میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه
بهترين دكتر تزريق چربي به سينه

لیست موضوعات

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه برای کسانی که قصد دارند چربی در ناحیه سینه های خود تزریق کنند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه
بهترین دکتر تزریق چربی به سینه

اگر به دنبال بهترین دکتر تزریق چربی به سینه هستید پیشنهاد میکنیم به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

به دلیل اینکه تزریق چربی به جراح یا پزشکی نیاز دارد که در این زمینه تجربه و مهارت کافی را دارد. در حقیقت باید گفته شود زمانی تزریق چربی با موفقیت به سینه تزریق خواهد شد که دکتر مناسب ترین شیوه ها را در طول فرآیند تزریق مورد استفاده قرار دهد.

برای اینکه بدانید مراجعه کردن به یک پزشک متخصص به منظور تزریق چربی به سینه تا چه اندازه مهم است در ادامه مقاله قصد داریم مطالب جامع و مفیدی را در اختیار شما قرار داده و همچنین به پاسخ پرسش های زیر بپردازیم.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

منظور از تزریق چربی به سینه چه نوع تزریقی می باشد؟

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسی است؟

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه را چگونه انجام خواهد داد؟

از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسانی می توانند در سینه های خود چربی تزریق کنند؟

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

چه کسانی نمی توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند؟

تفاوت تزریق چربی به سینه با پروتز سینه در چیست؟

قبل از انجام تزریق چربی به سینه چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

مهمترین مراقبت های پس از تزریق چربی به سینه کدامند؟

مهمترین کاربرد تزریق چربی به سینه چیست؟

آیا تاثیرات مثبت تزریق چربی به سینه همیشگی می باشد؟

تزریق چربی به سینه تا چه اندازه ماندگاری خواهد داشت؟

چه عواملی بر افزایش ماندگاری تزریق چربی به سینه ها تاثیرگذار هستند؟

چرا باید روش تزریق چربی به سینه را انتخاب کنیم؟

آیا روش تزریق چربی به سینه قابل اطمینان است؟

دلیل پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چیست؟

عدم توجه به پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟

هنگام پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

پس از پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کارهایی را باید انجام دهیم؟

 

منظور از تزریق چربی به سینه چه نوع تزریقی می باشد؟

در حال حال حاضر افزایش دادن حجم سینه ها جزء دغدغه های اصلی و مهم تمام بانوان می باشد و تا به امروز روش های زیادی به وجود آمده است. کاهش وزن شدید، زایمان و عوامل ژنتیکی باعث شده تا خانم ها با مشکل افتادگی سینه یا حجم سینه مواجه شوند.

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه ، یکی از شیوه های مناسب به منظور بزرگ کردن سینه ها را تزریق کردن چربی به سینه محسوب می کند.

در واقع می توان گفت که تزریق چربی به سینه به عنوان روشی زیبایی سینه به شمار می آید که تعداد زیادی از خانم ها تمایل دارند آن را انجام دهند و این نوع تزریق در مقایسه با روش های زیبایی سینه دیگر از جمله لیفت سینه، کاشت پروتز و غیره در میان بانوان طرفداران زیادی پیدا کرده است.

به دلیل اینکه تزریق کردن چربی در سینه ها باعث خواهد شد تا سینه ها زیباتر و جوان تر شوند و همچنین از آنجایی که دکتر برای انجام این کار چربی های بدن خود فرد را مورد استفاده قرار می دهد خانم ها قادر هستند بدون رفتن به زیر تیغ جراحی سایز سینه های خود را به اندازه یک سایز افزایش دهند.

منظور از تزریق چربی به سینه چه نوع تزریقی می باشد؟
منظور از تزریق چربی به سینه چه نوع تزریقی می باشد؟

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسی است؟

شیوه ها و تکنیک های بسیار زیادی وجود دارد که با مورد استفاده قرار دادن آنها می توان به اندام ایده آل و متناسب دست پیدا کرد. برای مثال می توان گفت ورزش و پیروی کردن از برنامه و رژیم غذایی سالم یکی از رایج ترین روش ها در میان تمام بانوان به شمار می آید.

اما برخی از افراد با توجه به دلایل گوناگون قادر نیستند به منظور دست یافتن به آن چنین شیوه هایی را به کار بگیرند و برای این دسته از بانوان تزریق کردن چربی به سینه بهترین گزینه خواهد بود.

از آنجایی که در حال حاضر داشتن یک اندام مناسب از اهمیت قابل توجهی برخوردار می باشد تلاش تمام افراد این است که تا با استفاده از انجام تزریق چربی به هدف مورد نظر خود برسند. قبل از انجام تزریق چربی انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه بسیار مهم است.

چرا که نتیجه عمل را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. بهترین دکتر کسی است که در این زمینه تجربه و مهارت کافی را داشته و چربی را در سینه ها به درستی تزریق می کند و همچنین دارای بورد تخصصی می باشد.

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسی است؟
بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسی است؟

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه را چگونه انجام خواهد داد؟

در حقیقت بهترین دکتر تزریق چربی به سینه، در طول تزریق کردن چربی به سینه دو نوع جراحی را به صورت همزمان انجام می دهد. ابتدا دکتر ساکشن کلی بدن را آغاز می کند و از دیگر اعضای بدن مانند ران، باسن و غیره چربی مورد نیاز را برمی دارد. دکتر با استفاده از قسمتی از بدن چربی را برداشت خواهد کرد.

مورد توجه قرار دادن این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که برای جلوگیری از نابود شدن سلول های چربی تنها امکان به کارگیری روش لیپوساکشن برای انجام این کار وجود دارد. به دلیل اینکه برخی از شیوه های لیپوساکشن به گونه ای هستند که از طریق امواج بالای صوت انجام می شوند و ساختار سلول ها را از بین می برند.

میزان چربی از بدن با توجه به جلسات مشاوره ای برداشته می شود

به طوری که دیگر نمی توان تزریق دوباره به سینه را انجام داد. همچنین لازم است این نکته را یادآوری کنیم که میزان چربی از بدن با توجه به جلسات مشاوره ای برداشته می شود که افراد قبل از تزریق چربی با پزشک خود دارند. پزشک فرم ظاهری و بدن فرد را درنظر می گیرد و انتظاراتی که او از نتیجه جراحی دارد برای برداشتن چربی لازم از بدن اقدام می کند.

پس از اینکه چربی مورد نیاز از بدن برداشته شد این چربی ها برای تزریق به سینه آماده می شوند و شکاف های کوچکی را در سینه ها ایجاد کرده و چربی را تزریق می کند.

بزرگ کردن سینه با استفاده از تزریق چربی یکی از روش های بسیار پیچیده به شمار می آید و آن دسته از افرادی که متقاضی این نوع جراحی می باشند حتما باید به پزشک متخصص جراحی مراجعه کنند.

چرا که اگر جراحی بزرگ کردن سینه به کمک تزریق چربی را نزد افراد غیرمجرب انجام دهید احتمال اینکه به سلامتی تان آسیب ها و صدمات جدی وارد شود وجود خواهد داشت.

میزان چربی از بدن با توجه به جلسات مشاوره ای برداشته می شود
میزان چربی از بدن با توجه به جلسات مشاوره ای برداشته می شود

از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسانی می توانند در سینه های خود چربی تزریق کنند؟

به منظور انجام تزریق چربی به سینه بهترین پزشک را انتخاب کنید. به دلیل اینکه انجام این نوع تزریق به مهارت و تجربه کافی نیاز خواهد داشت. بهترین دکتر تزریق چربی به سینه با تخصصی که در این زمینه دارد چربی را از بافت های دیگر بدن شما خارج می کند و پس از اینکه پاکسازی را با دقت بالایی انجام داد برای افزایش دادن سایز و حجم سینه ها چربی را در بافت سینه ها تزریق خواهد کرد.

بهتر است قبل از هر چیزی این موضوع را به خاطر داشته باشیم که مورد استفاده قرار دادن شیوه تزریق کردن چربی به سینه به منظور افزایش سایز و حجم آنها یک تصمیم کاملا شخصی می باشد.

به این معنی که افراد به جای جلب رضایت دوستان و نزدیکان باید این نوع جراحی را با توجه به میل و تصمیم خودشان انجام دهند. تزریق چربی به سینه یکی از شیوه هایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی را در میان خانم ها پیدا کرده است.

اما تمام بانوان نمی توانند آن را انجام دهند و امکان دارد برخی از افراد به نتیجه و هدف مورد نظر خود دست پیدا نکنند.

از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسانی می توانند در سینه های خود چربی تزریق کنند؟
از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کسانی می توانند در سینه های خود چربی تزریق کنند؟

تنها در صورتی می توانید تزریق چربی به سینه را انجام دهید و نتیجه مطلوبی را از این روش به دست آورید که شرایط زیر را داشته باشید.

کسانی می توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند که وضعیت جسمی کاملا سالمی داشته باشند و همچنین به بیماری خاصی مبتلا نباشند.

کسانی که از انجام این نوع تزریق انتظارات واقع بینانه ای دارند و خواسته آنها از عمل به طور دقیق مشخص می باشد.

در صورتی که به سنی رسیده اید که سینه هایتان به طور کامل رشد کرده اند می توانید شیوه تزریق چربی به سینه را مورد استفاده قرار دهید.

خانم هایی که از کوچک بودن سینه های خود احساس ناراحتی بسیار زیادی دارند. به طوری که از پوشیدن لباس های تنگی مانند لباس شنا خجالت می کشند.

خانم هایی که قسمت بالای سینه های آنها خالی است

خانم هایی که قسمت بالای سینه های آنها خالی بوده و تمایل دارند این ناحیه از سینه هایشان به صورت توپر و برجسته باشد.

اگر قصد دارید عمل تزریق چربی به سینه را انجام دهید سینه های شما و همچنین نوک آنها به هیچ عنوان نباید افتادگی داشته باشد.

سینه های فرد متقاضی باید کوچک یا متوسط باشد تا هنگامی که حجم سینه های او به اندازه کمی افزایش پیدا می کند، از نتیجه تزریق ناراضی نباشد.

از آنجایی که امکان دارد بهترین دکتر تزریق چربی به سینه به شما بگوید برای انجام تزریق به بیشتر از یک جلسه نیاز دارید و باید آن را تکرار کنید، به همین جهت لازم است که از نظر روحی آمادگی های لازم را داشته باشید.

انتخاب شیوه تزریق چربی به سینه

انتخاب شیوه تزریق چربی به سینه برای آنهایی که در ناحیه سینه های خود تقارن ندارند بهترین گزینه خواهد بود.

فردی که می خواهد چربی به سینه های خود تزریق کند باید در ناحیه شکم و پهلوهای او چربی مورد نیاز به اندازه کافی وجود داشته باشد.

خانم هایی که در دوران بارداری و شیردهی هستند نمی توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند.

خانم هایی که اندازه سینه های آنها به دلیل بارداری، شیردهی، کاهش وزن و بالا رفتن سن کوچک شده است.

انتخاب شیوه تزریق چربی به سینه
انتخاب شیوه تزریق چربی به سینه

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه از چه ویژگی هایی برخوردار می باشد؟

شکی در این وجود ندارد که آشنایی داشتن با تخصص ها و ویژگی های بهترین دکتر تزریق چربی به سینه نقش بسیار مهمی را در تصمیم گیری و انتخاب یک پزشک ایفا خواهد کرد.

برای هر دکتر متخصص زیبایی و به خصوص تزریق کردن چربی به سینه ویژگی ها و مهارت های گوناگونی موجود هستند که باعث می شود تا پزشک موردنظر با دکترها و گزینه های دیگری که پیش رو داریم تفاوت های زیادی داشته باشد. در ادامه این بخش مقاله قصد داریم به مهمترین مهارت ها و ویژگی هایی که دکتر تزریق چربی به سینه باید از آنها برخوردار باشد اشاره کنیم.

دکتر تزریق چربی به سینه باید کادری مجرب و پرسنل حرفه ای داشته باشد:

در صورتی که قبل از تزریق چربی به سینه تمام کارها به درستی و به صورت حرفه ای انجام شوند بدون شک از عمل می توان نتیجه مثبت و رضایت بخشی را دریافت کرد. از طرفی دیگر یک کادر خوب و حرفه ای به بیمار کمک خواهد کرد تا آرامش خود را قبل از انتقال چربی حفظ کند.

دکتر تزریق چربی باید تکنیک های پیشرفته روز دنیا را به کار گیرد:

یکی دیگر از ویژگی هایی که پزشک تزریق چربی از آن برخوردار باشد این است که بر تکنیک ها و شیوه های مدرن و به روز به طور کامل تسلط داشته باشد و آنها را در تزریق کردن چربی به سینه مورد استفاده قرار دهد.

به کار گرفتن شیوه های جدید در مقایسه با تکنیک های قدیمی نتایج بهتری را به همراه خواهد داشت. به همین جهت ضرورت بسیار زیادی دارد که پزشک در آنها مهارت کافی را داشته باشد.

دکتر تزریق چربی باید تکنیک های پیشرفته روز دنیا را به کار گیرد:
دکتر تزریق چربی باید تکنیک های پیشرفته روز دنیا را به کار گیرد:

دکتر تزریق چربی به سینه باید شیوه های بی خطر و با امنیت بالا را مورد استفاده قرار دهد:

دکتر تزریق چربی همیشه باید تلاش کند تا روش هایی را به کار گیرد که کاملا ایمن و بی خطر بوده و هیچ گونه آسیبی را به سلامت جسمی فرد متقاضی وارد نمی کند. به دلیل اینکه هی کدام از عمل های زیبایی ارزش این را ندارند که به سلامتی فرد صدمه بزنند.

دکتر خوب قبل از انجام تزریق چربی به سینه باید با شخص مشاوره ای داشته باشد:

علاوه بر تمام نکاتی که به آنها اشاره کردیم بهترین دکتر برای تزریق کردن چربی به سینه قبل از اینکه برای انجام عمل اقدام کند ابتدا مشاوره ای را با فرد ترتیب خواهد داد تا تمام شرایط را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و سپس در مورد انجام تزریق تصمیم درستی را بگیرد.

همچنین پزشک باید از مراجعه کنندگان خود بخواهد تا اگر به بیماری خاصی مبتلا هستند و یا از نظر وضعیت سلامتی دارای ضعف می باشند به او اطلاع دهند. از آنجایی که مصرف هر گونه دارویی در سوابق پزشکی شخص ثبت می شود، به همین جهت دکتر باید تمام اطلاعات و حتی کوچکترین جزئیات را از افراد دریافت کند.

دکتر خوب تزریق چربی به سینه باید قیمت مناسبی را برای مراجعه کنندگان خود تخمین بزند:

هنگامی که اشخاص برای انجام تزریق چربی به سینه به پزشک مورد نظر مراجعه می کنند دکتر نه تنها باید کار تزریق را با کیفیت بالا و به بهترین شکل ممکن انجام دهد بلکه هزینه های مناسب و متعارفی را از افراد دریافت کند.

علاوه براین لازم است که بعد از عمل به اشخاص توصیه ها و مراقبت های لازم را ارائه دهدتا در نتیجه نهایی جراحی ایراد و نقصی وجود نداشته باشد.

دکتر خوب تزریق چربی به سینه باید قیمت مناسبی را برای مراجعه کنندگان خود تخمین بزند:
دکتر خوب تزریق چربی به سینه باید قیمت مناسبی را برای مراجعه کنندگان خود تخمین بزند:

چه کسانی نمی توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند؟

  • از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه کسانی که با مشکلات انعقاد خون مواجه هستند و داروهای ضد انعقاد از جمله هموفیلی و غیره را مورد استفاده قرار می دهند برای انجام تزریق کردن چربی به سینه کتندید مناسبی نخواهند بود.
  • خانم هایی که دارای اختلال های متابولیسم چربی می باشند نمی توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند.
  • در صورتی که بیماری عروق کرونر دارید دکتر انجام تزریق چربی به سینه را به شما توصیه نخواهد کرد.
  • اگر عفونت خیلی شدیدی دارید و یا یکی از اعضای داخلی بدن شما دچار نارسایی می شود به هیچ عنوان نباید عمل تزریق چربی به سینه را انجام دهید.
  • افرادی که به بیماری ایدز و یا اچ آی وی مبتلا هستند باید از تزریق چربی به سینه خودداری کنند.
  • اشخاصی که سیستم ایمنی بدن آنها ضعیف می باشد نباید شیوه تزریق چربی به سینه را مورد استفاده قرار دهند.
  • در صورتی که سابقه ترومبوز وریدهای عمیق پا و یا آمبولی ریوی دارید توصیه می شود از تزریق چربی به سینه اجتناب کنید.
  • انجام تزریق چربی به سینه به بانوانی که بر اثر مبتلا شدن به بیماری خاصی وزن زیادی را از دست داده اند و لاغر شده اند به هیچ وجه توصیه نمی شود.
چه کسانی نمی توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند؟
چه کسانی نمی توانند تزریق چربی به سینه را انجام دهند؟

تفاوت تزریق چربی به سینه با پروتز سینه در چیست؟

پروتز سینه یکی دیگر از شیوه هایی می باشد که به منظور بزرگ کردن سینه ها و افزایش حجم آنها مورد استفاده قرار می گیرد. اما تعداد زیادی از خانم ها تمایل دارند با استفاده از تزریق چربی بافت سینه های خود را بزرگ تر و حجیم تر کنند که از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه ، مزیت های تزریق چربی به سینه در مقایسه با پروتز سینه بسیار بیشتر هستند و از مهمترین آنها می توان موارد زیر را نام برد:

هنگامی که شخص روش تزریق چربی را مورد استفاده قرار می دهد تا سایز سینه های خود را افزایش دهد دیگر ضرورتی ندارد که در سینه ها پروتز و یا جسم خارجی بگذارد و شخص هیچ گونه جسم خارجی را در سینه های خود حس نخواهد کرد.

زمانی که دکتر برای تزریق چربی به سینه اقدام می کند چربی لازم را از اندام های دیگر فرد برداشت خواهد کرد. همین موضوع باعث می شود تا پس از انجام تزریق هیچ نوع عوارض احتمالی رخ ندهد.

در شیوه تزریق چربی به سینه احتمال اینکه بافت چربی سوراخ و یا خالی می شود وجود نخواهد داشت. در حالی که امکان دارد در طول جراحی پروتز سینه، به دلیل ضربه شدیدی که به پروتز وارد می گردد پروتز دچار پارگی شود.

می توان چربی مورد نیاز را از قسمت هایی از بدن که دارای چربی های اضافی و چاقی موضعی هستند برداشت کرد

برای تزریق چربی به سینه می توان چربی مورد نیاز را از قسمت هایی از بدن که دارای چربی های اضافی و چاقی موضعی هستند برداشت کرد از جمله بازو، پهلو، ران، شکم و در نتیجه باعث می شود تا آن نواحی خوش فرم تر و زیباتر شوند.

با مورد بررسی و ارزیابی قرار دادن شیوه هایی که به منظور ترمیم و افزایش حجم یا سایز سینه ها به کار گرفته شده است بهترین پزشکان تزریق چربی به سینه به این نتیجه دست یافته اند که این نوع روش هیچ گونه عوارض خاصی را به دنبال ندارد و تعداد زیادی از خانم ها رضایت کافی را از نتایج عمل داشته اند.

مطالعاتی که در این روش زیبایی انجام گرفته نشان داده است که تزریق چربی به سینه باعث به وجود آمدن سرطان نخواهد شد.

هنگامی که روش تزریق چربی به منظور بزرگ کردن سینه های سالم مورد استفاده قرار می گیرد در مقایسه با روش های دیگر کمتر به انجام عمل دوباره نیاز خواهد داشت.

دیگر نیازی به انجام پروتز سینه ندارید

در صورتی که برای تزریق چربی به بهترین دکتر مراجعه کرده و از این روش عمل زیبایی استفاده کنید دیگر نیازی به انجام پروتز سینه ندارید. به دلیل اینکه پزشک چربی های بدن خود شما را مورد استفاده قرار می دهد و در صورتی که او چربی را به خوبی تزریق کند خوش فرم بودن سینه کاملا طبیعی به نظر خواهند رسید.

دکتر به منظور تزریق چربی به سینه برش های چار میلی متری را برای لیپوساکشن ایجاد می کند.

کسانی که سینه های نامتقارنی دارند با استفاده از تزریق چربی به سینه می توانند آنها را قرنیه کنند.

تزریق چربی به سینه باعث بزرگ و خوش فرم شدن سینه ها می گردد.

تزریق چربی به سینه به صورت سرپایی انجام می گیرد

تزریق چربی به سینه به صورت سرپایی انجام می گیرد نسبت به روش های زیبایی قدیمی دیگر بهبودی آن خیلی سریع تر اتفاق می افتد. تمام پزشکان و جراحان پلاستیک خوب چندین بار چربی را در سینه ها تزریق می کنند و هر بار مقدار کمی از چربی را مورد استفاده قرار می دهند تا فرم و شکل سینه ها با دقت بسیار بالایی و به طور دقیق تغییر کند.

این موضوع باعث می شود تا به قسمت های نامتقارن و بد فرم سینه که قبل از تزریق وجود داشته اند توجه بیشتری شود. یکی دیگر از نکاتی که در این زمینه باید مدنظر قرار دهیم این است که تمام چربی هایی که برای افزایش دادن حجم و سایز سینه ها تزریق می شوند برای همیشه ماندگار نخواهند بود.

به همین جهت امکان دارد نوع پوست فرد به گونه ای باشد که چربی را به سرعت جذب کرده و شخص برای دست یافتن به نتیجه دلخواه مجبور شود یک تا سه بار دیگر برای تزریق چربی اقدام کند.

تزریق چربی به سینه به صورت سرپایی انجام می گیرد
تزریق چربی به سینه به صورت سرپایی انجام می گیرد

قبل از انجام تزریق چربی به سینه چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

مهمترین نکاتی که بهترین دکتر تزریق چربی به سینه از افراد می خواهد تا آنها را قبل از انجام عمل رعایت کرده و مورد توجه قرار دهند شامل موارد زیر می شود:

خانم ها قبل از اینکه برای تزریق چربی به سینه اقدام کنند بهتر است از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب اجتناب کنند.

برای اینکه در طول جراحی و بعد از آن به نتایج مطلوب و مناسبی دست پیدا کنید به هیچ وجه نباید استرس داشته باشید.

افراد باید قبل از تزریق چربی به سینه محدوده وزنی خود را در حد نرمال قرار دهند.

در صورتی که قبل از تزریق چربی به سینه به طور مداوم ورزش کنید باعث می شود تا دوران نقاهت خود را به راحتی و آسانی پشت سر بگذارید.

به مدت دو هفته قبل از تزریق چربی به سینه هیچ گونه مشروبات الکی نباید مصرف شود.

مصرف دخانیات

از آنجایی که مصرف دخانیات باعث می شود تا بدن خاصیت کشسانی خود را از دست بدهد به همین جهت به مدت شش هفته قبل از تزریق چربی به سینه باید از مصرف دخانیات اجتناب کرد.

قبل از اقدام به تزریق چربی در سینه باید اطمینان حاصل کنید که میزان چربی مورد نیاز برای تزریق در بدن شما وجود دارد.

خانم هایی که قصد دارند شیوه عمل زیبایی تزریق چربی به سینه را مورد استفاده قرار دهند قبل از جراحی باید از نظر جسمی آمادگی لازم را داشته باشند.

قبل از اقدام به تزریق چربی به سینه توصیه می شود تمام خریدهای ضروری و مورد نیاز را انجام دهید. به دلیل اینکه پس از این نوع عمل زیبایی به مدت دو هفته قادر نیستید وسایل سنگین را بلند کنید .

در صورتی که در منزل و یا بیرون از منزل کاری برای انجام دادن دارید بهتر است قبل از جراحی آنها را انجام دهید. انجام این کار باعث می شود تا پس از عمل با آرامش بیشتری استراحت کنید.

اگر شاغل هستید قبل از عمل باید برای دریافت فرم های مرخصی و همچنین انجام هماهنگی های لازم با کارفرما اقدام کنید.

مهمترین مراقبت های پس از تزریق چربی به سینه کدامند؟

یکی از مهمترین موضوعاتی که در هر جراحی باید آن را مد نظر قرار داد این است که مراقبت های پس از جراحی های زیبایی باعث می شود تا به نتایج مطلوبی دست پیدا کنیم.

در حقیقت باید گفته شود که در سپری کردن دوران پس از عمل باید دقت زیادی به خرج داده شود. توصیه و همچنین تاکید بهترین دکتر تزریق چربی به سینه برای رضایت داشتن از نتیجه عمل رعایت یک سری از مراقبت های پس از تزریق چربی به سینه می باشد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد.

پس از اینکه تزریق چربی به سینه را انجام دادید بهتر است از رانندگی کردن اجتناب کنید. در صورتی که بعد از این نوع جراحی زیبایی رانندگی کنید ممکن است دچار درد و یا ناراحتی شوید. برای اینکه بعدها قادر باشید دوباره رانندگی کنید باید این دوران را به خوبی پشت سر بگذارید. توصیه می شود از کلینیک تنهایی به منزل نروید.

استفاده از کمپرس یخ

در قسمت هایی از سینه که چربی به آنها تزریق شده است به مدت یک الی دو هفته دچار کبودی و تورم خواهند شد. برای اینکه ورم کاهش پیدا کند و همچنین روند بهبودی سریع تر پیش رود، پس انجام تزریق چربی به سینه در سه روز اول باید کمپرس یخ را بر روی نواحی که چربی تزریق شده قرار دهید.

به مدت هفت الی ده روز پس از تزریق چربی به سینه نباید هیچ گونه فشار و یا ضربه ای به سینه ها وارد شود. به دلیل اینکه امکان دارد چربی تزریق شده جابه جا شود.

زمانی که می خواهید بخوابید به هیچ عنوان نباید بر روی سینه ها خوابیده و به آنها فشار وارد کنید.

کسانی که روش تزریق چربی به سینه را مورد استفاده قرار داده اند تا یک هفته پس از تزریق چربی نباید ورزش های سنگین را انجام دهند. به خصوص در هفته های اول فقط باید به استراحت بپردازید.

انجام دادن ورزش های هوازی باعث می شود تا میزان تورم بیشتر شود. از طرفی دیگر تمرینات ورزشی قدرتی و سخت منجر به ایجاد کبودی و خونریزی از سینه ها خواهد شد.

انجام ورزش های سبک مانند پیاده روی

در هفته ی دوم بعد از تزریق چربی به سینه قادر هستید انجام ورزش های سبک مانند پیاده روی را آغاز کنید. از هفته دوم به بعد می توانید ورزش های قدرتی را انجام دهید. اما به شرط اینکه تمامی حرکات را به آرامی اجرا کرده و به خود فشار زیادی را وارد نکنید.

احتمال اینکه فرآیند کلی تزریق چربی به سینه تا شش ماه ادامه داشته باشد وجود خواهد داشت. به دلیل اینکه امکان دارد برخی از چربی هایی که تزریق شدند، بدن در طول چند ماه اول آنها را به خود جذب کند. بنابراین ممکن است لازم باشد تا افراد برای دست یافتن به نتیجه مطلوب چند بار چربی را تزریق کنند. در چنین شرایطی حتما باید با پزشک خود در مورد مراقبت های پس از تزریق چربی مشاوره ای داشته باشید.

از آنجایی که ممکن است در طول تزریق چربی به سینه خطایی به وجود آید و به نتایج مورد نظر خود دست پیدا نکنید، بنابراین در صورتی که در طول دوران بهبودی و نقاهت خود متوجه علائمی از جمله درد، ورم و قرمزی شدید که نشان دهنده عفونت هستند حتما باید به دکتر خود را در جریان بگذارید.

اگرچه دکتر قبل و بعد از تزریق چربی به سینه آنتی بیوتیک را به صورت خوراکی تجویز می کند و احتمال رخ دادن عفونت بسیار کم می باشد، اما به منظور جلوگیری از مبتلا شدن به عفونت باید آنتی بیوتیک ها را در ساعات تعیین شده توسط پزشک مصرف کنید.

استفاده از یک باند کشی و یا گن مناسب

پس از تزریق چربی به سینه لازم است که به مدت چهارده روز نواحی از بدن که بر اثر برداشتن چربی سوراخ شده اند را با استفاده از یک باند کشی و یا گن مناسب به طور کامل بپوشانید.

همانطور که قبلا به این موضوع اشاره کردیم لیپوساکشن چربی از ران با به وجود آمدن سوراخ هایی در ران فرد صورت می گیرد به همین جهت امکان دارد پوست در این نواحی دچار زخم شود. از آنجایی که سوراخ های بزرگی ایجاد نمی شوند، زخم ها نیز بزرگ نخواهند بود.

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی هیچ اثری از جای زخم ها باقی نمی ماند. یکی از مهمترین نکاتی که باید در دوران پس از تزریق چربی به سینه مورد توجه قرار دهید این است که مراقب باشید تا زخم ها دچار عفونت نشوند. در صورتی که با علائم غیرطبیعی از جمله تورم و یا قرمزی مواجه شدید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

نوع پوست

نوع پوست در میزان بهبودی جای زخم پس از تزریق چربی به سینه تاثیر بسیار زیادی دارد. افراد در طول دوران ریکاوری پس از جراحی زیبایی تزریق چربی می توانند ژل کنتراکتیوبکس را مورد استفاده قرار دهند تا جای زخم ها خیلی سریع تر بهبود پیدا کنند.

جای هیچ گونه ایرادی نیست اگر در روز بعد از تزریق چربی به سینه حمام کنید. اما هرگز قسمت هایی از بدن که چربی برداشته شده و همچنین سینه ها را ماساژ ندهید.

در طول سه هفته اول تزریق چربی به سینه نباید به مدت طولانی در معرض آفتاب، فضای گرم و حمام قرار بگیرید.

در دوران نقاهت پس از تزریق چربی به سینه نیازی نیست که از داروهای خاصی استفاده کنید. بهترین دکتر تزریق چربی به سینه تنها مصرف کردن مسکن هایی از مله استامینوفن و یا ژلوفن را تجویز خواهد کرد.

استفاده از سینه بند

پس از تزریق چربی به سینه باید از یک سینه بند مخصوص تجویز شده توسط دکتر در طول شبانه روز به مدت یک هفته استفاده کنید تا میزان تورم کاهش پیدا کرده و سریع تر بهبود پیدا کنید.

با توجه به کاری که در آن زمینه فعالیت می کنید دکتر مدت زمان متفاوتی را برای مرخصی و استراحت شما در نظر می گیرد. در صورتی که کارتان به گونه ای باشد که باید فعالیت های فیزیکی زیادی را انجام دهید پزشک توصیه می کند تا به مدت یک هفته مرخصی بگیرید.

اما اگر شرایط کاری طوری بوده که امکان انجام دادن کارها به صورت آرام آرام وجود دارد گرفتن تنها چند روز مرخصی نیز کافی خواهد بود. به طور کلی پزشک دوران و زمان لازم برای استراحت پس از تزریق چربی به سینه را به شما اطلاع می دهد.

در روزهای پس از تزریق چربی به سینه بهتر است لباس هایی را بپوشید که از قسمت یقه و جلو بسته نیستند.

پس از تزریق چربی به سینه برنامه غذایی که پزشک تجویز کرده را رعایت کنید تا از نتیجه عمل رضایت کافی را داشته باشید.

استفاده از سینه بند
استفاده از سینه بند

مهمترین کاربرد تزریق چربی به سینه چیست؟

علاوه بر تمام مزیت هایی که در مورد تزریق چربی به سینه به آنها اشاره کردیم، یکی از مهمترین کاربردهای عمل زیبایی تزریق چربی به سینه این است که با استفاده از آن نه تنها عدم تقارن سینه ها از بین می رود بلکه سینه هایی که ظاهر و فرم اولیه خود را از دست داده اند برای بار دیگر بازسازی خواهند شد.

در واقع به دلیل اینکه تزریق چربی به سینه در مقایسه با روش های گوناگون دیگر که برای خوش فرم و یا بزرگ کردن سینه ها مورد استفاده قرار می گیرند جزء بی خطرترین شیوه ها به شمار می آید بهترین پزشکان زیبایی آن را تایید کرده اند.

از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه ، در صورتی که فردی تمایل به افزایش دادن سایز و حجم سینه های خود دارد و یا می خواهد سینه های خوش فرم تری داشته باشد و قصد ندارد شیوه های دیگر زیبایی سینه را به کار گیرد انتخاب تزریق چربی به سینه به عنوان بهترین گزینه محسوب خواهد شد.

مهمترین کاربرد تزریق چربی به سینه چیست؟
مهمترین کاربرد تزریق چربی به سینه چیست؟

آیا تاثیرات مثبت تزریق چربی به سینه همیشگی می باشد؟

قبل از هر چیزی باید این را به خاطر داشته باشید که تزریق چربی به سینه نتایج همیشگی و دائمی را به دنبال ندارد. مانند تمام جراحی های زیبایی دیگر این روش نیز تا یک دوره زمانی خاص دوام و ماندگاری خواهد داشت.

به دلیل اینکه این روش کاملا طبیعی می باشد و همچنین فرد را با هیچ گونه عوارض و مشکلی مواجه نمی کند مجددا می توان آن را تکرار کرد. تا به امروز مشاهده شده که سلول ها پس از انتقال چربی به اندازه پنجاه درصد ریزش پیدا می کنند و بعد از ریزش باید انتقال چربی را تکرار کرد و البته لازم است که این کار درست قبل از اینکه آنها به طور کامل از بین بروند انجام شود.

کسانی که تزریق چربی به سینه را در مراکزی انجام می دهند که معتبر هستند و همچنین نزد بهترین دکتر تزریق چربی به سینه مراجعه می کنند و مراقبت های تجویز شده توسط پزشک را رعایت می کنند تا چندین سال طولانی اندام ایده آل و مناسب خود را داشته باشند.

احتمال اینکه تزریق چربی به سینه دائمی و همیشگی نباشد وجود دارد

بنابراین احتمال اینکه تزریق چربی به سینه دائمی و همیشگی نباشد وجود دارد اما میزان ماندگاری آن بالا خواهد بود که تنها با انتخاب دکتر خوب، برآورده کردن انتظارات و مراقبت های شخصی پس از انجام عمل امکان پذیر می باشد.

علاوه بر تمام مواردی که در این بخش مقاله به آنها اشاره کردیم یکی از نکات مهم و اساسی که باید در تزریق چربی به سینه یادآوری کنیم این است که برخی از اندام ها به گونه ای هستند که در آنها چربی نسبت به اندام های دیگر ماندگاری بیشتری دارد و به همین دلیل همه افراد نباید انتظار این را داشته باشند که به نتایج یکسانی دست پیدا کنند.

احتمال اینکه تزریق چربی به سینه دائمی و همیشگی نباشد وجود دارد
احتمال اینکه تزریق چربی به سینه دائمی و همیشگی نباشد وجود دارد

تزریق چربی به سینه تا چه اندازه ماندگاری خواهد داشت؟

لازم است این موضوع را بدانید که که تزریق چربی به سینه یکی از روش های دائمی و همیشگی به شمار نمی آید. همانطور که در روند و سوخت و ساز طبیعی بدن می توان مشاهده کرد، در بعضی از مواقع نوع رژیم غذایی، نوع فعالیت و حتی قرار گرفتن در معرض شرایط آب و هوایی یا فضاهای گرم باعث می شود تا سلول های چربی آب شوند.

خاصیت خود چربی به گونه ای می باشد که ماندگاری ندارد و به همین جهت امکان دارد انتقال دادن چربی نیز تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گرفته و ماندگاری آن از بین برود.

به همین دلیل است که گفته شده در طول تزریق چربی به سینه با مدنظر قرار دادن انتظارات شخص متقاضی از اندام ایده آل خود لازم است که به میزان بیشتری چربی در سینه تزریق شود. تنها دلیل انتقال دادن چربی به میزان بیشتر این است که شخص در اوایل تزریق متوجه خواهد شد که مقداری از سلول ها دچار ریزش می شوند و به منظور دست یافتن به میزان مورد نظر انتقال چربی به این طریق صورت می گیرد.

یکی از نکات مثبت در تزریق چربی به سینه

یکی از نکات مثبت در تزریق چربی به سینه این است که سلول ها زنده می مانند، به زندگی خود ادامه می دهند و در روند خون سازی قرار می گیرند و تنها دلیل دوام این نوع عمل زیبایی همین موضوع می باشد.

البته مراقبت های پس از تزریق تا حد بسیار زیادی در ماندگاری آن تاثیرگذار هستند. در صورتی که چربی تزریق شده به سینه ریزش پیدا کند، از آنجایی که تزریق چربی هیچ گونه خطر و عوارض خاصی را به دنبال ندارد بار دیگر می توان زیر نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه برای انجام آن اقدام کرد.

یکی از نکات مثبت در تزریق چربی به سینه
یکی از نکات مثبت در تزریق چربی به سینه

چه عواملی بر افزایش ماندگاری تزریق چربی به سینه تاثیرگذار هستند؟

روش زیبایی تزریق چربی به گونه ای است که از قسمت هایی مانند شکم، پهلو، باسن و ران چربی برداشته می شود و سپس در سینه ها به منظور برطرف کردن عدم تقارن و همچنین افزایش دادن حجم و سایز سینه ها تزریق خواهد شد.

از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چند عامل مهم و اساسی بر افزایش میزان ماندگاری تزریق چربی در سینه ها تاثیرگذار هستند که در ادامه این بخش توضیحات مختصر و مفیدی را در مورد آنها ارائه خواهیم داد.

یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در میزان ماندگاری تزریق چربی به سینه این است که سلول های چربی برداشته شده از بدن دچار آسیب نشوند و در حقیقت باید گفته شود که تنها زمانی چربی های تزریق شده به سینه ها ماندگاری خواهند داشت که این کار به درستی انجام گیرد.

به همین جهت باید بهترین دکتر تزریق چربی به سینه را انتخاب کنیم که در زمینه ماندگاری بالا چربی دارای مهارت و تجربه می باشد. هنگامی که تصمیم گرفتید این نوع روش زیبایی را انجام دهید باید رزومه کلینیکی که قصد مراجعه به آن را دارید با دقت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و عکس های قبل و بعد افرادی را ببینید که در آن مرکز عمل تزریق چربی به سینه را انجام داده اند. بنابراین در صورتی که تزریق چربی در مرکز درمانی و یا کلینیک زیبایی معتبر و توسط دکتر خوب و مجرب انجام گیرد اثر و نتایج آن دائمی خواهد بود.

یکی دیگر از عوامل موثر بر ماندگاری بالا تزریق چربی به سینه

یکی دیگر از عوامل موثر بر ماندگاری بالا تزریق چربی به سینه این است که فرد تمام نکات قبل و بعد از انجام عمل را به درستی و طبق تجویز پزشک رعایت کند. در غیر این صورت نباید انتظار داشته باشد که چربی های تزریق شده در سینه های او برای همیشه ماندگاری داشته باشند.

از دیگر عوامل موثر بر نتیجه نهایی تزریق چربی به سینه این است که شما قبل از انجام تزریق چربی به سینه باید بدانید که آیا کاندید مناسبی هستید یا خیر. در صورتی که انجام این نوع جراحی زیبایی برای شما مناسب نباشد و اصرار داشته باشید که حتما تزریق چربی به سینه را انجام دهید، چربی های تزریق شده هیچ گونه اثر و ماندگاری نخواهند داشت.

تزریق چربی در سینه برای آن دسته از افرادی که فعالیت های بسیار زیادی دارند، ورزشکاران حرفه ای، آنهایی که میزان سوخت و ساز بدنشان بسیار زیاد است و یا کسانی که داروهای خاصی را مورد استفاده قرار می دهند نتایج مثبت و رضایت بخشی را به دنبال ندارد.

یکی دیگر از عوامل موثر بر ماندگاری بالا تزریق چربی به سینه
یکی دیگر از عوامل موثر بر ماندگاری بالا تزریق چربی به سینه

چرا باید روش تزریق چربی به سینه را انتخاب کنیم؟

هدف از انجام روش تزریق چربیممکن است متفاوت باشد. یکی از اهداف اصلی مورد استفاده قرار دادن این نوع روش تزریق می تواند زیبایی و همچنین ترمیم سینه ها کسانی باشد که به دلایل گوناگونی از جمله سرطان سینه مجبور شدند سینه های خود را تخلیه کنند. تمام خانم ها آرزو دارند سینه های بزرگ و زیبایی داشته باشند.

افزایش حجم سینه ها از طریق تزریق چربی  به عنوان یکی از شیوه هایی برای انجام جراحی های دیگر است و بهترین دکتر تزریق چربی به سینه می داند که تعداد زیادی از افراد با انجام عمل جراحی به دلیل ترسی که از آن دارند موافقت نخواهند کرد.

در واقع باید گفته شود که انتقال چربی از دیگر شیوه های زیبایی به شمار می آید که سازمان تغذیه و داروی آمریکا آن را مورد تایید قرار داده است و از نظر ایمنی هیچ گونه خطری را به دنبال ندارد.

در روش زیبایی تزریق چربی دکتر چربی های قسمت های بدن را مورد استفاده قرار می دهد و در نتیجه نه تنها حجم و سایز سینه ها افزایش پیدا می کند بلکه حجم نواحی از بدن که دارای چربی های اضافی می باشند کاهش خواهد یافت.

با انجام این کار شرایطی فراهم خواهد شد تا از طریق انتقال چربی سینه های افراد ترمیم می یابد و خانم ها قادر باشند با اعتماد به نفس بیشتری با دیگران ارتباط برقرار کنند.

بانوانی که که پس از زایمان کردن حجم و فرم اولیه سینه های خود را از دست داده اند و یا کسانی که به دلیل افزایش سن سینه های آنها کم حجم شده به کار گرفتن  تکنیک تزریق چربی برای آنها بهترین گزینه محسوب می شود.

آیا روش تزریق چربی به سینه قابل اطمینان است؟

در کشور ایران و همچنین تمام کشورهای دیگر جراحی سینه رواج بسیار زیادی پیدا کرده است. بانوانی که که از سایز و اندازه سینه های خود رضایت کافی را ندارند با مورد استفاده قرار دادن این روش قادر هستند سینه ها را به اندازه مورد دلخواه خود افزایش دهند.

چربی که در طول جراحی به سینه تزریق می گردد به عنوان یکی از شیوه هایی به شمار می آید که امکان استفاده از آن در زندگی به راحتی و آسانی وجود دارد.

آیا روش تزریق چربی به سینه قابل اطمینان است؟
آیا روش تزریق چربی به سینه قابل اطمینان است؟

از نظر بهترین دکتر تزریق چربی به سینه ، بدن فرد دچار هیچ گونه واکنشی نخواهد شد. به دلیل اینکه از چربی های خود بدن استفاده می شود که کاملا ایمنی بوده و با بافت های دیگر بدن به طور کامل دارای سازگاری می باشد.

این شیوه زیبایی به دلیل اینکه خطرات خاصی را به دنبال ندارد به همین جهت سلامتی افراد در معرض خطر و آسیب قرار نمی گیرد. به طور کلی باید گفته شود که تزریق چربی به سینه ها در مقایسه با روش های مشابه دیگر از جمله تزریق ژل و یا به کار گرفتن پروتزهای گوناگون میزان ایمنی آن بالاتر می باشد.

از مهمترین دلایل قابل اطمینان بودن تزریق چربی به سینه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در روش تزریق چربی به سینه چربی های اضافی بدن فرد مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که فردی از چربی های اضافی شکم خود رضایت کافی را نداشته باشد می تواند این ناحیه بدن را مورد استفاده قرار داده و همچنین اگر شخصی چربی های بخش هایی از جمله باسن و پهلو باعث نارضایتی و ناراحتی او شده قادر است از این قسمت بدن برای تزریق چربی به سینه استفاده کند.

در روش تزریق چربی پس از اینکه دکتر مشخص کرد که کدام قسمت های بدن را به کار گیرد به کمک وسیله مخصوص برای تخلیه کردن چربی های اضافی اقدام خواهد کرد و بعد از با موفقیت انجام دادن این مرحله برای اینکه مواد مضرر چربی های برداشته شده جدا شوند آن را در داخل دستگاهی به نام سانتریفیوژ می گذارد.

در شیوه تزریق چربی به سینه به دلیل اینکه دکتر بافت های چربی بدن خود فرد را مورد استفاده قرار می دهد می توان اطمینان حاصل کرد که هرگز فرد با واکنش های آلرژیکی مواجه نمی شود.

در حقیقت هنگامی که عمل های جراحی غیرایمنی دیگر انجام می شوند سیستم ایمنی بدن تضعیف خواهد شد. همین موضوع باعث شده است تا کاشت پروتزهای سیلیکونی در سینه پیامدهای جبران ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد.

چرا که سیستم ایمنی بدن تحت تاثیر این نوع مواد قرار گرفته و باعث بازگشت کاشت پروتز می شود. در حالی که در طول انجام تزریق چربی به سینه شاهد این گونه خطرات نخواهیم بود. زیرا سیستم ایمنی بدن سلول های خود را به خوبی شناسایی کرده و هرگز به آنها حمله ور نخواهد شد.

دلیل پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چیست؟

در صورتی که تصمیم گرفته اید تا برای زیباتر به نظر رسیدن در اندام خود تغییراتی را ایجاد کنید بدون شک این موضوع شما را با چالش های مختلفی مواجه کرده است.

یکی از مهمترین مسائلی که ذهن افراد کاندید انجام جراحی های زیبایی تهاجمی و غیر تهاجمی را به خود مشغول کرده است علاوه بر هزینه های انجام این جراحی ها، عوارض و خطرات آنها نیز می باشد.

قطعا مدت زیادی می باشد که در انجام تزریق چربی به سینه دچار شک و تردید شده اید و اکنون تصمیم دارید آن را انجام دهید. بنابراین دست یافتن به نتایج مطلوب از این نوع عمل زیبایی برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار خواهد بود.

اگر جراحی را به بهترین دکتر تزریق چربی به سینه بسپارید نتایج قابل اطمینانی برایتان حاصل می شود. اما کسانی که برای تزریق چربی به سینه نزد پزشکان غیرمتخصص و بی تجربه مراجعه می کنند به نتایج نامطلوب از تزریق و ترانسفر چربی در بدن دست پیدا خواهند کرد.

دلیل پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چیست؟
دلیل پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چیست؟

عدم توجه به پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟

یکی از مهمترین مسائلی که باید برای انجام جراحی های زیبایی مورد توجه قرار دهیم این است که عمل ترمیمی نامطلوب باشد. معمولا در مورد انواع عمل های زیبایی، در صورتی که به انجام مجدد جراحی زیبایی نیاز داشته باشید با عمل پرچالشی مواجه خواهید شد. تعداد زیادی تمایل ندارند جراحی ترمیمی افراد را انجام دهند.

عدم توجه به پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟
عدم توجه به پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه عوارضی را به دنبال خواهد داشت؟

همین موضوع نشان می دهد که اولین جراحی زیبایی با موفقیت انجام خواهد شد. در صورتی که نسبت به پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه بی توجه باشید احتمال اینکه با مشکلاتی از جمله عدم تقارن، عفونت، آسیب دیدن بافت سینه  و مواردی از این قبل روبرو شوید وجود خواهد داشت.

به همین جهت توصیه می شود که قبل از انجام این کار حتما به خوبی تحقیق کنید تا عدم توجه به انتخاب بهترین دکتر زیبایی برایتان عوارضی را به دنبال نداشته باشد.

هنگام پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه نکاتی را باید مورد توجه قرار دهیم؟

همانطور که در بخش قبلی اشاره کردیم انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و برای اینکه بتوانیم به نتایج مطلوب و مثبت پس از عمل دست پیدا کنیم لازم است که در این زمینه به خوبی تحقیق کنیم.

مورد بررسی و ارزیابی قرار دادن میزان تخصص، سوابق تحصیلی، سوابق کاری و جراحی های سینه ای که پزشک مورد نظرتان انجام داده است کمک می کند تا بهترین دکتر را انتخاب کنید. در ادامه این بخش مقاله قصد داریم موضوع را به طور دقیق تر بررسی کنیم.

در میان اطرفیان خود به اندازه کافی تحقیق کنید:

یکی از کارهایی که می توانید برای پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه انجام دهید این است که از دوستان و نزدیکان خود پرس و جو کنید. در صورتی که تحقیقات لازم را به خوبی انجام دهید قادر خواهید بود تا یک لیست از بهترین و مجرب ترین پزشکان تزریق چربی به سینه تهیه کنید و در مورد میزان سابقه ای که هر کدام از آنها دارند تحقیق کنید.

پس از اینکه در این زمینه به خوبی تحقیق کردید پزشکانی که دارای ویژگی ها و سوابق رضایت بخشی هستند را به آخرین لیست خود اضافه کنید و وقت مناسب و کافی را به منظور پیدا کردن یک دکتر خوب درنظر بگیرید.

تحقیق در شبکه های اجتماعی در انتخاب بهترین پزشک برای تزریق چربی به سینه تاثیرگذار خواهد بود:

یکی از مهمترین موضوعات دیگری که باید در هنگام جستجو بهترین دکتر تزریق چربی به سینه مورد توجه قرار دهید این است که در شبکه های اجتماعی تحقیق کنید.

تعداد زیادی از پزشکان مجرب در شبکه های مجازی دارای صفحاتی می باشند تا بتوانند نمونه های عمل قبل و بعد از تزریق چربی به سینه را در اختیار افراد قرار دهند.

در صورتی که صفحات این پزشکان را به طور دقیق مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید از نظرات افرادی که این نوع عمل زیبایی را انجام داده اند مطلع خواهید شد و برای شما شرایطی فراهم می گردد تا با آنها ارتباط موثری را برقرار کنید.

در حقیقت باید گفته شود این روش یکی از آسان ترین و راحت ترین راه هایی به شمار می آید که با استفاده از آن قادر هستید بهترین دکتر را انتخاب کنید.

هنگام پیدا کردن پزشک تزریق چربی به سینه در مورد پروانه نظام پزشکی او تحقیق کنید:

در صورتی که قصد دارید بهترین دکتر تزریق چربی به سینه را پیدا کنید لازم است این نکته را یادآوری کنیم که میزان تخصص و مهارت پزشک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. در حقیقت باید گفته شود با انتخاب متخصص جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک بدون شک به نتایج مطلوب و مثبتی دست پیدا خواهیم کرد.

اگر پزشکی را انتخاب کنید که بدون تحصیلات و تخصص مربوطه باشد خطر رخ دادن عوارض جانبی بعد از تزریق چربی به سینه افزایش خواهد یافت. به همین جهت توصیه می شود هنگام انتخاب حتما در مورد سوابق تحصیلی و پروانه پزشکی او تحقیقات لازم را به خوبی انجام دهید.

در بعضی از مواقع ممکن است با پزشکانی برخورد کنید که فقط مهارت و تخصص آنها در تبلیغات معرفی می گردد. بنابراین نباید به تبلیغات اهمیت زیادی داده شود و بهتر است شماره نظام پزشکی آنها را خودتان مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

 میزان تجربه دکتر در تزریق چربی به سینه اهمیت دارد:

گاهی اوقات تنها نمی توان مدرک و سوابق تحصیلی پزشک تزریق چربی به سینه را مورد توجه قرار داد. برای اینکه از تزریق به نتایج مثبتی دست پیدا کنیم پیدا کردن بهترین پزشکی که در زمینه تزریق چربی به سینه تجربه زیادی دارد بسیار مهم خواهد بود. شاید تجربه و مهارت بعضی از پزشکان در عمل زیبایی نواحی مختلف از بد خوب باشد

اما موضوع تزریق نه تنها به تجربه بلکه به درک کردن شیوه های مربوطه برای انجام دادن این کار نیاز خواهد داشت. بنابراین همیشه باید در کنار تخصص به میزان تجربه دکتر نیز توجه داشته باشید.

به دلیل اینکه داشتن شناخت نسبت به تمام بافت ای بدن، واکنش های آلرژیک هر کدام از آنها و همچنین استفاده از بهترین روش تزریق چربی نتایج تزریق را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

به سلیقه و درک زیباشناسی پزشک توجه کنید:

یکی دیگر از مسائل مهمی که هنگام انتخاب بهترین دکتر برای تزریق چربی باید مدنظر قرار دهیم این است که او زیبایی را به خوبی درک کند. معمولا آن دسته از پزشکانی که با تجربه و سلیقه ای که دارند قادر هستند جذابیت را به خوبی تشخیص دهند و در حقیقت به عنوان یکی از مشاوران خوب برای انجام جراحی های زیبایی محسوب می شوند.

چنین پزشکانی نست به ویژگی ها و فاکتورهایی که برای هر فرد مناسب می باشند آگاهی دارد. در صورتی که برای تزریق چربی به سینه نزد این پزشکان مراجعه کنید به نتایج مطلوب تری دست پیدا خواهید کرد.

شاید مورد بررسی و ارزیابی قرار دادن درک زیباشناختی پزشک برای شما کمی سخت به نظر برسد و ندانید که چه راهی برای شناختن این حس وجود دارد.

توصیه می شود عکس های قبل و بعد کسانی را مشاهده کنید که تزریق چربی به سینه را نزد او انجام داده اند. سعی کنید به دنبال افرادی باشید که شرایطی مانند شما داشته اند و عکس های بعد از تزریق آنها را با دقت بالایی بررسی کنید.

به سلیقه و درک زیباشناسی پزشک توجه کنید:
به سلیقه و درک زیباشناسی پزشک توجه کنید:

پس از پیدا کردن بهترین دکتر تزریق چربی به سینه چه کارهایی را باید انجام دهیم؟

با پزشک مورد نظر مشاوره ای داشته باشید:

پس از اینکه در مورد پیدا کردن یک دکتر خوب برای تزریق چربی به سینه تحقیقات لازم را انجام دادید باید با او یک جلسه مشاوره به صورت حضوری داشته باشید.

در این جلسه اطلاعات مهمی میان شما و پزشک مورد نظرتان رد و بدل خواهد شد. در جلسه مشاوره حتما از پزشک خود بپرسید که قصد دارد چه نوع روشی را برای تزریق چربی مورد استفاده قرار دهد.

در واقع شما باید در طول جلسه مشاوره قبل از عمل سوالات فنی و تخصصی را از او بپرسید. برای مثال از او بخواهید تا به شما در مورد دستگاه ها و فناوری هایی که قرار است به کار گیرد اطلاع دهد.

هنگام پرسیدن سوالات از پزشک خجالت نکشید:

بدون شک در هنگام جلسه مشاوره قبل از تزریق چربی به سینه برای ما سوالاتی پیش می آید که بهتر است ابتدا از آنها لیستی را تهیه کرده و سپس بدن خجالت کشیدن آنها را بپرسیم.

بهترین دکتر تزریق چربی به سینه همیشه نگرانی ها و دغدغه های مراجعه کنندگان خود را درک می کند. در صورتی که به پزشکی مراجعه کردید که با صبر و حوصله به سوالات شما پاسخ نمی دهد قطعا برای انجام تزریق چربی به سینه گزینه مناسبی نخواهد بود.

با پزشک در مورد انتظارات خود صحبت کنید:

یکی از مسائل مهمی که در دست یافتن به نتایج مثبت پس از تزریق چربی به سینه بسیار موثر می باشد این است که واقع بین باشیم. خانم ها باید در مورد نیازها و انتظاراتی که دارند با پزشک مورد نظر صحبت کنند. یک دکتر خوب ابتدا شرایط فیزیکی شما را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و سپس با توجه به آن روش مناسبی را پیشنهاد می کند.

با پزشک در مورد انتظارات خود صحبت کنید:
با پزشک در مورد انتظارات خود صحبت کنید:

نتیجه گیری:

در این مقاله سعی کردیم تا علاوه بر معرفی تزریق چربی به سینه نکات مفید و جامعی را نیز در مورد چگونگی انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به سینه و همچنین ویژگی هایی که باید داشته باشد در اختیارتان قرار دهیم.

از طرفی دیگر به مراقبت های قبل و بعد از تزریق اشاره کردیم. با خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که آیا برای تزریق چربی به سینه کاندید مناسبی هستید یا خیر.

اما توصیه می شود کسانی که قصد انجام این نوع عمل زیبایی را دارند برای دست یافتن به نتایج مثبت و مطلوب حتما با پزشکان متخصص و با تجربه مشورت کنند.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید