میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

از بین بردن خط اخم با لیزر
از بین بردن خط اخم با لیزر

لیست موضوعات

از بین بردن خط اخم با لیزر

در این نوشتار علمی پزشکی تصمیم داریم تا به صورت کامل و مفصل در خصوص از بین بردن خط اخم با لیزر با شما خوانندگان عزیز و مخاطبین گرامی صحبت نماییم. لطفا تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

از بین بردن خط اخم با لیزر
از بین بردن خط اخم با لیزر

برای کسب اطلاعات لازم در مورد از بین بردن خط اخم با لیزر می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک که در انتهای همین پست درج شذه است تماس بگیرید.

امروزه مردم به موضوع زیبایی ظاهری خویش خیلی اهمیت می دهند و برخی از آن ها برای دست یافتن به آن تلاش می کنند. آن ها دوست دارند تا پوستی زیبا، صاف و شفاف داشته باشند و به دنبال این می باشند که چروک های مختلفی را که به علت های متفاوت در پوست شان ایجاد شده است، از بین ببرند و باز هم پوستی زیبا و ظاهری جوان را برای خود خلق نمایند.

مردم در این راه، شیوه های متنوعی را به کار می برند. برخی ممکن است تا روی به برخی محصولات آورند که می بایست به طور مداوم و تقریبا برای همیشه بر روی پوست ناحیه ی مورد نظر مالیده شوند و می توانند، بیشتر جنبه پیشگیری داشته باشند تا درمان و از طرفی هر یک از محصولات به اصطلاح آرایشی دارای برخی عارضه ها نیز می باشند و ممکن است که با پوست همه ی افراد سازگار نباشد

تاثیر آفتاب بر ایجاد چروک ها

یکی از مواردی که می تواند تا روند پیر شدن پوست افراد را سرعت ببخشد، صدمه های به وجود آمده بر اثر تابش نور خورشید می باشد. در حقیقت نور تابیده شده از سوی آفتاب، می تواند تا سبب تخریب برخی از کلاژن های پوست هر فردی شود. بنابراین کلاژن یک نقشی حمایت کننده و پشتیبان را برای پوست دارد که از میان می رود.

بر اثر این موضوع و البته به تدریج، چین و چروک هایی در ناحیه ی مورد نظر ایجاد می شوند و پوست، دیگر آن قوام و ثبات قبلی خویش را ندارد. حتی در این بین ممکن است که برخی از لکه ها با رنگ های مختلفی مانند قهوه ای در آن ناحیه ظاهر شوند.

تاثیر آفتاب بر ایجاد چروک ها
تاثیر آفتاب بر ایجاد چروک ها

یک دلیل برای ایجاد شدن خط اخم

یکی دیگر از دلایل مهم برای افتادن چروک در برخی از قسمت های پوست ما مانند پیشانی و میان دو ابرو، حرکت های مشخص و متناوبی است که عضلات آن ناحیه برای بیان مناسب احساس های فرد انجام می دهند.

این موضوع به ویژه در ناحیه ی میان دو ابرو و برای بیان احساسات متنوع هر فرد، بیشتر از جاهای دیگر بدن وجود داشته و همچنین بیشتر در معرض دیده شدن می باشد.

یک دلیل برای ایجاد شدن خط اخم
یک دلیل برای ایجاد شدن خط اخم

برخی از مردم، علاوه بر به کار بردن شیوه های سنتی که امروز دیگر طرفدار زیادی ندارند، برای رهایی از این حالت های نازیبا در پوست خویش، از لیزر استفاده می کنند.

به کارگیری لیزر برای رفع مشکلات چین و چروک پوستی، امروزه رواج بسیار زیادی در بین مردم پیدا نموده است. به ویژه این که کاربرد آن در عرصه زیباسازی و جوان سازی پوست بیشتر از گذشته شده است.

استفاده از شیوه های متنوع لیزر درمانی

خیلی از افراد برای این که میزان چین و چروک، به ویژه در ناحیه ی خط اخم را کاهش دهند، از شیوه های متنوع لیزر درمانی استفاده می کنند. این شیوه ها بسیار مفید و موثر بوده و از طرفی عارضه های خاصی نیز برای آن ها گزارش نشده است و افراد می توانند تا با خیالی آسوده نسبت به این متدها اقدام داشته باشند.

استفاده از شیوه های متنوع لیزر درمانی
استفاده از شیوه های متنوع لیزر درمانی

در صورتی که شما این شیوه های لیزر درمانی را به کار ببرید، از تن سپردن به روش های جراحی نیز راحت شده و دیگر نیازی به طی نمودن مراحل زیاد در خصوص جراحی های زیبایی و بستری شدن بیمارستانی نخواهید داشت.

در زمینه ی از بین بردن خط اخم با لیزر، مقاله های زیادی به رشته ی تحریر درآمده اند و هر یک به شیوه ای به تشریح این موضوع و مزیت های متنوع آن پرداخته اند.

ما نیز در ادامه و برای تفهیم و بسط بهتر موضوع از بین بردن خط اخم با لیزر، به طرح و پاسخ برخی از تیترها و سوال ها در این زمینه خواهیم پرداخت. این تیترها و سوال ها به شرح ذیل می باشند:

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

آیا در خصوص مهم ترین علت ها و دلایل برای ایجاد چین و چروک های پوستی اطلاعاتی دارید؟

آیا در خصوص شیوه های درمانی برای چین و چروک های صورت و خط اخم اطلاعاتی دارید؟

آیا در خصوص لیزر اربیوم فرکسل دارای اطلاعاتی می باشید؟

آیا در خصوص شیوه لیزر درمانی لیزر CO2فرکسل اطلاعاتی دارید؟

آیا در خصوص شیوه های آماده شدن برای اجرای لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟

آیا در خصوص چگونگی کمک نمودن لیزر به پوست صورت اطلاعاتی دارید؟

آیا می دانید که پروسه و فرآیند درمان چین و چروک های پوست به کمک لیزر شامل چه گزینه ها و مواردی می باشد؟

برای لیزر درمانی و از بین بردن خط اخم با لیزر به چند جلسه درمانی نیاز می باشد؟ میزان ماندگاری آثار لیزر درمان چقدر می باشد؟

آیا در خصوص عواملی که باعث تسریع در ایجاد چین و چروک های پوستی و خط اخم می شوند، اطلاعاتی دارید؟

آیا در خصوص چگونگی و نحوه ی انجام لیزر درمانی خط اخم و یا خط خنده اطلاعاتی دارید؟

آیا شیوه های مربوط به لیزر درمانی برای همه انواع آسیب های پوستی موثر می باشند؟

آیا در خصوص کلینیک های جوان سازی پوست و از بین بردن خط اخم با لیزر اطلاعاتی دارید؟

آیا برای پیشگیری از پیدایش خط های اخم و خنده شیوه هایی وجود دارد؟

جمع بندی و خلاصه مطالب

 

آیا در خصوص مهم ترین علت ها و دلایل برای ایجاد چین و چروک های پوستی اطلاعاتی دارید؟

در بخش آغازین مقاله ی علمی و پزشکی خود با عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر، لازم است که با مهم ترین علت ها و دلایل برای ایجاد چین و چروک های پوستی آشنا شویم و توضیحاتی را در این خصوص برای شما ارائه نماییم.

احتمالا در طول روزهای زیادی و به صورت روزانه شاهد چهره ی خود در آیینه بوده اید و متوجه شده اید که پوست شما در حال تغییر و تحولاتی می باشد و روز به روز با گذشته خود فاصله گرفته و ممکن است تا با این روند، به تدریج میزان جوان و تازه بودن خود را از دست دهد.

آیا در خصوص مهم ترین علت ها و دلایل برای ایجاد چین و چروک های پوستی اطلاعاتی دارید؟
آیا در خصوص مهم ترین علت ها و دلایل برای ایجاد چین و چروک های پوستی اطلاعاتی دارید؟

معمولا همه افراد نسبت به این موضوع حساس بوده و اندکی نیز نگران می شوند و به دنبال راه حل هایی برای رفع این مشکل می باشند. به وجود آمدن این چین و چروک ها در نواحی مختلف بدن و به خصوص صورت، یکی از موارد طبیعی بدن می باشد و خواه و ناخواه پیر شدن سیر طبیعی خویش را طی می نماید.

تاثیرات نور خورشید، کاهش رطوبت پوست، عوامل ژنتیکی و…

به تدریج که سن افراد بالا و بالاتر می رود، در رنگدانه های پوست ایشان نیز تغییراتی رخ می دهد و همچنین پوست ایشان دچار چین و چروک هایی می شود.

معمولا روند آغاز این تغییرات از سنین 30 الی 35 سالگی می باشد و البته در همه ی افراد این مقادیر ثابت نمی باشند و می تواند به عواملی مانند تغذیه، میزان فعالیت در زیر نور خورشید و دیگر موارد بستگی داشته باشد. اما چیزی که گریزی از آن نیست، این می باشد که پیر شدن به تدریج در حال اتفاق افتادن می باشد.

با بالا رفتن سن و سال، میزان رطوبت پوست کاهش یافته و پوست فرد دیگر آن نرمی و انعطاف پذیری سابق را ندارد. همچنین در برخی از افراد که برای زمان های زیادی در برابر نور خورشید قرار می گیرند، روند پیر شدن پوست ایشان سریع تر می باشد. دیگر محرک های طبیعی نیز در این امر دخالت دارند.

حتی برخی از افراد نیز به شکلی ژنتیکی دارای استعداد بیشتری برای ایجاد چین و چروک در پوست خویش می باشند و روند پیر شدن و به وجود آمدن چین و چروک ها در ایشان بیشتر از دیگر افراد جامعه می باشد.

افرادی که پوست و موهای ایشان به رنگ روشن تر می باشد، استعداد بیشتری برای پیر شدن و ایجاد چین و چروک های پوستی دارند.

تاثیرات نور خورشید، کاهش رطوبت پوست، عوامل ژنتیکی و...
تاثیرات نور خورشید، کاهش رطوبت پوست، عوامل ژنتیکی و…

از مهم ترین دلیل ها برای ایجاد چین و چروک های پوستی

از مهم ترین دلیل ها برای ایجاد چین و چروک های پوستی و از جمله به وجود آمدن خط اخم، می توانیم موارد ذیل را به صورتی تیتروار بیان نماییم:

رژیم های نامناسب غذایی

کم آب بودن بدن افراد

قرار گرفتن در مقابل نور آفتاب برای زمان های نسبتا طولانی

آلودگی های موجود در محیط زیست و محل زندگی افراد

داشتن هر گونه اضطراب و استرس و ناراحتی های روحی و عصبی

کشیدن سیگار و دیگر مواد دخانیات

چیزهایی که از پوست ما در مقابل این موارد جلوگیری می کنند، الاستین و کلاژن می باشند که البته با طی شدن روند پیری و سپری شدن زمان، میزان این موارد در پوست ما کاهش پیدا می کند و زمانی که سن و سال فرد بالاتر می رود، به تدریج تخریب این مواد رخ می دهد و پوست، حالت ارتجاعی سابق خود را از دست می دهد.

بنابراین برخی از تغییرات ناخوشایند در سطح پوست فرد رخ می دهد و برخی خط های ریز، چروک های پیشانی، خط اخم و … در پوست فرد ایجاد می شوند.

آیا در خصوص شیوه های درمانی برای چین و چروک های صورت و خط اخم اطلاعاتی دارید؟

در این بخش از مقاله ی علمی و پزشکی با عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر، لازم می دانیم تا با شیوه های درمانی برای چین و چروک های صورت و خط اخم آشنا شویم و مواردی را در این زمینه برای شما ارائه نماییم.

برای این که افراد بتوانند تا پوستی نرم داشته باشند، ظاهر پوست آن ها جوان تر به نظر برسد و چین و چروک های موجود در صورت ایشان از بین بروند، شیوه های متنوعی وجود دارد. برخی از این شیوه ها، به صورت نوین و پیشرفته می باشند و دارای تاثیرات مثبت فراوانی در این زمینه هستند.

عمده ی این شیوه های نوین، نیازی به بستری شدن در مکان های مختلف درمانی ندارند. یکی از موارد نوین و پیشرفته ای که در این زمینه می توانیم به آن ها اشاره داشته باشیم، شیوه های لیزر تخریبی می باشند.

آیا در خصوص شیوه های درمانی برای چین و چروک های صورت و خط اخم اطلاعاتی دارید؟
آیا در خصوص شیوه های درمانی برای چین و چروک های صورت و خط اخم اطلاعاتی دارید؟

از مهم ترین لیزرهای تخریبی می توانیم انواع مهم ذیل را نام ببریم:

لیزر اربیوم فرکسل (Erbium FRAXEL)

لیزر CO2فرکسل (CO2 FRAXEL)

این 2 مدل از لیزرهای تخریبی در زمره ی تحولات جدید در حوزه ی زیبا نمودن پوست و به ویژه در ناحیه ی صورت می باشند.

آثار سوء مربوط به بالا رفتن سن و سال افراد را به شکل قابل توجهی کاهش می دهند

یکی از امکانات و مزیت های مهم در مورد استفاده از این شیوه های لیزر تخریبی این می باشد که آثار سوء مربوط به بالا رفتن سن و سال افراد را به شکل قابل توجهی کاهش می دهند و همچنین می توانند کاهنده ی اثرات مربوط به تابش نور خورشید بر روی پوست افراد باشند.

همچنین این امکانات پیشرفته ی اخیر در از بین بردن خطوط اخم و خط های خنده، دارای تاثیرات مناسب و فراوانی می باشند. لیزر فرکسل این توانایی را دارد که سبب بهبودی بافت و رنگ پوست در ناحیه ی گردن شود و دارای همین تاثیرات در نواحی دیگری از بدن مانند قفسه سینه، دست ها و صورت افراد می باشد.

برخی از انواع لیزرها، مختص برخی از انواع پوست می باشند. اما لیزری که در بالا به آن اشاره نمودیم، قابل کاربرد در انواع مختلف پوست ها می باشد و می تواند به سادگی خط های اخم و یا خنده را محو نموده و صورتی زیبا و جوان را به هر فردی هدیه نماید.

حتی این شیوه از لیزر تخریبی برای افرادی که دارای پوستی سیاه و تیره می باشند نیز مفید و موثر می باشد. این موضوع در همه ی انواع لیزرهای عادی وجود ندارد.

آیا در خصوص لیزر اربیوم فرکسل دارای اطلاعاتی می باشید؟

در این قسمت از نوشتار علمی و پزشکی تحت عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر، تصمیم داریم تا مطالبی را در زمینه ی لیزر اربیوم فرکسل برای شما خوانندگان و مخاطبین عزیز بیان نماییم. لطفا در ادامه ما را همراهی نمایید.

در بخش های قبلی این مقاله از لیزرهای تخریبی نام بردیم که یکی از آن ها لیزر اربیوم فرکسل می باشد. این لیزر به خوبی می تواند کلاژن های پوست هر فردی را مورد تحریک قرار دهد و به این صورت، امکانی برای ایجاد و رشد کلاژن های تازه فراهم می شود.

آیا در خصوص لیزر اربیوم فرکسل دارای اطلاعاتی می باشید؟
آیا در خصوص لیزر اربیوم فرکسل دارای اطلاعاتی می باشید؟

در این زمینه یک تکنیک تخصصی و خوب با عنوان فتوترمولیز فرکشنال وجود دارد که قادر است تا تعداد بسیار زیادی حفره، البته با سایز ریز و عمق بالا را در لایه های متنوع کلاژن ها ایجاد نماید.

تعداد این حفره ها می تواند به 2000 مورد در مساحت 1 سانتی متر مربع باشد. قطر این حفره ها نهایتا تا 70 میکرون می رسد. این حفره ها می توانند تا فیبروبلاست ها را برای تحریک نمودن رشد مجدد کلاژن ها تولید نمایند.

مدت زمان

مدت زمانی که معمولا برای اجرای این شیوه ی لیزر درمانی در نظر گرفته شده است، میان 3 الی 6 ماه می باشد. برای اجرای کامل این شیوه درمانی فرکشنال، نیاز است که حداقل 5 جلسه ی درمانی برگزار شود. البته میان هر کدام از این جلسه ها باید حداقل 2 الی 4 هفته زمان برای استراحت پوست داده شود.

در این صورت، پوست بهتر می تواند تا روند بهبودی خود را طی نماید. زمانی که برای پوست در بین جلسه های ذکر شده استراحت در نظر گرفته می شود، فرصتی به وجود می آید که همه ی آن مناطق پوست به آهستگی و به شکلی تدریجی تحت درمان قرار بگیرند.

وقتی این فرایند درمانی به شکلی طبیعی ادامه پیدا می کند، بافت هایی سالم و با ثباتی کامل جای بافت های کهنه ی قبلی پوست را می گیرند.

معمولا 2 ساعت قبل از این که درمان به این شیوه شروع شود، محل مربوط به خط اخم و یا خط خنده را با برخی از بی حس کننده های موضعی بی حس می نمایند.

شما در حال مطالعه ی مقاله ای علمی و پزشکی در حوزه ی لیزر درمانی و با عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر می باشید. لطفا در بخش های بعدی این مقاله نیز با ما همراه باشید.

مدت زمان
مدت زمان

آیا در خصوص شیوه لیزر درمانی لیزر CO2 فرکسل اطلاعاتی دارید؟

این نوع از لیزر نیز مانند لیزر اربیوم فرکسل می باشد و شیوه ی عملکرد این دو بسیار به هم شبیه می باشد. البته در این مورد نتیجه هایی که معمولا برای صدمه هایی با عمق بیشتر به دست می آید، بهتر و مناسب تر می باشد.

علت این موضوع نیز این می باشد که شیوه نامبرده بهتر می تواند در لایه های مختلف پوست افراد نفوذ نماید. به طور معمول، قبل از این که شیوه های مربوط به رفع خط اخم را اجرا نمایند، آن ناحیه را به صورت موضعی مورد بی حسی قرار می دهند و یا حتی این امکان نیز وجود دارد که از طریق بیهوش نمودن با روش استنشاقی عمل نمایند.

فرد بعد از گذشت حدوداً 7 روز بهبودی پیدا می کند

در این شیوه معمولا فرد بعد از گذشت حدوداً 7 روز بهبودی پیدا می کند و این زمان نسبت به شیوه ی قبلی یعنی لیزر اربیوم فرکسل مقداری بیشتر می باشد. هر چند در مقایسه با سایر روش های پیشین و قدیمی از سرعت بهبودی نسبتا خوبی برخوردار می باشد.

خواهشمند است تا بخش های دیگر این مقاله ی علمی پزشکی در خصوص از بین بردن خط اخم با لیزر را از دست ندهید. چون تصمیم داریم که موضوعات مهم و کاربردی متنوعی را در خصوص از بین بردن خط اخم با لیزر با شما خوانندگان و مخاطبین گرامی به اشتراک بگذاریم.

فرد بعد از گذشت حدوداً 7 روز بهبودی پیدا می کند
فرد بعد از گذشت حدوداً 7 روز بهبودی پیدا می کند

موضوعاتی را مد نظر داریم که برای شما بسیار مفید می باشند و شما می توانید که برای داشتن پوستی شاداب، جوان، زیبا و بدون چین و چروک، از آن ها استفاده نمایید. پس ما را همراهی نمایید.

فرد بعد از گذشت حدوداً 7 روز بهبودی پیدا می کند
فرد بعد از گذشت حدوداً 7 روز بهبودی پیدا می کند

آیا در خصوص شیوه های آماده شدن برای اجرای لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟

در بخش دیگری از نوشتار از بین بردن خط اخم با لیزر، قصد داریم تا مواردی را در خصوص شیوه های آماده شدن برای اجرای لیزر درمانی خط های اخم و خنده خدمت شما توضیح دهیم. پس با ما همراه باشید.

آیا در خصوص شیوه های آماده شدن برای اجرای لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟
آیا در خصوص شیوه های آماده شدن برای اجرای لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟

نخستین کاری که هر فرد برای ورود به درمان های لیزری باید انجام دهد، این می باشد که به مشورت با یک پزشک متخصص بپردازد و بر اساس آن چه ایشان دستور داده و تجویز می نماید، عمل نماید.

نخستین موردی که باید در جلسه مشورتی با پزشک، مورد بحث و بررسی واقع شود، این می باشد که آیا این شخص گزینه و کاندید خوبی برای درمان با شیوه های لیزر درمانی می باشد یا خیر؟

بررسی وضعیت کلی پوست فرد مراجعه کننده 

در ابتدا پزشک، وضعیت کلی پوست فرد مراجعه کننده را مورد بررسی ابتدایی قرار می دهد. در این بین لازم است که سابقه های پزشکی فرد مورد نظر نیز مورد توجه پزشک متخصص قرار گیرند.

بر اساس این بررسی ها و توجه به موارد بیان شده ی فوق و شرایط فعلی سلامت فردی، پزشک یکی از بهترین و مناسب ترین شیوه های لیزر درمانی را برای فرد انتخاب نموده و برای اجرای آن شیوه برنامه ریزی می نماید.

در حدود یک ماه پیش از این که نسبت به لیزر درمانی اقدام نمایید، در زمانی که در خارج از منزل به سر می برید، حتما از کرم های ضد آفتاب مناسب استفاده نمایید.

بررسی وضعیت کلی پوست فرد مراجعه کننده 
بررسی وضعیت کلی پوست فرد مراجعه کننده

چون اگر پوست شما دچار آفتاب سوختگی شود، زمانی که می خواهید به لیزر درمانی اقدام نمایید، برخی سوختگی ها و یا لکه ها بر روی پوست شما باقی می مانند.

حل های مربوط به خط اخم و یا خط خنده را از مو پاک نمایید

بهتر است که محل های مربوط به خط اخم و یا خط خنده را از مو پاک نمایید و این محل ها در زمان انجام لیزر درمانی خالی از مو باشند تا میزان تاثیرات مربوط به لیزر درمانی بیشتر و بهتر باشد.

بهتر است تا در صورت شما، در زمانی که می خواهید لیزر درمانی نمایید، عارضه هایی مانند جوش های دارای عفونت و یا امراض مربوط به پوست وجود نداشته باشند.

یکی از مهم ترین اقدامات شما به منظور آماده سازی مناسب پیش از اقدام به لیزر درمانی، این می باشد که به دنبال یافتن یک جراح پوست ماهر، متعهد و دارای تجربه ی بالا باشید و صرفا برای رعایت نمودن موارد مالی و صرفه جویی در هزینه ها، به سراغ جراح های پوست تازه کار با قیمت ارزان نروید.

شخصی که شما برای این موضوع مورد انتخاب قرار می دهید، لازم است که دوره های تخصصی لازم را دیده باشد و آموزش های لازم را به خوبی طی نموده باشد.

زمانی که شما به عنوان یک کاندید مناسب برای لیزر درمانی مورد انتخاب واقع شدید، یکی از موارد مهمی که پزشک برای شما تجویز می نماید، این است که

دست کم از مدت ده روز قبل از اقدام به لیزر درمانی از به کار بردن موارد ذیل خودداری نمایید:

مصرف نمودن ویتامین ای

استفاده از آسپرین و یا ایبوبروفن

و …

همچنین این امکان نیز وجود دارد که پزشک برای ممانعت از به وجود آمدن تبخال، یک داروی ضد ویروس را برای شما تجویز نماید و برای این که مانع ورود عفونت های باکتریایی به بدن شما شود، یکی از انواع آنتی بیوتیک را برای شما تجویز نماید.

همان گونه که در بخش های دیگری از همین مقاله توضیح دادیم، یکی از مواردی که می تواند بر پوست شما اثرات سوئی داشته باشد، مصرف سیگار و دیگر مواد دخانیاتی می باشد و این موضوع می تواند روند پیر شدن شما را تسریع بخشیده و از طرفی دوره درمان پوست شما به شیوه ی لیزر درمانی را با تاخیر مواجه نماید و دوره ای طولانی تر را پشت سر خواهید نهاد.

پس بهتر است که پیش از اقدام به لیزر درمانی که یکی از اهداف آن از بین بردن خط اخم با لیزر می باشد، نسبت به ترک سیگار و یا حداقل کاهش مصرف آن در این مدت اقدام نمایید.

هر چند، باز هم پیشنهاد و توصیه ما ترک نمودن سیگار و هر نوع مواد دخانیاتی و مخدرات دیگر می باشد.

مصرف ننمودن سیگار

مقدار زمانی که پزشک های متخصص برای مصرف ننمودن سیگار در مواقع اقدام به لیزر درمانی در نظر می گیرند، 14 روز قبل و 14 روز بعد از اجرای لیزر درمانی می باشد.

اما اگر تصمیم دارید که به صورت دائمی شرایط مناسبی را برای پوست خویش به ارمغان آورید، مصرف سیگار را به کلی و برای همیشه ترک نمایید. هر چند این موضوع اندکی دشوار می باشد. اما به نتیجه هایی که از آن حاصل می شود، می ارزد.

همچنین لازم است تا موارد ذیل را نیز به منظور آماده شدن مناسب برای لیزر درمانی مورد رعایت خود قرار دهید:

خیلی در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرید.

از انواع کرم های مورد کاربرد بر پوست صورت، خودداری نمایید.

برخی از مواد دارویی که ویژه آکنه می باشند و امکان دارد تا مقداری پوست را خشک و یا قرمز نمایند و حالت سوزش در پوست ایجاد کنند را مصرف ننمایید تا دوره های اصلی لیزر درمانی شما به پایان برسند.

آیا در خصوص چگونگی کمک نمودن لیزر به پوست صورت اطلاعاتی دارید؟

در این بخش از مبحث از بین بردن خط اخم با لیزر، می خواهیم مکانیزم کار لیزر درمانی را برای شما بیان نماییم و بگوییم که این امکانات پیشرفته و نوین چگونه می توانند کمک حالی برای پوست شما باشند؟

مهم ترین نقشی که لیزر برای پوست شما ایفا می نماید، از طریق تبخیر کردن لایه های خارجی پوست شما می باشد. کنترل لیزر توسط سیستم های هوشمند کامپیوتری و با دقت بالا انجام می شود. پزشک متخصص می تواند میزان و عمق تبخیر را در لایه های بیرونی پوست تنظیم نماید.

آیا در خصوص چگونگی کمک نمودن لیزر به پوست صورت اطلاعاتی دارید؟
آیا در خصوص چگونگی کمک نمودن لیزر به پوست صورت اطلاعاتی دارید؟

تعدادی از پالس های لیزر بر روی ناحیه ی مورد هدف تابانده می شوند

تعدادی از پالس های لیزر بر روی ناحیه ی مورد هدف تابانده می شوند. میزان این پالس ها به مقدار چین و چروک های صورت و عمق خطوط اخم و خنده ی فرد بستگی دارند. به این صورت و با دقتی که در کنترل مناسب پالس های لیزر صورت می گیرد، بهترین نتیجه ها برای پوست فرد رخ می دهند.

در این شیوه، آن قسمت های پوست که قبلا آسیب دیده اند، مورد تخریب قرار گرفته و مجددا بازسازی و نوسازی می شوند. به این صورت که غده های چربی و همچنین فولیکول ها مجددا باز سازی می شوند.

مورد دیگری که در این شیوه رخ می دهد، این می باشد که ساخت مجدد کلاژن های پوستی در بخش زیرین لایه های خارجی پوست، مورد تحریک مجدد قرار گرفته و شروع به رشد می کنند. به این صورت نتیجه ای که حاصل می شود، افزایش میزان ثبات پوست و خاصیت ارتجاعی در آن می باشد.

آیا می دانید که پروسه و فرآیند درمان چین و چروک های پوست به کمک لیزر شامل چه گزینه ها و مواردی می باشد؟

در قسمت دیگری از متن خود در مورد از بین بردن خط اخم با لیزر، قصد داریم تا مواردی را در این خصوص که پروسه و فرآیند درمان چین و چروک های پوست به کمک لیزر شامل چه گزینه ها و مواردی می باشد، با شما به اشتراک بگذاریم.

برای بی حس نمودن ناحیه ی مورد نظر معمولا از بی حسی های موضعی استفاده می شود و در برخی از موارد می توان این کار را با تجویز و خوراندن انواع آرام بخش ها انجام داد.

انتخاب یکی از شیوه های فوق به میزان و عمق چروک ها و خطوط اخم و خنده بستگی دارد. افراد در همان جلسه ی اول هم بسته به میزان آسیب هایی که پوست شان دیده است، می توانند تغییرات قابل توجهی را ملاحظه نمایند.

در برخی از اوقات بعد از این که شش ماه از آخرین جلسه لیزر درمانی می گذرد، نیاز است که یک جلسه دیگر انجام شود تا شاهد نتیجه هایی بسیار مطلوب و خوب در این زمینه باشیم.

کل پروسه زمانی مربوط به لیزر درمانی، بعد از طی شدن 10 روز به اتمام می رسد

معمولا کل پروسه زمانی مربوط به لیزر درمانی، بعد از طی شدن 10 روز به اتمام می رسد و اشخاصی که برای از بین بردن خط اخم و یا خط خنده خویش از این شیوه استفاده می نمایند، قادر هستند تا بعد از گذشت حدودا 14 روز به محل کار خویش برگردند.

کل پروسه زمانی مربوط به لیزر درمانی، بعد از طی شدن 10 روز به اتمام می رسد
کل پروسه زمانی مربوط به لیزر درمانی، بعد از طی شدن 10 روز به اتمام می رسد

این احتمال نیز وجود دارد که تا چندین هفته، بعضی از لکه ها در صورت وجود داشته باشند. به ویژه در آن دسته از اشخاصی که رنگ پوستشان خیلی روشن و سفید می باشد.

به صورت موقتی می توان روی این لکه ها را با آرایش نمودن پوشانید و صبر نمود تا این که شرایط و وضعیت پوست به حالت عادی برگردد. در حقیقت این موضوع کاملا موقتی می باشد و افراد نباید از بابت آن هیچ نگرانی داشته باشند.

برای لیزر درمانی و از بین بردن خط اخم با لیزر، به چند جلسه درمانی نیاز می باشد؟ میزان ماندگاری آثار لیزر درمانی چقدر می باشد؟

تعداد جلسه های مورد نیاز برای لیزر درمانی و از میان بردن خط اخم با لیزر در همه ی افراد به شکلی ثابت نمی باشد. به این گونه که برخی پارامترها نظیر نوع لیزر مورد استفاده و همچنین وضعیت چین و چروک ها در پوست فرد مورد نظر می توانند در افزایش و یا کاهش تعداد جلسه ها تاثیر گذار باشند.

برای لیزر درمانی و از بین بردن خط اخم با لیزر، به چند جلسه درمانی نیاز می باشد؟ میزان ماندگاری آثار لیزر درمانی چقدر می باشد؟
برای لیزر درمانی و از بین بردن خط اخم با لیزر، به چند جلسه درمانی نیاز می باشد؟ میزان ماندگاری آثار لیزر درمانی چقدر می باشد؟

نکته ی با ارزشی که در اینجا قابل بیان می باشد، این است که نتیجه های حاصل شده از لیزر درمانی می توانند تا مدت 8 سال در بدن فرد باقی بمانند و فرد می تواند از این نتیجه ها لذت ببرد.

در این قسمت از نوشتار از بین بردن خط اخم با لیزر، در خصوص میزان ماندگاری لیزر درمانی، درجه رفع خط های اخم و خنده و تعداد جلسه های مورد نیاز آن مطالبی را بیان نمودیم. برای کسب اطلاعاتی مفیدتر و تکمیل آموخته های خویش، در بخش های بعدی نیز با ما همراه باشید.

آیا در خصوص عواملی که باعث تسریع در ایجاد چین و چروک های پوستی و خط اخم می شوند، اطلاعاتی دارید؟

احتمالا شما نیز قبل از این با افرادی مواجه شده باشید که با وجود این که با یکدیگر هم سن می باشند، اما شرایط و مقدار چین و چروک های صورت آن ها کاملا متفاوت می باشد.

به این صورت که در یکی از ایشان، مقدار چین و چروک و عمق خط های اخم و خنده خیلی بیشتر از بقیه ی افراد می باشد. پس نمی توانیم بگوییم که فقط بالا رفتن سن و پیر شدن، دلیلی بر ایجاد این چین و چروک ها می باشد.

در حقیقت پارامترهای بسیار زیادی در این موضوع دخیل هستند که ما در این قسمت، آن ها را به شکلی لیست وار بیان می نماییم:

موضوعات ارثی، ژنتیک و نوع پوستی که هر یک از افراد جامعه دارا می باشند.

مسائل محیطی که می توانند بر پوست اثر گذار باشند. مانند: هوای خشک یک منطقه، آلودگی های زیست محیطی و …

اشعه ی فرا بنفش صادر شده از آفتاب

مقدار ناراحتی، استرس، اضطراب، گریه نمودن افراد و دیگر مشکلات روحی و روانی

کیفیت و کمیت قرار گرفتن در معرض انواع تنش های زندگی

غذاهایی که هر یک از افراد میل می کنند.

داشتن انواع فعالیت های ورزشی از سطوح ساده تا حرفه ای

مبتلا بودن به انواع بیماری ها

وجود نیروی جاذبه ی زمین

بالا رفتن سن و پیر شدن

و …

در حقیقت پارامترهای بسیار زیادی در این موضوع دخیل هستند که ما در این قسمت، آن ها را به شکلی لیست وار بیان می نماییم:
در حقیقت پارامترهای بسیار زیادی در این موضوع دخیل هستند که ما در این قسمت، آن ها را به شکلی لیست وار بیان می نماییم:

شاید شما نیز دنبال پاسخ این سوال باشید که به چه علتی این موارد ذکر شده، می توانند بر میزان چین و چروک ها و یا عمق خط های اخم و خنده اثر گذار باشند. در حالی که همه ما می دانیم که خط های مربوط به اخم و خنده بیشتر در زمان های مربوط به خندیدن، گریه و یا عصبانیت ایجاد می شوند.

همه عواملی که شادابی پوستی را مورد تاثیر خود قرار می دهند، سبب می شوند تا توانایی و قدرت پوست برای ترمیم و جوان سازی کم تر شود

نکته ی مهمی که باید خدمت شما عرض نماییم، این است که همه عواملی که شادابی پوستی را مورد تاثیر خود قرار می دهند، سبب می شوند تا توانایی و قدرت پوست برای ترمیم و جوان سازی کم تر شود و به این صورت اوضاع برای ایجاد خط های اخم و یا خنده فراهم می شود و هر چه رو به جلو می رویم و زمان طی می شود، بر میزان عمق این خط ها نیز افزوده می شود.

پس در اینجا نتیجه می گیریم که پیر شدن و افزایش سن فقط یکی از دلیل ها و آن هم دلیلی کوچک می باشد که دارای اهمیت کم تری نیز می باشد.

شیوه ای که شما برای زندگی انتخاب نموده اید

در حقیقت شیوه ای که شما برای زندگی انتخاب نموده اید و برخی دیگر عامل های محیطی، بیشتر از موضوع سن و پیری می توانند بر شرایط پوست شما تاثیر گذار باشند.

پس شما با از بین بردن شرایط مربوط به عوامل فوق می توانید پوستی شاداب تر و جوان تر داشته باشید. البته در مورد برخی از عوامل، باید عرض نماییم که انسان معمولا قادر نیست تا جلوی بعضی از آن ها را بگیرد و خواه و ناخواه با آن ها مواجه خواهد شد.

شیوه ای که شما برای زندگی انتخاب نموده اید
شیوه ای که شما برای زندگی انتخاب نموده اید

مثلا نمی تواند که مانع از مواجه شدن خود با اشعه ی نور خورشید، آلودگی های زیست محیطی و … شود. پس در این مواقع، می بایست به فکر راه حل ها و شیوه های نوینی برای برطرف نمودن این مشکل یعنی چین و چروک های پوستی و خط اخم باشد.

همان گونه که در بخش های متعدد این مقاله خدمت شما ذکر نمودیم، امروزه یکی از نوین ترین شیوه ها برای از بین بردن خط های اخم، استفاده از لیزر درمانی می باشد.

خواهشمند است تا در قسمت های دیگر مقاله ی علمی پزشکی ما با عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر نیز ما را همراهی کنید.

آیا در خصوص چگونگی و نحوه ی انجام لیزر درمانی خط اخم و یا خط خنده اطلاعاتی دارید؟

در مرحله های ابتدایی؛ پزشک، لیزر را به قدرتی که خودش تنظیم می نماید، به خطوط مربوط اخم یا خنده می تاباند. بر اساس عمقی که شکاف ها و خط های اخم دارند، می بایست شدت و قدرت لیزر را مورد تنظیم قرار داد.

زمانی که لیزر به لایه های بیرونی پوست آن ناحیه تابیده می شود، لایه های خارجی مورد تخریب قرار گرفته و به این صورت کلاژن ها مجددا مورد تحریک واقع شده و شروع به تولید مجدد خود می نمایند و به این صورت، پوست جوان تر می شود. با جوان تر شدن پوست و تولید مجدد کلاژن ها، چین و چروک های آن ناحیه نیز کم تر شده و از بین می روند.

علت اصلی از بین رفتن خط های اخم بر اثر به کار بردن لیزر درمانی این می باشد که تولید مجدد کلاژن ها سبب ترمیم آن شکاف های عمیق در ناحیه ی خط اخم می شود و اگر فرد دوره ی مربوط به لیزر درمانی خط های اخم و خنده را به طور منظم و بر اساس برنامه ی مشخص که پزشک متخصص به ایشان داده است، طی نماید؛ شاهد رفع کامل این شکاف ها و خط های اخم و خنده خواهد بود.

مدت زمانی که به عنوان طول دوره ی درمان در لیزر درمانی برای از بین بردن خط های اخم و خنده در نظر گرفته شده است، به مواردی نظیر نوع پوست فرد، میزان عمقی که شکاف ها دارند، مدت زمانی که در هر جلسه درمانی لیزر بر ناحیه ی مورد نظر تابانده می شود و دیگر موارد بستگی دارد.

شما در حال مطالعه ی مقاله ای با عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر هستید. در ادامه نیز ما را همراهی نمایید.

آیا شیوه های مربوط به لیزر درمانی برای همه انواع آسیب های پوستی موثر می باشند؟

معمولا کارهای درمانی به کمک لیزر را می توان برای آن دسته از آسیب هایی که در سطح پوست فرد قرار دارند، مورد استفاده قرار داد.

بعضی از چین و چروک ها بسیار عمیق شده و به شکاف هایی با عمق زیاد مبدل شده اند. همچنین برخی از افراد که سنین خیلی بالا داشته و در کهنسالی قرار دارند، دچار افتادگی در پوست صورت خویش می باشند.

میزان تاثیرات لیزر درمانی برای رفع این موارد بسیار کم می باشد و عمده اثرات آن در خصوص موارد سطح پوست می باشد و شما می توانید، تا زمانی که عمق چین و چروک های ناحیه ی خط اخم و یا خنده ی شما خیلی زیاد نشده اند، نسبت به لیزر درمانی اقدام نمایید تا در این مورد نتیجه های بسیار مناسب تری را دریافت کنید.

پس ما به شما توصیه می کنیم که در این خصوص زودتر عمل نموده و پس از مراجعه به یک فرد متخصص و با تجربه در زمینه ی لیزر درمانی، بر اساس دستورات و برنامه منظمی که ایشان به شما ارائه می نماید، عمل نمایید.

آیا در خصوص کلینیک های جوان سازی پوست و از بین بردن خط اخم با لیزر اطلاعاتی دارید؟

یکی از مکان هایی که هر فردی می تواند تا برای جوان نمودن پوست خود و از بین بردن خط های اخم و خنده به کمک لیزر مراجعه نماید، کلینیک های لیزر موهای زائد و همچنین جوان نمودن پوست با کمک لیزر می باشند.

در برخی از این کلینیک ها؛ پزشک های متخصص، ماهر و با تجربه ای حضور دارند که می توانند تا برنامه های لیزر درمانی مناسبی را به مراجعه کنندگان خویش ارائه نمایند.

شما می توانید، حداقل برای مشاوره در امر لیزر درمانی به ایشان مراجعه نمایید و بر اساس دستورات و مواردی که تجویز می نمایند، برنامه ریزی کنید.

مناسب بودن شما برای اجرای لیزر درمانی

یکی از مواردی که لازم است تا برای آن به پزشک متخصص و یا کلینیکی معتبر مراجعه نمایید، این می باشد که آن ها مناسب بودن شما برای اجرای لیزر درمانی را مورد تشخیص قرار می دهند و تعیین می کنند که آیا شما گزینه و کاندید مناسبی برای اجرای لیزر درمانی با هدف از بین بردن چین و چروک های صورت و خط های اخم و خنده می باشید یا خیر؟

مناسب بودن شما برای اجرای لیزر درمانی
مناسب بودن شما برای اجرای لیزر درمانی

البته در عموم این کلینیک ها، کارهای درمانی دیگری نیز در حوزه رفع موهای زائد، انواع تزریق ها به پوست، انواع پروتز و … مورد انجام قرار می گیرند.

در این کلینیک ها، از تجهیزات متنوع لیزری برای لیزر درمانی استفاده می شود که البته همه آن ها به تجهیزات روز دنیا مجهر می باشند و در برخی از این مکان ها، هنوز از تجهیزات قدیمی تر در زمینه ی لیزر درمانی استفاده می شود.

بهتر است که شما نیز در این خصوص بیشتر تحقیق نمایید و کلینیک های معتبر و قابل اطمینان را برای درمان چروک های پوستی خویش مورد انتخاب قرار دهید و کلینیک هایی را انتخاب نمایید که از آخرین و جدیدترین دستگاه های لیزر درمانی استفاده می کنند.

چون ممکن است که به کارگیری تجهیزات نامناسب لیزر درمانی، دارای تاثیرات مناسبی بر روی پوست شما نبوده و حتی عارضه هایی را نیز داشته باشند.

آیا در خصوص مجموع هزینه های مربوط به لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟

معمولا در مسئله های مختلف و متنوع درمانی، افراد در پی محاسبه میزان مخارج هزینه ها در این مورد می باشند که این یک امر طبیعی است. چون آن ها می خواهند تا بر اساس شرایط مالی و اوضاع مادی که دارند، یکی از مناسب ترین شیوه ها برای درمان خویش را مورد انتخاب قرار دهند.

هر چند، یکی از موارد که ما معمولا در خصوص شیوه های درمان خط های اخم و خنده و از بین بردن چین و چروک های صورت، متذکر می شویم، این می باشد که با توجه به حساس بودن موضوع، اگر تمایل به انتخاب این شیوه ها دارید، موضوعات مالی را کم تر در نظر داشته و کیفیت کار را مد نظر خویش داشته باشید.

منظور ما این می باشد که به کلینیک هایی که دارای تجهیزات مناسب نمی باشند، مراجعه نفرمایید. حتی اگر قیمت های اعلام شده توسط ایشان پایین و ارزان تر باشد.

در خصوص مبلغ و قیمت های مربوط به لیزر درمانی، نمی توانیم رقمی را به شکل دقیق برای شما خوانندگان و مخاطبین گرامی ارائه نماییم. چون موارد متنوعی می توانند در این امر و حتی دیگر موارد درمانی تاثیر گذار باشند.

آیا در خصوص مجموع هزینه های مربوط به لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟
آیا در خصوص مجموع هزینه های مربوط به لیزر درمانی خط های اخم و خنده اطلاعاتی دارید؟

در حقیقت ما در اینجا می توانیم عامل های مهم در مجموع هزینه ها و مخارج لیزر درمانی را برای شما بیان نماییم. در ادامه مهم ترین پارامترهایی که می توانند بر موضوع هزینه ی لیزر درمانی اثر گذار باشند را در قالب چند تیتر و به صورت خلاصه توضیح خواهیم داد.

میزان تخصص، تجربه و مهارت پزشک معالج

یکی از مهم ترین فاکتورها در این زمینه، مقدار تخصصی است که پزشک معالج دارا می باشد. شما می توانید برای برآورد بهتر موضوع هزینه ها در خصوص لیزر درمانی، مقدار تجربه، مهارت و از طرفی معروف بودن آن پزشک را نیز مد نظر قرار دهید.

به این صورت که اگر آن پزشک با تجربه باشد و از مشهوریت مناسبی نیز در میان دیگر پزشک های حوزه ی لیزر درمانی برخوردار باشد، احتمالا میزان هزینه های دریافتی توسط ایشان و یا توسط کلینیکی که ایشان در آنجا مشغول فعالیت می باشد، بیشتر خواهد بود.

اگر تجربه و تخصص فرد معالج کم باشد

مطمئنا در این زمینه، اگر تجربه و تخصص فرد معالج کم باشد، مبلغ های کم تر و ارزان تری را به فرد مراجعه کننده پیشنهاد می دهد که البته باز توصیه ما این است که با عنایت به حساس بودن پوست و موضوع زیبایی ظاهر شما، بهتر است که در این موارد کیفیت کاری که توسط یک متخصص با تجربه انجام می شود را فدای ارزانی و بهای کم نفرمایید.

در حقیقت منظور ما این می باشد که اگر در این خصوص یعنی لیزر درمانی چین و چروک های صورت خود، تصمیم گرفته اید؛ بهتر است که به یکی از متخصص های با تجربه مراجعه نمایید. یا این شیوه را انتخاب نکنید

و یا اگر آن را مورد گزینش قرار داده اید، به فرد مطمئن و قابل اطمینانی مراجعه نمایید تا بعدها از این موضوع پیشمان نشوید که البته در موضوعات مهمی مانند لیزر درمانی پوست صورت پشیمانی نمی تواند فایده ای داشته باشد.

اگر تجربه و تخصص فرد معالج کم باشد
اگر تجربه و تخصص فرد معالج کم باشد

موقعیت مکانی کلینیک و مطبی که شما می خواهید در آن به لیزر درمانی چین و چروک های صورت خود بپردازید

یک عامل مهم دیگر نیز می تواند بر مجموع هزینه های مربوط به لیزر درمانی چین و چروک های صورت و خط های اخم و خنده اثر گذار باشد و آن مکانی می باشد که کلینیک مربوطه و یا مطب متخصص در آنجا واقع شده است.

ممکن است که این مکان درمانی در یک شهر دور افتاده و کم جمعیت واقع شده باشد و یا مکان مورد نظر یکی از شهرهای پر جمعیت و یا مراکز استانی قرار داشته باشد.

این امکان وجود دارد که کلینیک مورد هدف در یکی از کلانشهرهای کشور و یا حتی در خود پایتخت یعنی تهران واقع شده باشد.

بر حسب همه این مکان هایی که در بالا به آن ها اشاره داشتیم، هزینه ی مربوط به از بین بردن خط اخم با لیزر و اقدامات لیزر درمانی می تواند متفاوت باشد.

طبیعتا همه شما می دانید که مقدار هزینه ها در انواع اقدام های درمان و همچنین لیزر درمانی، در شهرهای کوچک، کم تر از شهرهای بزرگ و پر جمعیت بوده و حتی مبلغ مخارج در شهرهای بزرگ نیز از کلانشهر ها پایین تر و ارزان تر می باشد.

میزان هزینه ها در کلانشهرها و پایتخت در یک حدود می باشد

معمولا میزان هزینه ها در کلانشهرها و پایتخت در یک حدود می باشد. اما یک نکته نیز در این خصوص وجود دارد که می تواند برای شما مهم باشد

و آن نکته این است که در خود کلانشهر و به ویژه پایتخت نیز، برخی از کلینیک ها در بخش های بالا شهر و مکان های پیشرفته تر ساخته شده اند که مطمئنا از قیمت های بالاتری در خصوص خدمات پزشکی و درمانی برخوردار می باشند. پس در خود پایتخت، موضوع بالا شهر و یا پایین شهر بودن تا حدودی در مجموع قیمت ها موثر می باشد.

میزان هزینه ها در کلانشهرها و پایتخت در یک حدود می باشد
میزان هزینه ها در کلانشهرها و پایتخت در یک حدود می باشد

یکی مورد نیز در اینجا حائز اهمیت می باشد و آن این است که برای قیمت های مربوط به لیزر درمانی نیز سقف هایی قانونی در نظر گرفته شده است و با وجود این که ما در برخی از پارامترهای مهم در بخش بالا توضیح دادیم، قضیه به این شکل نمی باشد که پزشک ها و کلینیک ها برای مبالغ خود سقفی در نظر نداشته باشند و هر چه دلشان می خواهد دریافت نمایند.

در حقیقت در این باره برخی از سازمان های وابسته به دولت نقش های نظارتی دارند و به صورت سالیانه تعرفه های کلی را اعلام می کنند و آن ها را مورد کنترل و نظارت خویش دارند.

میزان و شرایط تجهیزات به کار رفته در کلینیک های لیزر درمانی برای از بین بردن خط اخم با لیزر و از میان بردن چین و چروک های صورت

یکی دیگر از پارامترهای مهم و تاثیر گذار بر موضوع هزینه های لیزر درمانی، تعداد تجهیزات به کار رفته در هر جلسه از لیزر درمانی می باشد.

منظور این می باشد که پرسنل و پزشک های آن مکان ها در جلسه ای که شما برای لیزر درمانی پشت سر می گذارید، چه انواعی از تجهیزات لیزر درمانی را مورد کاربرد قرار می دهند. این موضوع می تواند تا حدودی بر مجموع هزینه های لیزر درمانی اثر گذار باشد.

همچنین باید دید تا تجهیزات به کار رفته در این کلینیک ها تا چه اندازه به روز و پیشرفته می باشند. طبیعتا کلینیک هایی که در آن ها از امکانات قدیمی استفاده می شود و تا کنون تجهیزات لیزری خود را به خوبی به روز نکرده و ارتقا نداده اند، مبلغ های کم تر و مناسب تری را از افراد مراجعه کننده دریافت می نمایند

و قطعا این هزینه ها در کلینیک های نوین و پیشرفته که از امکانات جدید تر و به روز تری استفاده می کنند، بیشتر می باشد. این موارد کاملا طبیعی می باشند و همه ما آن ها را قبول داریم.

در اینجا ما مجددا توصیه می کنیم که کیفیت کار را بر قیمت ها و مجموع هزینه ها مقدم ندانید و به کلینیک های معتبر و دارای امکانات مناسب در خصوص لیزر درمانی مراجعه نمایید.

آیا برای پیشگیری از پیدایش خط های اخم و خنده، شیوه هایی وجود دارد؟

عمده توضیحات پیشین ما در این مقاله در خصوص شیوه های درمانی برای از بین بردن چین و چروک ها و خط اخم و خنده به کمک لیزر درمانی بود.

آیا برای پیشگیری از پیدایش خط های اخم و خنده، شیوه هایی وجود دارد؟
آیا برای پیشگیری از پیدایش خط های اخم و خنده، شیوه هایی وجود دارد؟

در این جا می خواهیم مواردی را نام برده و برای شما توضیح دهیم که در صورتی که آن ها را مورد رعایت قرار دهید، میزان به وجود آمدن خط اخم و چین و چروک در پوست صورت شما کم تر خواهد شد. ما از این اقدام ها با عنوان کارهای پیشگیرانه برای خط اخم یاد می کنیم.

مهم ترین اقداماتی که شما می توانید برای پیدایش خط اخم و خنده انجام دهید، به شرح ذیل می باشند:

سعی کنید تا به اندازه کافی بخوابید. در این خصوص هر فردی می بایست در طول یک شبائه روز مقدار خواب کافی و استاندارد را بر حسب شرایط سنی خود داشته باشد. یکی از مهم ترین دلیل های این امر، تولید کلاژن و الاستین در پوست می باشد.

در طول روز به حالت هایی که در پوست صورت خود ایجاد می کنید، بیشتر توجه نمایید. مثلا ممکن است تا متوجه شوید که میزان اخم کردن شما زیاد باشد و به این صورت خودتان در حال تسریع ایجاد چروک ها در صورت خود هستید و به این صورت عمق خط اخم شما در حال افزایش می باشد.

این موارد را مورد بررسی قرار داده و سعی نمایید تا در زمان های مختلف حواستان به این موضوع باشد و شرایط خود را تحت کنترل داشته باشید.

در اکثر اوقات، پوست خود را ریلکس نگه دارید

بهتر است که در اکثر اوقات، پوست خود را ریلکس نگه دارید و آن را تحت فشار قرار ندهید. این موضوع به خصوص در مورد پوست صورت که یکی از نشانه های زیبایی و جوانی هر فردی می باشد، دارای اهمیت بیشتری است. پس نیازی ندارد که همواره پوست ناحیه ی صورت خود را تحت فشار و در حالت انقباض قرار دهید.

در اکثر اوقات، پوست خود را ریلکس نگه دارید
در اکثر اوقات، پوست خود را ریلکس نگه دارید

از قرارگیری زیاد در مقابل اشعه ی فرا بنفش و نور مستقیم خورشید خودداری فرمایید. اگر نسبت به این موضوع مجبور هستید، بهتر است که حداقل از پوشش های مناسبی به خصوص در ناحیه ی صورت خود استفاده نمایید.

در اکثر اوقات، پوست خود را ریلکس نگه دارید
در اکثر اوقات، پوست خود را ریلکس نگه دارید

موارد ذکر شده فوق، بیشتر جنبه پیشگیرانه داشته و می توانند تا حدودی در خصوص ایجاد چین و چروک های صورت تاخیر ایجاد نمایند و این موضوع را به تعویق بیندازند.

اما خواه و ناخواه و بر اثر گذشت زمان و پیر شدن، چین و چروک هایی در صورت و ناحیه ی اخم ایجاد خواهند شد و افراد مجبور خواهند بود که برای رفع این موارد اقدام نمایند و همان گونه که در بخش های اصلی و مهم این مقاله ملاحظه فرمودید، یکی از بهترین شیوه ها و مناسب ترین روش ها برای رفع نمودن این مشکلات پوستی، به کار گیری لیزر درمانی می باشد.

جمع بندی و خلاصه مطالب

در بخش های ابتدایی مقاله، وارد توضیحات و موارد اولیه برای آشنایی با لیزر درمانی شدیم. در همان بخش های آغازین، موضوعات مربوط به افزایش سن و سال و پیر شدن افراد را مورد بیان قرار دادیم و خدمت شما عرض کردیم که بر اثر عوامل متعدد و متنوعی، امکان ایجاد چین و چروک در پوست افراد وجود دارد و راه فراری در این خصوص برای هیچ کس وجود ندارد.

هر چند برخی از شیوه ها و کارها می توانند جنبه پیشگیرانه در این قضیه داشته باشند، اما در حقیقت آن اقدام ها بیشتر برای به تاخیر انداختن فرایند پیر شدن پوست می باشند و قادر نخواهند بود تا به شکلی قطعی و 100 درصدی، مانع این مشکل شوند.

جمع بندی و خلاصه مطالب
جمع بندی و خلاصه مطالب

در بخش هایی از مقاله مهم ترین عواملی که بر افزایش میزان چروک و عمق خط های اخم و خنده اثر می گذارند را خدمت شما مخاطبین عزیز بیان نمودیم. در نهایت به این موضوع نیز رسیدیم که هر فردی در این خصوص باید به فکر چاره باشد و یک شیوه را برای رفع مشکل چین و چروک های صورت خود انتخاب نماید

و البته قبل از آن می بایست مهم ترین شیوه های موجود را مورد بررسی و کنکاش قرار دهد و بر اساس بررسی هایی که انجام می دهد و نتیجه هایی که دیگر افراد در این شیوه های به دست آورده اند، بهترین و مناسب ترین روش ها بر طبق شرایط و وضعیت خودش انتخاب نماید.

شیوه ی لیزر درمانی

ما خدمت شما عرض نمودیم که یکی از برترین شیوه ها که می تواند به خوبی مشکلات چین و چروک های صورت را رفع نماید، شیوه ی لیزر درمانی می باشد.

در بخش های مختلف مقاله در خصوص برخی از انواع لیزر درمانی توضیحاتی ارائه دادیم و گفتیم که در زمانی که افراد برای لیزر درمانی اقدام می کنند، چه اتفاقاتی بر روی پوست صوت ایشان رخ می دهد و چگونه لیزر می تواند اثرات مثبتی برای پوست آن ها داشته باشد.

مثلا موضوع تولید مجدد کلاژن های پوست را خدمت شما عرض نمودیم که مهم ترین اتفاقی است که در لیزر درمانی رخ می دهد و این مورد به همراه دیگر رخدادهای مفید، می توانند به خوبی پوست فرد را ترمیم نموده و خط های اخم و خنده را از صورت ایشان محو نمایند.

به موضوع هزینه ها و مجموعه عواملی که بر روی هزینه ها تاثیر گذار هستند، پرداختیم

در بخشهای دیگری نیز به موضوع هزینه ها و مجموعه عواملی که بر روی هزینه ها تاثیر گذار هستند، پرداختیم. این را نیز توضیح دادیم که در خصوص انواع اقدام های درمانی نمی توان یک رقم دقیق را ارائه داد و فقط توانستیم مهم ترین عامل های تاثیر گذار در بحث هزینه ها را بیان نماییم.

در قسمت های دیگری تعداد جلسه های مربوط به لیزر درمانی، مدت زمان احتمالی در هر جلسه، مقدار دوام و ماندگاری اقدام های لیزر درمانی و… مورد بحث و توضیح قرار دادیم.

اشاره به برخی از شیوه های لیزر درمانی از جمله لیزر اربیوم فرکسل و لیزر CO2 فرکسل

در بخش های بعدی نیز برخی از شیوه های لیزر درمانی از جمله لیزر اربیوم فرکسل و لیزر CO2فرکسل را نام برده و در خصوص آن ها توضیحاتی را ارائه نمودیم.

در این جا به پایان مقاله ی علمی پزشکی خود در حوزه لیزر درمانی و با عنوان از بین بردن خط اخم با لیزر رسیدیم. امید است، از مجموعه توضیحاتی که در خصوص از بین بردن خط اخم با لیزر برای شما خوانندگان و مخاطبین عزیز ارائه نمودیم نهایت استفاده را برده باشید

و در صورتی که در صورت خویش دارای چین چروک ها و یا خط اخم و خنده می باشید، به شما توصیه می کنیم که در این خصوص در اسرع وقت اقدام نموده و با یک پزشک متخصص و ماهر مشورت نمایید و از مجموعه دستورات ایشان و موارد که برا شما تحویز می نماید استفاده نمایید.

امید است، اگر شما کاندید مناسبی برای شیوه لیزر درمانی هستید و این مورد را به عنوان یکی از گزینه های درمانی مورد انتخاب خود قرار داده اید، بتوانید از مجموعه اطلاعات ارائه شده در این مقاله استفاده نمایید و در خصوص لیزر درمانی اقدام مناسبی انجام داده و نتیجه های بسیار خوبی را نیز کسب نمایید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید