میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

تزریق ژل کرج
تزریق ژل کرج

لیست موضوعات

تزریق ژل کرج

در طراحی این مقاله قصد داریم شما مخاطبان را با تزریق ژل کرج آشنا کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را دنبال کنید. اگر شما ساکن کرج هستید و به طور کلی به دنبال کلینیک تخصصی و معتبر برای تزریق ژل هستید پیشنهاد ما به شما کلینیک دکتر زرگنج فرد می باشد.

حال با طرح کردن سوالات زیر عمق مطلب را برای شما روشن می کنیم.

تزریق ژل چیست؟

عوارض تزریق ژل چیست؟

هزینه تزریق ژل به چه صورت است؟

فواید تزریق ژل چیست و برای چه کسانی بهتر است؟

تزریق ژل کرج
تزریق ژل کرج

تزریق ژل چیست؟

اگر بخواهیم توضیحی مختصر اما واضح و دقیق در مورد ژل به شما بدهیم باید بگوییم که در هنگام بالا رفتن سن خطوطی روی صورت و بدن نقش بسته که شادابی بدن و چهره را از بین می برند

حال ژل ماده ایست که برای از بین بردن خطوط و چروک صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرد که اغلب برای تزریق ژل از ماده ای به نام هیالورونیک اسید استفاده می کنند البته باید بدانید که این ماده در خود بدن هم وجود دارد اما با گذشت زمان و بالا رفتن سن این ماده در بدن ازبین رفته و جذب بدن می شود.

میزان ماندگاری این ژل ها به نوع جنس آنها،میزان تزریق آن در محل مورد نظر و حتی میزان سن بیمار دارد البته عوامل دیگری نیز بر ماندگاری آن تأثیر گذار است.

این ژل ها از لحاظ ماندگاری معمولا به سه دسته تقسیم می شوند:

نوع اول 6 تا 7 ماه: در این نوع، ژل تزریق شده معمولا از 6 ماه تا 7 ماه و گاهی در صورت استفاده از جنس درجه یک تا 9 ماه ماندگاری دارند.

نوع دوم 9 ماه تا یکسال: در این نوع ژل ماندگاری آن 9 ماه تا یکسال طول می کشد باید بدانید اگر در تزریق ژل ها از جنس درجه یک آن ژل استفاده کنند گاهی ماندگاری ژل یک یا دو ماه بیشتر از این سه نوع طول می کشد.

و در آخر نوع سوم یکسال تا دو سال: در این نوع ژل از یکسال تا دو سال ماندگاری دارد که بیشتر مراجعه کنندگان از این نوع ژل استفاده می کنند.

این ژل ها از لحاظ ماندگاری معمولا به سه دسته تقسیم می شوند:
این ژل ها از لحاظ ماندگاری معمولا به سه دسته تقسیم می شوند:

به گفته برخی متخصصان، تزریق این نوع ژل برای بدن ضرر و زیانی ندارد زیرا همانطور که گفتیم این ماده در خود بدن نیز موجود می باشد همچنین عمل تزریق ژل نیازی به بیهوشی ندارد و یک عمل سرپایی می باشد.

با روی کار آمدن این ژل و رواج پیدا کردن آن پای این ژل ها به ایران باز شد و به سرعت در ایران گسترش پیدا کرد.

این ژل ها از لحاظ ماندگاری معمولا به سه دسته تقسیم می شوند:
این ژل ها از لحاظ ماندگاری معمولا به سه دسته تقسیم می شوند:

به علت استقبال بی نظیر مردم از تزریق ژل، کلینیک و متخصصان پوست و موی بسیاری کار اصلی خود را بر مبنای تزریق ژل قرار داده اند اما باید در نظر داشته باشید این کار عوارضی هم دارد بنابراین صورت و بدن خود را در اختیار هر پزشک و کلینیکی قرار ندهید.

عوارض تزریق ژل چیست؟

همانطور که گفته شد تزریق ژل عملی سرپایی می باشد و نیازی به بیهوشی ندارد اما با این حال به گفته برخی دیگر از پزشکان می تواند خطر آفرین باشد حال به عوارض این عمل می پردازیم:

گاهی پیش می آید که پزشکی که ژل را به بیمار تزریق می کند از جنس مرغوبی استفاده نمی کند که این کار باعث می شود شخص بیمار عوارض بدی همچون حساسیت، عفونت و در برخی مواقع جا به جایی ژل در نقاط دیگر محل تزریق را تجربه کند که در اکثر مواقع این عوارض برای بیمار درد شدیدی را به همراه دارد.

عوارض تزریق ژل چیست؟
عوارض تزریق ژل چیست؟

ازجمله دیگر عوارض آن به مراقبت های پس از عمل مربوط می شود:

شخص پس از عمل تا هشت ساعت الی یک روز نباید به محل تزریق  ژل آب بزند در واقع هیچ ماده ای از جمله کرم ها لوازم آرایشی و استفاده از آب در محل مورد نظر ممنوع می باشد.

خب بهتر است بدانید که هر چه مدت زمان بیشتری از تزریق بگذرد و شما دیرتر از لوازم آرایشی و آب استفاده کنید لطف بزرگی به بدن خود می کنید زیرا محل تزریق، مواد و آبی که به آن برخورد کند را به درون خود جذب می کند که باعث ورم، درد، عفونت، سوزش و خارش همراه با جراحت می شود.

ازجمله دیگر عوارض آن به مراقبت های پس از عمل مربوط می شود:
ازجمله دیگر عوارض آن به مراقبت های پس از عمل مربوط می شود:

پس از تزریق ژل باید به خاطر داشته باشید که گرفتن حمام آفتاب، رفتن به استخر، و شست و شوی محل تزریق و … ممنوع می باشد.

با فهمیدن اینکه اگر به صورت صحیح این ژل تزریق نشود یا اینکه از جنس خوبی در تزریق استفاده نشود چه عوارض بد و جبران ناپذیری ممکن است برای بیمار رخ دهد،باید قبل از مراجعه به کلینیک های مختلف سعی کنید در مورد نحوه کار و رضایت مشتریان آن کلینیک تحقیق کنید زیرا وجود کلینیک های فراوان دلیل بر صحت و درستی کارشان نیست باید در نظر داشته باشید که سلامت شما در اولویت قرار دارد پس به هر قیمتی آن را به خطر نندازید.

هزینه تزریق ژل به چه صورت است؟

هزینه های تزریق ژل متفاوت است به طور مثال:

مرغوب بودن یا نامرغوب بودن ژل

توانایی پزشک در انجام عمل

نوع میزان ماندگاری ژل

حتی مکان کلینیک و مدرک پزشک معالج یعنی متخصص باشد یا دارای مدرک فوق تخصص باشد بر روی هزینه های تزریق ژل تأثیر فراوانی دارد.

به علت ازدیاد کلینیک های پزشکی تزریق ژل، بعضی کلینیک های پزشکی به فکر رقابت با دیگر کیلینیک ها می افتند و قیمت های خود را کمتر عنوان می کنند باید بگویم که از این موضوع خوشحال نباشید زیرا در این جور موارد ممکن است کلینیک مربوطه از جنس نامرغوبی در کار خود استفاده کند که ممکن است جان بیمار را به خطر اندازد.

بنابراین حتما برای تزریق ژل سراغ پزشکان ماهر و معروف تری بروید.

فواید تزریق ژل چیست و برای چه کسانی بهتر است؟

تا کنون هرچه گفتیم از معایب این ژل ها بود حال بهتر است از فواید ژل ها هم برای شما کمی

توضیح دهیم:

این ژل ها در صورت استفاده درست فوایدی بیشتر ازمعایب خود دارند، در واقع هنگام بالا رفتن سن اسید هیالورونیک موجود در قسمت هایی از بدن همچون گونه ها، لب، پیشانی و حتی پستان ها جذب بدن شده و از بین می روند بنابراین برای بازگردانی جوانی و شادابی صورت و دیگر اندام بدن از این ماده استفاده می کنند

و حتی در برخی موارد که بعضی بانوان به سرطان پستان مبتلا می شوند و برای درمان بیماری، پزشک جراح مجبور است پستان بیمار را قطع کند بنابراین بیمار می تواند با مراجعه به پزشک پوست و مو مشکل خود را عنوان کرده تا پزشک معالج با تزریق این ماده در قسمت پستان حالتی برجسته همچون پستان برای بیمار ایجاد کند.

فواید تزریق ژل چیست و برای چه کسانی بهتر است؟
فواید تزریق ژل چیست و برای چه کسانی بهتر است؟

امید است توانسته باشیم شما را با تزریق ژل کرج به خوبی آشنا کرده باشیم

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید