RF لاغری نواحی بدن

لیست موضوعات

RF لاغری نواحی بدن

RF لاغری نواحی بدن : در میان روش های لاغری با دستگاه ، استفاده از دستگاه RF کاربرد فراوانی داشته و باتوجه به نوع استفاده ی این دستگاه ، به عنوان لاغری موضعی ، به جرات می توان گفت لاغری موضعی با دستگاه RF یکی از سلام ترین ، کم خطر ترین و ارزان ترین روش های لاغری می باشد.جهت رزرو وقت قبلی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لاغری موضعی با دستگاه RF با کلینیک دکتر هنرور در تماس باشید.

آیا شما فکر میکنید هیکلی مناسب دارید ؟ یا شاید از جمله افرادی باشید که مداوم به فکر لاغری هستید ؟ یا شاید هم از چربی های پهلو و ناحیه شکم رنج می برید ؟
شاید هم بسیار از  کمربندهای لاغری استفاده کرده اید یا از ژل های لاغری و…. باز هم به نتیجه نرسیده اید .  هم اکنون قصد دارید لاغر شوید اما دنبال یک راه حل سریع و مطمئن هستید ولی نمی دانید چه راهی را انتخاب کنید . ما قصد داریم در ادامه این پست روشی های جدیدی از لاغری را برای شما معرفی کنیم که می تواند برای لاغری موضعی به شما کمک کند . برخی از افراد هستند که در طول زمان برای خود رژیم گرفتن ولی باز هم نتیجه ای ایده آل بدست نمی آورند .

روش لاغری موضعی با دستگاه RF به شما کمک می نماید  تا شما بتوانید به بدنتان فرم دهید  و همچنین بدنی متناسب داشته باشید می توان برای لاغری موضعی  این روش ها را غبغب و درمان و رفع سلولیت هم بکار برد.

لاغری موضعی با دستگاه RF – کرایولیپولیز ( سرمادرمانی)

در لاغری موضعی با دستگاه RF کرایولیپولیز را می توانیم یک روش غیر تهاجمی بدانیم که برای از بین بردن چربی ها یک روش کارآمد است و همچنین برای لاغری موضعی از این روش ها استفاده می شود . عملکرد این روش ها بدین صورت است که ابتدا با   سرد سازی سلول های چربی زیرجلدی، عمل لیپولیز، شکستن سلول های چربی تحریک می گردد اما باعث می شود تا بافت های مجاور و پوست هیچ آسیبی نبیند .  برای کم کردن چربی ها در نواحی مشخص بدن از کرایولیپولیز استفاده می شود . از نظر تعداد جلسات به تعداد کم جلسات (۱-۳ جلسه) نیاز دارد .

البته فراموش نکنید که به هیچ گونه به برش و جراحی نیاز ندارد و همچنین احتیاجی به بیهوشی و بی حسی نیست که اینها همه جز مواردی هستند که مزایای این روش محسوب می شوند . بعد از اینکه فرد این روش را انجام داد به هیچ گونه استراحت یا مرخصی نیاز ندارد بلکه عوارض جانبی نیز نخواهد داشت . پس از جلسه درمان ، طی یک دوره دو تا چهار ماهه این چربی ها شکسته می شود و در نهایت موجب می شوند تا چربی ها از بین بروند و فرد کاملا طبیعی به نظر آید .

لاغری موضعی با دستگاه کویتیشن و آر اف (RF – Cavitation)

لاغری موضعی با دستگاه RF از جمله روش های است که بسیار طرفدار دارد . روش لاغری موضعی با کویتیشن (کاویتاسیون) و  آر اف را می توانیم یکی از روش های معروفی بدانیم که محبوبیت دارد . این محبوبیت به دلیل اهمیتی است که برای شکل ظاهری بدن خود قائل می شویم.  در حدود ۲۰ سال  قبل ، در گذشته، هر کسی که بفکر لاغر موضعی می افتاد تنها این روش را باید انتخاب می کرد ، یعنی فقط روش های تهاجمی مانند  لیپوساکشن را باید برای خودشان در نظر می گرفتند .

اما برای اولین بار  در دهه ی ۱۹۸۰ دستگاه کویتاسیون آر اف ارائه شد و موجب شد که بیماران دیگر از روش های جراحی زیبایی تهاجمی استفاده نکنند .  پس دقت کنید که می تواند مسیر رسیدن فرد به شکل ظاهری مناسب را  ورزش و رژیم غذایی سالم ، فراهم کند ، اما گاهی نیز مشاهده کرده ایم که افراد این روشها را استفاده می کنند اما به نتایج دلخواه خودشان نمی رسند . در این جا است که باید نام  روش های درمانی غیرتهاجمی لاغری موضعی مثل کویتاسیون و آر اف را فراموش نکنیم و بدانیم می توانیم از آن ها استفاده نماییم .

دستگاه کویتیشن

اگر بخواهیم در مورد عملکرد لاغری موضعی با دستگاه RF صحبت کنیم باید بگوییم که در دستگاه کویتیشن ، در اطراف سلول های چربی در اثر برخورد نمودن امواج اولتراسوند (که نوعی امواج صوتی می باشند ) با فرکانس بسیار زیاد با مولکول های آب  میان بافتی، حبابهای ریزی ایجاد می شود. که زمانی که این حباب ها با دیواره ی سلول های چربی برخورد  می نمایند موجب می شود تا آنها بترکند و چربی ها بیرون بریزند .

می توانیم در لاغری موضعی با دستگاه RF این گونه این دستگاه را معرفی کنیم که  زمانی که سلول های چربی شکسته می شود و و انحلال چربیهای به دام افتاده اتفاق می افتد موجب می شود این سلول ها از بین بروند .باید دقت کنید که نتیجه درمان با  کویتیشن بصورت ماندگار و همیشگی می باشد  زیرا تکثیر این سلولها غیر ممکن می باشد و تعدادی از سلولهای چربی از بین رفته است . پس در نهایت می توانیم بگوییم که بدون جراحی و همچنین با استفاده از روشی ایمن توانسته ایم که با کمک کویتیشن سلول های چربی را حذف نماییم . در این تکنیک قدرت بالایی وجود دارد که می توانید در هر جلسه با کاهش چشم گیر و ماندگار کاهش سایز روبرو شوید . تا ۳ ماه در بافت چربی ها اثر کویتیشن ادامه داشته است و به همین ترتیب بهتر خواهد شد .

آر اف (RF)

اگر بخواهیم در مورد عملکرد لاغری موضعی با دستگاه RF را توضیح دهیم باید بگوییم که لاغری موضعی با دستگاه RF همزمان با اینکه سلول های چربی را از بین می برد و با تاباندن امواج رادیوفرکونسی موجب می شود تا پوست همان ناحیه سفت شود و همچنین از شل شدن و افتادگی پوست بعد از اینکه چربی ها حذف شد جلوگیری می کند . با استفاده از  انرژی کم رادیو فرکوئنسی این تکنولوژی نوین در پوست موجب می شود تا گرمای مناسبی تولید شود و اینجاس که بلافاصله شروع می کند به صاف شدن و همچنین سفت کردن پوست .

لاغری موضعی با دستگاه RF این توانایی را دارد که   پوست صورت، گردن، بازو و شکم را آهسته آهسته و به صورت مؤثر سفت نماید  به همین خاطر است که به این روش اتوی پوست و یا لیفتینگ بدون جراحی میگویند  .

تکنولوژی ار اف در لاغری موضعی با دستگاه RF را می توانیم همچنین راهی مناسب برای درمان سلولیت در نظر گرفت و حتی این امکان وجود دارد که بتواند ناحیه باسن را نیز سفت کند . زیرا با گرم کردن مناسب و همچنین با استفاده نمودن از انرژی متمرکز، می تواند درمان را بدون درد البته همراه با سفت و صاف کردن پوست آغاز کند و شما می توانید پس از طی کردن اولین جلسه این تغییرات را مشاهده کنید .  اگر بخواهید از نظر پزشکی نیز این موضوع را بررسی کنید باید بگوییم که ثابت شده می باشد که این درمان (آر اف ) می تواند انواع  پوستها کلاژنها را بازسازی و سفت نماید . گزینه مناسب تر نسبت به جراحی این گزینه است تا بتوانید پوست خودتان را از علائم پیری حفظ کنید.

 

با یک کلیک تماس بگیرید