میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

لیست موضوعات

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

ما با نوشتن این مقاله تلاش می کنیم شما مخاطبان رابا دکتر خوب برای زاویه سازی صورت آشنا کنیم. پیشنهاد ما برای زاویه سازی صورت کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد.

شما می توانید به جای خواندن مقاله به فایل صوتی ان گوش کنید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را در ادامه پی گیری کنید.

در ادامه به مطالب زیر می پردازیم

  • زاویه سازی صورت
  • روش های زاویه سازی صورت
  • مزایای استفاده از نخ برای زاویه سازی صورت
  • ویژگی های دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

 

دکتر خوب برای زاویه سازی صورت
دکتر خوب برای زاویه سازی صورت

زاویه سازی صورت

فرم و ترکیب صورت افراد عامل اصلی در تعیین زیبایی افراد می باشد و این مهم سبب شده است که بسیاری  از مردم چه خانم و چه آقا برای رفع اشکالات احتمالی در صورت و یا بهبود فرم آن اقدام به زاویه سازی می کنند. در واقع با بالا رفتن سن پوست و از جمله پوست صورت افراد حالت افتاده و یا شل شده پیدا می کند.

این امر می تواند ظاهر افراد را پیرتر نشان دهد. همین امر باعث می شود که خانم ها و آقایان به سمت زیباتر کردن صورت و رفع عیوب ظاهری پیری بروند و اعتماد به نفس بیشتری را در بین مردم بدست بیاورند. در اینجا جراحی های زیبایی از جمله زاویه سازی صورت بسیار مورد توجه افراد قرار می گیرد.

زاویه سازی صورت در حقیقت به معنای روشی است که صورت را به شکل V در می آورد.در این روش نقاطی ازچهره تعیین می شود که اهمیت زیادی در زیبایی صورت از لحاظ ساختار زیبایی شناسی دارد، این نقاط را برجسته کرده و این جلوه زیبایی به چهره فرد می دهد.

زاویه سازی صورت
زاویه سازی صورت

تغییر فرم و حالت صورت

زاویه سازی صورت به نوعی یک عمل جراحی است که سبب تغییر فرم و حالت صورت و از جمله فک می شود، طوری که فک را باریکتر و کشیده تر می کند و حالت V به قسمت پاینن صورت می دهد.زاویه سازی صورت را لاغر کرده و با کوچک و باریک ترنمودن فک و برجسته کردن چانه و گونه ، زیبایی بیشتری در صورت فرد ایجاد می کند.

همچنین در بعضی موارد این عمل برای درمان مورد استفاده قرار می گیرد برخی مادرزادی یا بر اثر حادثه و اتفاقی در ناحیه فک و بخش های دیگر صورت دچار نقص هستند که با روش های گوناگون زاویه سازی این نقایص را می توان برطرف کرد.

نکته مهم

یکی از نکات مهم که باید بسیار مورد توجه متقاضیان زاویه سازی صورت قرار بگیرد اینست که این عمل زیبایی نمی تواند گزینه خوب و مناسبی برای هرگونه فرم صورت باشد بلکه باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا زاویه سازی صورت بسیار جلوه نماید . این ویژگی ها عبارتند از:

افرادی که دارای فک پهنی هستند و یا دارای فک چهارگوش و یا دایره ای شکل هستند، افرادی که خط فک آنها مستقیم بوده و دارای زاویه نباشند، افرادی با گونه های لاغر، بینی بزرگ، افرادی که چانه های عقب رفته دارند، صورت چاق و گرد دارند. زاویه سازی برای این گونه افراد گزینه مناسبی می باشد.

پزشک متخصص و با مهارت قبل از انجام عمل زاویه سازی صورت طی یک جلسه مشاوره ساختار و شکل و فرم صورت و فک در چهره فرد را کاملا بررسی کرده و با توجه به نیاز روش درمانی را انتخاب کرده و از تجهیزات و مواد کاملا مرغوب و استاندارد استفاده کرده و قبل از عمل تست حساسسیت پوستی هم نسبت به مواد مصرفی گرفته می شود .

روش های زاویه سازی صورت

با گذر عمر و بر اثر جاذبه زمین پوست افتاده می شود. دکتر متخصص بوسیله نخ پوست را لیفت کرده و زاویه سازی انجام داده می شود.در این شیوه، پزشک متخصص و با مهارت از نخ های لیفتینگ با کیفیت عالی و مرغوب استفاده کرده و پوست صورت را به سمت بالا می کشد و صورت زاویه دار به نظر می رسد.

در این روش نقاطی از پوست صورت که باید نخ ورود و خروج داشته باشد را با علامتگذاری مشخص می کنند و سپس با کمک سوزن های خاص لیفتینگ که بسیار زیر هم می باشند، نخ را از نقاط مشخص شده وارد و خارج می کنند و در پایان نخ ها را گره زده و در زیر پوست مخفی می کنند . جنس این نخ ها از پولیدیوکسانون با قابلیت جذب استفاده می شود.

روش های زاویه سازی صورت
روش های زاویه سازی صورت

مزایای استفاده از نخ برای زاویه سازی صورت :

این روش نیازی به گذشت زمان ندارد و بلافاصله قابل رویت است

جای زخم و کبودی بر روی پوست باقی نمی ماند

نخ ها کاملا قابل حذب هستند و قابل رویت بر روس پوست صورت نمی باشند.

و در این روش نیازی به بستری شدن نیست.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل و چربی

زاویه سازی صورت با تزریق ژل و چربی، در این حالت ژل در نواحی گونه و چانه و ناحیه گردن تزریق می شود. این ژل ها به منظور پر کردن و بالا بردن بخشهای پایین افتاده یا گود رفته صورت مانند گونه تزریق می شود، بهترین نوع ژل، ژل های هیالورونیک به همراه کلسیم است.

پزشک متخصص و دلسوز از معتبرترین و استانداردترین ژل که همان ژل هیالورونیک اسید با کلسیم است استفاده می کنند بعلت اینکه این مواد از مواد طبیعی بدن هم هستند براحتی با بدن فرد متقاضی همخوانی داشته و مشکل ساز نخواهد بود.در این روش ژل و یا فیلرها مستقیما به چانه تزریق شده و می تواند حالت V را به فک و چانه بدهد.

پزشک متخصص بنا به تشخیص ممکن است نیاز ببیند که هردوروش زاویه سازی یعنی استفاده از نخ ها و تزریق ژل را با هم بکار بگیرد تا نتیجه مطمئن تری بدست بیاد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل و چربی
زاویه سازی صورت با تزریق ژل و چربی

روش زاویه سازی صورت با تزریق فیلر

روش زاویه سازی صورت با تزریق فیلر، پس از تصمیم به تغییر فرم صورت، پزشک متخصص و دلسوز در مدت زمان بسیار اندک در نواحی و مناطق مشخص شده چانه، فک و یا گونه تزریق فیلر را با دقت و مهارت تزریق می کند و از فیلر های مرغوب و مناسب پوست صورت فرد با ماندگاری بالا انتخاب کرده و استفاده کند.

زاویه سازی صورت با بوتاکس

بوتاکس به بخش های از گردن و چانه تزریق می شود در نتیجه این بخش ها کوچکتر نشان داده می شوند.

سوالی که همیشه مطرح می شود این است که از این روش ها کدامیک برای زاویه سازی صورت مناسب است، که باید اینگونه پاسخ داد که پزشک متخصص زیبایی پس از بررسی و آنالیز صورت فرد متقاضی بهترین روش و مواد مورد نیاز را به اطلاع فرد جهت انتخاب بهینه اعلام می کند.

ویژگی های دکتر خوب برای زاویه سازی صورت چیست؟

برای پاسخ به این سوال باید دانست که زاویه سازی صورت نیاز به مهارت  فوق العاده ای دارد. به همین دلیل پیشنهاد می شود که صورت و زیبایی خود را به هر کسی نسپارید. به عنوان نمونه اگر این کار توسط فرد غیر متخصص انجام میشد به هیچ وجه نپذیرید و حتما به کلینیک تخصصی مراجعه کنید.

در عین حال کلینیکی که به آن مراجعه می کنید می بایست صد در صد استاندارد باشد و تضمین بدهد که از بهترین مواد برای زاویه سازی صورت شما استفاده کند ودر عین حال باید حتما افراد دیگری که در این کلینیک زاویه سازی صورت انجام داده اند را ببینید تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94 :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرام:dr_zarganj

ایمیل :info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید