میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه لیزر خار پاشنه
هزینه لیزر خار پاشنه

لیست موضوعات

هزینه لیزر خار پاشنه

در این مقاله از سایت بهترین دکتر برای تزریق چربی زیر چشم، به بررسی موضوع هزینه لیزر خار پاشنه خواهیم پرداخت.

یکی از دغدغه‌های اصلی افراد، هزینه لیزر خار پاشنه می‌باشد. به دلیل این ‌که استفاده از لیزر به ‌عنوان مهم‌ترین راهکار درمانی برای برطرف نمودن خار پاشنه شناخته می‌شود.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد هزینه لیزر خار پاشنه می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

615 111 28 021

به خصوص دردهای کف پا بر اثر درمان با لیزر نیز برطرف خواهد شد. یکی از چالش‌های بسیار مهمی که به‌ عنوان بیماری موجود در پاها پدید می‌آید، دردهای پاشنه پا است که از نظر پزشکان، این نوع دردها به ‌عنوان خار پاشنه شناخته می‌شود.

هزینه لیزر خار پاشنه
هزینه لیزر خار پاشنه
خار پاشنه شامل یک زائده استخوانی می‌باشد

خار پاشنه شامل یک زائده استخوانی می‌باشد که ناحیه زیرین استخوان پاشنه‌ی پا را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در واقع به وجود آمدن این خار روی استخوان، در یک دوره طولانی‌ مدت اتفاق می‌افتد. دلایل بسیار مهمی عامل اصلی به وجود آمدن خار پاشنه و تشکیل زائده استخوانی می‌باشد.

به‌ عنوان نمونه در برخی از مواقع، ممکن است پارگی رباط یا عضلات یا رباط پهن کف پا دلیل به وجود آمدن خار پاشنه باشد.

البته در بسیاری از مواقع بر اثر رسوب کلسیم در ناحیه تحتانی استخوان پاشنه می‌تواند باعث به وجود آمدن خار پاشنه پا باشد.

خار پاشنه شامل یک زائده استخوانی می‌باشد
خار پاشنه شامل یک زائده استخوانی می‌باشد

مهم‌ترین چیزی که در هنگام به وجود آمدن خار پاشنه در ذهن افراد می‌گذرد، راهکارهای درمانی آن می‌باشد. استفاده از لیزر در مجموعه معتبر زر کلینیک به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین راهکارهای درمان خار پاشنه می‌باشد.

مجموعه زر کلینیک با داشتن پزشکان و متخصصین زبده، یکی از بهترین و معتبرترین مراکز درمانی در این رابطه شناخته می شود. اما دغدغه ذهنی بسیاری از افراد برای درمان این مشکل، شناخت بیشتر هزینه لیزر خار پاشنه می‌باشد.

با توجه به این‌ که زر کلینیک از امکانات متعدد و پیشرفته ای برای برطرف نمودن این معضل برخوردار می‌باشد، در صدد هستیم تا طبق مهارت‌های پزشکان و متخصصین مرکز درمانی زر کلینیک، اطلاعاتی در زمینه هزینه لیزر خار پاشنه برای شما داشته باشیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

مطالبی که در ادامه این بحث عنوان خواهیم کرد، عبارتند از:

خار پاشنه چیست؟

آشنایی کامل با خار پاشنه

 چگونگی تشخیص خار پاشنه

نشانه و علائم پیدایش خار پاشنه چیست؟

تفاوت درد روز و شب خار پاشنه

پیشگیری‌ از بروز خار پاشنه پا

عوامل موثر در ایجاد خار پاشنه چیست؟

فاکتورهای اثربخش در بروز خار پاشنه

عوارض موجود براثر خار پاشنه

درمان خار پاشنه با لیزر چگونه امکان‌پذیر است؟

مزایای درمان خار پاشنه با لیزر

بعد از لیزر درمانی خار پاشنه

هزینه لیزر خار پاشنه به چه صورت برآورد می‌شود؟

عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیزر خار پاشنه چیست؟

نوع لیزر استفاده ‌شده

هزینه کلینیک و دستمزد پزشکان

استفاده از جلسات مکرر

هزینه‌های قبل و بعد از لیزر

موقعیت مکانی کلینیک

تخصص و اعتبار پزشک

سخن پایانی

 

خار پاشنه چیست؟

قبل از این ‌که اطلاعات کاملی در زمینه برآورد هزینه لیزر خار پاشنه برای شما داشته ‌باشیم، در ابتدا باید به شناخت کلی از آن برسید. در واقع زائده استخوانی که در ناحیه داخلی کف پا به وجود می‌آید، با نام خار پاشنه شناخته می‌شود.

در هنگام به وجود آمدن این عارضه، حرارت بسیار زیادی از پاشنه رو به بیرون منتشر می‌گردد و فرد در پاشنه پای خود احساس درد، سنگینی، تیر کشیدگی، در هنگام ایستادن و دیگر موارد را به دنبال خواهد داشت.

البته قطعا علائم مختلف دیگری از بروز این عارضه وجود دارد که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت. مهم‌ترین مشخصه بروز خار پاشنه این است که هیچ شکل خاصی ندارد.

زیرا در برخی از مواقع ممکن است نوک ‌تیز، چهارگوش، افقی، قلاب مانند یا دیگر موارد باشد. مهم‌ترین بخشی که از طریق خار پاشنه تحت تاثیر قرار می‌گیرد، از زیر پاشنه تا قوس کف پا یعنی بخش میانی پا می‌باشد.

در واقع دردهای موجود آن در این نواحی دیده خواهد شد. بر اثر انباشته شدن رسوب کلسیم بین گودی کف پا و پاشنه، امکان به وجود آمدن خار پاشنه وجود دارد.

آشنایی کامل با خار پاشنه

این عارضه در برخی از مواقع به‌ تنهایی پدید می‌آید. اما در برخی مواقع دیگر نشان‌دهنده عارضه‌ای دیگر می‌باشد. اغلب افراد بر این باورند که علت درد پاشنه، خار پاشنه است.

اما ممکن است عوامل مختلف دیگری نیز در به وجود آمدن دردهای پاشنه پا تاثیرگذار باشد. در هر صورت اگر با علائم و نشانه‌های خار پاشنه مواجه شدید، لازم است هر چه سریع‌تر از عملکردهای درمانی که توسط پزشکان حاذق برای شما در نظر گرفته می‌شود، استفاده داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین عملکردهای درمانی برطرف نمودن خار پاشنه، لیزر خار پاشنه می‌باشد که می‌تواند تاثیر به سزایی روی برطرف نمودن آن داشته باشد.

اما برای بهره بردن از این راهکار درمانی می‌توان از متخصصین زر کلینیک کمک بگیرید تا از بهترین روش‌های درمانی استفاده داشته باشید و علائم به‌ وجود آمده بر اثر خار پاشنه را برطرف کنید.

چگونگی تشخیص خار پاشنه

مهم‌ترین چیزی که باعث تشخیص خار پاشنه خواهد شد، از طریق عکس رادیوگرافی و آزمایشات متعدد دیگری است که پزشکان مجموعه زر کلینیک روی سطح پاشنه شما انجام خواهند داد.

بررسی‌های مختلف نشان می‌دهد که پیدایش خار پاشنه در بدن در پای فرد، عامل اصلی دردهای به‌ وجود آمده می‌باشد و این کاملاً بعید است که بیمار تشخیص درستی از خار پاشنه داشته باشد.

به دلیل این ‌که شباهت بسیار زیادی بین علائم خار پاشنه با مشکلات دیگر کف پا و پاشنه می‌باشد، این مسئله باعث شده‌ است تا تشخیص خار پاشنه فقط از طریق رادیوگرافی و عکس‌های آزمایش‌های متعدد دیگر انجام بگیرد.

چگونگی تشخیص خار پاشنه
چگونگی تشخیص خار پاشنه

پزشک‌هایی که در این حیطه تخصص داشته باشند، با معاینات نیز قطعا قادر به شناخت خار پاشنه می‌باشند.

به همین دلیل برای تشخیص درست آن باید به پزشک مراجعه کنید تا راهکارهای درمانی نیز بعد از تشخیص از طریق عکس‌برداری برای شما حاصل گردد.

مهم‌ترین روش درمانی برطرف نمودن خار پاشنه، لیزر می‌باشد که زر کلینیک می‌تواند با درمان توسط لیزر، دردهای ناشی از خار پاشنه را در بدن شما از بین ببرد.

نشانه و علائم پیدایش خار پاشنه چیست؟

قبل از این که به بررسی عوامل مؤثر بر هزینه لیزر خار پاشنه بپردازیم، باید بگوییم که در بسیاری از مواقع پیدایش این مشکل بدون هیچ ‌گونه علائمی می‌باشد و امکان دارد در برخی مواقع با درد متناوب و مزمن نیز پدید آید.

به خصوص وجود دردها در هنگام راه رفتن و دویدن بیشتر مشخص خواهد شد و می‌تواند فرد را آزار بدهد. در حالت کلی نمی‌توان یک نشانه مشخص ‌شده در راستای خار پاشنه در نظر گرفت.

زیرا علت درد به وجود آمده در پاشنه پا نمی‌باشد، بلکه بافت نرمی که با پاشنه پا ارتباط دارد، دچار آسیب شده است. افراد متعددی که دچار این معضل شده‌اند، درد آن را همانند فرورفتن سوزن یا سیخ در پا می‌دانند و آن را به این موارد تشبیه کرده‌اند.

وجود درد خار پاشنه به خصوص در ابتدای صبح که فرد از استراحت بر می‌خیزد و پای خود را بر سطح زمین می‌گذارد، شدت بیشتری خواهد داشت و می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. همین مسئله باعث می‌شود تا فرد، هر چه سریع‌تر از راهکارهای درمانی استفاده داشته باشد.

تفاوت درد روز و شب خار پاشنه

البته این نکته قابل ذکر است که ممکن است در طول روز میزان درد حاصل از خار پاشنه کاهش پیدا کند، اما همچنان زق‌زق بسیار کم و خفیفی از آن باقی خواهد ماند که می‌تواند در طول روز فرد را دچار مشکل کند.

البته در بسیاری از مواقع، درد آن به‌ حدی پنهان است که در طول روز، کلا بیمار هیچ دردی را احساس نخواهد کرد و هر چه که به شب نزدیک‌تر می‌شود، بیشتر احساس درد را در پاشنه‌ی خود خواهد داشت.

میزان دردهای به وجود آمده بر اثر خار پاشنه به خصوص بلافاصله بعد از نشستن‌های طولانی ‌مدت بروز پیدا می‌کند. پس لازم به ذکر است بدانید که اگر شما نیز در شب‌ها دچار درد پا هستید، ممکن است این مسئله دلیل دیگری به‌ جز خار پاشنه داشته باشد.

زیرا همه ما به دلیل آرتریت یا مشکلات اعصاب، شب‌ها دچار پادرد می‌شویم. اما علائم به‌ وجود آمده از خار پاشنه متفاوت می‌باشد که بهتر است هر چه سریع‌تر از عملکردهای درمانی کمک بگیرید.

متخصصان ما در زر کلینیک همواره به بیماران توصیه می‌کنند که استفاده از لیزر می‌تواند کارآمد و مفید باشد و در برطرف نمودن خار پاشنه و دردهای ناشی از آن اثر بسیار زیادی خواهد داشت.

اما چالش بسیار مهمی که پیش پای اغلب افراد می‌باشد، برآورد هزینه لیزر خار پاشنه است که در ادامه این مبحث بیشتر در رابطه با آن خواهیم گفت و به عوامل مؤثر در هزینه لیزر خار پاشنه خواهیم پرداخت.

تفاوت درد روز و شب خار پاشنه
تفاوت درد روز و شب خار پاشنه

پیشگیری‌ از بروز خار پاشنه پا

نکاتی که بتواند افراد را از پیدایش بروز خار پاشنه در امان نگه دارد، از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. زیرا دردهای موجود بر اثر خار پاشنه به‌ حدی زیاد است که فرد بهتر است از اقدامات پیشگیرانه برای بروز خار پاشنه استفاده داشته باشد.

به‌ غیر از آن پرداخت هزینه لیزر خار پاشنه نیز می‌تواند برای برخی از افراد چالش‌برانگیز باشند. حال برای این ‌که افراد از پرداخت هزینه‌ها در امان باشند، بهتر است از نکات متعدد به منظور جلوگیری از وجود خار پاشنه پا دقت کنند.

طبق توصیه پزشکان، فعالیت‌های متعددی که می‌تواند باعث فشار آوردن مداوم به سطح پا گردد، تأثیر بسیار زیادی در ابتلا به خار پاشنه خواهد داشت.

به ‌همین دلیل بهتر است از فعالیت‌های مداوم این‌ چنینی خودداری کنید. اما استفاده از کفش‌های مخصوصی که در بخش پاشنه آن‌ها یک بالشتک پلاستیکی نرم وجود دارد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از پیدایش خار پاشنه خواهد داشت.

استفاده از کفی‌های طبی مناسب

اگر از پزشکان در این خصوص کمک بگیرید، قطعا استفاده از کفی‌های طبی مناسب در کفش را به شما پیشنهاد خواهند داد.

درست است که در برخی مواقع وجود بیماری خار پاشنه در منزل با درمان‌های محافظه‌کارانه قابل معالجه می‌باشد،

اما در بسیاری از مواقع، فرد حتما نیاز به مراجعه به کلینیک و استفاده از این مهارت‌های متخصصین دارد تا بتواند با عملکرد مخصوص، لیزر خار پاشنه را مداوا کند.

در صورتی‌ که لیزر خار پاشنه نتیجه مؤثری برای افراد نداشته باشد، بهتر است طبق تجویز پزشکان از جراحی استفاده داشته باشند.

استفاده از کفی‌های طبی مناسب
استفاده از کفی‌های طبی مناسب

برای این امر متخصصین ما در مجموعه زر کلینیک حتما به شما گوشزد خواهند کرد که تا جای ممکن فشاری روی پاشنه‌ی پا نیاورید.

به خصوص اگر در اوایل درمان بیماری خار پاشنه هستید، بهتر است از این اقدامات درمانی استفاده داشته باشید. در غیر این صورت بهتر است از درمان با لیزر بهره‌مند شوید.

عوامل موثر در ایجاد خار پاشنه چیست؟

در راستای شناخت بیشتر هزینه لیزر خار پاشنه پا باید بدانید چه عواملی سبب به وجود آمدن این معضل خواهد شد. مهم‌ترین نشانه‌های آن کشیدگی مزمن و بلندمدت ربات می‌باشد.

همین ‌طور ایجاد آن می‌تواند سبب تحلیل رفتن بافت‌های نرم پاشنه و ربات‌ها گردد. یکی دیگر از علل ایجاد خار پاشنه، پاره شدن غشاء پوشش‌دهنده استخوان پاشنه ذکر می شود.

البته چیزی که کاملاً مشخص است، این است که افزایش سن یکی از دلایل ایجاد آن می‌باشد. زیرا به‌ مرور، چربی‌های پاشنه پا تابیده خواهد شد و اثر ضربه‌گیری خود را از دست خواهد داد.

این مسئله به ‌مرور نیز می‌تواند باعث رسوب کلسیم در زیر پاشنه گردد و رسوبات به‌ وجود آمده عامل مؤثری برای برآمدگی استخوان می‌باشد که همه ما آن را با نام خار پاشنه می‌شناسیم.

فاکتورهای اثربخش در بروز خار پاشنه

البته به غیر از نکات گفته شده، موارد دیگری نیز در این راستا مؤثر می‌باشد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

فعالیت بسیار زیاد همانند انجام ورزش‌های متنوع، رقص باله، دویدن بسیار از مهم‌ترین دلایل ایجاد خار پاشنه است.

تحمل وزن اضافی و چاقی بسیار، نیروی بسیار بیشتری به کف پا وارد می کند که می تواند به‌ عنوان دلایل خار پاشنه شناخته شود.

افزایش وزن و بارداری و ورم نیز می‌تواند باعث التهابات به‌ وجود آمده در خار پاشنه شود.

شغل‌های ایستاده همانند کارگران یا پیش‌ خدمت ها نیز به ‌عنوان عامل مؤثری برای به وجود آمدن خار پاشنه می‌باشد.

داشتن کف پای صاف یا قوس بسیار

داشتن کف پای صاف یا قوس بسیار، در واقع هر تغییری که در کف پا صورت بگیرد؛ می‌تواند باعث کشیدگی و فشار بسیار به رباط کف پا گردد و عامل مؤثری برای خار پاشنه باشد.

قوس کف پا با افزایش سن به ‌مرور فرو رفته خواهد شد و می‌تواند باعث شکل‌گیری مشکلات بیشتر کف پا شود.

پوشیدن مداوم کفش‌های نامناسب یا استفاده از کفش‌هایی که سایز پای فرد می‌باشد، عامل مؤثری برای به وجود آمدن خار پاشنه می‌باشد.

فعالیت داشتن در سطوح سخت یعنی دویدن مکرر روی سطح ناهموار می‌تواند باعث تحلیل رفتن بافت‌های پاشنه پا باشد.

کبودی یا پارگی غشاء پوشش‌ دهنده پاشنه پا به‌ مرور زمان می‌تواند عامل مؤثری برای پیدایش خار پاشنه شود.

درصد پیدایش خار پاشنه در بین بانوان بسیار بیشتر از آقایان می‌باشد. پس ممکن است جنسیت نیز تاثیر بالایی روی پیدایش خار پاشنه داشته باشد.

داشتن کف پای صاف یا قوس بسیار
داشتن کف پای صاف یا قوس بسیار

عوارض موجود بر اثر خار پاشنه

حال اگر هیچ‌ گونه درمانی برای خار پاشنه صورت نگیرد و به حال خود رها شود، به‌ غیر از این‌ که دردهای بسیار زیادی در آن حاصل می‌گردد، ممکن است باعث به وجود آمدن عارضه‌های بسیار نگران ‌کننده‌ی دیگری نیز باشد.

به‌ همین دلیل است که متخصصین مجموعه زر کلینیک همواره به افراد پیشنهاد می‌کنند، با استفاده از لیزر خار پاشنه هر چه سریع‌تر بتوانید در درمان خود موفق باشید.

البته با برآورد هزینه لیزر خار پاشنه، قطعا می‌توانید تشخیص دهید که هزینه پرداختی برای این راهکار مؤثر بسیار مقرون ‌به ‌صرفه است.

مهم‌ترین عوارض شکل‌ گرفته بر اثر خار پاشنه، موارد زیر شمرده خواهد شد.

 • آرتریت واکنشی (بیماری رایتر)
 • آنکیلوزان اسپوندیلیت
 • هیپراستوزیس استخوانی ایدیوپاتیک منتشر
 • التهاب پلانتار فاشیا

با شناخت این دسته از عوامل، به ‌سادگی می‌توانید دلیل اصلی به وجود آمدن خار پاشنه را دریابید. البته نیازی به نگرانی در این ‌مورد نمی‌باشد.

زیرا امروزه راهکارهای مؤثری همچون لیزر می‌تواند در برطرف نمودن خار پاشنه تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. با توجه به این‌ که متخصصین زر کلنیک در حیطه انجام لیزر خار پاشنه مهارت کافی دارند، برای برآورد هزینه‌ها بهتر است تا انتهای مطلب با ما باشید تا از عوامل تاثیرگذار آن بیشتر بگوییم.

مهم‌ترین عوارض شکل‌ گرفته بر اثر خار پاشنه، موارد زیر شمرده خواهد شد.
مهم‌ترین عوارض شکل‌ گرفته بر اثر خار پاشنه، موارد زیر شمرده خواهد شد.

درمان خار پاشنه با لیزر چگونه امکان‌پذیر است؟

برای بررسی و شناخت هزینه لیزر خار پاشنه، در ابتدا باید بدانید که اهمیت استفاده از لیزر برای درمان خار پاشنه در چیست. تاثیر بسیار زیادی از لیزر درمانی برای اغلب بیماری‌های درد پاشنه صورت می‌گیرد.

امروزه این مبحث به اثبات رسیده‌ است که درد ناشی از خار پاشنه هیچ‌ گونه برجستگی به بیرون ندارد و ممکن است بسیاری از افراد دردی در نواحی پاشنه خود مشاهده نکنند.

اما با تصویربرداری هایی که پزشکان ما در مجموعه زر کلینیک از افراد در نظر می‌گیرند، برجستگی استخوان به‌ وضوح دیده خواهد شد. کاملاً طبیعی است که برخی از افراد نیز دچار درد پاشنه باشند،

اما دچار خار پاشنه نباشند. به‌ همین دلیل نمی‌توان قطع به‌ یقین در رابطه با وجود این بیماری نظر داد. زیرا دلیل مهمی که می‌تواند باعث درد بر خار پاشنه باشد، التهابات آن است.

با توجه به این ‌که خار پاشنه در یک ناحیه‌ای بسیار عمیق به وجود می‌آید و نواحی پاشنه پا از پوست بسیار ضخیمی برخوردار می‌باشد، راهکار درمانی اصلی که می‌تواند در برطرف نمودن آن مؤثر باشد، لیزر درمانی است.

زیرا لیزر با قدرت بسیار زیاد می‌تواند به عمق پوست نفوذ داشته باشد و اثرات ضد التهابی که در راستای خار پاشنه به ‌وجود آمده است را برای بهبود دردهای پاشنه در نظر بگیرد.

درمان با لیزر به‌ عنوان مؤثرترین راه برای از بین بردن التهابات تاندون شناخته می‌شود

درمان با لیزر به‌ عنوان مؤثرترین راه برای از بین بردن التهابات تاندون شناخته می‌شود و کمک بسیار زیادی به ترمیم بافت‌ها در سطح سلولی و همین ‌طور غضروف افراد خواهد کرد.

در کل تحریک و ترمیم بافت‌ها کمک بسیار زیادی به از بین بردن دردهای ناشی از خار پاشنه خواهد کرد. به‌ غیر از آن، با توجه به این‌ که لیزر می‌تواند باعث خون‌رسانی بیشتر در محیط مد نظر گردد، محل آسیب دیده تحریک خواهد شد و از نو پایه‌ریزی می‌گردد.

به‌ همین دلیل، التهابات باقیمانده و انباشته ‌شده در سطح پاشنه پا از محل، توسط لیزر درمانی دور خواهد شد و باعث می‌شود تا مواد مغذی و التیام‌بخش به این ناحیه بیشتر دسترسی پیدا کنند.

پس وجود لیزر به‌ نحوی کارآمد می‌باشد که در راستای عدم تشکیل خار پاشنه کمک بسیار زیادی خواهد کرد و می‌تواند التهابات مربوط به آن را از بین ببرد. به‌ همین دلیل تسکین مناسبی برای دردهای موجود خار پاشنه است.

اگر شما نیز نیازمند استفاده از لیزر خار پاشنه هستید، حتما می‌توانید از ویژگی‌های آن در زر کلینیک به ‌عنوان بهترین مرکز درمانی بهره‌مند شوید. زیرا مزایای بسیار زیادی در پی استفاده از لیزر خار پاشنه حاصل می‌گردد.

درمان با لیزر به‌ عنوان مؤثرترین راه برای از بین بردن التهابات تاندون شناخته می‌شود
درمان با لیزر به‌ عنوان مؤثرترین راه برای از بین بردن التهابات تاندون شناخته می‌شود

مزایای درمان خار پاشنه با لیزر

همان‌طور که گفتیم، اثربخش‌ترین راه ‌حل موجود برای از بین بردن خار پاشنه و التهابات موجود آن لیزر است. از مهم‌ترین مزایای درمان لیزر خار پاشنه می‌توان به موارد زیر اشاره داشت.

 • این روش از ایمنی بسیار بالایی برخوردار می‌باشد.
 • لیزر خار پاشنه می‌تواند باعث کاهش ورم و درد شود.
 • از طریق لیزر، فرد دیگر وابستگی خاصی به دارو و مصرف آن نخواهد داشت.
 • با استفاده از لیزر خار پاشنه، می‌توانید بهبودی سریع آن را مشاهده کنید.
 • هیچ ‌گونه عارضه‌ای در پی استفاده از لیزر خار پاشنه وجود ندارد.
 • درمان‌های دیگری که با دارو قابل‌ حل نیست، با استفاده از لیزر سازگاری کافی خواهد داشت.
 • پاسخ بدنی افرادی که خار پاشنه ندارند، به لیزر درمانی بسیار بیشتر است.
 • بیماران دارای خار پاشنه، مدت‌ زمان درمان طولانی‌تری نیاز دارند.

پیشنهاد می کنیم از سایر مطالب سایت دکتر زرگنج فرد دیدن کنید.

بعد از لیزر درمانی خار پاشنه

درست است که پرداخت هزینه لیزر خار پاشنه ممکن است از نظر برخی از افراد چالش‌برانگیز باشد، اما با استفاده از این راهکار ساده و با کمترین زمان موجود می‌توانید از مشکل خار پاشنه خلاص شوید.

اما بعد از فرآیند لیزر درمانی، باید برخی از نکات دیگر را نیز از نظر پزشکان و متخصصان ما در زر کلینیک جدی بشمارید تا روند بهبودی شما سرعت بخشیده شود. این دسته از فرایندهای درمانی شامل موارد زیر خواهد شد.

بعد از لیزر درمانی خار پاشنه
بعد از لیزر درمانی خار پاشنه
 • استفاده از کفی مخصوص خار پاشنه مسئله بسیار مهمی است که حتما باید از آن بهره‌مند شوید.
 • باید از حرکت اصلاحی و ورزشی مخصوص پاشنه استفاده داشته باشید.
 • استفاده از کفش مناسب، تاثیر بسیار زیادی بر درمان لیزر خار پاشنه خواهد داشت.

هزینه مگنت تراپی به چه صورت برآورد می‌شود؟

بسیاری از افراد به دلیل صرف هزینه لیزر خار پاشنه تصور می‌کنند که راهکارهای درمانی خانگی می‌تواند تاثیر شایانی روی درمان این مشکل داشته باشد. در صورتی ‌که با پرداخت این هزینه می‌توانید یک ‌بار بدون وجود هیچ‌ گونه عوارض از مشکل خار پاشنه راحت شوید.

پارامترهای بسیار متعددی در زر کلینیک به‌ عنوان هزینه لیزر خار پاشنه در نظر گرفته می‌شوند و به‌ صورت قطع به‌ یقین نمی‌توان هزینه‌های پرداختی را برای تمامی افراد و تمامی شرایط یکی دانست. به‌ عنوان نمونه هر چه که تخصص پزشک جراح بیشتر شود، برای انجام لیزر، میزان بیشتری هزینه دریافت خواهد شد.

البته دستگاه لیزری که برای خار پاشنه در نظر گرفته می‌شود، با مدل‌ها و ویژگی‌های مختلفی ارائه شده‌اند که هر کدام از آن‌ها نیازمند تکمیل کردن جلسات درمانی می‌باشند. ارائه این‌ دست از خدمات می‌تواند تاثیر بسیاری بر هزینه لیزر خار پاشنه داشته باشد.

امکانات منحصر به ‌فردی که در زر کلینیک وجود دارد، به شما کمک می‌کند تا بدانید برای درمان خار پاشنه به چند جلسه درمانی نیاز دارید.

هزینه مگنت تراپی به چه صورت برآورد می‌شود؟
هزینه مگنت تراپی به چه صورت برآورد می‌شود؟

با ارائه این مطالب نمی‌توان گفت که انجام تکنیک لیزر خار پاشنه می‌تواند برای تمامی افراد یکنواخت در نظر گرفته شود.

پس برای شناخت عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیزر خار پاشنه، در ادامه این مطلب با ما باشید تا طبق بررسی‌های متخصصین ما در زر کلینیک، پارامترهای اثربخش‌تر هزینه را در ادامه این مبحث ذکر کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیزر خار پاشنه چیست؟

بر اساس نکات گفته‌ شده می‌توان گفت که چه چیزهایی تعیین ‌کننده هزینه لیزر خار پاشنه و عوامل مؤثر بر آن می‌باشد. پس بهتر است با شناخت کلی از عوامل موجود، اقدام به استفاده از این راهکار درمانی داشته باشید.

در ادامه این مبحث اطلاعاتی در رابطه با عوامل تأثیرگذار برای شما خواهیم داشت تا از این طریق بتوانید مشکل به ‌وجود آمده را برطرف کنید و از دردهای خار پاشنه در امان باشید.

نوع لیزر استفاده ‌شده

قطعا دستگاه‌های متعددی به ‌عنوان لیزر در بازار امروز شناخته می‌شوند که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصر به ‌فرد خود می‌باشد.

هر چه کیفیت و اثرگذاری دستگاه موجود در کلینیک مورد نظر بیشتر بشود، قطعا ممکن است پرداخت هزینه‌ها برای افراد به‌ منظور برطرف نمودن خار پاشنه متفاوت باشد.

کاملاً طبیعی است که با پرداخت یک‌ بار هزینه براثر لیزرهای کاربردی، نیاز به درمان مجدد و پرداخت هزینه لیزر خار پاشنه به‌ صورت مجدد نخواهید داشت. پس بهتر است از این نکته غافل نشوید که کیفیت دستگاه لیزر مربوط نیز می‌تواند تاثیر زیادی روی هزینه‌ها داشته باشد.

هزینه کلینیک و دستمزد پزشکان

نکته جالب دیگر این است که بدانید عامل تاثیرگذار دیگر بر هزینه لیزر خار پاشنه مربوط به خدمات مربوط به کلینیک و دستمزد پزشکان می‌باشد.

با توجه به این ‌که ارائه راهکار لیزر درمانی نیازمند خدمات گسترده‌ای می‌باشد، هر چه که کلینیک مد نظر از امکانات بهتری بهره‌مند باشد و پزشکان متخصص در آن فعالیت داشته باشند، قطع به ‌یقین هزینه‌های بیشتری دریافت خواهد کرد.

البته پرداخت این هزینه‌ها می‌تواند شما را از بابت نتیجه لیزر خار پاشنه مطمئن کند و می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات گسترده این کلینیک بهرمند شوید.

زر کلینیک به ‌عنوان بهترین کلینیک با پرسنل حرفه‌ای و خبره در راستای انجام خدمات لیزر درمانی برای برطرف نمودن خار پاشنه در کنار شماست تا امکانات گسترده آن بتواند در از بین بردن دردهای موجود بر اثر خار پاشنه به شما کمک کند.

پس در صورت اطلاعات بیشتر برای پرداخت هزینه‌ها می‌توانید به مشاوره با پرسنل زر کلینیک بپردازید تا اطلاعات دقیقی از این ‌موضوع در اختیار داشته باشید.

هزینه کلینیک و دستمزد پزشکان
هزینه کلینیک و دستمزد پزشکان

استفاده از جلسات مکرر

در برخی از مواقع ممکن است خار پاشنه افراد فقط با استفاده از یک‌ بار لیزر درمانی برطرف نگردد. در واقع عمق التهابات به وجود آمده بر پاشنه افراد به دلیل وجود خار پاشنه به‌ حدی زیاد است که ممکن است چندین جلسه درمانی از طریق تخصص پزشک برای بیمار تجویز گردد.

هر کدام از جلسات استفاده‌ شده از لیزر برای درمان خار پاشنه می‌تواند هزینه‌ای در بر داشته باشد. البته نگران این موضوع نباشید.

زیرا کلینیک‌ها تخفیفات بسیار زیادی برای مراجعه‌کنندگان خود در نظر خواهند گرفت. اما به‌ عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه لیزر خار پاشنه باید از این ‌موضوع نیز اطلاع داشته باشید.

این‌ که چند جلسه برای درمان خار پاشنه نیاز دارید، با توجه به تشخیص پزشک حاذق صورت می‌گیرد و می‌توانید از این راهکار درمانی بهترین نتیجه را بگیرید.

هزینه‌های قبل و بعد از لیزر

ممکن است شما نیز از راهکارهای درمانی بسیار زیادی برای درمان خار پاشنه استفاده داشته باشید که این درمان‌ها نیز هزینه‌های متعددی را به گردن شما گذاشته‌ است.

اما همچنان نتوانسته‌اید به نتیجه درستی از درمان برسید. در بسیاری از مواقع ممکن است بعد از لیزر درمانی، متخصصین استفاده از مواردی همچون کفش‌های طبی، کفی‌های طبی یا دیگر موارد را به شما پیشنهاد دهند.

هر کدام از این امکانات می‌تواند باعث به وجود آمدن هزینه گردد. غیر از این موارد ممکن است داروهای مختلفی برای از بین بردن التهابات موجود خار پاشنه از طریق تخصص پزشکان ما در زر کلینیک به شما تجویز گردد که این دسته از داروها نیز باعث به وجود آمدن هزینه‌های متعدد خواهد شد.

البته مسئله مهم این است که لیزر درمانی به ‌صورت سرپایی قابل ‌انجام است و فرد نیازی به دریافت بیهوشی نخواهد داشت.

فقط ممکن است در برخی مواقع نادر، درد جزئی در پاشنه‌ی پای فرد صورت بگیرد که پزشک با استفاده از بی‌حسی‌های موضعی در برطرف نمودن این دردها به بیمار کمک خواهد کرد.

ممکن است دریافت این بی‌حسی نیز هزینه‌هایی را برای بیمار در بر داشته باشد. در هر صورت با شرایط خاص خود می‌توانید با کنار هم گذاشتن پارامترهای مختلف مؤثر بر هزینه، به شناخت دقیقی از هزینه لیزر خار پاشنه برسید.

هزینه‌های قبل و بعد از لیزر
هزینه‌های قبل و بعد از لیزر

موقعیت مکانی کلینیک

مسئله مهم دیگری که ممکن است از نگاه برخی از افراد بی‌اهمیت باشد، موقعیت مکانی کلینیک مد نظر می‌باشد. این نکته می‌تواند تاثیر مهمی روی هزینه لیزر خار پاشنه داشته باشد.

زیرا هر چه که موقعیت مکانی کلینیک در شهر شما بیشتر به سمت شمال شهر باشد، امکان دارد هزینه‌های بیشتری برای لیزر درمانی دریافت شود.

برای این ‌که اطلاعات دقیقی از هزینه لیزر خار پاشنه در مجموعه زر کلینیک داشته باشید، با مشاوره رایگان از کارشناسان زر کلینیک می‌توانید به مزیت استفاده از این راهکار درمانی پی ببرید و با امکاناتی منحصر به‌ فرد، در از بین بردن خار پاشنه خود موفق باشید.

تخصص و اعتبار پزشک

برای این ‌که بتوانید نتیجه بهتری از لیزر خار پاشنه دریافت کنید، حتما باید به تخصص‌های پزشک توجه داشته باشید.

کاملاً طبیعی است که پزشکی که در این رشته تخصص داشته باشد، هزینه‌های بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. برخی از افراد به دلیل عدم آگاهی، از کلینیک‌های بدون کیفیت استفاده دارند.

در صورتی‌ که افراد بدون تخصصی در این کلینیک‌ها فعالیت دارند که نمی‌توان نتایج لیزر خار پاشنه برای شما را با موفقیت به سرانجام برسانند. پس قطعا با پرداخت هزینه لیزر خار پاشنه و استفاده از اعتبار و تخصص یک پزشک می‌توانید سلامت خود را تضمین کنید.

با ذکر تمامی موارد گفته‌ شده، هیچ ‌گاه نمی‌توان اطلاعات دقیقی در رابطه با هزینه لیزر خار پاشنه در اختیار شما قرار داد. زیرا ممکن است عوامل و پارامترهای متعدد برای هر فردی متغیر باشد.

پس برای این ‌که بدانید هزینه‌های مربوطه برای لیزر خار پاشنه چگونه محاسبه می‌گردد، می‌توانید از همکاران ما در مجموعه زر کلینیک مشاوره بگیرید تا با بهترین امکانات رفاهی در از بین بردن لیزر خار پاشنه موفق باشید و سلامتی خود را کسب کنید.

تخصص و اعتبار پزشک
تخصص و اعتبار پزشک

سخن پایانی

درست است که راهکارهای درمانی مختلفی از طریق لیزر برای درمان خار پاشنه مشخص‌ شده است و به ‌عنوان عملکردی سریع و قابل ‌اطمینان می‌تواند باعث سلامت بیماران گردد، اما از نظر متخصصین ما در زر کلینیک، مهم‌ترین موضوع استفاده از اقدامات پیشگیرانه می‌باشد.

اگر فرد بتواند وزن خود را در حد تعادل نگه دارد و از کفش مناسب برای انجام فعالیت‌های مختلف در طول روز استفاده کند، قطعا در پیشگیری از خار پاشنه موفق می‌شود.

کفش‌های مناسبی که پزشک متخصص آن را براساس مشخصات و ویژگی‌های پایه افراد ساخته باشد، تاثیر بسیار زیادی بر عدم بروز این مشکل خواهد داشت. در غیر این صورت بهتر است در صورت شناخت علائم ذکر شده، هر چه سریع‌تر برای تشخیص بهتر به متخصصان زر کلینیک مراجعه کنید.

زر کلینیک انواع تست‌های مختلف در حیطه درمان خار پاشنه را برای شما به دنبال خواهد داشت تا بتوانید هر گونه اختلال به ‌وجود آمده در بدن خود را برطرف کنید.

اگر نگران هزینه لیزر خار پاشنه هستید، با شناخت عوامل مؤثری که می‌توانند بر هزینه لیزر تاثیرگذار باشند، اطلاعاتی در اختیار شما قرار دادیم تا با آگاهی کافی در این راه قدم بردارید و بدانید که امروزه صرف هزینه‌ها در این‌ مورد بسیار به نفع شماست و می‌تواند باعث سلامتی شما گردد.

امید آن است که با استفاده از این مطلب و شناخت بهتر هزینه لیزر خار پاشنه، از این اقدام درمانی توسط زر کلینیک توسط پزشکان ما در مجموعه زر کلینیک بهره‌مند شوید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید