میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

خرید اینترنتی ژل ژوویدرم
خرید اینترنتی ژل ژوویدرم

لیست موضوعات

خرید اینترنتی ژل ژوویدرم

در این مقاله میخواهیم درباره ژل ژوویدرم و موارد استفاده آن و خرید اینترنتی ژل ژوویدرم توضیحاتی بدهیم. ژوویدرم اسم ژلی است که از اسیدهالورونیک ساخته میشود.این برند محصولات متنوعی تولید میکند این محصولات مناسب افرادی هستند که میخواهند اثرات پیری و افزایش سن را در صورت خود کاهش دهند.

لازم به ذکر است در این مقاله مراکز خرید معرفی می شوند و لطفا از تماس با کلینیک دکتر زرگنج جهت خرید ژل و فیلر خودداری کنید و صرفا با مراکز معرفی شده تماس بگیرید.

خوب است بدانید تمامی ژل  و فیلرهای مورد استفاده در کلینیک دکتر زرگنج از مراکز مجاز خریداری شده و مورد تایید وزارت بهداشت هستند

از تزریق ژل ژوویدرم برای برجسته کردن اجزای مختلف صورت و رفع چین وچروکهای صورت استفاده میشود.هر محصولی از برند ژوویدرم دارای مقداری مشخص از اسیدهالورونیک است که هر کدام از آنها مشکل خاصی را حل میکنند.

ژل ژوویدرم بیشتر برای صورت استفاده میشود و مخصوص گونه،لبها،اطراف دهان است.سازمان غذا وداروی آمریکا استفاده از ژل ژوویدرم را تایید کرده است.

در ادامه سعی می شود تا به سوال های زیر پاسخ  داده شود:

1.انواع مختلف ژل ژوویدرم کدامند؟

2.افراد مناسب این تزریق چه کسانی هستند؟

3.روش تزریق ژل ژوویدرم چه هست؟

4.مزیت استفاده از ژل ژوویدرم چیست؟

خرید اینترنتی ژل ژوویدرم
خرید اینترنتی ژل ژوویدرم

انواع مختلفی از ژل ژوویدرم عبارتند از:

1.ژل ژوویدرم ولوماایکس سی

این ژل موجب افزایش حجم بافتهای زیری پوست میشود و برای برجسته کردن گونه ها خیلی مناسب است.و میتوان برای لیفت گونه،چانه و خطوط مختلف صورت استفاده کردبدلیل وجود قند در این ژل ماندگاری آن حداکثر 2 سال است.

2.ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم وولور ایکس یس

ژل ژوویدرم ایکس سی و ژل ژوویدرم وولور ایکس سی برای پوستهایی که حالت ارتجاعی خود را از دست دادند مناسب است.و خطوط موجود در صورت را مثل خط خنده را به آسانی برطرف میکند

3.ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم ولبلا ایکس سی

از این ژل برای برجسته سازی لبها استفاده مکنند.برای چین و چروک عمیق نیز میتوان از این ژل استفاده کرد. و وجود لیدوکائین در این محصول باعث شده بیمار در حین تزریق دردی را احساس نکند.این ژل حاوی نوعی ماده پیشرفته چسبناک و پرکننده پوست از جنس اسیدهیالورونیک3 بعدی است

اما ژل ژوویدرم اولترا 4 فرمولاسیونی دارد که نباید به داخل عضلانی در ناحیه ای مثل چشم تزریق بشود.اما برای سایر نواحی بهترین سازگاری را دارد.

کاربردهای ژل ژوویدرم در صورت

برای گونه ها از ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی استفاده میشود.

برای اطراف دهان و بینی و دهان از ژل ژوویدرم اولترا پلاس ایکس سی و ژل ژوویدرم وولور ایکس سی استفاده میشود

برای لبها از ژل ژوویدرم اولترا ایکس سی و ژل ژوویدرم و لبلا ایکس سی استفاده میکنند.

ژل ژوویدرم را میتوان بصورت اینترنتی از سایتهای معتبر خریداری کرد.

کاربردهای ژل ژوویدرم در صورت
کاربردهای ژل ژوویدرم در صورت

افراد مناسب این تزریق

اکثر افراد میتوانند از این ژل استفاده کنند زیرا غیرآلرژیک است و از منابع حیوانی استفاده نشده ولی باید انتظارات معقولانه ای از آن این ژل داشته باشیم خانمهای حامله و شیرده مناسب این تزریق نیستند.

ولی این کار باید توسط پزشک متخصص انجام شود و اینکار را به فردی مطمئن و ماهر بسپارید.ولی اگر نتیجه ای مطلوب حاصل نشد میتوان از آنزیم هیالورونیک اثر نا مطلوب آن را خنثی کرد.این تزریق خطرناک نیست اما کمی درد دارد که با بی حسی مثل لیدوکائین این درد را کمتر کرد.

 

روش تزریق ژل ژوویدرم

این ژل با داشتن اسیدهیالورونیک بافت صورت را پرتر نشان میدهد.در ابتدا نقاطی که لازم است ژل ژوویدرم تزریق شود را در صورت شخص مورد نظر مشخص میکنند.

و سپس ژل را بصورت شخص تزریق میکنند. و در حین تزریق به آرامی  آن نقاط را همزمان ماساژ میدهیم تا ژل بصورت کامل در بافتهای صورت پخش بشودو تورم را کمتر کنیم. معمولا تزریق ژل بین 15 تا 60 دقیقه زمان لازم دارد.وهنگام تزریق باید از لیدوکائین نیز استفاده کرد.

نکات مهم

بهتر است قبل از تزریق توقعتان را از تزریق ژل به دکتر خود بگویید و قبل از تزریق نیز از مصرف داروهایی چون آسپرین،ایبوپروفن و مصرف داروهایی گیاهی خودداری کنید.

و بیمار نباید قبل از تزریق تا یک هفته الکل مصرف کند.این مساله را با پزشک خود در میان بگذارید. سابقه زخم های زیاد مثل زخم هیپروتروفی و تشکیل کلوئید دارید و یا حتی اختلال رنگدانه دارید اینها را باید به پزشک خود اطلاع دهید زیرا استفاده از این محصولات موجب زخم بیشتر یا تغییرات رنگدانه در پوست میشود.

و یا اگر در حال درمان توسط لیزر یا درمان شیمیایی هستید. اگر آسیب پوستی دارید و یا از داروهای ضدفشارخون استفاده میکنید یا دارویی استفاده میکنید که خونریزی را طولانی میکند باید همه این موارد را قبل از تزریق به پزشک خود اطلاع دهید.

هزینه تزریق ژل به تعداد سرنگهایی که برای تزریق برای شخص استفاده میشود بستگی دارد.

بیمار بعد از تزریق میتواند به کارهای روزانه خود برسد ولی باید از فعالیتهای شدید ،در معرض آفتاب قرار گرفتن،آرایش و مصرف الکل تا 24 ساعت بعد از تزریق خودداری کند.میزان تاثیر این ژل و ماندگاری آن بین 6ماه تا 2 سال ماندگاری دارد و میزان دقیق آن به نوع ژل ژوویدرم بستگی دارد.

این ژل نیز شامل عوارض نیز میباشد که بعنوان مثال شاهد کبودی و تورم خفیف در سطح پوست میشود و از موارد دیگر اینکه قرمزی،التهاب پوستی،ایجاد توده در زیرپوست،درد خفیف،خارش است که بعد از 2 تا 4 هفته برطرف میشوند. اما اگر در انتخاب متخصص دقت نکنید عوارضی چون اسکارهای دائمی پوست،مشکلات بینایی،کوری و حتی سکته نیز امکان دارد

این ژل دائمی نیست و بعد از مدتی 9 ماه در آب حل شده و توسط بدن جذب میشود و بیمار باید به تزریق منظم این ژل بپردازد.

نکات مهم
نکات مهم

مزیت های ژل ژوویدرم

برای تمامی پوستها قابل استفاده است

مدت زمان تزریق ژل کوتاه مدت است و15 دقیقه زمان کافیست

دوران نقاهت نداردو بیمار بلافاصله پس از تزریق ژل امکان ازسرگیری کارهای روزانه خود را دارد

پس از تزریق مراقبت خاصی نیاز نیست ولی حتما باید از کرم ضد آفتاب استفاده شود

نتیجه حاصل از تزریق ژل نسبت به تزریق ژلهای فیلر طبیعی است

اثربخشی خوبی دارد و قابل مقایسه با جراحی جوانسازی نیز هست

ماندگاری خوبی نسبت به سایر فیلر دارد

میتوان این کار را درکنار میکرودرم نیز انجام داد.

نتیجه گیری

در این مقاله درباره انواع ژلهای ژوویدرم توضیحاتی داده شد بعنوان مثال ژل ژوویدرم ولوما ایکس سی مناسب برای تزریق در گونه است و افراد مناسب این کار کسانی هستند که بیماریهای خاصی نداشته باشند و مزیت های آن نسبت به جراحی های زیبایی  ذکر شد.

و اینکه بهتر است ایین کار توسط پزشکی متخصص انجام شود تا بیمار دچار عوارضی کمتر بشود و هزینه این تزریق به عواملی بستگی دارد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1362 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران و فارغ التحصیل 1368

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه کار از سال 86 در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ

سابقه  کار از سال 94 در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا :

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس :

09127379893

161 930 22 021

اینستاگرم:dr_zarganj
ایمیل :
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید