میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت کربوکسی تراپی شکم
قیمت کربوکسی تراپی شکم

لیست موضوعات

قیمت کربوکسی تراپی شکم

امروز با موضوع قیمت کربوکسی تراپی شکم در خدمت شما هستیم.

تمامی افراد علاقمند هستند که اندام زیبا و خوش فرم را داشته باشند. به همین دلیل از راه کار های بسیار زیادی برای این ‌که بتوانند از اندام خود لذت ببرند ، استفاده می ‌کنند.

قیمت کربوکسی تراپی شکم
قیمت کربوکسی تراپی شکم

اگر قصد انجام کربوکسی تراپی شکم دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در انتهای همین مطلب درج شده است تماس بگیرید

در این مقاله ما قصد داریم در رابطه با کربوکسی تراپی شکم برای شما صحبت کنیم تا به واسطه این اطلاعات بتوانید اندامی ایده‌ آل برای خود در نظر بگیرید. روش کربوکسی تراپی شکم یکی از کاربردی ‌ترین راه ‌هایی است که در جوامع امروز مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است و توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند.

زیرا از طریق آن افراد توانستند به اندام مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند. کربوکسی تراپی گاز CO2 است که به واسطه آن می ‌‌توان میزان گردش خون را در ناحیه‌ های مورد نظری که تزریق انجام می ‌شود را ، بیشتر کرد و به وسیله آن می توان به افراد کمک کرد که به اندام دلخواه خود دست بیابند.

بسیاری از افراد دغدغه اندام زیبا را دارند که با واسطه کربوکسی تراپی شکم می ‌توانند این مشکل و دغدغه‌ای خود را حل کنند.

ممکن است که با رژیم غذایی و ورزش بتوان میزان زیادی از وزن خود را کم کنید و قسمت شکم خود را کوچک کنید ، اما همیشه بخش عمده ‌ای از چربی‌ ها در درون پوست باقی می ‌ماند و در اطراف شکم این چربی ‌ها بسیار گسترده هستند.

به همین جهت کربوکسی تراپی برای شکم یک راه کار بسیار مناسب و کم عوارض می باشد که به واسطه آن می‌توانید چربی ‌هایی که در اطراف شکم شما اشباع شده است را از بین ببرید. شما می توانید از طریق استفاده از کربوکسی تراپی شکم ،  برطرف کردن چربی های ناحیه شکمی را برای خود بسیار راحت کرده و به تناسب اندام دلخواه خود برسید.

البته بسیاری از افراد هستند که ترجیح می ‌دهند به واسطه جراحی چربی ‌های قسمت شکمی خود را بر طرف کنند ، اما همه شما می‌دانید که جراحی با عوارض بسیاری رو به رو است.

درصورتی ‌که روش کربوکسی تراپی شکم عوارض کمتری دارد و یا بهتر است بگوییم اصلا عوارضی ندارد و می‌تواند باعث بهبود یافتن چربی ناحیه شکمی شما شود. به همین دلیل نکات بسیاری در رابطه با کربوکسی تراپی شکم وجود دارد که در این مقاله قصد داریم برای شما به طور جامع و کاربردی آن را شرح دهیم. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

آنچه در ادامه این مقاله قرار است مطالعه کنید:

تاریخچه کربوکسی تراپی

آشنایی با کربوکسی تراپی شکم

علت به وجود آمدن چربی در زیر شکم

کربوکسی تراپی شکم چیست ؟

کربوکسی تراپی و اثرات آن در درمان ترک ‌های پوستی شکم

کربوکسی تراپی چه احساسی را به وجود می ‌آورد ؟

چه افرادی می‌توانند از کربوکسی تراپی شکم استفاده کنند ؟

روش انجام کربوکسی تراپی شکم

تعداد جلسات لازم برای کربوکسی تراپی شکم

اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم

مزایای کربوکسی تراپی بر روی شکم

قیمت کربوکسی تراپی شکم

آیا کربوکسی تراپی شکم همیشگی است ؟

استفاده از کربوکسی تراپی برای چه کسانی ضرر دارد ؟

آیا انجام کربوکسی تراپی شکم عوارضی را به دنبال دارد ؟

کاربرد های استفاده از کربوکسی تراپی

میزان ماندگاری کربوکسی تراپی شکم

حرف آخر

 

تاریخچه کربوکسی تراپی

یک روش درمانی بسیار معروف و پر استفاده در سال 1830 در فرانسه اختراع شد. در آن زمان افرادی بوده ‌اند که از عارضه اختلال گردش خون رنج می ‌بردند و با مشکلاتی مواجه بودند.

این افراد بعد از مدتی توانستند توسط آبی که با دی ‌اکسید کربن غنی شده بود، استحمام کنند و از این روش زخم‌ های خود را التیام بخشیدن. به واسطه آب غنی ‌شده با دی ‌اکسیدکربن توانستند سرعت درمان شدن زخم ‌ها و مشکلات پوستی خود را بر طرف کنند.

تاریخچه کربوکسی تراپی
تاریخچه کربوکسی تراپی

از همین رو  متخصصین بسیاری را به سمت خود جذب کردند و توانستند با تحقیقات و مطالعه فراوان پی ببرند که گاز کربن دی ‌اکسید بسیار برای گردش خون در بدن مناسب می باشد. وقتی سن بالاتر می ‌رود امکان دارد که گردش خون در بدن کمتر باشد ، اما با استفاده از روش کربوکسی تراپی می ‌‌توان این مشکل را حل کرد.

آشنایی با کربوکسی تراپی شکم

نام علمی دی ‌اکسید کربن یا همان گاز CO2 کربوکسی تراپی می باشد. لازم است بگوییم کربوکسی تراپی یعنی گاز کربن دی اکسیدی که به واسطه سوزن در زیر پوست تزریق می گردد.

ممکن است بدن انسان کمبود اکسیژن داشته باشد و به واسطه تزریق دی ‌اکسید کربن در ناحیه مربوط گردش خون افزایش یافته و باعث می‌ شود ، مواد مقوی بهتر به قسمت های مختلف پوست برسند.

همان طور که اشاره کردیم حدوداً 70 سال قبل در فرانسه برای بیماری ‌های عروقی از کربن دی اکسید استفاده می ‌کردند و پزشکان و متخصصان در این رابطه تحقیق کرده بودند و به نتایج بسیار مهمی رسیده بودند.

آشنایی با کربوکسی تراپی شکم
آشنایی با کربوکسی تراپی شکم

با توجه به تحقیقات نشان داده این مواد مغذی که در دی ‌اکسید کربن می باشد ، باعث می شود زخم‌ ها بهبود بیابند. روش کربوکسی تراپی در دنیای امروز بسیار جایگاه ویژه ‌ای دارد و در آمریکای شمالی و جنوبی و اروپا نیز برای زیبایی ‌ها بسیار استفاده می‌ شود.

به واسطه تزریق CO2 گردش خون در نواحی مختلف تزریق بیشتر شده و باعث کلاژن سازی در بدن می ‌شود و از این جهت ذخایر چربی در صورت و اندام ‌های مختلف بدن بر طرف می‌ شوند.

به‌ طور کلی این روش یک روش بسیار ساده و کم ‌هزینه می ‌باشد. در روش کربوکسی تراپی شکم یک سوزن به منافذ پوست که دارای چربی هستند

تزریق می ‌شود و به واسطه گاز CO2 که بعد از تزریق تبدیل به اسید کربنیک می ‌شود ، باعث می‌شود چربی ‌ها از بین بروند و در بدن حل شوند. گاز CO2 به واسطه یک سوزن در زیر پوست جایگزین می شود. به همین جهت باعث جوان ‌سازی پوست نیز می ‌شود.

روز به‌ روز اهمیت استفاده از کربوکسی تراپی برای شکم زیاد تر از قبل می ‌شود. زیرا با استفاده از کربوکسی تراپی می ‌‌توان جوان ‌سازی بر روی پوست انجام داد و از این طریق شکم بسیار مناسبی که با اندام شما تناقض داشته باشد را برای شما ایجاد کرد.

همین ‌طور باید اطلاع داشته باشید که روش کربوکسی تراپی برای شکم یک روش ایمن می ‌باشد و از لحاظ اطمینان کاری بسیار کم‌ خطر است.  بسیاری از افراد به واسطه کربوکسی تراپی نتیجه ‌ی بسیار خوبی دریافت کرده‌ اند و راضی بوده ‌اند.

کربوکسی تراپی برای بازسازی پوست ، درمان ‌های پوستی ، چین ‌و چروک ، افتادگی های پوست و همین ‌طور شل شدگی پوست بسیار استفاده می شود. کربوکسی تراپی به واسطه پزشکان متخصصی که در این زمینه آشنایی کاملی دارند ، انجام می‌گیرد و یک روش درمانی مؤثر و مفید می‌ باشد.

همان ‌طورکه همه ما می‌ دانیم دی ‌اکسید کربن یک گاز معروف و پرکاربرد می باشد.

بعد از تزریق امکان ایجاد حساسیت و بروز مشکلات بسیار کم است و به همین جهت هست که روش کربوکسی تراپی مطمئن و ایمن می‌ دانند.

با استفاده از دستگاه های مفیدی که می ‌توانند میزان فشار و میزان گاز استفاده شده را برای پوست تشخیص دهند کربوکسی تراپی انجام می گیرد. وقتی کار درمان توسط روش کربوکسی تراپی برای شکم انجام می‌شود

باعث می ‌شود رشد عروق غلیظ ‌تر شود و از این جهت جریان هایی توسط گاز در زیر پوست شما به وجود بیاید که به واسطه آن تولید کلاژن بیشتر می‌ شود و باعث تخریب شدن سلول های چربی می ‌گردد. بسیاری از افراد تردید دارند که آیا دی‌ اکسید کربن یک گاز مفید می باشد یا برای بدن با ضرر هایی به همراه خواهد بود.

ممکن است که از دی ‌اکسید کربن به ‌‌عنوان یک ماده مضر نام برده باشند ، اما در طول زمان توسط تکنولوژی ‌های مختلف دی ‌اکسید کربن توانسته درمان ‌های بسیاری را برای افراد انجام دهد و از این سبب بسیار مفید واقع شود.

علت به وجود آمدن چربی در زیر شکم

ممکن است علل های مختلفی وجود داشته باشند تا چربی ‌ها در زیر ناحیه شکم شکل بگیرند که این علت ‌ها بستگی به روش زندگی افراد دارد و ممکن است سن نیز یکی از عوامل مهم آن باشد.

جنسیت و افزایش سن تاثیرگذار در به وجود آمدن چربی ‌های ناحیه شکم است. اما یکی از مهم‌ ترین عللی که باعث به وجود آمدن چربی می شود ، تغذیه افراد است.

علت به وجود آمدن چربی در زیر شکم
علت به وجود آمدن چربی در زیر شکم

به همین دلیل می باشد که استفاده از کربوکسی تراپی برای شکم بیشتر شده است. زیرا روش زندگی افراد بسیار فرق کرده ‌است. در جامعه امروز افراد تحرک کمتری دارند و کم ورزش می‌کنند و اکثراً از فست فود غذا های چرب استفاده می کند.

در صورتی ‌که اگر ورزش کنند چربی‌ ها در ناحیه شکم این افراد جمع نمی ‌شود و دچار چربی بیش از اندازه نمی شوند. افراد ممکن است با استفاده از غذا های بسیار چرب و فست فود های نا مرغوب ، چربی‌ در ناحیه شکمی خود داشته باشند.

البته لازم است بگوییم بسیاری از افراد توسط ژنتیک نیز دارای چربی های بسیاری هستند. اما می‌ توانند با ورزش و کم‌ خوری آن را کنترل کنند. ولی اگر بخواهند اندامی مناسب داشته باشند ما روش کربوکسی تراپی  برای این افراد پیشنهاد می دهیم.

کربوکسی تراپی شکم چیست ؟

با استفاده از کربوکسی تراپی شکم می‌‌ توان میزان چربی سوزی شکم و پهلو ها را بیشتر کرد. در واقع  شکم شما توسط کربوکسی تراپی اصلاح می ‌شود و ذخیره چربی که در آن‌ جا انباشته شده است ، برطرف می شود.

هنگامی‌ که کربن دی اکسید وارد بدن شما و ناحیه شکمی شما می ‌شود ، به داخل مناطقی که دارای چربی هستند تزریق می‌شود که به این واسطه واکنش چربی ‌ها با کربن دی ‌اکسید را شامل می‌شود

و از این جهت می تواند سلول ‌های چربی که در زیر پوست شما انباشته شده را حل کند و در نهایت این چربی ‌ها آزاد شوند و باعث تناسب اندام در بدن شما می شود.

باید گفته شود که متابولیسم بدن به واسطه کربوکسی تراپی افزایش می یابد و از این طریق می‌‌توان میزان چربی ‌ها در ناحیه شکمی دفع گردد.

کربوکسی تراپی شکم چیست ؟
کربوکسی تراپی شکم چیست ؟

کربوکسی تراپی و اثرات آن در درمان ترک ‌های پوستی شکم

یکی دیگر از مهم ‌ترین و کاربردی ‌ترین اعمالی که کربوکسی تراپی برای بدن و پوست دارد ، از بین بردن ترک‌ های پوستی بر روی شکم می باشد. این ترک ها ممکن است به علت ‌های متفاوتی بر روی بدن افراد ایجاد شده باشد و ماندگار شده باشند.

شما ممکن است به واسطه ورزش مناسب و غذای رژیم ،  وزن خود را کم کنید ، اما از بین بردن این ترک ها به واسطه رژیم و ورزش مؤثر نخواهد بود و همیشه با شما همراه خواهد بود.

به همین دلیل به واسطه کربوکسی تراپی شکم می‌ توانید، ترک‌ های پوستی و شل شدگی شکم را برطرف کنید. وقتی که کلاژن پوست از دست می رود ، پوست کشیده و شل می‌شود و باعث ایجاد ترک ‌های پوستی می شود. این اعمال بیشتر در دوره بارداری برای خانم ‌ها و یا اضافه و کم کردن وزن بسیار دیده می شود.

کربوکسی تراپی و اثرات آن در درمان ترک ‌های پوستی شکم
کربوکسی تراپی و اثرات آن در درمان ترک ‌های پوستی شکم

کربوکسی تراپی می‌‌تواند پوست افراد را جوان کند. بسیاری از دانشمندان علت به وجود آمدن این ترک ‌های پوستی را نمی ‌دانند ، اما بسیاری از پزشکان اعتقاد دارند که کم شدن بافت‌ های کلاژن می ‌تواند یک دلیل بسیار تاثیر گذار برای به وجود آمدن ترک‌ های پوستی باشد.

به واسطه لاغری ممکن است ترک ها و شیارهایی در روی سطح پوست دیده شود که پوست بدن را نازک می‌کند. این ترک به واسطه کربوکسی تراپی شکم برطرف می شوند و می‌تواند زیبایی منحصر به ‌فردی به اندام افراد بدهند.

کربوکسی تراپی چه احساسی را به وجود می ‌آورد ؟

همان ‌طورکه برای شما ذکر کردیم درمان به واسطه کربوکسی تراپی برای شکم تهاجمی می ‌باشد و بدون درد انجام می ‌شود ، اما ممکن است برای بسیاری از افراد مقداری هیجان ‌انگیز و عجیب و غریب باشد.

ممکن است بسیاری از افراد ناراحتی و یا ترس از سوزن داشته باشند که در این رابطه پزشک متخصص از مسکن برای این افراد استفاده می‌کند تا به واسطه مسکن بتواند به نواحی مورد نظر شکمی آن‌ ها دسترسی داشته باشد و درمان از آن طریق برایشان انجام شود.

کربوکسی تراپی چه احساسی را به وجود می ‌آورد ؟
کربوکسی تراپی چه احساسی را به وجود می ‌آورد ؟

ممکن است در هنگام تزریق حس‌ های مختلفی را احساس کنید. به طور مثال اگر از کربوکسی تراپی برای ناحیه زیر چشم استفاده می کنید ، امکان دارد بعد از گریه کردن میزانی احساس پف در این ناحیه داشته باشید که لازم است بدانید این احساس بعد از حدود 5 الی 15 دقیقه بعد از این‌که گاز جذب بدن شما شود ،رفع می شود.

باید بگوییم امکان دارد نیز در درمان علائم کششی برخی از فشارهای جزئی گاز را احساس کنید و گاهی در برخی از افراد ممکن است احساس خارش کمی ایجاد شود.

البته لازم است بگوییم که هیچ جای نگرانی در رابطه با این مشکلات وجود ندارد. زیرا به محض جذب شدن گاز تمامی این مشکلات بر طرف می‌ شوند و خطری فرد بیمار را تهدید نمی ‌کند. در ناحیه ‌ای که سوزن تزریق می شود هیچ دردی برای فرد به وجود نمی ‌آورد

زیرا هیچ بافت عصبی در آن ناحیه وجود ندارد. برای درمان به واسطه کربوکسی تراپی برای رسوب ‌های چربی شکمی ممکن است احساس متفاوتی داشته باشید.

زیرا در این روش گاز به طور مستقیم به نواحی چربی تزریق می ‌شود و بعد از تزریق گاز در حال گسترش است . امکان این‌ که در این ناحیه میزان اندکی فشار را احساس کنید نیز وجود دارد.

البته لازم است بگوییم که در این نواحی به مدت 24 ساعت بعد از تزریق ، احساس گرما می‌کنید. زیرا در این منطقه گردش خون در حال انجام گرفتن است و به واسطه گردش خون بهبودی شما حاصل می‌شود.

چه افرادی می‌توانند از کربوکسی تراپی شکم استفاده کنند ؟

کسانی که قصد دارند توسط کربوکسی تراپی شکم عمل حذف چربی ‌ها را انجام دهند ، اول باید این نکته را در نظر داشته باشند که آیا این عمل برای آن‌ ها مفید واقع می شود یا خیر.

باید بگوییم در این رابطه باید با یک پزشک متخصص صحبت کنیم تا موارد مورد نظر را برای ما تجزیه تحلیل کنند و با استفاده از تجربیات و تشخیص پزشک بتوانیم بفهمیم که آیا انجام کربوکسی تراپی شکم مناسب وضعیت ما است یا خیر.

چه افرادی می‌توانند از کربوکسی تراپی شکم استفاده کنند ؟
چه افرادی می‌توانند از کربوکسی تراپی شکم استفاده کنند ؟

البته لازم است برای شما بگوییم افرادی نتیجه بهتری از کربوکسی تراپی شکم می‌گیرند که ، ضایعات چربی شکم آن‌ ها زیاد نبوده و همچنین شل شدگی پوست این افراد زیاد عمیق نیست و به واسطه‌ای کربوکسی تراپی رفع می شود.

لازم به ذکر است بگوییم که فرم دهی افرادی که چربی‌ های زیادی بر روی شکم خود ندارند و میزان درصد چربی آن‌ ها کمتر است ، بسیار بهتر صورت می‌گیرد و از این طریق می‌توانند نتیجه مطلوب‌ تری به واسطه کربوکسی تراپی شکم دریافت کنند.

روش انجام کربوکسی تراپی شکم

ابتدا توسط پزشک ناحیه ‌هایی که قرار است گاز دی ‌اکسید کربن به آن تزریق شود در نظر گرفته می شود و به واسطه میزان چربی که در آن ناحیه اشباع شده است میزان تزریق گاز مورد نظر را تعیین می‌کند.

به ‌طور کلی هر جلسه درمانی به واسطه تزریق کربوکسی تراپی حدوداً بین 10 الی 15 دقیقه طول خواهد کشید که در هنگام این زمان گاز کربن دی ‌اکسید به واسطه سوزن ‌های کالیبر در ناحیه ‌های مشخص‌ شده توسط پزشک تزریق می‌ شود و به واسطه آن واکنش‌ هایی در زیر پوست انجام می‌گردد که موجب حذف چربی ‌های موجود شکمی می شود.

روش انجام کربوکسی تراپی شکم
روش انجام کربوکسی تراپی شکم

این روش بسیار ساده و آسان بوده و با درد همراه نیست. بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم ، احتیاجی به استراحت ندارید و طبق گذشته می ‌توانید اعمال روزانه خود را انجام دهید.

شما باید به این مسئله توجه ویژه ‌ای داشته باشید که روش ‌های درمانی به واسطه کربوکسی تراپی شکم حداقل نیاز به 6 ماه زمان دارد

و باید در طی این دوران تحت نظر پزشک معالج خود باشید تا به واسطه آن بتوانید بهبودی برای چربی ‌های شکم خود در نظر بگیرید.

اما این بسیاری از افراد هستند که از روش کربوکسی تراپی شکم برای جوان کردن پوست استفاده می‌کنند و بیشتر قصد شان از انجام کربوکسی تراپی زیبا سازی ناحیه شکمی می باشد. به همین دلیل لازم است بگوییم کربوکسی تراپی می‌ تواند برای چربی های شکم بسیار مؤثر باشد.

اما در نهایت شما در برای کم کردن وزن و لاغری ها و اندام زیبا اول باید با ورزش ‌های مکرر و رژیم ‌های غذایی مناسب به وضعیت خودتان در کربوکسی تراپی کمک ویژه‌ ای کنید. تا این سه مکملی برای همدیگر باشند تا شما بتوانید اندامی زیبا را داشته باشید.

لازم است بدانید که تزریق گاز کربن دی ‌اکسید در منطقه شکمی باعث می‌ شود که در این نواحی میزان گردش و جریان خون بیشتر بشود و به واسطه این عمل پوست جوان ‌تر شود و چین‌ و چروک ها و شدگی های موجود در این ناحیه از بین بروند.

تعداد جلسات لازم برای کربوکسی تراپی شکم

لازم است بگوییم تغییرات لازم در ناحیه شکمی شما بعد از یک جلسه بسیار محسوس می باشد و ما پیشنهاد می‌کنیم که جلسه درمان شما حدوداً بین 4 تا 8 جلسه انجام بگیرد تا بتوانید نتیجه قابل ‌قبولی از آن داشته باشید.

به طور معمول پزشکان پیشنهاد می دهند برای کربوکسی تراپی شکم 4 تا 8  جلسه لازم است که حدوداً هر جلسه 30 دقیقه زمان لازم دارد.

تعداد جلسات لازم برای کربوکسی تراپی شکم
تعداد جلسات لازم برای کربوکسی تراپی شکم

این جلسه ‌های درمان باید در بازه ‌های زمانی 2 الی 4 هفته برنامه ‌ریزی شوند و این برنامه ‌ریزی توسط پزشک معالج شما صورت می‌گیرد که به واسطه انجام بیشتر آن نتیجه به مرور بهتر می‌ شود و شما می‌توانید روند بهبودی خود را در طول تعداد جلسات مشاهده کنید.

نکته قابل ذکری که وجود دارد این است که پیشنهاد می کنیم بیماران به جای این‌که با یک‌ بار استفاده از انجام دوره ‌های بعدی دست بکشند ، نتیجه به ‌دست ‌آمده را حفظ کنند و به واسطه درمان طولانی ‌مدت زیبایی اندام خود را از این جهت تضمین کنند. به همین دلیل درمان شما باید حدوداً هر 6 ماه یا 8 ماه یک ‌بار تکرار شود.

اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم

بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم بهتر است که فرد مراجعه کننده تا هنگام 24 ساعت با آب سرد تماسی نداشته باشد و از دوش گرفتن و یا شنا کردن در استخر در زمان طی شده ، پرهیز کند.

همچنین لازم است بدانیم بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم بدن فرد تا حدوداً زمان یک ماه نباید در معرض نور آفتاب مستقیم قرار بگیرد. البته این اقدام به این معنی نمی‌ باشد که بدن فرد کلاً نباید با نور تماس و برخوردی داشته باشد

اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم
اقدامات لازم بعد از انجام کربوکسی تراپی شکم

بلکه از برنزه کردن در آفتاب و یا آفتاب گرفتن های طولانی مدت باید پرهیز کند. زیرا به واسطه آن تاثیر کربوکسی تراپی شکم کمتر می ‌شود و ممکن هست نتیجه قابل ‌قبولی برای فرد نداشته باشد. به همین دلیل باید از انجام این کار ها خودداری کند.

مزایای کربوکسی تراپی بر روی شکم

به واسطه استفاده کردن از درمان کربوکسی تراپی برای شکم می ‌‌توان برای افراد مختلف با انواع پوست‌ های متفاوتی که دارند این کار بدون محدودیت انجام بگیرد و هیچ منعی در رابطه با پوست و میزان رنگ آنها نداشته باشد.

از همین جهت می باشد که روش کربوکسی تراپی به نسبت بقیه روش‌ های لاغری و جراحی ‌های مختلف اولویت بسیاری دارد و افراد مشتاق استفاده از آن هستند.

همین‌ طور که برایتان ذکر کردیم با استفاده از کربوکسی تراپی شکم می ‌توانیم به سلولیت ‌ها کمک کنیم . از این طریق کربوکسی تراپی هزینه و قیمت خود را به نسبت بقیه روش ‌های درمانی پایین ‌تر بیاوریم و نتیجه بهتری نیز نسبت به آن ها داشته باشیم.

مزایای کربوکسی تراپی بر روی شکم
مزایای کربوکسی تراپی بر روی شکم

همین ‌طور باید ذکر کنیم که کربوکسی تراپی شکم احتیاج به بی‌ هوشی گرفتن و حتی بستری ‌شدن در بیمارستان را ندارد و بعد از انجام تزریق احتیاجی به استراحت برای فرد ندارد.

به طور کلی دارای دوره نقاهت بعد از تزریق نمی‌ باشد و یک روش درمانی بسیار ساده و کم ‌خطر است که از این جهت فرد بلافاصله بعد از تزریق می‌تواند به کار های روزمره خود ادامه دهد.

به ‌طورکلی از مزایا و ویژگی ‌های کربوکسی تراپی شکمی می‌‌ توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • از لحاظ هزینه و قیمت بسیار مقرون به ‌صرفه برای بیمار می باشد
 • نیازی به بستری شدن و طی کردن دوره نقاهت طولانی مدت نیست
 • کربوکسی تراپی شکم باعث بهبود یافتن سلولیت می شود
 • کربوکسی تراپی شکم برای لاغری همه افراد مفید است
 • همه افراد با هر رنگ پوست و نوع پوست متفاوتی می ‌توانند از روش کربوکسی تراپی شکم استفاده کنند
به ‌طورکلی از مزایا و ویژگی ‌های کربوکسی تراپی شکمی می‌‌ توان به موارد زیر اشاره کرد :
به ‌طورکلی از مزایا و ویژگی ‌های کربوکسی تراپی شکمی می‌‌ توان به موارد زیر اشاره کرد :

قیمت کربوکسی تراپی شکم

بعد از این‌که تمام بررسی های موجود در زمینه کربوکسی تراپی انجام می‌گیرد همه افراد به مسئله بسیار مهمی توجه ویژه ‌ای می‌کنند و علاقمند هستند بدانند که قیمت و هزینه ‌هایی که در رابطه با کربوکسی تراپی شکم می باشد ، چگونه است؟ لازم است برای شما ذکر کنیم که قیمت‌ گذاری برای کربوکسی تراپی به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد.

قیمت کربوکسی تراپی شکم
قیمت کربوکسی تراپی شکم

عواملی که می‌توانند بر روی هزینه ‌ها و قیمت کربوکسی تراپی شکم مؤثر باشد این است که شما در چه کلینیکی قصد دارید انجام کربوکسی تراپی شکم را در نظر بگیرید. به این دلیل که ممکن است موقعیت هر کلینیک به واسطه تجهیزات و پرسنل و کارشناسان متخصصی که دارد ، متغیر باشد.

از همین جهت انجام کربوکسی تراپی شکم شما در کلینیک بسیار تاثیرگذار و مهم خواهد بود و همچنین باید به این نکته توجه ویژه‌ای کرد که پزشک متخصصی که شما قصد انجام کربوکسی تراپی در مطب او را دارید ، بسیار مؤثر است.

هر چقدر تخصص و مهارت و تجربه بسیار زیادی در این زمینه داشته باشد ، ممکن است هزینه ‌های مربوط به آن بالا تر و نسبت به دیگر پزشکان بیشتر باشد.

این پزشکان نسبت به متد های روز دنیا آشنایی بیشتری دارند و از این جهت می‌توانند برای شما بسیار مفید واقع شوند که می‌توانید کربوکسی تراپی شکم خود را با اطمینان خاطر در اختیار این افراد قرار دهید و نگرانی از بابت نتیجه و آثار مخرب آن نداشته باشید.

از جهتی دیگر به واسطه میزان چربی هایی که شما قصد دارید با انجام کربوکسی تراپی آن ‌ها را دفع کنید ، بسیار در هزینه و قیمت ‌گذاری روش کربوکسی تراپی شکم مؤثر می باشد. از این جهت تعداد درمان و جلساتی که شما قرار است کربوکسی تراپی را انجام دهید ، ممکن است طولانی ‌تر شود.

به همین سبب هزینه شما ممکن است برای کربوکسی تراپی شکم افزایش یابد. پس یکی دیگر از عوامل مهمی که بر قیمت کربوکسی تراپی شکم تاثیر گذار است میزان چربی ‌های مورد نظر در بدن شما در ناحیه شکمی می باشد.

کربوکسی تراپی شکم یک روش مطمئن و کار آمد شناخته شده است تا در سر تا سر دنیا افراد بتوانند به واسطه آن چربی‌ های ناحیه شکمی خود را بر طرف کنند و هیچ‌ گونه آسیب و ضرری را برای افراد به دنبال نخواهد داشت.

اما افراد باید توجه داشته باشند که کلینیک هایی که از امکانات نا مطلوب ، تجهیزات پزشکی بی کیفیت ، عدم رعایت بهداشت و نکات ایمنی در آن ‌ها رعایت نشده باشد ، شامل مشکلاتی برای این افراد می شود.

از همین جهت باید بتوانند یک کلینیک مناسب برای انجام کار کربوکسی تراپی در نظر بگیرند. هزینه ‌هایی که در رابطه با کربوکسی تراپی شکم در نظر گرفته می‌ شود ، بسیار منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

از همین جهت توانسته است مخاطبین و افراد زیادی را به خود جلب کند. البته به واسطه کم بودن قیمت هیچ‌ گونه اجحافی در کیفیت کار  کربوکسی تراپی انجام نمی‌گیرد و این کار به روش بسیار عالی برای تمام افراد در نظر گرفته می ‌شود.

ما به تمامی بیمارانی که احتیاج به کربوکسی تراپی دارند پیشنهاد می‌دهیم که در ابتدا در جلسه‌ های مشاوره حضور داشته باشند ، تا از این طریق بتوانند با پزشک متخصص خود و معاینه هایی که پزشک برای آن ‌ها در نظر می‌گیرد

از قیمت کربوکسی تراپی شکم اطلاع کامل داشته باشند و به واسطه تعداد جلسات درمان که حدوداً بین 4 الی 8 جلسه می باشد ، بتوانند برآورد قیمت را به‌ طور دقیق‌ تری داشته باشند.

زیرا همان‌ طورکه برایتان شرح دادیم هزینه و قیمت کربوکسی تراپی شکم برای هر فرد با توجه به شرایط خاصی که دارند ، مختلف است و نمی‌توان یک قیمت را برای تمامی افراد در نظر گرفت.

پس عوامل مؤثری که ممکن است بر روی قیمت کربوکسی تراپی شکم تاثیرگذار باشند عبارتند از:

 • کلینیک مورد نظر و موقعیت مکانی آن
 • پزشکی با تخصص و تجربه بالا
 • پرسنل و کارکنان کلینیک مد نظر شما
 • میزان چربی انباشته‌ شده در ناحیه شکمی
 • تعداد جلسات درمان و دوره درمان
پس عوامل مؤثری که ممکن است بر روی قیمت کربوکسی تراپی شکم تاثیرگذار باشند عبارتند از:
پس عوامل مؤثری که ممکن است بر روی قیمت کربوکسی تراپی شکم تاثیرگذار باشند عبارتند از:

آیا کربوکسی تراپی شکم همیشگی است ؟

وقتی شما برای انجام کربوکسی تراپی شکم به پزشک متخصصی مراجعه می‌ کنید ، با توجه به شرایط شما میزان جلسات کربوکسی تراپی شکم تعیین می‌گردد و امکان دارد میزان فاصله این جلسات چند هفته از یکدیگر باشد و بیمار برای انجام کار کربوکسی تراپی باید هر چند هفته یک ‌بار مراجعه کنید.

به ‌طور کلی اگر کل روند درمان را 10 جلسه در نظر داشته باشیم ، باید هر 2 هفته یک ‌بار کربوکسی تراپی بر روی شکم انجام بگیرد و تا حدود دو سال این روند ادامه داشته باشد.

آیا کربوکسی تراپی شکم همیشگی است ؟
آیا کربوکسی تراپی شکم همیشگی است ؟

به واسطه تزریق های مختلف کربوکسی تراپی هر مرحله نسبت به مرحله قبل بهبودی زیادی صورت می‌گیرد.  به‌ طورکلی در مراحل پایانی و مرحله آخر تغییر محسوسی دیده می ‌شود.

البته بیشتر پزشکان پیشنهاد می دهند که به طور مکرر هر یک ‌سال یک‌ بار تزریق بر روی نواحی شکم انجام بگیرد تا بتوانند کربوکسی تراپی قبل را حفظ کند.

البته باید بگوییم میزان اثر بخشی کربوکسی تراپی شکم با توجه به شرایط جسمانی فرد مختلف است. به طور نمونه ممکن است افرادی بیماری ‌های عفونی یا کم خونی و یا پرکاری تیروئید را داشته باشند که این عمل باعث جلوگیری از نتیجه مناسبی برای این افراد خواهد شد.

به همین دلیل قبل از انجام کربوکسی تراپی پزشک معالج شما باید از شرایط بدنی شما اطلاعات لازم را داشته باشد تا بتواند به واسطه آشنایی و اطلاعات زیاد مشکلات از این دست را برای شما حل کند تا از این طریق نتیجه بهینه ‌ای برای شما در نظر گرفته شود.

اما در انجام کربوکسی تراپی شکم باید از روش‌ های غذای نا مناسب دوری کرد تا بتوان تاثیر بسیار بهتری از تزریق کربوکسی تراپی گرفت.

استفاده از کربوکسی تراپی برای چه کسانی ضرر دارد ؟

بسیاری از افراد هستند که نمی توانند از روش کربوکسی تراپی استفاده کنند و برای بدن آن‌ها مفید نیست. ما توصیه می‌ کنیم افرادی که در زیر برای شما عنوان می کنیم از عمل کربوکسی تراپی شکم استفاده نکنند :

 • افرادی که از کم ‌خونی شدید رنج می ‌برند
 • کسانی که مشکل بیماری‌ های مغزی را دارند
 • بانوان بارداری که در شکم خود جنین دارند
 • تمامی بیماران که از سرطان رنج می ‌برند
 • افرادی که نارسایی کلیوی دارند
 • بیمارانی که دیالیزی هستند
 • افرادی که مبتلا به گلوکوم یا همان بیماری چشمی هستند
 • افرادی که عمل جراحی انجام داده اند و محل جراحی شده آن ها خونریزی دارد
استفاده از کربوکسی تراپی برای چه کسانی ضرر دارد ؟
استفاده از کربوکسی تراپی برای چه کسانی ضرر دارد ؟

آیا انجام کربوکسی تراپی شکم عوارضی را به دنبال دارد ؟

باید بگوییم روش کربوکسی تراپی دارای یک تأییدیه می ‌باشد و همان طور که برای شما شرح دادیم هیچ عارضه ‌ای را به دنبال نخواهد داشت.

اما به ‌طورکلی امری بسیار طبیعی است که انجام دادن هر روش درمانی یک سری عوارض کم و جزئی را در برای بیمار در برداشته باشد. باید برای شما ذکر کنیم که کربوکسی تراپی شکم نیز عوارض جزئی را دارا می باشد که در ادامه قصد داریم برای شما آن ‌ها را ذکر کنیم.

امکان دارد در نواحی تزریق درد های جزئی ، کبودی ‌های بسیار خفیف ، قرمز شدن پوست و گرم شدن پوست را داشته باشید . البته لازم است بگوییم که این تمامی این موارد دائم نیست و موقتاً است و حدوداً بعد از یک روز بر طرف می‌شود.

آیا انجام کربوکسی تراپی شکم عوارضی را به دنبال دارد ؟
آیا انجام کربوکسی تراپی شکم عوارضی را به دنبال دارد ؟

امکان دارد تورم نیز در محلی که تزریق بر روی آن صورت گرفته است وجود داشته باشد.

البته تورم در بسیاری از افراد مختلف  می ‌باشد و امکان دارد که در برخی افراد اصلاً تورمی صورت نگیرد.

اگر شما در صورت تزریق کربوکسی تراپی تورمی احساس کردید ، نگران نباشید. زیرا به مدت 48 ساعت به مرور برطرف می ‌شود و جای هیچ‌ گونه نگرانی برای شما نیست.

لازم است بگوییم انجام کربوکسی تراپی شکم باید به زیر نظر یک پزشک متخصص انجام بگیرد تا عوارض شما به حداقل برسد و مشکلی برای شما به وجود نیاورد. پزشک شما بعد از استفاده از کربوکسی تراپی توصیه می‌کند که از حمام کردن سونا ، جکوزی تا حدود 4 ساعت بعد از تزریق اجتناب کنید.

 کاربرد های استفاده از کربوکسی تراپی

با توجه به خواص گاز CO2 و روش‌ های بسیار مؤثری که این گاز بر روی پوست افراد دارد ، از آن در موارد بسیاری استفاده می کنند. همان طور که برایتان ذکر کردیم استفاده از گاز کربن دی ‌اکسید بی‌ خطر است و طی تحقیقات نشان داده پزشکان توانستند برای انجام مشکلاتی که در ادامه قصد داریم برای شما آن ‌ها را نام ببریم ، بسیار مفید واقع شود :

 • بهبود یافتن و برطرف نمودن جای زخم جای جوش و مشکلات پوستی
 • برطرف کردن نتیجه ‌های لیپو ساکشن و شل شدگی شکم
 • راه کار بسیار تاثیرگذاری برای درمان افرادی که ریزش مو دارند
 • بهبودی بخشیدن و بر طرف کردن چروک‌ های صورت
 • جوان کردن مناطق مختلف بدن مانند : بازو ،دکلته ،گردن و پشت دست
 • بهبود یافتن ترک ‌های پوستی ناشی از چاقی یا بارداری
 • کم کردن سلولیت و چربی ‌های موضعی در بدن
 • رفع نمودن آثار تیرگی و چروک‌ های دور چشم
 • برطرف کردن اثرات پیری پوست و التیام بخشیدن به آن
 • بهبود انعطاف ‌پذیری

به طور کلی در گذشته انجام دادن درمان برای نواحی چشم بسیار کار خطرناک و دشواری بود ، اما با اختراع کردن راه کار کربوکسی تراپی برای درمان چشم نیز توانسته بسیار مؤثر باشد و مواردی چون موارد زیر را برطرف کند : سیاهی دور

 • پف زیر چشم
 • خطوط و چین و چروک ‌های دور چشم
 • بافت پوستی دور چشم

کربوکسی تراپی می‌تواند در انجام بهبودی برای صورت بسیار مؤثر باشد مانند :

 • افتادگی پلک و ابرو
 • چروک پوست
 • چین ‌و چروک دور لب ‌ها
 • برطرف نمودن غبغب
 • چروک‌ های نرمه گوش
 • چروک‌ های نواحی گردن
 • نامشخص کردن خط فک افتادگی و شل شدن گونه ها

 

فواید بسیار مفید کربوکسی تراپی برای صورت نیز برای همه به اثبات رسیده است مانند :

 • رفع جای جوش
 • جوان‌ سازی و رفع چین‌ و چروک
 • برطرف نمودن آثار زخم

به‌ طورکلی استفاده از کربوکسی تراپی بسیار روش خوبی برای بر طرف کردن موارد بالا می باشد و کاربردهای بسیاری در زیبا سازی افراد دارد و به واسطه آن می‌توانید موارد بالا را برطرف کنید.

فواید بسیار مفید کربوکسی تراپی برای صورت نیز برای همه به اثبات رسیده است مانند :
فواید بسیار مفید کربوکسی تراپی برای صورت نیز برای همه به اثبات رسیده است مانند :

میزان ماندگاری کربوکسی تراپی شکم

باید بگوییم روند ماندگاری کربوکسی تراپی به عوامل بسیاری بستگی دارد. همچنین شرایط و اصول زندگی شما در ماندگاری کربوکسی تراپی بسیار تاثیرگذار است.

اگر شما تغذیه سالم و ورزش مرتبی داشته باشید و چاقی بی‌ رویه جلوگیری کنید ،  درمان کربوکسی تراپی زمان بسیاری با شما همراه خواهد بود و ولی اگر شما درمان خود را ادامه ندهید و حداقل سالی یک بار از کربوکسی تراپی استفاده نکنید ، امکان دارد دوباره چربی ‌های شکمی شما بازگردد.

میزان ماندگاری کربوکسی تراپی شکم
میزان ماندگاری کربوکسی تراپی شکم

هر چقدر در این مسئله ورزش و  رژیم را رعایت کنید ، می‌ توانید ماندگاری بهتری از کربوکسی تراپی را تجربه کنید. به طور کلی درصد ماندگاری استفاده از یک جلسه کربوکسی تراپی بر روی شکم حدوداً 6 ماه است. اما اگر این کار را به‌ صورت روتین و یک روال دائمی انجام بدهید ، حتماً میزان ماندگاری آن بیشتر خواهد شد.

حرف آخر

در این مقاله قصد داشتیم در رابطه با کربوکسی تراپی شکم برای شما صحبت کنیم و بگوییم که تمامی افراد نیازمند یک اندام زیبا هستند و می‌توانند آرزو های دیرینه خود را به واسطه‌ای کربوکسی تراپی را بر طرف کنند.

زیرا بسیاری از افراد دغدغه بسیاری رابطه با چربی ‌های ناحیه شکمی خود دارند ، حتی به واسطه رژیم غذایی و ورزش های مناسب نتوانستند نه چربی ‌هایی که در ناحیه شکمی خود دارند برطرف کنند. اما به واسطه کربوکسی تراپی می‌توانند تجربه اندامی زیبا را برای خود به ارمغان آورند.

حرف آخر
حرف آخر

در این مقاله با استفاده از پیشینه کربوکسی تراپی سعی داشتیم برای شما آشنایی مختصر و جامعی را در رابطه با روش تزریق کربن دی ‌اکسید به زیر پوست را شرح دهیم تا به واسطه آن بتوانید ترس از تزریق در زیر پوست خود را بر طرف کنید.

زیرا این امر یک کار بسیار ایمن و کم تهاجمی بوده و دارای خطرات بسیار کمی می باشد. در واقع به ‌طورکلی علت به وجود آمدن چربی‌ ها در زیر شکم بسیار متفاوت می ‌باشد.

به واسطه چربی‌ های اشباع‌ شده در ناحیه شکمی قطعاً مشکلات بسیاری برای شما رخ می‌دهند و به واسطه کربوکسی تراپی این چربی ‌ها آزاد می شوند و در بدن حل شوند.  به طورکلی می تواند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

کربوکسی تراپی نیز می‌ تواند در برای درمان ترک‌ های پوستی شکم مناسب باشد.

بسیاری از خانم ‌های باردار بعد از زایمان از عارضه ترک ‌های پوستی و شل شدگی شکم خود رنج می ‌برند.

این خانم‌ ها نیز می‌توانند با استفاده از کربوکسی تراپی یک روش بسیار ایمن را تجربه کنند. کربوکسی تراپی ترس ندارد و احساس بسیار عجیبی در افراد ایجاد نمی‌کند. به همین دلیل یکی از روش ‌های پر کارآمد برای دفن کردن چربی ‌های مورد نظر شناخته شده است.

در این مطلب سعی داشتیم از مزایای کربوکسی تراپی بر روی شکم برای شما صحبت کنیم و بتوانیم ترس ناشی از سوزن را در شما برطرف کنیم.

البته اگر تحت نظر پزشک متخصص در نظر نگیرید ، مشکلات و عوارضی نیز برای شما به وجود می آورد. ما توصیه می‌ کنیم با استفاده از پزشک مناسب و کلینیک خوب می ‌توانید مشکلات ناشی از آن را کم کنید.

یکی دیگر از عوامل بسیار مهمی که اکثر افراد لازم می‌دانند در رابطه با آن پرس ‌و جو کنند قیمت کربوکسی تراپی شکم می باشد. همه افراد قبل از استفاده از آن نیاز دارند که قیمت کربوکسی تراپی شکم را بدانند همان‌ طورکه برایتان ذکر کردیم قیمت‌گذاری بر روی کربوکسی تراپی شکم  بستگی به عوامل بسیاری دارد.

این عوامل را در مطلب بالا برای شما ذکر کردیم و شرح دادیم که با توجه به میزان درصد چربی‌ های اشباع ‌شده در زیر پوست افراد و تعداد جلسات درمان ، قیمت و هزینه درمان کربوکسی تراپی شکم متفاوت می باشد.

همچنین پزشک با مهارت بالا و کلینیک با پرسنل حرفه ‌ای عوامل مؤثر بر قیمت کربوکسی تراپی شکم می باشد که باید به آن توجه ویژه ‌ای کرد.

به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت کلی برای کربوکسی تراپی ناحیه شکم در نظر گرفت. شما می‌توانید با پرس ‌و جو کردن و مشاوره با پزشک از قیمت کربوکسی تراپی شکم اطلاع پیدا کنید.

اگرچه روش کربوکسی تراپی مزایا و ویژگی ‌های منحصر به ‌فرد دارد ، اما برای درمان بهتر است اول با کارشناسان و پزشکانی که در این زمینه تخصص کافی دارند مشورت کرده و با استفاده از تجربیات آن‌ ها بتوانید پزشکی ماهر را انتخاب کنید.

به‌ طورکلی کربوکسی تراپی بر روی شکم یکی از بروز ترین رایج ‌ترین و همین ‌طور ارزان ‌ترین شیوه‌ های درمانی است که نیاز به جراحی ندارد و از این طریق می ‌‌توان به از بین بردن چربی ‌های ناحیه شکم کمک به سزایی کرد و اغلب خانم‌ها در جامعه امروز از آن استقبال می‌کنند.

همان طور که ذکر کردیم با استفاده از مزایای کربوکسی تراپی شکم بسیاری از افراد تصمیم می‌ گیرند که از این روش استفاده بهینه کنند.

اما همیشه در ذهن آن‌ ها سوالی وجود دارد که آیا این درمان عوارضی به دنبال خواهد داشت یا خیر. باید بگوییم با در نظر گرفتن پیشرفت علم و تکنولوژی این روش درمانی بسیار مطمئن است.

اما ممکن است در مواقعی احساس عجیبی در ناحیه شکم داشته باشید و یا امکان دارد باعث ایجاد کبودی و قرمزی در این ناحیه شود. البته عارضه ‌های این روش بسیار بی‌ خطر بوده و بعد از انجام دوره کوتاهی بر طرف می شوند.

در مطالب بالا قصد داشتیم در رابطه با قیمت کربوکسی تراپی شکم برای شما صحبت کنیم و عواملی که ممکن است بر روی قیمت‌ گذاری کربوکسی تراپی شکم مؤثر باشد را برای شما شرح دادیم. امیدواریم که از این مطالب استفاده بهینه ‌ای برده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید