میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی
قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی

لیست موضوعات

قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی

ما قصد داریم در این مطلب به طور مفصل به شرح قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی پرداخته و همچنین عوامل موثر بر این قیمت گذاری این روش و مزایای آن را برای شما بیان کنیم.

قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی
قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی

اکنون که این مقاله را میخوانید، حتما شما هم به دنبال زیبایی بیشتر و خواهان رفع تیرگی های بدن خود هستید، ما در این مقاله میخواهیم مفصلا درباره رفع تیرگی ناحیه تناسلی با لیزر بپردازیم.

یکی از بهترین شیوه های ممکن برای زیبایی بیشتر و ماندگاری همیشگی استفاده از لیزر درمانی است. برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در ادامه این مطلب حتما با ما همراه باشید.

در ادامه به وسالات زیر پاسخ خواهیم داد:

علل تیرگی پوست ناحیه تناسلی چیست؟

مزایای لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی چیست؟

قبل از انجام روش لیزر درمانی برای روشن کردن ناحیه تناسلی چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

بعد از انجام روش لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

با انجام عمل لیزر روشن کننده چند درصد احتمال روشن شدن پوست ناحیه تناسلی وجود خواهد داشت؟

آیا سفید شدن واژن یا ناحیه تناسلی ماندگار است؟

آیا عمل لیزر برای روشن‌ سازی ناحیه تناسلی دردناک خواهد بود؟

برای سفید کردن واژن به چند جلسه لیزر درمانی نیاز داریم؟

مکانیسم لیزر درمانی در رفع تیرگی پوست واژن چگونه خواهد بود؟

آیا با روش‌ هایی مانند جوش شیرین و آب‌ لیمو در منزل می توان به ناحیه تناسلی خود رنگی روشن‌ تر بخشید؟

عمل سفید سازی در کدام نواحی دیگر می‌تواند انجام شود؟

آیا دختران باکره هم می‌توانند عمل لیزر درمانی را برای سفید سازی واژن خود انجام بدهند؟

چه کسانی می‌توانند از روش لیزر درمانی برای روشن سازی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند؟

عوامل موثر بر هزینه لیزر درمانی چیست؟

جمع بندی مطلب

علل تیرگی پوست ناحیه تناسلی چیست؟

در این قسمت قصد داریم به علل تیرگی ناحیه تناسلی خانم ها بپردازیم. قبل از بررسی انجام این روش لازم است، بدانیم علت وقوع این تیرگی چیست؟ و اصلا برای چه اتفاق می افتد؟ برای پاسخ به این سوالات در ادامه مقاله همراه ما باشید.

علل تیرگی پوست ناحیه تناسلی چیست؟
علل تیرگی پوست ناحیه تناسلی چیست؟

افزایش سن در افراد:

افزایش سن و از دست دادن طراوت جوانی یکی از مهم ترین عللی است که باعث افزایش تیرگی در قسمت هایی از بدن خواهد شد. با بالا رفتن سن افراد دچار تیرگی پوست بدن و چروکیدگی آن خواهند شد. ناحیه تناسلی به دلیل حساسیتی که دارد، بسیار زودتر دچار تیرگی و کاهش طراوت جوانی میشود.

در این دوره تغییرات هورمونی افراد باعث تیرگی پوست نواحی گوناگونی از جمله ناحیه تناسلی شخص میشود، همچنین با بالا رفتن سن، کار سلول هایی که وظیفه تولید رنگ دانه های پوست را بر عهده دارند، با اختلال رو به رو میشوند و این خود عامل مهمی است تا پوست بدن به تیرگی دچار شود.

افزایش سن در افراد:
افزایش سن در افراد:

زمانی که سلول ها به مشکل تولید رنگ دانه دچار شوند، ممکن است، پوست نواحی مختلف از جمله ناحیه تناسلی و اطراف آن با لکه هایی قهوه ای شکل رو به رو شده و در صورت عدم رسیدگی تمامی ناحیه مذکور به تیرگی منجر شود، همچنین شدت این تیرگی کاملا به مرور زمان تغییر خواهد کرد.

به همین دلیل است که باید از سنین کم مراقبت ها و روش های درمانی را به کار برد تا همیشه با پوستی شاداب و جوان باقی بمانید. به همین علت با افزایش سن افراد همواره به دنبال راه حلی برای رفع تیرگی و حفظ شادابی پوست و افزایش آن میگردند.

تنها روشی که میتواند شادابی و جوانی پوست را دوباره برای افرادی که دچار تیرگی و مشکلات پوستی شده اند، برگرداند، استفاده از به روزترین شیوه درمانی یعنی استفاده از لیزر درمانی برای رفع تیرگی ناحیه تناسلی است.

شرایط رنگ پوست فرد و ژنتیک خانوادگی:

مهم ترین عللی که در تغییر رنگ پوست افراد مخصوصا در نواحی حساسی همچون زیر بغل و ناحیه تناسلی موثر است، ژنتیک فرد و خانواده وی است.

افراد با توجه به ژنتیک و زمینه رنگ پوست در خانواده خود باید تشخیص دهند که رنگ پوست آنها تا چه میزان میتواند تغییر کند.

در ایران با شرایط آب و هوایی کشورمان رنگ تیره افراد مسئله ای دور از انتظار نیست، بنابراین تغییر رنگ پوست به تیرگی فرآیندی کاملا طبیعی است که ممکن است، به مرور زمان اتفاق بیفتد.

افراد پس از ورود به دوران بلوغ و تغییراتی که در دوران بلوغ برای آنها اتفاق می افتد، شاهد تغییرات دیگری از جمله تغییر رنگ پوست خود در ناحیه تناسلی خود هستند، این تغییرات در افرادی که رنگ پوست تیره تری دارند، شدید تر بوده و روندی کاملا طبیعی است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

به هر حال از مهم ترین علل تغییرات رنگ پوستی بررسی ژنتیک افراد و خانواده وی است. این که افرادی با رنگ پوستی تیره، توقع ناحیه تناسلی سفید داشته باشند، انتظاری کاملا بیجا و دور از منطق است. هر کس با توجه به رنگ پوست فعلی و ژنتیکی خود دارای رنگ پوستی تیره تر در ناحیه تناسلی است.

شرایط رنگ پوست فرد و ژنتیک خانوادگی:
شرایط رنگ پوست فرد و ژنتیک خانوادگی:

پوشیدن لباس های تنگ و چسبان:

استفاده از لباس های زیر نامرغوب، میتواند عامل مهمی در افزایش تیرگی پوست ناحیه تناسلی باشد. مخصوصا این موارد در خانم ها بیشتر مشاهده میشود،

زیرا پیشگیری از عفونت های دستگاه تناسلی در خانم ها بیشتر باید مراقبت شود و این خود مستلزم پوشش زیری مرغوب و مناسب است. نپوشیدن لباس های تنگ و چسبان میتواند کمک بزرگی به پیشگیری از تیرگی بیشتر پوست ناحیه تناسلی کند.

استفاده از شلوارها و لباس های زیر چسبان باعث کاهش نفوذ هوا به سطح پوست بدن شده و این عامل بسیار مهمی است تا دچار تیرگی بیشتر پوست در نواحی ران و دستگاه تناسلی خود شوید. پوشش پلاستیکی و غیر نخی باعث افزایش تعریق و در نتیجه افزایش تیرگی بر سطح پوست بدن میشود.

این مورد یکی از علل بسیار شایعی است که این روزها به شدت سبب تیرگی پوست در ناحیه تناسلی افراد میشود که خوشبختانه با روش لیزردرمانی قابل درمان بوده و برای همیشه پوستی شاداب تر و سفید تر را برای شما به همراه خواهد داشت، البته بعد از استفاده از این روش در استفاده از پوشش های تنگ و چسبان محدودیت نیز خواهید داشت.

تحرک و فعالیت بسیار زیاد:

تحرک و فعالیت زیاد سبب ساییدگی بین ران ها شده و این خود عاملی بسیار موثر در تیرگی پوست ران ها و ناحیه تناسلی میشود.

کسانی که زیاد پیاده روی میکنند یا در شرایط کاری قرار دارند که باید زیاد راه بروند، بیشتر در معرض تیرگی پوست پا شده و این منجر خواهد شد تا افراد زودتر با تیرگی پوست درگیر شوند.

ورزشکاران و کسانی که بیشتر در تحرک هستند، نسبت به افرادی که تحرک کمتری در ناحیه پا دارند، دچار تیرگی بیشتری در ناحیه دستگاه تناسلی خود میشوند.

تحرک و فعالیت بسیار زیاد:
تحرک و فعالیت بسیار زیاد:

استفاده از شیو نامناسب:

شیو کردن روشی بسیار مرسوم برای از بین بردن موهای زائد ناحیه تناسلی است و ارتباط مستقیمی با رنگ پوست دستگاه تناسلی مخصوصا در بانوان دارد.

اگر شما برای از بین بردن موهای زائد دستگاه تناسلی خود از روش شیو کردن استفاده میکنید، باید حتما از تیغ ها و ژیلت های استاندارد استفاده کرده و از تیغ هایی که دچار کندی یا زنگ زدگی هستند، به هیچ عنوان استفاده نکنید، زیرا این کار سبب آسیب به ناحیه تناسلی شما خواهد شد

و همچنین باعث میشود در مدت زمانی کوتاه دچار تیرگی پوست ناحیه تناسلی شوید. بهترین راه برای درمان از بین بردن تیرگی ناحیه تناسلی که به دلیل شیوهای غیر استاندارد به وجود آمده اند،استفاده از روش لیزر درمانی است.

و در ادامه روند بهبود و پیشگیری از ابتلای مجدد به تیرگی جایگزین کردن روشی استاندارد و مناسب تر برای از بین بردن موهای زائد دستگاه تناسلی است، زیرا استفاده از تیغ ها و ژیلت ها همیشه خطر تیرگی پوست و آسیب به بافت پوست بدن شما را به همراه خواهد داشت. بهتر است، در این باره حتما با پزشک خود مشورت کرده و راهنمایی های لازم را برای مراقبت بیشتر از وی کسب کنید.

شرایط آب و هوایی نامناسب:

رنگ پوست بدن شما ارتباط مستقیمی با شرایط آب و هوایی محل زندگی شما دارد. بدن باید پیوسته در شرایط ایده آل قرار گرفته و تهویه مناسب داشته باشد تا رنگی شاداب و جوان به همراه داشته باشد.

کسانی که در شرایط نامناسب جوی و آب و هوایی زندگی میکنند، دچار تعریق بسیار شده و به همین علت بدنشان به علت نرسیدن هوا به پوست کم کم رنگ طبیعی و روشن خود را از دست خواهد داد و دچار تیرگی های شدید پوستی خواهند شد.

مخصوصا ناحیه تناسلی افراد که به دلیل پوشش بسیار زیاد باید همیشه دارای تهویه مناسب و در معرض رسیدن اکسیژن قرار بگیرد.

افرادی که در مناطق بسیار گرم زندگی میکنند بیشتر در معرض تیرگی پوست قرار خواهند گرفت و شرایط بد آب و هوایی، همچنین قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید به تیرگی پوست بدن بسیار کمک خواهد کرد.

شرایط آب و هوایی نامناسب:
شرایط آب و هوایی نامناسب:

عدم دریافت ویتامین های لازم برای بدن:

ویتامین ها همیشه تاثیرات بسیار موثری را بر سلامت و ظاهر افراد میگذارند. اگر در دریافت ویتامین های لازم بدن اختلالی طولانی پیش بیاید. تاثیراتی مخرب بر روی پوست و رنگ آن مشاهده خواهید کرد.

به همین دلیل لازم است که حتما ویتامین های مورد نیاز بدن را دریافت کرده و سعی کنید، آنها را همیشه و مرتب دریافت کنید.

عدم برخورداری از این مواد مغذی و ویتامین ها ممکن است، به آسیب های جدی پوست بیانجامد. این کار نه تنها سبب تیرگی رنگ پوست، بلکه به آسیب های بسیار مخرب تری نظیر از دست دادن سلامت کلی بدن میتواند منجر شود.

بارداری زمینه ساز تغییر رنگ ناحیه تناسلی در خانم ها:

بارداری در خانم ها دوره تغییرات بسیاری است. در این دوره میتواند رنگ پوست واژن و اندازه آن تا حد بسیار زیادی تغییر کند. به همین دلیل یکی از مهمترین علل تیرگی پوست در خانم تجربه دوران بارداری است که میتواند شامل تیرگی های بسیار زیاد در سطح پوست بدن شود.

این نوع از تیرگی نیز با روش هایی نظیر لیزر درمانی قابل حل خواهد بود. این مدل از تیرگی پوست کاملا ناخواسته و بدون هیچ اراده ای اتفاق خواهد افتاد و از آنجایی که هیچ کنترلی بر علل این اتفاق نیست، بهترین روش ها، روش های درمانی است که قابلیت ماندگاری بالا را خواهند داشت.

در زمان بارداری هورمون انسولین در بدن زیاد میشود و این عامل اصلی تیرگی پوست در دوران حاملگی است. مقدار انسولین در بدن همیشه باید به اندازه باشد، اما در بارداری به دلیل تغذیه جنین این مقدار افزایش پیدا خواهد کرد.

مزایای لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی چیست؟

در این بخش از مقاله میخواهیم به مزایای لیزر سفیدی واژن بپردازیم.

مزایای لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی چیست؟
مزایای لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی چیست؟

روشی بدون درد و غیر تهاجمی است:

استفاده از روش لیزر درمانی یک روش قطعی و مطمئن بدون درد است که در این روش بیمار بدون هیچ گونه بیهوشی و احساس دردی تحت معالجه قرار خواهد گرفت.

از مهمترین مزایای این روش عدم استفاده از هیچ گونه ماده بیهوشی است که کاملا مناسب تمام بیماران با هر گونه شرایط است و فرد کاملا سرپایی معالجه شده و به زودی مرخص میشود. در این روش هیچ گونه احساس درد یا خونریزی نداشته و عوارض پس از عمل این روش بسیار کم خواهد بود.

به همین علت است که روش لیزر درمانی سالیان سال است، روش مورد علاقه بسیاری از کسانی است که دوست دارند، رنگ پوستی روشن تر داشته باشند

همچنین به دلیل حساسیت ناحیه تناسلی افراد لازم است که تحت عمل های جراحی قرار نگرفته و عمل های سرپایی برای تغییراتی در این نواحی بسیار مناسب خواهد بود.

عوارض کمتر در این عمل ها سبب مراقبت های کمتری خواهد شد که موجب تسریع در روند بهبودی میشود. این روش دارای مزایای دیگری نیز هست که ما قصد داریم در ادامه این مقاله مفصلا به آنها اشاره کنیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قدرت ماندگاری بسیار بالا در روش لیزر درمانی:

یکی از مهم ترین مزایای این روش داشتن ماندگاری بسیار بالا است که نسبت به دیگر روش ها اثر بخشی بسیار زیادی خواهد داشت.

استفاده از این روش درمانی بسیار مناسب کسانی است که خواهان تغییری همیشگی هستند و دوست دارند، این تغییر ماندگاری همیشگی در پی داشته باشد.

به همین دلیل روش لیزر درمانی توصیه میشود. انجام این روش میتواند با اثر بخشی بالا، ظاهریی مناسب و زیبا را برای شما به همراه داشته باشد. بر خلاف روش های دیگر که ماندگاری در آنها بسیار کم بوده و از طریق آنها به نتایج دلخواه نخواهید رسید.

قدرت ماندگاری بسیار بالا در روش لیزر درمانی:
قدرت ماندگاری بسیار بالا در روش لیزر درمانی:

یکی دیگر از مزایای استفاده از روش لیزر درمانی برای روشن سازی ناحیه تناسلی، جوان‌ سازی و کمک به حفظ طراوت و شادابی پوست در این ناحیه است، این روش با تحریک و فعال‌ سازی دوباره کلاژن سازی، روش بازسازی طبیعی بدن به جوان‌ سازی را فعال می‌کند

و کمک می‌کند تا روشی غیر هورمونی و بدون درد و دائمی را که یکی از مزیت‌ های مهم به حساب می‌آید، در طولانی‌ مدت برای کسانی که خواهان رفع تیرگی هستند، به‌ همراه داشته باشد، زیرا در روش‌ های دیگر استفاده دراز مدت از داروهای هورمونی باعث می‌شود که اثراتی مانند سرطان‌ های رحم و یا سرطان سینه نمود پیدا کند و این از عوارضی است که متأسفانه در کنار اثرات کوتاه‌ مدت می‌تواند چنین عوارضی را به‌ همراه داشته باشد.

روش درمانی کوتاه مدت:

یکی دیگر از مزیت‌ های این روش زمان کوتاهی است که صرف این روش درمانی می شود، رفع تیرگی ناحیه تناسلی با روش لیزر درمانی فقط ۱۰ الی ۱۵ دقیقه ممکن است، به طول بیانجامد و این یکی از بهترین ویژگی‌ های این روش درمانی است که در مقایسه با روش‌ های روشن سازی واژن یا ناحیه تناسلی قدیمی که در دوره‌ های طولانی‌ مدت بازدهی بسیار کمی داشت

و استفاده از کرم‌ های داروهای گیاهی که چندین ماه فرد باید مصرف می‌کرد تا اندکی تفاوت رنگ پوست را احساس کند، در این روش در مدت زمانی بدین کوتاهی می‌تواند فقط با ۱ جلسه تغییر رنگی را مشاهده کند، همین طور استفاده طولانی‌ مدت از داروهای شیمیایی و یا حتی گیاهی ممکن است که بافت پوست را تضعیف کرده و دچار آسیب کند.

شما در حال مطالعه پست قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی هستید.

هزینه مناسب:

برای درمان تیرگی واژن به روش های گیاهی یا سنتی احتیاج دارید، طولانی‌ مدت از کرم‌ ها و داروهای شیمیایی استفاده کنید و برای اینکار احتیاج است که این کرم‌ ها و داروهای شیمیایی را با قیمت گران به مدت طولانی خریداری کنید،

اما در روش لیزر درمانی تنها با چند جلسه می‌توانید به نتیجه بهتر و ماندگاری بالاتری برسید، در نتیجه هزینه روش لیزر درمانی به مراتب بسیار کمتر و بهتر خواهد بود.

هزینه مناسب:
هزینه مناسب:

قبل از انجام روش لیزر درمانی برای روشن کردن ناحیه تناسلی چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

اتمام پریودی:

مناسب تر است، روش لیزر درمانی برای روشن کردن پوست ناحیه واژن یا ناحیه تناسلی حدود ۱ هفته بعد از تمام شدن دوره پریودی یا قاعدگی باشد.

درمان عفونت‌ های فعال در واژینال:

مناسب است، قبل از انجام عمل لیزر روشن کننده پوست، آزمایشاتی را انجام دهید که مشخص کند شما در ناحیه تناسلی خود، عفونت هایی دارید، یا خیر.

در صورت وجود این عفونت‌ ها لازم است که قبل از انجام عمل لیزر این عفونت‌ ها درمان شوند و پس از آن به انجام عمل لیزر درمانی بپردازید، زیرا وجود عفونت‌ های فعال می‌تواند عوارضی بسیار زیاد و جبران‌ ناپذیری را برای فرد بیمار به همراه داشته باشد.

از شیو و اپیلاسیون خودداری کنید:

بهتر است، دست کم سه روز قبل از انجام عمل لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی از اصلاح کردن و استفاده کردن از اپیلاسیون ها و برنزه کردن پوست ناحیه تناسلی خود اجتناب کنید،

زیرا عوارضی که بعد از انجام این‌ گونه فعالیت‌ ها ممکن است، به پوست آن ناحیه وارد شود تا مدت‌ ها همراه فرد باقی مانده و در صورت انجام عمل لیزر درمانی این عوارض را تشدید کرده و باعث ناهنجاری‌ هایی در فرد خواهد شد.

عدم استفاده از کرم و مواد سفید کننده:

لازم است که فرد بیمار حداقل ۱ هفته قبل از انجام عمل از کرم و همچنین مواد سفید کننده ای که ناحیه تناسلی را روشن‌ تر می‌کند استفاده نکرده و عدم استفاده از آن‌ها را به‌ شدت جدی بگیرد،

زیرا هر گونه مواد شیمیایی و سفیدکننده و حتی داروهای گیاهی ممکن است، اختلالی در روند لیزر درمانی و تأثیرات پس از آن به وجود بیاورد که این اختلال بعد از انجام دوره لیزر درمانی خوشایند نخواهد بود و برای فرد بیمار احتمال دارد، تبعاتی جبران‌ ناپذیر را به همراه داشته باشد.

شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید:

لازم است، حداقل ۱ شب قبل از انجام لیزر درمانی از نزدیکی با شریک جنسی خود خودداری کنید و این مورد را حتماً جدی بگیرید،

زیرا انجام عمل رابطه جنسی می‌تواند نتایج لیزر درمانی را تحت‌ الشعاع قرار دهد و یا آن را بی‌ اثر جلوه بدهد، با مشورت پزشک در این مورد حداقل ۱ شب قبل از انجام عمل لیزر درمانی را بدون رابطه جنسی سر کنید و در این مورد و حتی پس از انجام عمل لیزر درمانی در مورد این گزینه از پزشک خود مشورت‌ های لازم را دریافت کنید.

شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید:
شب قبل از لیزر نزدیکی نداشته باشید:

شب قبل از انجام لیزر حمام کنید:

حمام کردن در شب قبل از انجام لیزر درمانی یکی از گزینه‌ های بسیار مهمی است که باید حتماً انجام شود، زیرا محل انجام لیزر باید همواره تمیز و عاری از هرگونه مواد و کثیفی بدن باشد، حتماً ناحیه تناسلی خود را تمیز کرده و کاملاً پاکیزه نگه دارید، زیرا عدم رعایت بهداشت می‌تواند تأثیرات بسیار مخربی را بر روی سلامت جسمی شما و نتایج پس از انجام لیزر درمانی بر روی ناحیه تناسلی شما بگذارد.

عدم استفاده از لیزرهای روشن کننده پوست حداقل ۱ ساعت قبل از انجام روش لیزر درمانی:

استفاده نکردن از کرم‌ های روشن کننده در ناحیه تناسلی و استفاده نکردن از کرم‌ های موضعی بی‌حسی در ۱ ساعت قبل از انجام عمل لیزر درمانی یکی دیگر از گزینه‌ هایی است که فرد باید حتماً تحت نظر پزشک آن‌ها را انجام داده و در این مورد از پزشک و مشاورین خود کسب تکلیف کند،

زیرا مراقبت‌ های قبل از انجام عمل لیزر درمانی تأثیرات بسیار مستقیمی را بر روی نتایج آن در بعد از عمل لیزر درمانی خواهد داشت، پس سعی کنید، همواره تمامی مراتب گفته‌ شده را رعایت کنید و در این مورد حتماً از پزشک خود سوالات لازم را پرسیده و درباره آن‌ ها کسب تکلیف کنند.

استفاده از دامن یا شلوار های گشاد بعد از انجام روش لیزر درمانی:

بعد از انجام روش لیزر درمانی لازم است که شما از دامن و شلوارهای گشاد استفاده کنید، زیرا ناحیه تناسلی شما به شدت در این دوره حساس شده و لازم است که هیچ‌ گونه تحریک پوستی را در این دوره تجربه نکرده و کاملاً آزاد در این دوره به تهویه مناسب به دوران نقاهت خود بپردازد.

تا اینجا با مبحث قبل از انجام روش لیزر درمانی برای روشن کردن ناحیه تناسلی چه اقداماتی را باید انجام دهیم آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی با ما همراه باشید.

بعد از انجام روش لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی چه اقداماتی را باید انجام دهیم؟

استفاده از پمادهای تجویزی:

بعد از انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی نیاز است که شما برای جلوگیری از حساسیت زیادتر در ناحیه تناسلی خود از پمادهای ترمیمی که به وسیله پزشک تجویز می‌شوند، معمولاً تا ۱ هفته و یا طبق دستور پزشک استفاده کنید.

استفاده از این پمادها می‌تواند برای مقابله با سوزش و التهاب احتمالی بعد از لیزر برای شما بسیار مثمر ثمر واقع شود و عوارض پس از انجام عمل لیزر را برای شما تا درصد بسیار زیادی کاهش دهد.

استفاده از پمادهای تجویزی:
استفاده از پمادهای تجویزی:

پاکیزگی ناحیه تناسلی:

بعد از انجام عمل لیزر لازم است که شما ناحیه تناسلی خود را کاملاً پاکیزه و خشک نگه دارید. بهداشت و شست و شوی ناحیه تناسلی را در این دوره بعد از انجام یا دوره نقاهت طبق مشورت با پزشک انجام می دهید، حتماً از وی سوال کنید که در چه فاصله زمانی باید ناحیه تناسلی را شست و شو داده و چگونه آن را خشک کنید،

زیرا ناحیه تناسلی شما بعد از انجام لیزر بسیار حساس می‌شود و باید در دوره‌ ای که وابسته به نظر پزشکتان است، این پاکیزگی و خشکی ناحیه تناسلی را کاملاً حفظ کرده تا دوران نقاهت و ترمیمی را به‌ راحتی پشت سر بگذارید.

عدم رابطه جنسی بعد از انجام عمل لیزر:

لازم است که شما ۳ تا ۵ روز بعد از انجام لیزر روشن کننده پوست از برقراری رابطه جنسی خودداری کنید، زیرا رابطه جنسی می‌تواند در این دوره نقاهت بر نتیجه اصلی عمل لیزر شما تاثیر گذار باشد و آن را تحت تاثیر قرار دهد.

حداقل ۳ تا ۵ روز بعد از انجام عمل لیزر طبق نظر پزشک از انجام فعالیت جنسی خودداری کرده و پس از آن با مشورت پزشک خود فعالیت رابطه جنسی خود را آرام آرام آغاز کنید.

عدم رابطه جنسی بعد از انجام عمل لیزر:
عدم رابطه جنسی بعد از انجام عمل لیزر:

عدم فعالیت ورزشی بعد از انجام لیزر روشن کننده پوست ناحیه تناسلی:

انجام فعالیت‌ های ورزشی مخصوصاً فعالیت‌ های ورزشی هوازی می‌تواند در این دوره شما را از نتیجه دلخواهتان دور کرده و یا عوارضی بسیار زیاد بعد از انجام لیزر درمانی برای شما به‌ همراه داشته باشد. لازم است، حداقل ۴ الی ۱۰ روز پس از انجام عمل لیزر روشن کننده پوست از فعالیت‌ های ورزشی خودداری کنید و بعد از گذراندن این دوره با ورزش‌ های آرام فعالیت ورزشی خود را آغاز کرده و حتماً در این مورد از مشاور و پزشک خود مشورت بگیرید.

در این بخش از مقاله به پاسخ‌ گویی سوالات متداولی که توسط افراد متقاضی پرسیده می‌شود پاسخ می دهیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

با انجام عمل لیزر روشن کننده چند درصد احتمال روشن شدن پوست ناحیه تناسلی وجود خواهد داشت؟

در این روش درمانی که اصل بر روشن‌ سازی ناحیه تناسلی با درصد بسیار بالایی است، حدود شصت الی هفتاد درصد از میزان تیرگی پوست را می توانید روشن کنید، البته این میزان کاملاً بستگی به نوع پوست و میزان تیرگی و علل ایجاد آن دارد که شما باید بعد از انجام عمل لیزر نیز علل تیرگی دوباره را بررسی کرده و از وجود آن باخبر باشید و آن را کنترل کنید.

آیا سفید شدن واژن یا ناحیه تناسلی ماندگار است؟

همان‌ طور که در قسمت‌ های فوقانی مقاله اشاره کردیم، یکی از بهترین روش‌ ها با ماندگاری بالا استفاده از روش لیزر درمانی است و در کلینیک های بسیاری می توانید از این روش استفاده کرده و نتایج بسیار درخشان و فوق‌ العاده‌ ای با ماندگاری بسیار بالا را انتظار داشته باشید، از بهترین مزایایی که این شیوه درمانی خواهد داشت، ماندگاری همیشگی است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از پزشکی که قصد دارید، روش لیزر درمانی را انجام دهید، اطلاعات لازم را کسب کنید.

آیا عمل لیزر برای روشن‌ سازی ناحیه تناسلی دردناک خواهد بود؟

خیر. از مزایای دیگری که به آن اشاره کردیم، این یک روش غیر تهاجمی و بدون درد است که حتماً قبل از انجام عمل لیزر از کرم‌ های بی‌ حسی موضعی استفاده خواهد شد و فرد متقاضی هیچ‌ گونه دردی را در حین عمل احساس نمی‌کند و در صورتی که اثرات کرم موضعی از بین برود، با داروهایی که طبق نظر پزشک تجویز خواهد شد عوارضی از این قبیل کنترل شده و از بین خواهد رفت.

برای سفید کردن واژن به چند جلسه لیزر درمانی نیاز داریم؟

برای جواب به این سؤال لازم است که میزان تیرگی پوست حتماً توسط پزشک بررسی شود، اما طبق روال معمول به ۱ الی ۳ جلسه برای لیزر درمانی احتیاج خواهید داشت، در بسیاری از موارد تنها با ۱ جلسه لیزر درمانی نتایج بسیار خوبی را مشاهده خواهید کرد،

اما در برخی از افراد به دلیل تیرگی بسیار زیاد و یا عللی که باعث این تیرگی می‌شوند، ممکن است، تعداد جلسات افزایش پیدا کرده و یا نیاز به تمدید به جلسات بیشتری باشد تا نتایج دلخواه حاصل شود. عموما اثرات روشن سازی ناحیه تناسلی بین2 هفته بعد از انجام لیزر قابل‌ دیدن است،

اما بعد از فواصل بین سی تا چهل و پنج روز نیاز است که جلسات بعدی انجام شده و این جلسات بدون هیچ گونه فاصله بیشتری باید انجام بگیرد.

برای سفید کردن واژن به چند جلسه لیزر درمانی نیاز داریم؟
برای سفید کردن واژن به چند جلسه لیزر درمانی نیاز داریم؟

مکانیسم لیزر درمانی در رفع تیرگی پوست واژن چگونه خواهد بود؟

روش لیزر درمانی برای روشن کردن ناحیه تناسلی به این صورت است که توسط لیزر، انرژی‌ های فوتون فرستاده می شوند و این انرژی ها با وجود لیزر بر روی پوست، موجب تبخیر لایه‌ های تیره‌ ای که بر روی پوست ایجاد شده اند، خواهند شد،

این عمل بدون هیچ‌ گونه خراش و آسیبی به سطح پوست ایجاد می‌شود و تنها با فرایند تبخیر سازی و افزایش کلاژن سازی سطح پوست بافت پوست واژن روشن‌ تر می‌گردد، نتیجه آن رفع تیرگی ناحیه تناسلی است که پس از ۱ الی ۲ هفته می‌توانید آن را مشاهده کنید.

آیا با روش‌ هایی مانند جوش شیرین و آب‌ لیمو در منزل می توان به ناحیه تناسلی خود رنگی روشن‌ تر بخشید؟

به‌ طور قطع نمی‌توان به آن جواب داد، زیرا جوش شیرین و آب‌ لیمو در بسیاری از افراد ممکن است که ایجاد حساسیت پوستی کند و یا به دلیل حساسیتی که در ناحیه تناسلی افراد وجود دارد، روش درست و مناسبی نباشد. این روش به‌ هیچ‌ عنوان توسط ما توصیه نمی‌شود،

همچنین این روش‌ها دائمی نیستند و در بسیاری از موارد ممکن است که برگشت‌ پذیری با شدت بیشتری را به همراه داشته باشند، بهترین روش و ماندگارترین روش را می‌توانید از لیزر درمانی انتظار داشته باشید، زیرا کاملاً علمی و با کمترین عوارض جانبی این کار انجام خواهد شد.

عمل سفید سازی در کدام نواحی دیگر می‌تواند انجام شود؟

این روش تنها مختص ناحیه تناسلی نیست و غیر از نواحی تناسلی می توانید در ناحیه مقعد پرینیوم و یا کشاله ران آن را انجام دهید، تمامی موارد ذکر شده باید حتماً توسط پزشک و متخصص بررسی شود و پس از بررسی و علل تیرگی های ایجاد شده عمل لیزر درمانی انجام بگیرد.

آیا دختران باکره هم می‌توانند عمل لیزر درمانی را برای سفید سازی واژن خود انجام بدهند؟

پاسخ به این سوال مثبت است، به عبارتی، عمل لیزر درمانی هیچ‌ گونه ارتباطی به پرده بکارت در دختران نداشته و دختران هم می‌توانند لیزر درمانی را برای سفید کردن ناحیه تناسلی خود به‌ خوبی انجام دهند.

چه کسانی می‌توانند از روش لیزر درمانی برای روشن سازی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند؟

در این بخش از مقاله می‌خواهیم به بررسی کسانی که کاندیدای مناسب برای روشن سازی ناحیه تناسلی خود توسط لیزر درمانی هستند، بپردازیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

کسانی که تمایل دارند، در زمان کمتری شاهد زیادترین اثر بخشی در رفع تیرگی ناحیه تناسلی خود باشند، کاندیدای مناسبی برای استفاده از روش لیزر درمانی هستند، زیرا همان‌ طور که در بالا اشاره شد این روش دارای نتایج بسیار سریع و اثر بخشی فوق‌ العاده‌ ای است که در زمان بسیار کوتاه می‌تواند فرد را به نتایج دلخواه برساند.

چه کسانی می‌توانند از روش لیزر درمانی برای روشن سازی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند؟
چه کسانی می‌توانند از روش لیزر درمانی برای روشن سازی ناحیه تناسلی خود استفاده کنند؟

کسانی که به دلیل تیرگی در ناحیه تناسلی دچار عدم اعتماد به‌ نفس شده و حس می‌کنند که زیبایی شان تحت تاثیر قرار گرفته، می‌توانند از این روش استفاده کرده و زیبایی را به خود و ناحیه تناسلی شان هدیه دهند.

غالباً این افراد از برقراری رابطه جنسی شرم می‌کنند و ممکن است، در روابط جنسی و زناشویی خود دچار مشکل شوند، این افراد می‌توانند از روش لیزر درمانی برای افزایش اعتماد به‌ نفس خود کمک گرفته و به زیبایی بدن خود کمک کند.

دختران مجرد

دختران مجردی که نگران از دست دادن زیبایی و جذابیت ناحیه تناسلی بدن خود هستند و احساس می کنند، در رابطه با همسر آینده خود دچار مشکل خواهند شد نیز یکی دیگر از کاندیدهای استفاده از روش لیزر درمانی برای روشن‌ سازی پوست ناحیه تناسلی هستند،

همچنین این روش می‌تواند طراوت و جوان‌ سازی بیشتری را به فرد هدیه دهد و این یکی دیگر از نکات مثبتی است که افراد متقاضی می‌توانند از این روش انتظار داشته باشند.

کسانی که دچار زبری پوست و از دست دادن طراوت و شادابی پوست واژن خود شدند از دیگر کسانی هستند که می‌توانند متقاضی انجام عمل لیزر درمانی باشند، با انجام این عمل می‌توانید پوستی شفاف تر و نرم‌ تر را به ناحیه تناسلی خود هدیه داده و از آن بهره ببرید.

یکی دیگر از مهم‌ ترین فاکتورهایی که فرد می‌تواند از افراد کاندیدای مناسب برای روش روشن سازی ناحیه تناسلی باشد، کسانی هستند که قدرت پرداخت هزینه لیزر درمانی را داشته باشند، این افراد می توانند با مزایایی که در بالا بیان شد و سرعت بیشتری از این روش درمانی استفاده کرده و نتایج آن را برای خود به همراه داشته باشند.

امیدواریم از خواندن مقاله قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی اطلاعات مفیدی کسب کرده باشید

عوامل موثر بر هزینه لیزر درمانی چیست؟

در این قسمت از مقاله می‌خواهیم به بررسی عواملی که بر هزینه لیزر درمانی مؤثر است، بپردازیم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

انجام آزمایشات قبل از لیزر درمانی:

قبل از انجام عمل لیزر درمانی لازم است که شما آزمایشاتی را نظیر آزمایش پاپ اسمیر انجام داده و اگر بیماری را دارید، حتماً آن را با پزشک متخصص درمیان بگذارید و از نظر عفونی این بیماری‌ های دستگاه تناسلی خود را بررسی کرده و سلامت کامل خود را به پزشک متخصص اطلاع دهید.

نیاز است که این آزمایشات انجام شده و یکی از دلایل بسیار اساسی که می‌تواند بر هزینه‌ های قبل از عمل مؤثر واقع شود، انجام آزمایشاتی است که فرد باید جهت اثبات سلامت خود انجام دهد.

انجام آزمایشات قبل از لیزر درمانی:
انجام آزمایشات قبل از لیزر درمانی:

این آزمایشات که کاملاً بستگی به وضعیت سلامت فرد دارد و می‌تواند متغیر باشد، اگر فرد دچار بیماری‌ ها و یا سوابق بیماری عفونی و دستگاه تناسلی بوده باشد، آزمایشات ممکن است، افزایش پیدا کرده و هزینه آن‌ ها متقابلاً زیادتر خواهد شد،

اما اگر فرد دچار بیماری نشده و سابقه هیچ‌ گونه بیماری را نداشته باشد، آزمایشات معمول قبل از انجام عمل لیزر درمانی که تنها توسط پزشک متخصص اعلام می‌شود باید انجام‌ شده و نتایج آن را به پزشک اطلاع دهید.

مخاطب گرامی شما در حال مشاهده مقاله قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی هستید.

هزینه عمل لیزر درمانی:

این هزینه که در بیشتر کلینیک‌ ها و بیمارستان‌ ها ثابت خواهد بود، هزینه چندان بالایی نیست و توسط پزشک متخصص بیان می شود.

هزینه اصلی عمل را شامل خواهد شد که به خودی خود هزینه بسیار زیادی را نمی‌تواند در بر داشته باشد . به‌ هر حال یکی از فاکتورهایی که بر افزایش هزینه‌ های عمل لیزر درمانی مؤثر است، خود هزینه عمل لیزر است که در این قسمت از مطلب باید به آن اشاره‌ ای می‌کردیم،

البته باید این نکته را ذکر کنیم که این هزینه می‌تواند وابسته به دستگاه های لیزر درمانی که متفاوت است، متغیر باشد و این یکی از نکاتی است که باید قبل از انجام و تصمیم به لیزر درمانی از پزشک متخصص آن را پرس‌ و جو کرده و اطلاعات کامل را در این زمینه از وی خواستار شوید.

تعداد جلسات لیزر درمانی:

هر چقدر میزان تعداد جلسات لیزر درمانی افزایش یابد، طبعاً هزینه آن نیز افزایش پیدا می کند فرد باید بداند که این میزان تعداد جلسات طبق نظر پزشک اعلام خواهد شد و در صورتی‌ که نیاز به افزایش تعداد جلسات باشد، هزینه‌ های وی افزایش پیدا خواهد کرد.

عمل های دیگری که ممکن است، همراه با عمل لیزر درمانی بر روی ناحیه تناسلی فرد انجام شود:

اگر شما خواهان تغییرات بیشتری بر روی ناحیه تناسلی خود باشید، می‌توانید آن را همراه با عمل روشن‌ سازی ناحیه تناسلی بر روی اندام خود انجام دهید و هزینه آن به هزینه لیزر درمانی شما افزوده خواهد شد،

این عمل‌ ها نه تنها بر روی هزینه آزمایشات شما ممکن است، تغییراتی ایجاد کند، بلکه در هزینه کلی لیزر درمانی شما تغییرات اساسی را ایجاد کرده و ممکن است که شما با هزینه‌ ای بسیار بالا رو به رو شوید و این هزینه‌ها می‌توانند بسیار متغیر باشند.

عمل های دیگری که ممکن است، همراه با عمل لیزر درمانی بر روی ناحیه تناسلی فرد انجام شود:
عمل های دیگری که ممکن است، همراه با عمل لیزر درمانی بر روی ناحیه تناسلی فرد انجام شود:

بستری شدن در کلینیک یا بیمارستان بعد از انجام عمل لیزر درمانی:

یکی دیگر از فاکتورهایی که می‌تواند بر هزینه عمل لیزر درمانی فرد بسیار مؤثر واقع شود، این است که نیاز است، فرد بعد از عمل لیزر درمانی تحت کنترل کلینیک یا بیمارستان بستری باشد، یا خیر ؟

بیشتر عمل‌ های لیزر درمانی سرپایی بوده و فرد ۱ الی ۲ ساعت بعد از عمل می‌تواند مرخص شود، اما اگر این عمل با عمل‌ های دیگر زیبایی و تغییراتی به همراه باشد، شاید نیاز به بستری و تحت کنترل بودن در کلینیک یا بیمارستان باشد که این می‌تواند بر هزینه‌ های لیزر درمانی و تغییراتی که ایجاد می‌شود مؤثر واقع شود.

شما در حال خواندن پست قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی هستید.

داروهای تجویزی بعد از لیزر درمانی توسط پزشک:

از دیگر هزینه‌ هایی که می‌توانیم بعد از انجام عمل لیزر درمانی به آن اشاره کنیم، داروهای تجویزی هستند که می‌توانند بر هزینه کلی لیزر درمانی یا عمل‌ های دیگر مؤثر واقع شوند، فرد باید بعد از عمل لیزر درمانی داروهایی را مصرف یا پمادهای موضعی را مصرف کنند، این داروها که توسط پزشک تجویز خواهند شد بر هزینه‌ های عمل لیزر درمانی اضافه می‌گردند.

داروهای تجویزی بعد از لیزر درمانی توسط پزشک:
داروهای تجویزی بعد از لیزر درمانی توسط پزشک:

تا اینجا با مبحث عوامل موثر بر هزینه لیزر درمانی آشنا شدید پیشنهاد می کنیم تا انتهای پست قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی با ما همراه باشید.

جمع بندی مطلب

در این مطلب مفصلاً درباره قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی با شما صحبت کردیم، به علل تیرگی پوست ناحیه تناسلی پرداختیم و علل‌ های این تیرگی را با شما بیان کردیم، مزایای لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی را تک‌ به‌ تک با شما بیان کردیم و به توضیح هر کدام از آن‌ها پرداختیم، در ادامه مطلب به مراقبت‌ هایی که قبل از انجام روش لیزر درمانی باید به آن بپردازیم پرداختیم

و همچنین مراقبت‌ های بعد از انجام لیزر درمانی را با شما به اشتراک گذاشتیم. به سؤال‌ های متداولی که از طریق متقاضیان بارها و بارها پرسیده شده است، پاسخ دادیم و درصد احتمال روشن شدن ناحیه تناسلی را برای شما بازگو کردیم، در ادامه مطلب به توضیح سفید شدن ناحیه تناسلی یا واژن پرداختیم که عملی ماندگار و غیر تهاجمی است

و همچنین این عمل عوارضی نداشته و تعداد جلسات کاملاً بستگی به میزان جواب‌ گویی عمل به وضعیت جسمانی فرد خواهد داشت، روش انجام عمل را برای شما توضیح دادیم و به توضیح روش‌ هایی مانند استفاده از آب‌ لیمو و جوش شیرین پرداختیم که تا چه حد می‌توانند مثمر ثمر واقع شوند،

همچنین توضیح دادیم که عمل لیزر درمانی در نواحی دیگری نیز ممکن است که انجام شود و دختران باکره هم می‌توانند از این روش استفاده کنند، کسانی که کاندیدای مناسب برای استفاده از این روش هستند، را مفصلاً برای شما توضیح دادیم

و بیان کردیم، چه کسانی می‌توانند از این روش استفاده کنند و عوامل مؤثر بر هزینه لیزر درمانی را برای شما جمع آوری کرده و با شما به اشتراک گذاشتیم.

جمع بندی مطلب
جمع بندی مطلب

از اینکه تا انتهای پست قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم از مطلب قیمت لیزر روشن کننده ناحیه تناسلی نهایت استفاده را برده باشید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با زر کلینیک:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید