میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

خرید ژل لب از داروخانه
خرید ژل لب از داروخانه

لیست موضوعات

خرید ژل لب از داروخانه

ما با نوشتن این مقاله تلاش می کنیم شما مخاطبان را با خرید ژل لب از داروخانه آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را در ادامه پی گیری کنید.

لازم به ذکر است در این مقاله مراکز خرید معرفی می شوند و لطفا از تماس با کلینیک دکتر زرگنج جهت خرید ژل خودداری کنید و صرفا با مراکز معرفی شده تماس بگیرید.

خوب است بدانید تمامی ژل های مورد استفاده در کلینیک دکتر زرگنج از مراکز مجاز خریداری شده و مورد تایید وزارت بهداشت هستند

 

در ادامه به مطالب زیر می پردازیم

 • تزریق ژل لب
 • شیوه تزریق ژل لب
 • مزایای تزریق ژل لب
 • عوارض تزریق ژل لب
 • مراکز تهیه ژل های تزریق در لب

 

 

تزریق ژل لب

با افزایش یافتن سن انسان حجم لب نیز مانند بسیاری از بخش های اندام انسان کاهش می یابد و برجستگی های آن نیز کم می گردد. با تکنولوژی های جدید که در زمینه زیبایی و جراحی زیبایی افزایش یافته، پزشکان متخصص زیبایی می توانند با مدد از تکنولوژی و مواد تولیدی و محصولات زیبایی این تغییرات را بصورت دوره ای ترمیم کنند.

از جمله این تکنولوژی ها تزریق ژل در لب می باشد که می تواند این تغییرات و نا همگونی های ایجاد شده را مرتفع نماید. حجم لب، بلندی و برجستگی آن با تغییر سن تحت تاثیر قرار می گیرد. به طور معمول لب تحتانی از لب بالایی بزرگتر و حجیم تر می باشد و همینطور نیمه چپ و راست لب هرکدام قرینه دیگری است که باید همینطور تقارن آن حفظ بماند. کاری که ژل تزریق لب انجام می دهد این است که اطراف و حاشیه لب برجسته و حجیم می گردد و در واقع به زیبایی صورت افزوده می گردد.

لب بالایی از دو بخش سفید و قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از هم مجزا می شوند. با بوجود آمدن چروک های موازی و عمودی در بخش سفید لب بالایی می تواند ظاهر ناخوشایندی ایجاد کند. در تزریق ژل لب با حجیم و برجسته کردن حاشیه لب زیبایی و جذابیت لب ها در صورت افزایش می یابد.

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب

شیوه تزریق ژل لب

پزشک متخصص باید در ابتدا شناخت کافی و لازم از ساختار پوست و ، لب ها داشته باشد و دوم اینکه به تکنیک این عمل کاملا مسلط و با تجربه باشد. تکنیک لازمه شامل محل مناسب تزریق ،مقدار تزریق و محل قرار دادن مواد تزریقی در لایه های درست پوستی است. مقدار ژل و عمق سطح تزریقی بستگی به نوع مواد مصرفی و نتایج دلخواه و همچنین محل و میزان عمق چین و چروک ها در لب دارد.

ترکیبات هیالورونیک اسید از مواد تزریق بعنوان ژل است که به دلیل جذب آب به مقدار زیاد و اقزایش حجم حاصل از آن به مصرف کمتر ژل برای ترمیم چین و چروک های لب بکار می رود.برای انجام این تزریق، ابتدا نواحی مورد نظر توسط پزشک متخصص با بی حسی موضعی، بی حس و با مواد ضد عفونی کنند کاملا تمیز می گردد. پس از آن با سرنگ های مخصوص مواد دارویی را در یکی از لایه های پوستی به نواحی گوناگون در صورت شامل دور چشم ها، دور دهان و لب ها و سایر نواحی تزریق می شود.

شیوه تزریق ژل لب
شیوه تزریق ژل لب

مزایای تزریق ژل لب

 • میزان کمتر کبودی : با تزریق ژل کبودی و ورم آن از سایر فیلرها کمتر می باشد.
 • میزان ماندگاری: با اینکه نتایج تزریق ژل در لب دایمی نمی باشد، ولی دارای ماندگاری قابل قبولتری در حدود 6 ماه است.
 • کنترل حجم لب: متخصص به خوبی می تواند با کم و زیاد کردن حجم ژل نتیجه دلخواه خود را کسب نماید.
 • کم بودن احتمال بروز واکنش آلرژیک : به دلیل مواد مصرفی در ژل های تزریق بسیار مشابه موادی می باشد که در بدن انسان وجود دارد،بسیار نادر خواهد بود که آلرژی بوجود بیاید، البته چنانچه به موادی مانند لیدوکانین حساسیتی از قبل وجود دارد حتما پزشک متخصص را مطلع نمایید.

ژل های استاندارد برای حجیم کردن لب ها

ژل های استاندارد ژل هایی هستند که بیشترین سازگاری بیولوژیکی را با ساختار بدن اسنان داشته باشند و تحریکات ایمنی ایجاد نکند و همچنین سرطان زا نباشد. بعلت اینکه لب ها متحرک بوده و دارای میزان بالای خون رسانی می باشند. ماندگاری و پایداری ژل ها باید بسیار دقیق انتخاب و مصرف شود.

ژل های استاندارد برای حجیم کردن لب ها
ژل های استاندارد برای حجیم کردن لب ها

توصیه های لازم برای تزریق ژل لب

 • قبل از هرگونه تزریق، در ابتدا باید لب ها توسط پزشک متخصص معاینه شود تا اگر اختلالاتی هست مورد توجه قرار بگیرد.
 • فرم لب های باید در حالت و محدوده طبیعی آن باشد و کاملا به سایز اولیه لب ها و ابعاد صورت انتخاب گردد.
 • تبحر و روش عملکردی پزشک در تزریق ژل بسیار پر اهمیت می باشد.
 • تزریق ژل باید هم در نواحی دو طرف لب و هم در قسمت مرکزی لب ها انجام بگیرد.
 • حتما مطمین شوید که مواد مصرفی ژل تزریقی از مراکزی مانند داروخانه ها که کاملازیر نظر سازمان دارو هستند تهیه شود که قابل اطمینان بیشری می باشد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

بعلت خون رسانی زیاد در لب ها بعد از تزریق ژل ، احتمال زیاد وجود دارد که خون مردگی ایجاد شود که برای ممانعت از آن،از چند روز قبل از تزریق، از کمپرس یخ استفاده شود، و همچنین از داروهای انعقاد خون و مکمل ها و مسکن ها مانند آسپرین و مشابه آنها استفاده نشود.

همچنین در روز اول تزریق ژل لب در زیر گرمانی زیاد قرار نگیرید و از ورزش سنگین هم پرهیز کنید و همچنین از نوشیدنی های الکی که باعث التهاب و تورم می شود خودداری کرد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل لب
مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

عوارض تزریق ژل لب

چنانچه در زمان تزریق دچار اختلالات عصبی و فشارهای شدید عصبی هستید و یا سرماخوردگی داشته باشید نمی توانید انتظار یک نتیجه دلخواه را داشته باشید .پس قبل از تزریق ژل مشاوره با پزشک معالج خود داشته باشید و حتما تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل هم نکات گفته شده در بالا را هم حتما مورد توجه قرار دهید

مراکز تهیه ژل های تزریق در لب

به دلیل حساسیت موضوع و ارتباط با زیبایی و سلامتی فرد تهیه مواد مصرفی تزریق ژل، بسیار حایز اهمیت است که این مواد از کجا تهیه بشوند که بهترین مراکز از نظر رعایت استاندارد های دارویی و سلامتی داروها دارخانه ها می باشند بنابراین برای تهیه این مواد بهتر است از مراکزی قابل اطمینان مانند داروخانه ها که زیر نظر سازمان دارو و درمان هستند و حتما داروهای استاندارد به مشتریان خود ارایه می دهند پس بهتر است همیشه داروهای موردنیاز تزریق ژل از داروخانه ها پی گیری و تهیه شود.

از اینکه تا پایان مقاله خرید ژل لب از داروخانه ما را همراهی کردید متشکریم

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه موفق از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه درخشان از سال 94 در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا تاچ

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید