میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت ژل پرفکتا دیپ
قیمت ژل پرفکتا دیپ

لیست موضوعات

قیمت ژل پرفکتا دیپ

در این مقاله سعی می کنیم مطالبی در مورد قیمت ژل پرفکتا دیپ بری شما مخاطبان گرامی ارائه دهیم امیدواریم تا پایان این مطالب با ما همراه باشید.

کلینیک دکتر زرگنج فرد بخش فروش این ژل را ندارد و تنها کلینیک تخصصی پزشکی و زیبایی می باشد و در صورت لزوم این ژل را برای شما تزریق می کند، به همین جهت برای خرید این ژل با کلینیک تماس نگیرید. در عین حال د ر صورت هر گونه نیاز به مشاوره تزریق ژل می توانید با کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ایشان بهره مند شوید

قیمت ژل پرفکتا دیپ
قیمت ژل پرفکتا دیپ

سوالاتی در رابطه با موضوع مورد نظر وجود دارد که به برخی از آن ها پاسخ می دهیم:

قیمت ژل های پرفکتا دیپ به چه چیز هایی بستگی دارد؟

ژل پرفکتا چیست؟

کارایی ژل پرفکتا

چگونگی استفاده از ژل های پرفکتا

مراقبت های بعد از استفاده از ژل چگونه می باشد؟

 

قیمت ژل های پرفکتا دیپ به چه چیز هایی بستگی دارد؟

قیمت ژل هایی که تاثیری به مدت یک تا ۲ سال برای افراد دارند معمولا هزینه آن ها دو تا سه برابر بیشتر از ژل هایی است که تاثیر آن ها ۶ تا ۹ ماه می باشد. به عنوان نمونه تزریق یک سی سی ژل که حاوی هیالورونیک از مارک های معتبر مانند مارک های  فرانسوی یا کانادایی می باشد

و تاثیر آن ها یک ساله است حدود ۳۰ درصد بیشتر از یک سی سی ژل بادوام که اثر آن ۶ تا ۸ ماهه است و از مارک های معتبر و درجه یک چینی می باشد همچنین اگرعمق چین و چروک ها زیاد باشد احتیاج به ۲ سی سی و یا ۲ سرنگ از ژل های تزریقی  برای پر کردن چین و گودی خط خنده می باشد و به طبع قیمت آن ها نیز به نسبت بقیه ژل ها دو برابر می شود.

قیمت ژل های پرفکتا دیپ به چه چیز هایی بستگی دارد؟
قیمت ژل های پرفکتا دیپ به چه چیز هایی بستگی دارد؟

ژل پرفکتا چیست؟

در ایران استفاده کردن پرکننده های یا فیلرهایی که در بازار وجود دارند در بین مصرف کنندگان و تولیدکنندگان این محصولات به اسم ژل ها شناخته می شوند و همه روزه مصرف این محصولات بیشتر شده و تنوع و گستردگی این محصولات هم به حمبی باشد که در حال حاضر به پزشک اجازه داده می شود که انتخاب دقیق تری داشته باشد، به این شکل که امروزه در همه دنیا در درمان بسیاری از بیماری ها به صورت هم زمان از چند نوع مختلف ژل استفاده می گردد.

امروزه در بین ژل ها ترکیب های هیالورونیک اسید بدون مشکل است  و این مسئله چندین سال است که با نیروی هر چه بیشتر ادامه پیدا کرده است و به این شکل که همه روزه رقیبان خود را هرچه بیشتر به حاشیه می کشاند.

ژل پرفکتا چیست؟
ژل پرفکتا چیست؟

ترکیبات

ترکیبات این ژل ها از مواد طبیعی بدن است و در بیشتر بافتهای بدن پیدا می شود و یک مولکول قندی می باشد که قند اصلی و مهم آن بافت هم بندی در اکثر مهره داران است  و به عنوان نمونه ژلی که درون چشم همه انسان ها را پر کرده است و این ماده از جنس هیالورونیک می باشد و به همین دلیل است که سال های زیادی برای پر کردن چشم همراه با جراحی شبکیه از ژلهای هیالورونیک اسید استفاده می گردد.

ولی  کارایی شایع هیالورونیک اسید در زیبایی به زمانی در حدود دو دهه قبل برمی گردد که این ژل توانست در مدت کمی و در رقابتی که با کلاژن داشت موفق به شکست آن شد و خود این ماده به پادشاهی در عرصه زیبایی تبدیل شد.

کارایی ژل پرفکتا:

پاکسازی خطوط پیشانی:

این زل به همراه تزریق هم زمان بوتاکس سبب تغییر قابل توجه و چشمگیریر می شود.

بهبود خط اخم:

در بیشتر بیماران داشتن این خط  تاثیر ناخوشایندی بر روی نزدیکان شخص خواهد گذاشت و می توان به سبب استفاده همزمان از بوتاکس و ژل تا حد زیادی این خطوط اخم را کمتر کرد.

بهبود فرورفتگی در قسمت گیج گاهی:

این قسمت که از ناحیه های است و معمولا این قسمت  در برخی از افراد مورد غفلت قرار می گیرد وجود داشتن این فرو رفتگی به صورت چشمگیری چهره را فرسوده و پیر نشان می دهد و پر کردن آن اثر زیادی بر روی زیبایی و به صورت کلی شادابی بیمار می گذارد.

بهبود فرورفتگی در قسمت گیج گاهی:
بهبود فرورفتگی در قسمت گیج گاهی:

اطراف چشم:

برای استفاده از این ژل باید توجه کرد که درمان اطراف چشم به وسیله فیلر نیازمند مهارت  و تجربه بسیاری می باشد ولی یکی از قسمت هایی است که اثر چشگیری در جوان کردن کلی صورت خواهد داشت.

گونه ها:

با توجه به فرم صورت بیمار قسمت گونه را می توان در بخش های جلویی و کناره های آن به صورت متناسب با اطراف صورت حجم داد. حجم دادن گونه ها در ایجاد ظاهر طبیعی از کلیدی ترین نکاتی است که باید در صورت و عمل های زیبایی رعایت شود . کم کردن عدم تقارن در گونه ها از ویژگی ههای مثبت این ژلها می باشد.

خط خنده:

ایجاد کردن این خط از اولین و قدیمی ترین کاربردهای این ژلها می باشد که توصیه می گردد آن را کم کنید ولی پاک نشود تا مرز طبیعی میان دهان و گونه از بین نرود. درمان کردن این قسمت بسیار مناسب و موثر می باشد.

چگونگی استفاده از ژل های پرفکتا

معمولا تزریق ترکیبات متفاوت اسید هیالورونیک به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی به وسیله مالش دادن این پماد بی حسی و یا تزریق لیدوکایین انجام می گردد.حجم ژل  تزریق شده و نحوه استفاده آن به صورت سطحی یا عمقی تزریق کردن آن بستگی به عمیق بودن و قسمت چین دار مورد نظر خواهد داشت.

ترکیب اسید هیالورونیک به سبب اینکه آب زیادی در اطراف خود جذب می کند و اضافه کردن مقدار حاصل شده از این مسئله  نیازمند حجم کمی از ژل برای پاک کردن چین و چروک ها و فرورفتگی ها خواهد داشت.

معایب

معایبی که از طریق تزریق این ژل به وجود می آید این است که با تزریق اسید هیالورونیک احتمال آسیب بسیار نادر بوده و واکنشهای حساسیتی که در آن ظاهر می شود کم تر از 10000/1 در بیشتر بیماران دیده شده است. علت این مسئله آن است که ساختمان این مولکولها  در میان اکثریت مهره داران یکسان می باشد.

تورم و بالا آمدن قسمتی که تزریق در آن کم بوده و به این صورت است که تنها در برخی از موارد در محلی که تزریق انجام شده است کبودی به چشم می آید که در مدت کمی هم این کبودی ایجاد شده در محل تزریق از بین می رود. حداکثر زمان ماندگاری این ترکیب ها به غلضت دارو و حجم مولکول در نسل های جدید این ماده چیزی در حدود 9 تا 12 ماه می باشد.

یکی از نکات مهم درباره تزریق ترکیب های اسید هیالورونیک این مورد است که این ترکیب ها به هیج عنوان تاثیر بدی بر بافت نخواهد داشت و حتی به صورت تجربی در برخی از موارد مشاهده شده است که معمولا بعد از جذب شدن این ماده هم چین به شدتی که در ابتده بیشتر می شد عود نکند بلکه به این دلیل که بافت سازی در آن قسمت ایجاد شده و در آن قسمت معمولا در تزریق های بعدی به نتیجه های بهتر و موثری دست پیدا می کنید.

مراقبت های بعد از استفاده از ژل چگونه می باشد؟

راجع به مراقبتهای که بعد از تزریق باید انجام شود توصیه می شود در حدود 12 سا عت آب به قسمتی که ژل استفاده شده است نرسد و هم چنین به مدت 24 ساعت هم ترکیبات آرایشی در آن قسمت استفاده نشود و به مدت 2 هفته نیز از گرفتن سونا یا قرار گرفتن در حرارتهای جدید خودداری شود . استفاده کردن از کمپرس سرد در ابتدا و هم چنین بعد از تزریق احتمال کبودی در آن قسمت را کمتر خواهد کرد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1368 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگه علوم پزشکی اراک

23 سال تجربه موفق در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنینی از جمله واژینیسموس

سابقه 12 سال کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه 5 سال کار در زمینه زیبایی های زنان :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

کار با دستگاه  مونالیز

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید