هزینه تزریق ژل
هزینه تزریق ژل

لیست موضوعات

هزینه تزریق ژل

در این مقاله همراه شما عزیزان خواهیم بود تا درباره ی کاربرد ژل وهزینه تزریق ژل  و انواع ژل های تزریقی بپردازیم ، امیدواریم که با استفاده از این مقاله کمک شایانی به شما همراهان همیشگی کرده باشیم .

در این مقاله به بررسی موارد زیر می پردازیم :

 • تزریق ژل چیست ؟
 • ژل های تزریقی ( فیلرها ) چیست؟
 • کاربرد ژل های تزریقی صورت را نام ببرید؟
 • انواع مختلف ژل ها (فیلرها ) تزریقی را نام ببرید؟
 • هزینه ی تزریق ژل چه میزان می باشد ؟

 

زیبایی یک میل درونی انسان ها می باشد که همیشه افراد به دنبال آن هستند ،با بالا رفتن سن و ایجاد چین و چروک و شل شدن  عضلات در صورت و تغییرات پوست انسان ها به دنبال بر طرف کردن این مشکلات می باشند ، برخی دیگر از افراد نیز برای زیباتر شدن دست به عمل های زیبایی می زنند . یکی از عمل های زیبایی تزریق ژل و فیلر می باشد که در زیر به معرفی آن می پردازیم .

 

تزریق ژل چیست ؟

از روش های پر طرفدار زیبایی پوست که به صورت غیر تهاجمی می باشد تزریق ژل است این روش بدون استفاده از عمل جراحی و به صورت سرپایی و در مطب و یا کلینیک انجام می شود.

تزریق ژل روشی برای زیبایی و جوانسازی پوست و از بین بردن چین و چروک های ناشی از بالا رفتن سن و حجم دادن به پوست و خطوط صورت می باشد ، به عبارت دیگر کاربرد ژل یا فیلر برای حجم دادن صورت و خطوط ناشی از پیری مورد استفاده قرار می گیرد .

تزریق ژل چیست ؟
تزریق ژل چیست ؟

به علت عوارض جراحی پوست تزریق ژل بعد از بوتاکس صورت به عنوان کم عوارض ترین و کم خطر ترین و کم هزینه ترین روش زیبایی در میان مردم محبوبیت پیدا کرده است .

از بهترین ویژگی که تزریق ژل دارد این است که نتیجه ی نهایی آن بلافاصله قابل مشاهده می باشد و زمان درمان کوتاهی دارد که نیاز به مراقبت های بعد از درمان خاصی ندارد، هم چنین در پایان نتیجه ای طبیعی حاصل میگردد .

برای انجام تزریق ژل شما باید به یک متخصص پوست مراجعه کنید ، پزشک پوست شما را بررسی نموده و اگر استفاده از ژل برای شما مناسب باشد و نواحی که نیاز به تزریق ژل دارند را برای شما مشخص می کند و نوع ژل مورد استفاده برای شما و اندازه ی ژل مورد نیاز بر حسب سی سی  را مشخص نموده و پس از آن که تمام جوانب کار سنجیده شد پزشک اقدام به تزریق ژل می نماید.

ژل های تزریقی ( فیلرها ) چیستند ؟

ژل های تزریقی برای استفاده ی افرادی که به زیبایی ظاهر خود اهمیت می دهند و برای پیشگیری کردن از پیری پوست و یا برگرداندن زیبایی به پوست مورد استفاده قرار می گیرد .

ژل های تزریقی از مواد طبیعی و مصنوعی تولید می شود و یا از ترکیبات و مواد هیالورونیک می باشند . این مواد به طور طبیعی در بدن هر انسان وجود دارد ولی با بالا رفتن سن حجم این مواد در بدن کاهش یافته و باعث ایجاد شل شدگی پوست و ایجاد  چین و چروک می شود .

برای از بین رفتن این مشکلات و هم چنین حجم دادن به صورت و زاویه سازی فک و برجسته نمودن لب ها و گونه ها از ژل های هیالورونیک استفاده میکنند . این ژل ها دارای اسید هیالورونیک می باشند و به پر نمودن نواحی فرو رفته و یا چین و چروک دار کمک می نمایند .

ژل های تزریقی ( فیلرها ) چیستند ؟
ژل های تزریقی ( فیلرها ) چیستند ؟

کاربرد ژل های تزریقی صورت را نام ببرید؟

 • برجسته نمودن لب ها
 • از بین بردن چین و چروک های پوست
 • از بین بردن فرو رفتگی های ناشی از جای جوش
 • برجسته کردن گونه ها
 • از بین بردن گودی زیر چشم ها
 • رینوپلاستی ( زیبایی بینی )
 • فرم دادن و زاویه سازی فک
 • فرم دادن به چانه
 • از بین بردن خط خنده
 • از بین بردن افتادگی های زیر فک
 • از بین بردن چین و چروک اطراف دهان
 • جوان سازی پوست
 • برجسته سازی باسن
 • برجسته سازی سینه
 • از بین بردن چروک های گردن
کاربرد ژل های تزریقی صورت را نام ببرید؟
کاربرد ژل های تزریقی صورت را نام ببرید؟

انواع مختلف ژل ها (فیلرها ) تزریقی را نام ببرید؟

ژل ها ی تزریقی زیبایی انواع مختلفی دارند که در اینجا ما به معرفی آن ها می پردازیم:

ژل هیالورونیک اسید :

این ژل که در بدن افراد به صورت طبیعی وجود دارد و یک ماده ی طبیعی می باشد برای از بین بردن چین و چروک های پوستی به صورت سطحی و برجسته سازی لب و خطوط اطراف دهان و بینی به کار میرود . مدت زمانی که این ژل پس از تزریق در بدن افراد باقی می ماند شش تا دوازده ماه می باشد .

ژل هیالورونیک اسید :
ژل هیالورونیک اسید :

کلاژن (  collagen) :

این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد ولی با بالا رفتن سن میزان آن کاهش می یابد ، کلاژن در لایه ی درم پوست قرار دارد و یک پروتئین طبیعی می باشد که درون پوست انسان ها قرار دارد . برای از بین بردن چین و چروک پوست از کلاژن استفاده می شود مدت زمانی که کلاژن در بدن ماندگاری دارد بین دو تا چهار ماه می باشد .

کلاژن (  collagen) :
کلاژن (  collagen) :

چربی انسانی :

این چربی یکی از مواد طبیعی در بدن انسان ها می باشد و برای تزریق چربی از بدن خود شخص گرفته میشود و بعد از آماده کردن و به صورت و نواحی دیگر بدن که احتیاج دارد تزریق می گردد . مدت زمانی که این فیلر ماندگاری دارد بر حسب بدن افراد مختلف متفاوت می باشد .

چربی انسانی :
چربی انسانی :

هیدروکسیل آپاتیت :

این فیلریک ماده ی طبیعی از بدن انسان می باشد که از استخوان های بدن انسان ها به دست می آید و این نوع  برای تزریق های با عمق زیاد و چین و چرو ک های عمقی کاربرد دارد .

 

هزینه ی تزریق ژل چه قدر می باشد ؟

نمی توان به طور دقیق هزینه ی تزریق ژل ها یا فیلرها را بیان نمود و قیمت ژل ها با توجه به عواملی چون نوع ژل تزریقی و اندازه ی تزریق و ناحیه ی مورد استفاده و برند ژل مورد استفاده  و دستمزد تزریق ژل متفاوت می باشد. در عین حال به شما پیشنهاد می کنیم تا زیبایی و سلامت خود را به هر کلینیکی نسپارید و پیش از شروع تزریق از مهارت پزشک و سلامت کلینیک اطمینان حاصل نمایید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

با یک کلیک تماس بگیرید