میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

نمایندگی ژل پرفکتا
نمایندگی ژل پرفکتا

لیست موضوعات

نمایندگی ژل پرفکتا

این مقاله فقط برای اطلاع رسانی میباشد و کلینیک دکتر زرگنج فرد فقط تزریق کننده این نوع ژل هست , لطفا برای خرید ژل با کلینیک تماس نگیرید.

در این مقاله قصد داریم به نمایندگی ژل پرفکتا بپردازیم. به دلیل بالا رفتن سن و قرار گرفتن زیاد مقابل نور خورشید چین و چروک های زیادی در پوست به وجود می آید و همینطور پوست صورت حجم خود را به مرور با بالا رفتن سن از دست می دهد

امروزه روش های زیادی جهت زیبا سازی پوست به کار برده می شود که تزریق ژل یکی از این روش ها می باشد که با استقبال زیادی روبرو و در بین مردم دنیا محبوب  شده است. در این مقاله در رابطه با این امر و انتخاب ژل مناسب شما را یاری خواهیم داد.

نمایندگی ژل پرفکتا
نمایندگی ژل پرفکتا

در این مقاله مطالب زیر را فرا خواهید گرفت:

  1. ژل پرفکتا را از چه مکان هایی تهیه کرد؟
  2. روش تزریق ژل پرفکتا به چه شکل می باشد؟
  3. کاربرد ژل پرفکتا چیست؟
  4. فرمول ژل پرفکتا چیست؟
  5. قیمت تزریق ژل پرفکتا چقدر می باشد؟
  6. ماندگاری ژل پرفکتا چقدر است؟
  7. تزریق ژل پرفکتا باید هر چند مدت صورت گیرد؟
  8. آیا تزریق ژل پرفکتا درد دارد؟
  9. ایمنی در ژل پرفکتا چگونه است؟

 

ژل پرفکتا را از چه مکان هایی می توان تهیه کرد؟

در اکثر موارد تمامی مراکز پزشکی تزریق ژل دارای انواع ژل ها از جمله ژل پرفکتا می باشند. اما جهت تهیه ژل اصل و مطمئن پرفکتا بهتر است به نماینگی های معتبر ژل پرفکتا مراجعه کنید و این ژل را تهیه نمایید.

ژل پرفکتا را از چه مکان هایی می توان تهیه کرد؟
ژل پرفکتا را از چه مکان هایی می توان تهیه کرد؟

روش تزریق ژل پرفکتا به چه شکل می باشد؟

برای تزریق ژل زمان مراجعه به پزشک و بعد از مشاوره های لازم جهت عضوی که قرار است تزریق در آن صورت گیرد تعیین میزان ژل و… و مراقبت هایی که قبل از تزریق به مدت زمان مشخصی که باید آن را رعایت کنید، بعد از تمامی این نکات و در زمان مشخص شده برای تزریق که دوباره به پزشک مراجعه می کنید نقاط مشخص شده جهت تزریق شستشو و ضدعفونی می گردد و پس از آن بی حسی با استفاده از ژل های موضعی صورت می گیرد.

سپس پزشک توسط سرنگ مخصوص تزریق ژل که کاملا استریل می باشد و با در نظر گرفتن عمقی که باید تزریق صورت گیرد سطحی باشد یا عمقی تزریق ژل را انجام می دهد. مدت زمان تزریق ژل بستگی به عضو مورد نظر دارد که چه مدت این عمل به طول بینجامد. این مدت از 10 تا 40 دقیقه متغییر است.

مورد دیگری که در این زمان تاثیر می گذارد عمل های زیبایی تکمیلی است که همراه با عمل تزریق ژل صورت می گیرد. یکی از ویژگی های تزریق ژل پرفکتا وجود محلول پلیمری می باشد که مثل یک روان کننده کار می کند  که سبب می شود حرکت و جابجا شدن ژل هنگام تزریق بسیار راحت صورت گیرد.

اسید هیالورونیک موجود در ژل پرفکتا به شکل کاملا طبیعی در بدن تهیه شده است و به هیچ عنوان از چربی های حیوانی و یا انسانی تهیه نمی گردد، به همین دلیل ایجاد واکنش های حساسیتی در این ژل بسیار پایین می باشد. ژل به شکل بالشی حجیم جهت ترمیم بافت های موجود در پوست صورت که بر اثر افزایش سن در تمامی افراد که از بین رفته است عمل می کند و از آنها پشتیبانی خواهد کرد.

 

کاربرد ژل پرفکتا چیست؟

از کاربرد های ژل پرفکتا می توان از: از بین بردن چین و چروک های عمیق و سطحی به وجود آمده در اطراف چشم و اطراف لب، حذف خطوط اخم و خنده، زاویه دار کردن گونه، از بین بردن لکه های بوجود آمده توسط جوش و اسکار، برجسته سازی گونه و حجم دهی به لب نام برد.

کاربرد ژل پرفکتا چیست؟
کاربرد ژل پرفکتا چیست؟

فرمول ژل پرفکتا چیست؟

این ژل از اسید هیالورونیک و نمک فسفات تولید شده است که دارای خواص بافری می باشد. ترکیب این دو محلول سبب ایجاد میکرو ژل می گردد. ویژگی که سبب به وجود آمدن تفاوت ها در این ژل با سایر ژل ها می گردد اندازه ذرات موجود در ژل پرفکتا می باشد و همین ذرات هستند که قدرت لیفتینگ و حجم دادن ژل را مشخص می کنند.

فرمول ژل پرفکتا چیست؟
فرمول ژل پرفکتا چیست؟

قیمت تزریق ژل پرفکتا چقدر می باشد؟

در این روش ها قیمت بنا به عضو تزریق شده، مقدار ژل استفاده شده و محلی که تزریق در آن صورت می گیرد کاملا متفاوت می باشد. بهتر است قبل از انجام تزریق و در مراجعه اولیه به پزشک تمامی این موارد مشخص و تعیین گردد.

 

ماندگاری ژل پرفکتا چقدر است؟

مدت زمان ماندگاری در این ژل ها به صورت طولانی مدت می باشد، استفاده از ایبرید در این ژل سبب شده است که اثر ماندگاری این ژل12 تا 18 ماه باشد. ایبرید سبب به وجود آمدن پیوند های بیشتری از کوالانسی میگردد که سبب می شود میزان تجزیه آنزیم بسیار کم شود که وجود همین امر است که سبب طولانی شدن مدت ماندگاری ژل می گردد.

یکی دیگر از دلایلی که سبب می شود ماندگاری این ژل کمتر یا بیشتر شود مقدار سوخت و ساز بدن می باشد، که هر چه میزان این متابولیسم سوخت و ساز بیشتر باشد ماندگاری کمی کاهش می یابد و هر چقدر سوخت و ساز بیشتر باشد ماندگاری بیشتر می شود. که این عملکرد بدن در تمامی افراد کاملا متفاوت می باشد.

 

تزریق ژل پرفکتا باید هر چند مدت صورت گیرد؟

جهت بهتر به نتیجه رسیدن و داشتن نتیجه ای ماندگار توصیه می شود پیش از آنکه  ژل تاثیر خود را از دست بدهد جهت ترمیم دوباره تزریق صورت گیرد. بهترین آن هر 12 ماه یک بار تزریق مجدد می باشد.

 

آیا تزریق ژل پرفکتا درد دارد؟

به طور معمول تزریق ژل با استفاده از سوزن مخصوصی که در این محصول وجود دارد به عضو مورد نظر تزریق می گردد، به همین دلیل درد بسیار کم می باشد. در برخی از موارد هم برای انجام تزریقی کاملا بدون درد از کرم های موضعی جهت بی حسی استفاده می شود. در بعضی از ژل ها نیز خود ژل دارای کمی لیدوکائین است که کمک بسیار مهمی در کاهش بسیار زیاد درد هنگام تزریق و بعد از تزریق می باشد.

 

ایمنی در ژل پرفکتا چگونه است؟

این ژل در بیشتر از 70 کشور مورد استفاده قرار می گیرد که مورد تایید تمامی پزشکان و مراکزی که از این ژل استفاده کرده اند می باشد. از تمامی استاندارد های جهانی ، ایمنی و بهداشتی برخوردار می باشد. این ژل بخاطر کیفیت های بسیار بالا و بهترین فرمولی که تشکیل شده است ایمنی کامل این محصول را تایید می کند.

امیدوارم مقاله نمایندگی ژل پرفکتا پاسخگوی سوالات شما باشد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه  کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید