میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

لیزر فول بادی چیست
لیزر فول بادی چیست

لیست موضوعات

لیزر فول بادی چیست

در این مطلب میخواهیم درباره لیزر فول بادی چیست ؟ با شما مفصلا صحبت کنیم.

جهت انجام لیزر به صورت فول بادی و یا مجزا با ما در تماس باشید.

02122930161

همچنین توصیه میکنیم این ویدیو را مشاهده نمایید تا متوجه شوید لیزر کل بدن شامل چیست

هنگامی که صحبت خلاصی از موهای زائد پیش می آید روش های مختلفی به ذهن می رسد، یکی از روش های رفع موهای زائد لیزر فول بادیست که طرفداران زیادی دارد،

اما ممکن است، برای علاقه مندان به این روش این سوال پیش بیاید که لیزر فول بادی چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که این مدل از لیزر روشی است برای رفع موهای زائدی تمامی قسمت های بدن به وسیله لیزر که مزایا و معایب خاص خود را دارد، این روش باید و نبایدهایی داشته که در صورت انتخاب باید با آن ها آشنا بود،

در این مقاله سعی شده به این پرسش که لیزر فول بادی چیست پاسخ داده شود و باید ها و نباید های این روش به طور کامل توضیح داده شود، همچنین در مورد چگونگی انجام آن و نقاطی از بدن که برای انجام لیزر فول بادی مناسب تر است، نیز توضیحاتی خواهیم داد، در ابتدا قصد داریم به پرسش های مطرح شده در ادامه پاسخ دهیم.

لیزر فول بادی چیست
لیزر فول بادی چیست

اگر مایل به انجام لیزر فول بادی هستید می توانید به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مقاله درج شده است تماس بگیرید

 

 

اینفوگرافیک مزایای لیزر فول بادی

در زیر می توانید اینفوگرافیک مزایای لیزر فول بادی را مشاهده و مطالعه نمایید.

اینفوگرافیک مزایای لیزر فول بادی
اینفوگرافیک مزایای لیزر فول بادی

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

لیزر فول بادی چیست ؟

مزایای لیزر فول بادی چیست ؟

معایب لیزر فول بادی چیست ؟

مراقبت قبل از لیزر چیست ؟

مراقبت بعد از لیزر چیست ؟

دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

تکنولوژی لیزر در رفع موهای زائد به چه صورت است؟

آیا تمام افرادی که دارای موهای زائد هستند، باید از روش های لیزر درمانی استفاده کنند؟

لیزر فول بادی به چه معناست؟

مزیت انجام لیزر فول بادی نسبت به روش های سنتی چیست؟

لیزر فول بادی در خانم ها چه قسمتهایی از بدن را شامل می شود؟

لیزر فول بادی در آقایان چه قسمتهایی را شامل می شود؟

در جلسه اول لیزر فول بادی چه اتفاقاتی می افتد؟

لیزر کردن کل بدن چقدر زمان می برد؟

لیزر فول بادی چه نوع موهایی را از بین می برد؟

لیزر فول بادی در چه شرایطی ممنوع است؟

جمع بندی مطلب

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیزر فول بادی چیست با ما همراه باشید

 

لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی چیست؟
لیزر فول بادی چیست؟

قبل از هر چیز شما را به مشاهده ویدیوی زیر دعوت می نماییم.

 

 

لیزر فول بادی به معنای لیزر کل بدن است. افرادی که به دلایل بهم ریختگی هورمون و یا وراثت دچار موهایی ضخیم و زائد هستند میتوانند از این شیوه درمانی برای درمان قطعی موهای زائد استفاده کنند. در واقع لیزر موهای زائد در چندین مرحله 8 تا 10 جلسه ای و یا بنا به تشخیص پزشک مربوطه ممکن است بیشتر به طول بیانجامد.

فرد در این دوره درمان نباید موهای خود را به هر طریقی از ریشه در آورد چون اینکار باعث کاهش موهای زائد برای مدتی خواهد شد و عمل انجام لیزر تاثیرات خود را بر ریشه مو نخواهد گذاشت.

لیزر فول بادی چیست؟
لیزر فول بادی چیست؟

البته بهتر است قبل از انجام دوره لیزر حتما با پزشک مربوطه پوست و مو مشاوره ای داشته و زیر نظر پزشک مربوطه اقدام به انجام لیزر بدن کنید. در این مشاوره باید شما ضمن نشان دادن ضخامت و نوع موهای زائد به پزشک ، اگر دارویی مصرف میکنید حتما به پزشک اطلاع داده و تمامی دستورات دکتر پوست و مو را رعایت کنید.

اگر در دوره انجام مراحل لیزر دچار حالاتی ناگهانی شده اید ، مانند حساسیت های پوستی یا خارش بسیار زیاد و … بهتر است هر چه سریع تر پزشک خود را در جریان قرار دهید. در این جلسات لازم است شما قبل از انجام هر جلسه موهای خود را شیو کرده و به هیچ طریقی مانع رشد طبیعی موهای خود نشوید.

 

مزایای لیزر فول بادی چیست؟

مزایای لیزر فول بادی چیست؟
مزایای لیزر فول بادی چیست؟

هزینه کمتر :

یکی از مزایای انجام لیزر فول بادی صرف هزینه ای پایین تر نسبت به بقیه شیوه های رفع موهای زائد است. لیزر فول بادی به دلیل پایداری زیاد و صرف هزینه ای که در ظاهر زیاد است. میتواند شما را تا آخر عمر از انجام انواع روش های رفع مو با هزینه های مختلف بی نیاز کند.

اگر شما هم از هزینه های زیاد و انجام روش های رفع مو با نتایج محدود و یا عوارض خسته شده اید لیزر موی زائد ایده آل ترین روش برای رفع همیشگی موهای زائد شماست.

روشی های دردناکی مانند اپیلاسیون که تا آخر عمر نتایج محدودی به همراه خواهد داشت علاوه بر هزینه زیاد ، دردناک و همچنین زمانی بسیار محدود شما را از موهای زائد بی نیاز خواهد کرد. با توجه به روش های شیو که اثر گذاری فوق العاده کمی دارند و همچنین اپیلاسیون های دردناک ، بهترین و قطعی ترین روش رفع مو انجام لیزر موی زائد است.

شما در حال خواندن مقاله لیزر فول بادی چیست هستید.

سرعت رشد :

اگر شما از روش شیو کردن یا اپیلاسیون استفاده کرده باشید حتما میدانید که این روش ها علاوه بر ازدیاد مو و ضخامت آنها باعث افزایش رشد سرعت مو میشوند. روشی مانند استفاده از انواع تیغ و ژیلت علاوه بر سرعت رشد مو احتمال بریدگی با تیغ را نیز به همراه خواهد داشت.

همچنین اپیلاسیون نیز درمان قطعی مو نخواهد بود و مادام العمر حدود هر ماه یک الی دو بار نیاز به اپیلاسیون خواهید داشت. اما روشی مانند لیزر مو ، علاوه بر نتایج طولانی مدت و همیشگی سرعت رشد مو را برای شما کاهش خواهد داد. با انجام لیزر شما دیگر مویی نخواهید داشت یا سرعت رشد آنان به حداقل خواهد رسید.

کاهش ضخامت موها :

اگر شما هم پیگیر انجام لیزر و اثرات آن بوده باشید حتما اطلاع دارید که تمامی موها با لیزر رفع نخواهند شد. در واقع بعضی از موها بعد از مدتی شاید چندین سال رویش خواهند داشت.

اما مسئله ای که باید مطرح شود این است که این موها دارای ضخامتی بسیار کم هستند به صورتی که شاید اصلا دیده نشوند. در اینجا این یکی از مزیت های لیزر موهای زائد به حساب می آید چون با کاهش رشد و ضخامت موها شما دیگر نیازی به لیزر یا انجام روش های رفع مو را نخواهید داشت.

کاهش ضخامت موها :
کاهش ضخامت موها :

درد کمتر :

اگر شما برای رفع موی زائد روش هایی مانند وکس یا استفاده از انواع روش های اپلاسیون را تجربه کرده باشید حتما اطلاع دارید که درد ناشی از کشیده شدن مو بسیار زیاد است. یکی دیگر از مزیت های روش رفع مو با لیزر ، درد بسیار کم آن است. در طول دوره لیزر موها شما درد خواهید داشت اما با استفاده از بی حس کننده ها یا استفاده از یخ میتوانید این درد را کاهش دهید.

درد کمتر :
درد کمتر :

البته با افزایش جلسات این درد به مرور زمان کاهش خواهد یافت. به هر حال درد بسیار کمی که در هنگام انجام لیزر تجربه خواهید کرد با درد اپیلاسیون یا موکن های برقی قابل مقایسه نیست.

معایب لیزر فول بادی چیست؟

معایب لیزر فول بادی چیست؟
معایب لیزر فول بادی چیست؟

قرمزی و تحریک پوست :

یکی از عوارض انجام لیزر فول بادی این است که در نواحی حساس ممکن است شما دچار قرمزی پوست خود شوید. البته بسته به نوع پوست هر فرد ممکن است این عوارض دچار کاهش یا شدت شود.

برای انجام لیزر بهتر است شما از قبل با دکتر مشاور ، مشورت کرده ، با توجه به نوع پوست و نواحی که قصد لیزر دارید بهترین روش یا آمادگی قبل از لیزر را انجام دهید. توجه داشته باشید که هر گونه عامل ناگهانی یا شدت در عوارض احتمالی را باید فورا با پزشک متخصص در میان گذاشته و به مراقبت های لازم را حتما انجام دهید.

هزینه بالا :

یکی دیگر از معایب لیزر صرف هزینه بسیار زیاد است. شاید این هزینه در نگاه اول زیاد باشد اما نتیجه همیشگی آن شک انجام را از بین خواهد برد. هزینه هایی که برای اپیلاسیون یا روش های دیگر از بین بردن موهای زائد صرف میشود با توجه به ناپایداری نتیجه مطلوب آنها ، نسبت به هزینه لیزر بسیار بیشتر خواهد شد. همچنین شما دیگر نیازی به تکرار آن در فواصل کوتاه نخواهید داشت. آنچه در اینجا مورد بحث است هزینه ای نسبتا بالاست که منجر به نتیجه ای پایدار و همیشگی خواهد شد.

ممکن است شما نیز معایب یا عوارض دیگری از لیزر را تجربه کنید تمامی موارد ذکر شده ممکن است به وجود بیایند ، بهترین راه این است که قبل و بعد از انجام لیزر حتما با پزشک متخصص مشاوره ، نتایج حاصله را به اطلاع وی برسانید.

 

مراقبت قبل از لیزر چیست ؟

مراقبت قبل از لیزر چیست ؟
مراقبت قبل از لیزر چیست ؟

در نیاوردن موها از ریشه:

یکی از نکاتی که باید قبل از انجام لیز به آن دقت لازم شود این است که حداقل از سه هفته قبل از شروع لیزر نباید موهای خود را اپیلاسیون یا به هر روشی دیگر باعث درآمدن موها از ریشه شوید. در این مدت فقط میتوانید موهای خود را شیو کنید. استفاده از ژیلت و شیو کردن موها در طول دوره لیزر هم باید رعایت شود.

هیچ گاه در این دوره نباید موهای خود را از ریشه بیرون آورید. سعی کنید حتما با توجه به ضخامت موها ، ابتدا موهای ضخیم خود را لیزر کنید بعضی از دستگاه ها مناسب برای موهای نازک یا کرکی نیستید و نتیجه عکس در پی خواهد داشت. حتما قبل از شروع دوره لیزر درمانی به پزشک متخصص مراجعه کرده و با توجه به نوع پوست و ضخامت موها ، مراقبت های قبل و بعد از لیزر را انجام دهید.

در نیاوردن موها از ریشه:
در نیاوردن موها از ریشه:

برنزه نکردن :

حداقل از یک ماه قبل از شروع لیزر سعی کنید پوست خود را برنزه نکنید و حمام آفتاب نگیرید. قرار نگرفتن در معرض تابش اشعه خورشید یکی دیگر از نکاتی است که باید حتما به آن عمل کنید.

بی توجهی به این موضوع میتواند منجر به سوختگی و اثراتی جبران ناپذیر در پوست شما شود. اگر تجربه برنزه کردن و حمام آفتاب داشته اید حتما این موضوع را با پزشک خود در میان گذاشته و تا بعد از ، از بین رفتن اثرات آن از لیزر پوست خود جدا خودداری کنید.

 

مراقبت بعد از لیزر چیست ؟

مراقبت بعد از لیزر چیست ؟
مراقبت بعد از لیزر چیست ؟

استفاده از کمپرس یخ :

کمپرس یخ یکی از مواردی است که بعد از انجام لیزر میتوان از آن بهره برد. اگر شما دارای پوستی حساس باشید حتما بعد از لیزر دچار قرمزی یا احساس درد در هنگام انجام لیزر شده اید. کمپرس یخ میتواند به کمک شما بیاید.

میتوانید بعد از مشورت با پزشک خود در صورت نداشتن منع ، از کمپرس یخ برای کاهش قرمزی پوست و بهبود سریع علائم به وجود آمده کمک بگیرید. همچنین کمپرس یخ میتواند در کاهش دردهای ایجاد شده به شما بسیار کمک کرده و برگشت پذیری به حالت اولیه پوست را برای شما تسریع ببخشد.

در نیاوردن موها :

یکی دیگر از مراقبت های بعد از لیزر اجتناب از کندن موهاست. در این دوره درمانی میتوانید از تیغ یا ژیلت برای شیو موهای خود استفاده کنید. اما هر روشی که منجر به درآمدن موها از ریشه شود ، باعث خواهد شد فولیکول موهای شما از حالت طبیعی خارج شده ، در نتیجه انجام عمل لیزر برای حذف دائمی موها بسیار ناموفق و بی نتیجه خواهد شد.

روش درمانی لیزر تاثیرات بینظیری در فولیکول موها خواهد گذاشت و در آوردن مو از ریشه کاملا نتیجه ای بی ثمر در پی خواهد داشت. حداقل تا سه روز اول بعد از لیزر از کشیدن تیغ یا ژیلت بر سطح پوست خود اجتناب کنید. زیرا ممکن است پوست شما دچار تورم یا پوسته پوسته شدن باشد و این کار باعث تحریک بیشتر پوست ، همچنین ایجاد زخم در سطح پوست شما کند.

در نیاوردن موها :
در نیاوردن موها :

کاهش درد :

درد در هنگام لیزر یکی از سوالاتی است که پیوسته پرسیده میشود. انجام لیزر ممکن است همراه با درد یا سوزش باشد اما این درد در مقایسه با دردهای اپیلاسیون و … بسیار ناچیز است. برای کاهش درد در هنگام لیزر میتوانید از کرم های بی حس کننده و یا از کمپرس یخ قبل از انجام لیزر استفاده کنید.

البته همانطور که گفتیم در طی جلسات شدت درد کاهش یافته و به راحتی لیزر درمانی انجام خواهد شد. برای کاهش درد میتوانید از دکتر خود بخواهید قبل از لیزر با توجه به پوست و نوع موهای شما از کرم های بی حس کننده استفاده کنند.

اسکراب پوست :

اسکراب پوست :
اسکراب پوست :

یک هفته بعد از لیزر درمانی میتوانید از اسکراب های مناسب پوست خود استفاده کنید. استفاده کردن از اسکراب میتواند روند بهبودی را برای شما سرعت ببخشد. اسکراب باعث خواهد شد ریزش موهای شما با سرعت بیشتری انجام شده و همچنین از پوست شما محافظت خواهد کرد.

اگر دچار خارش یا سوزش بعد از لیزر شدید بهتر است این موضوع را با پزشک خود در جریان بگذارید و سعی کنید تا برطرف شدن این علائم از اسکراب استفاده نکنید. در صورتی که این علائم را ندارید اسکراب کمک میکند سطح پوست شما تمیز شده و منافذ باز پوست به راحتی بسته شوند. همچنین استفاده از اسکراب ها باعث کاهش چین چروک پوست شده و تاثیرات شگفت انگیزی در دوره لیزر درمانی شما خواهد داشت.

عدم شست و شو :

حداقل تا 4 ساعت پس از انجام لیزر نباید به صورت و محل های لیزر شده آب بزنید. سعی کنید در این مدت از شست و شو با آب هم پرهیز کنید. زیرا این کار سبب تحریک پوست و ایجاد علائم ناگهانی خواهد شد. محل لیزر شده برای تاثیرگذاری بیشتر و بهتر باید حداقل تا 4 ساعت مورد شست و شو قرار نگیرید.

همچنین شست و شو با مواد شوینده تا 24 ساعت پس از لیزر نیز باید رعایت شود. استفاده از صابون یا شامپو حتی متناسب با نوع پوست شما فقط میتواند علائم بیشتری را برای شما ظاهر کند ، همچنین سبب اختلال در روند درمانی شما نیز خواهد شد.

فاصله بین جلسات رعایت شود :

فاصله بین جلسات یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در بهبودی سریع شماست. اینکه تعداد و فاصله دقیق جلسات چقدر باید باشد ، زیر نظر پزشک و با توجه به نوع و مقدار ضخامت موهای شما تعیین خواهد شد. اما معمولا در ماه یک بار شما نیاز به انجام لیزر خواهید داشت.

در طول دوره حتما سعی کنید فواصل منظم را رعایت کرده و به درمان خود اهمیت بسزایی بدهید. اینکه شما بتوانید فواصل منظم را رعایت کنید در واقع لطف بزرگی به خود کرده اید. زیرا عدم رعایت فواصل ممکن است زمان مناسبی را برای رویش موهای از دست رفته کند.

کرم ضد جوش :

کرم ضد جوش :
کرم ضد جوش :

تمامی علائم ذکر شده با توجه به نوع پوست فرد ممکن است متغییر باشد ، همچنین شدت آن نیز بستگی به پوست شما دارد. قبل از لیزر تمامی علائم احتمالی را از پزشک خود سوال کرده و به دنبال راهی برای کنترل آنها باشید. در بعضی از افراد به دلیل حساسیت بالای پوستی میتوان شاهد جوش های زیاد شد.

در صورت وقوع این شرایط حتما به پزشک خود مراجعه و در صورتی که شرایط ویزیت حضوری را ندارید حتما عکس محل را برای پزشک خود ارسال کنید. در صورت نیاز و طبق دستور پزشکتان حتما از یک لایه کرم های ضد جوش استفاده کنید. همچنین در صورت سهل انگاری امکان دارد جای بعضی از جوش ها یا اسکارها بر پوست شما باقی بماند. حتما مورد پیش آمده را اطلاع و به دنبال راهی برای کنترل آن باشید.

 

دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟

دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟
دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟

سوالات زیادی برای انتخاب دستگاه های انجام لیزر وجود دارد. همیشه دستگاه هایی با معایب و مزایای زیادی برای انتخاب وجود دارد. مثلا اگر شما دارای موهایی ضخیم و مشکی باشید میتوانید از دستگاه الکساندرایت کندلا استفاده کنید و نتیجه ای عالی بگیرید اما اگر دارای موهایی کرکی و نازک هستید در این باره باید با پزشک خود بهترین روش را انتخاب کنید. ما میخواهیم در ادامه به معرفی بهترین دستگاه های لیزر مو اشاره کنیم.

دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟
دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟

الکساندرایت کندلا:

یکی از بهترین و موثرترین دستگاه های لیزر شناخته شده در دنیاست. این دستگاه با قابلیت نفوذ بالا میتواند شما را از موهای زائد ضخیم با رنگ تیره برای همیشه خلاص کند.

این دستگاه با قابلیت بسیار بالایی که در جذب ملانین دارد به راحتی و در کمترین زمان شما را برای داشتن پوستی صاف و بدون مو همراه میکند. به گفته برخی از صاحب نظران این دستگاه پرقدرت ترین و تاثیرگذاترین دستگاه تا کنون شناخته شده برای رفع موهای زائد شماست.

دستگاه دایود :

این دستگاه در طی سال های اخیر بعد از دستگاه الکساندرات موثرترین دستگاه مورد استفاده است. همچنین این دستگاه دارای طول موج و قدرت جذب ملانین کمتری نسبت به الکساندرایت است. این دستگاه مناسب برای افرادی با پوست تیره است همچنین اگر فردی تجربه کافی در کار با این دستگاه ها را نداشته باشد میتواند پوست فرد درمان شونده را دچار تحریک و یا سوختگی کند.

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟
چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

یکی دیگر از سوالاتی که پیوسته پرسیده میشود این است که نتایج ماندگار در کاهش موهای زائد چه زمانی پدیدار میشود ؟ این کاملا بستگی به دستگاه انتخاب شده و با توجه به ضخامت و نوع پوست فرد دارد.

شما باید حتما قبل از انجام لیزر با پزشک متخصص مشورت و در این باره از وی پرس و جو کنید. ممکن است ضخامت مو در شما بسیار زیاد باشد در این حالت دستگاهی مانند الکساندرایت میتواند به سرعت به کمک شما بیاید. این دستگاه که مناسب افراد با رنگ پوست روشن و موهایی ضخیم است میتواند نتیجه ای کاملا شگفت انگیز برای شما به ارمغان بیاورد.

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟
چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

در این دستگاه شما بعد از 4 الی 6 جلسه درمانی میتوانید کاهش بسیاری در رشد موهای خود ببینید همچنین سرعت رشد موها در شما کاهشی چشمگیری خواهد داشت. البته این مورد کاملا بستگی به نوع مو و مراقبت های بعد از لیزر شما دارد.

اگر شما موهای خود را به روش های ذکر شده از ریشه در آورید. ممکن است نتیجه در ابتدا برای شما مثبت باشد و بعد از اتمام دوره لیزر مجددا شاهد رشد موهای خود باشید. لذا حتما مراقبت های قبل و بعد از لیزر را کاملا انجام دهید.

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟
چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

تکنولوژی لیزر در رفع موهای زائد به چه صورت است؟

تکنولوژی لیزر در رفع موهای زائد به چه صورت است؟
تکنولوژی لیزر در رفع موهای زائد به چه صورت است؟

موهای ناخواسته یا زائد موهایی در بدن هستند که در بعضی نواحی خاص ایجاد می شوند، این موها نسبت به سایر موهای بدن رنگ تیره تری داشته و جنس آن ها ضخیم تر است،

غیر معمول بودن این زائدات نسبت به موهای اصلی معمولا باعث نمایان شدن آن شده و بعضی مواقع زیبایی را کاهش می دهد، موهای زائد در افراد مختلف میزان متفاوتی دارد، در بعضی از افراد رویش موهای زائد بیشتر و در بعضی کمتر است،

بعضی از نقاط بدن نسبت به رویش موهای زائد مستعدتر بوده و سریع تر رشد می کند

بعضی از نقاط بدن نسبت به رویش موهای زائد مستعدتر بوده و سریع تر رشد می کند، ریشه هر مو دارای رنگدانه ایست که به تدریج فعال شده و با توجه به سیستم بدن، رنگ موهای زائد نیز مشخص می شود، رشد این موها عموما ناخوشایند است و کمتر کسی است که به فکر رفع و خلاصی از دست آن ها نیفتاده باشد،

روش های رفع موهای زائد از گذشته های دور وجود داشته و با گذشت زمان و پیشرفت های علم این روش ها نیز دستخوش تغییرات اساسی شده اند، نخستین روش های رفع موهای زائد استفاده از گیاهان طبیعی و لوازمی مانند تیغ بود که بعضی از آن ها هنوز هم مرسوم است،

اما هیچکدام دائمی یا طولانی مدت نبوده است، تکنولوژی لیزر روشی است که امروزه در بسیاری از کلینک ها به کار گرفته می شود،

این روش قطعی تر بوده و روند رشد موهای زائد را کندتر می کند، مکانیسم لیزر به گونه ای است که فولیکول و رنگدانه موجود در موهای زائد بمباران و تخریب می شود و به این شکل از رشد مجدد آن ها جلوگیری می گردد.

درمان های مختلفی که به روش لیزر انجام می شوند، معمولا طی چند مرحله و در چند هفته است که بنا به نظر پزشک و آمادگی بدن ممکن است، متوالی یا با فاصله باشد، نتایج استفاده از لیزر معمولا موفقیت آمیزتر از سایر روش های رفع موهای زائد است.

بعضی از نقاط بدن نسبت به رویش موهای زائد مستعدتر بوده و سریع تر رشد می کند
بعضی از نقاط بدن نسبت به رویش موهای زائد مستعدتر بوده و سریع تر رشد می کند

آیا تمام افرادی که دارای موهای زائد هستند، باید از روش های لیزر درمانی استفاده کنند؟

آیا تمام افرادی که دارای موهای زائد هستند، باید از روش های لیزر درمانی استفاده کنند؟
آیا تمام افرادی که دارای موهای زائد هستند، باید از روش های لیزر درمانی استفاده کنند؟

در پاسخ به این سوال ابتدا باید دلیل رویش موهای زائد و میزان رویش بررسی شود، در صورتی که رویش موهای زائد از حد معمول بیشتر شده و در زیبایی فرد اثرگذار باشد، نیاز به روش های درمانی برای رفع آن است،

اما در مورد انتخاب روش رفع موهای زائد باید این نکته بررسی گردد که آیا این رویش به دلیل بیماری های هورمونی یا مشکلاتی از این نظیر است، یا روتین بدنی یا تغذیه باعث رویش موهای زائد می شود، معمولا موهای زائد به دلایل هورمونی یا غیرهورمونی رشد می کنند،

در صورتی که دلیل ایجاد موهای زائد هر فرد دلایل هورمونی باشد، نمی توان با استفاده از متدهای لیزر درمانی اقدام به رفع آن ها کرد، بلکه ابتدا باید بیماری و مشکلی که منجر به رویش موهای اضافه می شود، درمان شده و سپس از روش لیزر درمانی استفاده گردد،

البته این به این معنی نیست که افراد دارای مشکلات هورمونی به هیچ وجه نمی توانند از لیزردرمانی برای رفع موهای زائد استفاده کنند، بلکه در صورت استفاده از هر روش درمانی با وجود اختلال هورمونی موهای زائد به سرعت رشد می کنند، بیمارانی که دچار این دست مشکلات هستند،

برای اثرگذاری بهتر لیزر درمانی باید همزمان با انجام این روش از درمان دارویی برای رفع اختلال هورمونی نیز استفاده کنند، لیزر و درمان دارویی به طور همزمان موهای ایجاد شده از قبل را از بین برده و از رویش مجدد موها نیز جلوگیری می کند.

مخاطب گرامی شما در حال مشاهده پست لیزر فول بادی چیست هستید.

عوامل غیرهورمونی مانند وراثت، آب و هوا

عوامل غیرهورمونی مانند وراثت، آب و هوا
عوامل غیرهورمونی مانند وراثت، آب و هوا

دیگر دلیل رشد موهای زائد و پرمویی بدن، عوامل غیرهورمونی مانند وراثت، آب و هوا و.. است، موهای زائدی که به این دلایل در بدن رشد می کنند، معمولا پاسخ بسیار مناسبی به لیزر درمانی دارند و در صورتی که این افراد از پوست روشن تر و موهای تیره و ضخیم تری نیز برخوردار باشند، شانس بالاتری برای رفع موهای زائد بدن به صورت دائمی دارند.

عوامل غیرهورمونی مانند وراثت، آب و هوا
عوامل غیرهورمونی مانند وراثت، آب و هوا

لیزر فول بادی به چه معناست؟

لیزر فول بادی به چه معناست؟
لیزر فول بادی به چه معناست؟

هنگامی که صحبت از لیز درمانی برای رفع موهای زائد پیش می آید، روش های مختلفی که برای انجام این کار وجود دارد، نیز مطرح می شوند، در مورد لیزر کردن موهای زائد همواره سوالات متعددی وجود داشته است، سوالاتی مانند، لیزر درمانی چند نوع دارد؟ برترین روش لیزر درمانی کدام است؟ لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی به چه روشی انجام می گیرد و سوالاتی دیگر از این دست، در مورد روش لیزر فول بادی می توان گفت که این روش مطمئن ترین و بهترین روش برای درمان موهای زائد است.

لیزر فول بادی بهترین روشی است که به وسیله آن دیگر نیازی به اصلاح و اپلاسیون مداوم بدن نیست و می توان با یک بار انجام این کار از شر موهای زائد خلاصی یافت.

لیزر فول بادی از نظر لغوی به معنی رفع موهای زائد تمام بدن است، این متد تاثیرگذارترین راه برای رفع موهای زائد است که مکانیسم آن به این شکل است که با گذشت زمان و بعد از چند جلسه استفاده از این لیزر موهای بدن نرم تر شده و رنگدانه های آن کمرنگ تر می شوند، رفع این موها تا دیده نشدن به طور کامل و نهایتا کندتر شدن رشد آن ها پیش می روند.

در این روش از انرژی نوری برای از بین بردن فولیکول موهای زائد استفاده می شود، فرآیندی که در روش فول بادی استفاده شده و موهای زائد را از بین می برد فوتوترمولیز نام دارد،

این فرآیند ریشه های زیر سطح پوست را مورد هدف قرار می دهد و با از بین بردن فولیکول آن ها از رویش مجدد آن ها جلوگیری می شود، لیزر فول بادی را می توان روی هر نوع پوست با هر رنگی استفاده کرد و از این نظر محدودیتی ندارد.

لیزر فول بادی به چه معناست؟
لیزر فول بادی به چه معناست؟

مزیت انجام لیزر فول بادی نسبت به روش های سنتی چیست؟

مزیت انجام لیزر فول بادی نسبت به روش های سنتی چیست؟
مزیت انجام لیزر فول بادی نسبت به روش های سنتی چیست؟

رفع موهای زائد دغدغه ای اساسی هم برای زنان و هم برای مردان است، همانگونه که در سایر مسائل زندگی انسان ها راحت ترین و با کیفیت ترین روش ها را برای برطرف مشکلات به وجود آوردند، در مورد زیبایی و دستیابی به زیبایی نیز راه های با کیفیت تری به عنوان جایگزین برای روش های سنتی شکل گرفته است،

بهترین تکنیک برای افرادی که از روش های سنتی و قدیمی رفع موهای زائد خسته شده اند و انجام مداوم این کار برای آن ها سخت است، رفع موهای زائد با استفاده از لیزر فول بادیست.

روش های سنتی و قدیمی معایب و عوارضی زیادی دارند

روش های سنتی و قدیمی معایب و عوارضی زیادی دارند، به عنوان مثال بیشتر این روش ها باعث حساسیت پوستی شده و در دراز مدت باعث چروک شدن پوست می شوند،

همچنین روش هایی که با استفاده از مواد داغ مانند موم موهای زائد را از بین می برند پوست را دچار زخم و سوختگی می کنند، اما اصلی ترین مشکلی که رفع موهای زائد به شکل سنتی دارد، عدم کنترل رشد مجدد موهاست، با استفاده از روش های سنتی در مدت زمانی کوتاه این موها مجددا رشد می کنند،

همچنین برخی از روش ها باعث رشد بیشتر موها در رویش مجدد می گردد، به عنوان مثال یکی از روش های رفع موهای زائد تراشیدن است که مشکلاتی نظیر زخم و سوزش دارد، به علاوه در بعضی از افراد موهای زائد بعد از تراشیدن به شکل ضخیم تر و تیره تر رشد می کنند،

اما در روش لیزر فول بادی، بدون درد و اثرات سوی پوستی موها از بین رفته و با نفوذ اشعه ها به لایه زیرین پوست بافت موها تخریب شده و از رشد مجدد آن ها جلوگیری می گردد.

روش های سنتی و قدیمی معایب و عوارضی زیادی دارند
روش های سنتی و قدیمی معایب و عوارضی زیادی دارند

لیزر فول بادی در خانم ها چه قسمتهایی از بدن را شامل می شود؟

لیزر فول بادی در خانم ها چه قسمتهایی از بدن را شامل می شود؟
لیزر فول بادی در خانم ها چه قسمتهایی از بدن را شامل می شود؟

تقریبا تمام بخش های بدن را می توان با استفاده از روش لیزر فول بادی از موهای زائد پاکسازی کرد، با این حال در خانم ها و آقایان این قسمت ها تفاوتی جزئی دارد، در خانم ها لیزر فول بادی بیشتر در ناحیه ران ها به طور کامل انجام می گیرد،

هم چنین دست ها از کتف تا سر انگشتان را می توان با استفاده از روش فول بادی لیزر کرد، ساق پا، زیر بغل، خط شکل و دور ناف از دیگر ناحیه هایی هستند که به روش فول بادی لیزر شده و موهای زائد آن از بین می روند، هم چنین نواحی تناسلی یا خط بیکینی را نیز می توان به وسیله لیزر فول بادی پاکسازی کرد،

روی باسن و دور سینه نیز از جمله قسمت هایی هستند که به روش فول بادی و لیزر شده و موهای زائد این قسمت ها به طور دائمی از بین می رود، تمام سطح کمر را نیز می توان در خانم ها با استفاده از لیزر فول بادی از موهای زائد عاری کرد، بهتر است، این لیزر در نواحی نزدیک چشم یا نواحی از بدن که دچار زخم است، استفاده نشود.

لیزر فول بادی در خانم ها چه قسمتهایی از بدن را شامل می شود؟
لیزر فول بادی در خانم ها چه قسمتهایی از بدن را شامل می شود؟

لیزر فول بادی در آقایان چه قسمتهایی را شامل می شود؟

لیزر فول بادی در آقایان چه قسمتهایی را شامل می شود؟
لیزر فول بادی در آقایان چه قسمتهایی را شامل می شود؟

انجام لیزر فول بادی در مردان تاثیر بهتری نسبت به بانوان دارد، دلیل این امر نیز این است که این لیزر در آقایان در تمامی بدن به یک اندازه اثرگذار بوده و خوب عمل می کند، نتایج ناشی از لیزر فول بادی در آقایان نیز همانند خانم ها طولانی مدت و معمولا مادام العمر است.

استفاده از لیزر فول بادی در آقایان تقریبا مشابه خانم هاست و همان نواحی که در خانم ها قبول لیزر شدن است، را در مردان نیز می توان لیزر کرد،

در آقایان رفع موهای زائد در ناحیه ی دست، هر دو پا، بخش شکم، اطراف کمر و همه ی پشت، صورت، زیر بغل، قسمت تناسلی و باسن را می توان با کمک گرفتن از لیزر فول بادی انجام داد. لیزر فول بادی در آقایان بسیار کارآمد و موثر است.

لیزر فول بادی در آقایان چه قسمتهایی را شامل می شود؟
لیزر فول بادی در آقایان چه قسمتهایی را شامل می شود؟

در جلسه اول لیزر فول بادی چه اتفاقاتی می افتد؟

در جلسه اول لیزر فول بادی چه اتفاقاتی می افتد؟
در جلسه اول لیزر فول بادی چه اتفاقاتی می افتد؟

چگونگی انجام لیزر فول بادی یا هر نوع لیزری سوال اساسی تمام افرادیست که می خواهند این روش را برای رفع موهای زائد خود انتخاب کنند.

رفع موهای زائد از طیف های نوری برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می نماید

لیزر فول بادی برای رفع موهای زائد از طیف های نوری برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می نماید، فولیکول ها محل ذخیره سازی رنگدانه ها هستند، رنگدانه هایی که در این بخش وجود دارند، بر اثر حرارت ناشی از لیزر گرم شده و به مرور زمان از بین می روند، قدرت و سرعت انرژی نور به گونه ایست که در عرض چند ثانیه چندین فولیکول مو از بین می رود، به همین علت با قطر کمی مانند 8 میلی متر می توان سطح وسیعی از بدن را پاکسازی کرد.

جلسه اول لیزر فول بادی، بعد از اینکه فرد آمادگی اولیه را کسب کرده و اقدامات لازم نظیر تست های پوستی و آزمایشات هورمونی را انجام داد آغاز می شود، پزشک یا متخصص لیز درمانی بعد از روشن کردن دستگاه و فعال سازی، اشعه لیزر را به بخش های مختلف بدن می تاباند، انرژی نامحسوس این اشعه بالاست،

به همین دلیل به راحتی می تواند به بخش های زیرین پوست نفوذ کرده و فولیکول های مو را از ریشه می سوزاند، انجام این روش بدون درد و احساس گرماست و فرد بدون هیچ حس ناخوشایندی موهای زائد خود را از دست می دهد.

جلسه اول لیزر فول بادی بسته به آمادگی فرد تا چهل و پنج دقیقه زمان می برد، معمولا قمست های مختلف بدن زمان های متفاوتی را برای انجام این نوع لیزر نیاز دارند، به عنوان مثال لیزر موهای زیر بغل کمتر از 5 دقیقه و موهای ناحیه بیکینی حدود ده دقیقه زمان می برد.

رفع موهای زائد از طیف های نوری برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می نماید
رفع موهای زائد از طیف های نوری برای از بین بردن فولیکول های مو استفاده می نماید

لیزر کردن کل بدن چقدر زمان می برد؟

لیزر کردن کل بدن چقدر زمان می برد؟
لیزر کردن کل بدن چقدر زمان می برد؟

لیزر کردن معمولا موهای فعال و در مرحله رشد را از بین می برند به همین دلیل لیزر کردن کل بدن معمولا چند هفته و در طی چند مرحله انجام می شود، در مناطقی که تحت درمان لیزر قرار می گیرد، امکان رشد مجدد موها وجود ندارد.

معمولا بعد از انجام اولین جلسه لیزر درمانی برخی از موها در قسمت های نازک تر پوست فورا از بین رفته و می افتند، ولی بیشتر موهای بدن تا دو هفته بعد از قرار گیری تحت اثر لیزر نابود می شوند، اولین اثر قطعی لیزر تقریبا دو هفته بعد از اولین قرار گیری تحت تاثیر اشعه مشخص می گردد،

این امکان وجود دارد که تا دو هفته اول هیچ نتیجه ای مشاهده نشود

بنابراین در بعضی از مراجعه کنندگان این امکان وجود دارد که تا دو هفته اول هیچ نتیجه ای مشاهده نشود و بعد از گذشت دو هفته موها سست شده و در درجه اول نازک و کمرنگ شوند و رشد کمتری نسبت به قبل داشته باشند،

سپس در هر بار لیزر درمانی، تراکم موهای زائد کمتر شده تا این که تمام سطح های قرار گرفته تحت اثر لیزر خالی از موهای زائد می شوند، معمولا موهای زائد تیره و با ضخامت بیشتر، زودتر از موهای با روشنایی بیشتر از بین می روند،

هم چنین در افرادی که پوست آن ها روشن تر است، اثر لیزر درمانی سریع تر و بیشتر است، لیزر درمانی معمولا روی موهای بور و کم رنگ تاثیر کمی داشته و در صورتی که فردی دارای این مدل موها باشد، با تکمیل جلسات لیزر درمانی نهایتا تا 40 درصد موهای زائد خود را از دست می دهند.

اغلب اوقات بسته به ناحیه و اندازه قسمتی که تحت لیزر قرار می گیرد، جلسه های برای از بین رفتن کامل موهای زائد بین 5 تا 10 جلسه است، معمولا پس از هر جلسه لیزر درمانی پوست نرم و لطیف می شود.

لیزر فول بادی چه نوع موهایی را از بین می برد؟

لیزر فول بادی چه نوع موهایی را از بین می برد؟
لیزر فول بادی چه نوع موهایی را از بین می برد؟

همان طور که تا این جا گفته شد، لیزر فول بادی یکی از ساده ترین و سریع ترین راه ها برای خلاصی از دست موهای زائدیست که از بین نمی روند یا بعد از هر بار پاکسازی با قدرت بیشتری رویش دارند، روش هایی مانند شیو، اپیلاسیون و… علاوه بر زمان بر بودن و هدر دادن وقت، درد یا آسیب های مختلفی برای پوست دارند، درحالی که لیزر هیچ کدام از این مشکلات را ندارد، یک جلسه لیزر درمانی معمولا بیش از یک ساعت زمان نمی برد و در هر جلسه میزان مشخصی از موها از بین رفته و ریزش می کنند

لیزر فول بادی چه نوع موهایی را از بین می برد؟
لیزر فول بادی چه نوع موهایی را از بین می برد؟

لیزر فول بادی برای تمامی قسمت های بدن مورد استفاده قرار می گیرد و محدودیتی از نظر جنسیت یا رنگ و نوع پوست ندارد، اما این دغدغه برای افراد وجود دارد که آیا ممکن است، در صورت برخورد اشعه با بدن، موهای ابرو یا سر نیز تحت تاثیر اشعه لیزر ریزش کنند؟ پاسخ به این سوال نیازمند اطلاع از روش لیزر فول بادیست و نوع موهایی که با این روش از بین می روند.

شما در حال مطالعه پست لیزر فول بادی چیست هستید.

در بدن انسان دو نوع مو وجود دارد

در بدن انسان دو نوع مو وجود دارد، یک نوع از موهای بدن ترمینال نام داشته و نوع دیگر آن ولوس است، موهای ولوس به غیر از کف دست و پا، سایر قسمت های بدن را تحت پوشش قرار می دهند، این موها نرم، کوتاه، روشن است و تقریبا تمام بدن با این موها پوشیده شده است، موی ولوس حالتی پرز مانند دارد و معمولا به دلیل رنگ خاصی که دارد، دیده نمی شود، در سوی دیگر موی ترمینال وجود دارد که از موی ولوس ضخیم تر است و رنگدانه های آن تیره تر هستند،

این موها معمولا در زیبایی اثرگذار هستند و بیشتر افراد مایلند که این مدل موها را به طور کامل از بین ببرند، این موها بیشتر در ساق پا، زیر بغل، ناحیه تناسلی، در بعضی افراد پشت لب رویش دارند.

لیزر معمولا ملانین موجود در موها را هدف قرار می دهد، بنابراین از بین بردن فولیکول موهای تیره ساده تر است، در عین حال اشعه لیزر به دلیل قدرت نامحسوسی که دارد، تنها محدوده کمی که تحت تاثیر اشعه قرار گرفته را پوشش می دهد و به موهای سایر قسمت ها مانند سر و ابرو آسیبی نمی رساند.

در بدن انسان دو نوع مو وجود دارد
در بدن انسان دو نوع مو وجود دارد

امیدواریم تا اینجا از مطالعه پست لیزر فول بادی چیست اطلاعان خوبی کسب کرده باشید.

لیزر فول بادی در چه شرایطی ممنوع است؟

لیزر فول بادی در چه شرایطی ممنوع است؟
لیزر فول بادی در چه شرایطی ممنوع است؟

در بعضی از شرایط خاص استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد مناسب نیست و در صورت وجود حساسیت یا مشکلات زمینه ای ممکن است، فرد را دچار مشکلاتی کند،

در واقع بعضی از افراد برای استفاده از لیزر درمانی نیازمند مجوز پزشک و بررسی پیش از انجام این کار هستند، گروهی که لیزر فول بادی برای آن ها ممنوع است، زنان باردار یا شیر ده، افرادی که سابقه بیماری های تشنج یا صرع دارند، افرادی که دارای عفونت در ناحیه مورد نیاز به لیزر دارند، افرادی که موهای دچار زالی و موهای سفید دارند

و همچنین افرادی که دارای موهای قرمز می باشند، افرادی که مدت کمی از برنزه کردن پوستشان می گذرد، مصرف کنندگان بعضی از داروهای خاص و همچنین افرادی که داروهای مصرفی آن ها، قرار گرفتن در معرض نور خورشید را برای آن ها ممنوع کرده است، می باشند،

البته در مورد افرادی که موهای زائد در آن ها به دلیل بیماری های هورمونی به وجود می آید، مانند زنانی که مشکلات مربوط به تخمدان داشته و منجر به رویش بی رویه موها می شود، نیز بهتر است، پیش از لیزر فول بادی یا همزمان با انجام این کار جهت رفع اختلال هورمونی دارو مصرف کنند.

لیزر فول بادی در چه شرایطی ممنوع است؟
لیزر فول بادی در چه شرایطی ممنوع است؟

جمع بندی مطلب

جمع بندی مطلب
جمع بندی مطلب

لیزر فول بادی به معنای لیزر کل بدن که شامل دستها ، پاها ، صورت ، بیکینی، زیربغل، نیم تنه جلو، کمرو … میشود است. لیزر فول بادی نیز میتواند مناسب افرادی باشد که در تمام نقاط بدن دچار رشد موهای زائد هستند.

در این روش شما با انجام دوره های درمانی لیزر و با صرف هزینه ای که ممکن است در نگاه اول زیاد باشد ، نتایجی پایدار و ماندگار از کاهش رشد سرعت موهای خود بگیرید. این که شما دارای موهایی ضخیم هستید یا موهایی نازک تفاوتی در انجام لیزر نمیکند. فقط در این باره باید حتما با پزشک متخصص خود صحبت کرده و زیر نظر وی بهترین دستگاه را برای انجام لیزر انتخاب کنید.

از بهترین دستگاه های شناخته شده در دنیا میتوان به دستگاه الکساندرایت کندلا اشاره کرد. این دستگاه پر قدرت میتواند در طی 6 تا 8 جلسه معجزاتی در رفع موهای زائد برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین دستگاه الکساندرایت موتوس مناسب افرادی با رنگ پوست تیره میباشد. این افراد از دستگاه موتوس بیشترین نتیجه را خواهند گرفت. البته با پیشرفت روز افزون دستگاه ها بهترین راه انتخاب دستگاه مشاوره از دکتر متخصص است.

در دوره انجام لیزر مراقبت های قبل و بعد از آن را باید حتما در نظر داشته باشید و به آن عمل کنید.

قبل از انجام لیزر باید حتما حداقل یک ماه از حمام آفتاب و برنزه کردن پوست جلوگیری به عمل بیاورید و تا زمانی که اثرات آنها نیز رفع نشده است اقدام به لیزر نکنید.

همچنین حداقل تا یک هفته در معرض تابش نور خورشید قرار نگیرید. در دوره لیزر سعی کنید از درآوردن موهای خود از ریشه جلوگیری کرده و فقط در صورت نیاز موهای خود را شیو کنید. قبل از انجام لیزر لازم است موهای خود را شیو کرده و هیچ گاه آنان را از ریشه در نیاورید.

بعد از لیزر سعی کنید برای کاهش درد از کرم های بی حسی و پس از آن برای کاهش علائم پدیدار شده از کمپرس یخ استفاده کنید. یک هفته پس از لیزر قادر خواهید بود از اسکراب های صورت برای پاکیزگی و تخلیه منافذ باز پوست استفاده کنید.

نکته

این نکته را توجه داشته باشید اسکراب میتواند شما را در نتیجه ای بهتر از لیزر همواره یاری کند. زیر نظر پزشک و مناسب با نوع پوست خود سعی کنید از اسکراب صورت نیز استفاده کنید.

حداقل تا چهار ساعت پس از انجام لیزر از شست و شوی پوست خود اجتناب کرده و تا 24 ساعت پس از لیزر استفاده از هر نوع مواد شوینده را برای خود منع کنید. در صورتی که دارای علائمی ناگهانی شدید حتما به پزشک متخصص مراجعه کرده و یا عکس محل مورد نظر را برای پزشک خود ارسال کنید.

تمامی مراقبت های قبل و بعد از لیزر که ذکر شده و توسط پزشک بیان میشود برای نتیجه بهتر شما از لیزر درمانی و همچنین کاهش علائم احتمالی در پوست شماست. لذا حتما در این دوره موارد ذکر شده را انجام دهید.

از اینکه تا انتهای پست لیزر فول بادی چیست با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم از مطالعه مقاله لیزر فول بادی چیست اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

۳ پاسخ

  1. ممنون. من اومدم کلینیکتون و عالی بود. هم خیلی خوشبرخورد بودین و هم کارم عالی انجام شد.

  2. سلام و خدا قوت می گم بهتون.
    من با ولع تمام مقاله لیزر رو مطالعه کردم و اتفاقا دنبال یک جای خوب برای لیزر فول بادی می‌گشتم که با یک سرچ ساده با مقاله کامل شما برخوردم.
    برای زیبایی و داشتن پوستی صاف به نظرم به جای استفاده از مواد موم و اسپری و اپلاسیون و … بهتره که یک بار برای همیشه لیزر انجام بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید