میکرونیدلینگ

لیست موضوعات

میکرونیدلینگ چیست؟

میکرونیدلینگ یعنی ایجاد سوراخ های ریز در سطح پوست. میکرونیدلینگ روش جدید درمان بیماری های پوست است که بوسیله ابزاری به نام درمارولر انجام می شود. به میکرونیدلینگ روش کلاژن سازی طبیعی نیز گفته می شود. در این روش کلاژن و الاستین جدید تولید شده که به طور طبیعی باعث بهبود و درمان عارضه پوستی و زیبایی می شود.

طرز کار میکرونیدلینگ چگونه است؟

درمارولر به لایه میانی پوست یا درم نفوذ می کند و آن را شکاف می دهد. با نفوذ سوزن ها به لایه درم یک جراحت مختصر در پوست ایجاد شده و بدن به آن واکنش نشان داده و شروع به ترمیم و بازسازی آن ناحیه می کند و طی این فرایند کلاژن و الاستین که دو عامل اصلی استحکام پوست هستند تولید می شود. در نتیجه باعث بهبود و درمان جای زخم، جای جوش، ترک های پوستی و چین و چروک می شود.

میکرونیدلینگ برای درمان چه عارضه هایی استفاده می شود؟

میکرونیدلینگ باعث درمان موارد زیر می شود: درمان جای جوش و زخم سطحی تا معمولی. درمان چین و چروک صورت و خط خنده. برطرف کردن افتادگی پوست و از بین بردن استرچ مارک (ترک های پوستی).

عوارض پوستی بعد از میکرونیدلینگ چیست؟

بعد از استفاده از درمارولر پوست کمی ملتهب و قرمز می شود که این امری طبیعی است و بعد از ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاملا برطرف می شود. بین یک تا دو هفته نتایج اولیه بهبود ظاهر می شود ولی نتیجه نهایی بعد از چند ماه پدیدار می شود. بعد از میکرونیدلینگ پوست بسیار درخشان و نرم می شود.

روند درمان شامل چه مراحلی می شود؟

استفاده از میکرونیدلینگ و درمارولر با تمیز کردن پوست و بی حس کردن آن شروع می شود. سوزن های بسیار ریزی در پوست فرو می شوند. سرعت وارد شدن سوزن ها بسیار سریع می باشد و شما به هیچ وجه اذیت نخواهید شد. بعد از استفاده از درمارولر از سرم ویتامین (ث) استفاده می شود که به بهبود و شفافیت پوست کمک میکند.

بعد از میکرونیدلینگ چه کارهایی باید انجام داد؟

بعد از میکرونیدلینگ و استفاده از درمارولر پوست کمی قرمز و ملتهب میشود که تا نهایتا ۴۸ ساعت بعد از درمان این موارد از بین می رود. بهتر است بعد از استفاده از درمارولر از کرم های آبرسان استفاده شود زیرا التهاب و قرمزی پوست را زودتر از بین میبرند. حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید و از لوازم آرایشی استفاده نشود.

میکرونیدلینگ چه مزیت هایی دارد؟

چند مزیت برتر و مهم میکرونیدلینگ شامل موارد زیر می شود: کاملا طبیعی به کلاژن سازی کمک می کند. بعد از مدتی تاثیر موثر و مثبت آن را بر روی پوست خواهید دید. بدون عوارض و کاملا ایمن می باشد. از نظر هزینه و وقت بسیار مقرون به صرفه می باشد. روی انواع پوست جواب می دهد. بر روی جاهای مختلف مانند گردن، چشم، صورت و بدن استفاده می شود.

میکرونیدلینگ چه تاثیری بر روی بدن دارد؟

میکرونیدلینگ برای درمان بسیاری از عارضه ها و مشکلات پوستی استفاده می شود و روش بسیار شناخته شده ای است. از میکرونیدلینگ برای درمان چین و چروک، درمان جای زخم و اسکار، از بین بردن استرچ مارک و ترک های پوستی و بازسازی بافت های آسیب دیده پوست استفاده می شود.

با یک کلیک تماس بگیرید