میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

لیزر مو
لیزر مو

لیست موضوعات

لیزر مو

در این مقاله می خواهیم با لیزر مو آشنا شویم ، برای انجام فرآیند لیزر مو باید شرایط واعمال خاصی را رعایت کنید در ادامه برخی از کارهای را برای شما اعلام می کنیم که اگر قصد لیزر مو دارید شرایط آن را اول باید رعایت کنید بعد به لیز موی خود بپردازید.

لیزر مو
لیزر مو

با ما تا پایان مقاله همراه باشید چرا که ممکن است پاسخگوی بعضی از سوال های شما باشیم.

-درباره پیدایش لیز چه می دانید؟

-همه انسان ها می توانند لیزر کنند؟

-رنگ پوست در لیزر چه تاثیر دارد؟

-چه کسانی نباید لیزر کنند؟

-هزینه های لیزر چرا در برخی کلینیک ها ارزان تر و در برخی گران تر است؟

-قبل از لیزر چه کارهایی باید انجام بدهیم؟

لیزر مو
لیزر مو

-درباره پیدایش لیز چه می دانید؟

در تمام جوامع بشرهمواره به دنبال هرچیزی که باعث زیبایی و آراستگی می باشند.در بعضی از بانوانیا برخی اقایان که به دنبال از بین بردن موهای زائد خود هستند.

از دیدگاه برخی موهای زائد بدن مانع زیبایی می شود وبرای ازبین بردن موهای زائد همیشه به دنبال راهکارهای فراوانی می باشند،چندراه حل برای از بین بردن موهای زائد رامی توان نام برد:

(اپلاسیون کردن مو-تیغ زدن موهای زائد-مومک موهای زائد-موبرموهای زائد و…)این اعمال برای ازبین بردن موهای زائد خود مشکلاتی را نیز به همراه دارد،به طور مثال می توان حساسیت های پوستی ویا برگشت موهای زائد را از مشکلات استفاده از موبرهای گفته شده می باشد.

راهکارهای جدیدی که برای ازبین بردن موهای زائد میتوان نام برد استفاده از دستگاه لیز مو است،برای ازبین بردن کامل موهای زائد می توانید طی چهار تا شش جلسه به کمک دستگاه لیزر موهای زائد را ازبین ببرید،به کمک این دستگاه برای همیشه از دست موهای زائد خلاص می شوید.

باید به این نکته توجه کنید که در انتخاب دستگاه لیزر دقت کافی را انجام بدهید چرا که باید دستگاهی را انتخاب کنید که توان بالایی برای ازبین بردن موهای زائد را به طور کامل داشته باشد.

-درباره پیدایش لیز چه می دانید؟
-درباره پیدایش لیز چه می دانید؟

-همه انسان ها می توانند لیزر کنند؟

تمام انسان های روی زمین دارای موهای زائد هستند در موضوع برخی بیشتر ودر برخی کمتر می باشند.این سوال ممکن است پیش بیاید که این موها بر اثر چه عواملی بیشتر می شود.

کسانی که قصد لیزر موهای بدن خود را دارند باید قبل از انجام لیزر آزمایش های هورمونی خود را انجام دهند که بفهمند علت افزایش موهای زائد چه می باشد،اگر مشکلات هورمونی داشته باشید باید اول به درمان هورمونهای خود بپردازید بعد شروع به لیزر کنید،البته میتوانید همراه با درمان مشکلات هورمونی عملیات لیزر را نیز انجام دهید البته تحت نظر پزشک باید باشد.

به این نکته باید توجه کنید که کسانی که پرمویی عادی دارند وهیچ ربطی به هورمون بدن آنها نداشته باشند در جلسات لیزر بهترین جواب را برای ازبین بردن موهای زائد خود شاهد هستند.

-رنگ پوست در لیزر چه تاثیر دارد؟

رنگ پوست تاثیر فراوانی در لیزرموهای زائد دارد.هرچه پوست بدن وشن تر باشد عملیات لیزر بهتر انجام می شود وهرچه رنگ پوست تیره تر وبه برنزگی برود دچار سوختگی می شود،این نکته را بدانید که ضخامت مو نیز بسیار تاثیر بسیاری در لیزر دارد یعنی هرچه مو ضخیم تر باشد زودتر ازبین میبرد،پس اگر پوستی روشن با ضخامت موی بالایی دارید با لیزر می توانید برای همیشه از دست آن خلاص شوید.

به این نکته توجه کنید که اگر پوست خود را به واسطه حمام آفتاب ویا دستگاه های سولار برنزه کرده اید به سراغ لیزر موهای زائد نروید،چرا که دچار سوختگی هایی توسط دستگاه لیزر می شوید وممکن است به شکل لکه های قوه ای برای همیشه بر روی پوست شما بماند،پس اگر میخواهید لیزر کنید حداقل دو ماه به پوست خود استراحت داده و عملایت برنزه خود را قطع کنید.

-چه کسانی نباید لیزر کنند؟

بعضی از اشخاص که بیماری های پوستی دارند باید به این نکته دقت کنند که عملیات لیزر برای این افراد ضرری نداشته باشد برای اطمینان باید به پزشک مخصوص مراجعه کنند،بیماری های پوستی مثل بیماری لوپوس یا پورفیری به هیچ عنوان به دنبال لیزر نباشند چرا که باعث بدترشدن بیماری آنها می شود.کسانی که بیماری قلبی دارند وبه کمک باطری قلب آنها کارمی کنند نباید لیزر انجام بدهند البته برای این کار باید با پزشک خود مشورت کنند.

بیمارانی که داروهای مخصوصی استفاده می کنند (داروهایی مثل:ضدالتهاب کورتونی کوتریموکسازول داروهای دیابت بعضی تتراساکیلین ها داروهای ضد بارداری و…) باید قبل از انجام لیزر موهای زائد خود با متخصص خود صحبت کنند که دچار مشکل خاصی نشوند.

-هزینه های لیزر چرا در برخی کلینیک ها ارزان تر و در برخی گران تر است؟

کسانی که قصد انجام لیزر موهای خود را دارند باید به این نکته توجه کنند که در چه مناطقی باید این کار را انجام دهند.لیزر موهای بدن کار بسیار حساسی می باشد پی اگر قصد این کار را دارید حتما به مراکزی بروید که مجوز از وزارت بهداشت را داشته باشد.

اگر می خواهید بهترین لیزر را انجام دهید حتما درباره دستگاهی که عملیات لیزر را انجام می دهید دقت کافی را داشته باشید چرا که دستگاه های مختلفی برای این کار به بازار ارائه داده شده است و شما بهتر است بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

این نکته را باید بدانید که به دلیل پایین بودن قیمت دستگاه نباید به آنها مراجعه کنید باید ببینید دستگاه لیزر مناسب شما است یا خیر،ترجیح بدهید کارآیی دستگاه درست باشد و به هزینه آن فکر نکنید چرا که در جلسات چهارم اگر دستگاه مناسب نباشد هیچگونه تغییری را در خود نمی بینید واین باعث ناراحتی شما می باشد ولی اگر دستگاه مناسب باشد شما در جلسه های چهارم می بینید که موهای زائد شما از بین رفته است.

-هزینه های لیزر چرا در برخی کلینیک ها ارزان تر و در برخی گران تر است؟
-هزینه های لیزر چرا در برخی کلینیک ها ارزان تر و در برخی گران تر است؟

-قبل از لیزر چه کارهایی باید انجام بدهیم؟

اگر به دنبال این هستید که لیزر بسیار عالی برای از بین بردن موهای زائد خود داشته باشید بهتر است کارهایی را قبل از عملیات لیزر انجام دهید،مثلان قبل از هر کاری آزمایش هورمونی بدهید ومطمئن شوید که موهای زائد شما هورمونی نمی باشد چرا که اگر هورمونی باشد لیزر باعث تشدید موها می شود.

اگر پوست خود را به وسیله دستگاه سولار ویا گرفتن حمام آفتاب برنزه کرده اید حتما دوماه بعد به لیزر موهای خود بپدازید یعنی دوماه به پوست خود فرصت بدهید که به رنگ دانه اولیه خود برگردد بعد لیزر کنید.

اگر از آن اشخاص هستید که موهای زائد خود را به کمک مومک و کندن بوهای خود می پردازید برای لیزر کردن حد اقل باید یک ماه این کار را انجام ندهید که بتوانید جواب خوبی بگیرید.این نکته را بدانید که قبل از انجام لیزر به هیچ عموان کرم های آرایشی بهداشتی به پوست خود نزنید وبا پوستی پاک به لیزر موهای خود بپردازید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید