میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

عوارض تزریق چربی به دست
عوارض تزریق چربی به دست

لیست موضوعات

عوارض تزریق چربی به دست

در این مقاله قصد داریم موضوع عوارض تزریق چربی به دست را مورد بررسی قرار دهیم.

اگر قصد انجام تزریق چربی به دست را دارید پیشنهاد می کنیم به زر کلینیک مراجعه کنید یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

02122930161

به این نکته توجه داشته باشید که چربی ها معمولا کاربردهای فراونی در زیبایی دارند، اما همیشه برای بسیاری از افراد این سوال پیش می آید که آیا تزریق چربی عوارضی را هم به دنبال دارد؟

عوارض تزریق چربی به دست
عوارض تزریق چربی به دست

در این مقاله قصد داریم در رابطه با عوارض چربی که به دست تزریق می شود، بحث کنیم و این موضوع را به طور کامل برای مخاطب شرح دهیم، پس اگر شما هم قصد تزریق چربی به دست خود را دارید، این مقاله را از دست ندهید، زیرا مطالب مهمی را بیان خواهیم کرد.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آیا با ماهیت چربی تزریق شده به دست آشنایی دارید؟

آیا می دانید تزریق چربی به دست چه کاربردی دارد؟

آیا با اهمیت تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

با نحوه تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

با مزیت های تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

آیا تزریق چربی به دست معایبی هم دارد؟

چگونه می توان عوارض تزریق چربی به دست را کنترل کرد؟

پزشک مناسب برای تزریق چربی به دست چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

انتخاب مرکز مناسب چه تاثیراتی بر روی عوارض تزریق چربی به دست دارد؟

آیا می دانید قبل از تزریق چربی به دست چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

با توصیه های بعد از تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

آیا می دانید هزینه های تزریق چربی به دست چگونه مشخص می شود؟

انتخاب پزشک مناسب برای تزریق چربی به دست چه تاثیری بر روی هزینه ها دارد؟

آیا با تاثیر انتخاب مرکز مناسب برای تزریق چربی به دست بر روی هزینه ها آشنایی دارید؟

 

آیا با ماهیت چربی تزریق شده به دست آشنایی دارید؟

در قسمت ابتدایی مقاله به این موضوع اشاره کردیم که تزریق چربی کاربردهای بسیاری دارد و یکی از این کاربردها تزریق چربی به دست می باشد، برای آن که به طور کامل با مزیت ها و معایب تزریق چربی آشنا شوید، نیاز است که اطلاعات کاملی در رابطه با ماهیت این ماده (همان چربی) به دست آورید، به همین دلیل تصمیم گرفتیم که در قسمت ابتدایی مقاله و برای شروع در رابطه با ماهیت چربی ها بحث کنیم.

آیا با ماهیت چربی تزریق شده به دست آشنایی دارید؟
آیا با ماهیت چربی تزریق شده به دست آشنایی دارید؟

در رابطه با ماهیت اصلی چربی ها سوال های بسیاری پیش می آید و البته بسیاری از افراد تصور می کنند که چربی ها مواد شیمیایی هستند که در سال های اخیر تولید شده اند و مورد استفاده قرار می گیرند، شاید برای شما جالب باشد که بگوییم به هیچ عنوان به این صورت نیست و چربی ها نه تنها از مواد شیمایی تهیه نشده اند، بلکه در سال های اخیر هم مورد استفاده قرار نگرفته اند و قدمتی طولانی تر از حد تصور دارند.

تحول در صنعت زیبایی

قرن هیجده میلادی، از آن قرن هایی بود که تحولات عظیمی در زمینه های مختلف پیش آمد و یکی از مهم ترین این تحولات هم در صنعت زیبایی بود. در این سال ها توجه به زیبایی بیش از پیش نمود پیدا کرد و خانم های جوان آن ها که از خانواده های ثروتمند و اشرافی بودند برای آن که زیبایی خود را بیشتر کنند، راه های مختلفی را امتحان می کردند.

تحول در صنعت زیبایی
تحول در صنعت زیبایی

در همان سال ها بود که استفاده از چربی ها روی کار آمد و برای زیبایی از آن استفاده کردند، توجه داشته باشید که این چربی هایی که در قسمت های مختلف تزریق می شود، در واقع همان چربی هایی است که در بدن خود وجود دارد، به عنوان مثال چربی های تجمع پیدا کرده در بازوی خود را مشاهده کنید.

برداشتن چربی از بازوها و ران و شکم و پهلو

پزشک های متخصص از چربی هایی که در قسمت های ناخوشایند بدن، مانند بازوها، ران، شکم و پهلو تجمع پیدا کرده اند، مقداری را برمی دارند و به محل های دیگری مانند دست ها، پیشانی، لب و دیگر اندام های بدن تزریق می کنند. تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن با اهداف مختلفی انجام می شود که در ادامه این کاربردها را به طور کامل شرح خواهیم داد.

پس با توجه به مطلب گفته شده در بالا می توان به این نتیجه رسید که چربی ها به هیچ عنوان ساختاری شیمیایی ندارند و همین موضوع هم باعث مزیت های بسیاری می شود، که البته در این قسمت فرصتی برای توضیح در رابطه با این مزیت ها نیست و در ادامه آن را به طور کامل بررسی خواهیم کرد.

در سال های بعد و در قرن نوزده میلادی دانشمندان راهی پیدا کردند که بتوان از چربی بدن حیوانات دیگر هم برای تزریق استفاده کرد، اگر چه که این روش در آن سال ها طرفدارن و مخالفان خاص خود را داشت، اما باید بگوییم که در سال های اخیر به طور شایع و همه گیر مورد استفاده قرار نمی گیرد و هر کسی ترجیح می دهد که از چربی بدن خودش برای تزریق استفاده کنند، نه چربی بدن حیوانی دیگر!

برداشتن چربی از بازوها و ران و شکم و پهلو
برداشتن چربی از بازوها و ران و شکم و پهلو

آیا می دانید تزریق چربی به دست چه کاربردی دارد؟

در رابطه با این موضوع باید بگوییم که تزریق چربی می تواند کاربردهای بسیاری داشته باشد، اما ما در این قسمت تنها کاربردهایی را بیان خواهیم کرد که در رابطه با تزریق چربی به دست باشد، پس اگر قصد دارید که این کار را انجام دهید، این مطلب را با دقت بخوانید، زیرا برای شما اهمیت بسیاری خواهد داشت.

یکی از مهم ترین کاربردهایی که تزریق چربی به دست دارد، برطرف کردن چین و چروک هایی است که بر روی دست ها ایجاد می شود و این چین و چروک ها می توانند علت های بسیاری داشته باشند و از شایع ترین علت ها می توان به تابش مستقیم آفتاب و البته کهولت سن اشاره کرد.

توجه داشته باشید که تابش آفتاب و کهولت سن هر دو می تواند باعث شوند که سلول های پوستی کلاژن کمتری را تولید کنند، البته لازم به ذکر است که تابش آفتاب می تواند باعث ایجاد لکه هم بر روی پوست شود که این موضوع زیبایی دست ها را زیر سوال می برند، اما تزریق چربی به آسانی می تواند در مدت زمان کوتاهی این چین و چروک ها را از بین ببرد.

آیا می دانید تزریق چربی به دست چه کاربردی دارد؟
آیا می دانید تزریق چربی به دست چه کاربردی دارد؟

حجم دهی به پوست

توجه داشته باشید که این موضوع تنها کاربرد تزریق چربی به دست نیست و کاربردهای دیگری هم برای آن وجود دارد. لازم به ذکر است که حجم دهی به پوست هم از دیگر کاربردهای تزریق چربی به حساب می آید که این کاربرد برای تزریق چربی به دست هم نمود پیدا می کند، اما چگونه؟ با ما همراه باشید تا در این رابطه هم مطالبی را بیان کنیم.

دست یکی از اعضای بدن است که ما روزانه از آن استفاده های بسیاری می کنیم، یک لحظه تصور کنید که نمی توانید از دست های خود استفاده کنید، واقعا زندگی سخت و آزاردهنده خواهد بود. کارهای زیادی که با دست ها انجام می دهید، باعث می شود که پوست دست ها آسیب پذیر شوند و این موضوع باعث کاهش طراوت، شادابی و البته حجم پوست دست می باشد.

توجه داشته باشید که تزریق چربی به دست باعث می شود که دست هایی شاداب و باطراوت داشته باشیم، به دست های یک نوجوان نگاه کنید، همان سفیدی و پر حجم بودن دست ها را در میان سالی هم تجربه خواهید کرد، در ادامه به این موضوع می پردازیم که تزریق چربی به دست چه اهمیتی دارد، پیشنهاد می کنیم که کماکان با ما همراه باشید.

حجم دهی به پوست
حجم دهی به پوست

آیا با اهمیت تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

در این قسمت قصد داریم اهمیت تزریق چربی به دست ها را شرح دهیم و پیشنهاد می کنیم که ادامه مطالب را از دست ندهید. به این موضوع توجه داشته باشید که ما در طول روز بارها دست های خود را می بینم، زیرا برای انجام بسیاری از کارها به دست های خود نیاز داریم، حال تصور کنید که دست هایی چروکیده داشته باشید!

دیدن دست های چروکیده باعث می شود که شخص اعتماد به نفس خود را از دست بدهد، به خصوص آن که دست ها را می توان در زمانی که می خواهید بدون نیاز به هیچ وسیله ای ببینید.

به عنوان مثال تصور کنید که شما دور چشم های خود چین و چروک هایی دارید تا هنگامی که جلو آینه نروید یا عکس نگیرید، این چین و چروک ها مشخص نیست، این در حالی است که دست ها همیشه برای شما نمایان هستند و به آسانی می توانید آن ها ببینید.

احساس پیری با دیدن دست های چروکیده

دیدن دست های چروکیده باعث می شود که شخص احساس پیری داشته باشد و تصور کند که سن بالایی دارد. ما در طول روز از دست ها استفاده های بسیاری می کنیم و طبیعی است که پوست دست آسیب ببیند، به خصوص آن که بسیاری از ما از دست ها به خوبی مراقبت نمی کنیم.

به عنوان مثال بیشتر ما در هنگام بیرون رفتن از منزل کرم های ضد آفتاب استفاده می کنیم، عینک آفتابی برای محافظت از چشم ها هم معمولا استفاده می کنیم، اما تعداد بسیار کمی از ما برای دست ها خود هم ضد آفتاب می زنیم، یا برای محافظت از دست ها در برابر تابش خورشید دستکش به دست می کنیم، همین موضوعات باعث می شود که دست ها آسیب پذیر باشند.

زیبایی یک خانم علاوه بر این که به صورتش بستگی دارد، به دست ها هم وابسته است، تصور کنید که شخصی صورت بسیار زیبایی داشته باشد، اما در هنگام دست دادن با او متوجه می شوید که دست های چروکیده، با لکه های قهوه دارد، چه تصوری در رابطه با این شخص می کنید؟

توجه داشته باشید که رسیدگی به پوست دست ها هم دقیقا مانند رسیدگی به پوست صورت اهمیت دارد و نباید از آن غافل شد.

به این موضوع توجه داشته باشید که یک خانم در هر سن و سالی که باشد، بخشی از اعتماد به نفس و حس آرامش خود را از زیبایی خود می گیرد، یعنی هر چه قدر که این خانم زیباتر باشد، طبیعتا اعتماد به نفس بیشتری هم خواهد داشت و توجه داشته باشید که زیبایی دست ها هم تاثیر بسیار زیادی بر روی زیبایی یک شخص دارد.

احساس پیری با دیدن دست های چروکیده
احساس پیری با دیدن دست های چروکیده

با نحوه تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که تزریق چربی به دست چه اهمیتی دارد و چرا باید این کار را انجام دهید، حال این سوال مهم و اساسی پیش می آید که تزریق چربی به دست به چه صورتی انجام می شود، با ما همراه باشید تا نحوه انجام این کار را به طور کامل شرح دهیم تا ابهامی در این رابطه وجود نداشته باشد.

با نحوه تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟
با نحوه تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

در ابتدا باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که تزریق چربی به دست نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد و فقط پزشک متخصص می تواند این کار را برای شما انجام دهد، در ادامه این موضوع را به طور کامل شرح خواهیم داد و در این قسمت دیگر اشاره ای به این موضوع نخواهیم کرد. توجه داشته باشید که شما برای تزریق چربی به دست باید در ابتدا به طور کامل معاینه شوید.

با نحوه تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟
با نحوه تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

البته معاینه شدن در این شرایط با معاینه هایی معمولی تفاوت هایی دارد. توجه داشته باشید که شما باید نیازها و اهداف خود را به طور کامل با پزشک معالج خود در میان بگذارید،

به عنوان مثال

به عنوان مثال اگر دست های شما فقط چین و چروک داشته باشد و شما فقط می خواهید که این چین و چروک ها بر طرف شود، با زمانی که شما چین و چروک خاصی بر روی دست های خود ندارید و فقط برای افزایش حجم آن می خواهید که چربی تزریق کنید، پزشک باید از نیازمندی ها و اهداف شما آگاه باشد.

لازم به ذکر است که اگر یک پزشک به خوبی نداند که چرا قصد تزریق چربی را دارید، به طور کامل نمی تواند نیاز شما را برطرف کند و هدف شما را ارضاء کند، پس این مرحله را بسیار جدی و مهم قلمداد کنید و در ابتدا آن را به طور کامل برای خود مشخص کنید تا بتوانید آن را با پزشک معالج خود هم در میان بگذارید.

مرحله بعدی مشخص کردن قسمت هایی است که پزشک باید چربی را در آن جا تزریق کند. توجه داشته باشید که در این مرحله پزشک متخصص با بررسی های دقیقی که انجام می دهد و با توجه به آناتومی دست شما، نقطه هایی را بر روی دست شما علامت گذاری می کند و این کار را با ماژیک های خاصی انجام می دهد، انتخاب این نقطه ها هم اهمیت بسیار بالایی دارد و در نتیجه گیری نهایی تاثیر فراوانی می گذارند.

در مرحله بعدی پزشک متخصص اندازه چربی که برای رفع نیاز شما لازم است، را مشخص می کند، اهمیت این این مرحله هم بر کسی پوشیده نیست و همه می دانیم که چربی تزریق شده باید کاملا اندازه و مناسب باشد تا تاثیر داشته باشد، در غیر این صورت از نتیجه دلخواه دور خواهیم شد.

با مزیت های تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

در این قسمت قصد داریم در رابطه با مهم ترین مزیت های تزریق چربی به دست مطالبی را بیان کنیم. به این موضوع توجه داشته باشید که تزریق چربی به دست مزیت های بسیاری دارد که شرح همه آن ها از فرصت این مقاله خارج است و به همین دلیل اصلی ترین و مهم ترین این مزیت ها را شرح خواهیم داد.

یکی از مهم ترین مزیت های تزریق چربی به دست این است که دست های شما چندین سال جوان تر می شود و این موضوع برای خانم ها اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت، جوان سازی پوست همیشه یکی از دغدغه های انسان، به ویژه خانم ها بوده است و حال با تزریق چربی می توان به این آرزو رسید.

از دیگر مزیت های تزریق چربی می توان به این موضوع اشاره کرد که تزریق چربی به دست، هیچ معایبی را به دنبال نخواهد داشت، البته در رابطه با عوارض تزریق چربی به دست در ادامه توضیحات کاملی را بیان خواهیم کرد، اما باید بگوییم که در صورت رعایت یک سری نکات خاص، مانند انتخاب پزشک متخصص تزریق چربی هیچ گونه عوارضی را هم به دنبال ندارد.

نداشتن درد

مزیت دیگری که برای تزریق چربی به دست وجود دارد، این است که این کار هیچ دردی ندارد! شاید برای شما جالب باشد، بدانید که در هنگام تزریق چربی به دست شخص هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد و این موضوع برای آرامش و آسایش شخص اهمیت بسیاری دارد که نباید از آن غافل شد.

نداشتن درد
نداشتن درد

توجه داشته باشید که تزریق چربی به دست، نیاز به گذراندن هیچ دوره نقاهتی ندارد و شما به آسانی می توانید کارهای روزانه خود را ادامه دهید. لازم به ذکر است که تزریق چربی به دست بدون جای زخم و خون ریزی است و همین موضوع بر روی زیبایی دست ها تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

ماندگاری چربی ها هم از دیگر مزیت های آن به حساب می آید. توجه داشته باشید که چربی باعث می شوند که پوست مجبور به کلاژن سازی شود و به این طریق طراوات و شادابی پوست را به آن برمی گردانند و این موضوع باعث می شود که تزریق چربی به دست ماندگاری بالا و البته با قیمت مناسبی داشته باشد.

نداشتن درد
نداشتن درد

آیا تزریق چربی به دست معایبی هم دارد؟

در این قسمت قصد داریم سوال بسیار مهمی را پاسخ دهیم که برای بسیاری از مخاطبان پیش آمده است، این که آیا تزریق چربی به دست عوارض و معایبی هم برای شخص به دنبال دارد، یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال اگر بخواهیم به طور خلاصه پاسخ دهیم، باید بگوییم که به هیچ عنوان تزریق چربی به دست هیچ عوارضی را در پی نخواهد داشت، اما باور این موضوع برای بسیاری از افرد سخت است، به همین دلیل در ادامه این موضوع را به طور کامل شرح خواهیم داد.

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که چربی که برای تزریق به دست مورد استفاده قرار می گیرد، هیچ ساختار شیمیایی ندارد، شیمیایی نبودن این چربی باعث می شود که بدن شخص در هنگام تزریق هیچ مقابله ای با این ماده نداشته باشد، یعنی بدن مانند یک ماده ای با این چربی رفتار می کند که انگار یکی از اعضای بدن می باشد، البته کاملا واضح و مشخص است که ما برای آن که درک و فهم این موضوع ساده باشد، آن را بیانی غیر تخصصی توضیح داده ایم.

این موضوع یکی از مهم ترین مواردی است که باعث می شود، تزریق چربی هیچ عوارض و معایبی را برای شخص به دنبال نداشته باشد.

عفونت و ایجاد حساسیت

توجه داشته باشید که عوارض و معایب تزریق ماده ای مانند چربی به مواردی مانند عفونت، ایجاد حساسیت، ایجاد زخم و خون ریزی گفته می شود و موضوع ایجاد حساسیت با توضیحات ارائه شده در بالا به طور کامل منتفی می شود.

اما در رابطه با عفونت، ایجاد زخم و خون ریزی، باید به این موضوع توجه داشته باشید که این معایب و عوارض هیچ ارتباطی با خود تزریق چربی ندارد و به پزشکی مرتبط است که برای شما تزریق چربی به دست را انجام می دهد. در ادامه در رابطه با ویژگی های پزشکی که توانایی تزریق چربی به دست را داشته باشد، مطالب مهمی را بیان خواهیم کرد.

در این قسمت باید به این موضوع مهم اشاره کنیم که اگر پزشک خود را با اطلاعات کامل و البته صحیحی انتخاب کرده باشید، به طور قطع می توانید مطمئن باشید که تزریق چربی به دست هیچ یک از معایب و عوارض گفته شده را برای شما نخواهد داشت و این موضوع باعث می شود که با خیالی آسوده تزریق چربی به دست را امتحان کنید و حفظ آرامش تاثیرات بسیار مثبتی را برای شخص به دنبال خواهد داشت.

عفونت و ایجاد حساسیت
عفونت و ایجاد حساسیت

چگونه می توان عوارض تزریق چربی به دست را کنترل کرد؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که تزریق چربی به خودی خود هیچ عوارض و معایبی را برای شما به دنبال ندارد. در این قسمت قصد داریم در رابطه با کنترل عوارض تزریق چربی به دست مطالبی را بیان کنیم. پیشنهاد می کنیم که ادامه مطالب را از دست ندهید، زیرا اطلاعات مهمی را بیان خواهیم کرد.

توجه داشته باشید، همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، تزریق چربی به دست به هیچ عنوان باعث حساسیت نخواهد شد، اما عوارض دیگری مانند عفونت، ایجاد زخم و خون ریزی مواردی هستند که باید کنترل شوند، در غیر این صورت می توانند باعث اذیت و آزار شخص شوند، اما چگونه باید این عوارض را کنترل کرد؟

پاسخ بسیار ساده است، شما به سادگی می توانید با انتخاب یک پزشک متخصص تا حد زیادی این عوارض را کنترل کنید، همانطور که در مطالب بالا این موضوع را به طور کامل شرح دادیم، اگر شما پزشک متخصص و ماهری را برای تزریق چربی انتخاب کرده باشید، برای تزریق چربی به دست هیچ گونه عوارض و معایبی را تجربه نخواهید کرد.

چگونه می توان عوارض تزریق چربی به دست را کنترل کرد؟
چگونه می توان عوارض تزریق چربی به دست را کنترل کرد؟

آیا انتخاب یک پزشک متخصص به تنهایی برای جلوگیری از عوارض و معایب تزریق چربی کافی است؟

در پاسخ باید بگوییم که انتخاب پزشک اهمیت فوق العاده بالایی دارد، اما به هیچ عنوان نمی توان از تاثیر انتخاب مرکز هم برای تزریق چربی به دست غافل شد.

مرکزی که چربی در آن تزریق می شود، باید معتبر و بهداشتی باشد، البته لازم به ذکر است که در ادامه در رابطه با ویژگی های یک مرکز مناسب و البته یک پزشک مناسب برای تزریق چربی اطلاعات کاملی را بیان خواهیم کرد، اما در این قسمت لازم می دانیم که در رابطه با اهیمت این انتخاب بحث کنیم تا از آن آگاهی داشته باشید.

به شما توصیه می کنیم که اگر می خواهید تزریق چربی به دست به بهترین شکل ممکن انجام شود و نتیجه نهایی همانی باشد که می خواهید و هیچ گونه عوارض و معایبی را بعد از تزریق تجربه نکنید، به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی این تزریق چربی را در سالن های آرایشگاهی انجام ندهید، زیرا باعث بروز عوارض بسیار جدی برای شما می شود.

هنگامی که در رابطه با ویژگی های یک مرکز مناسب و البته ویژگی های یک پزشک خوب برای تزریق چربی به دست بحث کنیم، خود شما به خوبی متوجه می شوید که چرا سالن های آرایشگاهی محل مناسبی برای تزریق چربی به دست نیستند و اگر در این رابطه کنجکاو هستید، با ادامه مطالب با ما همراه باشید.

آیا انتخاب یک پزشک متخصص به تنهایی برای جلوگیری از عوارض و معایب تزریق چربی کافی است؟
آیا انتخاب یک پزشک متخصص به تنهایی برای جلوگیری از عوارض و معایب تزریق چربی کافی است؟

پزشک مناسب برای تزریق چربی به دست چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

همانطور که در مطالب بالا به شما گفتیم، در این قسمت قصد داریم که در رابطه با ویژگی های یک پزشک خوب و مناسب برای تزریق چربی به دست مطالبی را بیان کنیم. اصلی ترین ویژگی یک پزشک خوب تخصص داشتن آن است، اما تخصص در چه زمینه ای؟ با ما همراه باشید تا این موضوع را به طور کامل شرح دهیم.

بسیاری از افراد تصور می کنند که تزریق چربی به دلیل آن که به وسیله سرنگ انجام می شود، با تزریق آمپول و موارد دیگری از این قبیل کاملا مشابه است و از آن جایی که تصور می کنند، تزریق آمپول بسیار ساده است، پس به این نتیجه هم می رسند که تزریق چربی به دست هم بسیار ساده می باشد، در حالی که به هیچ عنوان این گونه نیست.

تزریق چربی به دست نیاز به مهارت بسیار بالایی دارد و این مهارت تنها با به دست آوردن مدارک علمی امکان پذیر است، توجه داشته باشید که پزشک متخصص زیبایی در دوران تحصیل خود به طور کامل در رابطه با تزریق چربی مهارت و تخصص کسب می کند و این شخص تنها کسی است که می تواند تزریق چربی را انجام دهد.

افرادی به دنبال یادگیری تزریق چربی هستند

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که متاسفانه بسیاری از افراد به دنبال این هستند که به صورت تجربی تزریق چربی را یاد بگیرند و از آن درآمدزایی کنند، توجه داشته باشید که اصل درآمدزایی و پرداختن به این موضوع به خودی خود مفید است، اما نباید از هر راهی به دنبال کسب درآمد بود.

شما تصور کنید که برای گذراندن یک دوره ی تجربی برای یاد گیری تزریق چربی چه مدت زمانی را صرف می کنید؟ در بهترین حالت این دوره دو یا چهار ماه به طول می انجامد، آیا مهارت کسی که یک دوره چهار ماهه را گذارنده با مهارت و تخصص کسی که سال های سال در رشته پزشکی تحصیل کرده است، یکی می باشد؟

باید بگوییم که این دو به هیچ عنوان با یکدیگر قابل مقایسه نیستند، پس در هنگام انتخاب پزشک برای تزریق چربی به دست به این موضوع توجه داشته باشید که پزشک معالج شما حتما در زمینه زیبایی تخصص داشته باشد، این تخصص باعث مهارت در تزریق چربی به دست هم می شود و البته که مهارت موضوع بسیار مهمی برای رسیدن به نتیجه مثبت می باشد.

در هنگام انتخاب پزشک برای تزریق چربی به دست، به تجربه او هم دقت داشته باشید

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که در هنگام انتخاب پزشک برای تزریق چربی به دست، به تجربه او هم دقت داشته باشید، تجربه موضوع بسیار مهمی است، یک پزشک در صورتی که تجربه مناسب نداشته باشد، امکان خطا در هنگام تزریق برای او پیش می آید، اما باید بگوییم که هر چه تجربه پزشک شما بیشتر باشد، امکان اشتباه و خطای او هم کمتر خواهد بود.

نکته مهمی که باید در رابطه با تجربه به آن توجه کنید، این است که تجربه داشتن به معنی مسن بودن پزشک نیست، شما می توانید پزشکی را انتخاب کنید که تجربه بالایی در تزریق چربی به دست دارد، اما لزوما سن بالایی ندارد، اما تخصص و مهارت او باعث شده است که تجربه بالایی در کار خود کسب کند. در این قسمت متوجه شدید که چرا کسی به غیر از پزشک متخصص نمی تواند، تزریق چربی به دست را انجام دهید و برای کنترل عوارض تزریق چربی به دست باید چه پزشکی را انتخاب کرد.

در هنگام انتخاب پزشک برای تزریق چربی به دست، به تجربه او هم دقت داشته باشید
در هنگام انتخاب پزشک برای تزریق چربی به دست، به تجربه او هم دقت داشته باشید

انتخاب مرکز مناسب چه تاثیراتی بر روی عوارض تزریق چربی به دست دارد؟

در این قسمت قصد داریم در رابطه با ویژگی های یک مرکز مناسب برای تزریق چربی بحث کنیم و اطلاعات مهمی را در این رابطه شرح دهیم. به این نکته توجه داشته باشید، در ابتدا باید از معتبر بودن مرکز تزریق چربی اطمینان حاصل کنید، اما سوال پیش می آید که چگونه باید این کار را انجام داد و مطمئن شد.

باید به شما بگوییم که مرکزی معتبر است که مجوز های لازم برای فعالیت خود را کسب کرده باشد. توجه داشته باشید که امروه شروع هر کسب و کاری نیاز به دریافت یک سری مجوز های خاص دارد و این مجوز ها در حوزه پزشکی به دلیل آن که با جان و سلامت بیمارن سر و کار دارد، اهمیت بیشتری خواهد داشت.

بنابراین اگر مرکزی را برای تزریق چربی انتخاب می کنید، باید مطمئن باشید که این مرکز مجوزهای لازم را اخذ کرده است، یا خیر و اطلاع پیدا کردن از این موضوع هم بسیار ساده است، زیرا معمولا در اکثر مرکز هایی که معتبر هستند، مجوز هایی خود را در سالن انتظار نصب کرده اند تا مراجعه کننده در همان ابتدا، از این موضوع (معتبر بودن مرکز) اطمینان حاصل کند.

انتخاب مرکز مناسب چه تاثیراتی بر روی عوارض تزریق چربی به دست دارد؟
انتخاب مرکز مناسب چه تاثیراتی بر روی عوارض تزریق چربی به دست دارد؟

البته به شما پیشنهاد می دهیم که اگر مرکزی خاص مجوزهای لازم را در محلی قرار نداده بود که به آسانی آن را مشاهده کنید، با کمال احترام و ادب از مسئول مربوط بخواهید که شما را در رابطه با معتبر بودن مرکز مطمئن کند، البته به شما توصیه می کنیم که تزریق چربی به دست را در مرکز های آشنا و بیمارستان ها انجام دهید تا در این رابطه با طور کامل مطمئن باشید.

تزریق چربی به دست باید در محیطی انجام شود که پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود

توجه داشته باشید که تزریق چربی به دست باید در محیطی انجام شود که پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود، کاملا واضح و مشخص است که تزریق چربی در محیط های غیر بهداشتی، باعث ایجاد عفونت می شود و عفونت هم جزء عوارضی است که به خودی خود برای تزریق چربی به دست وجود ندارد و با عدم رعایت یک سری نکات خاص این مشکل بروز پیدا می کند.

متاسفانه بسیاری از افراد تصور می کنند که تزریق چربی به دست در مرکز های غیر معتبر برای آن ها هزینه های کمتری را به دنبال خواهد داشت، اگر چه که در ادامه این موضوع را شرح می دهیم که به هیچ عنوان این گونه نیست و هزینه ها کمتر نخواهد بود، اما با فرض این که هزینه کمتری هم پرداخت می کنید، آیا بازی با سلامت خود ارزش هزینه کمتر را دارد؟ به طور قاطع جواب منفی است.

تزریق چربی به دست باید در محیطی انجام شود که پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود
تزریق چربی به دست باید در محیطی انجام شود که پروتکل های بهداشتی به خوبی رعایت شود

آیا می دانید قبل از تزریق چربی به دست چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

در این قسمت باید به موضوع بسیار مهم اشاره کنیم. در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که برای جلوگیری از عوارض تزریق چربی به دست باید پزشک مناسبی را انتخاب کنید و تزریق چربی را هم در مرکزی معتبر و با شرایط خاص انجام دهید، حال باید به این موضوع اشاره کنیم که یک مورد دیگر هم در جلوگیری از عوارض و معایب تزریق چربی به دست اهیمت دارد و باید به آن توجه داشت و آن هم رعایت نکته های خاصی قبل از تزریق چربی به دست می باشد.

حال در این قسمت قصد داریم برای آشنایی بیشتر و بهتر شما این نکات را به طور کامل شرح دهیم. در ابتدا باید بگوییم که سیگار کشیدن از آن مواردی است که باعث می شود، شخص بعد از تزریق چربی در محل تزریق کبودی را مشاهده کند، به همین راحتی با سیگار نکشیدن بیست و چهار ساعت قبل از تزریق چربی به دست می توانید از این موضوع جلوگیری کنید.

آیا می دانید قبل از تزریق چربی به دست چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
آیا می دانید قبل از تزریق چربی به دست چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

توجه داشته باشید که بعضی از داروها هم می تواند باعث بروز عوارضی بعد از تزریق چربی به دست شوند، اگر چه پزشک معالج شما باید لیست این داروها را به شما ارائه دهد، اما باید بگوییم که داروهای ضد انعقاد خود (به عنوان مثال آسپرین) و ضد التهاب را نباید بیست و چهار ساعت قبل از تزریق چربی به دست مصرف کرد.

آیا می دانید قبل از تزریق چربی به دست چه نکاتی را باید رعایت کرد؟
آیا می دانید قبل از تزریق چربی به دست چه نکاتی را باید رعایت کرد؟

لازم به ذکر است

لازم به ذکر است که داروهایی که باعث بروز عوارض می شوند، بیشتر هستند و ما در این مقاله فرصتی برای نام بردن از همه آن ها نداریم، به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که در رابطه با این موضوع از پزشک معالج خود سوال بپرسید و اگر دارویی خاص را باید مصرف کنید، به پزشک بگویید.

در این قسمت باز هم به اهمیت انتخاب یک پزشک متخصص برای تزریق چربی به دست پی می بریم، تصور کنید که شما تزریق چربی به دست را در سالن های آرایشگاهی انجام داده اید، آیا یک آرایشگر اطلاعاتی در رابطه با داروها دارد که به شما ارائه دهد؟ مسلما پاسخ منفی است، زیرا این اطلاعات را فقط پزشک متخصص دارد.

به این موضوع توجه داشته باشید که قبل از تزریق چربی به دست، باید دست های شما تمیز باشد، کرم های مرطوب کننده استفاده نکرده باشید و اگر دست شما موی زیادی دارد، موهای آن را اصلاح کرده باشید تا در هنگام تزریق چربی به دست برای شما دردسر ساز نشود، به این نکات هر چند کوچک توجهی ویژه داشته باشید.

نکته دیگری که در رابطه با توصیه های قبل از تزریق چربی به دست باید به آن توجه داشته باشید، این است که یک سری توصیه ها و نکات دیگری هم وجود دارد که به طور اختصاصی برای هر کسی با توجه به شرایط جسمی که دارد، باید بیان شود، به همین دلیل از ذکر آن ها در این مقاله خودداری می کنیم، اما شما فراموش نکنید که در رابطه با این توصیه ها از پزشک معالج خود توضیح بخواهید.

با توصیه های بعد از تزریق چربی به دست آشنایی دارید؟

در مطالب بالا توصیه های قبل از تزریق چربی به دست را شرح دادیم، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که یک سری توصیه های خاص هم هستند که باید بعد از تزریق چربی به دست آن ها را رعایت کرد تا شخص دچار مشکلی نشود. لازم به ذکر است که رعایت این نکات و توصیه ها هم می تواند نقش مهمی در کنترل عوارض تزریق چربی داشته باشد.

در ابتدا باید بگوییم که باز هم سیگار نکشیدن تا بیست و چهار ساعت بعد از تزریق چربی به دست اهمیت بالایی دارد و باید به آن توجه خاصی داشته باشید، البته در مضر بودن سیگار هیچ شکی نیست، اما باید توجه داشته باشید که بعد و البته قبل از تزریق چربی به دست، این مضر بودن بیشتر نمایان می شود و باید از کشیدن آن خودداری کنید.

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، این است که بعد از تزریق چربی به دست، التهاب و قرمزی موضوعی طبیعی است و این موارد در گروه عوارض و معایب جای نمی گیرند

زیرا در مدت زمان کوتاهی و بدون آن که نیاز به انجام کار خاصی باشد، این التهاب و قرمزی به طور کامل از بین می رود، اما برای آن که در زمان کمتری این التهاب و قرمزی از بین برود، می توانید از کرم های مناسب استفاده کنید.

نوشیدن آب

توجه داشته باشید که نوشیدن آب اهمیت بسیار زیادی در کنترل عوارض تزریق چربی به دست دارد، به همین دلیل به شما توصیه می کنیم که بعد از تزریق چربی به هیچ عنوان نوشیدن آب و آب میوه را فراموش نکنید. در مطالب بالا به این نکته اشاره نکردیم، اما در این قسمت می گوییم که نوشیدن آب هم قبل از تزریق چربی به دست اهمیت ویژه ای دارد و باید به آن توجه کرد.

توجه داشته باشید که اگر تزریق چربی را برای هر دو دست خود انجام داده اید، مدت بیست و چهار ساعت با دست های خود فعالیت هایی را انجام ندهید که با گرما در ارتباط است،

به عنوان مثال آشپزی نکنید، یا لیوان های چای داغ را به دست نگیرید، اما اگر تزریق چربی را برای یک دست انجام داده اید، با دست دیگر خود می توانید این کارها را انجام دهید، البته لازم به ذکر است که تزریق چربی معمولا برای هر دو دست انجام می شود.

از رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید

نکته دیگری که بعد از آن که تزریق چربی به دست را انجام دادید، باید به آن توجه داشته باشید، این است که از رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید، زیرا در سونا هوای گرم و در جکوزی آب گرم وجود دارد و این دو برای کسی که تزریق چربی به دست را انجام داده است، مضر می باشد، البته آب و استخر ضرری نخواهد داشت و حتی شخص به آسانی می تواند حمام کند یا دست های خود را بشورد، پس از این بابت نگرانی نداشته باشید.

در انتها باید به این موضوع مهم اشاره داشته باشیم که بعد از تزریق چربی به دست هم یک سری توصیه های خاص وجود دارد که برای اشخاصی با شرایط ویژه بیان می شود، این افراد باید توصیه های مربوط به شرایط خود را از پزشک متخصص بخواهند، زیرا در این قسمت فرصتی برای توضیح کامل در رابطه با آن وجود ندارد.

از رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید
از رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید

آیا می دانید هزینه های تزریق چربی به دست چگونه مشخص می شود؟

هزینه های تزریق چربی به دست همیشه از مهم ترین و اصلی ترین سوال هایی بوده است که در رابطه با این موضوع برای بسیاری از افراد پیش می آید، به همین دلیل تصمیم داریم که در این قسمت در رابطه با هزینه های تزریق چربی به دست بحث کنیم و اطلاعاتی را در این رابطه بیان کنیم، پیشنهاد می کنیم که ادامه مطالب را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین مطالبی که در رابطه با تزریق چربی به دست باید به آن توجه داشته باشید، این است که ما یا هیچ کس دیگری نمی توانیم مبلغی را به عنوان ثابت و بدون تغییر برای هزینه های تزریق چربی به دست بیان کنیم، زیرا این مبلغ تحت تاثیر عواملی مشخص می شود که در هر کسی به یک شکلی نمود پیدا کرده است، در ادامه این عوامل را شرح می دهیم تا بیشتر و بهتر با این موضوع آشنا شوید.

شرایط شخصی

توجه داشته باشید که شرایط شخصی، کسی که تزریق چربی را انجام می دهد، از مهم ترین عواملی است که بر روی هزینه تاثیر می گذارد، به عنوان مثال یعنی هر چه قدر که چین و چروک های روی دست بیشتر باشد، شخص به مقدار بیشتر چربی برای تزریق نیاز دارد و کاملا مشخص است که در این شرایط هم هزینه بیشتری را پرداخت خواهد کرد، پس این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا میزان چربی استفاده شده را مشخص می کند.

توجه داشته باشید که هزینه های تزریق چربی به دست با توجه به پزشکی که برای این کار انتخاب کرده اید و همچنین مرکزی که قصد دارید، تزریق چربی به دست را در آن جا انجام دهید، هم مشخص می شود، البته به دلیل اهمیت این دو موضوع تصمیم داریم که در قسمت دیگری به طور کامل آن را شرح دهیم.

از دیگر عواملی که باعث تعیین هزینه های تزریق چربی به دست می شود، می توان به این موضوع اشاره کرد که هر چه تعداد دفعات بیشتری چربی تزریق کنید، هزینه ها هم افزایش پیدا می کند، البته این موضوع هم به این بستگی دارد که چین و چروک های ایجاد شده بر روی دست شما تا چه اندازه قدیمی و عمیق هستند.

معمولا برای تزریق چربی به دست، این کار یک بار انجام می شود، اما در مواردی که شاهد چین و چروک های بسیاری باشیم، پزشک معالج برای آن که نتیجه بهتری را به دست آورد، دو بار یا در مواردی سه بار اقدام به تزریق چربی می کند، طبیعتا کسی که دو بار چربی تزریق می کند، باید هزینه بیشتری را نسبت به کسی پرداخت کند که یک بار این کار را انجام می دهد.

شرایط شخصی
شرایط شخصی

انتخاب پزشک مناسب برای تزریق چربی به دست چه تاثیری بر روی هزینه ها دارد؟

در این قسمت قصد داریم برای آگاهی بیشتر مخاطب ها این موضوع را شرح دهیم که انتخاب یک پزشک چه تاثیری بر روی هزینه های تزریق چربی به دست دارد. انتخاب پزشک موضوع بسیار مهمی است که نباید از آن غافل شد و به همین دلیل در این قسمت قصد داریم به طور کامل آن را بررسی کنیم.

همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، پزشکی که می تواند تزریق چربی به دست را انجام دهد، باید تخصص داشته باشد، این در حالی است که بسیاری از پزشک هایی که در این حوزه فعالیت می کنند، فوق تخصص زیبایی دارند، حال این سوال پیش می آید که آیا این دو پزشک باید یک دستمزد یکسانی برای کار خود دریافت کنند؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که خیر دستمزدی که پزشک متخصص و البته پزشک فوق تخصص برای تزریق چربی به دست دریافت می کنند، یکسان نیست و تفاوت هایی با یکدیگر دارند، البته باید بگوییم که این تفاوت ها به طور شایع و مشخصی نیست و کمی تغییر وجود دارد و طبیعتا پزشکی که فوق تخصص دارد، هزینه بیشتری هم از شما دریافت خواهد کرد.

انتخاب یک پزشک فوق تخصص

اما نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که آیا این هزینه ی بیشتر ارزش آن را دارد، یا خیر؟ در پاسخ باید بگوییم که بله به نظر می رسد که انتخاب یک پزشک فوق تخصص و پرداخت هزینه ای کمی بیشتر ارزش این را دارد که تزریق چربی به دست خود را با آرامش خیال بیشتر انجام دهید و عوارض بسیار اندک و محدود این کار را به طرز خارق العاده ای کاهش دهید.

به این موضوع توجه داشته باشید که یک پزشک فوق تخصص، مهارت، تجربه و البته تخصص بیشتری در رابطه با تزریق چربی به دست دارد و در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که هر یک از این موارد چه اهمیتی در انتخاب یک پزشک دارد و باید به همه آن ها توجه ویژه و خاصی داشت.

در این قسمت لازم می دانیم باز هم به این موضوع اشاره کنیم که به بهانه آن که اگر تزریق چربی را در آرایشگاه ها انجام دهید، هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد، این کار را انجام ندهید، یک آرایشگر به هیچ عنوان نمی توان مهارت و تخصص یک پزشک متخصص را داشته باشد و در حین تزریق چربی اشتباهی رخ خواهد داد و آن کسی هم که در این ماجرا ضرر می بیند، شخص شما می باشد.

آیا با تاثیر انتخاب مرکز مناسب برای تزریق چربی به دست بر روی هزینه ها آشنایی دارید؟

با توجه به مطالب بالا حال این سوال پیش می آید که آیا انتخاب مرکز برای انجام تزریق چربی به دست هم بر روی هزینه ها تاثیر می گذارد یا خیر؟

در ادامه قصد داریم این موضوع را به طور کامل شرح دهیم تا با آن آشنا شوید. پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان ادامه مطالب را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

در ابتدا باید به این موضوع اشاره کنیم که همانطور که در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم، انتخاب مرکز معتبر تاثیر فراوانی بر روی هزینه های تزریق چربی به دست دارد، اما این تاثیر به چه صورتی است؟

باید بگوییم که یک مرکز معتبر تحت نظارت های بسیار دقیقی است و همین عامل باعث می شود که بر روی هزینه هایی که از مراجعه کنندگان دریافت می کنند، نظارت دقیقی وجود داشته باشد.

مرکز هایی که به صورت غیر قانونی یا به اصطلاح غیر معتبر فعالیت می کنند، تحت نظارت هیچ ارگانی نیستند و متاسفانه باید بگوییم که از مراجعه کننده های خود قیمت های نجومی را دریافت می کنند که علاوه بر غیر قانونی بودن، غیر منصفانه هم می باشد، پس به این موضوع هم در انتخاب مرکز توجه ای ویژه داشته باشید.

نکته بعدی که باید در رابطه با مرکز انجام تزریق چربی به دست و هزینه ها به آن اشاره کنیم، این است که تزریق چربی در بیمارستان های دولتی، بیمارستان های خصوصی، درمانگاه های دولتی، درمانگاه های شخص و البته مطب های شخصی انجام می شود و کاملا واضح و مشخص است که تزریق چربی در هر یک از این مراکز، هزینه ی خاصی دارد، زیرا از تعرفه های خاصی هم پیروی می کند.

تزریق چربی به دست، در بیمارستان های دولتی کمترین هزینه را برای شخص به دنبال دارد

لازم به ذکر است که تزریق چربی به دست، در بیمارستان های دولتی کمترین هزینه را برای شخص به دنبال دارد و این در حالی است که تزریق چربی به دست در مطب های شخصی، بیشترین هزینه را به دنبال خواهد داشت، به شما توصیه می کنیم که با توجه به بودجه خود یک مرکز را برای تزریق چربی انتخاب کنید تا دچار مشکل مالی نشوید.

نکته دیگری که در رابطه با انتخاب مرکز و هزینه های تزریق چربی به دست باید به آن توجه داشته باشید، مربوط به زمانی است که شما از مرکز هایی مانند آرایشگاه ها برای تزریق چربی استفاده می کنید،

در این رابطه باید بگوییم که اگر چه با تزریق چربی به دست در آرایشگاه ها در ابتدا هزینه کمتری را پرداخت خواهید کرد، اما باید توجه داشته باشید که اگر این تزریق عوارضی را برای شما به دنبال داشته باشد که احتمال آن هم بالا است، شما باید هزینه های بیشتری را برای رفع آن عوارض پرداخت کنید.

تزریق چربی به دست، در بیمارستان های دولتی کمترین هزینه را برای شخص به دنبال دارد
تزریق چربی به دست، در بیمارستان های دولتی کمترین هزینه را برای شخص به دنبال دارد

در نهایت با توجه به مطالب بالا می توان به این نتیجه رسید که عوارض تزریق چربی به دست به چه مواردی گفته می شود و این تزریق چه معایب و عوارضی را به دنبال دارد که با توجه به مطالب گفته شده باید بگوییم که تزریق چربی به دست به خودی خود هیچ گونه معایب و عوارضی برای شخص نخواهد داشت.

تزریق چربی به دست باعث می شود که شخص حس زیبایی را به طور تمام و کمال بچشد

در این مقاله سعی بر این داشتیم که اطلاعات مفیدی در رابطه با تزریق چربی به دست بیان کنیم، همانطور که در مطالب بالا هم به آن اشاره کردیم، تزریق چربی به دست باعث می شود که شخص حس زیبایی را به طور تمام و کمال بچشد و همین موضوع باعث می شود که اعتماد به نفس آن شخص به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند. در رابطه با اهمیت اعتماد به نفس در زندگی هم لازم نیست، مطلبی را بیان کنیم، زیرا این موضوع بر کسی پوشیده نیست.

تزریق چربی به دست مزیت های بسیاری دارد

توجه داشته باشید که تزریق چربی به دست مزیت های بسیاری دارد و در مطالب بالا به طور کامل به آن اشاره کردیم، اما به طور خلاصه باید بگوییم که درد نداشتن، بدون زخم و خون ریزی بودن، ماندگاری بالا، قیمت مناسب، عوارض و معایب نداشتن از مهم ترین مزیت های تزریق چربی به حساب می آیند.

در رابطه با عوارض ناشی از تزریق چربی در مطالب بالا اطلاعات کاملی را بیان کردیم و گفتیم که اگر پزشک معالج خود را با دقت انتخاب کرده باشید، هیچگون عوارضی در انتظار شما نخواهد بود.

علاوه بر این گفتیم که التهاب و قرمزی پوست بعد از تزریق چربی کاملا طبیعی است و این موضوع ارتباطی با عوارض تزریق چربی ندارد، زیرا عوارض به مواردی مانند ایجاد عفونت گفته می شود.

در این مقاله سعی بر این داشتیم که توصیه های قبل و بعد از تزریق چربی به دست را هم به طور کامل شرح دهیم، زیرا این توصیه ها تاثیر به سزایی در کاهش میزان التهاب و قرمزی بعد از تزریق چربی دارد. در این مقاله عوامل موثر بر تعیین هزینه تزریق چربی به دست را هم به طور کامل شرح دادیم و گفتیم که عوامل شخصی، انتخاب پزشک و انتخاب مرکز مهم ترین تاثیر را در تعیین هزینه ها دارند.

امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید