تزریق ژل لب طبیعی
تزریق ژل لب طبیعی

لیست موضوعات

تزریق ژل لب طبیعی

ما امروزه در کشورمان شاهد  انواع تزریق ژل طبیعی بوده و در صدی از خانم ها این کار را انجام می دهند. در این مقاله شما را با (تزیرق ژل لب ، طبیعی ) آشنا می کنیم و اطلاعاتی مربوط به این نوع تزریق را برای شما عزیزان ارائه می دهیم  امید واریم که تا پایان مقاله  ما را همراهی کنید .

بعضی ها با دیدن  فیلم های تلویزیونی ، شاهد بازیگرانی هستند که آن بازیگران سینما در  صورت خود تغییراتی را ایجاد کرده اند که از جمله آن  تغیرات ( تزریق ژل لب طبیعی) است، بعضی ها با دیدن این چهره ها وسوسه می شوند وآنها هم این کا ر را انجام میدهند.

پروتز لب

همان طور که شاید بعضی از شما ها در دنیای امروزی شنیده باشید که با  عمل تزریق ژل لب طبیعی می توان به آن فرم دل خواه خود رسید، در بازار پروتز هایی وجود دارند  که می توان با استفاده از آن فرم دل خواه خود را به دست آورید .

در اینجا با صورت طبیعی و قوس گونه روبه رو می شویم که دارای استخوان گونه است و در این باره توضیحاتی داده می شود :

در اصل این ماجرا کسانی است که از بچگی یا می توان گفت از نوزادی  گونه آنها برجسته و استخوان آنها به این شکل است   نیازی به  تزریق ژل ندارند اما کسانی هستند که دارای گونه ای پهن و بدون حالت و یا استخوان گونه آنها به میزان کافی رشد نداشته است اما با وجود این کار یعنی تزریق ژل طبیعی و  روش های زیاد ی مانند تزریق چربی ،گذاشتن پروتز می تو انند چهره خود را تغیر بدهند .

 

در ادامه ما سوالاتی را طراحی  کرده ایم که در ادامه  به هر کدام از آنها پاسخ داده می شود:

روش های متفاوت دیگری برای برجسته سازی چیست؟

چرا پزشکان تزریق ژل های  ماندگار را نپذیرفتند؟

عوارض تزیق ژل لب چیست؟

 

روش های متفاوت دیگری برای برجسته سازی

تزریق چربی:

در واقع این نوع چربی از بدن خودتان است،و در این کار چربی اضافی از شکم یا ران برداشته می شود و  شست وشو می  دهند و در گونه تزیق می کنند .

نکته مهم : همان طور که گفتیم چربی ران وشکم برای استفاده گونه به کار می رود اما اگر بخواهیم از این چربی برای لب  استفاده  کنیم  چربی  مناسی نیست و باید توجه داشته باشیم که برای انتخاب چربی برای لب  از ژلهای هیا لورو نیک استفاده کنیم.

روش های متفاوت دیگری برای برجسته سازی
روش های متفاوت دیگری برای برجسته سازی

اگر کسی بخواهد که عمل لب را انجام دهد باید قبل از عمل، لب معاینه وسپس تایید شود تا  پس از عمل دچار مشکلاتی نشود.

مطابق اصول وقوانین زیبایی شناسی لب بالا باید درصد کمی عقب تر از لب پایین باشد این گفته طبق اصول زیبایی شناسی گفته شده است .

بهترین انتخاب برا زیاد تر شدن حجم لب انتخاب کردن هیا لورو نیک اسید است  و از این مهم تر مارک وکیفیت آن خیلی مهم است.

مهارت پزشک جراح و بلد بودن انجام عمل یکی از شرط های یک عمل موفق به شمار می رود .

چرا پزشکان تزریق ژل های ماندگار را نپذیرفتند؟

امروزه کشور های اروپای این  کار را تایید نمی کنند  و از این پس عمل تزریق ماندگار را انجام نمی دهند زیرا این ژل ها در محل تزریق شده ماندگاراند و حرکت می کنند و به جاهای دیگر صورت می روند  به همین علت است که ژل های ماندگار دیگر استفاده نمی کنند و این ژل ها پس از طول 6 ماه یا 3 سال عوارض خود را نشان  می دهند. اگر به کلینیک زیبایی دکتر زرگنج مراجعه کنید همه این موارد در نظر گرفته می شود. تا بهترین نتیجه حاصل شود.

  یک هشدار برای کسانی که تزریق لب انجام میدهند:

در هیچ موقع از ژل  شیمیایی که در عمل باعث نا هماهنگی اجزای صورت و عفونت می شود استفاده نکنید و در ضمن ژل هایی که به قیمت کم می فروشند بدانید که کیفیت ندارند و استفاده نکنید و حتما آن ژلی که پزشک برایتان می نویسد خریداری کرده حتی اگر قیمتش گران باشد .

تزیق ژل لب طبیعی نقض های چهره ی شما را برطرف می کند البته اگر طبق دستور پزشک پس از عمل مراقبت کنید .

 

 در مورد فیلرها یا همان ژل ها :

تاریخ نشان می دهد که تزریق ژل به سال ها پیش  مر بوط می شود که در آن زمان گلیکون یا کلاژن تزریق می کردند،ولی عوارض های زیادی را به وجود آورد  این ژل ها که در سال ها پیش استفاده می شدند معمولا 2 نوع بودند :

1.کوتا مدت

2.بلند مدت

در باره هیا لورونیک اسید :از جنس بدن است و برای اینکه این قابلیت هماهنگی با پوست صورت را دارد و در جای خود محکم و پایدار است و عوارض وحتی پشیمانی هایی که در بالا به آن اشاره شد را ندارد  یکی از بهترین ژل ها به حساب می آید.

 در مورد فیلرها یا همان ژل ها :
در مورد فیلرها یا همان ژل ها :

عوارض تزیق ژل لب

ورم و التهاب، آبسه در محل تزریق و حرکت ژل لب از جمله عوارض احتمالی تزریق می باشد  در موارد زیادی از عوارضات این ترزیق پس از مدتی برجستگی متقارن خود را از دست داده و هیچ گونه راه چاره ای جزء در پاک سازی این  ژل نداشته است.

لیکن نکته با اهمیت در این میان پزشکی است که عمل تزریق را انجام میدهد. اگر زیبایی و سلامت خود را به افراد غیر متخصص و در مرکز های غیر استاندارد انجام دهید این عوارض برای شما صد جندان می شود.

توصیه اکید ما این است که کلینیک های بهداشتی و استاندارد را انتخاب کنید تا عوارض آن به شدت کاهش یابد و پشیمانی به دنبال نداشته باشد.

عوارض تزیق ژل لب
عوارض تزیق ژل لب

در این مقاله ما شما را با تزریق ژل لب طبیعی و اجرای عمل آن و عوارض و خوبی های آن آشنا کردیم و ما هدفمان از ایجاد این مقاله آشنایی بیشتر شما با این( عمل تزریق  لب طبیعی)بوده  و امید وارم که  مفید باشد و لذت برده باشد .

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :info@drzarganj.com

 

با یک کلیک تماس بگیرید