میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

ژل ژوویدرم ولوما
ژل ژوویدرم ولوما

لیست موضوعات

ژل ژوویدرم ولوما

ما در این مقاله، قصد داریم پیرامون موضوع « ژل ژوویدرم ولوما » مطالبی را برای شما دوستان عزیز، ارائه نماییم. برخی از افراد، به صورت ذاتی، دارای گونه های برجسته، در صورت هستند. این گونه های برجسته، زیبایی آنان را دو چندان نموده است. به عبارتی دیگر، افراد جامعه، گونه برجسته را علاوه بر زیبایی، به جوانی و شادابی فرد نیز، نسبت می دهند.

ژل ژوویدرم ولوما
ژل ژوویدرم ولوما

از این رو، یک صورت با گونه برجسته، نمایان گر یک فرد جوان است. زیرا با افزایش سن، گونه های صورت نیز شادابی و برجستگی خود را از دست داده و حالتی افتاده پیدا خواهند کرد. در این مقاله قصد داریم شما را با روش درمانی ژل ژوویدرم ولوما استفاده می کند. برای آشنایی بیشتر با موضوع عنوان شده،

در ابتدا سئوالاتی مطرح می شود، که در ادامه، به پاسخ آن ها خواهیم پرداخت

شماره 1 : ژل ژوویدرم ولوما چیست ؟

شماره 2 : عوارض ژل های تزریقی کدام اند ؟

شماره 3 : انواع مختلف ژل های تزریقی در صورت را نام ببرید ؟

 

ژل ژوویدرم ولوما چیست ؟

ژل ژوویدرم ولوما، یکی از انواع ژل است که برای درمان زیبایی به کار می رود. همان طور که می دانید، اکثر ژل ها، برای زیبایی صورت به کار می روند. این ژل نیز از این قاعده مستثنی نیست. ژل ژوویدرم ولوما نیز، یکی از انواع ژل های تزریقی در صورت است که برای برجسته سازی گونه های صورت به کار می رود. در واقع، ژل ژوویدرم ولوما، از جدید ترین تکنولوژی های زیبایی صورت، به شمار می آید. امروزه نیز، بسیاری از افراد برای درمان زیبایی خود از این روش استفاده می کنند.

ژل ژوویدرم ولوما چیست ؟
ژل ژوویدرم ولوما چیست ؟

ژل ژوویدرم ولوما، نیز مشابه ژل های دیگر، یک ویژگی منحصر به فرد دارد که آن را با سایر ژل ها متمایز نموده است. واقعیت اصلی ژل ژوویدرم ولوما آن است که ساختار داخلی آن، از تکنولوژی مخصوص شرکت Allergan استفاده کرده است.

این تکنولوژی اختصاصی، VYCROSS  نام دارد. در واقع، VYCROSS  یک تکنولوژی جدید روز در دنیا است که در ساخت ژل های بسیار نرم استفاده می شود. تکنولوژی جدید VYCROSS  علاوه بر خاصیت ذکر شده، در ساخت و تولید بافت های نرم تأثیر گذار است.

توسط تزریق این ژل، تولید بافت نرم در نقطه زیر بافت، به صورت مداوم در حال شکل گیری است. این شکل گیری، منجر به توزیع و پخش ماده نرم ژل در نقطه بافت، می شود. در یک عبارت جامع تر می توان، ژل ژوویدرم ولوما را برای افزایش حجم در ناحیه گونه معرفی نمود. زیرا تزریق این ژل، به راحتی در جبران از دست رفته چربی گونه، بسیار مؤثر است.

عوارض ژل های تزریقی کدام اند ؟

با توجه به تکنولوژی های جدید بکار رفته در انواع ژل، عوارض آن ها نیز ممکن است بسیار کم باشد. منظور از عوارض ژل، عوارض جانبی و طبیعی بعد از تزریق ژل است. این امکان نیز وجود دارد که برخی از افراد هیچ گاه به این عوارض مبتلا نشوند. برای آگاهی شما از این عوارض مهم ترین آن را ذکر خواهیم کرد. این عوارض عبارتند از :

1- حساسیت. این حساسیت فقط در نقطه محل تزریق مشاهده می شود.

2- تورم. ایجاد حالت تورم، ناشی از حساسیت به وجود آمده است.

3- فیبرومی. یکی دیگر از عوارض طبیعی است.

4- توده ها یا دون دون شدگی پوست. این عارضه تا حدی شکل ظاهری محل تزریق را از هدف اصلی خارج کرده است. این مورد نیاز به مشاوره با جراح دارد. جراح ممکن است شما را به مراقبت ویژه تا یک دوره خاص سفارش دهد.

5- کبودی و قرمزی پوست. حالت کبودی و یا قرمزی پوست نیز فقط در محل تزریق نمایان می شود. برای درمان حالت کبودی و قرمزی نباید عجله کرد، زیرا با گذشت چند هفته، به خوبی فروکش می کند. و حالت کبودی و قرمزی به صورت کامل از بین خواهد رفت. توجه شود تمامی عوارض ذکر شده، برای هر فردی متفاوت است و به سیستم بدنی آنان بستگی دارد.

عوارض ژل های تزریقی کدام اند ؟
عوارض ژل های تزریقی کدام اند ؟

انواع مختلف ژل های تزریقی در صورت را نام ببرید ؟

به طور کلی تزریق ژل در صورت برای درمان عیوب ظاهری صورت و نیز رفع چین و چروک های صورت و گردن استفاده می شود. اولین نوع از ژل ها، ژل اسید هیالورونیک است. این ژل دارای خاصیت کلاژنی است و به صورت طبیعی در بدن انسان ها وجود دارد.

این ژل پر کاربرد ترین نوع ژل به شمار آمده است. نوع دوم هم مربوط به ژل های رتیکولاسیون است. این محصول از ژل ها، زنجیره ای از ژل اسید هیالورونیک است تا استحکام و عدم تخریب را در آنزیم های موجود در بدن، به وجود آورد.

این حالت به صورت مستمر و دائم در محل تزریق ژل، در حال شکل گیری است. ژل های نوع اول و دوم برای رفع چین و چروک ناحیه پیشانی، لب ها، زیر چشم، و حتی خط خنده تزریق می شوند. نوع سوم هم ژل های با غلظت بالا برای برجسته سازی هستند. این نوع از ژل ها، به صورت فیلر یا حجم دهنده، برای پر کردن در ناحیه تزریق است.

انواع مختلف ژل های تزریقی در صورت را نام ببرید ؟
انواع مختلف ژل های تزریقی در صورت را نام ببرید ؟

ویژگی

پر کردن و حجم دادن به بافت زیرین محل تزریق برای برجسته سازی به کار می رود. ویژگی این ژل ها، این است که با افزایش چربی در محل تزریق، صورت را نسبت به حالت اول دگرگون می سازد. نکته بسیار مهم این ژل ها، میزان تزریق در محل مورد نظر است که باید با پزشک جراح خود در میان بگذارید تا نتیجه مطلوبی از روش درمانی خود، حاصل نماید.

برای تکمیل مطلب بهتر است موردی ذکر شود که حائز اهمیت است. فردی که قصد استفاده از این ژل را دارد، قبل از انجام این عمل، حتماً با پزشک جراح خود مشاوره نماید تا با شرایط درمان و مراقبت های بعد از آن آشنا شود.

درباره میزان ماندگاری این ژل، نیز با توجه به نیاز و شرایط خود، اطلاعاتی کسب نماید. توصیه می شود برای اولین بار از نوع کوتاه مدت آن استفاده شود تا شکل گیری آن را در صورت خود ببینید و پس از تزریق، برای تکرار آن، طبق نظر دلخواه خود اقدام نمایید. به عبارت دیگر، تزریق ژل برای افراد مسن یا افرادی که به طور ذاتی برخی عیوب را در چهره دارند، بسیار مناسب است.

از اینکه تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید، بسیار متشکریم و امیدواریم که از خواندن مطالب آن، بهره لازم و کافی را کسب کرده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید