میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

تجربه هایفوتراپی
تجربه هایفوتراپی

لیست موضوعات

تجربه هایفوتراپی

در این مطلب با مقاله ای درباره تجربه هایفوتراپی در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.

تجربه هایفوتراپی
تجربه هایفوتراپی

اگر قصد انجام هایفوتراپی دارید پیشنهاد می کنیم به کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد مراجعه کنید و یا با شماره تلفن کلینیک که در پایان همین مقاله درج شده است تماس بگیرید

روش های زیادی برای جوان سازی پوست صورت وجود دارد. اما افراد همیشه به دنبال روش های طبیعی و کم عوارض هستند. این مقاله درباره روش درمانی هایفو تراپی است که یکی از جدیدترین روش های جوانسازی پوست به شما میرود و در مقابل انواع بوتاکس و روش های مصنوعی دارای عوارضی کمتر است. اگر شما هم به دنبال این روش درمانی هستید در ادامه مقاله حتما با ما همراه باشید.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 • هایفوتراپی چیست ؟
 • آیا هایفو واقعا تاثیر دارد
 • چه کسانی نباید هایفو انجام دهند
 • عوارض هایفوتراپی چیست ؟
 • بهترین دکتر برای هایفو کیست
 • مراقبت های هایفوتراپی چیست؟
 • نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده اند
 • کاربردهای هایفوتراپی چیست؟
 • عکس قبل و بعد از هایفوتراپی را از کجا ببینید؟
 • آیا نتایج هایفو دائمی است؟
 • فیلم هایفوتراپی صورت چگونه است؟
 • هزینه ی هایفوتراپی چقدر است
 • تجربیات هایفوتراپی چیست؟
 • نگاه کلی به هایفوتراپی
 • نکاتی برای انتخاب بهترین دکتر
 • جمع بندی مطلب

 

هایفوتراپی چیست ؟

یک روش بسیار کاربردی برای کسانی که پوست صورتشان شل شده و این شل شدگی  اثراتی مشهود را در چهره آن‌ها بوجود آورده است. هایفوتراپی در واقع یک روشی است که بدون نیاز به عمل جراحی پوست صورت شما را جوان می‌کند.

این شیوه به این‌ گونه است که شما با استفاده از تحریک کلاژن سازی پوست به جوان شدن پوست خود کمک می‌کنید. هایفو یک روش درمانی است که با نفوذ به اعماق پوست آن را درمان کرده و به جوان‌ سازی آن کمک می‌کند این روش کاربردی چین‌ و چروک های پوست صورت را رفع کرده و مناسب برای کسانی است که نمی‌خواهند زیر تیغ جراحی برود.

هایفوتراپی چیست ؟
هایفوتراپی چیست ؟

در واقع شیوه کار هایفوتراپی به این‌ گونه است که از انرژی صوتی استفاده می‌کند و وارد لایه‌های عمیق پوستی می‌شود، که تنها با عمل جراحی می‌‌توان به این لایه‌ها دسترسی پیدا کرد. همچنین در عمق پوست تولید کلاژن را تحریک می‌کند و باعث جوان‌ سازی پوست صورت در دو یا سه ماه بعد ممکن خواهد کرد.

 

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد ؟

هایفوتراپی یک روش غیر جراحی است که با استفاده از واکنش ترمیمی خود پوست و بدن برای لیفت بهتر ابرو، زیر چانه، گردن و چروک‌های بدن از آن بهر می‌برند. سوالی که همیشه مطرح می‌شود این است که هایفو تراپی واقعاً مؤثر است یا خیر؟ در واقع هایفو تراپی صرفاً بر تولید کلاژن سازی  استوار  است و فرایند طبیعی کلاژن سازی را برمی‌انگیزد.

ایا هایفو واقعا تاثیر دارد ؟
ایا هایفو واقعا تاثیر دارد ؟

این روش ممکن است که زمان‌ بر باشد و نیاز به جلسات بیشتری داشته باشد. اما در نهایت روشی بسیار سالم و با مضرات کمتری برای بدن است. چون با تکیه‌ بر کلاژن سازی بدن این جوان‌ سازی صورت می‌گیرد.

نتایج آن ممکن است به‌ صورت تدریجی خود را نمایش دهد. در این روش درمانی از هیچ‌ گونه ژل، کرم یا ماده‌ ای استفاده نمی‌شود و صرفاً روند طبیعی جوان‌ سازی پوست صورت خواهد گرفت. افراد زیادی رغبتی به انجام جراحی‌ های لازم برای جوان‌ سازی پوست خود ندارند.

از این‌ رو به آن‌ها روش هایفو تراپی پیشنهاد می‌شود. که بر اساس روند طبیعی پوست و با عوارضی بسیار کمتر و یا حتی بدون هیچ عوارضی به‌ صورت تدریجی جوان‌ سازی پوست را انجام خواهد داد.

چه کسانی نباید هایفوتراپی را انجام دهند؟

سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که چه کسانی نمی‌توانند از هایفوتراپی استفاده کنند؟ کسانی که در بدنشان ایمپلنت های فلزی به کار رفته، هرگز نباید از هایفوتراپی استفاده کنند.

همچنین افرادی که قلبشان توسط باطری قلب کار می‌کند و یا فشار خون دارند . افرادی که در محل درمانشان تزریق سیلیکونی انجام داده‌ اند. نباید هایفوتراپی را انجام دهند .

چه کسانی نباید هایفوتراپی را انجام دهند؟
چه کسانی نباید هایفوتراپی را انجام دهند؟

در مقابل کسانی که به هر دلیلی پوستشان دچار آسیب شده و یا در بازه سنی سی تا شصت سال قرار دارند. گزینه‌ های مناسبی برای انجام هایفوتراپی هستند. تکرار درمان هایفوتراپی کاملاً بستگی به نتیجه کلاژن سازی پوست فرد دارد .

افرادی که در دوران بارداری قرار دارند و همچنین کسانی که با اختلالات خونی یا خون‌ ریزی رو به رو هستند و یا بیماری‌ های ویروسی آنفلوانزا دارند گزینه‌ های مناسبی برای انجام هایفوتراپی نیستند.

همچنین افرادی که دچار بیماری سرطان هستند و در دوره‌ های شیمی‌ درمانی قرار دارند و یا به هر دلیلی با ضعف سیستم ایمنی بدن رو به رو هستند، توصیه می‌شود که به‌ هیچ‌ عنوان هایفوتراپی را انجام ندهند .

 

عوارض هایفوتراپی چیست ؟

از عوارض این نوع جوان‌ سازی پوست می‌‌توان به مقداری قرمزی در پوست اشاره کرد، که در طی چند روز برطرف می شود. همچنین این شیوه درمانی به دلیل این‌ که از روش‌ های غیر جراحی و غیرتهاجمی استفاده می شود، هیچ‌ گونه زخم یا خطر عفونتی را در پی نخواهد داشت.

عوارض هایفوتراپی چیست ؟
عوارض هایفوتراپی چیست ؟

ممکن است افراد مقداری ورم یا حساسیت پوستی و خارش را تجربه کنند، که این عوارض کاملاً طبیعی است و چند روز بعد از انجام عمل این عوارض ها کاهش می یابد.

همچنین مقدار درد در بین افراد و در اثر تجربه اولتراسونیک ممکن است متفاوت باشد. عده‌ ای آن را ناراحت‌ کننده می‌دانند و عده‌ ای آن را بدون درد هر گونه ناراحتی در طی این عمل در زمانی که درمان تمام شود. قطع شده و کاهش می‌یابد.

 

بهترین دکتر برای هایفوتراپی کیست؟

همیشه پیدا کردن بهترین دکتر یکی از سوالات مراجعین بوده است. این‌که شما چه دکتری را باید انتخاب کنید کاملاً بستگی به خودتان و شرایط فعلی تان دارد، پیدا کردن بهترین دکتر نیازمند تحقیق و جستجوی بسیار در این ‌باره است.

شما باید نتایج کار پزشک مد نظر خود را زیر نظر داشته باشید و با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را انجام دهید. بهتر است قبل از تصمیم‌ گیری جلسه مشاوره با پزشک داشته باشید، تا ضمن بررسی نوع پوست شما با توجه به سنی که قرار دارید و شرایط فعلی تان پزشک تمام زوایای هایفوتراپی را برای شما تشریح کند و شما با توجه به نمونه کار های قبلی پزشک بهترین تصمیم را بگیرید.

بهترین دکتر برای هایفوتراپی کیست؟
بهترین دکتر برای هایفوتراپی کیست؟

مراقبت های هایفوتراپی چیست؟

مراقبت‌ هایی که بعد از هایفو درمانی باید انجام دهید این است که اگر احساس درد داشتید و این احساس درد بیشتر از زمان درمان طول کشید، زیر نظر پزشک از  داروهای مسکن استفاده کنید. همچنین مراقبت‌ های زیبایی از پوست خود را باید انجام دهید و بعد از این مراقبت ها قادر خواهید بود که از مواد آرایشی استفاده کنید.

در صورتی‌ که تمایل به انجام روش‌ های درمانی دیگر مانند بوتاکس و تزریق ژل داشتید. حتماً با پزشک خود مشورت کنید و به احتمال زیاد بیشتر از یک هفته این محدودیت برای شما وجود نخواهد داشت.

تا بیست و چهار ساعت بعد از هایفودرمانی بهتر است که ورزش‌ های هوازی و سنگین را انجام ندهید. همچنین نور خورشید می‌تواند تا چهل و هشت ساعت بعد از هایفو درمانی برای شما مضر باشد بهتر است تا چهل و هشت ساعت در معرض نور خورشید قرار نگیرید.

مراقبت های هایفوتراپی چیست؟
مراقبت های هایفوتراپی چیست؟

 

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام دادهاند چیست؟

همیشه پرس‌ و جو و تحقیق از کسانی که یک روش درمانی را انجام داده‌ اند و یکی از بهترین روش‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر است.

از آنجا که هایفوتراپی یکی از روش‌ های درمانی برای دوره میان‌سال قرار دارد عده ای که از هایفو استفاده کرده‌ اند، اعتقاد دارند که بهتر است افرادی که بین سی تا چهل سال هستند هایفوتراپی را انجام دهند و افرادی که بالای چهل و پنج سال عمر دارند، بهتر است از روش‌ های جراحی لیفت صورت استفاده کند.

نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده‌ اند چیست؟
نظرات کسانی که هایفوتراپی انجام داده‌ اند چیست؟

به‌ هر حال عده‌ ای معتقدند که هایفو برای روش درمانی سی تا چهل سال مناسب است، برای روش‌ های جراحی لیفت مانند بوتاکس بهتر است که از چهل و پنج سال به بالا از این روش استفاده کنند. کسانی که از هایفو استفاده کرده اند ممکن است که بعد از انجام آن دچار دردی خفیف یا تورم شوند، که به گفته کسانی که از هایفو نتیجه گرفتند این تورم در چند ساعت آینده به‌ تدریج کاهش پیدا خواهد کرد.

سالانه افراد زیادی متقاضی انجام روش‌ های جوان‌ سازی پوست هستند عده‌ ای از این افراد معتقدند که تزریق ژل بوتاکس صورت را به حالت غیر طبیعی و پلاستیک تبدیل خواهد کرد.

از این‌ رو معتقدند که هایفوتراپی یکی از بهترین روش‌ های پیشنهادی است که می‌‌توان از آن نتیجه دلخواه را گرفت.

یکی دیگر از فاکتورهای محبوبیت هایفوتراپی نزد کسانی که آن را انجام داده‌ اند این است که شما بعد از انجام این روش به راحتی قادر خواهید بود که فعالیت‌ های خود را از سر بگیرید. چون در این روش هیچ‌ گونه زخم یا برشی دیده نمی‌شود. فرد نیازمند استراحت طولانی‌ مدت یا ریکاوری بدن خود را نخواهد داشت.

همچنین عده‌ای معتقدند که هایفوتراپی یکی از روش‌ های درمانی بسیار مناسب برای کسانی است که دچار ضعف پوستی هستند و می‌تواند از این روش برای سلامت و بازیابی جوانی پوست خود استفاده کنند.

البته در این حالت ممکن است که نتایج یک الی دو سال طول بکشد تا خود را نشان دهد و در طی این دوره شما نیازمند تجدید این دوره درمانی باشید.

 

کاربردهای هایفوتراپی چیست؟

همان‌ طور که در بالا ذکر شد هایفوتراپی یکی از روش‌ های جوان‌ سازی پوست صورت است، که نیازی به عمل و همچنین ایجاد زخم ندارد.

از این شیوه درمانی می‌توانید برای از بین بردن خطوط چهره و چین‌ و چروک، خطوط فک از بین بردن چین‌ و چروک پوست اطراف دهان، پوست‌ های نازک شده و همچنین سفت شدن گونه‌ ها و پلک‌ ها استفاده کرد.

کاربردهای هایفوتراپی چیست؟
کاربردهای هایفوتراپی چیست؟

با وجود موارد ذکر شده بالا اثر بخشی و نتایج هایفو را می توان این‌ طور تعریف کرد که لیفت ابروها، از بین بردن غبغب، لیفت صورت و گردن همچنین سفتی پوست صورت و اطراف صورت رفع افتادگی پلک‌ها و از بین بردن چین و چروک اطراف چشم، خطوط خنده و گریه، افتادگی زیر چانه ها، و از بین بردن کلی چین‌ و چروک های صورت می‌‌توان از آن استفاده کرد.

افزایش بهبود وضعیت کلاژن سازی پوست کاربرد مهم هایفوتراپی می باشد . با توجه به طبیعی بودن این روش درمانی هر گونه اختلال در فرآیند تولید کلاژن غیر طبیعی بوده و به معنای اثرات نامطلوب هایفو بر ترمیم پوست شما به شمار خواهد رفت.

 

عکس قبل و بعد از هایفوتراپی را از کجا ببینید؟

پیدا کردن عکس‌ های قبل و بعد در اینترنت به راحتی ممکن است، اما شما باید عکس‌ های قبل و بعد از هایفوتراپی را زیر نظر پزشک تهیه کنید و نمونه کار های قبلی پزشک خود را مورد بررسی قرار دهید. در این حالت تصمیم‌ گیری برای شما بهتر خواهد شد وزن نتایج کار پزشک اطمینان حاصل می‌کنید.

عکس قبل و بعد از هایفوتراپی را از کجا ببینید؟
عکس قبل و بعد از هایفوتراپی را از کجا ببینید؟

آیا نتایج هایفو دائمی است؟

نتایج ماندگار بعد از هایفو کاملاً بستگی به خود بیمار دارد. این‌که لیفت صورت یا بدن به سرعت قابل مشاهده باشد، ممکن است. اما نتایج قطعی و دائمی بعد از دو یا سه ماه زمان مشخص می‌شود.

زیرا فرآیند تولید کلاژن بسیار زمان‌ بر و همچنین اگر شما دچار پوست های افتاده خسته و پیر هستید و برای سفت شدن پوست صورت از هایفو تراپی استفاده می‌کنید. باید بدانید که تحت نظر پزشک و مراقبت هایی که پزشک می‌گوید این امر ممکن است.

 

فیلم هایفوتراپی صورت چگونه است؟

پزشکان متخصص در این حوزه کاری، نمونه کارهای خود را بیشتر در قالب عکس‌ های قبل و بعد به اشتراک خواهند گذاشت. اما کسانی تمایل دارند که فیلم‌ های هایفو را مشاهده کنند و بعد تصمیم‌ گیری کنند. شما می‌توانید با سرچ در اینترنت وب سایت‌ های زیادی را از گوگل پیدا کرده و روش هایفوتراپی صورت را به‌ صورت فیلم و با جزئیات کامل مشاهده کنید.

 

هزینه هایفو تراپی چقدر است؟

این شیوه درمانی هم مانند شیوه‌ های درمانی دیگر نیازمند نظر پزشکان و کادر پزشکی است. شما با توجه به نوع پوست و شرایط فعلی خود باید تعداد جلسات و هزینه اصلی هایفو تراپی را از پزشک مد نظر خود بگیرید.

معمولاً این جلسات بین سی تا شصت دقیقه زمان می‌برد، اما تعداد جلسات کاملاً بستگی به شرایط فعلی شما دارد. همین‌ طور هزینه آن باید زیر نظر پزشک بررسی شده و هزینه اصلی را از پزشک مد نظر خود بخواهید.

هزینه هایفو تراپی چقدر است؟
هزینه هایفو تراپی چقدر است؟

تجربیات هایفو تراپی چیست؟

این روزها با همه‌ گیر شدن فضای  مجازی و دسترسی راحت به دنیای اینترنت، افرادی که هایفوتراپی را انجام داده‌ اند. به راحتی تجربیات خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند و آن را در اینترنت منتشر می‌کنند.

اگر شما نیازمند تجربیات دیگران هستید با جستجو در اینترنت می‌توانید به راحتی تجربیات افرادی که هایفو را انجام داده‌ اند در دسترس خود قرار دهید.

همچنین می‌توانید با مراجعه به مطب پزشک مد نظر خود از کسانی که قبلاً هایفوتراپی انجام داده‌ اند پرس‌ و جو کنید و  در جریان این شیوه درمانی را قرار بگیرید.

تجربیات هایفو تراپی چیست؟
تجربیات هایفو تراپی چیست؟

 

نگاه کلی به هایفوتراپی

هایفوتراپی با استفاده از انرژی گرمایی توسط امواج اولتراسوند به بافت‌ های عمیق پوستی نفوذ می‌کند و تولید کلاژن سازی را تحریک می‌کند. همچنین باعث کاهش افتادگی پوست در نقاط مختلف بدن خواهد شد.

و این فرآیند که به‌صورت غیر عملی و یا غیر تهاجمی انجام می شود. تاکنون گزارشی مبنی بر عوارض نداشته و می‌تواند برای نقاط مختلف بدن استفاده شود.

افرادی که دارای رنگ پوست‌ های مختلف هستند، می‌توانند از این روش استفاده کنند و محدودیتی برای افراد وجود نداشته است. این یکی از بهترین روش‌ های درمانی چین‌ و چروک است، که با استفاده از آن فرد می‌تواند به روش طبیعی با فرایند کلاژن سازی چین‌ و چروک پوست صورت خود را برطرف کند.

دستگاه هایفوتراپی به دو اندازه سه و چهار و نیم میلی‌ متر مورد استفاده قرار می‌گیرد، که سری سه میلی‌ متری بر روی بسیار سطحی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند بافت صورت اما سری چهار و نیم میلی‌ متری برای نواحی عمیق‌ تر مانند زیر چانه و گردن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

مدت زمان هر جلسه

هر جلسه هایفوتراپی حدوداً سی تا چهل و پنج دقیقه طول خواهد کشید. که این روش درمانی بسیار ملایم و زمان‌ بر خواهد بود، البته ممکن است که بیماران در روش این انجام کمی سوزش را احساس کنند، که آن کاملاً کنترل شده و طبیعی است،

بعضی از افراد نیاز دارند که تنها یک جلسه لیفت های فوق را انجام دهند. اما دو تا سه ماه بعد بهبودی آن کامل خواهد شد. دلیل آن این است که کلاژن سازی معمولاً تا یک سال پس از درمان انجام خواهد گرفت.

کسانی که تا کنون هایفو را انجام نداده‌ اند پیشنهاد می‌شود که حتماً حداقل ده دقیقه قبل از انجام دوره درمانی در کلینیک حضور داشته باشند و در ضمن مصرف داروهایی که باعث افزایش فشار خون خواهد شد و یا الکل کاملاً اجتناب کنند.

البته بهتر است که اگر دارویی مصرف می کنید حتماً دارو را به پزشک مد نظر خود اطلاع دهید و مشورت‌ های لازم را در این‌ باره بگیرید. اگر که شما بوتاکس انجام داده اید بهتر است که دو هفته صبر کنید و پس از آن اقدام به هایفوتراپی کنید دوره هایفو مانند لیزر نیست و نخواهد بود.

بنابراین لازم است که شما درباره وضعیت سلامتی خود با پزشک صحبت کنید و هر زمان انجام هایفو هیچ‌ گونه مواد آرایشی حتی کرم مرطوب کننده هم بر روی صورت خود نداشته باشید.

بهتر است که اگر دارای موهای زائد هستید موهای خود را  شیو  کنید و از هر گونه اقدامی که باعث حساسیت پوستی می شود جداً خودداری کنید.

همان طور که در قسمت‌ های قبل ذکر شد هایفو به وسیله امواج اولتراسوند استفاده می‌کند و روش درمانی است که با استفاده از انرژی گرمایی و صوتی درمان لازم را انجام می‌دهد. ممکن است در اثر استفاده از این امواج شما دچار حالت تهوع، کمی درد در نواحی مدنظر خود شوید. البته این تا حدودی قابل پیش‌ بینی و موقتی است

اما اگر که شما دچار حالت های ناگهانی و غیر قابل کنترل شدید حتماً با پزشک خود مشورت کرده و پزشک را در جریان روند درمانی خود قرار دهید.

اگر شما از این نوع لیفت برای پیشانی و یا رفع غبغب خود استفاده می‌کنید، ممکن است که دچار سردرد یا کمی سوزش شوید. که این عوارض کاملاً قابل پیش‌ بینی است و پزشک مد نظر راه‌ های کنترل را برای شما کاملاً توضیح خواهد داد.

بعد از تکمیل دوره درمانی یا جلسات خود بهتر است که در معرض سرما یا گرمای شدید قرار نگیرید و همین‌طور لازم است که از کرم های ضدآفتاب برای مراقبت از پوست صورت خود استفاده کنید. اما نکته‌ ای که باید در اینجا مطرح کنیم، این است که تا بیست و چهار ساعت بعد از انجام جلسات به‌ هیچ‌ عنوان از مواد آرایشی استفاده نکنید.

زیرا ممکن است که به پوست شما آسیب زده و اختلالات جدی در روند درمانی شما بوجود بیاورد. اگر در دوره درمانی خود دچار کبودی ورم یا حساسیت شدید

البته این عوارض بعد از چند روز برطرف خواهد شد، اما حتماً پزشک را در جریان این موضوع قرار دهید. همچنین این دوره درمانی به دلیل سهولت بالایی که دارد هیچ‌گونه محدودیتی برای انجام کارهای روزمره شما نخواهد داشت و تحت نظر پزشک می‌توانید به کلیه فرآیند های روزانه خود رسیدگی کنید.

روش درمانی هایفو چین و چروک‌ های پوست را کاهش می دهد. منافذ پوست را کم کرده و خطوط از روی صورت کاملاً محو می شوند. نتیجه قطعی این روش درمانی، پوستی جوان صاف و روشن است که به شکل طبیعی فرایند کلاژن سازی را پشت سر می‌گذارد و هیچ‌ گونه حالت مصنوعی و پلاستیکی نخواهد داشت.

شاید جالب باشد بدانید که برای کاهش آکنه و جوش‌ های صورت هم می‌توانید از روش هایفو استفاده کنید. در واقع روش هایفو یکی از بهترین روش‌ های درمانی است که توسط آن می توانید وضعیت ظاهری پوست صورت و بدن خود را بهبود ببخشید.

 

نکاتی برای انتخاب بهترین دکتر

نکاتی برای انتخاب بهترین دکتر
نکاتی برای انتخاب بهترین دکتر

سوابق پزشکی :

یکی از مهم‌ ترین فاکتورها در انتخاب دکتر مناسب برای هایفو بررسی سوابق پزشکی، پزشک مدنظر شماست. شما باید بتوانید از پزشک مدنظر خود یا از طریق وب‌ سایت این پزشک به نمونه کارهای قبلی آن دسترسی داشته باشید و بهترین روش و بهترین نوع درمانی را انتخاب کنید.

انتخاب پزشک تاثیر فوق‌ العاده بر نتیجه کار خواهد گذاشت، اگر شما به دلایلی از قبیل هزینه کمتر پوست صورت خود را در اختیار پزشکی که اطلاعات کافی نداشته قرار دهید.

ممکن است که این فرایند نتیجه‌ ای جز آسیب به پوست بدن شما نداشته باشد. شما باید از پزشکی استفاده کنید که دارای سوابق کاری در این حوزه باشد.

کلینیک معتبر :

بررسی پزشکی مد نظر شما در آن‌جا فعالیت دارد. یکی دیگر از فاکتورهایی است که می‌تواند شما را به سمت انتخاب بهترین پزشک هدایت کند. معمولاً پزشکان کارآمد در کلینیک‌ های معتبر و شناخته‌ شده فعالیت میکنند. بررسی کلینیک یکی دیگر از روش‌ هایی است که می‌تواند تا حدود زیادی به شما در تصمیم‌ گیری کمک کند.

تحقیق از بیماران قبلی :

یکی دیگر از این روش‌ها می‌تواند پرس‌ و جو و تحقیق از بیماران قبلی دکتر مد نظر شما باشد. سعی کنید از کسانی که عمل هایفو را نزد پزشک مدنظر شما انجام داده‌ اند پرس‌ و جو کنید و از آن‌ها نتایج قبل و بعد از کار را از آن‌ها را درخواست کنید. بررسی نتایج کار پزشک می‌تواند شما را به هدف اصلی خود نزدیک‌ تر کند و در تصمیم‌ گیری بسیار کارآمد خواهد بود.

ارائه مدارک معتبر برای انجام هایفو :

امروزه پزشکان زیادی اقدام به انجام هایفو می‌کنند. اما این مسئله به این صورت نیست که بتوانید به سادگی از آن عبور کنید پزشک مدنظر شما باید حتماً مدرک معتبر مربوط به انجام هایفوتراپی را داشته باشد و بتواند به راحتی آن را به شما ارائه دهد.

هیچ‌ گاه برای سلامتی خود ریسک نکنید و حتی اگر نتایج کار پزشک بسیار خوب بوده باشد. حتماً یکی از فاکتورهای انتخاب بهترین دکتر را ارائه مدرک معتبر در این زمینه قرار دهید. زیرا انجام هایفو نیازمند دانش کامل و گذراندن دوره‌ های مربوط به این روش درمانی خواهد بود.

اهمیت به سلامت بیمار :

پزشک باید بتواند اولویت اول خود را صداقت و اهمیت دادن به سلامت بیمار قرار دهد. در واقع پزشکانی که بدون اطلاع کافی و یا صرفاً از روی خودخواهی اقدام به انجام خدمات خود می کنند.

می توانند سلامت بیماران را به خطر انداخته و یا با توجه به عوارضی که در هر نوع اقداماتی وجود دارد بتواند بیمار را تا حد زیادی مورد خطر قرار دهد.

دستگاه ‌های معتبر :

یکی دیگر از ویژگی‌ های بهترین پزشک این است که از بهترین دستگاه‌ ها و ابزارها برای هایفو یا انجام خدمات دیگر استفاده کند. این پزشک مد نظر باید از بهترین دستگاه‌ ها و بروزترین آن‌ها استفاده کند

و توسط این دستگاه‌ ها خدماتی بهتر با عوارضی کمتر را ارائه دهد. همچنین اگر دستگاه دارای عوارضی بود باید با صداقت کامل آن عوارض را به بیمار گوشزد کرده و تمامی جوانب را برای فرد متقاضی شرح دهد.

 

جمع بندی مطلب

هایفوتراپی یک روش بسیار کاربردی و بدون نیاز به عمل  است که باعث جوان‌ سازی پوست و تحریک کلاژن سازی پوست صورت و نقاط دیگر بدن خواهد شد.

جمع بندی مطلب
جمع بندی مطلب

این تکنیک درمانی با استفاده از انرژی صوتی و گرمایی به اعماق پوست بدن نفوذ کرده و موجب تحریک فرایند کلاژن سازی خواهد شد و این شیوه درمانی بدون نیاز به تیغ‌ های جراحی و زخم بوده و هیچ‌ گونه مراقبت بعد از عملی نخواهد داشت و فرد متقاضی می‌تواند بعد از عمل به راحتی به فرآیندهای روزانه خود رسیدگی کرده و دوران نقاهت نخواهد داشت.

درمان هایفو روش جوان‌سازی پوست است اما پیوسته در این مورد سؤال می‌شود که آیا هایفو  واقعاً تأثیر دارد یا نه؟ باید این جواب را توسط پزشکان و افرادی که این شیوه درمانی را استفاده کرده اند

بگیرید. این دوره درمانی ممکن است دو یا سه ماه اثرات خود را به طول بیانجامد، در واقع در این روش ممکن است که شما بارها و بارها مجبور به تکرار هایفو شوید اما نتایج قطعی آن معمولاً پس از چندین ماه خود را نشان خواهد داد.

افرادی که نباید از هایفوتراپی استفاده کنند

افرادی که در دوره بارداری قرار دارند و همچنین کسانی که با اختلالات خونی و خون‌ ریزی رو به رو هستند و یا کسانی که به بیماری‌ها و ویروس‌ هایی از قبیل آنفولانزا مبتلا هستند توصیه می‌شود که اصلاً  از این شیوه درمانی استفاده نکنند

همچنین از نظر سنی افرادی که در بازه سنی سی تا شصت سال قرار دارند می‌توانند گزینه مناسبی برای انجام هایفو باشند کسانی که در بدن خود ایمپلنت های فلزی دارند

افرادی که نباید از هایفوتراپی استفاده کنند
افرادی که نباید از هایفوتراپی استفاده کنند

یا در محل‌ های درمانشان تزریق‌ های سیلیکونی انجام شده، باید حتماً تحت نظر پزشک و با مشورت وی اقدام به هایفو تراپی کنند.  پزشکی که انتخاب میکنید باید در جریان تمام روند درمانی شما قرار بگیرد و پس از آن تصمیم‌ گیری کند.

هایفو بدلیل این‌که از فرایند طبیعی کلاژن سازی بهره می‌برد، تا کنون گزارشی مبنی بر عوارض شدید نداشته اما ممکن است در محل‌ های جوان‌ سازی پوست مقداری قرمزی و یا خارش مطرح شود که در این دوره پس از چندین روز این عوارض از بین خواهد رفت.

تاکنون عوارض‌ های شدیدی گزارش نشده و به دلیل این‌که این شیوه یک شیوه غیرتهاجمی می‌باشد، عوارض یا ناراحتی در زمان آن بوجود نخواهد آمد.

پیدا کردن بهترین دکتر نیازمند بررسی فاکتورهایی است که باید به آن کاملاً توجه شود شما باید در جلسه مشاوره‌ ای که با پزشک مد نظر خود دارید. تمامی سوالات خود را در این‌ مورد پرسیده و جوابی برای آن پیدا کنید همچنین پیدا کردن پزشک حاذق باید نیازمند جستجو و تحقیق بسیار در این مورد باشد.

افرادی که از روش درمانی هایفو استفاده کرده‌ اند، معتقدند که این دوره درمانی مناسب افرادی است که بین سی تا چهل سال سن دارند و کسانی که بالای چهل و پنج سال عمر دارند. بهتر است که از روش‌ های جراحی لیفت صورت استفاده کنند.

به‌ هر حال عده‌ ای اعتقاد دارند، که این روش برای کسانی است که فرایند کلاژن سازی به‌صورت طبیعی در بدن آن‌ها می‌تواند ادامه داشته باشد و هایفو یکی از بهترین روش‌ های پیشنهادی است که می توان نتیجه دلخواه را از آن گرفت

و یکی دیگر از فاکتور های محبوبیت هایفو تراپی از نظر کسانی که آن را انجام داده‌ اند راحتی این روش خواهد بود که بلافاصله بعد از آن می‌‌توان به کار های روزمره رسیدگی کرد و دوران نقاهت در این روش درمانی وجود ندارد.

مهم‌ ترین کاربردهای هایفو از بین بردن چین‌ و چروک صورت، رفع افتادگی غبغب و گونه و همچنین سفتی پوست صورت است، که می‌‌توان به راحتی و با فرآیند طبیعی کلاژن سازی پوسته نازک شده و حتی افتادگی پلک های بالا را درمان کرد.

عکس قبل و بعد از هایفو

از بهترین روش‌ های دریافت عکس قبل و بعد از هایفو ارائه کارهایی انجام‌ شده توسط پزشک مد نظرتان است.

البته از طریق اینترنت هم می‌توانید عکس‌ های قبل و بعد از آن را دریافت کنید اما بهترین و مطمئن‌ ترین روش درخواست نمونه کار های قبلی پزشک انتخاب‌ شده توسط خودتان است، که می‌توانید درجات بهبودی را تا حد زیادی مشاهده کنید.

این‌که نتایج هایفو ماندگار باشد یا تا چه حد بهبودی را حاصل کند کاملاً بستگی به فرد خود بیمار دارد، این‌که فرایند جوان‌سازی پوست در فرد چگونه باشد به نوع پوست و سن فرد بیمار کاملاً بستگی دارد.

فیلم های هایفو در این فضای اینترنت کاملاً موجود است. پزشکان البته نمونه کار های خود را بیشتر در قالب عکس‌ های قبل و بعد در اختیار کاربران قرار می‌دهند و برای پیدا کردن فیلم های روش انجام هایفو بهتر است که از فضای اینترنت استفاده کنید.

همچنین هزینه این روش درمانی کاملاً بستگی به نظر پزشک و تعداد جلساتی که شما باید از این روش درمانی استفاده کنید، بستگی دارد و هزینه اصلی آن توسط خود پزشک مطرح می‌شود.

برای تجربیات دیگران می‌توانید از اینترنت استفاده کنید در عوض تجربیات افرادی که از روش هایفو استفاده کرده‌ اند بهره‌ مند شوید اما بهتر است که از افرادی که توسط پزشک شما آیفون انجام داده اند پرس‌ و جو کنید و از تجربیات آن‌ها برای بررسی و تصمیم‌گیری بهتر بهره‌ مند شوید.

برای انتخاب بهترین پزشک لازم است که شما سوابق پزشکی دکتر مدنظر خود را بررسی کنید و از آن نمونه کار های معتبر درخواست کنید.

انتخاب یک پزشک حاذق نیازمند تحقیق و جستجوی بسیار است که شما می‌توانید بسیاری از این اطلاعات را از خود پزشک مد نظرتان دریافت کنید. پزشک شما باید در این حوزه کاری سوابق درخشان و نمونه کار های فوق‌ العاده معتبری را داشته باشد.

پیدا کردن کلینیک‌ معتبری که پزشک در آن کلینیک ها فعالیت می‌کنند به مراتب از پزشکانی که در مراکز ناشناخته شده یا نامعتبر فعالیت می‌کنند، دارای سوابق بهتر و همچنین خدماتی فوق‌ العاده بهتر خواهند بود سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که در کلینیک‌ های شناخته‌ شده و معتبر فعالیت می‌کند و از نظر کلینیک به پزشک شما باید حتماً مطمئن باشد.

تحقیق از بیماران قبلی یکی دیگر از فاکتورهای پیدا کردن پزشک شناخته شده و کارآمد  است می‌توانید از بیماران  قبلی پزشک مد نظر خود پرس‌ و جو کنید و نتایج به‌ کار رفته در صورت و بدن آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید. این نتایج می‌تواند تا حد زیادی به شما کمک کند و شما رو به سمت تصمیمی مطمئن هدایت کند.

مدارک معتبر پزشک

یکی دیگر از این فاکتورها مدارک معتبر از پزشک است متأسفانه افراد زیادی بدون این‌که مدرک معتبری در این زمینه داشته باشند اقدام به هایفو میکنند. اما شما باید بدانید این روش درمانی نیازمند دانش کافی و مدارک معتبر از مراکز شناخته شده است.

استفاده از دستگاه‌ های معتبر یکی دیگر از روش‌ های جستجوی بهترین پزشک از پزشکان باید از بهترین و بروزترین دستگاه‌ ها با کمترین عوارض استفاده کنند و اگر این دستگاه‌ ها دارای جوانب و عوارضی می باشند، تمامی آن را با صداقت کامل به فرد بیمار گوشزد کنند.

اهمیت دادن به سلامت بیمار باید در اولویت کار پزشک حاذق باشد و پزشک باید خدمات خود را برای افزایش سلامتی فرد متقاضی بداند نه راهی برای کسب درآمد یا انجام خدمات خود، باید صداقت الویت کار پزشک باشد.

هایفو به دلیل استفاده از روش‌های غیر تهاجمی عوارض شدیدی نداشته است، اما فرد متقاضی باید بداند که اگر در دوره درمان با حالات ناگهانی رو به رو شد.

سریعاً تمامی روند بهبود را در اختیار پزشک خود قرار داده و بهترین شیوه مقابله و کاهش با عوارض را جویا شود. همچنین این شیوه درمانی نیازمند مصرف دارو نمی‌باشد.

فقط اگر فرد متقاضی از داروهای رقیق‌ کننده خون یا داروهایی که باعث خون‌ ریزی خواهند شد، مصرف می‌کند باید حتماً این گزارش را به پزشک خود اطلاع دهد

و بهترین تصمیم را بگیرد افرادی که در دوره‌ های شیمی‌ درمانی قرار دارند یا در معرض بیماری‌ های پوستی قرار داشتند باید حتماً تمامی سوابق بیماری خود را در اختیار پزشک خود قرارداده و از بهترین تصمیمات پزشکی خود بهره‌مند شوند.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید افرادی که در بازه سنی سی تا شصت سال نیستند ولی متقاضی این شیوه درمانی هستند چه باید بکند؟ در واقع این شیوه درمانی بطور کلی دارای بازه سنی مشخصی نیست و کسانی که در این بازه سنی قرار ندارند

اما به هر دلیلی پوست آن‌ها دچار افتادگی و شل شدگی شده است. می‌توانند به‌ راحتی از این شیوه‌ های درمانی بهره‌مند شود بازه سنی زمانی مطرح می‌شود که افراد به‌ صورت طبیعی دچار افتادگی پوست شده و پوستی شل و پیر داشته باشد.

اگر فرد در این دوره درمانی دچار خارش یا تورم صورت شد. در روزهای اول کاملاً طبیعی است، اما می‌تواند با کمک از روش‌ هایی مثل کمپرس یخ استفاده کند و این عوارض را کاهش دهد

همچنین در صورتی‌ که فرد با ادامه این‌ گونه عوارض رو به رو شد بهتر است که این گزارشات را به پزشک خود اطلاع داده و روش‌ های جایگزین برای رفع و کاهش این عوارض جویا شود.

لازم است شما برای تکمیل اطلاعات خود حتما وب سایت پزشک یا کلینیک مد نظر خود را بررسی کنید. پزشکان شناخته شده دارای وب سایت معتبر با نمونه کارهایی در دسترس هستند .

همچنین در جلسات مشاوره میتوانند به تمامی سوالات شما پاسخ دهند. ارائه گزارشات و شرح دوره درمانی به فرد متقاضی بر عهده پزشک شما خواهد بود. امیدواریم در این مطلب اطلاعات مناسب این شیوه درمانی را در اختیارتان گذاشته باشیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر حتما با افرادی که از این شیوه درمانی استفاده کرده اند پرس و جو کرده و تمامی زوایای استفاده از این روش را مورد بررسی قرار دهید. این نکته را مد نظر داشته باشید که الویت اول سلامت شماست و در صورت تضمین سلامت اقدام به روش های بیان شده کنید.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال 1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سالها سابقه کار ( از سال ۸۶) در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت , کاشت نخ

سالها سابقه کار (از سال ۹۴) در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد:

آدرس: تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس: 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل: [email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید