی
استقبال افراد از روش کربوکسی تراپی

نتیجه انجام کربوکسی تراپی

با توجه به استفاده از کربوکسی تراپی، می‌ توان جوانسازی پوست چهره و اندام را انجام داد. به همین سبب به دلیل این‌ که استفاده از این راهکار، ایمن و مطمئن است، افرادی که روز به ‌روز از این راهکار استفاده می کنند، بیشتر می شوند. استفاده از روش کربوکسی تراپی نمی‌ تواند عوارضی برای بیمار به دنبال داشته باشد و به‌ عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته می شود.

نتیجه‌ای که استفاده از انجام عمل کربوکسی تراپی برای افراد به دنبال داشته است، توانسته رضایت آن ‌ها را جلب کند. کربوکسی تراپی به جهت درمان بیماری‌ هایی همانند افتادگی ‌های پوست، افتادگی پلک، چین ‌و چروک و دیگر موارد می ‌تواند مؤثر و مفید واقع شود و یک راهکار کاربردی و مؤثر است.

گاز دی ‌اکسیدکربن مؤثر و مفید

با توجه به این که پزشکان دریافتند که گاز دی ‌اکسیدکربن می ‌تواند کاربرد مؤثر و مفیدی را داشته باشد، این امر سبب می‌ شود که هیچ ‌گونه مشکلی در راستای انجام عمل کربوکسی تراپی برای فرد صورت نگیرد و به ‌عنوان یک روش غیر تهاجمی شناخته شود.

البته عنوان کردن این موضوع در حالتی است که از مواد با کیفیت برای شما استفاده شده باشد. اگر کربوکسی تراپی ارزان باشد، لازم است که به صحت آن اندکی شک بکنید.

به دلیل این ‌که استفاده از ابزار نامرغوب و مواد بی ‌کیفیت می‌ تواند آثار مخربی را بر روی پوست شما به دنبال داشته باشد. با توجه به این موضوع، زر کلینیک به‌ عنوان یک کلینیک معتبر برای انجام کربوکسی تراپی شناخته ‌شده است.

زیرا تمامی کیفیت دستگاه ‌ها و مواد استفاده شده در آن به تأیید وزارت بهداشت رسیده است و توانسته رضایت بسیاری از مخاطبان خود را جلب کند. به همین دلیل است که پیشنهاد می ‌کنیم، از خدمات منحصر به ‌فرد زر کلینیک در راستای کربوکسی تراپی استفاده کنید.

استفاده از دستگاه با کیفیت برای کربوکسی تراپی

با توجه به این ‌که در زمینه انجام کربوکسی تراپی، استفاده از دستگاه های آن بسیار مؤثر می باشند، لازم است از کلینیکی استفاده کنید که دارای دستگاه هایی با کیفیت بالا و مواد مؤثر باشد.

استفاده از این دست موارد می ‌تواند میزان فشار و میزان گازی که لازم است تا برای درمان شما صورت بگیرد را به ‌درستی تشخیص دهد.

این امر سبب به وجود آمدن هیچ گونه عوارض ناشی از کربوکسی تراپی نمی ‌شود. هنگامی که تشخیص درست برای درمان‌ های متفاوت از تزریق گاز به رگ ‌های عروقی صورت می ‌گیرد، جریان گاز در سطح زیر پوست غلیظ ‌تر می ‌شود

و این امر می ‌تواند سبب تولید بیشتر کلاژن شود و همین طور تخریب کردن انواع سلول‌ های چربی را به دنبال داشته باشد. امکان دارد که برخی از افراد، اطلاعات مؤثر و کاربردی در راستای گاز دی‌ اکسید کربن نداشته باشند و تصور کنند، هنگامی که برای درمان از گاز دی‌اکسید کربن استفاده می شود، این گاز با خطراتی همراه خواهد بود.

همین امر سبب می ‌شود که این دسته از افراد برای انجام روش کربوکسی تراپی نگران باشند. برای درک بهتر این موضوع، لازم است عنوان کنیم که پزشکان به مرور زمان توسط اختراع گاز دی ‌اکسید کربن و مفید بودن آن برای پوست پی بردند و این عملکرد را برای بیماری‌ های متفاوت در نظر می گیرند

استفاده از گاز دی‌ اکسید کربن خطری به همراه ندارد

و نتیجه آن به گونه ای ثبت شد که استفاده از گاز دی‌ اکسید کربن نه تنها خطری به همراه ندارد، بلکه می ‌تواند به جهت درمان برخی از بیماری ‌های پوستی مؤثر و مفید باشد و همین امر توانست اثبات‌ کننده این موضوع باشد که استفاده از گاز دی ‌اکسید کربن در راستای کربوکسی تراپی می ‌تواند مفید باشد.

با توجه به این موضوع، کلینیکی که قصد مراجعه به منظور کربوکسی تراپی را دارید، لازم است که از دستگاه‌های باکیفیت برای انجام کربوکسی تراپی استفاده کند.

اگر کربوکسی تراپی ارزان باشد، به احتمال زیاد، آن کلینیک از مواد با کیفیت در راستای انجام کربوکسی تراپی استفاده نکرده است که این موضوع سبب به وجود آمدن عوارض متعددی برای شما می گردد.

لازم به ذکر است، خدماتی که در زر کلینیک ارائه می شود، به گونه ایست که کیفیت دستگاه‌ ها و مواد استفاده شده در آن‌ ها بسیار بالاست و مورد تأیید تمامی پزشکان و متخصصان می باشد و این امر توانسته زر کلینیک را به‌ عنوان یک مرکز معتبر برای انجام کربوکسی تراپی مطرح کند.

استفاده از گاز دی‌ اکسید کربن خطری به همراه ندارد
استفاده از گاز دی‌ اکسید کربن خطری به همراه ندارد

عملکرد کربوکسی تراپی برای کدام یک از بخش ‌های پوست مفید واقع می شود؟

برای پرداختن به موضوع کربوکسی تراپی ارزان لازم است که در رابطه با کاربردهای کربوکسی تراپی و عملکردهایی که می ‌تواند بر هر یک از بخش ‌های پوست به دنبال داشته باشد، اطلاعاتی برای شما داشته باشیم.

همان‌ طور که در مطالب بالا عنوان کردیم، استفاده از این راهکار پزشکی می‌ تواند در زیبایی بسیار مؤثر واقع شود و در اغلب مناطق پوست قابل ‌استفاده می ‌باشد. در ادامه، در تلاشیم تا عملکردهایی را که از طریق کربوکسی تراپی می‌ توان انجام داد را برای شما عنوان کنیم.

کربوکسی تراپی برای درمان شل شدگی پوست و بهبود انعطاف‌ پذیری پوست مؤثر واقع می شود.

درمان افتادگی ‌های پوست از طریق کربوکسی تراپی امکان‌ پذیر است.

رفع انواع تیرگی ‌ها و چروک ‌های موجود به خصوص بر دور چشم از طریق کربوکسی تراپی اتفاق می‌افتد.

کاهش سلولیت و چربی ‌های موضعی

استفاده از کربوکسی تراپی می ‌تواند کاهش سلولیت و چربی ‌های موضعی را به دنبال داشته باشد.

کربوکسی تراپی برای درمان هایی همانند ترک ‌های پوستی ناشی از بارداری یا چاقی مؤثر واقع می شود.

کربوکسی تراپی موظف است، جوانسازی بخش‌ های متعدد پوست همانند دست، گردن، دکلته و دیگر مناطق را بر عهده داشته باشد.

رفع چین‌ و چروک ‌های متعدد بر روی صورت از طریق کربوکسی تراپی اتفاق می افتد.

کربوکسی تراپی برای از بین بردن چربی‌ های زیر چانه یا غبغب مفید می باشد.

کربوکسی تراپی برای لاغری شکم و از بین بردن چربی ‌های بازو، ران و دیگر مناطق مؤثر است.

کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن جای زخم، جای جوش، لک صورت و آکنه عملکرد مفیدی دارد.

درمان ریزش موی سر

برای درمان ریزش موی سر، استفاده از عملکرد کربوکسی تراپی می ‌تواند مؤثر و مفید واقع شود.

با توجه به تمامی کاربردهای متعدد کربوکسی تراپی، لازم است ذکر کنیم که اگر کربوکسی تراپی ارزان برای شما انجام بگیرد، امکان دارد که از مواد باکیفیت و دستگاه های مؤثر برای انجام این راهکار علمی استفاده نشود.

به همین دلیل لازم است به این نکته توجه کنید، هنگامی که قصد مراجعه به کلینیک برای انجام کربوکسی تراپی را دارید، از عملکرد آن کلینیک اطمینان حاصل کنید.

زر کلینیک به ‌عنوان بهترین کلینیک برای انجام روش درمانی کربوکسی تراپی شناخته ‌شده است و تاکید شده که تمامی دستگاه های موجود در این مرکز، کیفیت بسیار بالایی دارند و نتیجه رضایت بخشی از انجام عمل کربوکسی تراپی  در زر کلینیک به دنبال خواهد داشت و می ‌توانید رضایت کافی را از انجام این عمل داشته باشید.

درمان ریزش موی سر
درمان ریزش موی سر

افزایش گردش خون از طریق کربوکسی تراپی چگونه انجام می‌  گیرد؟

پرداختن به موضوع کربوکسی تراپی ارزان مهم‌ ترین نکته‌ای است که در ادامه این مطلب، قصد داریم تا برای شما درباره آن صحبت کنیم. اما قبل از آن لازم است، از عملکرد کربوکسی تراپی و تأثیرات آن بر روی افزایش گردش خون اطلاعاتی برای شما داشته باشیم.

نکته مهم و حائز اهمیتی که در این راستا لازم است به آن بپردازیم، این است که استفاده از عملکرد کربوکسی تراپی سبب بهبود بخشیدن به اکسیژناسیون بافت‌ ها می‌ گردد.

با توجه به این ‌که در گذشته استفاده از گاز دی‌ اکسید کربن در حمام موجود بود و به صورت موضعی بر روی بدن انجام می‌ شد، می ‌توانست عملکرد مفیدی را بر روی سطح پوست بگذارد و بهبود دهنده انواع زخم‌ ها باشد.

به دلیل این‌ که کربن دی‌ اکسید غلظت بسیاری دارد، هنگامی که به زیر پوست تزریق می ‌شود و به درون بافت ‌ها و رگ ‌های خونی می رود، سبب انقباض عروق می گردد و در نهایت این انقباض می ‌تواند باعث افزایش یافتن جریان خون در سطح پوست گردد.

مقاومت شریان ‌های پوست و عضلات

استفاده از کربوکسی تراپی در نهایت می ‌تواند مقاومت شریان ‌های پوست و عضلات را به دنبال داشته باشد. از طریق واکنش ‌هایی که داخل پوست به واسطه دی ‌اکسید کربن اتفاق می ‌افتد، عمل کربوکسی تراپی می‌ تواند سبب افزایش گردش خون گردد.

اگر کربوکسی تراپی در نواحی چشم و پلک صورت بگیرد، بعد از این ‌که تزریق گاز دی‌اکسید کربن صورت گرفت، به مدت ۱۰ دقیقه گاز جذب پوست می‌ گردد و یک ظاهر طبیعی برای اشخاص به وجود می آورد. اگر کربوکسی تراپی در راستای ترک ‌های پوستی و اسکارها استفاده شود، امکان دارد که بیمار، میزان اندکی سوزش را احساس کند.

احساس کردن این سوزش به دلیلی است که دی ‌اکسید کربن تزریق ‌شده قصد درمان سلولیت و بافت ‌های چربی را دارد و میزان تزریق دی ‌اکسید کربن در این راستا به نسبت پلک بیشتر می ‌باشد و این امر سبب می ‌شود که احساسی همانند کشش و فشار در سطح پوست به وجود بیاورد.

افزایش گردش خون

با توجه به این ‌که افزایش گردش خون می ‌تواند برای بدن بسیار مفید باشد، احساس کشش و فشار با استفاده از تزریق بافت ‌ها به وجود می‌ آید که امری طبیعی می ‌باشد.

برای این که بتوانید از خدمات کربوکسی تراپی استفاده کنید، پیشنهاد می ‌کنیم که از کربوکسی تراپی ارزان استفاده نکنید. به دلیل این ‌که مواد و دستگاه‌هایی که در این راستا مورد استفاده قرار می ‌گیرند، کیفیت پایینی داشته و سبب به وجود آمدن مشکلات و عوارضی برای شما می گردد.

پیشنهاد ما بر این است تا از زر کلینیک به ‌عنوان مرکز درمانی معتبر که بهترین خدمات را با استفاده از بهترین مواد و بهترین دستگاه ها برای شما به دنبال دارد، استفاده کنید و نتیجه سودمندی را تجربه کنید.

افزایش گردش خون
افزایش گردش خون

بازسازی پوست با استفاده از روش کربوکسی تراپی به چه صورت است؟

آزمایشات متعددی در راستای روش درمانی کربوکسی تراپی صورت گرفته است و بر روی موش ‌های آزمایشگاهی این تست انجام شده است.

هنگامی‌ که گاز دی ‌اکسید کربن به غشای عروقی این موجودات تزریق شد، بررسی و ارزیابی‌ های متعددی صورت گرفت. سپس از این طریق، متخصصین توانستند به این موضوع پی ببرند که تزریق دی‌  اکسیدکربن می ‌تواند در تحریک فیبرهای کلاژن تاثیرگذار باشد

و همین امر توانست روش درمانی کربوکسی تراپی را به‌ عنوان یک راهکار مؤثر برای برطرف نمودن پیری و همین طور برطرف کردن آسیب‌ های پوستی مطرح کند تا افراد بتوانند از این طریق مشکلات پوستی خود را رفع کنند.

هنگامی ‌که تزریق برای موش ‌ها صورت گرفت، بررسی ‌های متعددی انجام شد و سپس تغییرات حاصل شده بدین‌ گونه بود که گردش کلاژن در پوست آن ‌ها بسیار بیشتر دیده شد. موش‌ های آسیب ‌دیده یا پیر بعد از درمان کربوکسی تراپی توانستند بهبود بیابند و ظاهر ضخیم ‌تری برای پوست آن ‌ها به وجود آمد.

از طریق روش کربوکسی تراپی می ‌توان افزایش کلاژن را به دنبال داشت

با توجه به نتایج به دست آمده، دریافتیم که از طریق روش کربوکسی تراپی می ‌توان افزایش کلاژن را به دنبال داشت و سپس ساماندهی بافت ‌های متعدد بدن سبب می ‌شود که بافت‌ های پوستی بهبود بیابند.

همین امر باعث شد که امروزه راهکار درمان از طریق کربوکسی تراپی بسیار شناخته شده می ‌باشد و افرادی که قصد بهبود پوست و ذخیره ‌سازی آن را دارند، می ‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند.

استفاده از این راهکار درمانی برای جلوگیری از پیری پوست مؤثر واقع می ‌شود و از این طریق می ‌توان تیرگی‌ های زیر چشم و لایه های چربی که در برخی مواقع ممکن است وجود داشته باشند را رفع کرد.

استفاده از یک مرکز مؤثر به جهت درمان از طریق کربوکسی تراپی

البته نکته حائز اهمیت در این راستا استفاده از یک مرکز مؤثر به جهت درمان از طریق کربوکسی تراپی می باشد. ممکن است شما نیز به واژه کربوکسی تراپی ارزان برخورده باشید. لازم به ذکر است بدانید که هر عملکردی که هزینه پایینی دارد، نمی‌ تواند مفید و اثر بخش باشد.

اگر هزینه ‌های غیر معقولی برای کربوکسی تراپی شنیدید، مطمئن شوید که مواد و دستگاه‌ های استفاده شده در آن کلینیک بی کیفیت می باشد و نمی ‌تواند رضایت شما را برای انجام عمل کربوکسی تراپی به دنبال داشته باشد.

با توجه به این موضوع، زر کلینیک از مجموعه مراکزی است که بهترین خدمات‌ رسانی کربوکسی تراپی را به دنبال دارد و از طریق دستگاه ‌ها و مواد باکیفیت می ‌تواند سلامت پوستی بیماران را تضمین کند.

استفاده از یک مرکز مؤثر به جهت درمان از طریق کربوکسی تراپی
استفاده از یک مرکز مؤثر به جهت درمان از طریق کربوکسی تراپی

آمادگی قبل از انجام کربوکسی تراپی چیست؟

برا این ‌که بتوانید درک بهتری از درمان کربوکسی تراپی داشته باشید، لازم است عنوان کنیم که هیچ ‌گونه آمادگی خاصی قبل از انجام کربوکسی تراپی نیاز نمی ‌باشد.

با توجه به این ‌که کدام مناطق بدن شما نیاز است تا تحت درمان از طریق کربوکسی تراپی باشد، ممکن است پزشک، توصیه‌ ها و پیشنهاداتی برای شما در این راستا داشته باشد.

استفاده از داروهایی همانند بروفن، ژلوفن و داروهای ضد التهابی مانند آسپرین تا چند روز قبل از مراجعه به زر کلینیک به جهت انجام کربوکسی تراپی ممنوع می باشد. به دلیل این‌ که این دسته از داروها می تواند احتمال کبودی را بیشتر کند و سبب به وجود آمدن عوارض کبودی بر روی سطح پوست شما گردد.

یک نکته حائز اهمیت در راستای انجام درمان از طریق کربوکسی تراپی این است که محدودیت ‌های خاصی بعد از انجام این روش درمانی نخواهید داشت و بعد از انجام این روش فوراً می توانید به فعالیت ‌های روزانه خود بپردازید و هیچ ‌گونه منعی برای شما وجود ندارد.

آمادگی قبل از انجام کربوکسی تراپی چیست؟
آمادگی قبل از انجام کربوکسی تراپی چیست؟

عملکرد روش کربوکسی تراپی برای درمان به چه صورت می باشد؟

مهم‌ترین نکته‌ای که درمان کربوکسی تراپی می‌ تواند به دنبال داشته باشد، این است که با توجه به منطقه آسیب‌ دیده، روش درمانی آن متفاوت می باشد. اما برخی از اطلاعات کلی وجود دارد که برای کربوکسی تراپی همه درمان ها یکسان و یکنواخت می باشد. استفاده از عملکرد کربوکسی تراپی بدین ‌گونه است که نیاز به یک کپسول دارد.

کپسول ‌هایی که حاوی گاز دی‌ اکسیدکربن هستند و از طریق لوله ‌های پلاستیکی می ‌توانند جریان گاز متصل به خود را به بیرون انتقال دهند.

با توجه به این ‌که کلینیک مد نظر تخصص کافی را در این راستا داشته باشد و تمامی ابزار و مواد و دستگاه‌ های لازم آن بتوانند میزان فشار ورودی گاز در نواحی مختلف را تنظیم کنند، پزشک می تواند انجام عمل کربوکسی تراپی را برای شما صورت بدهد.

مهم ‌ترین نکته در این راستا این است که این عملکرد از طریق لوله استریل پلاستیکی انجام می شود. فیلترهای مناسبی بر روی این لوله‌ ها تعبیه شده‌اند که می ‌تواند ناخالصی‌ هایی که در گاز دی ‌اکسید کربن وجود دارد را جدا کند تا این دسته از گازها که برای بدن مفید نمی ‌باشند، هیچ ‌گونه نفوذی به بدن نداشته باشند.

از طریق سوزن بسیار ریزی تزریق گاز دی‌ اکسید کربن به بدن انجام می شود

بعد از این ‌که تمامی موارد صورت گرفت، از طریق سوزن بسیار ریزی تزریق گاز دی‌ اکسید کربن به بدن انجام می شود. لازم به ذکر است، بدانید که در راستای انجام روش کربوکسی تراپی هیچ ‌گونه دردی احساس نخواهید کرد.

اگر آستانه تحمل شما بسیار پایین است و حساس هستید، ممکن است پزشک برای راحتی شما از بی‌ حسی‌ های موضعی استفاده کند تا بتواند بدون هیچ‌ گونه حس آزاردهنده‌ای شرایط موجود برای تزریق دی ‌اکسید کربن را فراهم کند.

نکته حائز اهمیت در راستای تزریق گاز دی‌ اکسید کربن به بدن این است که شاید در ابتدای امر شرایط خاصی را تجربه کنید. به‌ عنوان نمونه ممکن است، هنگامی‌ که کربوکسی تراپی برای نواحی زیر چشم انجام می دهید، تصور کنید که زیر چشم شما بسیار پف کرده است و یا شرایطی همانند گریه دارد.

لازم به ذکر است بدانید که در این راستا جای هیچ ‌گونه نگرانی نمی ‌باشد. به دلیل این ‌که بعد از گذشت حدوداً ۱۰ دقیقه شرایط موجود برطرف می ‌گردد و به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

از طریق سوزن بسیار ریزی تزریق گاز دی‌ اکسید کربن به بدن انجام می شود
از طریق سوزن بسیار ریزی تزریق گاز دی‌ اکسید کربن به بدن انجام می شود

شرایط کربوکسی تراپی شکمی

برای برطرف نمودن چربی های شکمی از طریق راهکار کربوکسی تراپی نیز ممکن است شرایط منحصر به ‌فردی را تجربه کنید. به دلیل این‌ که برای برطرف نمودن این دسته از چربی ها میزان گاز دی ‌اکسید کربن به نسبت دیگر نواحی بدن بسیار بیشتر می باشد.

ممکن است تصور کنید که بدن شما بیش از اندازه باد کرده است و احساس پف بسیار داشته باشید. همین طور ممکن است اندکی فشار در ناحیه شکمی خود احساس کنید.

اگر بخواهیم این احساس را برای شما تشریح کنیم، بسیار شباهت به گرفتن فشار خون دارد. در نظر داشته باشید، در راستای انجام عمل کربوکسی تراپی هیچ نگرانی وجود ندارد و تمامی احساس پف و فشار بعد از گذشت ۲۴ ساعت به صورت کامل برطرف می ‌گردد.

البته لازم به ذکر است بدانید، این ‌که کلینیک مد نظر از دستگاه و مواد با کیفیت استفاده کند، می ‌تواند در راستای این امر تاثیر گذار باشد. زر کلینیک به عنوان مرکزی شناخته شده است که برای کربوکسی تراپی و انواع درمان ‌های متفاوت آن از بهترین دستگاه‌ها و موادهای با کیفیت استفاده خواهد کرد و از این طریق می ‌تواند رضایت مشتریان خود را جلب کند.

اگر در جایی، واژه کربوکسی تراپی ارزان به گوش شما رسید

با توجه به ذکر کردن این نکته، به یاد داشته باشید که اگر در جایی، واژه کربوکسی تراپی ارزان به گوش شما رسید، این تبلیغات را باور نکنید.

به دلیل این ‌که استفاده از کربوکسی تراپی ارزان قطعا با استفاده از مواد و دستگاه‌های ارزان‌ قیمت و بی ‌کیفیت اتفاق می‌افتد و ممکن است در راستای سلامتی شما اثربخش باشد و آن را تحت تاثیر قرار دهد.

اگر در جایی، واژه کربوکسی تراپی ارزان به گوش شما رسید
اگر در جایی، واژه کربوکسی تراپی ارزان به گوش شما رسید

بعد از روش کربوکسی تراپی چه انتظاری باید داشت؟

در ادامه موضوع کربوکسی تراپی ارزان لازم است انتظارات بعد از انجام درمان با کربوکسی تراپی را نیز عنوان کرد. برای این ‌که بتوانید اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید،

اگر از کربوکسی تراپی برای درمان جای زخم و ترک پوست استفاده کردید، درد اندکی برای شما وجود خواهد داشت که این امری طبیعی می باشد و به این دلیل اتفاق می افتد که بافت اسکار بدون عصب می باشد. بعد از گذشت مدتی، امکان دارد که در این نواحی احساس خارش را نیز تجربه کنید.

به دلیل این ‌که به مرور، ترک های پوستی و کشیدگی پوست صورت می گیرد و این امر می ‌تواند سبب خارش شود. اما لازم به ذکر است، در این راستا هیچ ‌گونه نگرانی نداشته باشید. به دلیل این‌ که بعد از گذشت ۵ دقیقه تمامی این علائم برطرف می شود.

حال ممکن است برخی از افراد از روش درمانی کربوکسی تراپی برای درمان سلولیت و کاهش چربی‌ ها استفاده کنند. این دسته از افراد به دلیل این ‌که میزان دی‌ اکسید کربن وارد شده در بدن آن‌ ها بیشتر می باشد، امکان دارد در هنگام تزریق، فشار بیشتری را تجربه کنند. این امر به این دلیل اتفاق می‌ افتد که گاز در بدن آن ‌ها انبساط پیدا می کند.

بعد از گذشت 24 ساعت احساسی که در این نواحی وجود دارد

البته در نظر داشته باشید، بعد از گذشت 24 ساعت احساسی که در این نواحی وجود دارد، برطرف می گردد. احساس گرما و خارش یک امری طبیعی می باشد.

به این دلیل که بعد از روش کربوکسی تراپی،  گازی که به بدن وارد شده است، در حال انجام وظیفه بر روی پوست می باشد و مهم ‌ترین وظیفه او در این راستا این است که افزایش گردش خون در پوست را به دنبال داشته باشد.

شما در حال مطالعه مقاله کربوکسی تراپی هستید. در این راستا لازم است عنوان کنیم که زر کلینیک با توجه به کیفیت بسیار بالای دستگاه‌ها و مواد استفاده شده برای کربوکسی تراپی می ‌تواند سلامت پوست شما را تضمین کند و به ‌عنوان بهترین کلینیک شناخته شده است.

بعد از گذشت 24 ساعت احساسی که در این نواحی وجود دارد
بعد از گذشت 24 ساعت احساسی که در این نواحی وجود دارد

مراقبت ‌های بعد از انجام کربوکسی تراپی چگونه می باشد؟

بعد از انجام کربن تراپی در بدن، لازم است که توصیه ‌های پزشک خود را جدی بگیرید. برخی از موارد توصیه شده توسط پزشک شامل موارد زیر می شوند:

ناحیه تحت درمان نباید بسیار حرکت داده شوند و از ماساژ دادن این ناحیه پرهیز کنید. مگر این ‌که پزشک به شما توصیه کرده باشد که ماساژ و حرکت دادن ناحیه درمان مشکلی به وجود نمی ‌آورد و توصیه پزشک بر این باشد که حرکت دادن و ماساژ اتفاق بیفتد.

باید بدانید، انجام فعالیت ‌های سنگین همانند ورزش شدید به مدت ۲۴ ساعت بعد از عمل کربوکسی تراپی صورت نگیرد و لازم است از این امر خودداری کنید.

تابش مستقیم آفتاب بعد از عمل کربوکسی تراپی

تابش مستقیم آفتاب بعد از عمل کربوکسی تراپی برای پوست مضر می باشد. به این دلیل ‌که گرمای بسیار می تواند عملکرد دی‌ اکسید کربن را مختل کند و پزشک پیشنهاد می ‌کند به مدت ۷۲ ساعت نباید در معرض مستقیم تابش آفتاب باشید.

برای این‌ که در مناطق تحت درمان، ورم به وجود نیاید، پزشک پیشنهاد می‌ کند که مصرف الکل و نمک را به کمترین حد ممکن برسانید. به دلیل این ‌که این دسته از مواد می‌ تواند سبب ورم صورت شود.

اگر در برخی مواقع محل درمان ورم کرد، می ‌توانید به مدت ۱۵ ساعت و هر ۱ ساعت یک‌ بار، از کمپرس سرد استفاده کنید تا کاهش ورم های موجود را به دنبال داشته باشد.

اگر ناحیه‌ی درمان کربوکسی تراپی، صورت شما می باشد، لازم است در هنگام استراحت، مکان استراحت شما به گونه‌ای باشد که سر شما در قسمتی بالاتر از بدن قرار بگیرد.

تابش مستقیم آفتاب بعد از عمل کربوکسی تراپی
تابش مستقیم آفتاب بعد از عمل کربوکسی تراپی

درمان با کربوکسی تراپی بر روی نواحی بدن به چه صورت می باشد؟

برای این‌ که بتوان به موضوع کربوکسی تراپی ارزان پرداخت، لازم است تأثیرات مهمی که از طریق دستگاه ‌های باکیفیت در زر کلینیک بر روی نواحی متفاوت بدن صورت می ‌گیرد را برای شما عنوان کنیم.

زر کلینیک این اقدامات را برای بیماران فراهم می ‌کند تا بتواند از بهترین دستگاه‌ ها و مواد کاربردی استفاده کنند تا درمان پوست را به دنبال داشته باشد.

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان کبودی زیر چشم

حتماً شما نیز با مشکل کبودی زیر چشم مواجه شده اید. دلایل متعددی می ‌تواند سبب کبودی زیر چشم باشد که از مهم‌ ترین آن‌ ها می ‌توان به پر شدن خون در رگ ‌ها و مویرگ ‌های زیر چشم اشاره کرد.

با توجه به این ‌که اشک از پلک ها و از داخل بینی تخلیه می گردد، دلایل متعددی همانند انحراف تیغه بینی، شکستگی قبلی بینی، آلرژی ‌های فصلی و تخلیه اشک‌ ها در راستای برخی موارد ممکن است از طریق روش عادی انجام نشود.

همین امر یک عامل مؤثر برای پایین آوردن جریان خون در بخش انتهایی پایین پلک می شود و در آخر سبب کاهش یافتن اکسیژن رسانی در آن منطقه می ‌گردد و می ‌تواند سبب به وجود آمدن کبودی زیر چشم شود.

با توجه به این موضوع، شبکه مویرگی در پایین پلک ایجاد می‌ شود و همین امر باعث می‌ شود که روش درمانی کربوکسی تراپی بر روی درمان کبودی چشم موثر باشد.

هنگامی که تزریق دی‌ اکسید کربن در نواحی زیر پلک صورت می‌ گیرد

هنگامی که تزریق دی‌ اکسید کربن در نواحی زیر پلک صورت می‌ گیرد، می ‌تواند افزایش کلاژن را به همراه داشته باشد و این ناحیه را جوانتر کند. صلاحدید پزشک مد نظر برای ناحیه زیر پلک می‌ تواند تعیین کند که چه میزان گاز دی‌ اکسید کربن نیاز می ‌باشد تا سبب افزایش جریان خون شود و تقویت شبکه مویرگی را به دنبال داشته باشد.

با توجه به این‌ که روش کربوکسی تراپی غیر تهاجمی می باشد، این امر می ‌تواند گردش خون در زیر پلک را برای زمان طولانی بالاتر ببرد و در نهایت به مرور زمان تیرگی ‌ها به رنگ صورتی تبدیل می شود. تاثیر گذاری کربوکسی تراپی برای نواحی پلک و کبودی ‌های آن ‌ها می ‌تواند تا ۶ ماه ماندگار باشد.

نگرانی برای تزریق کربوکسی تراپی در زیر چشم

ممکن است برخی از افراد نگرانی هایی برای انجام کربوکسی تراپی در نواحی چشم خود داشته باشند. همان‌ طور که عنوان کردیم، این درمان می تواند برای چروک های ارثی در بدن افراد در نواحی چشم، مؤثر باشد.

اما نکته حائز اهمیت این است که حتماً این اتفاق به دست افراد آموزش‌ دیده بیفتد و اگر اشخاصی که تخصص کافی در این راستا ندارند، از این عملکرد استفاده کنند، می ‌تواند سبب به وجود آمدن معضلات متعددی شود.

اگر گاز به عضلات چشم شما نشت کند، می تواند خطر کوری را در پی داشته باشد. به همین دلیل پیشنهاد ما بر این است که از خدمات زر کلینیک که دارای متخصصین و دستگاه های با کیفیتی در راستای انجام کربوکسی تراپی می باشد، استفاده کنید.

نگرانی برای تزریق کربوکسی تراپی در زیر چشم
نگرانی برای تزریق کربوکسی تراپی در زیر چشم

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان آلوپسی

لازم به ذکر است بدانید، آلپوسی همان ریزش مو می باشد که با توجه به گردش خون ضعیف اتفاق می ‌افتد. پزشکان بر این باورند که استفاده از عملکرد کربوکسی تراپی و تزریق گاز دی‌ اکسید کربن می ‌تواند باعث تحریک رشد موها گردد و در این راستا ریزش مو را برطرف کند.

لازم به ذکر است بدانید، هیچ درمانی کامل و صد درصدی برای برطرف نمودن طاسی مو وجود ندارد. اما اگر بتوان فولیکول‌ های مو را حفظ کرد، ریزش مو نیز کنترل می شود.

با توجه به این ‌که ممکن است در برخی موارد ریزش مو ارثی باشد، با استفاده از روش کربوکسی تراپی می ‌توان آن را به تعویق انداخت.

روش کربوکسی تراپی در راستای ریزش مو بدین گونه اثر می ‌کند که اشخاصی که به ‌تازگی موهای آن ‌ها شروع به ریزش کرده اند را از طریق تحریک رشد مو به این امر وا می ‌دارد که در حفظ موهای خود تلاش کنند. این شیوه می ‌تواند به نسبت دارو عملکرد بهتری را برای درمان ریزش مو داشته باشد.

اشخاصی که از طریق کربوکسی تراپی در تلاشند تا جلوگیری از ریزش مو داشته باشند، بعد از گذشت جلسه سوم تا چهارم می ‌تواند تغییرات بسیاری را در این روند ببینند.

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان آلوپسی
تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان آلوپسی

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان چاقی و سلولیت

از مهم‌ ترین کاربردهایی که می‌ توان از طریق کربوکسی تراپی در نظر گرفت، کاهش یافتن وزن و برطرف نمودن چاقی می باشد و در این راستا می ‌تواند عملکرد بسیار مهمی را به دنبال داشته باشد.

در اغلب کشورهای اروپایی، یکی از راهکارهای مهم و محبوب به‌ جهت کاهش وزن، روش درمانی کربوکسی تراپی می باشد. مهم ‌ترین علتی که باعث می شود کربوکسی تراپی تاثیر بسیاری بر روی کاهش وزن و لاغری داشته باشد، این است که عکس‌العمل خوبی در راستای چربی ‌ها می ‌تواند از خود نشان بدهد.

هنگامی ‌که از طریق روش کربوکسی تراپی، دی‌ اکسید کربن به چربی ‌های موجود در بدن تزریق می گردد، این گاز تبدیل به اسید کربنیک می ‌شود.

مهم ‌ترین ویژگی اسیدکربنیک

برای درک بهتر این موضوع، لازم است از قابلیت‌ های مهم اسیدکربنیک نیز برای شما بگوییم. مهم ‌ترین ویژگی اسیدکربنیک این است که می ‌تواند سبب آزادسازی سلول ‌های چربی شود و آن ‌ها را حل کند.

همین امر باعث می ‌شود که عمل کربوکسی تراپی برای لاغری بسیار مؤثر واقع شود و به ‌مرور زمان، کاهش وزن را به دنبال داشته باشد. این راهکار ساده برای لاغری بسیار مؤثر واقع می‌ شود و توانسته نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کند.

بعد از این ‌که پزشک بررسی ‌های موجود بر روی بدن شما را انجام داد، نواحی مختلفی که قصد چربی سوزی آن مناطق را دارید، لازم است تحت درمان از طریق دی‌ اکسید کربن باشند.

همین امر باعث می‌ شود که به وسیله یک سوزن ریز، تزریق دی‌ اکسید کربن در نواحی زیر پوست صورت بگیرد و عمل کربوکسی تراپی برای کاهش وزن انجام شود. به صورت کلی، مدت زمان در نظر گرفته ‌شده برای انجام این روش 15 دقیقه است.

نکته حائز اهمیت این است که هیچ‌ گونه بیهوشی و بی ‌حسی برای انجام کربوکسی تراپی صورت نمی ‌گیرد. به همین دلیل است که این راهکار به‌ عنوان یک راهکار محبوب برای کاهش وزن عنوان شد و هیچ ‌گونه دوره نقاهتی برای کربوکسی تراپی وجود ندارد. همین امر باعث می ‌شود که بیمار بعد از انجام کربوکسی تراپی فوراً به فعالیت‌ های روزانه خود بپردازد.

مهم ‌ترین ویژگی اسیدکربنیک
مهم ‌ترین ویژگی اسیدکربنیک

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان جای جوش و زخم

یکی دیگر از مواردی که کربوکسی تراپی می تواند اثربخشی بسیاری را به دنبال داشته باشد، در برطرف نمودن جای جوش و آکنه می باشد. استقبال بسیاری از افراد از این روش سبب شده که اغلب مردم، رضایت کافی را از انجام عمل کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن جای جوش و اسکار داشته باشند.

لازم به ذکر است بدانید، هیچ‌ گونه درد و حس آزاردهنده‌ای در راستای انجام کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن جای جوش وجود نخواهد داشت.

تزریق دی ‌اکسید کربن می‌ تواند از بین برنده باکتری‌ های موجود که سبب به وجود آمدن جوش می شوند، باشد و این به‌ عنوان یک نکته اثرگذار برای درمان کربوکسی تراپی شناخته می شود. همین طور استفاده از این عملکرد می ‌تواند فواید بسیاری را برای پوست به دنبال داشته باشد.

به دلیل این‌ که عمل کلاژن سازی در این راستا تقویت می شود و می ‌تواند در برطرف نمودن جای جوش و زخم مؤثر واقع شود. همین امر باعث شده که کربوکسی تراپی برای برطرف نمودن جای جوش و جای زخم یک راهکار بسیار مؤثر در علم پزشکی باشد و امروزه اغلب افراد در تلاشند تا از این روش کاربردی استفاده کنند و پوست خود را بهبود ببخشند.

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان جوانسازی پوست

مهم‌ ترین عملکردی که کربوکسی تراپی به دنبال دارد، این است که می ‌تواند تحریک افزایش خون را به دنبال داشته باشد. همین امر باعث می شود مویرگ ‌های جدیدی ایجاد شوند که این مویرگ ‌ها قابلیت بازسازی کلاژن پوست را دارند و می ‌توانند وضعیت پوست و زیبایی آن را در بهترین حالت ممکن قرار بدهند و سبب جوانسازی پوست می گردد. همین امر باعث شده که اغلب افراد امروزه برای جوانسازی پوست خود از روش کارآمد و مفید کربوکسی تراپی استفاده کنند.

در راستای تمامی موارد عنوان شده، اهمیت استفاده از مرکزی که بتواند عملکرد کربوکسی تراپی را برای شما در بهترین حالت ممکن صورت دهد، بسیار زیاد می ‌باشد.

مرکزی که از مواد و دستگاه‌های باکیفیت استفاده کند، می تواند نتیجه حاصل شده و با استفاده از کربوکسی تراپی را برای شما تضمین کند. زر کلینیک به ‌عنوان بهترین کلینیک برای انجام کربوکسی تراپی شناخته‌ شده است و دقت بالایی در راستای انجام این عملکرد دارد.

تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان جوانسازی پوست
تاثیر استفاده از کربوکسی تراپی برای درمان جوانسازی پوست

تعداد جلسات درمانی به واسطه کربوکسی تراپی چه میزان می باشد؟

ممکن است برخی از افراد سوالاتی در رابطه با میزان جلسات درمان از طریق کربوکسی تراپی داشته باشند. برای این دسته از افراد لازم است ذکر کنیم، با توجه به محل درمان و نوع مشکلی که قصد دارید از طریق کربوکسی تراپی آن را برطرف کنید، ممکن است جلسات متعددی برای درمان آن صورت بگیرد. در کل، تعداد جلسات عنوان شده با توجه به هدفشان متغیر می باشد. در ادامه، بیشتر در رابطه با این موضوع صحبت خواهیم کرد.

چربی های موضعی

اگر در تلاشید تا با استفاده از روش درمانی کربوکسی تراپی چربی ‌های موضعی را برطرف کنید، پزشک پیشنهاد می کند ۸ تا ۱۰ جلسه می تواند بهترین نتیجه را برای این عمل به دنبال داشته باشد. لازم است عملکرد، هر هفته یا ۱ هفته در میان صورت بگیرد و بعد از به اتمام رساندن تمامی جلسات، چند جلسه درمانی سالانه نیز برای شارژ کردن آن مورد نیاز می باشد تا بتوان به نتیجه دلخواه خود رسید.

سلولیت

اگر از روش درمانی کربوکسی تراپی برای سلولیت و پوست ‌های پرتقالی استفاده می ‌کنید، جلساتی ما بین ۶ تا ۱۰ می تواند درمان شما را تکمیل کند. در نظر داشته باشید، فواصل لازم بین این جلسات ۱ یا ۲ هفته یک ‌بار با توجه به صلاحدید پزشک اتفاق می ‌افتد.

ترک پوستی

اگر قصد برطرف نمودن ترک های پوستی را از طریق روش کربوکسی تراپی دارید، ۴ تا ۱۰ جلسه درمانی در فواصل ۱ ماه یک‌ بار می ‌تواند نتیجه مؤثری را برای برطرف نمودن آن‌ ها به دنبال داشته باشد.

سیاهی زیر چشم

اگر قصد دارید از طریق روش کربوکسی تراپی سیاهی های زیر چشم را برطرف کنید، در فاصله زمانی ۲ هفته تا ۴ هفته بین جلسات بین ۴ تا ۸ جلسه نیاز است تا درمان سیاهی‌ های زیر چشم انجام شود.

جوانسازی پوست

در برخی مواقع، افراد به جهت جوانسازی پوست از کربوکسی تراپی استفاده می‌ کنند که این عملکرد ۴ تا ۸ جلسه درمانی احتیاج دارد که لازم است ۱ ماه یک ‌بار این جلسات برگزار شوند.

با توجه به ذکر کردن این موارد، زر کلینیک در راستای خدمات‌ رسانی به مراجعه ‌کنندگان عزیز تبحر خاصی دارد. به دلیل این ‌که دستگاه‌ها و مواد استفاده‌ شده در زر کلینیک بسیار با کیفیت هستند و می ‌تواند نتیجه دلخواه را برای مراجعه‌ کنندگان به ارمغان بیاورد.

جوانسازی پوست
جوانسازی پوست

ماندگاری نتیجه درمان با کربوکسی تراپی چه میزان می باشد؟

برای این ‌که بتوانیم به موضوع کربوکسی تراپی ارزان بپردازیم و مشکلات آن را نیز بگوییم، لازم است از ماندگاری نتیجه کربوکسی تراپی نیز بگوییم.

اگر بیمار بعد از انجام روش کربوکسی تراپی، تغذیه مناسب و ورزش مفید داشته باشد، این دو عامل می ‌تواند اثر بسیاری بر روی میزان ماندگاری درمان به واسطه کربوکسی تراپی بگذارد. لازم است که درمان کربوکسی تراپی تا انتها ادامه داشته باشد و تمامی جلسات لازم برای آن را انجام بدهید.

اگر شما فقط به یک جلسه برای کربوکسی تراپی بسنده کنید و یا بعد از انجام آن ورزش و یا تغذیه مناسبی نداشته باشید، ممکن است با گذشت چندین ماه عارضه های موجودی که با استفاده از کربوکسی تراپی قصد برطرف نمودن آن را داشتید، بازگردد.

توصیه ‌های بسیاری بعد از انجام درمان با کربوکسی تراپی نیز صورت می ‌گیرد

توصیه ‌های بسیاری بعد از انجام درمان با کربوکسی تراپی نیز صورت می ‌گیرد و عموماً پزشک توصیه می ‌کند، برای این ‌که درمان خود را رو به بهبودی ببرید، ۳ تا ۴ جلسه می تواند اثر بهتری بگذارد.

لازم به ذکر است بدانید، اگر قصد دارید ماندگاری کربوکسی تراپی برای شما بسیار زیاد باشد، لازم است هر ۶ ماه یک‌ بار تمدید شود. اگر دوره درمان کربوکسی تراپی تکمیل شود، ماندگاری بیشتری دارد و از این طریق افراد می ‌توانند از زیبایی خود استفاده بیشتری ببرند.

در ادامه، شخصی که قصد تزریق کربوکسی تراپی دارد، باید تخصص کافی در این زمینه را داشته باشد و از دستگاه‌ها و مواد با کیفیت استفاده کند و این امر می ‌تواند در راستای ماندگاری نتیجه‌ی کربوکسی تراپی مؤثر واقع شود. ممکن است در برخی مراکز از کربوکسی تراپی ارزان استفاده شود.

این عملکرد به ‌غیر از به وجود آمدن عارضه ‌هایی، ممکن است ماندگاری بسیاری را نداشته باشد و بر روی سلامتی شما تاثیرگذار باشد. زر کلینیک با استفاده از بهترین دستگاه‌ها و مواد باکیفیت، اقدامات لازم را برای انجام کربوکسی تراپی انجام می دهد و رضایت اغلب مراجعه‌ کنندگان خود را نیز جلب می کند.

توصیه ‌های بسیاری بعد از انجام درمان با کربوکسی تراپی نیز صورت می ‌گیرد
توصیه ‌های بسیاری بعد از انجام درمان با کربوکسی تراپی نیز صورت می ‌گیرد

روش درمانی کربوکسی تراپی برای چه اشخاصی پیشنهاد نمی‌ شود؟

ممکن است برخی از افراد کاندیدای مناسبی به جهت انجام درمان کربوکسی تراپی نباشند و منع استفاده برای برخی از افراد وجود داشته باشد. اشخاصی که دچار ویژگی ‌ها و شرایط خاصی هستند، نباید از روش کربوکسی تراپی استفاده کنند. این دسته از افراد عبارتند از:

 • اشخاصی که فوبیای سوزن و تزریق دارند.
 • اشخاصی که سوابق بیهوشی عصبی و استرس بیش از اندازه را دارند.
 • اشخاصی که از مشکل نارسایی قلبی رنج می ‌برند.
 • اشخاصی که حملات قلبی را تجربه کرده‌اند.
 • اشخاصی که دچار بیماری ریوی و انسداد مزمن ریه هستند.
 • اشخاصی که آپنه خواب را تجربه می‌ کنند.
 • اشخاصی که دچار نارسایی کلیه هستند و دیالیز می شوند.
 • اشخاصی که دچار فشار خون کنترل نشده می باشند.
 • اشخاصی که دچار اختلالات یا بیماری هایی در بافت همبند می ‌باشند.
 • اشخاصی که دچار بیماری ‌های خونریزی همانند هموفیلی هستند.
 • اشخاصی که به عفونت باکتریایی و ویروسی مبتلا هستند.
 • بانوانی که باردار یا شیرده هستند.
 • اشخاصی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده می‌ کنند.
 • اشخاصی که در منطقه تحت درمان، یک جسم خارجی همانند پیرسینگ دارند.

با توجه به موارد ذکر شده، اشخاصی که دچار این دسته از شرایط هستند، امکان استفاده از خدمات درمانی از طریق کربوکسی تراپی را ندارند.

هزینه کربوکسی تراپی چگونه است؟

مهم‌ ترین نکته در راستای انجام کربوکسی تراپی، هزینه ‌های مربوط به آن می باشد. برخی از افراد در تلاشند تا بتوانند مدیریت هزینه‌ های کربوکسی تراپی را بر عهده داشته باشند.

برای این که بتوانید اطلاعات دقیقی در راستای هزینه ‌ها و قیمت کربوکسی تراپی داشته باشید، لازم است بگوییم که شرایط و پارامترهای مهمی می ‌توانند بر روی این هزینه‌ ها مؤثر واقع شود.

اگر بخواهیم به این دسته از عوامل بپردازیم، لازم است بگوییم از مهم‌ ترین دلایلی که در راستای هزینه کربوکسی تراپی عنوان می شود، شامل موارد زیر می‌ شود.

جلسات مد نظر کربوکسی تراپی

جلسات در نظر گرفته‌ شده برای انجام کربوکسی تراپی می ‌تواند تاثیر بسیار مستقیم بر روی هزینه کربوکسی تراپی بگذارد. با توجه به این ‌که کدام نواحی بدن شما لازم است تحت درمان  کربوکسی تراپی قرار بگیرد، پزشک معالج می ‌تواند جلسات متعددی را در نظر بگیرد و این عملکرد با توجه به میزان جلسه ‌ها می‌ تواند هزینه متفاوتی برای شما در بر بگیرد. بر اساس میزان آسیب ‌دیدگی می ‌توان تعداد جلسات کمتر و یا بیشتر را برای انجام کربوکسی تراپی ذکر کرد.

اما در حالت عادی پزشک پیشنهاد می کند، برای این ‌که نتیجه اثربخشی از کربوکسی تراپی گرفت، ۴ تا ۸ جلسه پیشنهاد می شود. هر کدام از این جلسات ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارد تا درمان کربن تراپی به بهترین حالت ممکن انجام بگیرد. بعد از گذشت مدت زمان ذکر شده، نیاز است زمانی منتظر ماند تا تغییرات متعدد از طریق درمان کربوکسی تراپی بر روی پوست حاصل گردد.

تخصص ‌های پزشک مد نظر

هزینه های کربوکسی تراپی  را نیز می ‌توان از طریق تخصص پزشک مد نظر سنجید و این امر می ‌تواند یک پارامتر مهم در راستای تعیین هزینه ‌های موجود کربوکسی تراپی باشد. به دلیل این‌ که هر چه تخصص پزشک برای این امر بیشتر باشد، می ‌تواند سلامت شما را بیشتر تامین کند.

تخصص ‌های پزشک مد نظر
تخصص ‌های پزشک مد نظر

منطقه قرارگیری کلینیک

یک نکته حائز اهمیت دیگر در راستای تعیین هزینه ‌های کربوکسی تراپی موقعیت جغرافیایی کلینیک می باشد. به دلیل این ‌که در شهرهای بزرگ، کلینیک‌ هایی که در شمال شهر و جنوب شهر واقع هستند، قیمت‌ های متفاوتی از یکدیگر دارند. زیرا برخی از مراکز، تجهیزات کافی را برای انجام عمل کربوکسی تراپی ندارند.

این دسته از افراد نیز می ‌توانند سبب به وجود آمدن عوارض متعددی برای شما گردند و همین امر باعث می‌ شود که منطقه قرارگیری کلینیک در هزینه کربوکسی تراپی مؤثر واقع شود. به همین دلیل، کلینیک‌ هایی که کیفیت بالایی دارند، می ‌توانند خدمات‌ رسانی بهتری به مشتریان داشته باشند.

مواد و دستگاه ‌های لازم

اگر دستگاه ‌ها و مواد لازم برای انجام کربوکسی تراپی با کیفیت باشند، ممکن است هزینه ‌های موجود برای کربوکسی تراپی متفاوت باشد و این عامل نیز می ‌تواند تاثیر بسیار مستقیمی برای هزینه ‌های موجود کربوکسی تراپی بگذارد.

کلینیک مد نظر

در برخی مراکز، خدمات لازم برای کربوکسی تراپی به بهترین نحو  صورت نمی ‌گیرد و این امر بر روی هزینه ‌های کربوکسی تراپی موثر است. زر کلینیک به این دلیل ‌که از مواد باکیفیت و دستگاه‌ های کاربردی استفاده می کند، می تواند سلامت پوست شما را از طریق کربوکسی تراپی تضمین کند.

با توجه به موارد ذکر شده، عوامل متعدد بسیاری می ‌توانند بر روی هزینه کربوکسی تراپی نقش داشته باشند. مهم ‌ترین نکته، استفاده از خدمات باکیفیت بالا می باشد.

هنگامی که یک کلینیک خدمات بالایی را برای انجام کربوکسی تراپی به مراجعه‌ کنندگان خود ارائه دهد، می ‌تواند برای برطرف نمودن نیاز آن ‌ها مؤثر واقع شود. اگر شما نیز در تلاشید تا از هزینه کربوکسی تراپی اطلاعات بسیاری کسب کنید، لازم است مواردی که عنوان کردیم را مهم بشمارید.

کلینیک مد نظر
کلینیک مد نظر

کربوکسی تراپی ارزان در چه مواقعی صورت می‌ گیرد؟

ممکن است سوال ذهنی شما این باشد که چرا در برخی مراکز، کربوکسی تراپی با یک هزینه و در برخی مراکز دیگر کربوکسی تراپی با هزینه ‌های بسیار کمتر انجام می گیرد.

نکته حائز اهمیت در راستای کربوکسی تراپی ارزان این است که هر ارزانی نمی ‌تواند کیفیت و عملکرد بالای کربوکسی تراپی را به دنبال داشته باشد.

هنگامی کربوکسی تراپی می‌ تواند مؤثر واقع شود و نتیجه اثربخشی را برای درمان بیماری ‌های متفاوت به دنبال داشته باشد که کیفیت مواد استفاده شده و دستگاه‌ های لازم در کلینیک بسیار بالا باشد و این عملکرد می ‌تواند مؤثر و مفید واقع شود.

اگر شنیدی که در مراکزی، کربوکسی تراپی ارزان می باشد، حتماً به این نکته شک کنید که عملکردهای موجود در این کلینیک ممکن است با کیفیت بالا صورت نگیرد.

در این راستا بهتر است، زر کلینیک را به‌ عنوان یک مرکز مؤثر و  با کیفیت بالا در راستای خدمات‌ رسانی کربوکسی تراپی عنوان کنیم. زر کلینیک دارای دستگاه های بسیار با کیفیتی می ‌باشد و در این راستا می ‌تواند سلامت پوست افراد را تضمین کند و با بهترین روش موجود، درمان کربوکسی تراپی را برای آن ‌ها انجام دهد. به همین سبب پیشنهاد ما برای شما این است که از خدمات منحصر به فرد زر کلینیک استفاده کنید.

کربوکسی تراپی ارزان در چه مواقعی صورت می‌ گیرد؟
کربوکسی تراپی ارزان در چه مواقعی صورت می‌ گیرد؟

قیمت دستگاه کربوکسی تراپی

همان طور که می دانید زرکلینیک مرکز ارائه خدمات کربوکسی تراپی بر روی مخاطبین است و کارش فروش دستگاه های کربوکسی تراپی نیست.

لذا ما اطلاع خاصی از قیمت دستگاه کربوکسی تراپی نداریم.

فروش دستگاه کربوکسی تراپی

همان طور که گفتیم کار ما در زرکلینک ارائه خدمات زیبایی است و فروش دستگاه کربوکسی تراپی در حیطه کاری زرکلینیک قرار نمی گیرد.

لذا توصیه میکنیم برای خرید و یا فروش دستگاه کربوکسی تراپی با اصناف مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

سخن آخر

با توجه به این‌ که کربوکسی تراپی یک راهکار درمانی مؤثر و بدون خطر و ایمن می باشد، می تواند کمک بسیاری برای برطرف نمودن مشکلات پوستی شما به خصوص سیاهی و تیرگی زیر چشم، چین ‌و چروک ‌های پوست، جای زخم، جای جوش، ترک‌ های پوستی و دیگر موارد را به دنبال داشته باشد و سبب جوانسازی پوست صورت و بدن گردد.

با توجه به این‌ که این روش ایمن می باشد، ممکن است در برخی مواقع با واژه کربوکسی تراپی ارزان رو به رو شده باشید که این امر در مواقعی اتفاق می ‌افتد که کلینیک مد نظر از خدمات بی کیفیتی برای مشتریان استفاده می کند.

هنگامی کربوکسی تراپی ارزان اتفاق می‌افتد که عملکرد کلینیک با کیفیت پائین و مواد بسیار بی کیفیت انجام بگیرد. اگر قصد دارید تا از کربوکسی تراپی به بهترین حالت ممکن و دستگاه های با کیفیت و مواد خوب استفاده کنید، ما به شما زر کلینیک را پیشنهاد می ‌کنیم.

به این دلیل که زر کلینیک از طریق کیفیت بالای دستگاه ها و مواد مصرفی، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند و عملکرد مؤثری در راستای کربوکسی تراپی داشته باشد.

سخن آخر
سخن آخر

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید