میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه تزریق ژل به چانه
هزینه تزریق ژل به چانه

لیست موضوعات

هزینه تزریق ژل به چانه

در این نوشتار با بررسی موضوع هزینه تزریق ژل به چانه در خدمت شما خوانندگان و مخاطبین گرامی هستیم.

امروزه تزریق کردن ژل به چانه، توجه بسیاری از افراد به ویژه بانوان را به خود جلب کرده است و موضوع میزان هزینه تزریق ژل به چانه، همیشه سوال بسیاری از افرادی می باشد که قصد دارند، به کمک روش های غیر جراحی مانند تزریق ژل مشکلات و ایرادات چانه خود را برطرف کنند.

عوامل بسیار زیادی هستند که قیمت تزریق را تعیین خواهند کرد و افراد ابتدا باید به پزشک و متخصص مربوطه مراجعه کرده تا از میزان قیمت مطلع شوند. روش تزریق ژل به چانه یکی از روش هایی است که فرم چانه را بهبود و آن را ترمیم می کند.

این نوع روش درمانی برای او هیچ گونه عارضه در پی ندارد

تعدادی زیادی از کسانی که تمایل دارند، چانه خود را پهن تر و بزرگتر کنند و یا از چانه کوچک خود راضی نیستند، انتخاب این روش درمانی برای آنها گزینه مناسبی خواهد بود و در صورتی که بیمار در انتخاب پزشک دقت زیادی کند، این نوع روش درمانی برای او هیچ گونه عارضه و مشکلی را به همراه ندارد.

این نوع روش درمانی برای او هیچ گونه عارضه در پی ندارد
این نوع روش درمانی برای او هیچ گونه عارضه در پی ندارد

در این مقاله قصد داریم برای مطلع شدن از میزان هزینه تزریق ژل برای ترمیم چانه به سوالات زیر پاسخ دهیم.

عوامل موثر بر تعیین میزان هزینه تزریق ژل به چانه کدام موارد می باشند ؟

کم بودن هزینه تزریق ژل به چانه چه تاثیری بر میزان کیفیت آن دارد؟

آیا برای تعیین کردن هزینه تزریق ژل به چانه مشاوره لازم است؟

تفاوت میزان هزینه تزریق ژل به چانه توسط پزشکان متخصص و غیر متخصص در چیست؟

چه کسانی هزینه تزریق ژل به چانه را تقبل می کنند؟

چرا هزینه تزریق ژل به چانه از پروتز چانه بیشتر است؟

چرا هزینه تزریق ژل به چانه در کلینیک های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؟

پرداخت هزینه تزریق ژل به چانه چه مزایایی را به دنبال خواهد داشت؟

این نوع روش درمانی برای او هیچ گونه عارضه در پی ندارد
این نوع روش درمانی برای او هیچ گونه عارضه در پی ندارد

عوامل موثر بر تعیین میزان هزینه تزریق ژل به چانه کدام موارد می باشند ؟

نوع ژلی که برای تزریق چانه از آن استفاده می شود:

یکی از عوامل مهمی که در تعیین میزان هزینه تزریق ژل به چانه تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت، نوع ژلی می باشد که از آن استفاده می شود. ژل های مختلفی هستند که برای تزریق در چانه و فرم دادن به آن مورد استفاده قرار می گیرند و هر یک از آنها از میزان کیفیت یکسانی برخوردار نمی باشند.

از میان انواع ژل ها می توان به ژل ژوویدرم، ژل آلیاکسین، ژل استایلج و ژل تئوسیال اشاره کرد. این نوع ژل ها جزء بهترین و مرغوب ترین ژل ها محسوب می شوند و علاوه بر اینکه از اعتبار کافی برخوردارند، در ساخت آنها فناوری های بسیار پیشرفته ای نیز به گار گرفته شده است.

ژل های نام برده شده به گونه ای ساخته شده اند که هنگامی که پزشک هر یک از آنها را در چانه تزریق می کند، باعث می شود، چانه فرم و ظاهر کاملا طبیعی و غیر مصنوعی داشته باشد.

توصیه می شود، برای اینکه پس از انجام تزریق از فرم و شکل چانه خود راضی باشید، حتما به مراکز معتبر مراجعه کنید، زیرا ژل های زیادی در بازار عرضه می شوند که در واقع غیر اصلی بوده و در مقایسه با برند ژل های اصلی قیمت پایین تری دارند.

در نتیجه، در صورتی که از یک ژل مرغوب و باکیفیت برای تزریق در چانه استفاده شود، باید هزینه های بالاتری را برای آن پرداخت کرد.

مقدار ژلی که برای تزریق در چانه لازم است:

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در تخمین میزان هزینه ژلی که به چانه تزریق می شود، مقدار ژلی می باشد که برای تزریق در قسمت چانه لازم است.

با توجه به اینکه هر یک از قسمت های گوناگون صورت به یک اندازه به تزریق ژل نیاز ندارند، به همین جهت میزان قیمت براساس اندازه ای که مورد استفاده قرار می گیرد تعیین خواهد شد. به طور کلی باید گفته شود

اگر چانه ی شخصی به گونه ای بوده که برای ترمیم و فرم مورد نظر آن به چند سیسی ژل نیاز داشته باشد، هزینه آن نسبت به شخصی که چانه ی او به تزریق یک الی دو سیسی ژل نیاز دارد، بیشتر است.

به همین دلیل هر چه عدم توازن در ناحیه چانه بیشتر باشد، به ژل بیشتری برای ترمیم آن نیاز دارد و هرچه مقدار ژل بیشتر باشد، هزینه تزریق ژل به چانه نیز بالاتر خواهد بود.

مقدار ژلی که برای تزریق در چانه لازم است:
مقدار ژلی که برای تزریق در چانه لازم است:

مدت زمانی که ژل در چانه ماندگاری دارد:

میزان ماندگاری که ژل در چانه تزریق می شود، یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر تعیین کردن میزان هزینه تزریق ژل به چانه به شمار می آید. میزان دوام و ماندگاری انواع ژل ها بر ناحیه چانه با یک دیگر یکسان نیست. برخی ژل ها ماندگاری طولانی ندارند و برخی دیگر از دوام بسیار زیادی برخوردار هستند.

تعدادی زیادی از افراد تمایل دارند، از ژل هایی برای تزریق در چانه خود استفاده کنند که به مدت طولانی ماندگاری ندارند. دلیل اینکه آنها ژل های موقتی را به ژل های دائمی ترجیح می دهند، این است که برخی از افراد پس از تزریق ژل در قسمت چانه آنها از شکل و فرم چانه ترمیم شده رضایت کافی را نخواهند داشت.

به همین جهت ژل های موقتی در چنین مواقعی گزینه مناسبی می باشد. ژل های موقتی در میان افراد طرفداران زیادی دارد، زیرا در صورت عدم رضایت پزشک آنزیم را به چانه تزریق کرده و تاثیر ژل را برطرف خواهد کرد به طوری که چانه به شکل قبلی بر می گردد.

انتخاب بر اساس مدت ماندگاری

افراد می توانند براساس مدت ماندگاری مورد دلخواه، ژل های دائمی یا موقتی را برای تزریق در چانه خود انتخاب کنند. ژل هایی که دائمی هستند، نسبت به ژل های موقتی قیمت بالاتری دارند، بنابراین این نکته را باید مورد توجه قرار داد که هر چه ماندگاری ژل در چانه بیشتر باشد، هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود.

کسانی که می خواهند به چانه خود ژل تزریق کنند، بهتر است، ابتدا در مورد مدت زمان ماندگاری ژل اطلاعات لازم را به دست آورند و سپس برای تزریق ژل اقدام کنند.

توصیه می شود، برای اینکه از صرف هزینه های زیاد برای تزریق جلوگیری کنید، ابتدا تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید، ژل به مدت طولانی بر چانه شما باقی بماند یا اینکه تنها دوره کمی برای فرم دادن به چانه مد نظر شما می باشد.

زیرا اگر بدون داشتن هیچ گونه اطلاعی در مورد دائمی یا موقتی بودن نوع ژل اقدام کنید، ممکن است، پس از گذشت مدت زمان کوتاهی مجبور شوید، هزینه های اضافه تری را بابت آن پرداخت کنید.

انتخاب بر اساس مدت ماندگاری
انتخاب بر اساس مدت ماندگاری

میزان هزینه ای که پزشک برای تزریق ژل در چانه دریافت می کند:

یکی دیگر از عواملی است که میزان هزینه تزریق ژل به چانه را تعیین کرده و در قیمت نهایی آن تاثیر بسیار زیادی دارد، میزان مبلغی می باشد که شخص باید به عنوان دستمزد به پزشک مورد نظر پرداخت کند.

هنگامی که شما تصمیم می گیرید به چانه خود ژل تزریق کنید، لازم است که حتما قبل از اقدام با پزشک مربوطه ملاقات کرده و در مورد این موضوع با او مشورت کنید.

شما باید انتظارات خود را با او در میان گذاشته و به پزشک اطلاع دهید که دقیقا هدف شما از تزریق ژل در چانه چه چیزی می باشد.

پس از اینکه به پزشک مراجعه کردید او ابتدا فرم صورت، نوع پوست را مورد ارزیابی قرار می دهد و سپس با مورد توجه قرار دادن این دو مورد و همچنین فرم چانه ای که شما مد نظر دارید، ژل مناسب را تجویز خواهد کرد.

تزریق در چند جلسه

در صورتی که ناحیه چانه طوری باشد که به چند جلسه برای تزریق ژل نیاز دارد، پزشک چند جلسه را برای درمان در نظر خواهد گرفت.

دلیل اینکه او چند جلسه را تجویز می کند، این است که تزریق ژل در بیشتر از یک جلسه باعث می شود، از رخ دادن هر گونه خطر و مشکلی برای شخص جلوگیری شود.

یکی دیگر از دلایل تجویز تعداد جلسات، اندازه ی ژلی می باشد که پزشک به بیمار تزریق می کند. گاهی اوقات خوش فرم کردن و تغییر دادن ظاهر چانه فرد بیمار به حجم زیادی از ژل برای تزریق نیاز خواهد داشت، به طوری که پزشک قادر نخواهد بود تمامی آن حجم را تنها در طول یک جلسه در چانه تزریق کند.

به همین جهت برای اینکه کار تزریق به درستی انجام گیرد، پزشک تزریق ژل در یک جلسه را توصیه نخواهد کرد. به طور کلی باید گفته شود که هر چه تعداد جلسات برای تزریق ژل در چانه بیشتر باشد، دستمزد پزشک نیز با توجه به آن تعداد بالاتر می رود و این مسئله به فرم صورت بیمار بستگی دارد.

میزان دستمزدی که باید به پزشک پرداخت شود، در تعیین کردن قیمت نهایی تزریق ژل در ناحیه چانه بی تاثیر نیست.

تزریق در چند جلسه
تزریق در چند جلسه

قیمت داروهایی که باید پس از تزریق ژل در چانه مصرف شوند:

یکی دیگر از عواملی مهمی که در میزان هزینه تزریق ژل به چانه را تعیین خواهد کرد، قیمت داروهایی می باشد که باید پس از انجام جراحی مصرف شوند. گاهی اوقات پس از انجام تزریق ژل به چانه، محل مورد نظر دچار ورم شده و کبود خواهد شد.

پزشک برای اینکه این تورم و کبودی کاهش پیدا کند، برای بیمار داروهای گوناگونی را تجویز خواهد کرد. پزشک مصرف این داروها را امری ضروری می داند، زیرا در صورتی که از مصرف آنها چشم پوشی شود، ناحیه چانه که عمل تزریق بر روی آن انجام گرفته به کندی بهبود پیدا می کند.

توصیه می شود که حتما کرم های آبرسان نیز مورد استفاده قرار گیرند در نتیجه، مصرف داروهای تجویز شده و کرم ها در میزان هزینه تزریق ژل در ناحیه چانه تاثیر می گذارند.

تعداد سوزن هایی که برای تزریق ژل به چانه مورد استفاده قرار می گیرد:

تعداد سوزن هایی که پزشک از آنها برای تزریق کردن ژل استفاده می کند، یکی دیگر از عواملی می باشد که بر مشخص کردن قیمت تزریق در چانه تاثیر می گذارد.

تزریق ژل در ناحیه چانه با کمک گرفتن از یک سوزن بسیار ظریفی انجام می گیرد. پزشک ژل را در سوزن ریخته و سپس آن را تزریق می کند.

چانه ی بعضی از افراد به گونه ای می باشد که تنها با ریختن مقداری ژل در یک سوزن ترمیم خواهد شد، ولی برخی از افراد دیگر به تعداد بیشتری سوزن نیاز خواهند داشت و پزشک هر بار باید در چند سوزن مقداری ژل بریزد و سپس آن را تزریق کند.

در این صورت هر چه فرد به تعداد بیشتری سوزن نیاز داشته باشد، قیمت تزریق ژل در چانه او نیز گران تر خواهد بود که این موضوع در تعیین کردن هزینه نهایی که بیمار باید به پزشک پرداخت کند تاثیر زیادی دارد.

تعداد سوزن هایی که برای تزریق ژل به چانه مورد استفاده قرار می گیرد:
تعداد سوزن هایی که برای تزریق ژل به چانه مورد استفاده قرار می گیرد:

کم بودن هزینه تزریق ژل به چانه چه تاثیری بر میزان کیفیت آن دارد؟

در سال های اخیر روش ترمیم و فرم دادن به چانه با استفاده از ژل در میان بانوان طرفداران زیادی پیدا کرده است، ولی این را هم باید بدانیم که اگر از ژل بی کیفیت برای تزریق به چانه استفاده شود، مشکلات جدی را ایجاد خواهد کرد.

گاهی اوقات با یک سری از تبلیغات مواجه می شویم که میزان هزینه تزریق ژل به چانه پیشنهاد شده توسط آنها بسیاری از افراد را وسوسه می کند.

افراد زیادی هستند که با شنیدن این تبلیغات بدون اینکه هیچ گونه تحقیقی درباره نوع ژل و یا کیفیت آن کنند، برای تزریق اقدام خواهند داد. در صورتی که کم بودن هزینه تزریق ژل به چانه به این معنی نمی باشد که کیفیت آن نیز تضمین شود.

از آنجایی که انواع ژل ها با قیمت های متفاوت در بازار وجود دارند و معمولا ژل های با کیفیت و برند در مقایسه با ژل های غیر اصلی و بی کیفیت قیمت بالاتری دارند، بی دلیل نیست که میزان کیفیت و هزینه ژل ها با یکدیگر تفاوت دارد. در نتیجه نباید بدون تحقیق از نوع و کیفیت ژل به تبلیغات اعتماد کرد.

زیرا اگر تزریق ژل به چانه را با استفاده از مواد بی کیفیت انجام دهید ممکن است با عوارضی مانند گلوله شدن ژل در چانه یا جا به جایی ژل شما رو به رو شوید.

باور غلط

یکی از دلایلی که برخی از افراد با عوارض تزریق ژل در چانه مواجه می شوند، این است که آنها فکر می کنند، اگر برای تزریق ژل در چانه هزینه کمی را بپردازند به نتیجه دلخواه خواهند رسید، ولی باید گفته شود که چنین باوری غلط بوده و صحت ندارد.

کیفیت ژل ها برای تزریق در چانه باید به گونه ای باشد که هنگامی که به چانه تزریق می شود، هیچگونه حساسیتی در فرد ایجاد نشود و با چانه او ناسازگاری نداشته باشد، همچنین پس از گذشت مدت زمان کوتاهی اثر آن از بین نرود.

ژل های بی کیفیت، ژل هایی هستند که ماندگاری طولانی نخواهند داشت و پس از اینکه چند هفته گذشت چانه به حالت اولیه خود بر می گردد، به طوری که به نظر می رسد هیچ ژلی در چانه تزریق نشده است

انتخاب ژل های مناسب و برند

بنابراین توصیه می شود که تا جایی که امکان دارد، ژل های مناسب و برند را برای تزریق در چانه خود انتخاب کنید تا هم از انجام تزریق رضایت کافی را داشته باشید و هم عوارضی را برای شما به همراه نداشته باشد.

در صورتی که در فضای مجازی و یا سایت های مختلف اینترنتی با تبلیغاتی مواجه شدید که تزریق ژل به چانه را با قیمت اندکی انجام می دهند، حتما تحقیق کنید که چرا آنها قصد دارند، عمل تزریق را با قیمت بسیار پایین تری نسبت به کلینیک های تخصصی انجام دهند

البته باید این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید که نباید همیشه ژل های با قیمت بالا و گران را برای تزریق در چانه خود انتخاب کنید، زیرا گران بودن ژل دلیلی بر تضمین کیفیت آن نخواهد بود و ممکن است، استانداردهای لازم را نداشته باشد.

در نتیجه بهترین راه برای اطمینان حاصل کردن از نوع ژل و میزان قیمت این است که در این زمینه تحقیقات را انجام داده و از افراد متخصص و مجرب کمک بگیرید تا شما را در انتخاب ژل مناسب راهنمایی کند.

انتخاب ژل های مناسب و برند
انتخاب ژل های مناسب و برند

آیا برای تعیین کردن هزینه تزریق ژل به چانه مشاوره لازم است؟

در صورتی که تزریق ژل به چانه با استفاده از ژل مناسب و توسط متخصص انجام گیرد، بدون شک نه تنها چانه زیباتر به نظر می رسد، بلکه شخص از تزریق رضایت کامل را خواهد داشت.

هنگامی که این روش جراحی برای ترمیم و برطرف کردن ایرادات چانه به درستی انجام می شود، در طول جراحی و پس از آن هیچ گونه عارضه و مشکلی رخ نخواهد داد.

همانطور که قبلا گفته شد، نوع ژلی که پزشک برای تزریق مورد استفاده قرار می دهد و میزان ژل مورد نیاز در تعیین هزینه تزریق ژل به چانه بسیار مهم و تاثیرگذار هستند، همچنین به دلیل اینکه شرایط و فرم صورت افراد با یکدیگر فرق دارند، بنابراین میزان قیمت ژلی که به چانه افراد تزریق می شود، متفاوت خواهد بود.

برای اینکه از قیمت تزریق ژل در ناحیه چانه مطلع شوید، لازم است که حتما با پزشک مربوطه مشاوره داشته باشید. زیرا پزشک پس از اینکه وضعیت و فرم صورت شما را بررسی کند، نوع ژلی که برای چانه شما مناسب بوده، مقدار ژل و همچنین میزان قیمت برای تزریق ژل به چانه را تعیین خواهد کرد.

آیا برای تعیین کردن هزینه تزریق ژل به چانه مشاوره لازم است؟
آیا برای تعیین کردن هزینه تزریق ژل به چانه مشاوره لازم است؟

تفاوت میزان هزینه تزریق ژل به چانه توسط پزشکان متخصص و غیر متخصص درچیست؟

تعداد زیادی از افراد قادر نیستند در میان انواع روش هایی که برای جراحی چانه وجود دارند، روش مناسب را برای ترمیم چانه خود انتخاب کنند. برای اینکه آنها به نتیجه دلخواه خود برسند بهتر است، به پزشکان متخصص و معتبری که در این زمینه تجربه لازم و کافی را دارند، مراجعه کنند.

میزان هزینه ای که پزشکان متخصص و غیرمتخصص برای تزریق ژل در چانه تعیین می کنند، با یکدیگر تفاوت دارد. افراد باید در انتخاب پزشک دقت زیادی به خرج دهند، زیرا در صورتی که پزشک در این زمینه تخصص و تجربه ای نداشته باشد، احتمال اینکه چانه فرد پس از انجام تزریق یا حتی پس از گذشت مدت زمانی دچار مشکلاتی مانند عدم توازن چانه شود، وجود دارد.

تعداد زیادی از افراد برای اینکه هزینه تزریق ژل به چانه را کاهش دهند، نزد افراد غیر متخصص و بی تجربه می روند. امروزه آرایشگاه ها و کلینیک های غیر معتبر زیادی را می توان پیدا کرد که به کار تزریق ژل در چانه مشغول می باشند.

آنها این کار را با استفاده از مواد بی کیفیت و بدون تاییدیه از وزارت بهداشت انجام می دهند و این موضوع می تواند، برای بیمار مشکلات جدی و جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

استفاده کردن از ژل نامرغوب

استفاده کردن از ژل نامرغوب برای چانه باعث می شود، فرم چانه کاملا مصنوعی و غیر طبیعی به نظر برسد و شخص از انجام تزریق رضایت کافی را نداشته باشد. توصیه می شود که هرگز به کسانی که هزینه کمتری را برای تزریق ژل به چانه پیشنهاد می کنند، اعتماد نکنید.

تنها دو دلیل وجود دارد که بعضی از افراد حاضرند میزان هزینه کمی را نسبت به کلینیک های معتبر و پزشکان متخصص از شما تقبل کنند:

آنها در این زمینه تجربه و تخصص لازم را ندارند و یا ژل غیر اصلی و غیر بهداشتی را مورد استفاده قرار می دهند. اگرچه پزشکان متخصص هزینه زیادی را نسبت به این افراد دریافت می کنند، ولی دارای مزیت هایی نیز خواهد بود

که مهمترین آنها این است که فرد با آسودگی خاطر و بدون هیچ گونه نگرانی چانه خود را ترمیم می کند و در طول جراحی برای بیمار مشکلی رخ نخواهد داد.

از دیگر مزایای مراجعه به کلینیک های تخصصی این می باشد که عمل تزریق ژل به چانه در یک مکان کاملا تمیز و بهداشتی انجام می گیرد. این کلینیک ها ابزار و لوازم استریل شده را مورد استفاده قرار می دهند

و همین کار باعث می شود که مراجعه کنندگان با هیچ مشکلی در طول انجام تزریق مواجه نشده و پس از جراحی از فرم چانه خود رضایت کافی را داشته باشند.

استفاده کردن از ژل نامرغوب
استفاده کردن از ژل نامرغوب

چه کسانی هزینه تزریق ژل به چانه را تقبل می کنند؟

معمولا کسانی که چانه آنها کوچک بوده و یا به صورت کشیده می باشد، هزینه تزریق ژل به چانه را تقبل می کنند و این روش را برای اینکه چانه آنها بهبود پیدا کند انتخاب خواهند کرد. در حقیقت آنها شیوه درستی را انتخاب کرده اند، زیرا تزریق ژل به چانه برای چنین افرادی کاملا مناسب است.

هنگامی که این افراد این روش را برای ترمیم چانه خود مورد استفاده قرار می دهند، باعث می شود، برجستگی های چانه آنها تقویت شده و پوست ناحیه چانه کشیده تر و جوان تر به نظر برسد

همچنین برخی دیگر از افرادی که چانه عقبی دارند، ترجیح می دهند، برای برطرف کردن این مشکل به چانه خود ژل تزریق کنند. به طور کلی تقبل کردن هزینه برای استفاده از روش تزریق ژل به چانه برای افراد زیر مناسب خواهد بود:

  • کسانی که خط چانه آنها دچار افتادگی شده است.
  • افرادی که می خواهند چین و چروک اطراف چانه خود را پر کنند.
  • تزریق ژل برای افرادی که خط چانه آنها ضعیف بوده و می خواهند آن را بهبود دهند.
چه کسانی هزینه تزریق ژل به چانه را تقبل می کنند؟
چه کسانی هزینه تزریق ژل به چانه را تقبل می کنند؟

چرا هزینه تزریق ژل به چانه از پروتز چانه بیشتر است؟

چانه یکی دیگر از اعضای صورت می باشد که اندازه ی آن در میان افراد مختلف با یکدیگر تفاوت دارد. یک چانه ی بی عیب و نقص چانه ای است که با دیگر قسمت های صورت مانند گونه، بینی و گردن مطابقت دارد. بعضی از افراد چانه ی کوچکی دارند و از آن راضی نیستند.

برای کسانی که از فرم و اندازه ی چانه ی خود رضایت کافی ندارند این سوال پیش می آید که میان روش های تزریق ژل به چانه و پروتز چانه کدام مناسب تر بوده و قیمت پایین تری دارد.

برای پاسخ به این سوال باید گفته شود که انتخاب یکی از این دو روش به فرم و میزان نامتقارن بودن چانه فرد بستگی دارد و معمولا هزینه تزریق ژل به چانه از روش پروتز چانه ارزان تر است. از دلایل پایین بودن هزینه تزریق ژل به چانه نسبت به پروتز چانه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

روش پروتز چانه به گونه ای است که باید برای انجام این کار شخص را بیهوش کرد و از بی حسی هایی که به صورت موضعی هستند، استفاده کرد. در حالی که روش تزریق ژل به چانه تنها با استفاده از یک بی حسی موضعی و بدون نیاز به بیهوشی عمومی توسط پزشک انجام می گیرد.

برای اینکه اثر پروتز چانه برطرف شود، لازم است که پزشک یک جراحی دیگر را در قسمت چانه انجام دهد در حالی که در تزریق ژل به چانه پزشک تنها ژل را از چانه تخلیه خواهد کرد.

اثر و نتیجه پروتز چانه

اثر و نتیجه پروتز چانه به گونه ای می باشد که مدت زمان طولانی بر ناحیه چانه ماندگار است. در صورتی که در روش تزریق ژل به چانه، شخص ابتدا دائمی یا غیر دائمی بودن نوع ژل را انتخاب می کند و سپس پزشک بنا به درخواست او ژل را به چانه تزریق می کند.

اثر و نتیجه پروتز چانه
اثر و نتیجه پروتز چانه

در روش پروتز چانه شخص باید مدت طولانی استراحت کند و افرادی که شاغل هستند، لازم است که در خانه دوره نقاهت خود را کامل کنند، در حالی که در روش تزریق ژل به چانه افراد می توانند بدون نیاز به استراحت طولانی کارهای روزانه را انجام دهند.

از مقایسه پروتز و تزریق ژل به چانه که در بالا گفته شود، متوجه می شویم که وقتی پزشک روش پروتز را برای ترمیم و خوش فرم شدن چانه مورد استفاده قرار می دهد، به تجهیزات و امکانات بیشتری نیاز ندارد و او نمی تواند با امکانات کمی عمل پروتز را انجام دهد،

اما اگر او روش تزریق ژل به چانه را برای ترمیم به کار ببرد قادر است، با استفاده از یک بی حسی و بدون نیاز به بیهوشی کار تزریق را در مطب خود به راحتی و سادگی انجام دهد.

در نتیجه، به دلیل اینکه روش تزریق در ناحیه چانه نسبت به پروتز چانه جراحی سختی نبوده و با یک عمل سرپایی انجام می گیرد، میزان هزینه آن از پروتز چانه کمتر می باشد.

چرا هزینه تزریق ژل به چانه در کلینیک های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؟

یکی از دلایلی که باعث می شود، هزینه تزریق ژل به چانه در کلینیک ها و مراکز مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشد، این است که میزان کیفیت ژلی که هر یک از این مراکز برای تزریق در چانه مورد استفاده قرار می دهند، یکسان نیست. به همین جهت نوع و میزان کیفیت ژل کلینیک های مختلف، قیمت نهایی تزریق ژل را تعیین خواهد کرد.

در بازار انواع ژل ها با برندهای مختلف وجود دارد، همچنین مراکز زیادی هستند که ژل های بی کیفیت و با برند مشابه و غیر اصلی را برای انجام تزریق انتخاب می کنند و سپس آن را با قیمت به ظاهر مناسب به مشتریان پیشنهاد می کنند.

کسانی که از نوع و کیفیت ژل ها هیچ گونه آگاهی و اطلاعی ندارند گمان می کنند که آن ژل اصلی بوده و سپس با سرعت و بدون تحقیق برای تزریق ژل به چانه خود اقدام می کنند.

یک کلینیک معتبر کلینیکی است که علاوه بر داشتن پزشکان و متخصصان با تجربه، همچنین از ژل های برند و مرغوب برای انجام تزریق استفاده می کنند.

تفاوت ژل های با کیفیت و بی کیفیت در این است که وقتی پزشک ژل بی کیفیت را در چانه تزریق می کند، چانه شکل و فرم مصنوعی نخواهد داشت، در صورتی که ژل با کیفیت کاملا طبیعی بوده و بدون اینکه در چانه تورمی ایجاد کند، آن را ترمیم خواهد کرد.

بنابراین، بی دلیل نیست که میزان قیمت تزریق ژل به چانه در کلینیک های معتبر نسبت به کلینیک های غیر معتبر بالاتر است و با یکدیگر تفاوت های زیادی دارند.

چرا هزینه تزریق ژل به چانه در کلینیک های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؟
چرا هزینه تزریق ژل به چانه در کلینیک های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؟

پرداخت هزینه تزریق ژل به چانه چه مزایایی را به دنبال خواهد داشت؟

پرداخت هزینه تزریق ژل به چانه مزایای زیادی را به دنبال خواهد داشت که مهمترین این مزایا شامل موارد زیر می شود:

در صورتی که فردی چانه کوچکی داشته باشد، امکان افزایش دادن اندازه چانه او با استفاده از تزریق ژل وجود دارد.

برخی از افراد میزان طول چانه آنها کوتاه بوده که با روش تزریق ژل می توان طول چانه آنها را افزایش داد.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند، این بوده که داری چانه ی عقبی می باشند و عقب بودن چانه را به راحتی می توان از زاویه جانبی صورت آنها تشخیص داد. تزریق کردن ژل در چانه این افراد باعث می شود، چانه ی آنها خوش فرم تر و برجسته تر به نظر برسد.

ممکن است، برخی از افراد تمایل داشته باشند که عرض، طول و زاویه چانه ی آنها بیشتر یا کمتر باشد. اگر چانه تیز مانند مورد پسند افراد نباشد می توان با استفاده از تزریق ژل چانه او را گرد کرد.

اگر افراد از چانه قرینه و متوازن برخوردار نباشند، پزشک با تزریق ژل، چانه او را ترمیم خواهد کرد.

به کمک این روش می توان چانه را کشیده و زیبا کرد.

روش تزریق ژل به چانه یک روش کاملا بی خطر بوده و هیچ گونه عارضه ای را برای فرد ایجاد نخواهد کرد.

این روش یک روش کاملا غیر تهاجمی بوده و در ظاهر چانه تغییرات چشمگیری و مورد دلخواهی را ایجاد می کند.

رضایت نداشتن از نتیجه تزریق

هنگامی که فرد از روش تزریق ژل به چانه استفاده می کند، در صورتی از نتیجه تزریق رضایت نداشته باشد، می تواند به پزشک مراجعه و از او بخواهد ژل را تخلیه کند.

هنگامی که ژل به چانه تزریق می شود، با توجه به نوع و کیفیت ژل مورد استفاده، چانه شکل و فرم طبیعی و غیر مصنوعی پیدا خواهد کرد.

روش تزریق ژل برای کسانی که دخانیات و الکل مصرف نکرده و به مراقبت های زیبایی و پوست خود اهمیت می دهند، یک روش بسیار مفید و کارآمد می باشد.

در صورتی که افراد از نظر جسمی سالم باشند، از نتیجه تزریق ژل به چانه رضایت کافی را خواهند داشت.

رضایت نداشتن از نتیجه تزریق
رضایت نداشتن از نتیجه تزریق

افرادی که چانه آنها ضعیف می باشد، با استفاده از این روش می توانند، چانه پهن تر و مستحکم تری داشته باشند.

چین و چروکی که در اطراف چانه هستند، با روش تزریق ژل به چانه از بین می روند و باعث می شود که چانه زیباتر و جوان تر به نظر برسد.

روش تزریق ژل در چانه به گونه ای می باشد که بر روی پوست هیچ گونه بخیه و یا زخمی باقی نخواهد ماند و نیازی نیست که افراد مدت طولانی استراحت کنند.

افراد می توانند پس از انجام تزریق، بدون هیچ مشکلی به انجام کارها و فعالیت های روزانه خود بپردازند و تنها باید از برداشتن وسایل سنگین و ورزش با وزنه خودداری کنند.

افراد با تقبل کردن هزینه تزریق ژل به چانه، عمل زیبایی چانه خود را بدون ایجاد هیچ گونه درد و خونریزی انجام می دهند.

ژل به عنوان یک ماده تقویت کننده

از آنجایی که ژل به عنوان یک ماده تقویت کننده برای پوست عمل می کند، هنگام تزریق شدن به چانه میزان زیبایی و حجم چانه را افزایش خواهد داد.

روش تزریق ژل به چانه در مقایسه با روش های دیگر جراحی زیبایی، یک روش ایمنی و بی خطر بوده و به دلیل اینکه وزارت بهداشت استفاده از این روش را تایید کرده است، عوارض آن بسیار کم بوده و دائمی نیستند.

در صورتی که برخی از افراد با عوارض این روش مواجه شده اند تنها دلیلی که دارد، این بوده که از ژل بی کیفیت استفاده کرده اند و یا برای تزریق ژل به چانه، به افراد بی تجربه مراجعه کرده اند.

نتایج تزریق ژل به چانه را پس از گذشت مدت زمان کوتاهی می توان مشاهده کرد.

با توجه به نوع کیفیت ژل، این روش یک روش موقتی نمی باشد و با تکمیل کردن تعداد جلسات درمان فرد به نتیجه دائمی و غیر قابل برگشت دست می یابد.

یکی از مهمترین مزایای تقبل هزینه روش تزریق ژل به چانه این می باشد که اگر افراد تمایل داشته باشند که ژل در چانه آنها مدت طولانی باقی نماند می توانند، به پزشک خود اطلاع دهند، سپس پزشک با انتخاب ژل مناسب عمل تزریق را تنها برای یک دوره موقتی انجام می دهد.

ژل به عنوان یک ماده تقویت کننده
ژل به عنوان یک ماده تقویت کننده

افتادگی خط چانه

کسانی که خط چانه آنها افتادگی دارد، با استفاده از این روش می توانند چانه خود را درمان کنند.

روش تزریق ژل به چانه برای کسانی که فرم چانه آنها مطلوب نبوده و دچار آسیب دیدگی است، گزینه مناسبی خواهد بود.

این روش مخصوص افراد خاصی نیست و تمامی افراد، خانم ها و آقایان می توانند از این روش برای ترمیم چانه خود استفاده کنند.

تزریق ژل به چانه به بیهوشی نیاز ندارد و پزشک آن را در مطب و تنها با بی حس کردن چانه به صورت سر پایی انجام می دهد.

برخلاف روش های دیگر تهاجمی زیبایی چانه و فک، کبودی و تورم حاصل از سوزن های تزریق به مدت طولانی بر روی چانه باقی نخواهند ماند.

به دلیل اینکه روش تزریق ژل به چانه در مقایسه با پروتز چانه هیچ نوع عفونتی را در پوست فرد ایجاد نمی کند، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است.

پزشک این نوع جراحی غیرتهاجمی چانه را به راحتی و آسانی بدون اینکه به لوازم و تجهیزات خاصی نیاز داشته باشد، انجام می دهد.

تمامی افراد پیر و جوان می توانند این روش را برای ترمیم و خوش فرم کردن چانه خود مورد استفاده قرار دهند.

افتادگی خط چانه
افتادگی خط چانه

نتیجه گیری:

با خواندن این مقاله متوجه می شویم که افراد نمی توانند بدون اینکه به پزشک متخصص مراجعه کنند، از میزان هزینه تزریق ژل به چانه مطلع شوند، زیرا پزشک پس از معاینه نوع پوست و فرم صورت نوع ژل، مقدار ژل مورد نیاز و میزان هزینه را تعیین خواهد کرد. توصیه می شود که هرگز به تبلیغات اعتماد نکنید.

کسانی که پرداخت هزینه کمی را برای انجام تزریق در چانه پیشنهاد می کنند، در حقیقت آنها قصد دارند، با استفاده از ژل های ارزان و بی کیفیت این کار را برای شما انجام دهند،

بنابراین حتما قبل از اقدام به تزریق در مورد نوع و کیفیت برند ژل و همچنین به میزان سابقه ،تخصص و تبحر پزشک مورد نظر کاملا دقت کرده و تحقیقات لازم را انجام دهید.

در صورتی که چانه شما با استفاده از ژل نا مرغوب و غیر اصلی و توسط افرادی که در این زمینه هیچ گونه مهارتی ندارند انجام شود، نه تنها باعث می شود، با عوارض جدی مانند تورم، کبودی و گلوله ای شدن ژل در چانه خود رو به رو شوید،

بلکه برای برطرف کردن مشکلات و عوارض ایجاد شده نیز باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید که این موضوع هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ اقتصادی به شما آسیب وارد می کند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید