میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

ایا بعد از بوتاکس می توان ورزش کرد
ایا بعد از بوتاکس می توان ورزش کرد

لیست موضوعات

ایا بعد از بوتاکس می توان ورزش کرد

در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که ایا بعد از بوتاکس می توان ورزش کرد. بوتاکس یکی از بهترین روش ها برای رفع چین و چروک صورت است.

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

بوتاکس چیست؟

آیا می شود بعد از آنکه بوتاکس تزریق شد ورزش کرد؟

کاربردهای تزریق بوتاکس در صنعت زیبایی؟

ایا بعد از بوتاکس می توان ورزش کرد
ایا بعد از بوتاکس می توان ورزش کرد

بوتاکس چیست؟

بوتاکس از سمی به نام بوتولینوم تهیه شده است. وقتی اسمی از سم می آوریم سبب می شود تا کمی نگران شویم زیرا می تواند خطرناک و مشکل زا باشد اما درباره بوتاکس نگران نباشید در تهیه آن از سم ضعیف شده استفاده کرده اند که هیچ گونه خطری برای استفاده کننده به همراه نخواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که در صورتی می توانید از تزریق بوتاکس نگران نباشید که آن را در مراکز معتبر و بهداشتی انجام داده باشید، در غیر این صورت بسیار خطر آفرین می باشد.

بوتاکس چیست؟
بوتاکس چیست؟

آیا می شود بعد از آنکه بوتاکس تزریق شد ورزش کرد؟

درباره تزریق بوتاکس باید به یک مورد اشاره کرد که بعد از آن تحت هیچ شرایطی نباید حرکت کنید، هیچ گونه حرکتی، البته این وضعیت تا 4 ساعت باید ادامه داشته باشد. بعد از آن می توانید حرکت کنید.

دلیل این امر بسیار واضح است زیرا بوتاکس تزریق شده می تواند حرکت کند و جابه جا شود. با توجه به همین موضوع می توان به راحتی به سوال فوق هم پاسخ داد. از آن جایی که بوتاکس می تواند حرکت کند پس ورزش می تواند باعث تحریک آن شود. پس توصیه می شود، حداقل یک روز بعد از تزریق بوتاکس از انجام ورزش خودداری کنید.

زیرا می تواند خطرات جدی به همراه داشته باشد. علاوه بر این که ورزش به مدت یک روز بعد از تزریق بوتاکس ممنوع است، انجام هرگونه فعالیت سخت دیگر هم ممنوع می باشد.

آیا می شود بعد از آنکه بوتاکس تزریق شد ورزش کرد؟
آیا می شود بعد از آنکه بوتاکس تزریق شد ورزش کرد؟

کاربردهای تزریق بوتاکس در صنعت زیبایی؟

از مهم ترین کاربرد های تزریق بوتاکس می توان به از بین بردن چین و چرک های صورت اشاره کرد. این چین و چروک ها می توانند خط اخم یا خط لبخند هم باشند که به راحتی با تزریق مقدار مناسبی از بوتاکس می توان آن ها را رفع کرد. البته رفع چین و چروک صورت تنها کاربرد بوتاکس نیست، با تزریق بوتاکس می توان لب های متمایل به پائین را بالا کشید. لب ها جلوه گر زیبایی هستند و حالت آن ها به زیبایی کمک بسیار می کند.

با تزریق بوتاکس می توان حالت ابرو و چشم را بهتر کرد و آن را به سمت بالا کشید. حالت چشم ها تاثیر فوق العاده ای بر روی زیبایی دارد و رو به بالا بودن ابرو و چشم سبب می شود سن کم تر به نظر بیاید.

با تزریق بوتاکس می توان لبخند لثه ای را درمان کرد، لبخند لثه ای به این معنی است که در هنگام لبخند زدن لثه بیش از اندازه عادی نمایان می شود.

با تزریق بوتاکس می توان بینی را سر بالا کرد. البته نمی توان به آن فرم یا حالتی خاص داد و فقط می شود نوک بینی را سر بالا کرد. در بینی هایی که نوک افتاده دارند می تواند بسیار کمک دهنده باشد زیرا هزینه انجام آن نسبت به عمل جراحی بسیار پائین است.

همان طور که در مطالب فوق به آن اشاره کرده ایم تزریق بوتاکس می تواند تاثیر فراوانی بر روی زیبایی داشته باشد. البته اقداماتی که بعد از تزریق بوتاکس باید رعایت شوند بسیار مهم هستند و تاثیر فراوانی بر روی نتیجه حاصل شده خواهند داشت، پس به آن ها دقت کنید.

(ما در طراحی این مقاله توانستیم فقط بخشی از مطالب مربوطه را برای شما مخاطبان شرح دهیم، امیدواریم اطلاعات کافی و سودمندی را کسب کرده باشید.)

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه  کار در زمینه زیبایی های زنان با دستگاه مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

 

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

اینستاگرام:dr_zarganj

09127379893

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید