میدان هروی-برج هروی

ورودی B -طبقه دوم -واحد 202

شماره تماس

٢٨١١١٦١٥-٠٢١

روزهای فعالیت کلینیک

شنبه تا پنج شنبه

بهترین پزشک لبیاپلاستی
بهترین پزشک لبیاپلاستی

لیست موضوعات

بهترین پزشک لبیاپلاستی

در این مقاله با بررسی موضوع بهترین پزشک لبیاپلاستی با شما همراهیم.

یهترین پزشک لبیاپلاستی دارای ویژگی ها و مشخصه هایی در حرفه خود و در محیط کار است که نیاز مبرم به شناخت کافی در مورد این ویژگی ها احساس می شود تا  از این طریق بتوان در انتخاب بهترین پزشک به نتیجه مورد نظر رسید.

بهترین پزشک لبیاپلاستی
بهترین پزشک لبیاپلاستی

اگر به دنبال بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید، پیشنهاد ما کلینیک تخصصی دکتر زرگنج فرد می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عمل میتوانید از مشاوره رایگان این کلینیک استفاده کنید

 

در ادامه مقاله به سوالاتی که ذهن شما را نیز درگیر می کند پاسخ می دهیم.

لبیاپلاستی چیست؟

لابیا شامل چند قسمت می شود؟

آیا اندازه خاصی برای لابیای مینور وجود دارد؟

دلایلی که می توان در مورد بزرگی لابیای مینور بیان کرد کدامند؟

عمل لبیاپلاستی چه مزایایی به همراه دارد؟

عمل لبیاپلاستی در چه زنانی پیشنهاد می شود؟

مدت زمان برای انجام عمل لابیاپلاستی چگونه است؟

عمل لبیاپلاستی چه کاربردهایی دارد؟

عمل لبیاپلاستی چه عوارضی به همراه دارد؟

در چه مواردی مراجعه به پزشک بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی نیاز است؟

چه عواملی بر هزینه گرفته شده در مورد جراحی لابیاپلاستی موثر است؟

بعد از انجام عمل لبیاپلاستی چه نکاتی باید مدنظر باشد؟

موارد منع انجام جراحی لبیاپلاستی در چه افرادی است؟

نکات قابل توجه قبل از انجام عمل لبیاپلاستی کدامند؟

پزشک موردنظر برای عمل لبیاپلاستی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

انتخاب بهترین پزشک در مورد عمل لبیاپلاستی بر اساس چه شرایطی مشخص می شود؟

 

لبیاپلاستی چیست؟

امروزه انجام عمل لبیاپلاستی به عنوان یکی از انواع جراحی زیبایی در کل دنیا رواج یافته است و خیلی از افراد بر اساس شرایطی که به آن توجه دارند ترجیح می دهند که این عمل را انجام دهند. این عمل را در مورد اینکه واژن جوان سازی لازم بر روی آن صورت گیرد استفاده می کنند.

با انجام این عمل به راحتی تغییراتی که مدنظر است برای بهبود ظاهری اندام های زنانه شکل می گیرد البته این عمل را بیشتر برای لابیا به کار می برند که به لبه های اطراف واژن مربوط می شود.

لبیاپلاستی چیست؟
لبیاپلاستی چیست؟

لابیا قسمتی است که در دستگاه تناسلی زنان وجود دارد و قسمت اصلی آن دهانه واژن را شامل می شود.

در زنان معمولا دو نوع لابیا هست، یکی از این لابیا به نام ماژور وجود دارد که به عنوان لابیای بیرونی شناخته شده است و این لابیا بزرگتر می باشد، قسمت دیگر لابیا شامل لابیای مینوا می شود که به عنوان لایه ای تا شده است که در میان لابیای ماژور قرار گرفته است.

لابیا معمولا مسئول این است که از کلیتوریس  و همچنین دهانه خود واژن و مجرای پیشاب محافظت کند.

لبیاپلاستی از اصل واژه لاتین آن برداشت شده است که معنای آن لب می باشد.

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

لابیا شامل چند قسمت می شود؟

لابیای ماژور که همان لابیای بیرونی است که شامل دو لایه پوستی نیز می شود، این لابیا از تپه ونوس که بر روی قسمت استخوان شرمگاهی وجود دارد شروع شده و تا ناحیه پرینه شامل این لابیا می شود.

وظیفه ای که این لابیا دارد این است که هم پوشش دهی را انجام می دهد و  هم از ساختارهایی که حساس تر هستند و به عنوان قسمت داخلی وجود دارند محافظت لازم را داشته باشد. این قسمت های داخلی مواردی چون دهانه واژن، همچنین کلیتوریس و قسمتی چون لابیای مینور نیز می شود.

 

لابیای مینور

در مورد دومین نوع لابیا می توان به لابیای مینور اشاره کرد. معمولا این نوع لابیا را لابیای داخلی نیز می دانند. این لابیا هم مانند لابیای ماژور دو لایه پوستی دارد که این لایه ها در قسمت دهانه واژن و درست در سمت دهانه قرار گرفته اند.

این نوع لابیا در میان لابیای ماژور وجود دارد. البته نکته ای که در مورد لابیای مینور باید به آن دقت کرد این است که این نوع لابیا از لحاظ رنگی که دارد و اندازه ای که برای این نوع لابیا وجود دارد شاید در هرفردی متفاوت باشد. این نوع لابیا از سمت کلیتوریس شروع شده و به قسمت پایین که ادامه دارد تا از قسمت دهانه واژن وجود دارد.

آیا اندازه خاصی برای لابیای مینور وجود دارد؟

در حال حاضر علم پزشکی به صورت علمی اندازه خاصی را برای لابیا قید نکرده است. همان طور که بیان شد اندازه ای که لابیای مینور دارد در هر زنی متفاوت است و مواردی چون سن فرد، ژنتیک در این مورد موثر است. همچنین مسائل و مواردی چون انجام بارداری های مختلف و مسائلی مانند هورمون ها و … در این زمینه نیز تأثیر دارند.

از لحاظ پزشکی در مواردی که این لابیا سبب اذیت هایی برای فرد شود می تواند اقدام به انجام دادن عملی چون لابیاپلاستی کند و این مشکل را برطرف کند. در خیلی موارد پیش آمده که لابیای مینور در افراد فعالیت های ورزشی را محدود می کند و در حین این ورزش ها فرد دردی را احساس می کند.

در موارد دیگری این نوع لابیا سبب می شود که ترشحات موجود در واژن خارج نشود و  به مرور برای زنان ایجاد کننده عفونت های متعددی مانند عفونت واژینال می شوند. اگر این مورد امکان داشته باشد برای این غیر طبیعی بودن لابیا انجام عمل لابیا پیشنهاد می شود.

در زمینه هایی که عمل لابیاپلاستی و این جراحی زیبایی نیز رخ می دهد مدنظر نیست که حتما این لابیا اندازه خاصی داشته باشد یا اینکه بیان شود که اندازه طبیعی این لابیا چقدر است . بلکه این عمل را معمولا زنانی مدنظر دارند که دوست دارند با انجام عمل لابیا لبه های کوچک واژن خود را کوتاه تر کرده و به صورتی، دستگاه تناسلی آنها ظاهری بهتر و زیباتر را داشته باشد.

دلایلی که می توان در مورد بزرگی لابیای مینور بیان کرد کدامند؟

جالب است بدانید که لابیای مینور معمولا رشد خود را پس از اینکه بلوغ انجام می شود شروع می کند. اما در کل عوامل زیادی را در بزرگ بودن یا کوچک بودن این نوع لابیا ذکر کرده اند. هر کدام از این عوامل که بیان می شود به نوعی موجب این کار می شوند:

موارد ژنتیکی:

در خیلی موارد ژنتیک و نژاد بر اندازه ای که لابیا دارد تأثیر زیادی دارد، مثلا در بعضی نژادها این نوع لابیا بزرگ تر است ولی در نژادهای دیگر احتمال اینکه لابیای مینور کوچک تر باشد نیز وجود دارد و رشدی که  این نوع لابیا دارد خیلی زیاد نیست.

تغییراتی که هورمون ها در بدن بر جای می گذارد: اندازه و میزانی که هر تغییر هورمونی شاید بر روی بدن یک زن بگذارد در اندازه ای که لابیای مینور دارد خیلی موثر است، مثلا تغییراتی چون بارداری نیز سبب می شود که سایزی که لابیای مینور دارد از سایزی که حالت عادی دارد بزرگتر شود.

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

انجام زایمان های بیشتر:

از عوامل دیگر موثر برای اینکه لبه های مینور بزرگتر می شود معمولا به انجام دادن زایمان های بیشتر اشاره می شود. البته در این زمینه زایمان های بیشتر را به معنی مواردی می دانند که زایمان ها از سه یا چهار زایمان بیشتر باشد.

افزایش سن:

هر چه سن زنان بیشتر شود و سن بالا برود به مرور سبب این می شود که افتادگی در مورد لابیای مینور صورت بگیرد، یکی از دلایلی که زنان را متقاضی انجام دادن عمل لابیاپلاستی می کند این است که سن در آنها زیاد می شود و معمولا در سنینی چون چهل سالگی به بالا افتادگی هایی که صورت می گیرد بیشتر است.

البته بعد از اینکه یائسگی در زنان رخ می دهد هورمون های زنانه چون تولید کمتری دارند این لابیا به مرور کوچک تر می شود و باید به این مورد توجه لازم شود.

در موارد محدودی نیز مشاهده شده است که زنانی بیان می کنند که لابیا تیره شده و افتادگی هایی نیز در آن اتفاق افتاده است، این موارد موجب می شود که در خیلی خانم ها عملی چون عمل  جراحی زیبایی واژن انجام شود.

عمل لابیاپلاستی چه مزایایی به همراه دارد؟

عمل لابیاپلاستی مزیت هایی دارد و فواید بی شماری را در پی دارد که همین فواید باعث می شود که زنان توجه خاصی به آن داشته باشند. از جمله فواید این عمل جوان سازی قسمت هایی از  واژن است. این عمل سبب این می شود که اندام تناسلی زیبایی بهتری پیدا کند.

مزیت دیگر ایت است که در زنان سبب می شود اعتماد به نفس بیشتری را کسب کنند، این مورد اعتماد به نفس در زمینه هایی بیشتر اتفاق می افتد که زنان رابطه جنسی را تجربه می کنند. همچنین این عمل به راحتی لذت بیشتری را برای زنان در حین انجام رابطه جنسی شان به همراه دارد.

این عمل هر گونه دردی که شاید لبه های واژن برای زنان ایجاد کند را کاهش می دهد. اگر سایشی در مورد این لابیا وجود داشته باشد و این سایش درد بیشتری را ایجاد می کند این عمل مدنظر است به خصوص در مواردی چون فعالیت های ورزشی این موارد بیشتر تجربه می شود.

با انجام این عمل اگر لبه های واژن تقارنی ندارد می توان این عدم تقارن را به آسانی با این عمل اصلاح کرد. این مشکل خیلی از زنان است که خوشبختانه با انجام این عمل درمان امکانپذیر می شود.

فایده دیگری که عمل لبیا دارد این است که باعث تحریک شدن بیشتر کلیتوریس می شود، در مورد این گزینه باید اضافه کرد که اگر لابیا بزرگ باشد احتمال اینکه این حجم بیشتر و چین های پوستی که وجود دارد سبب کم شدن تحریک کلیتوریس بشود زیاد است.

عمل لابیاپلاستی در چه زنانی پیشنهاد می شود؟

معمولا انجام عمل لابیاپلاستی در خیلی از خانم ها اگر انجام شود بهتر است و این عمل در آنها توصیه می شود.

این عمل در این افراد پیشنهاد شده است از جمله این موارد:

زنانی که با مواردی چون عدم تقارن مواجه هستند، زنانی که لابیای بزرگ دارند و در این قسمت تیرگی دارد.

زنانی که چین های زیاد در ناحیه تناسلی آنها وجود دارد یا لب های واژن آنها بزرگ تر از حد است و این موارد سبب شده که ناحیه تناسلی آنها زیبایی که دارد از بین رفته باشد.

شل شدگی ناحیه تناسلی

زنانی که با مواردی چون شل شدگی در ناحیه تناسلی خود مواجه هستند یا افتادگی هایی در این ناحیه دارند کاندیدای مناسب برای این عمل هستند.

اگر خانم هایی در ارتباط با پخش جریان ادراری شان مشکل داشته باشند یا این ناحیه انحرافی داشته باشد می توانند این عمل را انجام دهند.

اگر زنانی هستند که در انجام دادن رابطه جنسی شان درد احساس می کنند یا ناراحتی هایی ممکن است برای آنها پیش بیاید می توانند از این عمل بهره ببرند. در خیلی موارد زنانی هستند که تصور می کنند واژن زیبایی ندارد و در زمینه رابطه جنسی و در مورد شریک جنسی شان احساس خجالت شدید می کنند.

زنانی که واژن آنها برجستگی که دارد زیادتر است و به همین دلیل در مواردی چون پوشیدن هر گونه لباس به خصوص لباس هایی که تنگ هستند مشکل دارند نیز توصیه می شود از این عمل استفاده کنند.

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

مدت زمان برای انجام عمل لابیاپلاستی چگونه است؟

عمل لابیاپلاستی را یک نوع عمل زیبایی سرپایی می دانند. انجام این عمل به وسیله یک نوع بی حسی صورت می گیرد و نیازی به بیهوشی عمیق نیست بلکه به وسیله بیهوشی عمومی انجام دادن آن امکانپذیر است.

مدتی که در ارتباط با انجام دادن عمل لابیاپلاستی لازم است در حدود یک ساعت الی یک ساعت و  نیم است. در خیلی موارد در مواقعی که بی حسی موضعی انجام می شود احتمال اینکه فشاری را زن احساس کند وجود دارد یا اینکه امکان دارد آگاهی عمومی در مورد اینکه عمل دارد انجام می شود حس شود، دردی در این عمل معمولا وجود ندارد و با فاصله چند ساعت بعد از انجام عمل بی حسی موضعی که وجود داشته نیز از بین رفته و فرد مشکلی ندارد.

فردی که این عمل را انجام می دهد لازم نیست که همراهی را در مطب پزشک با خود داشته باشد و در خیلی موارد فرد خود می تواند رانندگی نیز بکند البته اگر این کار را انجام ندهد بهتر است.

مدت زمان برای انجام عمل لابیاپلاستی چگونه است؟
مدت زمان برای انجام عمل لابیاپلاستی چگونه است؟

عمل لابیاپلاستی چه کاربردهایی دارد؟

این عمل در کل کاربردهای زیادی دارد با انجام این عمل زنان راحت تر می توانند مسائل بهداشتی را که دارند رعایت کرده و در این مورد به مشکلات خاصی که قبلا وجود داشته است برنخورند.

کاربرد دیگر این عمل لابیاپلاستی در زنانی است که تحریک هایی به صورت مزمن دارند و  با انجام این عمل این تحریک را می توان برطرف کرد و به صورتی آسان از بین برد.

در مواردی که زنان اعتراض دارند که در مواقع لباس های تنگ، برجستگی هایی که ناحیه تناسلی دارد زیاد است می توانند با انجام دادن عمل لبیا این مورد را کم کرده و برطرف شود.

عمل لابیاپلاستی چه کاربردهایی دارد؟
عمل لابیاپلاستی چه کاربردهایی دارد؟

عمل لبیاپلاستی چه عوارضی به همراه دارد؟

هر عمل جراحی که انجام شود قطعا عوارضی دارد و عمل لابیاپلاستی نیز مانند دیگر جراحی ها عوارضی را به صورت طبیعی به همراه دارد، اما این عوارض در مدت کوتاهی معمولا بهبود پیدا می کند. در صورتی فردی که متقاضی این عمل است می تواند اگر شرایط طبیعی را دارد و از گزینه هایی که به عنوان منع انجام این عمل یاد می شود هیچ کدام از این محدودیت ها را ندارد  مشکلات کمتر و عوارض کمتری را به همراه داشته باشد.

عمل لبیاپلاستی عوارضی را به صورت کوتاه مدت در پی دارند که شامل درد و ورم کردن می شود.  ایجاد کبودی نیز به صورت طبیعی امکان دارد.

عوارض دیگری که این جراحی به همراه دارد شامل خونریزی و ایجاد عفونت است.  شکل گیری زخم بافت نیز امکان دارد. اینکه ناحیه تناسلی کاهش حساسیت نیز نشان دهد امکان دارد.  در مواردی نیز به مواد بیهوشی واکنش آلرژیک امکان دارد رخ دهد.  احتمال اینکه در رگ  نیز لخته خون به وجود آید مشاهده است.

عمل لبیاپلاستی چه عوارضی به همراه دارد؟
عمل لبیاپلاستی چه عوارضی به همراه دارد؟

در چه مواردی مراجعه به پزشک بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی نیاز است؟

در مواردی که عوارضی که بعد از انجام عمل به وجود می آید مشکلاتی که ایجاد کند بیشتر باشد بهتر است با پزشکی که این عمل را انجام داده مشورت کرد،  اگر درد خیلی شدید باشد و با داروهایی که پزشک تجویز کرده از بین نرود  و کاهش دردی مشاهده نشود لازم است که به پزشک مراجعه کرده و  دکتر در جریان این مشکلات به وجود آمده برای بیمار باشد.

در صورتی که در این جراحی ورمی که ایجاد می کند زیاد باشد و بعد از چند روز این ورم از بین نرود یا اینکه کبودی هایی که ایجاد می شود به مرور افزایش یابد بهتر است پزشک در جریان باشد.

اگر زنان بعد از عمل به دارو واکنشی که نشان می دهند بیش از حد باشد و باعث ایجاد کردن تهوع و مواردی چون استفراغ شدید یا حتی سردرد  در آنها شود لازم است که با پزشک خود مشورت کنند.

اگر در محلی که بخیه ها انجام شده است فرد شاهد ترشح هایی به رنگ سبز یا حتی رنگ زرد باشد و این ترشح  ها بوی بدی را نیز در پی داشته باشد بهتر است به پزشک مراجعه کرد.

در چه مواردی مراجعه به پزشک بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی نیاز است؟
در چه مواردی مراجعه به پزشک بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی نیاز است؟

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

چه عواملی بر هزینه گرفته شده در مورد جراحی لابیاپلاستی موثر است؟

در مورد هزینه ای که در مورد این عمل از بیمار گرفته می شود عوامل زیادی هستند که تأثیر دارند و می توانند بر افزایش قیمت هایی که این عمل دارد موثر باشند و فرد باید هزینه بیشتری را پرداخت کند.

البته این موارد را پزشک تشخیص می دهد و می تواند با بیمار در این زمینه مشورت کرده و در مورد هر کدام از این موارد موثر بر قیمت او را در جریان گذاشته تا بیمار نیز با آگاهی کامل و شناخت کافی از عمل و هزینه های آن بتواند این عمل را توسط پزشک انجام دهد. چون در خیلی موارد بیماران در مورد هزینه های کلی آن اطلاع ندارند و بعد از انجام عمل با هزینه های بیشتر از آن چیزی مواجه می شوند که پزشک در ابتدا و  قبل از عمل آنها را در جریان گذاشته است.

چه عواملی بر هزینه گرفته شده در مورد جراحی لابیاپلاستی موثر است؟
چه عواملی بر هزینه گرفته شده در مورد جراحی لابیاپلاستی موثر است؟

عوامل تأثیر گذار بر هزینه در بردارنده این موارد هستند از جمله:

امروزه در مورد جراحی لابیاپلاستی  مانند خیلی از جراحی های دیگر ایجاد علم و تکنولوژی های بیشتر سبب می شود که از تکنیک های به روزتری که  به وجود آمده اند استفاده شود. شاید هر کدام از این تکنیک ها هم بتواند عوارض کمتری را ایجاد کند چون با تکیه بر علم و تخصص بیشتری این تکنیک ها را ایجاد کرده اند، هم برای گذراندن دوران بهبودی زمان زیادی لازم نیست سپری شود، همچنین در ارتباط با عمل، راحت تر این کار شکل گیرد و بیمار درد کمتری را تجربه می کند.

مورد بعدی موثر بر هزینه به این ربط دارد که لابیای مینور چه شکلی دارد، فرم این نوع لب چگونه است. ضخامتی که شاید این نوع لابیا داشته باشد نیز بر هزینه موجود موثر است.

عوامل تأثیر گذار بر هزینه در بردارنده این موارد هستند از جمله:
عوامل تأثیر گذار بر هزینه در بردارنده این موارد هستند از جمله:

توجه به تقارن موجود در لابیا

در مورد افزایش هزینه ای که برای این عمل لازم است می توان به این مسأله اشاره کرد که تقارن موجود در لابیا چگونه است و این عدم تقارن تا چه حدی وجود دارد، کلیتوریس چه اندازه ای دارد، چروک های لابیا در چه حدی است و برای از بین بردن این چین ها پزشک چه کارهایی را باید انجام دهد . مورد دیگر که باید به آن توجه شود این است که در انجام عمل لبیاپلاستی پزشک لازم است که چه تعداد برش  را به کار برده ببرد تا بتوان نتیجه مورد نظر را دریافت کرد.

در خیلی موارد رخ می دهد که ضرورت دارد که به اضافه اینکه لابیا کوتاه و کوچک تر می شود، در قسمت های دیگری از واژن و بر روی سایز ناحیه تناسلی و پوست این بخش ها نیز پزشک عمل انجام دهد نیز اقداماتی انجام شود تا نتیجه لازم را مشاهده کرد و بدون اینکه این اقدامات صورت گیرد عمل انجام شده هیچ فایده ای ندارد.  قطعا انجام دادن هر کدام از این اصلاحات به افزایش هزینه بیشتر منجر می شود.

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

بعد از انجام عمل لبیاپلاستی چه نکاتی باید مدنظر باشد؟

این عمل جراحی دورانی به عنوان دوران نقاهت و بهبودی را برای مدت خاصی لازم ندارد. فقط برای اینکه نتیجه انجام این عمل همان چیزی باشد که مدنظر بوده است بهتر است که نکاتی مدنظر قرار بگیرد و رعایت شود تا هم مشکلات و عوارض کمتری ایجاد شود، هم کسب کردن نتایج خاص به آسانی ایجاد شود. از جمله نکات بعد از عمل این است که:

بهتر است اگر خانم ها شاغل هستند تنها به مدت چند روز استراحت لازم را به طور مرتب داشته باشند و در طول آن مدت نکات خاص را رعایت کنند تا بلافاصله بتوانند فعالیت های شغلی خود را  که دارند انجام دهند.

لازم نیست که در دورانی که به عنوان نقاهت شناخت می شود کارهای خاصی انجام شود، همین که در این مدت کوتاه بتوان مراقبت هایی به صورت ساده مدنظر باشد و داروهایی که پزشک در نظر گرفته است به طور مرتب استفاده شود زمان لازم برای  نقاهت کمتر می شود.

در روز سوم بعد عمل لبیاپلاستی کارهایی چون رانندگی،  فعالیت هایی مانند بالا رفتن از پله می تواند مجدد انجام شود و مشکلی ایجاد نمی کند.

بعد از انجام عمل لبیاپلاستی چه نکاتی باید مدنظر باشد؟
بعد از انجام عمل لبیاپلاستی چه نکاتی باید مدنظر باشد؟

از بلند کردن اجسام سنگین خودداری کنید

تا مدت زمان بیشتری لازم است که کارهایی مانند اینکه هر گونه اجسام بزرگ و سنگین را جابه جا کردن انجام نشود. بچه ها را بغل نکنند تا وزن بچه عوارض و مشکلاتی را به همراه نداشته باشد، همچنین شنا کردن نیز پیشنهاد نمی شود.

کرم ها و داروهای مورد نیاز که دستور اکید پزشک بوده نیز به موقع استفاده شود.

هر گونه فعالیت های ورزشی تا حدود یک ماه ممنوع است و از انجام دادن فعالیت هایی این چنینی باید خودداری کرد.

با تجویز پزشک از ویتامین های خاصی بتوان استفاده کرد.

رابطه جنسی تا مدت کوتاهی انجام نشود و در این مورد رعایت های لازم صورت گیرد. همچنین بهتر است بعد از اینکه مدت مورد نظر که پزشک در این مورد بیان کرده سپری شد این رابطه به مرور زمان و بر اساس توصیه های پزشک انجام شود.

تا چند ماه بعد عمل لبیاپلاستی ورزش های سنگین تا حدالامکان انجام نشود فقط به مرور کارهایی چون پیاده روی به صورت کوتاه و با قدم های آهسته بهتر است جزء برنامه بیمار آن هم بعد از مدت کوتاهی قرار بگیرد.

موارد منع انجام جراحی لبیاپلاستی در چه افرادی است؟

این عمل را همه زنان نمی توانند انجام دهند و بهتر است در مواردی محدودیت های استفاده ای که دارد را در نظر گرفت. در کل این عمل را برای افرادی پزشکان و متخصصان ممنوع کرده اند و به خانم ها توصیه می کنند که اگر جزء این موارد هستند حتما با پزشک خود مشورت کرده تا با یک آگاهی درست و بدون ایجاد مشکلات این اقدامات صورت گیرد.

این عمل را به هیچ عنوان خانم هایی که باردار هستند نباید انجام دهند چون امکان ایجاد مشکلات بعد از عمل در خانم های باردار به شدت زیاد است. این عمل به دلیل بی حسی موضعی که در آن انجام می شود می تواند  برای جنین خیلی خطرناک باشد و عوارض خیلی زیادی را به همراه داشته باشد

در این دوران چون هورمون ها تغییر می کنند لابیا بزرگ تر می شوند در صورتی که شاید بعد از زایمان شکل طبیعی به خود بگیرند، توصیه در این مورد این است که زنان باردار تا چندین ماه بعد از بارداری خود این کار را انجام دهند تا بتوانند به درستی تصمیم بگیرند و ریسک نکنند.

افرادی که زگیل های تناسلی دارند تا درمان کامل نباید این کار را انجام دهند چون در صورت اینکه این عمل رخ دهد شاید این تبخال ها بیشتر شود و مشکلات بیشتری را به همراه داشته باشد.

موارد منع انجام جراحی لبیاپلاستی در چه افرادی است؟
موارد منع انجام جراحی لبیاپلاستی در چه افرادی است؟

دختران زیر 18 سال

توصیه می شود که دخترانی که سن پایین تر از دوران جوانی دارند و از هجده سال سنشان کمتر است این کار را انجام ندهند. همان طور که بیان شد رشد لابیاها در دوران بلوغ اتفاق می افتد و اگر قبل هجده سالگی این کار انجام شود و عمل لبیاپلاستی انجام شود احتمال اینکه فایده ای نداشته باشد زیاد است.

هر چه سن بیشتر شود بدن کمتر می تواند زخم ها را بهبود دهد به همین دلیل پیشنهاد این است که زنانی که سن های بیشتر از پنجاه و پنج دارند این کار را انجام ندهند، چون زخم های بعد عمل با فاصله بیشتری درمان می شود و احتمال ایجاد مشکلات بیشتر وجود دارد.

در خیلی موارد خانم هایی هستند که عفونت هایی شدید دارند یا به هر صورتی در درون واژن خود زخم های شدید دارند در این مورد نیز منع انجام این عمل وجود دارد و خانم ها باید به فکر اقدام برای این عفونت ها باشند و بعد از بهبودی کامل در صورت لزوم این عمل را طبق توصیه پزشک و انجام معاینات لازم انجام دهند.

 

نکات قابل توجه قبل از انجام دادن عمل لبیاپلاستی کدامند؟

در مواردی که فرد قصد انجام این عمل را دارد باید قبل از انجام نکاتی را مدنظر داشته باشد و با رعایت این موارد امکان اینکه راحت تر و بهتر در طول عمل و بعد از آن پیش برود بیشتر است.

در ارتباط با نکات قابل توجه و حائز اهمیت در این مورد به این مسائل اشاره می شود:

بهتر است که چک شود که انعقاد خون بیمار در چه میزانی است. چون اگر این عمل انجام شود و خونریزی شدید به دلیل رقیق بودن خون ایجاد شود مشکلات بیشتری به وجود می آید.

نکات قابل توجه قبل از انجام دادن عمل لبیاپلاستی کدامند؟
نکات قابل توجه قبل از انجام دادن عمل لبیاپلاستی کدامند؟

پزشک می تواند بیمار را در جریان بگذارد که از داروهایی که شاید به نوعی رقیق کننده خون هستند خودداری کند. این داروها شامل مواردی چون آسپرین هستند.

بهتر است که داروهایی گیاهی که احتمال دارد خونریزی را زیاد کند استفاده نشود،

به کار نبردن ویتامین هایی چون E  و همچنین مواردی مانند چای سبز توصیه می شود.

هر چه سن فرد بیشتر باشد  در نظر گرفتن نکاتی که پزشک اعلام می کند ضرورت دارد. در مواردی که  از چهل سال بیشتر باشد آزمایش های خاصی باید انجام شود تا عمل لبیاپلاستی مشکلاتی ایجاد نکند. آزمایش هایی چون کلیه و دادن تست هایی مانند دیابت هم باید انجام شود. با رعایت این موارد و آزمایشات احتمال اینکه خانم ها دچار مشکلات و بیماری های بیشتری شوند به شدت کاهش می یابد.

باید دقت شود که زنان لازم است پاپ اسمیر را انجام دهند. پزشک در این زمینه آگاهی های کامل را به خانم ها ارائه دهد تا بتوان با انجام این تست مشکلات به طور کلی و بهتر چک شود .

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

عفونت

چون در مواردی عفونت هایی وجود دارد که ضرروت دارد که قبل از انجام عمل این نوع عفونت ها از بین برود. اگر عفونت برطرف شد زن با انجام دادن پاپ اسمیر توسط پزشک و نتیجه دریافت شده از آن، در صورتی که ثابت شود عفونت کاملا از بین رفته است پزشک بتواند با انجام عمل لابیاپلاستی موافقت کند.

در مواردی اگر تبخال تناسلی وجود داشته باشد یا بیماری هایی چون تیروئید وجود داشته باشد نیاز است اول درمان های لازم صورت گیرد و بعد برای انجام عمل لبیاپلاستی اقدام شود.

در موارد محدودی که فرد مواد مخدر یا مشروبات الکلی استفاده می کند باید از هفته ای قبل عمل لبیاپلاستی، این کارها را از برنامه خود حذف کند.

روز قبل از انجام دادن این عمل باید ارتباط جنسی صورت نگیرد.

با انجام دادن حمام اگر باکتری در واژن وجود داشته باشد می تواند از بین برود و توصیه این است که خانم ها شب قبل عمل، این کار را انجام دهند.

در صورت نیاز به شیو کردن در چند روز قبل از انجام عمل این کار صورت گیرد. چون اگر شیو در روز جراحی انجام شود عفونت را شاید بعد از اینکه عمل تمام شود افزایش دهد.

پزشک مورد نظر برای عمل لبیاپلاستی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

پزشکی که قرار است کار عمل لبیاپلاستی را برای افراد انجام دهد اگر ویژگی های خاصی را داشته باشد نتیجه لازم برای عمل، بیشتر ایجاد می شود.

در اولین مورد از این ویژگی ها باید بیان کرد که پزشک آگاهی لازم را از  آناتومی واژن و اندام تناسلی بانوان داشته باشد. هر چه تخصص و مهارت پزشک در این مورد بیشتر باشد راحت تر می تواند اگر مشکلاتی در ارتباط با بیماری های واژن وجود دارد آن را درمان کند. واژن عصب هایی که دارد خیلی حساس است و در صورتی که عمل به درستی انجام نشود مشکلاتی احتمال دارد که ایجاد شود.

پزشک مورد نظر برای عمل لبیاپلاستی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
پزشک مورد نظر برای عمل لبیاپلاستی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 داشتن تجربه بالای پزشک متخصص و همچنین تبحر کافی در این مورد ضرورت دارد.

یک پزشک باید بتواند به بیمار خود هر نکته ای را که لازم است قبل از عمل رعایت کند یادآوری کند. برای بعد از عمل لبیاپاستی نیز که توجه به مراقبت ها ضرورت دارد را به بیمار بیان کند. در ارتباط با همه مراحلی که یک عمل دارد به بیمار اطلاعات لازم ارائه دهد و در تمام مدت بیمار اگر سوالی دارد یا نیاز به مشورت دارد پزشک به راحتی این شرایط را در اختیار بیمار قرا دهد.

در زمینه انجام دادن عمل هایی که  توسط پزشک صورت گرفته می توان به کلینیک مراجعه و در صورت وجود داشتن عکس هایی، مقایسه لازم پزشک را بتوان در نظر گرفت.

 داشتن تجربه بالای پزشک متخصص و همچنین تبحر کافی در این مورد ضرورت دارد.
داشتن تجربه بالای پزشک متخصص و همچنین تبحر کافی در این مورد ضرورت دارد.

انتخاب بهترین پزشک در مورد عمل لبیاپلاستی بر اساس چه شرایطی مشخص می شود؟

مسلما همه می دانند که در صورتی یک عمل به بهترین شکل انجام می شود که توسط فردی صورت گیرد که در آن زمینه تخصص کافی  و اطلاعات لازم را دارد.

برای انجام دادن عمل لبیاپلاستی در گزینه اول و قبل از اینکه عمل انجام شود بهتر است که پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه انتخاب شود.

برای انجام این عمل مراجعه کردن به جراح و متخصص زنان پیشنهاد می شود. در خیلی موارد یک جراح پلاستیک نیز می تواند این کار را انجام دهد اما به اندازه پزشک زنان شاید این کار را نتوانند بهتر انجام دهند. چون پزشک زنان در طول دوران تحصیل خود تمام آموزش های لازمی را که مدنظر است به صورت تخصصی و کامل دریافت کرده است.

 

تجربیات پزشک

اولین اقدام بعد از در نظر گرفتن پزشک متخصص، این است که مشخص شود که پزشک مورد نظر تجربیاتی که در این زمینه دارد تا چه حد است. در این رابطه به مواردی مانند اینکه در طول دوران  تخصص خود چند نفر را عمل کرده اند دقت کرد و بررسی شود که پزشک در مورد عمل لبیاپلاستی تخصص کافی را دارد و اطلاعات لازم را در این زمینه از پزشک و دیگران دریافت کرد.

چک کردن بیمارانی که در این زمینه توسط پزشک مربوطه عمل شده اند و اینکه از کار پزشک و انجام این عمل توسط او رضایت دارند و همچنین در نظر گرفتن این مورد که  پزشک توانسته چیزی را که بیمار به دنبال آن اقدام به این عمل کرده را برطرف کند.

تجربیات پزشک
تجربیات پزشک

در این زمینه تبلیغاتی که پزشکان می کنند موثر است اما در کنار تبلیغ اگر فرد بتواند با خانم هایی که این کار را انجام داده اند مشورت کند و سوال های لازم را از آنها جویا شود، خیلی بهتر است.

بیماران از عمل خود چه انتظاری داشته اند و  پزشک به درستی این سطح انتظار را توانسته برآورده کند.

بررسی کردن تکنیک هایی که پزشک متخصص از آن به کار می برد نیز حائز اهمیت است. در خیلی موارد پزشکان بر اساس شرایط موجود و اینکه فرد چه هدفی را برای انجام عمل لبیاپلاستی دارد از تکنیک ها و روش های مختلف و پیشرفته ای که در حال حاضر در دنیا وجود دارد بهره می برند.

اما در خیلی موارد نیز مشاهده شده است که پزشک در این زمینه تنها به استفاده کردن از یک روش خاص بسنده می کند و به شرایط خاص دقتی نمی کند. در صورتی که پزشکی از روش های مختلف استفاده کند می تواند به درستی به فرد مشاوره لازم را ارائه دهد و مزیت هایی که هر کدام از تکنیک ها دارد را بیان کند و بر اساس آناتومی بدن فرد به اینکه چه تکنیکی نتیجه بهتری را در آن مورد در پی دارد دقت کرد.

 شما در حال مطالعه مقاله بهترین پزشک لبیاپلاستی هستید

بهتر است موارد دیگری چون این مسائل نیز مطرح شده و مدنظر افراد قرار بگیرد.

قبل از انجام عمل لبیاپلاستی در مورد اینکه بهترین پزشک چه فردی است باید دقت لازم را به کار گرفت. در مورد اینکه یک پزشک متخصص چه مهارتی دارد باید بررسی های لازم انجام شود. میزان این نوع مهارت برای پزشک حتما در نظر گرفته شود.

با در نظر گرفتن تجربه ای که افراد دیگر از این عمل داشته اند می توان نتیجه لازم را دریافت کرد.

در خیلی موارد اتفاق افتاده که فرد در حین مراجعه به کلینیک با افراد دیگری که متقاضی این عمل هستند مواجه می شود، در این زمینه می تواند از این افراد سوالات لازم در مورد تخصص پزشک پرسیده شود.

بهترین پزشک برای انجام عمل لبیاپلاستی اگر مشکلاتی در مورد بیمار وجود نداشته باشد باید نتیجه این عمل را ضمانت کنند. پزشک مورد نظر باید در زمینه کاری خود تعهد بالایی داشته باشد تا اگر به هر صورتی مشکلی رخ داد بتواند این مشکلات را از بین ببرد.

آیا با سابقه تخصصی بسیار درخشان دکتر افسانه زرگنج فرد آشنا هستید؟

ورودی سال1361 به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران

دریافت برد تخصصی زنان و زایمان در سال 1373 از دانشگاه شهید بهشتی

12 سال سابقه در هیئت علمی در دانشگاه علوم پزشکی اراک

تجربه موفق از سال 74 در زمینه بیماری های زنان , زایمان , نازایی  و رفع مشکلات جنسی از جمله واژینیسموس

سابقه  کار در زمینه : لیزر موهای زائد , تزریق ژل, بوتاکس صورت, کاشت نخ از سال 86

سابقه  کار در زمینه زیبایی های زنان با لیزر مونالیزا از سال 94

لابیاپلاستی

برطرف نمودن خشکی واژن

رفع تیرگی واژن

روش های ارتباط با کلینیک دکتر افسانه زرگنج فرد

آدرس : تهران – میدان هروی – برج هروی – ورودی B – طبقه دوم – واحد 202

شماره تماس : 161 930 22 021

09127379893

اینستاگرام: dr_zarganj

ایمیل :[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید