منو
لوگو دکتر زرگنج

میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

161 930 22 021

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

لیزر فول بادی چیست

زیبایی به سبک را امتحان کنید

لیزر فول بادی چیست

در این مطلب میخواهیم درباره لیزر فول بادی چیست ؟ با شما مفصلا صحبت کنیم.

لیزر فول بادی چیست
لیزر فول بادی چیست

اگر مایل به انجام لیزر فول بادی هستید می توانید به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مقاله درج شده است تماس بگیرید

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

  • لیزر فول بادی چیست ؟
  • مزایای لیزر فول بادی چیست ؟
  • معایب لیزر فول بادی چیست ؟
  • مراقبت قبل از لیزر چیست ؟
  • مراقبت بعد از لیزر چیست ؟
  • دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟
  • چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟
  • جمع بندی مطلب

 

لیزر فول بادی چیست؟

لیزر فول بادی به معنای لیزر کل بدن است. افرادی که به دلایل بهم ریختگی هورمون و یا وراثت دچار موهایی ضخیم و زائد هستند میتوانند از این شیوه درمانی برای درمان قطعی موهای زائد استفاده کنند. در واقع لیزر موهای زائد در چندین مرحله 8 تا 10 جلسه ای و یا بنا به تشخیص پزشک مربوطه ممکن است بیشتر به طول بیانجامد.

فرد در این دوره درمان نباید موهای خود را به هر طریقی از ریشه در آورد چون اینکار باعث کاهش موهای زائد برای مدتی خواهد شد و عمل انجام لیزر تاثیرات خود را بر ریشه مو نخواهد گذاشت.

لیزر فول بادی چیست؟
لیزر فول بادی چیست؟

البته بهتر است قبل از انجام دوره لیزر حتما با پزشک مربوطه پوست و مو مشاوره ای داشته و زیر نظر پزشک مربوطه اقدام به انجام لیزر بدن کنید. در این مشاوره باید شما ضمن نشان دادن ضخامت و نوع موهای زائد به پزشک ، اگر دارویی مصرف میکنید حتما به پزشک اطلاع داده و تمامی دستورات دکتر پوست و مو را رعایت کنید.

اگر در دوره انجام مراحل لیزر دچار حالاتی ناگهانی شده اید ، مانند حساسیت های پوستی یا خارش بسیار زیاد و … بهتر است هر چه سریع تر پزشک خود را در جریان قرار دهید. در این جلسات لازم است شما قبل از انجام هر جلسه موهای خود را شیو کرده و به هیچ طریقی مانع رشد طبیعی موهای خود نشوید.

 

مزایای لیزر فول بادی چیست؟

هزینه کمتر :

یکی از مزایای انجام لیزر فول بادی صرف هزینه ای پایین تر نسبت به بقیه شیوه های رفع موهای زائد است. لیزر فول بادی به دلیل پایداری زیاد و صرف هزینه ای که در ظاهر زیاد است. میتواند شما را تا آخر عمر از انجام انواع روش های رفع مو با هزینه های مختلف بی نیاز کند.

اگر شما هم از هزینه های زیاد و انجام روش های رفع مو با نتایج محدود و یا عوارض خسته شده اید لیزر موی زائد ایده آل ترین روش برای رفع همیشگی موهای زائد شماست.

روشی های دردناکی مانند اپیلاسیون که تا آخر عمر نتایج محدودی به همراه خواهد داشت علاوه بر هزینه زیاد ، دردناک و همچنین زمانی بسیار محدود شما را از موهای زائد بی نیاز خواهد کرد. با توجه به روش های شیو که اثر گذاری فوق العاده کمی دارند و همچنین اپیلاسیون های دردناک ، بهترین و قطعی ترین روش رفع مو انجام لیزر موی زائد است.

سرعت رشد :

اگر شما از روش شیو کردن یا اپیلاسیون استفاده کرده باشید حتما میدانید که این روش ها علاوه بر ازدیاد مو و ضخامت آنها باعث افزایش رشد سرعت مو میشوند. روشی مانند استفاده از انواع تیغ و ژیلت علاوه بر سرعت رشد مو احتمال بریدگی با تیغ را نیز به همراه خواهد داشت.

همچنین اپیلاسیون نیز درمان قطعی مو نخواهد بود و مادام العمر حدود هر ماه یک الی دو بار نیاز به اپیلاسیون خواهید داشت. اما روشی مانند لیزر مو ، علاوه بر نتایج طولانی مدت و همیشگی سرعت رشد مو را برای شما کاهش خواهد داد. با انجام لیزر شما دیگر مویی نخواهید داشت یا سرعت رشد آنان به حداقل خواهد رسید.

کاهش ضخامت موها :

اگر شما هم پیگیر انجام لیزر و اثرات آن بوده باشید حتما اطلاع دارید که تمامی موها با لیزر رفع نخواهند شد. در واقع بعضی از موها بعد از مدتی شاید چندین سال رویش خواهند داشت.

اما مسئله ای که باید مطرح شود این است که این موها دارای ضخامتی بسیار کم هستند به صورتی که شاید اصلا دیده نشوند. در اینجا این یکی از مزیت های لیزر موهای زائد به حساب می آید چون با کاهش رشد و ضخامت موها شما دیگر نیازی به لیزر یا انجام روش های رفع مو را نخواهید داشت.

کاهش ضخامت موها :
کاهش ضخامت موها :

درد کمتر :

اگر شما برای رفع موی زائد روش هایی مانند وکس یا استفاده از انواع روش های اپلاسیون را تجربه کرده باشید حتما اطلاع دارید که درد ناشی از کشیده شدن مو بسیار زیاد است. یکی دیگر از مزیت های روش رفع مو با لیزر ، درد بسیار کم آن است. در طول دوره لیزر موها شما درد خواهید داشت اما با استفاده از بی حس کننده ها یا استفاده از یخ میتوانید این درد را کاهش دهید.

درد کمتر :
درد کمتر :

البته با افزایش جلسات این درد به مرور زمان کاهش خواهد یافت. به هر حال درد بسیار کمی که در هنگام انجام لیزر تجربه خواهید کرد با درد اپیلاسیون یا موکن های برقی قابل مقایسه نیست.

معایب لیزر فول بادی چیست؟

قرمزی و تحریک پوست :

یکی از عوارض انجام لیزر فول بادی این است که در نواحی حساس ممکن است شما دچار قرمزی پوست خود شوید. البته بسته به نوع پوست هر فرد ممکن است این عوارض دچار کاهش یا شدت شود.

برای انجام لیزر بهتر است شما از قبل با دکتر مشاور ، مشورت کرده ، با توجه به نوع پوست و نواحی که قصد لیزر دارید بهترین روش یا آمادگی قبل از لیزر را انجام دهید. توجه داشته باشید که هر گونه عامل ناگهانی یا شدت در عوارض احتمالی را باید فورا با پزشک متخصص در میان گذاشته و به مراقبت های لازم را حتما انجام دهید.

هزینه بالا :

یکی دیگر از معایب لیزر صرف هزینه بسیار زیاد است. شاید این هزینه در نگاه اول زیاد باشد اما نتیجه همیشگی آن شک انجام را از بین خواهد برد. هزینه هایی که برای اپیلاسیون یا روش های دیگر از بین بردن موهای زائد صرف میشود با توجه به ناپایداری نتیجه مطلوب آنها ، نسبت به هزینه لیزر بسیار بیشتر خواهد شد. همچنین شما دیگر نیازی به تکرار آن در فواصل کوتاه نخواهید داشت. آنچه در اینجا مورد بحث است هزینه ای نسبتا بالاست که منجر به نتیجه ای پایدار و همیشگی خواهد شد.

ممکن است شما نیز معایب یا عوارض دیگری از لیزر را تجربه کنید تمامی موارد ذکر شده ممکن است به وجود بیایند ، بهترین راه این است که قبل و بعد از انجام لیزر حتما با پزشک متخصص مشاوره ، نتایج حاصله را به اطلاع وی برسانید.

 

مراقبت قبل از لیزر چیست ؟

مراقبت قبل از لیزر چیست ؟
مراقبت قبل از لیزر چیست ؟

در نیاوردن موها از ریشه:

یکی از نکاتی که باید قبل از انجام لیز به آن دقت لازم شود این است که حداقل از سه هفته قبل از شروع لیزر نباید موهای خود را اپیلاسیون یا به هر روشی دیگر باعث درآمدن موها از ریشه شوید. در این مدت فقط میتوانید موهای خود را شیو کنید. استفاده از ژیلت و شیو کردن موها در طول دوره لیزر هم باید رعایت شود.

هیچ گاه در این دوره نباید موهای خود را از ریشه بیرون آورید. سعی کنید حتما با توجه به ضخامت موها ، ابتدا موهای ضخیم خود را لیزر کنید بعضی از دستگاه ها مناسب برای موهای نازک یا کرکی نیستید و نتیجه عکس در پی خواهد داشت. حتما قبل از شروع دوره لیزر درمانی به پزشک متخصص مراجعه کرده و با توجه به نوع پوست و ضخامت موها ، مراقبت های قبل و بعد از لیزر را انجام دهید.

در نیاوردن موها از ریشه:
در نیاوردن موها از ریشه:

برنزه نکردن :

حداقل از یک ماه قبل از شروع لیزر سعی کنید پوست خود را برنزه نکنید و حمام آفتاب نگیرید. قرار نگرفتن در معرض تابش اشعه خورشید یکی دیگر از نکاتی است که باید حتما به آن عمل کنید.

بی توجهی به این موضوع میتواند منجر به سوختگی و اثراتی جبران ناپذیر در پوست شما شود. اگر تجربه برنزه کردن و حمام آفتاب داشته اید حتما این موضوع را با پزشک خود در میان گذاشته و تا بعد از ، از بین رفتن اثرات آن از لیزر پوست خود جدا خودداری کنید.

 

مراقبت بعد از لیزر چیست ؟

مراقبت بعد از لیزر چیست ؟
مراقبت بعد از لیزر چیست ؟

استفاده از کمپرس یخ :

کمپرس یخ یکی از مواردی است که بعد از انجام لیزر میتوان از آن بهره برد. اگر شما دارای پوستی حساس باشید حتما بعد از لیزر دچار قرمزی یا احساس درد در هنگام انجام لیزر شده اید. کمپرس یخ میتواند به کمک شما بیاید.

میتوانید بعد از مشورت با پزشک خود در صورت نداشتن منع ، از کمپرس یخ برای کاهش قرمزی پوست و بهبود سریع علائم به وجود آمده کمک بگیرید. همچنین کمپرس یخ میتواند در کاهش دردهای ایجاد شده به شما بسیار کمک کرده و برگشت پذیری به حالت اولیه پوست را برای شما تسریع ببخشد.

در نیاوردن موها :

یکی دیگر از مراقبت های بعد از لیزر اجتناب از کندن موهاست. در این دوره درمانی میتوانید از تیغ یا ژیلت برای شیو موهای خود استفاده کنید. اما هر روشی که منجر به درآمدن موها از ریشه شود ، باعث خواهد شد فولیکول موهای شما از حالت طبیعی خارج شده ، در نتیجه انجام عمل لیزر برای حذف دائمی موها بسیار ناموفق و بی نتیجه خواهد شد.

روش درمانی لیزر تاثیرات بینظیری در فولیکول موها خواهد گذاشت و در آوردن مو از ریشه کاملا نتیجه ای بی ثمر در پی خواهد داشت. حداقل تا سه روز اول بعد از لیزر از کشیدن تیغ یا ژیلت بر سطح پوست خود اجتناب کنید. زیرا ممکن است پوست شما دچار تورم یا پوسته پوسته شدن باشد و این کار باعث تحریک بیشتر پوست ، همچنین ایجاد زخم در سطح پوست شما کند.

در نیاوردن موها :
در نیاوردن موها :

کاهش درد :

درد در هنگام لیزر یکی از سوالاتی است که پیوسته پرسیده میشود. انجام لیزر ممکن است همراه با درد یا سوزش باشد اما این درد در مقایسه با دردهای اپیلاسیون و … بسیار ناچیز است. برای کاهش درد در هنگام لیزر میتوانید از کرم های بی حس کننده و یا از کمپرس یخ قبل از انجام لیزر استفاده کنید.

البته همانطور که گفتیم در طی جلسات شدت درد کاهش یافته و به راحتی لیزر درمانی انجام خواهد شد. برای کاهش درد میتوانید از دکتر خود بخواهید قبل از لیزر با توجه به پوست و نوع موهای شما از کرم های بی حس کننده استفاده کنند.

اسکراب پوست :

یک هفته بعد از لیزر درمانی میتوانید از اسکراب های مناسب پوست خود استفاده کنید. استفاده کردن از اسکراب میتواند روند بهبودی را برای شما سرعت ببخشد. اسکراب باعث خواهد شد ریزش موهای شما با سرعت بیشتری انجام شده و همچنین از پوست شما محافظت خواهد کرد.

اگر دچار خارش یا سوزش بعد از لیزر شدید بهتر است این موضوع را با پزشک خود در جریان بگذارید و سعی کنید تا برطرف شدن این علائم از اسکراب استفاده نکنید. در صورتی که این علائم را ندارید اسکراب کمک میکند سطح پوست شما تمیز شده و منافذ باز پوست به راحتی بسته شوند. همچنین استفاده از اسکراب ها باعث کاهش چین چروک پوست شده و تاثیرات شگفت انگیزی در دوره لیزر درمانی شما خواهد داشت.

عدم شست و شو :

حداقل تا 4 ساعت پس از انجام لیزر نباید به صورت و محل های لیزر شده آب بزنید. سعی کنید در این مدت از شست و شو با آب هم پرهیز کنید. زیرا این کار سبب تحریک پوست و ایجاد علائم ناگهانی خواهد شد. محل لیزر شده برای تاثیرگذاری بیشتر و بهتر باید حداقل تا 4 ساعت مورد شست و شو قرار نگیرید.

همچنین شست و شو با مواد شوینده تا 24 ساعت پس از لیزر نیز باید رعایت شود. استفاده از صابون یا شامپو حتی متناسب با نوع پوست شما فقط میتواند علائم بیشتری را برای شما ظاهر کند ، همچنین سبب اختلال در روند درمانی شما نیز خواهد شد.

 

فاصله بین جلسات رعایت شود :

فاصله بین جلسات یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در بهبودی سریع شماست. اینکه تعداد و فاصله دقیق جلسات چقدر باید باشد ، زیر نظر پزشک و با توجه به نوع و مقدار ضخامت موهای شما تعیین خواهد شد. اما معمولا در ماه یک بار شما نیاز به انجام لیزر خواهید داشت.

در طول دوره حتما سعی کنید فواصل منظم را رعایت کرده و به درمان خود اهمیت بسزایی بدهید. اینکه شما بتوانید فواصل منظم را رعایت کنید در واقع لطف بزرگی به خود کرده اید. زیرا عدم رعایت فواصل ممکن است زمان مناسبی را برای رویش موهای از دست رفته کند.

کرم ضد جوش :

تمامی علائم ذکر شده با توجه به نوع پوست فرد ممکن است متغییر باشد ، همچنین شدت آن نیز بستگی به پوست شما دارد. قبل از لیزر تمامی علائم احتمالی را از پزشک خود سوال کرده و به دنبال راهی برای کنترل آنها باشید. در بعضی از افراد به دلیل حساسیت بالای پوستی میتوان شاهد جوش های زیاد شد.

در صورت وقوع این شرایط حتما به پزشک خود مراجعه و در صورتی که شرایط ویزیت حضوری را ندارید حتما عکس محل را برای پزشک خود ارسال کنید. در صورت نیاز و طبق دستور پزشکتان حتما از یک لایه کرم های ضد جوش استفاده کنید. همچنین در صورت سهل انگاری امکان دارد جای بعضی از جوش ها یا اسکارها بر پوست شما باقی بماند. حتما مورد پیش آمده را اطلاع و به دنبال راهی برای کنترل آن باشید.

 

دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟

سوالات زیادی برای انتخاب دستگاه های انجام لیزر وجود دارد. همیشه دستگاه هایی با معایب و مزایای زیادی برای انتخاب وجود دارد. مثلا اگر شما دارای موهایی ضخیم و مشکی باشید میتوانید از دستگاه الکساندرایت کندلا استفاده کنید و نتیجه ای عالی بگیرید اما اگر دارای موهایی کرکی و نازک هستید در این باره باید با پزشک خود بهترین روش را انتخاب کنید. ما میخواهیم در ادامه به معرفی بهترین دستگاه های لیزر مو اشاره کنیم.

دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟
دستگاه های انجام لیزر فول بادی چیست ؟

الکساندرایت کندلا:

یکی از بهترین و موثرترین دستگاه های لیزر شناخته شده در دنیاست. این دستگاه با قابلیت نفوذ بالا میتواند شما را از موهای زائد ضخیم با رنگ تیره برای همیشه خلاص کند.

این دستگاه با قابلیت بسیار بالایی که در جذب ملانین دارد به راحتی و در کمترین زمان شما را برای داشتن پوستی صاف و بدون مو همراه میکند. به گفته برخی از صاحب نظران این دستگاه پرقدرت ترین و تاثیرگذاترین دستگاه تا کنون شناخته شده برای رفع موهای زائد شماست.

دستگاه دایود :

این دستگاه در طی سال های اخیر بعد از دستگاه الکساندرات موثرترین دستگاه مورد استفاده است. همچنین این دستگاه دارای طول موج و قدرت جذب ملانین کمتری نسبت به الکساندرایت است. این دستگاه مناسب برای افرادی با پوست تیره است همچنین اگر فردی تجربه کافی در کار با این دستگاه ها را نداشته باشد میتواند پوست فرد درمان شونده را دچار تحریک و یا سوختگی کند.

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

یکی دیگر از سوالاتی که پیوسته پرسیده میشود این است که نتایج ماندگار در کاهش موهای زائد چه زمانی پدیدار میشود ؟ این کاملا بستگی به دستگاه انتخاب شده و با توجه به ضخامت و نوع پوست فرد دارد.

شما باید حتما قبل از انجام لیزر با پزشک متخصص مشورت و در این باره از وی پرس و جو کنید. ممکن است ضخامت مو در شما بسیار زیاد باشد در این حالت دستگاهی مانند الکساندرایت میتواند به سرعت به کمک شما بیاید. این دستگاه که مناسب افراد با رنگ پوست روشن و موهایی ضخیم است میتواند نتیجه ای کاملا شگفت انگیز برای شما به ارمغان بیاورد.

چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟
چه زمانی نتایج ماندگار ظاهر میشوند ؟

در این دستگاه شما بعد از 4 الی 6 جلسه درمانی میتوانید کاهش بسیاری در رشد موهای خود ببینید همچنین سرعت رشد موها در شما کاهشی چشمگیری خواهد داشت. البته این مورد کاملا بستگی به نوع مو و مراقبت های بعد از لیزر شما دارد.

اگر شما موهای خود را به روش های ذکر شده از ریشه در آورید. ممکن است نتیجه در ابتدا برای شما مثبت باشد و بعد از اتمام دوره لیزر مجددا شاهد رشد موهای خود باشید. لذا حتما مراقبت های قبل و بعد از لیزر را کاملا انجام دهید.

جمع بندی مطلب

لیزر فول بادی به معنای لیزر کل بدن که شامل دستها ، پاها ، صورت ، بیکینی، زیربغل، نیم تنه جلو، کمرو … میشود است. لیزر فول بادی نیز میتواند مناسب افرادی باشد که در تمام نقاط بدن دچار رشد موهای زائد هستند.

در این روش شما با انجام دوره های درمانی لیزر و با صرف هزینه ای که ممکن است در نگاه اول زیاد باشد ، نتایجی پایدار و ماندگار از کاهش رشد سرعت موهای خود بگیرید. این که شما دارای موهایی ضخیم هستید یا موهایی نازک تفاوتی در انجام لیزر نمیکند. فقط در این باره باید حتما با پزشک متخصص خود صحبت کرده و زیر نظر وی بهترین دستگاه را برای انجام لیزر انتخاب کنید.

از بهترین دستگاه های شناخته شده در دنیا میتوان به دستگاه الکساندرایت کندلا اشاره کرد. این دستگاه پر قدرت میتواند در طی 6 تا 8 جلسه معجزاتی در رفع موهای زائد برای شما به ارمغان بیاورد. همچنین دستگاه الکساندرایت موتوس مناسب افرادی با رنگ پوست تیره میباشد. این افراد از دستگاه موتوس بیشترین نتیجه را خواهند گرفت. البته با پیشرفت روز افزون دستگاه ها بهترین راه انتخاب دستگاه مشاوره از دکتر متخصص است.

در دوره انجام لیزر مراقبت های قبل و بعد از آن را باید حتما در نظر داشته باشید و به آن عمل کنید.

قبل از انجام لیزر باید حتما حداقل یک ماه از حمام آفتاب و برنزه کردن پوست جلوگیری به عمل بیاورید و تا زمانی که اثرات آنها نیز رفع نشده است اقدام به لیزر نکنید.

همچنین حداقل تا یک هفته در معرض تابش نور خورشید قرار نگیرید. در دوره لیزر سعی کنید از درآوردن موهای خود از ریشه جلوگیری کرده و فقط در صورت نیاز موهای خود را شیو کنید. قبل از انجام لیزر لازم است موهای خود را شیو کرده و هیچ گاه آنان را از ریشه در نیاورید.

بعد از لیزر سعی کنید برای کاهش درد از کرم های بی حسی و پس از آن برای کاهش علائم پدیدار شده از کمپرس یخ استفاده کنید. یک هفته پس از لیزر قادر خواهید بود از اسکراب های صورت برای پاکیزگی و تخلیه منافذ باز پوست استفاده کنید.

نکته

این نکته را توجه داشته باشید اسکراب میتواند شما را در نتیجه ای بهتر از لیزر همواره یاری کند. زیر نظر پزشک و مناسب با نوع پوست خود سعی کنید از اسکراب صورت نیز استفاده کنید.

حداقل تا چهار ساعت پس از انجام لیزر از شست و شوی پوست خود اجتناب کرده و تا 24 ساعت پس از لیزر استفاده از هر نوع مواد شوینده را برای خود منع کنید. در صورتی که دارای علائمی ناگهانی شدید حتما به پزشک متخصص مراجعه کرده و یا عکس محل مورد نظر را برای پزشک خود ارسال کنید.

تمامی مراقبت های قبل و بعد از لیزر که ذکر شده و توسط پزشک بیان میشود برای نتیجه بهتر شما از لیزر درمانی و همچنین کاهش علائم احتمالی در پوست شماست. لذا حتما در این دوره موارد ذکر شده را انجام دهید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

هر چیزی که می خوای در مورد زیبایی بدونی

22930161
021

زیبایی اتفاقی نیست ! حاصل یک انتخاب درست است.

جهت دریافت نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

شماره تماس

تیم طراحی و سئو : تیم هشت

زیبایی اتفاقی نیست ! حاصل یک انتخاب درست است.

جهت دریافت نوبت مشاوره با ما در تماس باشید.

شماره تماس

تیم طراحی و سئو : تیم هشت

Do NOT follow this link or you will be banned from the site! Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید