میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

کول لیفتینگ
کول لیفتینگ

لیست موضوعات

کول لیفتینگ

ما در طراحی این مقاله قصد داریم شما مخاطبان را با کول لیفتینگ آشنا کنیم.اصطلاح دستگاه کول لیفتینگ و به دنبال عمل آن یعنی لیفتینگ برخی موارد وجود دارد که  بهتر است اشخاص  از آن مطلع باشند. این مقاله امروز قصد دارد شما را با عمل لیفتینگ آشنا نماید .

در این خصوص سئوالاتی پیرامون لیفتینگ مطرح می شود و به آن ها پاسخ خواهیم داد:

شماره 1 : منظور از کول لیفتینگ چیست ؟

شماره 2: چه کسانی می توانند جراخی لیفتینگ را انجام دهند ؟

شماره 3 : هایپو تراپی ( لیفتینگ صورت ) بدون عمل جراحی چگونه است ؟

شماره 4 : انواع لیفت صورت را بیان کنید ؟

شماره 5 : از میان روش های لیفت کدام روش از همه مطمئن تر است ؟ یا به عبارتی کدام روش فرد را جوان تر نشان می دهد ؟

شماره 7 : از میان روش های لیفتینگ کدام روش سریع تر و بدو ن درد انجام می شود ؟

 

کول لیفتینگ
کول لیفتینگ

منظور از لیفتینگ چیست ؟

روش های درمانی بسیاری جهت رفع چین و چروک و افتادگی و شُلی صورت توسط پزشکان و متخصصان این حوزه مورد استفاده قرار گرفته است. در میان این روش ها جراحی لیفت صورت و ابرو از مؤثر ترین آن ها بوده است. لیفتینگ صورت را بین 5 تا 10 سال جوان تر از آنچه واقعیت دارد نشان می دهد .

لیفتینگ یعنی کشش صورت که معمولاً افراد بین 40 تا 60 سال قابل اجرا است . عمل لیفت صورت با برداشتن چربی های اضافی از صورت به سفت کردن عضلات زیرین و کشیدن صورت و گردن انجام می شود . درو واقع نشانه های افزایش سن با نشانه های کاهش جایگزین می شود .

نکته مهم که باید بیان شود آن است که لیفتینگ صورت افتادگی های ابروها ، پوست و چربی زیادی اطرف پلک ها و دهان را هیچ تغییری نخواهد داد.

چه کسانی می توانند جراخی لیفتینگ را انجام دهند ؟

لیفت صورت برای افرادی که 1- پوست افتاده در گردن و خط فک خود دارند مناسب می باشد 2-  افرادی که از سلامتی کاملی برخوردار هستند و 3- افرادی که ساختار استخوان زیر پوست خوبی دارند زیرا که استخوان زیرین پوست صورت به عنوان تکیه گاه صورت قرار گرفته است.

البته نتایج عمل لیفت صورت بعد از گذشت دو ماه بهتر نمایان می شود. و این روند بهبودی طی شش  ماه آینده ادامه دارد تا آنکه صورت به شکلی سفت و خوش حالت نشان داده شود. شکل زیر نحوه عمل لیفت صورت و تأثیر بعد از آن را به خوبی نشان می دهد.

چه کسانی می توانند جراخی لیفتینگ را انجام دهند ؟
چه کسانی می توانند جراخی لیفتینگ را انجام دهند ؟

هایپو تراپی ( لیفتینگ صورت ) بدون عمل جراحی چگونه است ؟

درمان هایپوتراپی پوست بدون جراحی از پیشرفته ترین جراحی های قرن اخیر به شمار می رود. که تنها یک جلسه به طول می کشد. هایپوتراپی بسیار راحت به عمل لیفتینگ صورت کمک می کند . زیرا دقیقاً مشابه دستگاه سونوگرافی معمولی با امواج ساده صوتی انجام می شود . گاهی اوقات هم هایپوتراپی در کنار یا همراه سایر زیبایی های بدن مثل تزریق چربی و غیره انجام می شود.

انواع لیفت صورت را بیان کنید ؟

لیفت صورت با پیشرفت روز افزون علم رشد قابل توجهی از خود نشان داده است. برخی از انواع لیفت شامل : 1- لیفت با عمل جراحی 2- لیفت با روش هایی مثل نخ ، 3- لیفت با هایفوتراپی 4- روش RF 5- روش آندوسکوپی هستند .

از میان روش های لیفت کدام روش از همه مطمئن تر است ؟ یا به عبارتی کدام روش فرد را جوان تر نشان می دهد ؟

اگر شما سن و سال زیادی نداری و یا به عبارتی در دوران جوانی خود بین 30 تا 40 سال زندگی می کنید و چین و چروک کمی دارید و فقط حالت افتادگی پوست در صورت شما دیده می شود پیشنهادی که به شما داده می شود انجام لیفت به روش آندوسکوپی است .

این روش با کم تر تهاجمی بودنش خطرات کم تری نیز دارند و زمان بهبود آن بسیار کوتاه مدت می باشد. روش آندوسکوپی با ایجاد برش هایی با قطر بسیار کم به اندازه قطر یک نی در پوست سر بالای خط ابرو ، زیر پلک ها یا بالای گوش و دهان فرد عمل لیفتینگ را انجام می دهد. این روش نیز اجزای صورت را کشیده و عظله را از استخوان جدا کرده  و عقب می کشد در نتیجه پوست صاف تر می شود. شکل زیر را ببینید:

از میان روش های لیفت کدام روش از همه مطمئن تر است ؟ یا به عبارتی کدام روش فرد را جوان تر نشان می دهد ؟
از میان روش های لیفت کدام روش از همه مطمئن تر است ؟ یا به عبارتی کدام روش فرد را جوان تر نشان می دهد ؟

کدام روش لیفتینگ برای جوان سازی قسمت میانی صورت مناسب است ؟

مینی لیفت صورت برای جوان سازی قسمت میانی صورت تعریف شده است. در این روش جراحی فرد بیهوش کامل شده و برای او جوان سازی از بخش میانی صورتش شکل می گیرد.

این روش نیز برش هایی در سطح پوست ایجاد می کند و مازاد پوست را برش و جدا  می کند . باید خاطر نشان کرد اگر پزشک متخصص عملی مینی لیفت را انجام دهد عارضه ای برای فرد نخواهد داشت.

کدام روش لیفتینگ برای جوان سازی قسمت میانی صورت مناسب است ؟
کدام روش لیفتینگ برای جوان سازی قسمت میانی صورت مناسب است ؟

از میان روش های لیفتینگ کدام روش سریع تر و بدو ن درد انجام می شود ؟

روش لیفت با RF است که سریع و بدون درد انجام می شود. این روش از روش های مدرن محسوب می شود و هیچ درد و حتی خونریزی نخواهد داشت .

تأثیرش را با امواج الکترومغناطیس روی لایه میانی پوست صورت اعمال می کند این رش روی سلول های کلاژن پوست اثر گذاشته و آن ها را وادار به بازسازی و تکثیر می کند. باید بدانید مادران باردار و مادران شیرده ، یا افرادی که در ناحیه صرت و گردن به خود پروتز فلزی نصب کرده اند یا افرادی که در قلب خود باتری دارند هیچ وقت نباید این روش را استفاده نمایند چون عوارضی غیر قابل جبران برایشان در پی خواهد داشت.

روش RFبه نوع خود هیچ عارضه و حتی عارضه خاصی ندارد. ممکن است بعد از عمل لیفتینگ کمی قرمزی در موضع ظاهر شود که البته بعد از چند ساعت خود به خود قرمزی بر طرف می شود .

این مقاله نیز بابت حضور و همراهی شما برای مطالب گنجانده شده در خود تشکر و قدر دانی دارد. همچنین پیشنهاد می شود عمل لیفتینگ برای اشخاصی که سن بیشتر دارند یعنی مابین 50 تا 60 سال است مناسب می باشد و البته انتخاب با خود شماست.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید