میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم
هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم

لیست موضوعات

هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم

در این مقاله با بررسی هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم با شما دوستان عزیز همراه هستیم.

برای آگاهی از هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم به زر کلینیک تماس بگیرید و یا با شماره تلفن این کلینیک تماس بگیرید.

02122930161

هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم با توجه به موارد زیادی مشخص می شود و بهتر است، افراد با آگاهی نسبت به عوامل موثر بر قیمت کربوکسی تراپی زیر چشم این اقدام را انجام دهند تا این افراد بتوانند نتیجه بهتری را دریافت کنند.

در ادامه مقاله به سوالاتی که در زمینه هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم برای شما پیش بیاید پاسخ می دهیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید باشد.

هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم
هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 1. آیا در مورد روش کربوکسی تراپی اطلاع دارید؟
 2. انجام دادن کربوکسی تراپی زیر چشم به چه صورت می باشد؟
 3. برای درمان چه مشکلاتی در ناحیه چشم می توان از روش کربوکسی تراپی استفاده کرد؟
 4. آیا درمان به وسیله کربوکسی تراپی اهمیت خاصی دارد؟ اهمیت این روش به چه مواردی مربوط می شود؟
 5. آیا روش کربوکسی تراپی دارای ماندگاری زیادی است؟ مدت ماندگاری این روش به چه میزانی می باشد؟
 6. مزیت های مهم روش کربوکسی تراپی کدام موارد می باشند؟ آیا این روش دارای مزیت های زیادی است؟
 7. آیا تمامی افراد می توانند روش کربوکسی تراپی را به کار برند؟
 8. آمادگی قبل از انجام روش کربوکسی تراپی زیر چشم شامل چه مواردی می شود؟ در این جلسه چه مواردی بررسی می گردد؟
 9. روش کربوکسی تراپی به چه صورتی انجام می پذیرد؟
 10. ایمنی کربوکسی تراپی در چه حدی می باشد؟ آیا این روش درصد ایمنی بالایی دارد؟
 11. آیا روش کربوکسی تراپی زیر چشم در بیماران درد دارد؟
 12. زمان لازم برای انجام دادن روش کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزانی است؟
 13. افراد به چه دلایلی برای روش کربوکسی تراپی زیر چشم باید طول درمان متفاوتی را در نظر بگیرند؟
 14. هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزانی است؟ عوامل موثر بر هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم کدام موارد می باشند؟

 

آیا در مورد روش کربوکسی تراپی اطلاع دارید؟ انجام دادن کربوکسی تراپی زیر چشم به چه صورت می باشد؟

مسلما همه می دانیم که در بدن ما انسان ها به میزان مناسب دی اکسید کربن وجود دارد، ما برای تنفس خود نیاز به اکسیژن داریم و اکسیژن را به درون بدن خود جذب می کنیم و بدون وجود اکسیژن ادامه دادن زندگی مشکل می شود و از این طریق میزان خاصی دی اکسید کربن را از درون بدن خارج می کنیم.

برای گردش یافتن خون ضعیف به میزان مناسب در بدن دی اکسید کربن می تواند سیگنالی فعال باشد و از این گاز باید به میزان خاصی در بدن وجود داشته باشد تا عملکرد قسمت های مختلف بدن دچار مشکل نگردد.

، البته ذکر این نکته الزامی است که وجود گاز دی اکسید کربن در بدن به میزان زیاد هیچ مشکلی برای بدن به وجود نمی آورد، اما وجود اکسیژن برای بدن موثرتر است.

همه سلول های موجود در بدن فعالیت های خود را به شکل مناسب انجام می دهند و دی اکسید کربن را این ناحیه ها از بدن به شکل یک نوع ماده زاید به وجود می آورند که نیاز به خارج شدن این میزان از دی اکسید کربن در بدن می باشد.

با خارج شدن دی اکسید کربن و ورود اکسیژن به بدن تنفس برای افراد راحت تر امکانپذیر می شود و این افراد می توانند از بدن سالمی برخوردار باشند. اکسیژن به درون ریه ها وارد می گردد و در این مورد گلبول های قرمز موجود در بدن اکسیژن را در ریه ها به میزان مناسبی جمع خواهند کرد.

سلول های خونی موجود در بدن در معرض میزان زیادی از دی اکسید کربن قرار دارند

سلول های خونی موجود در بدن معمولا در معرض میزان زیادی از دی اکسید کربن قرار دارند و از این طریق مولکول های اکسیژن در این ناحیه از بدن زیاد می گردد و با این مولکول ها دی اکسید کربن به بیرون از ریه ها فرستاده می شود.

سلول های خونی موجود در بدن در معرض میزان زیادی از دی اکسید کربن قرار دارند
سلول های خونی موجود در بدن در معرض میزان زیادی از دی اکسید کربن قرار دارند

پیشرفت علم در زمینه های مختلفی مشاهده می شود و از علم توسعه یافته در شاخه های متفاوتی می توان به کار برد. پزشکی و علم پزشکی نیز با پیشرفت های زیادی مواجه بوده و در سال های گذشته برای درمان بیماری ها روش های خاصی را به کار می برند.

درمان بیماری ها تنها عامل مهم و موثر مربوط به علم پزشکی نیست، بلکه در خیلی موارد از علم پزشکی در ارتباط با زیبایی برای افراد علاقه مند به زیبایی و جذابیت استفاده می کنند، در حال حاضر و با توجه به پیشرفت این علم، به وجود آوردن زیبایی های ذاتی افراد و نمایان کردن این نوع زیبایی ها اهمیت زیادی دارد.

یکی از روش های موثر و جدید برای نشان دادن زیبایی های بیشتر ناحیه صورت افراد مربوط به کربوکسی تراپی است که در این زمینه زیبایی های مورد نظر بیشتر نشان داده می شود و افراد با اعتماد به نفس بیشتری مواجه خواهند شد.

هر فردی زیبایی را دوست دارد

هر فردی زیبایی را دوست دارد و تمامی افراد ترجیح می دهند که از زیبایی بیشتری برخودار باشند و اعتماد به نفس بالاتری را تجربه کنند، در این مورد اگر چین و چروک های ناحیه صورت افراد کاهش یابد یا پوست زیبا و جذابی داشته باشند، مسلما در ارتباط های خود موفق تر هستند و با انگیزه بیشتری رابطه های سالم خود را ادامه می دهند.

اعتماد به نفس به راحتی ایجاد نمی شود و افرادی که وارد سنین جوانی و میانسالی می شوند، درگیر چین و چروک بیشتر در ناحیه پوست بدن به ویژه در زیر چشم خواهند شد که این چین و چروک زیبایی کلی فرد را کاهش می دهد و در این زمینه افراد اعتماد به نفس کمتری را تجربه می کنند.

خوشبختانه روش های زیادی در علم پزشکی به وجود آمده است و افراد را ترغیب به استفاده از این روش ها و تغییر دادن ظاهر خود می کند، روش هایی که ظاهر صورت و چین و چروک ها را کمتر می کند و چشمانی زیبا و جذاب را نمایش می دهد.

اگر دور چشم تیرگی داشته باشد، یا این ناحیه از صورت دارای چین و چروک باشد، ممکن است، زیبایی های ظاهر به طور کامل نمایان نشود و مشکلاتی را برای افراد ایجاد کند.

یکی از روش های موثر

یکی از روش های موثر که بدون هیچ آسیبی به ناحیه چشم انجام می پذیرد و این روش ایمنی بالایی ایجاد می کند، مربوط به شیوه کربوکسی تراپی است که برای زیر چشم و از بین بردن تیرگی و مشکلات این ناحیه کاربرد دارد و از این طریق زیبایی فرد نمایان می گردد.

در این زمینه که با استفاده از علم پزشکی و تنها توسط پزشکان متخصص باید صورت می گیرد تلاش می شود، مشکلاتی همانند چین و چروک دور چشم به طور کامل برطرف گردد و زیر چشم مشکلی نداشته باشد.

کربوکسی تراپی به این صورت است که پزشک با به کار بردن سرنگ های مخصوصی که خیلی کوچک هستند و بیمار دردی را تجربه نمی کنند گاز دی اکسید کربن را به ناحیه مورد نظر در بدن تزریق خواهد کرد و در این مورد مشکلاتی ایجاد نمی شود.

گاز مورد نظر در روش کربوکسی تراپی را پزشک می توان به شکل سطحی زیر چشم تزریق می کند و تعیین میزان گاز دی اکسید کربن به میزان مناسب اهمیت دارد تا تزریق خاصی در زیر چشم صورت گیرد و مشکلات کاهش یابد.

یکی از روش های موثر
یکی از روش های موثر

تیرگی چشم یکی از مشکلات ناحیه چشم است

تیرگی چشم یکی از مشکلات ناحیه چشم است و در بیشتر موارد این مشکل به دغدغه ای برای افراد تبدیل می گردد و آنها را بیشتر درگیر می کند، با استفاده از روش موثر و خاصی چون کربوکسی تراپی دغدغه افراد می تواند کاهش یابد.

لازم به ذکر است که کربوکسی تراپی دارای فواید و مزیت های زیادی است و این روش مناسب می تواند شبکه مویرگی را در ناحیه چشم و به ویژه پلک پایین بهبود دهد و از این طریق تحریک کردن کلاژن های پوستی در این ناحیه را موجب می شود.

کربوکسی تراپی کلاژن موجود در پوست را بهبود می بخشد و تحریک کردن کلاژن در بدن می تواند ظاهر پوست را جذاب و زیباتر نشان دهد.

روش کربوکسی تراپی را از سال های گذشته پزشکان زیادی انجام می دهند

روش کربوکسی تراپی را از سال های گذشته پزشکان زیادی انجام می دهند و برای درمان مشکلات زیادی در ناحیه صورت به ویژه زیر چشم و دور چشم آن را به کار می برند تا با این اقدام خاص افراد بتوانند از زیبایی بهتری بهره ببرند و جذاب تر باشند.

در مواردی که پزشک تلاش می کند تا میزان خاصی از گاز دی اکسید کربن را به بدن و به ویژه به ناحیه ای از زیر پوست بفرستد، بدن با این اقدام و تزریق کردن گاز دی اکسید کربن به زیر پوست به نوعی فریب داده می شود و گردش خون در ناحیه ای خاص از بدن همانند زیر چشم و دور چشم بیشتر می گردد.

در مواردی که گردش خون در ناحیه چشم ضعیف گردد ممکن است، زیر چشم به شدت سیاه شود و حالت سلولیت به وجود آید، با تزریق کردن موادی چون گاز دی اکسید کربن به میزان مناسب این قسمت از بدن فریب داده می شود و با این اقدام ناحیه خاصی چون چشم به ویژه ناحیه ای که این میزان گاز تزریق می گردد،

با گردش خون بیشتری مواجه می گردد و این میزان از گردش خون تیرگی و سیاهی زیر چشم را کاهش می دهد و جذابیت چشم را بیشتر نمایان می کند.

روش کربوکسی تراپی را از سال های گذشته پزشکان زیادی انجام می دهند
روش کربوکسی تراپی را از سال های گذشته پزشکان زیادی انجام می دهند

برای درمان چه مشکلاتی در ناحیه چشم می توان از روش کربوکسی تراپی استفاده کرد؟

همان طور که اشاره شد، در زیر چشم سیاهی که ایجاد می شود، مربوط به کمبودی است که در ارتباط با اکسیژن سازی در بدن به وجود آمده است و جریان خون در ناحیه دور چشم کاهش می یابد که خون را در این ناحیه راکد می کند و سیاهی موجود در ناحیه چشم شکل می گیرد و به دلیل اینکه ناحیه دور چشم خیلی نازک تر می باشد، این سیاهی بیشتر نمایان می گردد.

با استفاده از تزریق کردن میزان مناسبی از گاز دی اکسید کربن به ناحیه دور چشم در بافت موجود در پوست این میزان از گاز پخش خواهد شد و این گاز می تواند رگ های خونی موجود در این ناحیه را رقیق کرده و در این زمینه خون در ناحیه چشم بیشتر جریان یافته و برای بدن مفید هستند.

جریان یافتن خون در زیر چشم زیبایی را افزایش می دهد و افراد از ظاهر جذاب تری برخوردار می شوند.

در بین سلول ها مایع بیشتری با استفاده از تحریک پوست به وسیله روش کربوکسی تراپی و تزریق این ماده ایجاد می شود و کلاژن بیشتری در پوست به وجود می آید.

کربوکسی تراپی یک نوع تکنیک کاملا موثر و پیشرفته

کربوکسی تراپی را یک نوع تکنیک کاملا موثر و پیشرفته می دانند که این روش خاص را برای جوان تر کردن پوست بدن به ویژه صورت به کار می برند و در این شیوه از عناصر طبیعی استفاده می شود.

بعد از استفاده از این نوع درمان بیماران می توانند وضعیت پوست بهتری را در خود ببینند و از زیبایی بیشتری بهره ببرند، همچنین تیرگی و مشکلات دور چشم کاهش زیادی دارد.

درمان به روش کربوکسی تراپی شیوه ای کاملا موثر و طبیعی می باشد.

کربوکسی تراپی یک نوع تکنیک کاملا موثر و پیشرفته
کربوکسی تراپی یک نوع تکنیک کاملا موثر و پیشرفته

خوشبختانه به دلیل مزیت های زیاد این روش ویژگی های خاص آن در سراسر جهان از آن استفاده می کنند و محبوبیت زیادی دارد.

کربوکسی تراپی زیر چشم می تواند تیرگی های این ناحیه را برطرف کند، همچنین این روش جوان سازی دور چشم را در پی دارد.

کربوکسی تراپی از شل شدن پوست زیر چشم جلوگیری می کند و به هیچ عنوان اجازه این کار را به بدن نمی دهد.

چین و چروک های ناحیه زیر چشم

چین و چروک های ناحیه زیر چشم نیز با استفاده از روش کربوکسی تراپی رفع می شود، تمامی کارآمدی این روش از لحاظ بالینی و توسط متخصصان این حرفه ثابت گردیده است.

تزریق گاز در بدن می تواند مایع بین سلولی را به میزان زیادی در زیر پوست افرایش دهد و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند تا با این اقدام پوست زیباتر شود.

روش کربوکسی تراپی را روش درمانی خاصی می دانند که این میزان گاز به بافت های موجود در بدن وارد می گردد و از این طریق گودی و مشکلات دور چشم را از بین می برد.

امروزه از روش کربوکسی تراپی زیاد استفاده می شود و به مناسب بودن این روش در زمینه های مختلف پی برده اند و برای درمان مشکلات مربوط به دور چشم و. . . از این روش استفاده می کنند.

چین و چروک های ناحیه زیر چشم
چین و چروک های ناحیه زیر چشم

آیا درمان به وسیله کربوکسی تراپی اهمیت خاصی دارد؟اهمیت این روش به چه مواردی مربوط می شود؟

مسلما روش های زیادی برای شاداب سازی پوست وجود دارد و افراد از روش های مختلفی برای این کار استفاده می کنند، ولی تمامی روش ها کاربرد خاص و مناسب را ندارد و در برخی موارد مشکلاتی را ایجاد می کند.

بیشتر مردم ترغیب خواهند شد که از روشی برای درمان مشکلات خود و جوان سازی استفاده کنند که به شکل جراحی انجام نشود و از بستری شدن در بیمارستان و جراحی کردن دور باشند.

در نظر گرفتن روشی که مزیت های زیادی به همراه داشته باشد، از مهم ترین مواردی است که افراد برای درمان چین و چروک و پیری انجام می دهند.

روش کربوکسی تراپی زیر چشم را یک روش کاملا موثر در جوان سازی می دانند و درمانی سرپایی می باشد که بیمار می تواند بعد از انجام آن به راحتی به فعالیت های خود برسد و مشکلی برای گذراندن دوره نقاهت نیاز به زمان طولانی ندارند.

اهمیت دیگر روش کربوکسی تراپی مربوط به کم بودن عوارض آن است که افراد به راحتی می توانند این روش را به کار برند و در این زمینه محدودیتی ندارند.

برای بدن این میزان از گاز که تزریق می شود، مشکلی ندارد و بدن این نوع ماده را پذیرا می باشد.

روش کاملا ایمن

روش کربوکسی تراپی زیر چشم را یک روش کاملا ایمن می دانند و تأثیر گذاری بالایی دارد، همین مسأله باعث می شود که اهمیت استفاده از این روش در حد بالایی افزایش یابد.

با استفاده از روش کربوکسی تراپی مشکلاتی برای هیچ بیماری ایجاد نمی شود و این افراد می توانند روش مناسبی چون کربوکسی تراپی را به کار برند.

ایمن بودن این روش در مقایسه با دیگر روش ها ثابت شده است و مناسب بودن آن اثبات گردیده است.

در مواردی که در ناحیه چشم و زیر چشم اکسیژن با کمبود مواجه شود و در این ناحیه اختلال در زمینه اکسیژن رسانی وجود داشته باشد، تیرگی دور چشم به میزان زیادی افزایش می یابد و از مهم ترین دلایل برای این میزان از تیرگی در زیر چشم مربوط به کمبود اکسیژن و اختلال در آن است که بعد از مدتی افراد دور چشم سیاه دارند و در زیر چشم خود زیبایی مشاهده نمی کنند، بلکه سیاهی و کبودی این ناحیه زیبایی را از آنها سلب خواهد کرد و اعتماد به نفس آنها کاهش می یابد.

با استفاده از کربوکسی تراپی به راحتی این تیرگی ها را می توان کاهش داد و پوستی شاداب را ایجاد کرد.

روش کاملا ایمن
روش کاملا ایمن

آیا روش کربوکسی تراپی دارای ماندگاری زیادی است؟ مدت ماندگاری این روش به چه میزانی می باشد؟

نتایج کربوکسی تراپی دارای ماندگاری زیادی است و در این زمینه کربوکسی تراپی را یک روش دائم و موثر برای از بین بردن میزان چین و چروک و سیاهی دور چشم می دانند و پزشکان تأیید کرده اند که این روش دارای ماندگاری مناسبی است و در سال های گذشته افرادی که این روش را به کار می برند از ماندگاری بالای آن رضایت داشته و در خیلی موارد روش کربوکسی تراپی را به دیگران پیشنهاد می کنند.

ماندگاری بالای کربوکسی تراپی زیر چشم

ماندگاری بالای کربوکسی تراپی زیر چشم در حد خیلی بالایی می باشد و افراد زیادی به دلیل این ماندگاری بالا ترجیح می دهند که از روش کربوکسی تراپی استفاده کنند.

بعد از اینکه افراد برای اولین بار این روش موثر را به کار می برند ممکن است، به راحتی ماندگاری این روش را مشاهده کنند و در این مورد نتیجه لازم را از تزریق گاز به زیر چشم خود دریافت کنند. معمولا متخصصان به بیماران این امید را می دهند که بیشتر از شش ماه می توانند ماندگاری این روش را مشاهده کنند و زیبایی صورت بیشتر می شود.

افزایش یافتن جریان خون در بدن می تواند به راحتی شبکه مویرگی موجود در بدن را بهبود داده و در طولانی مدت میزان این گردش خون بیشتر می گردد.

در مواردی که افراد بعد از چندین ماه بخواهند این روش را مجددا تکرار کنند، به مرور این تزریق کربوکسی تراپی سبب می شود که زیر چشم دچار مشکل نشود و درخشندگی زیر چشم از این طریق بیشتر خواهد شد.

با تزریق به موقع گاز به زیر چشم تحریک کلاژن به مرور ادامه می یابد و این ناحیه از صورت به هیچ عنوان درگیر چین و چروک مجدد و پیری نمی باشد، زیرا از این طریق ماندگاری روش ادامه می یابد و زیبایی صورت به ویژه چشم بیشتر نمایان می گردد.

ماندگاری بالای کربوکسی تراپی زیر چشم
ماندگاری بالای کربوکسی تراپی زیر چشم

مزیت های مهم روش کربوکسی تراپی کدام موارد می باشند؟ آیا این روش دارای مزیت های زیادی است؟

کربوکسی تراپی زیر چشم دارای مزیت های زیادی می باشد و همین مزیت ها افراد را ترغیب خواهد کرد که به میزان بیشتری از این روش به کار برند و از مزایای آن بهره ببرند.

یکی از مزیت های مهم روش کربوکسی تراپی زیر چشم مربوط به ریکاوری است که در این روش به هیچ عنوان نیازی به ریکاوری نمی باشد و افراد بعد از تزریق این میزان از گاز نیازی ندارند که دوره ای را برای بهبودی درمان خود در نظر بگیرند و بعد از این روش خاص قادرند به فعالیت های خود برسند و زندگی خود را بدون هیچ مشکلی برای در نظر گرفتن درمان ادامه دهند.

ورمی در این ناحیه از بدن و بعد از تزریق کربوکسی تراپی خوشبختانه مشاهده نمی شود و بلافاصله بعد از درمان در این ناحیه از بدن جای تزریقی معلوم نیست و صورت بیمار هیچ مشکلی ندارد، بلکه یک صورت زیبا و جذاب تر خواهد داشت.

درمان خاص

یکی دیگر از مزیت های مربوط به کربوکسی تراپی به درمان خاص این روش بر می گردد که بدون هیچ گونه دردی صورت می گیرد و در این روش بیماران هیچ دردی را در حین تزریق تجربه نخواهند کرد، زیرا پزشک از سرنگ های مخصوصی که کاملا کوچک هستند، برای این کار استفاده می کند و در این زمینه دردی احساس نمی گردد. بیماری که برای درمان مشکل خود در ناحیه چشم مراجعه می کند، معمولا با استفاده از روش خاصی چون کربوکسی تراپی می تواند درد کمتری را تجربه کرده و بدون هیچ محدودیتی این کار را انجام دهد.

روش کربوکسی تراپی زیر چشم را یک روش غیر تهاجمی می دانند که این روش برای افرادی که از این شیوه استفاده می کنند، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد و از مزیت های این روش می توانند بهره ببرند، زیرا این روش و تزریق میزان مناسبی از این گاز به ناحیه زیر چشم می تواند به بیمار کمک کند که بهبودی و زیبایی بیشتری را در این ناحیه مشاهده کند.

درمان خاص
درمان خاص

پوست و بهبودی آن

از مزیت های مهم دیگر مربوط به کربوکسی تراپی دور چشم مربوط به پوست و بهبودی آن است، کربوکسی تراپی می تواند ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته است، را به راحتی درمان کند و ناحیه دور چشم و پوست این قسمت را بهبود داده و بعد از مدتی بیماران با پوست صاف و نرم تری در ناحیه صورت به ویژه دور چشم خود مواجه می شوند که زیبایی بیشتری را به آنها می دهد و زیبایی فرد بیشتر از قبل نمایان می گردد.

پوست ناحیه دور چشم به ویژه زیر چشم بعد از تزریق کردن میزان مناسبی از گاز و روش کربوکسی تراپی نرم تر خواهد شد و فرد از پوست جذاب و بهتری برخوردار است.

کربوکسی تراپی می تواند تمامی مشکلات مربوط به استریا را در ناحیه پوست دور چشم از بین برد، همچنین این روش می تواند تمامی چین و چروک هایی که در ناحیه دور چشم وجود دارد، را بعد از مدت کوتاهی از بین ببرد و تمامی مشکلات این ناحیه بهبود می یابند.

ظاهر بهتری را افراد بعد از تزریق کربوکسی تراپی می توانند مشاهده کنند و زیبایی بیشتری در صورت افراد ایجاد می گردد.

کربوکسی تراپی یک روش کاملا سالم

روش کربوکسی تراپی را یک روش کاملا سالم و موثر می دانند که هیچ نوع خطری برای بیمار ندارد، این روش کاملا بی خطر است و مزیت های زیادی دارد.

این روش را کاملا بی خطر می دانند، زیرا در این روش بدن سیستم مربوط به گردش طبیعی میزان اکسیژن را در بدن به کار می برد و مشکلی را ایجاد نمی کند، بلکه با استفاده از سیستم های موجود در بدن تحریک بیشتری را در ناحیه به وجود می آورد.

این روش خیلی سریع انجام می پذیرد و افرای که به دنبال انتخاب یک روش خاص برای درمان تیرگی و مشکلات زیر چشم هستند، می توانند این روش موثر را به کار برند.

این روش از ایجاد ناراحتی و هر گونه درد در بیمار جلوگیری می کند و مشکلات را به شدت کاهش می دهد.

برخی روش ها ممکن است، روند زندگی طبیعی بیماران را تحت تأثیر قرار دادده و این زندگی را با مشکل مواجه کند، اما روش کربوکسی تراپی در این زمینه بدون هیچ گونه محدودیت و مشکلی می باشد و از این طریق می توان نتایج مناسب و خاصی را به دست آورد و نتیجه چشمگیر ایجاد می گردد.

کربوکسی تراپی می تواند به شکل درازمدت تولید کلاژن را تحریک کرده و از این طریق کلاژن سازی در ناحیه پوست به شدت افزایش یابد.

این روش می تواند پوست در چشم به ویژه زیر چشم را روشن کند و زیبایی بیشتری را به وجود آورد.

محکم کردن پوست ناحیه چشم نیز از مهمترین مزیت های مربوط به کربوکسی تراپی دور چشم است.

کربوکسی تراپی یک روش کاملا سالم
کربوکسی تراپی یک روش کاملا سالم

آیا تمامی افراد می توانند روش کربوکسی تراپی را به کار برند؟

با افزایش سن متأسفانه اکسیژن موجود در پوست به میزان بالایی ممکن است، کاهش یابد و در مواردی که افراد سن بیشتر از سی سالگی داشته باشد، این مشکل افزایش یافته و بدن با کمبود کلاژن مواجه می گردد.

بدن ما انسان ها برای نفس کشیدن به میزان مناسبی اکسیژن نیاز دارد، ولی در برخی موارد این میزان اکسیژن کاهش خواهد یافت و بدن نمی تواند اکسیژن لازم را برای بدن دریافت کند در این موارد امکان دارد که بدن برای به دست آوردن اکسیژن به سمت اندام های اصلی رفته و اکسیژن این قسمت های بدن را مصرف کند که در این مواقع اکسیژن پوست نیز به مرور کمتر می شود و زیبایی و طراوت موجود در پوست کاهش می یابد.

در مواردی که پوست نتواند به میزان لازم اکسیژن را به دست آورد این امکان وجود دارد که بدن در مقابل افزایش سن بیشتر حساس گردد و پیری بر روی پوست تأثیر خیلی زیادی بر بدن می گذارد، زیرا اکسیژن لازم در پوست موجود نمی باشد و بدن درگیر مشکلات می گردد.

ایجاد لکه های پیری نیز از مواردی است که به دلیل کاهش اکسیژن ایجاد می گردد.

کربوکسی تراپی را به زیر پوست تزریق خواهند کرد.

سن سی سالگی

هر فردی که به سن سی سالگی می رسد به راحتی می تواند روش کربوکسی تراپی را به کار برد و در این زمینه محدودیتی ندارد. هر فردی قادر است که برای کشیدن پوست خود در زیر چشم از روش کربوکسی تراپی استفاده کند، همچنین سفت کردن پوست دور چشم از مواردی است که افراد بعد از سی سالگی می توانند از آن بهره ببرند.

ذکر این نکته الزامی است، بیمارانی که در سنین پایین تر و جوانی برای درمان مراجعه می کنند، نتیجه بهتری را از درمان کربوکسی تراپی خود می گیرند، زیرا در این موارد ماندگاری چین و چروک ها محدود می باشد و افراد می تواند نتیجه خاصی را دریافت کنند.

در مواردی که بیماران در سنین بالاتری برای درمان و استفاده از روش کربوکسی تراپی استفاده می کنند، مسلما درمان طولانی تری پیش رو دارند و ممکن است، به دلیل افزایش سن و بیشتر شدن چین و چروک نیاز به درمان بیشتری داشته باشند.

بیمارانی که از تزریق های متفاوتی برای بدن خود می ترسند و نمی خواهند که این کار را انجام دهند لازم می باشد که روش جدید و خاص تری چون کربوکسی تراپی را به کار برند تا جوانسازی بهتر شکل گیرد. در این روش چشم ها با روشی تماما طبیعی می تواند شاداب گردند و زیبایی آنها افزایش می یابد.

سن سی سالگی
سن سی سالگی

آمادگی قبل از انجام روش کربوکسی تراپی زیر چشم شامل چه مواردی می شود؟ در این جلسه چه مواردی بررسی می گردد؟

افرادی که قصد دارند، روش کربوکسی تراپی را انجام دهند نیاز می باشد که با پزشک مورد نظر خود یک مشاوره در نظر بگیرند و قبل از هر اقدامی برای این مشاوره و صحبت با پزشک خود وقت خاصی را انتخاب کنند. پزشک در این زمینه وضعیت بیماران را به طور کامل بررسی خواهد کرد و با توجه به شرایط بیمار در نظر می گیرد که فرد منعی برای این نوع درمان نداشته باشد و برای انجام دادن روش کربوکسی تراپی در این افراد هیچ نوع مشکلی به وجود نیاید.

برخی بیماری ها ممکن است، شرایط بیمار را تغییر دهد و بهتر است، با وجود بعضی از بیماری های خاص افراد روش کربوکسی تراپی ار به کار نبرند و این مشاوره جلسه اول و قبل از تزریق برای دریافت نتیجه بهتر با توجه به شرایط بیمار است.

بهتر این است، افرادی که بیماری کلیوی دارند تا زمانی که پزشک اعلام نکند روش کربوکسی تراپی را به کار نبرند، زیرا مشکلاتی را برای بیماران ایجاد خواهد کرد و سلامتی آنها در معرض خطر قرار می گیرد.

افرادی که دیالیز انجام می دهند بهتر این است که از روش کربوکسی تراپی تا حدی استفاده نکنند، زیرا این کار مشکلاتی را به همراه دارد.

خانم های که باردار

خانم هایی که باردار هستند، نیز مناسب تر است که روش کربوکسی تراپی را به کار نبرند و در این مورد درمان را به بعد از زایمان خود موکول کنند.

توصیه پزشکان این است، افرای که مبتلا به سرطان هستند، باید این روش را به تعویق اندازند و تا زمانی که شیمی درمانی انجام می دهند این عمل را در نظر نگیرند.

بیمارانی که دارای مشکلات مغزی هستند و در این مورد مد نظر دارند که روش کربوکسی تراپی را به کار برند بهتر این است که این نوع درمان زیبایی را استفاده نکنند و پزشک متخصص در جریان باشد، همچنین صرع و بیماری های مربوط به ناراحتی مغزی مشکلاتی را به همراه دارد.

همان طور که اشاره شد، مشاوره اولیه با متخصص و استفاده از فرد با تجربه کمک می کند که راحت تر درمان انجام پذیرد و پزشک به حساسیت بالای این ناحیه و ظرافت آن دقت کند و کار خود را بهتر پیش برد.

سلامت بینایی افراد اهمیت زیادی دارد و افراد نباید در تمامی شرایط این نوع درمان را به پزشک بسپارند، زیرا در این زمینه لازم است که پزشک مورد نظر تخصص و مهارت بالایی داشته باشد.

خانم های که باردار
خانم های که باردار

روش کربوکسی تراپی به چه صورتی انجام می پذیرد؟

اینکه به چه شکلی درمان روش کربوکسی تراپی صورت می گیرد از سوال های مهمی است که افراد به آن فکر می کنند و ترجیح می دهند که از این روش آگاه شوند، قبل از اینکه درمان را در نظر بگیرند.

روش عمل کربوکسی تراپی در کل بدن به ویژه ناحیه دور چشم و زیر چشم کاربرد دارد. در این مورد پزشک معمولا کپسولی از گاز دی اکسید کربن را در نظر می گیرد و به وسیله لوله های پلاستیکی میزان مناسبی از این گاز را مد نظر قرار می دهد.

در این مورد نیاز می باشد، پزشک تلاش کند تا تمامی مواد مضر که مشکلی برای تزریق ایجاد می کند، را جدا کرده و گاز تمیزی را به درون سرنگ می فرستد تا این گاز بدون ایجاد مشکل به ناحیه صورت تزریق شود و مشکلات را بهبود دهد.

پزشک تزریق گاز دی اکسید کربن را به ناحیه زیر چشم به میزان مناسب در نظر می گیرد و تزریق را به این شکل برای بیمار مورد نظر انجام خواهد داد.

روش کربوکسی تراپی به چه صورتی انجام می پذیرد؟
روش کربوکسی تراپی به چه صورتی انجام می پذیرد؟

ایمنی کربوکسی تراپی در چه حدی می باشد؟ آیا این روش درصد ایمنی بالایی دارد؟

کربوکسی تراپی را یک روش موثر و کاملا بدون درد می دانند که ممکن است، در موقعی که گاز به قسمت زیر پوست در ناحیه چشم وارد می گردد، بیماران ناراحتی جزئی را تجربه کنند که در حد خیلی محدودی باشد و با سوزش خفیفی همراه شود.

گاز با وارد شدن به بدن گرم تر می گردد و ناراحتی در بیماران به میزان کمتری احساس می شود.

روش کربوکسی تراپی می تواند ایمنی درمان را در حد بالایی افزایش دهد. گاز CO2 را یک گاز غیر انسدادی و بدون مشکل می دانند که اگر در ناحیه مورد نظر به درستی و به میزان مناسبی تزریق شود، مشاوره فرد در این نوع درمان موثر است.

درمان با روش کربوکسی تراپی روش کاملا ایمن می باشد و گازی که به بدن تزریق می گردد، در ناحیه زیر پوست قسمت چشم باز جذب خواهد شد و ناحیه درمان بعد از تزریق هیچ تفاوتی ندارد و به حالت طبیعی است.

در این مورد دی اکسید کربن را با یک کپسول مناسب که به آن سرنگی وصل خواهند کرد در نظر می گیرند و با شلنگ های کوچکی این گاز را به ناحیه مورد نظر تزریق می کنند.

پزشک در این زمینه گاز را و شیر انتقال این گاز را به میزان مناسب باید تنظیم کرده تا از این طریق گاز به میزان کاملا مناسبی به ناحیه زیر پوست وارد گردد.

با استفاده کردن از سرنگ های کاملا ظریفی پزشک می تواند گاز را به این ناحیه تزریق بکند. در زمینه چشم و به دلیل حساسیتی که پوست چشم دارد، ظرافت این ناحیه بیشتر است و دقت بالایی برای این کار لازم می باشد.

ایمنی کربوکسی تراپی در چه حدی می باشد؟ آیا این روش درصد ایمنی بالایی دارد؟
ایمنی کربوکسی تراپی در چه حدی می باشد؟ آیا این روش درصد ایمنی بالایی دارد؟

آیا روش کربوکسی تراپی زیر چشم در بیماران درد دارد؟

روش کربوکسی تراپی برای بیمارانی که این کار را انجام می دهند هیچ نوع دردی ندارد و افراد بدون هیچ مشکلی می توانند، این نوع درمان مناسب را به کار ببرند.

کربوکسی تراپی روش درمانی خاص و بدون درد در بیماران می باشد و در این نوع تزریق هیچ دردی را بیماران تجربه نمی کنند.

افرادی که تحمل درد ندارند و برای برطرف کردن گودی و سیاهی دور چشم خود می خواهند از روش خاصی استفاده کنند، می توانند روش کربوکسی تراپی را به کار برند که دردی ندارد و روش مناسبی برای این نوع بیماران است.

بیشتر پزشکان برای اینکه بیمار هیچ نوع دردی را تجربه نکرده و درمان مناسبی برای آنها انجام پذیرد از ماده بی حس کننده به ویژه بی حس کننده های موضعی به کار می برند تا قبل از تزریق گاز مناسب بیماران دردی را احساس نکرده و بدون درد درمان صورت پذیرد.

معمولا بیمارانی که درمان کربوکسی تراپی را انجام می دهند بیان می کنند که این روش را بدون هیچ دردی تجربه کرده اند و بعد از تزریق این ماده بی حسی موضعی کاهش یافته و در دو ساعت ابتدای بعد از عمل بی حسی به شکل کامل از بین می رود.

آیا روش کربوکسی تراپی زیر چشم در بیماران درد دارد؟
آیا روش کربوکسی تراپی زیر چشم در بیماران درد دارد؟

زمان لازم برای انجام دادن روش کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزانی است؟

جلساتی که برای استفاده از روش کربوکسی تراپی می باشد تا زمان محدودی طول می کشد و با استفاده از این روش می توان در کلینیک پزشک و به شکل سرپایی درمان را انجام داد.

این درمان در کلینیک و تنها در مدت زمان کمی انجام می پذیرد و پانزده دقیقه ممکن است، طول بکشد، همچنین روش کربوکسی تراپی در برخی موارد و با توجه به تزریق آن در حد یک ساعت زمان ببرد، البته با توجه به مهارت متخصص و همچنین میزان تزریق این ماده طول درمان متفاوت است و در برخی موارد ممکن است، به دلیل میزان تزریق بیشتر نیاز به زمان بیشتری باشد.

زمان لازم برای انجام دادن روش کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزانی است؟
زمان لازم برای انجام دادن روش کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزانی است؟

افراد به چه دلایلی برای روش کربوکسی تراپی زیر چشم باید طول درمان متفاوتی را در نظر بگیرند؟

لازم به ذکر است که بدن هر فردی نسبت به کربوکسی تراپی واکنش کاملا متفاوتی را ایجاد می کند و به ویژه این مسأله در دور چشم و زیر چشم بیشتر موثر است.

به همین دلیل برای درمان و نتیجه لازم گرفتن از روش کربوکسی تراپی در افراد طول درمان متفاوت و ویژه ای وجود دارد.

بیماران زیادی وجود دارند که فقط با یک جلسه درمان و استفاده از روش کربوکسی تراپی قادرند، نتیجه لازم را از درمان خود بگیرند و تیرگی های موجود در ناحیه چشم و به ویژه زیر چشم را از بین می برد و در این زمینه درمان موفقیت آمیز و خاصی برای بیمار صورت می گیرد.

افراد دیگری هستند که نیاز به دروه های طولانی تری برای کربوکسی تراپی دارند و باید طول درمان بیشتری را در نظر بگیرند. ژنتیک یکی از عواملی است که بر درمان تأثیر دارد و ممکن است، هر فردی با توجه به ژنتیک خاص خود نیاز به درمان متفاوت داشته باشد.

عوامل محیطی

عوامل محیطی در خیلی موارد بر تیرگی های مربوط به زیر چشم تأثیر دارد و این مسأله بر میزان بیشتر تیرگی و طول درمان بیشتر موثر است.

اینکه پزشک چه میزان از گاز را برای بیمار تزریق می کند، نیز از عوامل موثر بر طول درمان است و در برخی موارد امکان دارد که بیمار نیاز به درمان کمتری داشته باشد و با یک یا دو جلسه مراجعه به پزشک و تزریق گاز دی اکسید کربن نتیجه مناسب را دریافت کند، اما در بیمار دیگری طول درمان بیشتری با توجه به میزان چین و چروک مشاهده گردد.

ماندگاری چین و چروک و تیرگی زیر چشم از مهم ترین مواردی است که بر طول درمان بیماران برای روش کربوکسی تراپی تأثیر می گذارد.

عوامل محیطی
عوامل محیطی

هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزانی است؟ عوامل موثر بر هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم کدام موارد می باشند؟

معمولا افراد هر روشی را که برای درمان بیماری خود مد نظر قرار می دهند لازم است که به موارد مرتبط با این درمان فکر کنند و یکی از مسائل مهم در این باره مربوط به هزینه است. این که روش کربوکسی تراپی زیر چشم به چه میزان هزینه دارد و هزینه آن بر اساس چه مواردی تعیین می گردد از موارد مهمی است که افراد باید در درمان خود در نظر داشته باشند.

عوامل زیادی بر هزینه مربوط به کربوکسی تراپی تأثیر می گذارند و این موارد تأثیر خاصی را بر هزینه ایجاد می کند. افرادی که ترغیب به استفاده از روش کربوکسی تراپی زیر چشم می شوند، ترجیح می دهند از تمامی موارد قبل از عمل خود آگاه شوند و با آگاهی بیشتری درمان را در نظر بگیرند، زیرا با این اقدام نتیجه بهتری از روش کربوکسی تراپی دریافت می کنند.

یکی از موارد مهم به تعداد جلساتی مربوط است که افراد برای کربوکسی تراپی نیاز به درمان آن دارند و در خیلی مورد این مسأله بر هزینه کلی تزریق کربوکسی تراپی تأثیر زیادی می گذارد.

میزان سیاهی دور چشم

میزان سیاهی دور چشم نیز از موارد مهمی است که بر هزینه کلی در ارتباط با روش کربوکسی تراپی موثر است و هر چه میزان سیاهی بیشتر باشد، نیاز به درمان طولانی تر و جلسات بیشتری برای دریافت نتیجه بهتری از این روش است.

هر فردی نیاز به طول درمان خاصی برای روش کربوکسی تراپی است و در نظر گرفتن این طول درمان می تواند در هزینه افراد برای کربوکسی تراپی تأثیر بگذارد.

یکی دیگر از عوامل کاملا موثر در ارتباط با میزان هزینه لازم برای کربوکسی تراپی به پف دور چشم مربوط است و در مواردی که پف دور چشم بیشتر باشد، بیمار نیاز به درمان بیشتری دارد و طول درمان بیشتری احتیاج است، زیرا برطرف کردن این مشکل در دور چشم و رساندن کلاژن بیشتر به این ناحیه از صورت نیاز به تزریق بیشتری از گاز دی اکسید کربن می باشد و در این زمینه هزینه بیشتری باید برای درمان در نظر گرفته شود.

دریافت نتیجه مناسب از روش کربوکسی تراپی

دریافت نتیجه مناسب از روش کربوکسی تراپی در مواردی که بیماران درگیر چین و چروک بیشتری باشند، به راحتی امکانپذیر نیست و برای برطرف کردن این میزان از چین و چروک باید درمان در بازه زمانی طولانی تری انجام پذیرد و تزریق گاز بیشتری توسط پزشک صورت گیرد که در این موارد پزشک دستمزدی را برای تزریق خود مد نظر دارد.

دریافت نتیجه مناسب از روش کربوکسی تراپی
دریافت نتیجه مناسب از روش کربوکسی تراپی

یکی از موارد مهم این است که هر فردی درمان مختلفی دارد. تمامی افراد هزینه یکسان برای درمان نمی توانند در نظر بگیرند و این مسأله در همه افراد متفاوت می باشد.

کربوکسی تراپی روش خاصی است که با هزینه مناسبی بیماران می توانند تیرگی و پف های ناحیه چشم را بهبود بخشند و در این مورد می توان روش خاص و مناسبی چون کربوکسی تراپی را به کار برد تا جایگزینی برای روش های پرهزینه و مشکل شود.

همان طور که اشاره شد، یکی از موارد موثر بر هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم مربوط به میزان دی اکسید کربنی است که به زیر چشم تزریق خواهد شد و این مسأله بر هزینه تأثیر خیلی زیادی می گذارد و با توجه به تیرگی دور چشم این مسأله مشخص می گردد.

تعداد جلسات نیز عامل موثر و مهمی در زمینه تعیین میزان هزینه کربوکسی تراپی زیر چشم است.

در خیلی موارد تخصص پزشک و سابقه کار ممکن است، بر هزینه تأثیر بگذارد و این مسأله را تحت شعاع داشته باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: info@drzarganj.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید