میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم
عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

لیست موضوعات

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

اگر به دنبال عکس قبل و بعد از بوتاکس خط اخم هستید ، در این مقاله ما قصد داریم تا در رابطه با این موضوع اطلاعات بیشتری به شما بدهیم و همچنین به مقایسه انجام بوتاکس خط اخم قبل و بعد از انجام بوتاکس بپردازیم.

بوتاکس خط اخم میتواند یکی از مهمترین مواردی باشد که امروزه برای از بین بردن آثار پیری و یا آثار اخم‌بر صورت انجام می شود . این روش که در زیباسازی ظاهری افراد تاثیر بسیار زیادی دارد می توان به شما در رسیدن به نتیجه ای بهتر و زیبا تر کمک کند .

توصیه می کنیم، صفحهات تزریق ژل اخم ابرو و هزینه بوتاکس اخم ابرو را مشاهده کنید.

برای کسب اطلاعات لازم در مورد بوتاکس خط اخم می توانید به زر کلینیک مراجعه کنید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

02128111615

با همه این ها باید ابتدا مبانی مربوط به زیبایی ظاهری و چرایی انجام این عمل ها را بشناسیم و بعد برای انجام آن اقدام کنیم.

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم
عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

به همین منظور هم در این مطلب با قصد داریم ها در رابطه با این موضوع و موارد مختلف دیگر صحبت کنیم و همچنین به بررسی عکس‌ قبل و بعد از بوتاکس خط اخم بپردازیم و به موارد زیر نیز پاسخ بدهیم.

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

قبل و بعد از بوتاکس برای بسیاری مهم است و بسیاری از افراد به این موضوع توجه می کنند که یکی از آن ها دیدن اثرات این موضوع‌و مقایسه و بررسی انجام بوتاکس در افراد مختلف است.

این بررسی ها انجام نمی گیرد مگر اینکه بتوانیم این اثرات را ببینیم. به همین منظور هم معمولا متخصصانی که در زمینه زیبایی و تزریقاتی مانند بوتاکس فعالیت می کنند به این موارد توجه بیشتری نشان می دهند و از کیس هایی که بوتاکس را انجام می دهند پیش‌ و‌پس از تزریق بوتاکس تصویر برداری می کنند تا نتایج مشخص باشد.

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم
عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

البته باید بدانیم که برای مشخص شدن نتایج بوتاکس در ابتدای امر نیاز به حداکثر ۴۸ ساعت زمان است اما رفته رفته این‌ اثرات مشخص تر می شود و تا یک ماه به طول می انجامد تا اثر بوتاکس به اوج خود برسد. پس می توان گفت که بوتاکس در یک ماه بعد از تزریق نتیجه خود را به بهترین شکل و در اوج ترین حالت به نمایش می‌گذارد.

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم
عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

به همین دلیل هم درصورت تزریق بوتاکس توصیه می‌کنیم که برای دیدن اثرات آن در بهترین حالت تا یک ماه صبر کنید اما معمولا در هفته اول اثرات محسوس می شوند. در این بخش و در ادامه به ارائه چند نمونه قبل و بعد از بوتاکس خط اخم خواهیم پرداخت تا مقایسه لازم را انجام بدهید.

در ادامه به مطالب زیر خواهیم پرداخت:

اهمیت توجه به زیبایی ظاهری

تاثیرات آثار پیری

راه های رسیدن به زیبایی

تاثیر خطوط صورت در زیبایی

خط اخم چیست

چگونه  خط اخم را ازبین ببریم

بوتاکس چیست

عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم

بهترین متخصص بوتاکس

 

اهمیت توجه به زیبایی ظاهری

توجه به زیبایی ظاهری به دلایل مختلفی میتواند مهم باشد . میدانیم که امروزه به این مسئله پرداخته می شود و بسیاری به این موضوع توجه دارند.امروزه تعداد کسانی که برای زیبایی ظاهری خود هزینه میکنند و هزینه های آن ها شامل مواردی مانند خرید لوازم آرایش با دریافت مشاوره های زیبایی یا حتی انجام عمل ها تزریقات مختلف در زمینه زیبایی می شود.

همه‌ این موارد به این دلیل است که توجه به زیبایی ظاهری برای همه افراد اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید همین موضوع هم باعث شده است که امروزه روش ها و امکانات مختلفی برای زیبایی ایحاد شده است.

این موضوع را باید در نظر بگیریم که توجه به زیبایی ظاهری ارتباط زیادی به رسیدگی به خود دارد و کسانی که در این زمینه به دنبال دریافت خدمات مختلف زیبایی هستند این موضوع را میدانند و نسبت به آن توجه ویژه ای نشان می‌دهند.

با توجه به همه این موارد می خواهیم که بدانیم چه اهمیتی دارد که به این موضوع بپردازیم. توجه کردن به زیبایی ظاهری به ما نشان می‌دهد که ما چه اندازه به خودمان و دیده شدنمان در فضای عمومی اهمیت می دهیم.

اهمیت توجه به زیبایی ظاهری
اهمیت توجه به زیبایی ظاهری
اینکه ما چه اندازه به خودمان اهمیت می دهیم باعث شده است که شناخت بهتری از خودمان پیدا کنیم

اینکه ما چه اندازه به خودمان اهمیت می دهیم باعث شده است که شناخت بهتری از خودمان پیدا کنیم و به همین خاطر هم باید حتما این موضوع را جدی تر پیگیری کنیم چرا که نگاهی که اجتماع به ما این گونه نگاه می کند به همین دلیل می توان گفت که بار روانی این مسئله به ما نشان میدهد که این موضوع بعضی مواقع هم توجه به زیبایی ظاهری  می تواند باعث سلامت پوست و ظاهر ما بشود.

در واقع این توجه به ظاهر می تواند به ما در داشتن سلامت جسمی نیز کمک کند به همین دلیل ابعاد این مسئله تنها روانی نیست بلکه سلامت جسمی ما را هم تخت تاثیر قرار می دهد. در ادامه در رابطه با خط اخم و بوتاکس بیشتر صحبت خواهیم کرد و در رابطه با آن اطلاعات بیشتری به شما خواهیم داد.

پیشنهاد می کنیم از پست هزینه تزریق چربی خط اخم دیدن کنید.

تاثیرات آثار پیری

تاثیری که آثار پیری بر افراد دارد باعث می شود که در جنبه های مختلف زیبایی آنها تاثیر گذار باشد. میدانیم که امروزه رسیدن به زیبایی اهمیت دارد و حتی در رابطه با اهمیت توجه به زیبایی ظاهری نیز صحبت کردیم.

این مسئله که زیبایی ظاهری چه اندازه میتواند تاثیرات منفی و مثبت مختلفی برای ما داشته باشد موضوعی است که نباید هرگز نادیده بگیریم و درکنار آن هم مواردی که در زیبایی ما تاثیر میگذارند هم می تواند متعدد باشد یا به مسائل مختلفی مرتبط است.

تاثیرات آثار پیری
تاثیرات آثار پیری

یکی از این موارد متعدد و مرتبط آثار پیری است. آثار پیری می تواند به شکلی جدی بر زندگی ما تاثیر گذار باشد اما باید این مسئله راهم بدانیم که چگونه می توان تغییرات مهم در زندگی خود شاهد باشیم با توجه به اثرات مهمی که پیری و افزایش سن بر ظاهر ما خواهد داشت‌.

اولین مسئله ای که افزایش سن بر ظاهر ما ایجاد می کند

اولین مسئله ای که افزایش سن بر ظاهر ما ایجاد می کند این است که ممکن است خطوط پیری بر صورت و بدن ظاهر شود که این خطوط ناشی از افزایش سن در افراد است. موارد دیگری مانند چروک شدن پوست، تغییر رنگ پوست، خمیدگی بدن، سفیدی مو و… هم وجود دارد که در. نوع خود موثر است.

همه این موارد در کنار هم می تواند اثرات زیادی در ظاهر و زیبایی ظاهری ما داشته باشد و همین مسئله به ما نشان میدهد که می توانیم برای زیبایی ظاهری و اهمیتی که دارد تلاش کنیم و سعی کنیم تا اثرات افزایش سن و پیری را در ظاهر خود به حداقل برسانیم. به همین منظور هم باید سعی کنیم تا با استفاده از راههای رسیدن به زیبایی ظاهری و کاهش اثرات افزایش سن، به این مهم دست پیدا کنیم.

در ادامه ما در این خصوص بیشتر صحبت خواهیم کرد و به مقایسه عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم بپردازیم. همچنین شما میتوانید با کارشناسان زر کلینیک در ارتباط باشید تا در خصوص انجام این روش و همچنین کاهش آثار پیری و افزایش زیبایی ظاهری به شما کمک کنند.

اولین مسئله ای که افزایش سن بر ظاهر ما ایجاد می کند
اولین مسئله ای که افزایش سن بر ظاهر ما ایجاد می کند

راه های رسیدن به زیبایی

شاید این عنوان کمی عجیب باشد اما باید بدانیم که امروزه برای زیباتر شدن و زیبا تر دیده شدن راه های زیادی وجود دارد و هر راه هم شرایط خاص خود را دارد اما خب می توان گفت امروزه زیبایی دست نیافتنی نیست و راه حل های مختلفی برای آن بین افراد مختلف و در شرایط و سنین مختلف وجود دارد. به همین دلیل هم بدست آوردن زیبایی دور از ذهن نیست و میتوان که به نتیجه مناسب در این زمینه دست پیدا کرد.

با همه این ها اولین مسئله ای که باید در نظر بگیریم این است که نسبت به این روش ها آشنایی کافی داشته باشیم و بدانیم که هرکدام از این شرایط مناسب چه کسانی است و چه افرادی می توانند استفاده لازم را از این شرایط ببرند.

راه های رسیدن به زیبایی
راه های رسیدن به زیبایی

اولین و مهمترین راه حلی که معمولا برای رسیدن به زیبایی پیگیری می شود استفاده از تکنیک هایی مانند روش های گیاهی و پماد ها و انواع راه حل های غیر جراحی برای برطرف کردن عارضه های پوستی و جسمی است. باید بدانیم که این روش ها معمولا بهترین روش ها برای رسیدن به زیبایی شناخته می شوند اما باید دست نگهدارید چرا که همیشه یک روش برای همه یکسان عمل نمی کنند.

نمی شود انتظار داشت که این روش برای همه یک تاثیر مشخص داشته باشد

نمی شود انتظار داشت که این روش برای همه یک تاثیر مشخص داشته باشد بلکه ممکن است هرکس با توجه به شرایطی که دارد از این روش ها استفاده کند و نتایج متفاوتی نیز می توان از این روش ها انتظار داشت. به همین دلیل باید سعی کنیم بهترین روش را متناسب با شرایط خودمان انتخاب کنیم‌.

دومین روشی که برای زیبایی معمولا دنبال می شود استفاده از تزریقات مانند بوتاکس و یا استفاده از عمل های زیبایی در شرایطی است که روش های قبلی پاسخگوی نیاز فرد نبوده و نیاز به استفاده از جراحی زیبایی لازم‌ بوده است.

یه همین دلیل این روش نیز یکی از پرکاربردترین روش ها برای رسیدن به زیبایی است و امروزه از این روش نیز استفاده می‌شود و برای بسیاری از افراد یکی از بهترین روش های رسیدن به زیبایی است و این موضوع غالبا به شرایط هر فرد بستگی دارد. بطور کلی ما باید بدانیم که دقیقا چه انتظاری از زیبایی داریم و می‌خواهیم چگونه‌ به زیبایی مد نظر خود برسیم.

در ادامه به تاثیر خطوط صورت در زیبایی و همچنین خط اخم و اهمیت آن خواهیم پرداخت.

نمی شود انتظار داشت که این روش برای همه یک تاثیر مشخص داشته باشد
نمی شود انتظار داشت که این روش برای همه یک تاثیر مشخص داشته باشد

اگر به دنبال پیگیری هرکدام از راه های رسیدن به زیبایی هستید می توانید از متخصصان و کارشناسان تیم زیبایی زر کلینیک کمک بگیرید و بهترین مشاوره ها‌ و خدمات پزشکی را در زمینه زیبایی دریافت کنید.

تاثیر خطوط صورت در زیبایی

خطوط صورت می تواند یکی از موثر ترین بخش ها در زیبایی صورت و فرم صورت می باشد. این موضوع در اصل یکی از مواردی است که کمتر مورد بررسی قرار می‌گیرد و افراد مختلف به این موضوع معمولا توجهی ندارند و همین مسئله باعث شده این است که خطوط صورت نادیده گرفته شود و بسیاری به دنبال راهی برای محو کردن این خطوط هستند.

باید بدانیم که همیشه این خطوط لازم به حذف شدن نیست بلکه در بعضی مواقع مانند پیری باید بعضی از این خطوط که میتوان گفت بیشتر در برهم زدم‌ فرم‌ و زیبایی صورت تاثیر دارد را محو کرد و یا شدت و اثر آن را کاهش داد.

تاثیر خطوط صورت در زیبایی
تاثیر خطوط صورت در زیبایی

معمولا این موضوع را باید از این حیث در نظر بگیریم که همه اجزای صورت بد نیست بلکه تنها بعضی از اجزا و قسمت های صورت است که می تواند در شرایطی خاص زیبایی صورت را برهم بزند. متاسفانه امروزه بعضی افراد هستند که به این موضوع توجه ندارند و از هر راهی برای کاهش این خطوط استفاده می کنند که گاها تاثیر چندانی ندارد و حتی امکان دارد زیبایی ظاهری فرد را تحت تاثیر قرار بدهد.

به همین دلیل باید در نظر بگیریم که خطوط صورت هم باید به شکلی صحیح مورد استفاده قرار بگیرد و به آن باید توجه ویژه ای داشت. در ادامه به خط اخم بیشتر خواهیم پرداخت و در این خصوص اطلاعات بیشتری به شما ارائه خواهیم داد.

خط اخم چیست

خط اخم یکی از خطوطی است که در اثر موارد مختلفی مانند پیری یا دیگر موارد بر صورت افراد ایجاد می‌شود. معمولا خط اخم کاملا طبیعی است اما باید بدانیم که زمان پیری خط اخم ممکن است بیشتروعمیق تر باشد و از طرف دیگر می تواند باعث شود که شما در شرایط مختلفی اعتماد به نفس کافی نداشته باشید.

این موضوع را باید بدانیم که خط اخم می تواند هم تاثیر در زیبایی شما داشته باشد و هم می تواند نشان از زیاد بودن سن فرد باشد. این‌ موضوع به ما نشان می دهد که خط اخم یکی از موثر ترین موارد در زیبایی شما در زمان پیری است.

خط اخم چیست
خط اخم چیست

خط اخم را باید حتما حدی بگیریم و در زمانی که احساس کردیم به دلیل پیری یا موارد دیگر این خط به شکلی مشکل ساز بر روی صورت ایجاد شده است از بیشتر شدن و عمیق تر شدن آن جلوگیری کنیم. خط اخم در اصل در قسمت بالای ابرو و بخشی از پیشانی تشکیل می شود که ایجاد این خط به شکلی عمیق می تواند چهره فرد را بیشتر از پیش اخم آلود و یا شکسته تر نشان بدهد.

خط اخم همواره می تواند توسط راه های مختلفی  از بین برود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. اما توصیه ما به شما این است که حتما با کمک متخصصان زر کلینیک برای از بین بردن خط اخم و یا دیگر آثاری که ممکن است در اثر پیری بر روی صورتتان ایجاد شود برطرف کنید. اگر به دنبال بررسی و مقایسه عکس قبل و بعد از بوتاکس خط اخم هستید در ادامه این موضوع را بیشتر  مورد بررسی قرار خواهیم داد.

چگونه خط اخم را ازبین ببریم

برای از بین بردن خط اخم ره ها و روش های مختلفی وجود دارد اما مهم این است که بتوانیم موثر ترین روش را انتخاب کنیم. انتخاب هر روشی برای از بین بردن این خطوط مناسب نیست بلکه باید حتما بهترین روش انتخاب شود.

با توجه به این توضیحات می دانیم که روش هایی که وجود دارد همه نمی تواند به تنهایی روش های موثری باشد بلکه هرکدام با شرایطی که دارند سنجیده می شوند و بعد مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از روش ها استفاده از مواد و پماد های گیاهی برای کاهش اثرات و عارضه های مانند خط اخم است.

چگونه خط اخم را ازبین ببریم
چگونه خط اخم را ازبین ببریم

این موضوع می تواند باعث شود که شما بتوانید با کمک این روش خط اخم خود را با کمترین عارضه جانبی از بین ببرید اما باید بدانیم که برای همه این روش موثر نیست و معمولا بسیاری از افرادی که از این روش استفاده می‌کنند به سراغ روش های دیگری مانند تزریق بوتاکس می روند تا بتوانند پاسخ سریعتری برای از بین بردن خط اخم دریافت کنند.

راه اصلی که‌ معمولا برای این مشکل استفاده می شود استفاده از بوتاکس است

راه اصلی که‌ معمولا برای این مشکل استفاده می شود استفاده از بوتاکس است و باید توجه کنیم که این راه یکی از اصلی‌ترین و‌موثر ترین راه ها برای رسیدن به نتیجه دلخواه و از بین بردن خط اخم است. به همین دلیل هم بسیاری به دنبال عکس قبل و بعد بوتاکس خط اخم هستند تا بتوانند نتایج استفاده از این روش را مقایسه کنند.

البته پیش از پرداختن به این موضوع لازم است که حتما در رابطه با بوتاکس نیز توضیحاتی به شما ارایه بدهیم تا این روش را بیشتر بشناسید. بعد از آن به عکس قبل و بعد از بوتاکس خط اخم خواهیم پرداخت. اگر میخواهید در زمینه بوتاکس مشاوره از بهترین متخصصان دریافت کنید ما توصیه می‌کنیم که حتما از متخصصان تیم زر کلینیک کمک بگیرید.

بوتاکس چیست

بوتاکس یکی از به‌روز ترین روش هایی است که برای کاهش از بین بردن اثرات پیری و افزایش سن استفاده می‌شود. این روش یکی از موثر ترین و در عین حال بهترین روش ها برای این موضوع است و نباید آن را با دیگر روش های زیبایی و از بین بردن اثرات پیری مقایسه کنیم چرا که این روش از نظر عملکرد ، شرایط استفاده و تاثیر گذاری که دارد می توان ‌تقاوت های زیادی با این روش ها داشته باشد.

بوتاکس در اصل اشاره به باکتری ای دارد که از آن سمی طبیعی دریافت می شود که می توان با کمک این سم قسمتی از عضلات صورت را فلج کرد. این فلج عضلانی اولا بصورت موقتی بوده و دوما کاملا محدود به منطقه تزریق است اما می تواند در نهایت باعث نتایجی شود که به دنبال  آن هستیم.

از جمله نتایجی که از بوتاکس حاصل می شود صاف شدن پوست صورت است بخصوص در نواحی که مورد انتظار است. مثلا در ناحیه دور چشم و پیشانی که خطوط بیشتر است و اثرات پیری زودتر نمایان می شود استفاده از بوتاکس لازم است و معمولا در این نواحی تزریق می‌شود اما آنچه مشخص است می توان گفت که تاثیر بوتاکس بسیار زیاد است چرا که طرفداران و افراد بسیار زیادی امروزه برای این تزریق اقدام می‌کنند.

بوتاکس چیست
بوتاکس چیست

در نواحی مانند پیشانی که خط اخم در آن نمایان می‌شود استفاده از بوتاکس یک امر رایج است چرا که می تواند اثرات پیری را به شکلی سریع‌ کاهش بدهد و تأثیر خوبی در از بین بردن این خطوط داشته باشد. پس برای این منظور بهترین روش استفاده از بوتاکس است که معمولا نتایج خوبی نیز خواهد داشت.‌ در ادامه ما نتایج قبل و بعد از بوتاکس خط اخم را مورد بررسی قرار می دهیم.

 

بهترین متخصص بوتاکس

متخصصین زیادی هستند که در زمینه بوتاکس فعالیت می کنند. در کنار این موارد نیز متاسفانه افرادی هستند که بوتاکس را به شکلی غیر تخصصی ارایه‌ می دهند. تزریق بوتاکس مسئله ای است که باید به شکلی جدی دنبال کنید‌

به همین دلیل تزریق کردن بوتاکس توسط افراد نا بلد می تواند اثرات منفی روی سلامت جسمی شما داشته باشد. باید بدانیم که تزریق بوتاکس می تواند اثراتی جدی داشته باشد که نباید آن را توسط افراد نا بلد انجام بدهیم بلکه باید سعی کنیم حتما از متخصصان و افراد حرفه ای در این زمینه کمک بگیریم که بتواند در نهایت به ما در گرفتن نتیجه بهتر کمک کند.

بهترین متخصص بوتاکس
بهترین متخصص بوتاکس

اول از همه باید بدانیم که بهترین متخصص بوتاکس چه ویژگی هایی دارد و بعد در رابطه با آن بیشتر تحقیق کنیم‌.  یک متخصص خوب کسی است که مجوز ها و تخصص و دانش کافی در زمینه تزریق بوتاکس داشته باشد.

معمولا در طول تزریق بوتاکس برای افرادی که مشکلت مختلف جسمی یا حساسیت های مختلف پوستی دارند مشکلاتی ایجاد می شود که می تواند اثرات بوتاکس را به چالش بکشد به همین دلیل هم باید حتما تزریق بوتاکس توسط افرادی انجام شود که اطلاعات کامل دارند تا در این شرایط بتوانند به شما خدمات پزشکی برای کاهش هرچه بیشتر عوارض بوتاکس ارائه بدهند.

متخصص خوب

از سوی دیگر هم یک متخصص خوب کسی است که باید بتواند به شما با مسئولیت پذیری و تعهد شغلی کامل خدمات ارائه‌ کند و ارائه این خدمات بتواند برای ما تاثیرات بیشتری در این زمینه داشته باشد. بطور کلی تزریق بوتاکس می تواند برای ما اثرات خوبی داشته باشد به این شرط که حتما توسط بهترین ها انجام شود.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم حتما از متخصصان زر کلینیک برای تزریق بوتاکس کمک بگیرید. این‌ متخصصان با بهترین و با کیفیت ترین مواد بوتاکس و همچنین با نخصص‌کافی‌ در زمینه زیبایی می توانند به شما تا انتهای فرایند تزریق خدمات خوبی ارائع بدهند و در کنار شما تا انتهای این مسیر بمانند.

متخصص خوب
متخصص خوب

توصیه می‌کنیم که با توجه به عکس قبل و بعد از بوتاکس خط اخم که در بالا به آن اشاره کرده ایم، تصمیم خود را برای تزریق بوتاکس بگیرید و حتما برای این منظور زر کلینیک را فراموش نکنید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: :02128111615

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: info@drzarganj.com

https://cutt.ly/uMeLU0m

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با یک کلیک تماس بگیرید